Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 23, 2024 8:53 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 214 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 21, 2006 2:05 pm 
A ja popieram Pitera. W dziale o wypadkach piszecie jaka to głupota wybierać się w góry przy IV stopniu zagrożenia lawinowego i narażać tym samym życie ratowników, tymczasem tutaj gratulujecie pięknych zdjęć.. Dobrze,że nikt przy tym nie zginął..


Góra
  
 
 Tytuł: Re: debilizm
PostNapisane: Wt lut 21, 2006 2:13 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pn wrz 19, 2005 9:17 am
Posty: 1076
Lokalizacja: Gdańsk
Piter napisał(a):
zolffik napisał(a):
normalnie zatkalo mnie.... ale podziwiam za odwage! niech to bedzie nauczka dla Ciebie i dla innych ktorzy planuja takie wycieczki.

P.S. super fotki i jeszcze lepszy opis :D



odwage? dla mnie to szczyt glupoty i narazanie innych na niebezpieczenstwo. nie zycze sobie, zeby z moich podatkow oplacano akcje ratownicze po takich pomylencow jak ty kolego


Ciekawe co będziesz mówił , kiedy nagle zycie napisze dla Twojej osoby pewnego pięknego razu jakiś jeden , niekoniecznie tragiczny scenariusz ... ( czego Ci oczywiście nie życzę ) .

A jesli chodzi o to drugie to w takim razie proponuje podatków nie płacić ... 8)

O Toprze też już kiedyś było , to szlachetne co robią , fakt niebezpieczne . Tyle tylko , że nie podchodzą do tego tak egoistycznie jak Ty ... .

POZDRAWIAM !

_________________
POZDRAWIAM !

-Gofer-


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 21, 2006 2:30 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 14, 2005 4:40 pm
Posty: 6853
Lokalizacja: WOŁOMIN
Gofer nic dodać nic ująć!!! 8) 8) 8)

Pozdrawiam!
Bartek :D

_________________
Wchodzi Kaczyński do sklepu a tam wszędzie WINA TUSKA :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: debilizm
PostNapisane: Wt lut 21, 2006 3:14 pm 
Po co odrazu aż takie ataki na Marcina??? Ulżyło Ci??? :?
Swoje przeszedł, zrozumiał, wysnuł wnioski i więcej nie będzie...

nie na Marcina, ale ogolnie ta uwaga dotyczy wszystkich, którzy ignoruja zalecenia specjalistow oraz zdrowy rozsadek.
Nie jestem egoistyczny, ale bto bezsensowne narazanie zdrowia i zycia innych. ratownicy robia co musza, czesto dla idei czy pasji, wyjda zawsze po kazdego, mam nadzieje ze jak bedzie trzeba to i po mnie- ale nie mam zamiaru prowokowac takiej sytuacji


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 21, 2006 3:17 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 24, 2006 8:30 pm
Posty: 234
Lokalizacja: Warszawa
pol-u napisał(a):
ml
Chcę Ci tylko powiedzieć że chodzenie w pojedynkę w tych warunkach to nie jest dobry pomysł moim zdaniem. Reszta jest super. I cieszę się, że Ci mogę o tym dzisiaj powiedzieć a Ty mi możesz odpowiedzieć.


Dzieki wielkie. Rzeczywiscie masz racje. Nie mialem na razie mozliwosci wybrac sie tam z kimkolwiek, bo niewielu znam z moich okolic ludzi, ktorych zima ciagnie w gory. Ale na najblizszym kursie zimowej turystyki wysokogorskiej pewnie znajdzie sie troche takich zapalencow, wiec bede sie raczej dolaczal do zorganizowanych wypadow :) Stwierdzilem, ze powierzac wlasne bezpieczenstwo jedynie komorce, ktorej bateria juz prawie siada, to troche za duze ryzyko.

_________________
Marcin Lisiecki
http://gallery.inspiration.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 21, 2006 3:24 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 14, 2005 4:40 pm
Posty: 6853
Lokalizacja: WOŁOMIN
ml napisał(a):
niewielu znam z moich okolic ludzi, ktorych zima ciagnie w gory


Wiesz że Wołomin jest 20km od Warszawy... :twisted:

Pozdrawiam!
Bartek :D

_________________
Wchodzi Kaczyński do sklepu a tam wszędzie WINA TUSKA :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: debilizm
PostNapisane: Wt lut 21, 2006 3:41 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 24, 2006 8:30 pm
Posty: 234
Lokalizacja: Warszawa
Piter napisał(a):
odwage? dla mnie to szczyt glupoty i narazanie innych na niebezpieczenstwo. nie zycze sobie, zeby z moich podatkow oplacano akcje ratownicze po takich pomylencow jak ty kolego


Oczywiscie, to bylo w pewnym sensie glupie. Gdyby komus z tego powodu cos sie stalo, to mialbym wyrzuty sumienia do konca zycia. Wyrzuty sumienia mialem juz w momencie, gdy jeden z ratownikow powiedzial do pozostalych: 'OK, panowie, zaczynamy schodzic i trzymamy reke przy ABSach - nie powinno nic sie dziac, ale mamy czworke.' Na szczescie wszystko zakonczylo sie dobrze.

A co do akcji ratowniczych i ich oplacania z podatkow. Ja moglbym stwierdzic, ze nie chce, aby z moich podatkow oplacano leczenie raka palaczy, bo ja nie pale i niech sie lecza sami. Nie chce, aby z moich podatkow oplacano zlamania nog, bo jak ktos leci na zlamanie karku na sliskim chodniku, to sam jest sobie winny. Nie chce, aby z moich podatkow budowano drogi, bo nie mam samochodu. Ale nie awanturuje sie o to. Mimo, ze ja tez place w tym kraju podatki. Kazdego miesiaca z moich dochodow panstwo wyrywa lacznie z podatkiem dochodowym, VATem i ZUSem mnostwo pieniedzy, ktore nastepnie sa marnotrawione. Nie korzystam jednak z uslug publicznej sluzby zdrowia, nie korzystam z becikowego, nie korzystam z rent, zasilkow i innych form przekazywania przez panstwo pieniedzy. I wiem, ze za lacznie zaplacone przeze mnie podatki, to moglbym sobie oplacic cala mase takich akcji TOPRu.

Jesli jednak mialbym zaplacic za te akcje ratownicza, to bym to zrobil. Gdyby w Polsce mozna sie bylo ubezpieczyc od tego typu wypadkow, w ktorych do akcji wkracza TOPR i pieniadze te faktycznie do TOPRu by szly, to bym to z wielka checia zrobil. I wierz mi, ze czuje ogromna wdziecznosc w stosunku do ludzi, ktorzy mi pomogli - nie wypominali mi, ze przeze mnie musieli wyjezdzac na akcje, nie wypominali mi, ze ktos za to placi ze swoich podatkow. Wierz mi, ze czuje sie w obowiazku ich wspomagac - dzis po raz pierwszy wspomoglem ich finansowo na tyle, na ile mnie stac. TOPR umiescilem na swojej liscie comiesiecznych stalych wydatkow, bo wiem, ze chlopaki wykorzystaja te kase solidnie. Jesli nie kiedys ja, to skorzysta na tym kiedys ktos, kto znajdzie sie w podobnej do mojej, nieciekawej sytuacji. Bo nie jestem pierwszy i ostatni, ktory przezyl i przezyje podobna przygode.

Nie kazdy staje sie omnibusem w ciagu dwoch wyjazdow w gory. Nie kazdy staje sie taternikiem po wejsciu na pierwszy szczyt. Kazdy z nas zdobywa w jakis sposob doswiadczenie. Czasem powija nam sie noga i popelniamy bledy, ale to nie oznaka glupoty. Glupota byloby postapic za drugim razem tak samo, majac w pamieci nieprzyjemnosci, ktorych sie zaznalo.

_________________
Marcin Lisiecki
http://gallery.inspiration.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 21, 2006 3:42 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 24, 2006 8:30 pm
Posty: 234
Lokalizacja: Warszawa
KWAQ9 napisał(a):
ml napisał(a):
niewielu znam z moich okolic ludzi, ktorych zima ciagnie w gory

Wiesz że Wołomin jest 20km od Warszawy... :twisted:
Pozdrawiam!
Bartek :D


No, to elegancko :) W takim razie kiedy organizujemy ekipe na jakis wyjazd? Oczywiscie wole poczekac do marca, jak przejde kurs zimowej turystyki wysokogorskiej - bede stanowil mniejsze zagrozenie dla pozostalych :)

_________________
Marcin Lisiecki
http://gallery.inspiration.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 21, 2006 3:52 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 24, 2006 8:30 pm
Posty: 234
Lokalizacja: Warszawa
Gofer napisał(a):
W swoich notkach Topr chyba troche przesadził , bo również nie rozumiem co miał na myśli pisząc , że nie miałeś odpowiedniego sprzętu. To faktycznie cenne doświadczenie , i cieszę się , że bezwstydnie się nim podzieliłeś bo z całego zdarzenia wnioski wyciągniesz nei tylko Ty , ale wszyscy czytający . Mój tok rozumowania niestety często jest taki , że nie ma góry na której się nie da stanąć , i mam nadzieje , że jesli nei na własnych błedach , to nauczę sie kiedyś uczyć i analizowac czyjeś błędy .

POZDRAWIAM !


Dzieki. To nie TOPR - chlopaki z TOPRu byli naprawde w porzadku. Na zakonczenie powiedzieli tylko zartobliwie, ze mnie pogonia, jak znow kiedys spotkaja na Kasprowym :) Ale nie mieli do mnie pretensji i wyrzutow - za to ich wlasnie cenie. Dopiski o braku sprzetu dopisal juz raczej dziennikarz z Tygodnika Podhalanskiego. Pewnie mial na mysli to, ze na takie nieprzetarte szlaki nadaja sie rakiety albo narty. Tym bardziej, ze pisal o tym, iz wybralem sie tam na wlasnych nogach.

A co do nauki na bledach - to zycze Ci powodzenia ;) Wiem, ze na cudzych bledach trudno sie uczyc, wiec trzymam za Ciebie kciuki. Najbardziej bola i motywuja bledy, ktore dotykaja nas samych. Taka nauka pozostaje na dlugo. Natomiast czytalem wczesniej o roznego rodzaju przezyciach ludzi w gorach. Sam jednak nie mialem z tym stycznosci, wiec zylem w blogiej nieswiadomosci, ze mnie to nie dotyczy. Bylem przeswiadczony w tym, ze lepiej jestem przygotowany, ze mam caly potrzebny sprzet i caly czas w mojej glowie byla mysl, ze w koncu jednak dojde i ze uda mi sie osiagnac cel. To wszystko zagluszylo zdrowy rozsadek.

_________________
Marcin Lisiecki
http://gallery.inspiration.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 21, 2006 3:52 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 14, 2005 4:40 pm
Posty: 6853
Lokalizacja: WOŁOMIN
W tą zimę to będzie ciężko ze względów czasowych ale następnej już nie popuszczę... :twisted:
Najpierw szykuj się na zlot w maju... 8) :twisted:

Pozdrawiam!
Bartek :D

_________________
Wchodzi Kaczyński do sklepu a tam wszędzie WINA TUSKA :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 21, 2006 3:58 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 24, 2006 8:30 pm
Posty: 234
Lokalizacja: Warszawa
KWAQ9 napisał(a):
W tą zimę to będzie ciężko ze względów czasowych ale następnej już nie popuszczę... :twisted:
Najpierw szykuj się na zlot w maju... 8) :twisted:
Pozdrawiam!
Bartek :D


OK, niech bedzie :) Mnie jakos do gor ciagnie szczegolnie zima - latem to juz nie to samo. W maju jakis zlot? No, to nie zapomne sie pojawic :) Tym bardziej, ze w maju szykuje sie jakis gigantycznie dlugi weekend. Gdzie ma byc ten zlot? Gdzies moge o nim sie wiecej dowiedziec?

_________________
Marcin Lisiecki
http://gallery.inspiration.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 21, 2006 4:02 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 14, 2005 4:40 pm
Posty: 6853
Lokalizacja: WOŁOMIN
Czytaj tu... 8)

http://www.turystyka-gorska.pl//forum// ... 72&start=0

Pozdrawiam!
Bartek :D

_________________
Wchodzi Kaczyński do sklepu a tam wszędzie WINA TUSKA :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 21, 2006 4:15 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Śr sie 10, 2005 5:15 pm
Posty: 255
Lokalizacja: Kielce
Marcin, nikt nie powinien mieć do Ciebie pretensji, jedynymi osobami, które by je mogły mieć, są ratownicy, a oni właśnie najrzadziej oskarżają. Podjąłeś ryzyko, ale wyszedłeś z sytuacji cały, i na pewno się sporo nauczyłeś.
Fajna relacja, tak w ogóle :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 21, 2006 5:37 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr lut 16, 2005 8:51 am
Posty: 2378
Lokalizacja: Nowy Sącz
kazdy ma prawo popelnic blad.... byle by cos go to nauczylo! a z tego co widze to chyba masz nauczke


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 21, 2006 5:49 pm 
Tak sobie przeczytałem Marcin Twoją relacyjkę. primo: to masz niezły talent dramaturgiczny :)

A tak już na poważnie: to jak dla mnie zachowałeś sie optymalnie; w momencie kiedy wyczerpały sie wszystkie możliwości bezpiecznego zrealizowania wyprawy /tudzież powrotu do schroniska/ wezwałeś pomoc. Bagażu nabytych doświadczeń nikt i nic Ci nie odbierze. Dla nas wszystkich pożytek z tego taki, ze dzielisz sie tym z nami. Nawet gdy choćby jedna osoba uniknie dzięki temu Twoich błędów to warto było. Myślę, ze po takich wydarzenaich wszyscy wychodzimy mądrzejsi i roztropniejsi i z większa pokorą do gór, o której czasem zdarza się zapomnieć :wink:

PS. Sulejówek też jest 20km od Warszawy, ale mówię z góry: ja zimą po górach nie chadzam :wink:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 21, 2006 6:12 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 06, 2005 1:56 pm
Posty: 1388
Lokalizacja: Warszawa
ml napisał(a):
Pakuje plecak, zabieram sprzet i wychodze na szlak.


Piszesz tak a zachwile...
ml napisał(a):
Pech że nie mam przy sobie czołówki


Nie chce cię oceniac ale nierozumiem co mówisz mając na myśli sprzęt ( herbate i czekolade??) Napisałes także że nie możesz załozyc raków to po co je miałeś??

Nie wiem ile masz lat ale jeśli jesteś w moim wieku to cię całkowicie rozumiem bo sam nie jestem lepszy chociaż jeszcze na szczęście TOPRu prosić nie musiałem . I podzielam zdanie Gofra że trzeba się uczyć na cudzych błędach bo na swoich może byc za późno...


Jeszcze mam jedno pytanie . Na innym forum czytałem że to był twój drugi raz w Tatrach czy to prawda?? Bo jeśli tak to nie mam pytań ...

_________________
http://www.jokerteem.fora.pl/

http://pl.youtube.com/watch?v=P6-fvNX_lFo


Ostatnio edytowano Wt lut 21, 2006 8:17 pm przez Robert18, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 21, 2006 6:23 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 14, 2005 4:40 pm
Posty: 6853
Lokalizacja: WOŁOMIN
Ataman napisał(a):
PS. Sulejówek też jest 20km od Warszawy, ale mówię z góry: ja zimą po górach nie chadzam :wink:


Cichaj, pojedziesz z nami... Ja też jeszcze nie chadzałem, podobno nie jest tak źle... :twisted:

Pozdrawiam!
Bartek :D

_________________
Wchodzi Kaczyński do sklepu a tam wszędzie WINA TUSKA :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 21, 2006 7:29 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
2-5 marca. Murowaniec. Przechodzi halny, powinno spaść do II, będzie się działo!

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 21, 2006 7:45 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
ml napisał(a):
Ide w koncu na czworaka, dodatkowo kladac czekan plasko na sniegu, aby wywierac jak najmniejszy nacisk. Czasem sie udaje. A czasem znow wpadam po pas i probuje isc dalej.

A była czwórka. Pomyśl - jakby to wszystko pojechało razem z tobą...

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 21, 2006 7:54 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Śr lis 16, 2005 8:46 pm
Posty: 516
KWAQ9 napisał(a):
Ataman napisał(a):
PS. Sulejówek też jest 20km od Warszawy, ale mówię z góry: ja zimą po górach nie chadzam :wink:


Cichaj, pojedziesz z nami... Ja też jeszcze nie chadzałem, podobno nie jest tak źle... :twisted:

Pozdrawiam!
Bartek :D

oj Bartek, ja nie chcę być wdową więc lepiej mi tu Atamana nie namawiaj, góry wystarczająco niebezpieczne są latem, proszę nie namawiać :nono:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 21, 2006 8:02 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 14, 2005 4:40 pm
Posty: 6853
Lokalizacja: WOŁOMIN
AsiaJ napisał(a):
oj Bartek, ja nie chcę być wdową więc lepiej mi tu Atamana nie namawiaj, góry wystarczająco niebezpieczne są latem, proszę nie namawiać :nono:


Asiu ja go nie muszę namawiać... :twisted: Przeca ja mu tylko jedno powiem... :drink:

Pozdrawiam!
Bartek :D

_________________
Wchodzi Kaczyński do sklepu a tam wszędzie WINA TUSKA :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 21, 2006 8:03 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N mar 27, 2005 9:30 pm
Posty: 2745
Lokalizacja: Katowice
KWAQ9 napisał(a):
Przeca ja mu tylko jedno powiem... :drink:


:shock: :rofl_an:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 21, 2006 9:17 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
No to właśnie tym :drink: będziemy się zajmować wieczorami w Murowańcu. Po śniegach lepiej smakuje.

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 21, 2006 9:58 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 16, 2006 1:03 pm
Posty: 238
Lokalizacja: Łódź
-->>ml no stary, dreszczyk szedł jak to czytałem, Na początku niezła pogoda, a zaraz rozpierduch. Fajnie, że jesteś z nami.
piomic napisał(a):
No to właśnie tym :drink: będziemy się zajmować wieczorami w Murowańcu. Po śniegach lepiej smakuje.
Dla mnie taka czarna to kawa lub jakas cola :lol:

_________________
Wspinaj się, jeśli potrafisz... Nie rób niczego w pośpiechu, uważaj na każdym kroku i na początku przewiduj zakończenie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 21, 2006 10:01 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
A co? Myślałeś, że propaguję pijaństwo? :wink:

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 21, 2006 10:45 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 16, 2006 1:03 pm
Posty: 238
Lokalizacja: Łódź
piomic napisał(a):
A co? Myślałeś, że propaguję pijaństwo? :wink:
:lol:

_________________
Wspinaj się, jeśli potrafisz... Nie rób niczego w pośpiechu, uważaj na każdym kroku i na początku przewiduj zakończenie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 21, 2006 10:54 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 6:37 am
Posty: 40
Lokalizacja: Radom
:arrow: ml szkoda że zbrakło tego kilometra do Kasprowego no i fajnie że z tego wyszedłeś. Jak ja pytałem jak odbić z Dreża na żółty szlak na Skrajny to co niektrórzy o mało mnie nie zagryźli ;) że to niby moimi organami handlować będą hehe ;) ale to co Ty odwaliłeś to szooook :shock: Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 21, 2006 10:54 pm 
A mi się w głowie nie mieści jak można wpaść na pomysł wycieczki na Kasprowy (czyli szlak mocno zagrożony lawinami) przy lawinowej IV. W dodatku w samotności i późno. Dla mnie to skrajna głupota i w sumie w takich przypadkach za pomoc TOPRu powinno się płacić, bo to jest proszenie się o kłopoty. Dziwi mnie też, że forumowicze nie wgnietli Cię w ziemię krytyką tylko chwalą za rozwagę, że wezwałeś pomoc. Śmiechu warte. W zasadzie pomoc mogłeś wezwać wychodząc, bo każdy średnio przezorny wiedziałby, że bęzie potrzebna...Jednym słowem więcej szczęścia niż rozumu.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 21, 2006 11:04 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
Jakoś tu się namnożyło nierejestrowanych...
Mam dziwne wrażenie, że to jedna i ta sama osoba. Raczej zarejestrowana. No, może się zalogujesz, czy brakuje odwagi? Hobo wyjaśnił, kogo nie można namierzyć, to czujesz się pewnie?

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 21, 2006 11:10 pm 
<lol> napisał(a):
Dziwi mnie też, że forumowicze nie wgnietli Cię w ziemię krytyką tylko chwalą za rozwagę, że wezwałeś pomoc. Śmiechu warte. W zasadzie pomoc mogłeś wezwać wychodząc, bo każdy średnio przezorny wiedziałby, że bęzie potrzebna...Jednym słowem więcej szczęścia niż rozumu.


A dla mnie mylisz pojęcia zwyczajnie. Bo akurat co do tego, że decyzja wyjscia na taki szczyt w takich warunkach była nieodpowiedzialna to się wszyscy zgadzamy, łącznie z głównym bohaterem wyprawy. Jeżeli coś tutaj chwalimy to raczej to, że Marcin nie spanikował o co podejrzewam łatwo w takiej sytuacji, zachował zimną krew, nie brnął do utraty przytomności w góry itepe.

A w ogóle Piomic ma rację: ciężko dyskutować z anonimami. Zarejestrowanie zajmie Ci jakieś 45 sekund. Naprawdę warto


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 214 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL