Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Pt cze 21, 2024 9:12 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2090 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 70  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 05, 2009 9:09 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
maju napisał(a):
-Tak k... Może wogóle wpuśćmy tu buldożery, a urobkiem zasypiemy to zalane wyrobisko. Mina człowieka, który rzucił tekstem - bezcenna.


Jestem za :lol:

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 05, 2009 10:03 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 05, 2005 9:12 am
Posty: 6269
Lokalizacja: Warszawa/Skierniewice
maju napisał(a):
Mogli by chociaż te kamienie wyrównać

A jak po takim nierównym chodzić ;)

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek

___________
..Umiem być ciszą, Kończę się w twoim śnie, Ostatnie echo jest ciszą to miejsce gdzie kończy się twoje spojrzenie..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 05, 2009 10:19 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pt lis 04, 2005 7:38 pm
Posty: 4278
Lokalizacja: Buk
Gustaw napisał(a):
Drogie jak cholera ale zbierają całkiem dobre opinie, FiveFingers Vibram'a :


Zarąbiste są :!: :) Wiedziałam,że mam słabość do pięciopalczastych skarpetek,ale do pięciopalczastych butów widzę też :)

_________________
Jak mówię,że wybaczam to nie znaczy,że zapomnę.

http://chomikuj.pl/hania.ratmed
http://7000.pl/index.php?page=wyprawy&o ... p=himalaje


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 06, 2009 7:50 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N paź 05, 2008 8:16 pm
Posty: 1359
Lokalizacja: silesia
Łukasz T napisał(a):
Jestem za :lol:

Może dlatego, że bezcenna mina człowieka ma początki w Żywcu :wink:

_________________
I was blind but now I can see...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 07, 2009 6:54 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pt sie 07, 2009 5:55 pm
Posty: 387
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Witam wszystkich na forum!
Czytałam cały temat od początku i przyznam szczerze, że nieźle się uśmiałam w niektórych momentach. Mnie się nigdy nie zdarzyło widzieć na szlaku żadnej zabawnej sytuacji z udziałem ceprów, a wręcz przeciwnie ich zachowania są raczej tragiczne i wkurzające. Z reguły jak ktoś pyta mnie na szlaku o drogę, to staram się mu wytłumaczyć co i jak, ale jak ktoś mi zadaje po raz n-ty to samo pytanie to szlag mnie trafia. :evil: Niedawno byłam w Tatrach i na drodze do Czarnego Stawu pod Rysami jakaś para spytała mnie czy ten szlak co widać (żółty na Szpiglas) to jest do DPSP przez Świstówkę. Ja im tłumaczę, że nie, bo przez Świstówke jest dalej i chcę już iść na Rysy, ale oni nie rozumieja i musiałam im jeszcze 3 razy tłumaczyć. Po czym pytają jak długo się idzie. Na wieść, że to tylko 2 godzinki od Moka robi im się słabo. :roll:

Inna sytuacja z ostatniego wyjazdu: Szpiglasowa Przełęcz, doszliśmy do łańcuchów, patrzymy a tu schodzi dwójka adidaskowiczów, dziewczyna mocno wystrachana, schodzą bardzo wolno. To czekamy aż zejdą, nie będziemy im się ładować na łańcuch. Ale w tym momencie dogoniła nas jeszcze 4 adidaskowiczów, którzy na widok łańcucha zgłupieli i już się przymierzali do wejścia. (Ciekawe jak by później wyminęli te rozchisteryzowaną pannę). Delikatnie zwróciłam im uwagę żeby poczekali aż tamci zejdą. Po czym laska mnie zgromiła że oni przecież nie zamierzali wchodzić tylko się chcieli łańcucha złapać :lol: Potem co chwile musiałam jednego z nich upominać żeby puścił mój łańcuch jak idzie za mną albo mnie wyminął jeśli mu się tak bardzo spieszy, bo wchodzenie na przełęcz zajmuje jakieś 3 minuty i nie trzeba przy tym się zbytnio gorączkować. Ach cepry :( Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że po górach najlepiej chodzi się w brzydką pogodę, bo wtedy na szlakach jest ich mniej albo wcale...
Pamiętam też sytuacje z lipca zeszłego roku po ulewach jak tatrzańskie stawiki powylewały na szlaki, kiedy to jedni koledzy w tenisówkach klęli pod nosem, że co za debile taki szlak udostępniają, przecież tu jest pełno wody. :lol:
Najgorsze akcje odchodzą chyba na szlaku w strone Sarniej Skały. Całe tabuny klapkowiczów, balerinkowiczek, pań na szpilkach nieustannie wpadających w szpary pomiędzy kamieniami, matek ciągnących za rękę rozwrzeszczane, narzekające dzieci, osóbek, które mają ze sobą tylko aparat fotograficzny, itp. elementu. Jak na szczycie Sarniej Skały lunął deszcz to już nie wytrzymałam i zawyłam ze śmiechu na widok zbiegajacych w panice tłumów w klapkach, tenisówkach, bluzeczkach na ramiączkach (wiem chamska jestem, to nie bylo smieszne, tylko tragiczne) , którzy nie wpadli na to, żeby wziąć coś przeciwdeszczowego, bo jak wychodzili to przecież słonko świeciło. Nie muszę dodawać jakim spojrzeniem mnie obrzucili owi delikwenci...
Wiem, że każdy z nas był kiedyś ceprem, ale ja się bez kurtki przeciwdeszczowej nie ruszam w góry, nigdy mi się nie zdarzyło. Chociaż początkowe wyprawy na Giewont i do Moka odbywałam w adidasach. Tylko ja się zastanawiam czy ci wszyscy ludzie wyciągają wnioski ze swoich doświadczeń. Pojadą pierwszy raz w góry, zobaczą, że trampki, czy adidaski przemokną w 5 sekund, rozwalą się po jednym wyjściu, są niewygodne. Pamietam, że po wejściu na Giewont miałam adidasy do wyrzucenia, nie mówiąc już o komforcie chodzenia w mokrych butach i ślizganiu się na kamieniach w mega ulewie. Co dopiero panie w szpilkach tudzież balerinkach. Mnie by było szkoda eleganckich butów żeby je na jednym wyjsciu w góry zniszczyć. Nie mówiąc już o tym jak by mi było szkoda stóp. :? Ale one po prostu chcą ładnie wyglądać. Stąd ten cały makijarz, torebeczki, szpilki, miniówki, koronkowe bluzeczki. Bo przecież treki i plecaki sa mało kobiece. :lol: Nie zdają sobie sprawy z tego że w takim stroju to można ładnie wygladać na dyskotece, a na szlaku conajwyżej debilnie. A jak się taki klapek rozwali, co jest bardzo prawdopodobne to co panna na boso pociśnie? Zawsze uważałam, że za głupote trzeba płacić. Ja się uczę na swoich błędach do tej pory i jeszcze długo długo będę.

PS. Czerwone paznokcie do stroju górskiego pasują jak adidasy do garnituru, więc rzucają się w oczy. Ale w górach mało kto się przejmuje takimi drobiazgami. :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 07, 2009 6:59 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 21, 2007 9:28 pm
Posty: 2176
Lokalizacja: Litwini wracali?
Ten temat sprawia, że zaczynam darzyć wyjątkową sympatią:
Azyjka napisał(a):
Całe tabuny klapkowiczów, balerinkowiczek, pań na szpilkach nieustannie wpadających w szpary pomiędzy kamieniami, matek ciągnących za rękę rozwrzeszczane, narzekające dzieci, osóbek, które mają ze sobą tylko aparat fotograficzny, itp. elementu


Odpowiedz sobie dlaczego.

_________________
I'd rather be riding my motorcycle thinking about God than sitting in church thinking about my motorcycle.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 07, 2009 7:05 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pt sie 07, 2009 5:55 pm
Posty: 387
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Każdy ma prawo do własnej opinii. Mnie tylko takich ludzi szkoda.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 07, 2009 7:13 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 09, 2007 6:19 pm
Posty: 345
Lokalizacja: brak
Azyjka napisał(a):
PS. Czerwone paznokcie do stroju górskiego pasują jak adidasy do garnituru, więc rzucają się w oczy. Ale w górach mało kto się przejmuje takimi drobiazgami.


Adidasy do garnituru nie pasują. Co innego Reeboki. One pasują do wszystkiego. I wszystko pasuje do nich (np. raki)
A co do garnituru, to idealnie pasują do niego sandały. Osobiście zdawałem większość egzaminów w sandałach...

_________________
Zanim nastał Internet każdy wiejski głupek pozostawał w swojej wiosce...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 07, 2009 7:31 pm 
Weteran

Dołączył(a): Śr mar 18, 2009 5:54 pm
Posty: 135
Lokalizacja: się biorą dzieci?
maju napisał(a):
I wszystko pasuje do nich (np. raki)


I raki pasują do wszystkiego byleby dobrze doprawione ...

_________________
Kiedy jest Ci tak źle, że już gorzej być nie może, zacznij się walić kijem po nodze. Kiedy przestaniesz, od razu poczujesz się lepiej.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sie 08, 2009 2:22 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pt sie 07, 2009 5:55 pm
Posty: 387
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
[quote] A co do garnituru, to idealnie pasują do niego sandały.[quote]
:shock:

Wam facetom to wszystko pasuje :lol:
Znam nawet przypadki zdawania egzaminów w sandałach i skarpetach w samolociki ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sie 08, 2009 4:28 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 9:18 am
Posty: 3112
Lokalizacja: z Manczy
Azyjka napisał(a):
Co dopiero panie w szpilkach tudzież balerinkach. Mnie by było szkoda eleganckich butów żeby je na jednym wyjsciu w góry zniszczyć. Nie mówiąc już o tym jak by mi było szkoda stóp. Ale one po prostu chcą ładnie wyglądać. Stąd ten cały makijarz, torebeczki, szpilki, miniówki, koronkowe bluzeczki. Bo przecież treki i plecaki sa mało kobiece. Nie zdają sobie sprawy z tego że w takim stroju to można ładnie wygladać na dyskotece, a na szlaku conajwyżej debilnie.


Zazdrość??

_________________
"Posekaj, posekaj"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sie 08, 2009 9:31 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn lut 11, 2013 4:09 pm
Posty: 9871
Lokalizacja: FCZ
Azyjka napisał(a):
Co dopiero panie w szpilkach tudzież balerinkach. Mnie by było szkoda eleganckich butów żeby je na jednym wyjsciu w góry zniszczyć. Nie mówiąc już o tym jak by mi było szkoda stóp. Ale one po prostu chcą ładnie wyglądać. Stąd ten cały makijarz, torebeczki, szpilki, miniówki, koronkowe bluzeczki. Bo przecież treki i plecaki sa mało kobiece. Nie zdają sobie sprawy z tego że w takim stroju to można ładnie wygladać na dyskotece, a na szlaku conajwyżej debilnie.

miło dla oka po wyrypie poparzeć na czarnostawowego lachona lub małego z murowanca :lol:
daj swoja fotke bedzie łatwjej wyrazić opinię 8)

_________________
NIE MA LEPSZEGO OD MIĘGUSZA WIELKIEGO!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sie 08, 2009 9:54 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
Azyjka napisał(a):
Ale one po prostu chcą ładnie wyglądać.


No i bardzo słusznie. Rozumieją potrzeby łojantów. Łojant też mężczyzna (choć niektórzy uczeni mają na ten temat wątpliwości - podobno wskutek długotrwałego łojenia popęd seksualny ewoluuje w kierunku "popędu skalnego" - niestety nie mogę zapodać objawów bo tu bywa nieletnia młodzież) i po emanacji wyłojenia chce normalnie popatrzeć sobie na ładnego dupiszonka, i co - na łojantkę? Bądźmy poważni - na dziewczynę w butach, z których każdy waży z 5 kg. Nie, nie, Azyjko, to niezgodne z męską naturą.

_________________
Mój kanał na YouTube: https://studio.youtube.com/channel/UC7G ... DING%22%7D
Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 09, 2009 5:40 am 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Azyjka napisał(a):
Witam wszystkich na forum!
Czytałam cały temat od początku i przyznam szczerze, że nieźle się uśmiałam w niektórych momentach. Mnie się nigdy nie zdarzyło widzieć na szlaku żadnej zabawnej sytuacji z udziałem ceprów, a wręcz przeciwnie ich zachowania są raczej tragiczne i wkurzające. Z reguły jak ktoś pyta mnie na szlaku o drogę, to staram się mu wytłumaczyć co i jak, ale jak ktoś mi zadaje po raz n-ty to samo pytanie to szlag mnie trafia. :evil:

No wreszcie zawitała na forum prawdziwa kobieta gór. Witaj więc w naszych skromnych progach Góralko. My tu w większości cepry. Ja w szczególności. Wprawdzie nie w Tatrach ale w Bieszczadach bywało, że wchodziłam w szpilkach i w miniówie na połoniny. Niestety, matka przyroda srogo mnie ukarała. Była burza, szlakiem rwał potok, szpilki mi się najpierw połamały, a potem porozłaziły. Najgorsza była wąska spudniczka, poszła w ... no wiadomo gdzie i na przełęcz ku radości pozostałych turystów zeszłam tylko w majtach. Szkoda, że wcześniej Cię nie poznałam. Powiedziałabyś mi jak mam się ubierać. Od dziś będziesz moją idolką. Taką prawdziwą jak Doda. Pfu nie Doda, ona należy do mensy.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 09, 2009 8:09 am 
Nowy

Dołączył(a): Pn gru 29, 2008 10:06 am
Posty: 21
Lokalizacja: Lublin
Azyjka napisał(a):

Tylko ja się zastanawiam czy ci wszyscy ludzie wyciągają wnioski ze swoich doświadczeń. Pojadą pierwszy raz w góry, zobaczą, że trampki, czy adidaski przemokną w 5 sekund, rozwalą się po jednym wyjściu, są niewygodne.


W drodze na Świnice w tym roku mijałem rodzinkę w adidaskach. Dziewczyna, lat kilkanaście, rzuciła na mnie okiem, konkretnie na moje buty i mówi do matki, że też by im się takie przydały. Że mają wysoką cholewę, że pewnie lepiej się trzymają podłoża, itd. Normalnie mnie rozwaliło. Mało ceprów wyciąga wnioski z obserwacji otoczenia. O dziwo matka tylko przytaknęła, ale jakoś bez przekonania. Córeczka miała więcej rozumu jak mamusia :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 09, 2009 8:24 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
Tomi napisał(a):
matka tylko przytaknęła, ale jakoś bez przekonania

Bo to ona, nie córka, będzie za te buty płacić i zapewne wie, że cały rok będą leżały na pawlaczu...

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 09, 2009 8:27 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn lut 11, 2013 4:09 pm
Posty: 9871
Lokalizacja: FCZ
Tomi napisał(a):
Azyjka napisał(a):

Tylko ja się zastanawiam czy ci wszyscy ludzie wyciągają wnioski ze swoich doświadczeń. Pojadą pierwszy raz w góry, zobaczą, że trampki, czy adidaski przemokną w 5 sekund, rozwalą się po jednym wyjściu, są niewygodne.


W drodze na Świnice w tym roku mijałem rodzinkę w adidaskach. Dziewczyna, lat kilkanaście, rzuciła na mnie okiem, konkretnie na moje buty i mówi do matki, że też by im się takie przydały. Że mają wysoką cholewę, że pewnie lepiej się trzymają podłoża, itd. Normalnie mnie rozwaliło. Mało ceprów wyciąga wnioski z obserwacji otoczenia. O dziwo matka tylko przytaknęła, ale jakoś bez przekonania. Córeczka miała więcej rozumu jak mamusia :D

co wy macie do adidasków?
dobry but nie musi ważyć 30kg :lol:
pozatym smieszne jest takie pitolenie,pojechali w góry moze pierwszy raz i na ch.. im buty górskie jak przyjada za rok..
we wszytskim da sie iść jedyne co to mozesz sobie poprawić komfort...
Ty majac buty po pachy wygladałeś pewnie na kumatego i jak laska popatrzyła to morale wzrosło :lol:
Sprzet to dodatek do umiejetności, tóre z czasem sie nabywa/
ps:chodziłem po orlej w adidasach bo nie chciało mi sie meczyc w górskich widocznie mam za mało rozumu :lol:

_________________
NIE MA LEPSZEGO OD MIĘGUSZA WIELKIEGO!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 09, 2009 8:55 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
! napisał(a):
pojechali w góry moze pierwszy raz i na ch.. im buty górskie jak przyjada za rok

Właśnie o tym piszę. Ja ostatnio latałem w tych niskich scarpach (vento bodaj), kupiłem parę lat temu i używam codziennie na miasto, rower, grzyby, ryby ale w góry założyłem pierwszy raz. Rewelka. Pierwszy raz do Muro przez Boczań w godzinę doleciałem bez zadyszki. Jedyny minus to podeszwa. Trzyma super ale jest minimalnie za miękka, czuć kamienie na szlaku (ale już w skale to nie przeszkadza).

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 09, 2009 2:04 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pt sie 07, 2009 5:55 pm
Posty: 387
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Don no bywa po tygodniu mycia się w lodowatej wodzie w schronisku ;)

Hm Markizie ja w tych trekach i tak mam na szlaku niezłe branie. :lol: Widać wielu przedstawicieli płci męskiej jest wyposzczonych daleko bardziej niż Ty :mrgreen: A tak z drugiej strony co zrobisz z taką lalą poza patrzeniem? bo rozmowa z pustakiem by Ci się już raczej nie kleiła, a z racji twego górskiego wyglądu inne czynności raczej nie weszłyby w grę. Nie mówiąc o tym, iż takowa panna posiada zazwyczaj partnera, który niesie za nią torebkę co z pewnościa utrudniłoby wam zbliżenie. ;)
Btw mam chyba jakiś zryty gust, bo zwykle oko na łojantach zawieszam. :twisted:

! tylko różnica polega na tym, że ceprom których spotykam idzie się niewygodnie w ich butach.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 09, 2009 4:28 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn gru 29, 2008 10:06 am
Posty: 21
Lokalizacja: Lublin
! napisał(a):
ps:chodziłem po orlej w adidasach bo nie chciało mi sie meczyc w górskich widocznie mam za mało rozumu :lol:


na to wychodzi :twisted:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 09, 2009 4:34 pm 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
Azyjka napisał(a):
co zrobisz z taką lalą poza patrzeniem?


Mężczyźni mają pomysł co.
I nie chodzi bynajmniej o rozmowy.

B.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 09, 2009 4:50 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pt cze 29, 2007 11:59 am
Posty: 1417
Cytuj:
adidaski

Na początku lipca (drugiego chyba ) zrobiłem sobie małą trase ( murowaniec-staw-zadni granat-zejscie kulczynskim-staw) w adidaskachObrazek
szło się zajebiśćie aż do pewnego momentu już pod sam koniec czarnego szlaku pojawiło się dosyc dużo śniegu ... i niestety musiałem sobie zrobić (nie dałem rady normalnie iść)niezły dupozjazd po mokrym twardym śniegu .
Obrazek
czerwona linia to zjazd :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 09, 2009 5:03 pm 
Nowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 08, 2009 8:45 pm
Posty: 12
http://www.youtube.com/watch?v=pPGlr8uNnHE

różne koncepcje schodzenia dresa z góry


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 09, 2009 6:51 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn lut 11, 2013 4:09 pm
Posty: 9871
Lokalizacja: FCZ
Tomi napisał(a):
! napisał(a):
ps:chodziłem po orlej w adidasach bo nie chciało mi sie meczyc w górskich widocznie mam za mało rozumu :lol:


na to wychodzi :twisted:

na co motorynko wychodzi?no napiszzzzzzz prosze :)

_________________
NIE MA LEPSZEGO OD MIĘGUSZA WIELKIEGO!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 09, 2009 7:11 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pt sie 07, 2009 5:55 pm
Posty: 387
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
hm przypomniała mi się rozmowa zza ściany w schronisku: godzina 5 rano
- czy my na pewno wszystko spakowalismy?
- Misiu nie denerwuj się. Najważniejsze, że wstaliśmy.

Albo jaskinia Dziura. Wchodzi para bez latarek.
On do niej: Ja będę robić zdjęcia i oświetlać Ci fleszem, a ty będziesz w tym czasie szła.

Ali wygląda na to, że nie jesteś ceprem. 8)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 09, 2009 7:12 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
Azyjka napisał(a):
A tak z drugiej strony co zrobisz z taką lalą poza patrzeniem? bo rozmowa z pustakiem by Ci się już raczej nie kleiła,

Oj Azyjka, Azyjka. Niezależnie od moich żartów (wszak mój tekst był żartobliwy) chciałbym Cię zapewnić, że zdarzało mi się znać takie laleczki prosto z żurnala, które w Tatrach przeistaczały się w znakomicie wyposażone łojantki, zresztą nie tylko wyposażone ale i znające te rzemiosły. Pozory mylą, cholernie mylą!!! Wybacz ale przez ten Twój tekst przebija taki nowicjuszowski entuzjazm i nabożny podziw do zawartości skłepów sportowych. Pociesz się jednak, że to przechodzi...l to tak jak wietrzna ospa, każde dziecko na to choruje. :D

_________________
Mój kanał na YouTube: https://studio.youtube.com/channel/UC7G ... DING%22%7D
Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 09, 2009 7:19 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Azyjka napisał(a):
hm przypomniała mi się rozmowa zza ściany w schronisku: godzina 5 rano
- czy my na pewno wszystko spakowalismy?
- Misiu nie denerwuj się. Najważniejsze, że wstaliśmy.

Albo jaskinia Dziura. Wchodzi para bez latarek.
On do niej: Ja będę robić zdjęcia i oświetlać Ci fleszem, a ty będziesz w tym czasie szła.

Ali wygląda na to, że nie jesteś ceprem. 8)

Boże Ty tak na poważnie czy usiłujesz zrobić z nas idiotów?

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 09, 2009 7:24 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn lut 11, 2013 4:09 pm
Posty: 9871
Lokalizacja: FCZ
eeee myszlisz Lucy że ktos zamiast Ciebie chce zrobić z nas idiotów? :lol:
exkiuzemła ale musiałem wybacz :*

_________________
NIE MA LEPSZEGO OD MIĘGUSZA WIELKIEGO!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 09, 2009 7:29 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Hmm to się nazywa ignoruję Cię. :lol: :lol: :lol:
Wybaczam :lol:

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 09, 2009 7:36 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pt sie 07, 2009 5:55 pm
Posty: 387
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Przejrzałaś mnie. Chciałam Cię tylko trochę powkurzać... :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2090 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 70  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL