Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz cze 20, 2024 1:26 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18015 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223 ... 601  Następna strona

Czy ktoś Ci pomógł w tym wątku?
Tak, jestem zadowolona/y 45%  45%  [ 177 ]
Niestety nie 4%  4%  [ 15 ]
Zamieszali mi tak, że wiem mniej, niż przed pytaniem 3%  3%  [ 13 ]
To jakieś chore towarzystwo - same zboki i debile 15%  15%  [ 58 ]
Nikt nie pomógł, ale i tak Was kocham 8%  8%  [ 31 ]
Krowa cie wysrała 15%  15%  [ 59 ]
Wali mnie to 11%  11%  [ 42 ]
Liczba głosów : 395
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 03, 2010 12:18 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Wt wrz 26, 2006 10:56 am
Posty: 1119
Lokalizacja: Warszawa
prowadząca dużym, lawinowym żlebem

_________________
Maciej Łuczkiewicz
http://naszegory.info - nasza strona o górskich wyprawach
http://czarnobyl1986.info - moja strona o wyprawach do "zakazanego" miejsca


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 03, 2010 12:19 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
O właśnie. I uwaga na skręcanie w lewo. Wielka Turnia swe ofiary ma.

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 03, 2010 12:23 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Wt wrz 26, 2006 10:56 am
Posty: 1119
Lokalizacja: Warszawa
stan-61 napisał(a):
Ambitna propozycja, macciej.

ambitna, ale po pierwsze autor pytania chciał niemal cały czas spędzić na szlaku, więc to ma gwarantowane, a po drugie nie było słowa o tym że jest w kiepskiej kondycji. Bo poza Orlą Percią, którą można odpuścić, albo zrobić np. tylko Granaty, poza Chłopkiem, Rohaczami i ewentualnie Rysami cała reszta to szlaki "krowie" wymagające tylko dobrej kondycji i wytrzymałości. Ale skoro autor chce cały dzień spędzać na szlaku, to pewnie dysponuje odpowiednią kondycją.

_________________
Maciej Łuczkiewicz
http://naszegory.info - nasza strona o górskich wyprawach
http://czarnobyl1986.info - moja strona o wyprawach do "zakazanego" miejsca


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 03, 2010 1:10 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 23, 2006 8:39 am
Posty: 5110
Lokalizacja: daleko od gór
Rzeźnik! :lol:

_________________
W życiu piękne są tylko chwile. (R. Riedel)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 03, 2010 3:08 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 9:25 pm
Posty: 880
macciej napisał(a):
prowadząca dużym, lawinowym żlebem


oj tak, tam albo ma zejsc lawina, albo schodzi albu juz zeszla. o ile juz zeszla to pol bidy, ale w innym wypadku niebezpiecznie. TYM BARDIEJ ze snieg moze spac z gory (ze skal po np naszej prawej stronie podczas podejscia). do tego rzadko bywa tam przetarte, a do zlebu jak jest nieprzetarte to jeszcze ujdzie, ale powyzej jak zlapie nas mgla na nieprzetartym to jak pisal Lukasz - wielka turnia swoje ofiary ma.

uwazalbym z ta trasa. lepiej na ciemniaka z koscieliskiej...

_________________
photolife | panoramki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 03, 2010 9:19 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2008 8:10 pm
Posty: 4694
LoveBeer napisał(a):
TYM BARDIEJ ze snieg moze spac z gory

:mrgreen:

_________________
http://3000.blox.pl/html

"Listy z Ziemi" Twaina: poszukaj, przeczytaj... warto


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 04, 2010 10:06 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 11:53 am
Posty: 2775
Lokalizacja: Wrocław
No co "bystrzy" dziennikarze też zawsze piszą że lawina zeszła w dół. Tak jakby mogła jeszcze zejście w górę :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 04, 2010 11:07 am 
Nowy

Dołączył(a): Cz lis 12, 2009 5:16 pm
Posty: 7
Lokalizacja: okol. Radom
"uwazalbym z ta trasa. lepiej na ciemniaka z koscieliskiej..."
a powrót z ciemniak ta sama trasa ? chciałbym urozmaicić sobie ten wypad wejść jedna trasa zajść druga czy jest taka możliwość z ciemieniaka. Ten wypad planuje na jakies 6h.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 04, 2010 5:31 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 9:25 pm
Posty: 880
niby jest niby nie ma. kobylarzowy jw trzebaby odpuscic, wiec nastepne zejscie z kondrackiej do malej laki, ale tam tez jest ten cholerny zleb na dodatek jak jest nieprzedeptane to idac od gory mozna sobie... ekhm, wpakowac sie na male urwisko

edit: aha i przed krzesanica uwazac zeby nie wejsc na nawis a takze zeby nie pojechac do cichej :P

trekker - akurat smiem watpic aby mazio mial na mysli cos wiecej niz zrobienie sobie jaj ze mnie wyrywajac to z kontekstu, bo jednak jest roznica miedzy lawina schodzaca z gory, a sniegiem spadajacym z gory i powodujacy lawine ;)

_________________
photolife | panoramki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 04, 2010 6:17 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2008 8:10 pm
Posty: 4694
oczywiście i masz u mnie piwo LoveBeer :)

ale nie tyle "jaja robiłem" z Ciebie co z tej wypowiedzi bo komicznie zabrzmiała - nie mam powodu by śmiać się z ludzi do ktorych czuję sympatię

trekker napisał(a):
No co "bystrzy" dziennikarze też zawsze piszą że lawina zeszła w dół. Tak jakby mogła jeszcze zejście w górę Laughing


Z tego co czytałem czasem zapylają pod gorę po drugiej stronie doliny. :)

_________________
http://3000.blox.pl/html

"Listy z Ziemi" Twaina: poszukaj, przeczytaj... warto


Ostatnio edytowano Cz lut 04, 2010 6:39 pm przez Mazio, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 04, 2010 6:33 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pt lis 21, 2008 10:48 pm
Posty: 1233
Lokalizacja: Warszwa
trekker napisał(a):
Tak jakby mogła jeszcze zejście w górę



przy szóstym stopniu lawiny zapierdalają pod górę :twisted:

_________________
Jeśli zdajesz pytanie dlaczego chodzę po górach to znaczy że nie zrozumiesz odpowiedzi


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 04, 2010 6:56 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Wt wrz 26, 2006 10:56 am
Posty: 1119
Lokalizacja: Warszawa
Szlaki na Czerwone Wierchy wg mojej oceny rosnącego niebezpieczeństwa zimą

1. Ciemniak z Kościeliskiej - zasadniczo bez większych problemów, raki na ogół niepotrzebne, chyba że jest lód. Idziemy oczywiście zimowym wariantem szlaku a nie letnim, bo to owszem, może byc niebezpieczne
2. Kopa Kondracka z Kondratowej przez Przełęcz Kondracką. Na ogół wydeptane i w miarę bezpieczne, ale bywa różnie. Od przełęczy bez problemów. Raki mogą się przydać
3. Kopa Kondracka zielonym szlakiem z Kondratowej. Zbocza lawinowe i strome, myślę że to mało atrakcyjny szlak poza tym i z pewnością rzadziej przedeptywany
4. Kopa Kondracka czerwonym szlakiem z Kasprowego po uprzednim skorzystaniu z kolejki. Kilka niebezpiecznych trawersów, czekan i raki obowiązkowo przy gorszych warunkach. Możliwe że trzeba będzie iśc na wprost przez Suche Czuby i Goryczkową Czubę, więc nieco akrobatyki po oblodzonej skale. Szlak raczej na dobre warunki pogodowe i dobrą widocznośc. No i bez wiatru, bo wiatr tu dosłownie może zdmuchnąć z grani. Zresztą chyba kiedyś zdmuchnął któregoś z forumowych kolegów z KEG albo GEKONÓW, do odszukania w relacjach
4. Kopa Kondracka żółtym z Małej Łąki. Szlak niebezpieczny, w dolnej części Głazistego Żlebu gdyby coś zeszło to kaput. Żadnej szansy uniknięcia zasypania przez lawinę. A schodzi często, bo ile razy tam byłem, to wylot żelbu był jednym wielkim lawiniskiem. Wyżej zresztą też nieprzyjemnie. Szlak na wiosnę a nie na środek zimy
5. Wejście na Małołącką Przełęcz przez kocioł Świstówki z doliny Małej Łąki - wejście poza szlakiem, z tego powodu prawie nigdy nie jest przedeptane, ale często są tu ślady skiturowców. Tylko w dobrych warunkach, bo teren lawiniasty. Poza tym NIELEGALNIE!!!
6. Czerwonym ze Strążyskiej przez Grzybowiec. Kilka miejsc naprawdę niebezpiecznych, czekan i raki powinny być. Szlak zamkniety zimą, więc nieprzedeptany. Poza tym NIELEGALNIE!!!
7. Małołączniak przez Kobylarzowy Żleb. Najbardziej niebezpieczny szlak na Czerwone Wierchy ze znakowanych. Lepiej odpuścić jak na mój gust, nie ma co kusić losu
8. Granią na Ciemniak z Tomanowej Przełęczy. To już szlak na poły taternicki (z tego co wiem parę progów i turniczek), boza tym jak dowiódł pewien polski himalaista - niebezpieczny pod względem lawinowym. Poza tym NIELEGALNIE!!!

_________________
Maciej Łuczkiewicz
http://naszegory.info - nasza strona o górskich wyprawach
http://czarnobyl1986.info - moja strona o wyprawach do "zakazanego" miejsca


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 05, 2010 3:40 pm 
Nowy

Dołączył(a): Cz lis 12, 2009 5:16 pm
Posty: 7
Lokalizacja: okol. Radom
A trasa Dolina Chochołowska>Starorobociański Wierch>Raczkowa Przełęcz>Siwa Przełęcz>dolina Chochołowska. Może jakieś własne propozycje na średnio trudny szlak by cały dzień spędzić na szlaku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 05, 2010 5:36 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt lut 05, 2010 5:08 pm
Posty: 9
Lokalizacja: PIŃCZÓW
Witam !!!
w lipcu lub sierpniu planuje wyprawe na Orlą.Czy jest ktoś w stanie mi dać pare cennych wskazówek dotyczących szlaku ? najlepiej na mojego maila domsyl101@interia.pl dziękuwa

_________________
jeśli ktoś się wybiera na Orlą Perć w lipcu lub sierpniu to piście do mnie na prywatna wiadomość


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 05, 2010 5:46 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 15, 2008 10:41 pm
Posty: 810
Lokalizacja: Dolny Śląsk
DOMINIK napisał(a):
Czy jest ktoś w stanie mi dać pare cennych wskazówek dotyczących szlaku ?

Tam jest bardzo niebezpiecznie! Lepiej tam nie iść!

Może jeszcze ktoś coś cennego napisze


Ostatnio edytowano Pt lut 05, 2010 9:13 pm przez awake, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 05, 2010 6:05 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt lut 05, 2010 5:08 pm
Posty: 9
Lokalizacja: PIŃCZÓW
tak tak tylko już od 2 lat się szykuje na to wyprawe, pare szczytów mam zaliczonych więc myśle że dam rade choć zdaje sobie sprawe że łatwo nie będzie.

_________________
jeśli ktoś się wybiera na Orlą Perć w lipcu lub sierpniu to piście do mnie na prywatna wiadomość


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 05, 2010 6:09 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt lut 05, 2010 5:08 pm
Posty: 9
Lokalizacja: PIŃCZÓW
mniej więcej mam już trase zaplanowaną ale gdy by ktoś udzielił cenne uwagi. pozatym jeśli tam nie pójdę to ocipie....

_________________
jeśli ktoś się wybiera na Orlą Perć w lipcu lub sierpniu to piście do mnie na prywatna wiadomość


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 05, 2010 6:14 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt lut 05, 2010 5:08 pm
Posty: 9
Lokalizacja: PIŃCZÓW
czytałem na necie różne relacje z wypraw i już swoje wiem, ale całkiem jest inaczej jeśli ktoś napisze kto tam był i sie podzieli cennymi uwagami.

_________________
jeśli ktoś się wybiera na Orlą Perć w lipcu lub sierpniu to piście do mnie na prywatna wiadomość


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 05, 2010 6:18 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2008 8:10 pm
Posty: 4694
Jeśli nie masz lęku wysokości, jesteś sprawny fizycznie i trafisz na dobrą pogodę (sucho, bez łat śniegu czy lodu) to trasa nie sprawi Ci większych kłopotow. Jej głownym problemem jest nie charakter, a ilość nagromadzonych trudności technicznych i długość. Trzeba więc dobrej kondycji. Jeśli chcesz poczuć przedsmak przejdź najpierw szlakiem od Czarnego Stawu Gąsienicowego przez Zawrat na Świnicę (tam poczujesz nieco ekspozycji), a potem szlak spod Czarnego Stawu pod Rysami na Przełęcz pod Chłopkiem - trochę bardziej wymagająca uwagi wspinaczka po skale. Jeśli nie masz z tymi trasami kłopotu Orla niczym Cię nie jest w stanie zaskoczyć.

_________________
http://3000.blox.pl/html

"Listy z Ziemi" Twaina: poszukaj, przeczytaj... warto


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 05, 2010 6:31 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt lut 05, 2010 5:08 pm
Posty: 9
Lokalizacja: PIŃCZÓW
dzięki, trasa na Przełęcz pod ch. słyszałem że jest drugim szlakiem co do trudności właśnie po orlej. Ja ze szlaków które mam zaliczone pod względem trudności to najtrudniejszy był na rysy które nie sprawiły mi żadnych problemów, czy to już dobrze świadczy bym mógł już wyruszyć na orlą ?

_________________
jeśli ktoś się wybiera na Orlą Perć w lipcu lub sierpniu to piście do mnie na prywatna wiadomość


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 05, 2010 6:42 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2008 8:10 pm
Posty: 4694
Trudno mi powiedzieć. Rysy są długie, mozolne, przedobrzono z zabezpieczeniami. Ekspozycja jedynie na malutkim odcinku grani przed szczytem. Mimo to dają przedsmak turystycznych szlakow gorskich Tatr Wysokich. Włącznie z aspektem poruszania się po zabezpieczeniach w tłumie, koniecznością mijania się, czy uważaniem na spadające kamienie. Ciężko porownać dwa szlaki do siebie, często przejście tego samego ponownie to już zupełnie inna bajka. Na Twoim miejscu zrobiłbym najpierw te, ktore proponowałem - tam nabierzesz doświadczenia, przekonasz się o swoich możliwościach i potrenujesz przed Orlą. My z Vespą tak właśnie robiliśmy by w końcu w dwoch rzutach zrobić Orlą Perć - najpierw od Koziego po Krzyżne, rok poźniej od Zawratu do Kulczyna. Idąc tam wiedziałem, że nie będę miał kłopotow innych niż te, ktore może mi zafundować natura.

_________________
http://3000.blox.pl/html

"Listy z Ziemi" Twaina: poszukaj, przeczytaj... warto


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 05, 2010 8:12 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 11:53 am
Posty: 2775
Lokalizacja: Wrocław
Powiem tak, Rysy nie są szczególnie trudne, ale jesli nie sprawiły ci żadnych kłopotów to i na OP powinieneś sobie poradzić. Jest jedno ale, Orla to przy ładnej pogodzie kawał pięknego szlaku, jednak w złych warunkach atmosferycznych wycieczka moze się zamienić w walkę o życie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lut 06, 2010 1:33 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt lut 05, 2010 5:08 pm
Posty: 9
Lokalizacja: PIŃCZÓW
a macie może jakiś kontakt tel. lub przez neta z polem namiotowym w dolinie suchej wody by się z nimi skontaktować ??

_________________
jeśli ktoś się wybiera na Orlą Perć w lipcu lub sierpniu to piście do mnie na prywatna wiadomość


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lut 06, 2010 1:50 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10407
Lokalizacja: miasto100mostów
DOMINIK napisał(a):
a macie może jakiś kontakt tel. lub przez neta z polem namiotowym w dolinie suchej wody by się z nimi skontaktować ??

Tak, 999.

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 07, 2010 7:16 am 
Zasłużony

Dołączył(a): Pt gru 25, 2009 8:27 pm
Posty: 172
DOMINIK jeśli już będziesz w okolicach Gąsienicowej, możesz wejść jeszcze na Kościelec - ostatnie partie to również wspinaczka w skale. Będziesz miał przedsmak Orlej Perci.

Co do Orlej - oprócz przyjemnej wspinaczki w skale z łańcuchami czy bez, są również paskudne (kruche) fragmenty (Żleb Kulczyńskiego i jeszcze jeden kawałek w okolicy Buczynowych Turni).


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 07, 2010 7:31 am 
Zasłużony

Dołączył(a): Pt gru 25, 2009 8:27 pm
Posty: 172
I jeszcze jedna sprawa, dla mnie akurat istotna. Proponuję iść na Orlą dość wcześnie - wówczas szlak jest niemal pusty. W godzinach południowych robi się tłoczno i tworzą się zatory na trasie. Nie zawsze jest się gdzie zatrzymać w wygodnym miejscu i poczekać aż grupa idąca w przeciwnym kierunku zwolni łańcuch. Poza tym wędrowanie z kimś depczącym po piętach lub człapanie za kimś, kto rusza się jak mucha w smole, bywa irytujące.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 08, 2010 10:07 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt lut 05, 2010 5:08 pm
Posty: 9
Lokalizacja: PIŃCZÓW
kto mi poda link z jakąś fajną stronką o tatrach z dokładnymi opisami polskich i słowackich szlaków i nie tylko.... Dziękuwa


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 08, 2010 10:11 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt lut 05, 2010 5:08 pm
Posty: 9
Lokalizacja: PIŃCZÓW
Kto się wybiera do zakopanego w lipcu lub sierpniu ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 08, 2010 10:13 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pt lis 21, 2008 10:48 pm
Posty: 1233
Lokalizacja: Warszwa
DOMINIK kup sobie przewodnik J. Nyki - niewielki koszt a naprawde wszystkie szlaki sa opisane co i jak koszt ok 60-70zł za polskie i słowackie

a tu masz na same polskie szlaki
http://www.tatry.info.pl/

chociaż jak wspomniałem w/w przewodniki to jest dobra inwestycja na przyszłość i duża grupa użytkowników tego zacnego grona to potwierdzi

http://www.rewasz.com.pl/php/strony/wyd ... czoscY=768
zajrz tam

_________________
Jeśli zdajesz pytanie dlaczego chodzę po górach to znaczy że nie zrozumiesz odpowiedzi


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 08, 2010 10:15 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 21, 2009 7:50 pm
Posty: 397
Lokalizacja: Białystok
DOMINIK napisał(a):
kto mi poda link z jakąś fajną stronką o tatrach z dokładnymi opisami polskich i słowackich szlaków i nie tylko.... Dziękuwa


http://www.tatry.info.pl/ stronka z opisanymi szlakami w polskich Tatrach.

A jak za mało to: http://tinyurl.com/ykvhoby


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18015 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223 ... 601  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL