Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 16, 2024 3:03 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 11, 2005 2:44 pm 
<font color = red><i>Szarik</i></font>

Dołączył(a): Pn sie 01, 2005 5:21 pm
Posty: 2908
dresik napisał(a):
No popatrz, że jakoś na nich nie trafiłem a miałem dwa razy okazję. Ale spotkałem "zielonych" w Murowańcu.


Jak wchodziłam na Rysy to trafiłam na nich chyba ze trzy razy...zawsze pytali o paszport, spisywali z dowodu i mówili, że jak się nie ma paszportu to zeby nie przechodzić na słowacki stit bo Słowacy tam pilnują i jak złapią to kara i jeszcze "zielony" będzie musiał wejsć na szczyt po mnie, odebrać mnie od słowackich pograniczników i sprowadzic na dół...hehehe ale sobie wymyślili nie?
No ale to było jeszcze zanim byliśmy w uni...teraz można biegać z dowodem ;)

Raz jak wchodziałam na Chłopka...to był czerwiec (staw zamarznięty, Bandzioch zasypany śniegiem) pogranicznik powiedział..."byłem tam 100 x a dziś bym nie poszedł i wam dzieci też odradzam.."
No ale uparliśmy się, że pójdziemy...jak będzie fatalnie to zawrócimy
Spisał nas z dowodów i powiedział..."żebym w razie czego wiedział kogo powiadomić..." - no otuchy nam to nie dodało...wycof spod Kazalnicy

A i jeszcze...mam fotke z pogranicznikami gdzieś w okolicy "Kasprusia"

o żesz ale się rozpisałam... :roll:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 11, 2005 5:23 pm 
Ale teraz to już chyba i tak nie ma znaczenia... Skoro jesteśmy razem ze Słowacją w UE... Chyba, że istnieją jakieś stosowne przepisy?


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL