Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 23, 2024 3:57 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18015 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237 ... 601  Następna strona

Czy ktoś Ci pomógł w tym wątku?
Tak, jestem zadowolona/y 45%  45%  [ 177 ]
Niestety nie 4%  4%  [ 15 ]
Zamieszali mi tak, że wiem mniej, niż przed pytaniem 3%  3%  [ 13 ]
To jakieś chore towarzystwo - same zboki i debile 15%  15%  [ 58 ]
Nikt nie pomógł, ale i tak Was kocham 8%  8%  [ 31 ]
Krowa cie wysrała 15%  15%  [ 59 ]
Wali mnie to 11%  11%  [ 42 ]
Liczba głosów : 395
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 16, 2010 12:24 pm 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 23, 2010 11:19 am
Posty: 136
Lokalizacja: Katowice
1. wg mniej mniej i to zazwyczaj znacznie, nie znam Twojego lęku przed ekspozycją to znaczy nie wiem czy jak jest szeroka ścieżka/ wygodne kamienie ale z boku stromo opadają zbocza to masz lęk, czy nie; czy raczej bardziej masz jak pokonujesz ciągi bardziej pionowe i "rośnie ci lufa pod tyłkiem" :)
na Czerwonej Ławce rośnie lufa pod tyłkeim, na Rohaczach raczej ekspozycje boczne są

2. mógłby się ktoś jeszcze wypowiedzieć ad. szlaku na Rohatkę, mam amnezje i nie pamiętam czy tam jest lufiasto...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 16, 2010 12:38 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt lip 16, 2010 10:53 am
Posty: 3
Zdecydowanie bardziej boję się pionowych podejść z lufą pod tyłkiem :D (idealne określenie) :D o Czerwonej Ławce już wyczytałam, że nie mam co się tam pchać ;p tak naprawdę swój lęk odkryłam dopiero na Rysach ;p dzięki za odpowiedź ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 16, 2010 12:42 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 13, 2010 4:02 pm
Posty: 647
Lokalizacja: Litwa
paulinapz napisał(a):
Zdecydowanie bardziej boję się pionowych podejść z lufą pod tyłkiem :D (idealne określenie) :D o Czerwonej Ławce już wyczytałam, że nie mam co się tam pchać ;p tak naprawdę swój lęk odkryłam dopiero na Rysach ;p dzięki za odpowiedź ;)

popatrz na panoramy:
http://www.panoramy.wyprawy.org/koprowy.php
niektóre szczyty są dość szerokie, to będzie ci chyba jak raz :)

_________________
So close, no matter how far
Couldn't be much more from the heart
Forever trusting who we are
and nothing else matters


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 16, 2010 8:04 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt cze 25, 2010 7:36 pm
Posty: 3
Wybieram się na wycieczkę w góry pod koniec sierpnia. Tylko nie mam wyznaczonych tras. Jedynie co wiem to że chce wejsć na Rysy od strony Slowackiej (bede mieszkal w zakopanem do slowacji podjade samochodem) . Myslalem o Koscielcu rowniez. Poprosze o jakies ciekawe trasy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 17, 2010 10:59 am 
Nowy

Dołączył(a): Pn lip 20, 2009 12:23 pm
Posty: 10
Wybieram się na Krzyżne i z tego co widzę to szlak w stronę Czarnego Stawu prowadzi przez Skrajny Granat. Są tam jakieś trudności dla osoby bez doświadczenia ? Czy może schodzić inaczej ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 17, 2010 11:01 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 6:28 pm
Posty: 2072
Lokalizacja: Warszawa
imv napisał(a):
Wybieram się na Krzyżne i z tego co widzę to szlak w stronę Czarnego Stawu prowadzi przez Skrajny Granat. Są tam jakieś trudności dla osoby bez doświadczenia ? Czy może schodzić inaczej ?

Są. Nie najłatwiejszy kawałek Orlej Perci. Bez trudności jest zejście do 5 Stawów.

_________________
siciarz.net


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 17, 2010 2:00 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N paź 05, 2008 8:16 pm
Posty: 1359
Lokalizacja: silesia
imv napisał(a):
Wybieram się na Krzyżne i z tego co widzę to szlak w stronę Czarnego Stawu prowadzi przez Skrajny Granat.
Można też iść na Krzyżne przez dolinę Pańszczycy - stamtąd na Granaty i ze Skrajnego do Murowańca albo z Koziego do Piątki (zejście bez trudności)

_________________
I was blind but now I can see...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 17, 2010 4:11 pm 
Nowy

Dołączył(a): So lip 17, 2010 3:22 pm
Posty: 13
Witam wszystkich forumowiczów

Jestem nowy na forum, a turystą górskim dopiero chcę zostać. Chciałbym się Was zapytać jak wygląda obłożenie miejsc w schroniskach w Tatrach Zachodnich i Wysokich w połowie września.

Drugie pytanie to czy jest możliwość wcześniej rezerwacji noclegu i do której należy się pojawić aby rezerwacja nie przepadła.

Jesteśmy z zoną na etapie planowania jej pierwszej pieszej wędrówki po górach, a mojej drugiej. Generalnie w góry witaliśmy tylko zimą i zachciało nam się pieszych wędrówek latem, no i poznania tego pięknego zakątka naszego kraju.

Z góry wielkie dzięki
Piotr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 17, 2010 5:34 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): N lis 15, 2009 9:06 pm
Posty: 214
Lokalizacja: Jabłonka
zaku napisał(a):
Wybieram się na wycieczkę w góry pod koniec sierpnia. Tylko nie mam wyznaczonych tras. Jedynie co wiem to że chce wejsć na Rysy od strony Slowackiej (bede mieszkal w zakopanem do slowacji podjade samochodem) . Myslalem o Koscielcu rowniez. Poprosze o jakies ciekawe trasy.

Tras ciekawych to jest mnóstwo tylko zależy jaki stopień trudności chcecie wybrac?

_________________
PER ASPERA AD ASTRA


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 17, 2010 5:40 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): N lis 15, 2009 9:06 pm
Posty: 214
Lokalizacja: Jabłonka
Zwirek napisał(a):
Drugie pytanie to czy jest możliwość wcześniej rezerwacji noclegu

Jest możliwa. trzeba na pewno rezerwować z dość dużym wyprzedzeniem ale oczywiście to też zależy w jakim schronisku chcesz się zatrzymać bo jeśli np. W 5 to nie wiem czy coś jest wolnego do końca września :D

_________________
PER ASPERA AD ASTRA


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 17, 2010 8:27 pm 
Nowy

Dołączył(a): So lip 17, 2010 3:22 pm
Posty: 13
Kurcze, dzieki myslalem ze tylko w murowancu sa takie problemy i chcialem tam dzwonic w poniedzialek. Zadzwonie wiec rowniez do 5.

A do ktorej godziny trzeba byc na miejscu zeby rezerwacja nie przepadla?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 18, 2010 8:40 am 
Nowy

Dołączył(a): Pt cze 25, 2010 4:01 pm
Posty: 29
tomek.l napisał(a):
Na odcinku Morskie Oko - Bula pod Rysami (przynajmniej 1/4 całej drogi) kijki akurat mogą się przydać. Zwłaszcza przy zejściu. Wyżej gdzie są już łańcuchy kijki można złożyć i przytroczyć do plecaka.

Mogą lecz nie muszą, jak ktoś nie ma kondychy albo idzie gdzieś wyżej pierwszy raz to niech da sobie siana.Przez takich tworzą się zatory a szczególnie na łańcuchach.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lip 18, 2010 10:53 am 
Nowy

Dołączył(a): N lip 18, 2010 10:00 am
Posty: 9
Witam, na początku sierpnia wybieramy się z żoną do Zakopanego.
Chcemy wejść na Kasprowy Wierch, Morskie OKO + Czarny Staw pod Rysami, Dolinę Pięciu Stawów, Czarny Staw Gąsienicowy + Karb, Jaskinia Mroźnia i może Czerwone Wierchy ale z tym to raczej będzie problem. Mam więc pytanie: jaka jest skala trudności dla laików? Wcześniej chodziliśmy tylko po Karkonoszach (Słonecznik, Przełęcz Karkonoska, Śnieżka itp.)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 18, 2010 11:06 am 
Nowy

Dołączył(a): So lip 17, 2010 3:22 pm
Posty: 13
Widz adamec 21 ze macie podobne plany jak my tylko ze my z drugiego kierunku. Najpierw Koscieliska wraz z Jaskinia Mrozna (nocleg w schronisku na Ornaku), potem przez Czerwone Wierchy i Giewont do schroniska na Hali Kondratowej. Nastepnego dnia przez Kasprowy do schroniska Murowaniec. No i dalej zobaczymy, bo z tego co widze to dalsze szlaki sa badziej wymagajace i nie wiem czy damy rade.

W planach jest jeszcze Dolina Pieciu Stawow i Morskie Oko, ale pytanie czy damy rade przejsc i czy wszedzie znajdziemy miejsce w schroniskach.

Moze czegos wiedzej sie dowiemy od "stalych bywalcow" ???

Czy wy planujecie kazeego dnia startowac z Zakopanego, czy tez chcecie nocowac w schroniskach?

Pozdr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 18, 2010 11:11 am 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 23, 2009 12:18 am
Posty: 142
Lokalizacja: Świdnik
adamec21 napisał(a):
Witam, na początku sierpnia wybieramy się z żoną do Zakopanego.
Chcemy wejść na Kasprowy Wierch, Morskie OKO + Czarny Staw pod Rysami, Dolinę Pięciu Stawów, Czarny Staw Gąsienicowy + Karb, Jaskinia Mroźnia i może Czerwone Wierchy ale z tym to raczej będzie problem. Mam więc pytanie: jaka jest skala trudności dla laików? Wcześniej chodziliśmy tylko po Karkonoszach (Słonecznik, Przełęcz Karkonoska, Śnieżka itp.)

Poziom trudności i ekspozycje niewielkie. Dobra kondycja, zdrowie, ubiór, ekwipunek plus pogoda i śmiało można ruszać! Powodzenia :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 18, 2010 11:16 am 
Nowy

Dołączył(a): N lip 18, 2010 10:00 am
Posty: 9
Zwirek napisał(a):
Widz adamec 21 ze macie podobne plany jak my tylko ze my z drugiego kierunku. Najpierw Koscieliska wraz z Jaskinia Mrozna (nocleg w schronisku na Ornaku), potem przez Czerwone Wierchy i Giewont do schroniska na Hali Kondratowej. Nastepnego dnia przez Kasprowy do schroniska Murowaniec. No i dalej zobaczymy, bo z tego co widze to dalsze szlaki sa badziej wymagajace i nie wiem czy damy rade.

W planach jest jeszcze Dolina Pieciu Stawow i Morskie Oko, ale pytanie czy damy rade przejsc i czy wszedzie znajdziemy miejsce w schroniskach.

Moze czegos wiedzej sie dowiemy od "stalych bywalcow" ???

Czy wy planujecie kazeego dnia startowac z Zakopanego, czy tez chcecie nocowac w schroniskach?

Pozdr



Za każdym razem z Zakopanego chcemy startować;-)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 18, 2010 11:17 am 
Nowy

Dołączył(a): N lip 18, 2010 10:00 am
Posty: 9
artex napisał(a):
adamec21 napisał(a):
Witam, na początku sierpnia wybieramy się z żoną do Zakopanego.
Chcemy wejść na Kasprowy Wierch, Morskie OKO + Czarny Staw pod Rysami, Dolinę Pięciu Stawów, Czarny Staw Gąsienicowy + Karb, Jaskinia Mroźnia i może Czerwone Wierchy ale z tym to raczej będzie problem. Mam więc pytanie: jaka jest skala trudności dla laików? Wcześniej chodziliśmy tylko po Karkonoszach (Słonecznik, Przełęcz Karkonoska, Śnieżka itp.)

Poziom trudności i ekspozycje niewielkie. Dobra kondycja, zdrowie, ubiór, ekwipunek plus pogoda i śmiało można ruszać! Powodzenia :)


Dzięki. Zobaczymy jak z pogodą i zdrowiem bo reszta jest;-)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 18, 2010 11:40 am 
Nowy

Dołączył(a): So lip 17, 2010 3:22 pm
Posty: 13
Ale z Murowanca do Doliny Pieciu stawow to jak widze chyba juz nie jest tak lekko.

Nie wiem jak bedzie z moja malzonka, ajko ze ona nigdy nie chodzila po gorach, a jak jezdzimy zima i jedziemy kolejka to nie jest jej lekko. Miedzy innymi zaplanowalem taki poczatek, ale od murowanca to juz zobaczymy, chyba ze macie jakies rady ktoredy byloby najlepiej. Ja chcielbym troche stromiej, ale wiadomo ze w gruoie liczy nie najslabsze ogniwo i do tego trzeba dopasowac poziom trudnosci. Z drugiej strony nie chcialbym zeby to byl jej pierwszy i ostatni wyjazd.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 18, 2010 11:46 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N paź 05, 2008 8:16 pm
Posty: 1359
Lokalizacja: silesia
Zwirek napisał(a):
Ale z Murowanca do Doliny Pieciu stawow to jak widze chyba juz nie jest tak lekko.
Idźcie do Piątki przez przełęcz Krzyżne - brak trudności technicznych. Na przełęcz odsłoni Wam się widok na Tatry Wysokie - warto tamtędy czmychnąć. W Piątce można nocować na glebie - w Murowańcu w pokoju lub na zewnętrznym parapecie :)

_________________
I was blind but now I can see...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lip 18, 2010 12:11 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt cze 25, 2010 4:01 pm
Posty: 29
adamec21 napisał(a):
Witam, na początku sierpnia wybieramy się z żoną do Zakopanego.
Chcemy wejść na Kasprowy Wierch, Morskie OKO + Czarny Staw pod Rysami, Dolinę Pięciu Stawów, Czarny Staw Gąsienicowy + Karb, Jaskinia Mroźnia i może Czerwone Wierchy ale z tym to raczej będzie problem. Mam więc pytanie: jaka jest skala trudności dla laików? Wcześniej chodziliśmy tylko po Karkonoszach (Słonecznik, Przełęcz Karkonoska, Śnieżka itp.)


Trzeba lepiej określać trasy przejść bo do DPSP rzeczywiście nie ma trudności ale kilka postów dalej widzę: adamec21
"Ale z Murowanca do Doliny Pieciu stawow to jak widze chyba juz nie jest tak lekko".. a to robi różnicę bo wejść od parkingu w Palenicy a przejść np przez Zawrat od Murowańca to inna bajka.

Przejście przez Krzyżne jest dobrym pomysłem, alternatywą może być przejście przez Kozią Przełęcz które czasowo jest krótsze nieco ponad godz. Wszystko zależy od tego jakim czasem i siłami się dysponuje.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 18, 2010 12:13 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11090
Lokalizacja: Poznań
zaku napisał(a):
Wybieram się na wycieczkę w góry pod koniec sierpnia. Tylko nie mam wyznaczonych tras. Jedynie co wiem to że chce wejsć na Rysy od strony Slowackiej (bede mieszkal w zakopanem do slowacji podjade samochodem) . Myslalem o Koscielcu rowniez. Poprosze o jakies ciekawe trasy.

Wybierz coś z tego
http://www.tatry.turystyka-gorska.pl/propo.htm

bandon01 napisał(a):
tomek.l napisał:
Na odcinku Morskie Oko - Bula pod Rysami (przynajmniej 1/4 całej drogi) kijki akurat mogą się przydać. Zwłaszcza przy zejściu. Wyżej gdzie są już łańcuchy kijki można złożyć i przytroczyć do plecaka.

Mogą lecz nie muszą, jak ktoś nie ma kondychy albo idzie gdzieś wyżej pierwszy raz to niech da sobie siana.Przez takich tworzą się zatory a szczególnie na łańcuchach.
Na przyszłość składaj kijki jak już wjedziesz w łańcuchy. Wtedy przestaniesz tworzyć zatory.

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 18, 2010 12:45 pm 
Nowy

Dołączył(a): So lip 17, 2010 3:22 pm
Posty: 13
batmik napisał(a):
Zwirek napisał(a):
Ale z Murowanca do Doliny Pieciu stawow to jak widze chyba juz nie jest tak lekko.
Idźcie do Piątki przez przełęcz Krzyżne - brak trudności technicznych. Na przełęcz odsłoni Wam się widok na Tatry Wysokie - warto tamtędy czmychnąć. W Piątce można nocować na glebie - w Murowańcu w pokoju lub na zewnętrznym parapecie :)


O co chodzi ze spaniem na parapecie, bo z tego co slyszalem to w murowancu nie ma od jakiegos czasu "gleby".


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 18, 2010 1:14 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Wt paź 25, 2005 4:04 pm
Posty: 1275
Zwirek napisał(a):
O co chodzi ze spaniem na parapecie


Nie wnikaj Żwirek, dasz radę, gorzej z Muchomorkiem 8)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 18, 2010 1:28 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn lip 20, 2009 12:23 pm
Posty: 10
Planuje po kolei zaliczyć: Czerwone Wierchy, Giewont, Krzyżne, Szpiglasowy Wierch, Kościelec. Jeżeli wszystko zaliczę bez trudności to będzie to dobre doświadczenie przed wejściem na Świnicę ? Czy może polecacie coś jeszcze ? Chodzi o to żeby każdego dnia było ciut trudniej.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 18, 2010 1:55 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11090
Lokalizacja: Poznań
Następna Świnica będzie ok

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 18, 2010 1:58 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 24, 2007 9:52 am
Posty: 709
Lokalizacja: Dolny Śląsk / 400km do Tatr
Cytuj:
Planuje po kolei zaliczyć: Czerwone Wierchy, Giewont, Krzyżne, Szpiglasowy Wierch, Kościelec. Jeżeli wszystko zaliczę bez trudności to będzie to dobre doświadczenie przed wejściem na Świnicę ? Czy może polecacie coś jeszcze ? Chodzi o to żeby każdego dnia było ciut trudniej.


będzie dobre, ale nie rozpisywalym sobie w tego w takie stopniowanie itd. bo i tak pogoda Ci raczej nie pozwoli na to, by zrealizowac to jak zaplanowałeś. Jak zaliczysz to wszysko co napisałeś to możesz walić śmiało.

_________________
Góry, podobnie jak morze i kobiety, są kapryśne i nieprzewidywalne


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 18, 2010 3:31 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N paź 05, 2008 8:16 pm
Posty: 1359
Lokalizacja: silesia
marx napisał(a):
Jak zaliczysz to wszysko co napisałeś to możesz walić śmiało.

marx - Bardzo dwuznacznie to zabrzmiało :D
Pytanie skąd chcesz cisnąć na Świnicę - bo jeśli rozpoczniesz od wjazdu kolejką - to Świnicę wstaw na sam początek...

_________________
I was blind but now I can see...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 18, 2010 9:32 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
batmik napisał(a):
polecić jakąś graniówkę

Dopiero znalazłem chwilę, żeby odszukać - i polecam - broszurkę: A. Skłodowski, M. Wołoszyński - "Na graniach polskich Tatr Wysokich", Sport i Turystyka, Warszawa 1992. Pokrótce opisane właściwe wszystkie granie polskiej części Tatr Wysokich, w tym II-kowa Świnica - Gładki Wierch, o którą pytałeś.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 18, 2010 10:55 pm 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 23, 2009 12:18 am
Posty: 142
Lokalizacja: Świdnik
Witam :) Pod koniec lipca wybieram się w Tatry i interesuje mnie odcinek OP: Zadni Granat - Skrajny Granat. Planuję wejść na Skrajny, a zejść Zadnim.Ciekaw jestem Waszej opinii czy ten kierunek jest lepszy, czy może odwrotnie - wejście Zadnim, a zejście Skrajnym? Z góry dzięki za cenne rady! :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 19, 2010 6:57 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 11, 2007 1:46 pm
Posty: 1563
Lokalizacja:
Jak dla mnie to jeden ch.vj, znaczy wszystko jedno.
Ale to jest bardzo krótki odcinek, nie chciało by mi się włazić tam aż tak na krótko, lepiej dojść sobie np. do Koziego i zejść na D5SP.

_________________
Wolę mieć brzuch od piwa, niż garb od roboty


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18015 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237 ... 601  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL