Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 23, 2024 4:40 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18015 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246 ... 601  Następna strona

Czy ktoś Ci pomógł w tym wątku?
Tak, jestem zadowolona/y 45%  45%  [ 177 ]
Niestety nie 4%  4%  [ 15 ]
Zamieszali mi tak, że wiem mniej, niż przed pytaniem 3%  3%  [ 13 ]
To jakieś chore towarzystwo - same zboki i debile 15%  15%  [ 58 ]
Nikt nie pomógł, ale i tak Was kocham 8%  8%  [ 31 ]
Krowa cie wysrała 15%  15%  [ 59 ]
Wali mnie to 11%  11%  [ 42 ]
Liczba głosów : 395
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 27, 2010 11:18 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 23, 2010 9:48 am
Posty: 535
Lokalizacja: warm-mazur
Panowie - przestudiowałem ten szlak i nie ma za wiele w nim stromizm - ale co może być męczące , nawet bardzo to długość trasy, zdaje sobie z tego sprawę. Mi nigdzie się nie będzie śpieszyło będąc na szlaku - a od 8:30 do 19 dam radę - tak mi się przynajmniej wydaję. Podczas podróży mam 3 przesiadki - ale około 8 godz będę spał w sypialnianym - to zawsze jakaś regeneracja. Mogę jechać PKS do Krakowa - bezpośrednio ale na miejscu tj. w Krakowie bym był o 17 a na noc do Zakopca nie chcę dojechać - bo z założenia jak już wiecie chcę spać w schroniskach.
Postaram się o obszerną relację zarówno pismo jak i fotki jak tylko wrócę - bo plany mam - w moim odczuciu ambitne a jak wyjdzie - zobaczymy :)

ten fragment oraz materiał zawarty w linku jest hmmm, pogodny, słoneczny a zaraz - mroczny i tragiczny :(
postaram się o tym nie myśleć będąc w trasie - wolę spacerować w klimatach pogodnych. . .


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 28, 2010 8:02 am 
Kombatant

Dołączył(a): So kwi 24, 2010 6:50 pm
Posty: 310
Lokalizacja: kołobrzeg/poznań
rav1980 napisał(a):
PPodczas podróży mam 3 przesiadki - ale około 8 godz będę spał w sypialnianym - to zawsze jakaś regeneracja.


sypialnym sie rozbijac ?? nie no ... ladny burżuj z ciebie :wink:
a tak powazanie spokojnie dasz rade.ja tez zawsze rano jestem z zakopcu i po 16 godz podrozy 2 klasa tez robie jakas ciekawa traske 8) w tamtym roku sie troche zagalopowalem i machnalem cale czerwone wierchy po wyjsciu z pociagu no i wtedy ewidentnie przesadzilem bo ledwie dalem rade :lol: w kazdym razie powodzenia :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 28, 2010 8:55 am 
Nowy

Dołączył(a): Pt cze 25, 2010 4:01 pm
Posty: 29
batmik napisał(a):
bandon01 napisał(a):
Gdybym taką trasą szedł to bym odpowiedział, moje pytanie było skierowane do takiej właśnie osoby więc nie wiem co w tym śmiesznego...Gdybym miał problem z kondychą to pewnie była by krótsza trasa.
Albo masz IQ na poziomie 13 punktów albo tyle lat. Nie będę Ci tłumaczył na czym polega "śmieszność" Twego pytania bo w obu przypadkach nie jesteś w stanie zrozumieć. Ale jak Cię znam (a znam Cię świetnie) - wyrobisz się z tą trasą w 7,5 godziny bez żadnego problemu :wink:


Ta odpowidż wiele wyjaśniła specu.
Kiedy zapytałem w podobnym kontekście o inne wyjście to dostałem konkretną odp.
Następnym razem pomyśl co piszesz bo pisanie postów na ilość nie ma większego sensu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 28, 2010 8:58 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
bandon01 napisał(a):
bo pisanie postów na ilość nie ma większego sensu.

Całkowicie się z tym zgadzam !!!

bandon01 napisał(a):
Kiedy zapytałem w podobnym kontekście o inne wyjście to dostałem konkretną odp.

Więc pytaj dalej. Zawsze odpowiemy jak umiemy. Albo adekwatnie do poziomu zadanego pytania ...

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 28, 2010 9:02 am 
Nowy

Dołączył(a): Pt cze 25, 2010 4:01 pm
Posty: 29
Luiza napisał(a):
leppy napisał(a):
bandon01 napisał(a):
Gdybym taką trasą szedł to bym odpowiedział

Co byś kurna odpowiedział? A może kolega batmik nie ma nóg? - Skąd wiesz jak wygląda, jaką ma kondycję, choroby, fobie, skrzywienia? Może jest z ministerstwa głupich kroków i ta trasa zajmie mu 2 tygodnie? Jeszcze czegoś nie rozumiesz?


Co bym odpowiedział?Zapewne nie wiele.Jak ktoś zapyta o trase na której byłem napiszę ile szedłem i czy z forsowaniem tempa...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 28, 2010 11:43 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N paź 05, 2008 8:16 pm
Posty: 1359
Lokalizacja: silesia
bandon01 napisał(a):
Następnym razem pomyśl co piszesz bo pisanie postów na ilość nie ma większego sensu.
:) Za to olbrzymi sens ma pisanie postów bez sensu w Twoim wykonaniu. Skoro nie umiesz pisać ani na ilość ani na jakość to po co piszesz w ogóle?

_________________
I was blind but now I can see...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 28, 2010 10:17 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt cze 25, 2010 4:01 pm
Posty: 29
batmik napisał(a):
bandon01 napisał(a):
Następnym razem pomyśl co piszesz bo pisanie postów na ilość nie ma większego sensu.
:) Za to olbrzymi sens ma pisanie postów bez sensu w Twoim wykonaniu. Skoro nie umiesz pisać ani na ilość ani na jakość to po co piszesz w ogóle?


Brawo.Jeszcze jeden taki i bedzie już 500


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 29, 2010 10:07 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N paź 05, 2008 8:16 pm
Posty: 1359
Lokalizacja: silesia
Tak, wiem bandon. Należysz do ludzi, którzy się nigdy nie mylą i mają zawsze rację. Nie potrafisz przyznać, że napisałeś głupotę - dla zasady - bo przecież musisz mieć rację. Kiedyś słyszałem, że jak Ci jedna osoba powie, że jesteś głupkiem to możesz to olać. Jak usłyszysz to z ust innej osoby - zacznij się zastanawiać. Słysząc to samo trzeci już raz - powinieneś uznać to za fakt.

_________________
I was blind but now I can see...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 29, 2010 2:57 pm 
Weteran

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2008 5:02 pm
Posty: 123
Planowałam wypad na Słowację i moja trasa w ostatni dzień wyglądała tak: Zbojnicka Chata - Rohatka - Polski Grzebień - Mała Wysoka - no i potem Doliną Białej Wody do Polski. "Czytając internet" natrafiłam na takie info, żeby broń Boże nie przechodzić Rohatki w tym kierunku. Czy naprawdę jest aż tak niebezpiecznie? Chciałam zasięgnąć dodatkowej opinii, żeby w razie czego trochę zmienić trasę. Młoda jestem, szkoda mi umierać.

Przy okazji - jaka jest skala trudności przy wejściu na Jagnięcy Szczyt, Rakuską Czubę i właśnie Małą Wysoką (w porównaniu do różnych szlaków w polskich Tatrach - bo tam się mniej więcej orientuję).

z góry dzięki za odpowiedź


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 29, 2010 3:59 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 23, 2010 9:48 am
Posty: 535
Lokalizacja: warm-mazur
pozwól Gosia, że podepnę się pod Twoje pytanie - jakby ktoś wiedział czy wracając ta trasą - Doliną Białej Wody można szybciej dostać się do schroniska w Roztoce tzn zejść ze szlaku /tak, wiem wiem że nielegalnie/ i ten strumyk przeciąć bezpiecznie?
czy ktoś z Was drodzy forumowicze już taki myk przerabiał?
jaby nie patrzeć na mapach to jest oszczędność około 2,5 h

_________________
"Z każdego gówna można wyjść z czystymi butami"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 29, 2010 4:39 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N paź 05, 2008 8:16 pm
Posty: 1359
Lokalizacja: silesia
rav1980 napisał(a):
czy ktoś z Was drodzy forumowicze już taki myk przerabiał?jaby nie patrzeć na mapach to jest oszczędność około 2,5 h
Nie potwierdzam, że takim myk już przerabiałem, ale potwierdzam, że da się to tak myknąć. Tylko nie wiem czy przy takich opadach nie trzeba będzie zdjąć butów żeby bezpiecznie przeciąć potok... :wink:

_________________
I was blind but now I can see...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 29, 2010 6:35 pm 
Kombatant

Dołączył(a): So kwi 24, 2010 6:50 pm
Posty: 310
Lokalizacja: kołobrzeg/poznań
///goska/// napisał(a):
Planowałam wypad na Słowację i moja trasa w ostatni dzień wyglądała tak: Zbojnicka Chata - Rohatka - Polski Grzebień - Mała Wysoka - no i potem Doliną Białej Wody do Polski. "Czytając internet" natrafiłam na takie info, żeby broń Boże nie przechodzić Rohatki w tym kierunku. Czy naprawdę jest aż tak niebezpiecznie? Chciałam zasięgnąć dodatkowej opinii, żeby w razie czego trochę zmienić trasę. Młoda jestem, szkoda mi umierać.

Przy okazji - jaka jest skala trudności przy wejściu na Jagnięcy Szczyt, Rakuską Czubę i właśnie Małą Wysoką (w porównaniu do różnych szlaków w polskich Tatrach - bo tam się mniej więcej orientuję).

z góry dzięki za odpowiedź


przesadzone opinie czytalas. lancuch na rohatce jest bardzo krociutki i nie az tak straszny.jezeli jakies obycie z lancuchami masz to nie bedzie stanowilo zadnego problemu.
wejscie na mala wysoka rowniez. nie ma zabezpieczen, idziesz mozolnie do gory i to wszystko.
na jagniecy trudniejszy jest tylko odcinek z lancuchami ale zaden z tych szlakow nie jest nie jest nawet w malym stopniu odzwierciedleniem tego co czeka czlowieka na np. orlej.
i z tym umieraniem tez nie przesadzaj. wnioskuje ze jakies tam obycie z gorami masz bo jak nie to moze idz lepiej na cos latwiejszego?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 29, 2010 6:49 pm 
Weteran

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2008 5:02 pm
Posty: 123
No właśnie chciałam się dowiedzieć czy te opinie są przesadzone, czy nie. Jakieś tam obycie mam, byłam na Świnicy, Zawracie od HG, Kościelcu, ale na Orlej tylko odcinek Skrajny Granat - Kozi Wierch.
Po prostu lekko zaniepokoiła mnie ta opinia w internecie. Jako że jeszcze tam nie byłam, chciałabym się dowiedzieć opinii innych, żeby rozsądnie zaplanować wycieczkę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 29, 2010 7:09 pm 
Kombatant

Dołączył(a): So kwi 24, 2010 6:50 pm
Posty: 310
Lokalizacja: kołobrzeg/poznań
///goska/// napisał(a):
Jakieś tam obycie mam, byłam na Świnicy, Zawracie od HG, Kościelcu, ale na Orlej tylko odcinek Skrajny Granat - Kozi Wierch.


jezeli tam bylas to spokojnie dasz rade 8) powodzenia! :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 29, 2010 8:46 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pt lis 21, 2008 10:48 pm
Posty: 1233
Lokalizacja: Warszwa
magkat napisał(a):
wejscie na mala wysoka rowniez. nie ma zabezpieczen, idziesz mozolnie do gory i to wszystko.

eeeee a ten zajebiaszczy 3 metrowy łańcuch??? :D

_________________
Jeśli zdajesz pytanie dlaczego chodzę po górach to znaczy że nie zrozumiesz odpowiedzi


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 29, 2010 9:15 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 13, 2010 4:02 pm
Posty: 647
Lokalizacja: Litwa
magkat napisał(a):
przesadzone opinie czytalas. lancuch na rohatce jest bardzo krociutki i nie az tak straszny.jezeli jakies obycie z lancuchami masz to nie bedzie stanowilo zadnego problemu.
wejscie na mala wysoka rowniez. nie ma zabezpieczen, idziesz mozolnie do gory i to wszystko.
na jagniecy trudniejszy jest tylko odcinek z lancuchami ale zaden z tych szlakow nie jest nie jest nawet w malym stopniu odzwierciedleniem tego co czeka czlowieka na np. orlej.
i z tym umieraniem tez nie przesadzaj. wnioskuje ze jakies tam obycie z gorami masz bo jak nie to moze idz lepiej na cos latwiejszego?

więc tak uważasz... a Czerwona Ławka wtedy na tyle trudniejsza niż Rohacze czy też przesada :roll: znalazłam napisane, że pierwsze łańcuchy gdzieś 200 metrów i tam duża ekspozycja, trzeba nie mieć ciężkich plecaków, idzie się pół godziny, bo mogą być z dziećmi, które boją się, powolne. A potem godzina do samej Ławki też chyba łańcuchami :scratch: to jakby i trudno wygląda naprawdę. Czy wasza Orła o wiele trudniejsza :?:

_________________
So close, no matter how far
Couldn't be much more from the heart
Forever trusting who we are
and nothing else matters


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 29, 2010 9:19 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N paź 05, 2008 8:16 pm
Posty: 1359
Lokalizacja: silesia
Lita napisał(a):
Czy wasza Orła o wiele trudniejsza :?:

O wiele dłuższejsza...

_________________
I was blind but now I can see...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 29, 2010 9:26 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 13, 2010 4:02 pm
Posty: 647
Lokalizacja: Litwa
batmik napisał(a):
Lita napisał(a):
Czy wasza Orła o wiele trudniejsza :?:

O wiele dłuższejsza...

dłuższa chyba co, Polaku zabłądzony w pisowni :lol: :wink:

_________________
So close, no matter how far
Couldn't be much more from the heart
Forever trusting who we are
and nothing else matters


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 29, 2010 9:49 pm 
Nowy

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 9:45 pm
Posty: 2
Witam
Wybieram się na Kościelec w weekend. Chcę się zapytać czy jest to trudny szlak z dużą ilością eksponowanych miejsc? Dla porównania byłam niedawno na Świnicy i nie sprawiła mi większego problemu. Czy szlak na Kościelec jest bardziej wymagający? Poradzę sobie z nim?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 29, 2010 9:55 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 05, 2007 8:49 pm
Posty: 6331
Lokalizacja: Kraków
. go wie z czym sobie poradzisz :D

Szlak na Kościelec raczej trudniejszy nie jest. Nie ma tam żadnych łańcuchów. Ale niektórzy nazywają go górą strachu.
Więc generalnie to zależy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 29, 2010 10:01 pm 
Kombatant

Dołączył(a): So kwi 24, 2010 6:50 pm
Posty: 310
Lokalizacja: kołobrzeg/poznań
tatromaniak24 napisał(a):
magkat napisał(a):
wejscie na mala wysoka rowniez. nie ma zabezpieczen, idziesz mozolnie do gory i to wszystko.

eeeee a ten zajebiaszczy 3 metrowy łańcuch??? :D


wiec albo go upier...dolili albo sam nie wiem bo rok temu takiego nie bylo :shock: no chyba ze bylem tak pijany albo na takim kacu ze sam nie pamietam :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 29, 2010 10:02 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2008 8:10 pm
Posty: 4694
A od ktorej strony byłaś na Świnicy?
Generalnie jest jak pisze Rohu - dodam, że tuż przed szczytem jest fragmencik gdzie trzeba użyć rąk. I w połowie drogi od przełęczy Karb. Na szczycie spora ekspozycja, ale widoki piękne.

_________________
http://3000.blox.pl/html

"Listy z Ziemi" Twaina: poszukaj, przeczytaj... warto


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 29, 2010 10:06 pm 
Kombatant

Dołączył(a): So kwi 24, 2010 6:50 pm
Posty: 310
Lokalizacja: kołobrzeg/poznań
Lita napisał(a):
magkat napisał(a):
przesadzone opinie czytalas. lancuch na rohatce jest bardzo krociutki i nie az tak straszny.jezeli jakies obycie z lancuchami masz to nie bedzie stanowilo zadnego problemu.
wejscie na mala wysoka rowniez. nie ma zabezpieczen, idziesz mozolnie do gory i to wszystko.
na jagniecy trudniejszy jest tylko odcinek z lancuchami ale zaden z tych szlakow nie jest nie jest nawet w malym stopniu odzwierciedleniem tego co czeka czlowieka na np. orlej.
i z tym umieraniem tez nie przesadzaj. wnioskuje ze jakies tam obycie z gorami masz bo jak nie to moze idz lepiej na cos latwiejszego?

więc tak uważasz... a Czerwona Ławka wtedy na tyle trudniejsza niż Rohacze czy też przesada :roll: znalazłam napisane, że pierwsze łańcuchy gdzieś 200 metrów i tam duża ekspozycja, trzeba nie mieć ciężkich plecaków, idzie się pół godziny, bo mogą być z dziećmi, które boją się, powolne. A potem godzina do samej Ławki też chyba łańcuchami :scratch: to jakby i trudno wygląda naprawdę. Czy wasza Orła o wiele trudniejsza :?:


orla duzo trudniejsza ale tez o wiele dluzsza.miejsca z ekspozycja ciagna sie i ciagna a na laweczce masz kulminacje tylko w jednym miejscu.
co do rohaczy to ci nie powiem bo jeszcze tam nie bylem, choc planuje juz od dluzszego czasu i zrealizowac nie moge :evil:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 30, 2010 8:08 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 13, 2010 4:02 pm
Posty: 647
Lokalizacja: Litwa
magkat napisał(a):
co do rohaczy to ci nie powiem bo jeszcze tam nie bylem, choc planuje juz od dluzszego czasu i zrealizowac nie moge :evil:

to życzę powodzenia, żeby prędzej smógł 8)

_________________
So close, no matter how far
Couldn't be much more from the heart
Forever trusting who we are
and nothing else matters


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 30, 2010 8:12 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Rohacze to taka trudność Granatów.

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 30, 2010 8:42 am 
Nowy

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 9:45 pm
Posty: 2
Mazio napisał(a):
A od ktorej strony byłaś na Świnicy?

Szłam os strony Kasprowego. Oki dzięki za info :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 30, 2010 2:34 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 1:13 pm
Posty: 241
ile się idzie z Rysów na słowacką stronę do Wagi, czy jest tam możliwość płacenia w PLN?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 30, 2010 2:52 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 05, 2005 9:12 am
Posty: 6269
Lokalizacja: Warszawa/Skierniewice
rabe napisał(a):
ile się idzie z Rysów na słowacką stronę do Wagi

Nie pamiętam dokładnie, ale będzie coś koło 30 minut.

Tu masz link
http://www.chatapodrysmi.sk/

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek

___________
..Umiem być ciszą, Kończę się w twoim śnie, Ostatnie echo jest ciszą to miejsce gdzie kończy się twoje spojrzenie..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 30, 2010 5:16 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pt lis 21, 2008 10:48 pm
Posty: 1233
Lokalizacja: Warszwa
magkat napisał(a):
wiec albo go upier...dolili albo sam nie wiem bo rok temu takiego nie bylo Shocked no chyba ze bylem tak pijany albo na takim kacu ze sam nie pamietam Wink

jest zaraz może z 5 minut drogi może 2 min od Polskiego Grzebienia

_________________
Jeśli zdajesz pytanie dlaczego chodzę po górach to znaczy że nie zrozumiesz odpowiedzi


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 30, 2010 6:49 pm 
Kombatant

Dołączył(a): So kwi 24, 2010 6:50 pm
Posty: 310
Lokalizacja: kołobrzeg/poznań
tatromaniak24 napisał(a):
magkat napisał(a):
wiec albo go upier...dolili albo sam nie wiem bo rok temu takiego nie bylo Shocked no chyba ze bylem tak pijany albo na takim kacu ze sam nie pamietam Wink

jest zaraz może z 5 minut drogi może 2 min od Polskiego Grzebienia


przegladalem zdjecia i faktycznie :wink: skleroza nie boli :P ale taki lancuch to nie lancuch :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18015 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246 ... 601  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL