Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 23, 2024 8:17 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 22, 2009 2:35 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14898
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
Ja daję, że przez Staników Zleb wchodzi (bo schodzi pewnie więcej), góra trzysta osób miesięcznie a i to raczej w sezonie. Bilet kosztuje 4,40. Nawet jak prowizja daje 50% to mamy nadal

300 * 4,40 * 50% = 660 pln

Miesięcznie za "pracę" 6-21 od poniedziałku do piątku.

Podejrzewam, że TPN daje "PAKIET", ( np. Kiry + Staników Żleb +Lejowa ) z zapisem o obowiązku zbierania na wszystkich trzech przejściach, bo inaczej to nic tylko wziąć nawet i całe Tatry, ale zbierać tylko w Kirach, Kuźnicach i na Palenicy. Pozostałe olać. Albo.... Postawić automat biletowy.

EDIT

Cytuj:
Miesięcznie za "pracę" 6-21 od poniedziałku do piątku.

Aż zostawię, bo to taka "sympatyczna" pomyłka i nawet trochę na temat...

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 22, 2009 10:06 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Śr cze 17, 2009 2:13 pm
Posty: 441
99-in-the-shade napisał(a):
Początek zielonego i czerwonego szlaku to nie jest czasami na Toporowej Cyrhli? Razz Owszem, tam 'budki' nie ma zaraz przy drodze, tylko jest dobry kawałek dalej w lesie - ale mimo wszystko jest


Sorry. No tak to jest na Toporowej Cyrhli. Ciekawe bo jak ja wracałem w sierpniu tamtego roku, to dokładnie się rozglądałem za kasą biletową TPN-u i nie widziałem jej na 100 procent.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 23, 2009 9:27 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 3:03 pm
Posty: 8796
Lokalizacja: Londyn, kiedyś W-wa, jutro ... ?
grubyilysy napisał(a):
Aż zostawię, bo to taka "sympatyczna" pomyłka i nawet trochę na temat...

No tak przyglądałem się temu, przyglądałem ... i olałem ... bo ja tam nie wiem jak jest ... może rzeczywiście tylko w dni robocze zdzierają myto ... :lol:
:wink:

_________________
Obrazek TG


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 25, 2009 7:12 pm 
Kombatant

Dołączył(a): So cze 30, 2007 6:49 pm
Posty: 460
szach_mat napisał(a):
nie ma w dolinie lejowej a tam można przecież wejść głębiej

Ależ oczywiście, że jest tam punkt poboru opłat. Musiałeś chyba wchodząc do Lejowej, przezornie patrzeć się w przeciwną stronę :)
Hamster napisał(a):
Ciekawe bo jak ja wracałem w sierpniu tamtego roku, to dokładnie się rozglądałem za kasą biletową TPN-u i nie widziałem jej na 100 procent

Jak wyżej. Rozglądałeś się nie tam gdzie trzeba :) Choć o ile pamiętam, budka (całkiem fajny domek, swoją drogą) nie leży przy samym szlaku, tylko trochę po lewej od niego, patrząc od strony Toporowej Cyrhli.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 25, 2009 7:32 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Śr cze 17, 2009 2:13 pm
Posty: 441
mac ap napisał(a):
Jak wyżej. Rozglądałeś się nie tam gdzie trzeba Smile Choć o ile pamiętam, budka (całkiem fajny domek, swoją drogą) nie leży przy samym szlaku, tylko trochę po lewej od niego, patrząc od strony Toporowej Cyrhli.


Czyli z tego wynika, że biletowy TPN-u musi krzyczeć do ludzi wchodzących do parku narodowego jak na szlaku nie zobaczą budki i pójdą bez zapłacenia. :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 25, 2009 10:57 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 17, 2008 9:44 pm
Posty: 969
Lokalizacja: Łódź
mac ap napisał(a):
szach_mat napisał:
nie ma w dolinie lejowej a tam można przecież wejść głębiej

Ależ oczywiście, że jest tam punkt poboru opłat. Musiałeś chyba wchodząc do Lejowej, przezornie patrzeć się w przeciwną stronę Smile

jeszcze tam nie byłem może w tym roku nadgonię zaległości
:D :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 26, 2009 6:17 am 
Nowy

Dołączył(a): Wt mar 31, 2009 4:55 pm
Posty: 26
Lokalizacja: Lublin
Hamster napisał(a):
Czyli z tego wynika, że biletowy TPN-u musi krzyczeć do ludzi wchodzących do parku narodowego jak na szlaku nie zobaczą budki i pójdą bez zapłacenia. :lol:


Pracownik nie może krzyczeć do ludzi wchodzących, bo okienko tej budki skierowane jest W stronę gór i nie widzi osób wchodzących, chyba że już wejdą, ale to i tak by musiał wychylić łeb z okienka
heh, ostatnio jak tam byłem, to taka pani siedziała i się trochę wystraszyła, jak tak zaszedłem od tyłu ;P


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 26, 2009 12:25 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 3:03 pm
Posty: 8796
Lokalizacja: Londyn, kiedyś W-wa, jutro ... ?
Smatek napisał(a):
heh, ostatnio jak tam byłem, to taka pani siedziała i się trochę wystraszyła, jak tak zaszedłem od tyłu ;P

Czyli można się zakraść, drzwi przyblokować, budką potrząsnąć, wydać przerażające ryki ... tylko żeby biedna starowinka ducha nie wyzionęła ze strachu ... :roll:

_________________
Obrazek TG


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 26, 2009 1:31 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt lut 26, 2008 6:38 pm
Posty: 1930
mnie ostatnio puścili za darmo jak szedłem obładowany do schronu na Hali Kondratowej :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 26, 2009 6:02 pm 
Kombatant

Dołączył(a): So cze 30, 2007 6:49 pm
Posty: 460
Nie wiem jak będzie w tym roku Gustawie, ale gdy szedłem tam w 2007, w domku urzędowała całkiem ładniutka młoda pani. Aż wyrzucałem sobie wychodząc, że nie zostałem dłużej i nie kupiłem więcej biletów :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 26, 2009 6:06 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 5:51 pm
Posty: 10096
Lokalizacja: Moszna
mac ap napisał(a):
Aż wyrzucałem sobie wychodząc, że nie zostałem dłużej i nie kupiłem więcej biletów

Poniekąd słyszałem że ów młoda dama do dziś nie może sobie darować że nie sprzedała Ci ich więcej.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 26, 2009 9:46 pm 
Nowy

Dołączył(a): Wt mar 31, 2009 4:55 pm
Posty: 26
Lokalizacja: Lublin
właśnie, właśnie jak ja byłem, też była młoda pani ;), i co gorsza też nie kupiłem biletu, bo miałem kilkudniowy. Żeby cokolwiek zagadać, to poprosiłem żebym chociaż pieczątkę postał na pamiątkę, ale jak na złość, ów młoda pani powiedziała, że tusz się skończył ;/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 26, 2009 10:52 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11092
Lokalizacja: Poznań
Na przyszłość pamiętaj. Bierz pieczątki tylko od starszych pań. Im się nigdy tusz nie kończy.

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL