Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 16, 2024 9:42 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 12, 2009 4:45 pm 
Swój

Dołączył(a): Wt gru 08, 2009 8:43 pm
Posty: 45
Haha, ale się uśmiałem czytając wypowiedzi po mojej ostatniej :D .

Odpowiedzcie mi na jedno - co w tej ostatniej mojej wypowiedzi było prowokującego, albo z czym się nie zgadzacie ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 13, 2009 1:31 am 
Swój

Dołączył(a): Wt gru 08, 2009 8:43 pm
Posty: 45
Coś Cie tak umilkli? Jakaś cisza grobowa zapadała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 13, 2009 1:37 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 21, 2007 9:28 pm
Posty: 2176
Lokalizacja: Litwini wracali?
W mojej strefie czasowej jest 1:37 a u Ciebie?

_________________
I'd rather be riding my motorcycle thinking about God than sitting in church thinking about my motorcycle.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 13, 2009 1:46 am 
Swój

Dołączył(a): Wt gru 08, 2009 8:43 pm
Posty: 45
Spójrz kiedy napisałem poprzedniego posta :) . Liczyłem na odpowiedź ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 13, 2009 2:37 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 21, 2007 9:28 pm
Posty: 2176
Lokalizacja: Litwini wracali?
Ryzykant napisał(a):
Otóż plecak sam w sobie ważył koło 20 kg, ale ja miałem więcej rzeczy niż się mieściło w nim. Wykorzystałem szlufki i zapięcia, aby przywiązać do nich dodatkowe torby i siatki, w których dawałem rzeczy nie mieszczące się w plecaku. Wziąłem dosłownie wszystko co mi mogło się przydać, nawet ręczniki do kąpieli. Nawet różne noże.


Jesteś rozkoszną przeciwwagą dla:

Ali7 napisał(a):
A ja zabieram taki mały zestaw Jordan Go (mini pasta i składana szczoteczka) plus urżnięty mały kawałek mydła i ścierkę szybkoschnącą. Styka.


Wojna postu z karnawałem, ascezy z barokiem, hedonizmu z masochizmem, wójta z plebanem - odwieczny archetyp niezmienny jak cykl pór roku w "Chłopach". To je dobre. Płodozmian musi być.

_________________
I'd rather be riding my motorcycle thinking about God than sitting in church thinking about my motorcycle.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 13, 2009 11:39 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10406
Lokalizacja: miasto100mostów
Ryzykant napisał(a):
Coś Cie

Oryginalna pisownia.

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 13, 2009 12:01 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
Cytuj:
Jakaś cisza grobowa zapadała?


Pewnie śniegiem zapadało... :roll:

_________________
Mój kanał na YouTube: https://studio.youtube.com/channel/UC7G ... DING%22%7D
Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 13, 2009 2:11 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 09, 2007 6:19 pm
Posty: 345
Lokalizacja: brak
Ryzykant napisał(a):
Haha, ale się uśmiałem czytając wypowiedzi po mojej ostatniej


Niemniej, niż ja czytając wszystkie Twoje.

Ryzykant napisał(a):
co w tej ostatniej mojej wypowiedzi było prowokującego


Chodzi Ci o tą wypowiedź:
Cytuj:
Jeszcze mi się przypomniało. Ktoś pytał o plecak, czemu taki cięzki był.
Otóż plecak sam w sobie ważył koło 20 kg, ale ja miałem więcej rzeczy niż się mieściło w nim. Wykorzystałem szlufki i zapięcia, aby przywiązać do nich dodatkowe torby i siatki, w których dawałem rzeczy nie mieszczące się w plecaku. Wziąłem dosłownie wszystko co mi mogło się przydać, nawet ręczniki do kąpieli. Nawet różne noże Very Happy . W rezultacie tacy starzy wyjadacze górscy zaczepili mnie na Rysiance widząc, że ciężko mi idzie dźwiganie tego plecaka z ziemi, skąd idę i dokąd. Po odpowiedzi mało brakło, a by po karetkę dzwonili, czy aby na pewno zdrowy jestem Razz . Po prostu odradzali mi i mówili, że nie dam rady. Fakt faktem końcową część drogi niosła mnie już tylko siła woli, ale do celu dotarłem. W Korbielowie góral skomentował mnie "Ło zes ku... chopce cyś Ty osaloł" Very Happy .

Jeśli tak, to dla mnie prowokacją jest opis spakowanego plecaka + to, co się w nim znalazło.


Cytuj:
Coś Cie tak umilkli? Jakaś cisza grobowa zapadała?


A to wymaga trochę bardziej rozbudowanej wypowiedzi.
Jesteś bowiem "bohaterem jednego sezonu". Tacy ludzie pojawiają się z znikąd, robią wokół siebie sporo szumu, a potem znikają (wpisz sobie w wyszukiwarkę forum np. użytkownika Vision).
Stąd zapewne posądzenie o prowokację, jako że forum przeżywało ostatnio stagnację, a Twoje wypowiedzi wymusiły na kilku osobach zaangażowanie się w dyskusję - co mogło być celem prowokatora.

Jeśli zaś nie jest to tylko intryga, mająca na celu zwiększenie aktywności, to mam podejrzenia co do poprawności funkcjonowania Twojego ośrodkowego układu nerwowego.

Większość użytkowników prawdopodobnie, po zabraniu głosu w tej bezproduktywnej dyskusji, postanowiła nie dolewać oliwy do ognia (czyt. nie kontynuować tych przepychanek, które prowadzą do donikąd).


Aha. I jeszcze jedno. Tu zostałeś potraktowany naprawdę ulgowo. Wklej, bez zmiany nawet jednego słowa, swoje posty na Brytana (forum wspinanie.pl), a zobaczysz reakcję.

_________________
Zanim nastał Internet każdy wiejski głupek pozostawał w swojej wiosce...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 13, 2009 2:46 pm 
Swój

Dołączył(a): Wt gru 08, 2009 8:43 pm
Posty: 45
Cytuj:
A ja zabieram taki mały zestaw Jordan Go (mini pasta i składana szczoteczka) plus urżnięty mały kawałek mydła i ścierkę szybkoschnącą. Styka.


Cytuj:
Jeśli tak, to dla mnie prowokacją jest opis spakowanego plecaka + to, co się w nim znalazło.


Wiesz... uwierz mi, że gdybym miał możliwość zmniejszenia rozmiaru plecaka i innych tego typu rzeczy to bym to zrobił, natomiast ja nie mam namiotu, ktory mieści się w czymś wielkości przedramienia i 1 kg śpiowra, którego mogę schować do kieszeni. Sam śpiwór to była jedna torba, a o jego wadze nie wspominając. Ze sobą wziąłem pare noży (3-4?) każdy do czego innego, bo się mogły przydać, a ręcznik dobrze, że wziąłem, bo faktycznie przydał i się. Natomiast cała reszta to były butelki z wodą i to co każdy pakuje jadąc w góry pod chmurkę...

Cytuj:
Aha. I jeszcze jedno. Tu zostałeś potraktowany naprawdę ulgowo. Wklej, bez zmiany nawet jednego słowa, swoje posty na Brytana


A to już nie mój problem, że ludzie nie potrafią się pohamować i zaczynają rozmowę od "wypie...". Widać to forum jest bardziej kulturalne.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 13, 2009 3:02 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
Ryzykant napisał(a):
A to już nie mój problem, że ludzie nie potrafią się pohamować i zaczynają rozmowę od "wypie...".


Aha, znasz Brytana, jak widzę... Nie wiesz co to WHP a znasz Brytana... No proszę, coraz bardziej interesujące...
Ryzykant, bal maskowy się kończy, czas ściągnąć maseczkę i przedstawić się prawdziwym nickiem.

_________________
Mój kanał na YouTube: https://studio.youtube.com/channel/UC7G ... DING%22%7D
Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 13, 2009 3:15 pm 
Swój

Dołączył(a): Wt gru 08, 2009 8:43 pm
Posty: 45
No prawie się zdemaskowałem...

szkoda, że mam dobrą pamięć :D

http://forum.turystyka-gorska.pl/viewto ... 045#408045


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 13, 2009 8:37 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 21, 2007 9:28 pm
Posty: 2176
Lokalizacja: Litwini wracali?
Każdemu wedle potrzeb. Jeden lubi nosić marynarskie wory a drugi okrawki mydła. De gustibus non est disputandum.

_________________
I'd rather be riding my motorcycle thinking about God than sitting in church thinking about my motorcycle.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL