Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Śr cze 26, 2024 1:31 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 01, 2006 9:00 pm 
admin

Dołączył(a): Wt gru 09, 2003 11:08 pm
Posty: 1692
Lokalizacja: Warszawa
Zaloguj się łaskawie kolego, skoro już napisałeś ponad 70 postów, żeby inni tez wiedzieli, z kim rozmawiają, dobrze?

_________________
https://portal.turystyka-gorska.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 01, 2006 9:50 pm 
Swój

Dołączył(a): Śr lut 15, 2006 12:24 pm
Posty: 65
*


Ostatnio edytowano Śr mar 17, 2010 3:03 pm przez mountain-lover, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 01, 2006 10:08 pm 
Konrad, nie mam konta, ale jeśli idzie Ci o to czy to ja jestem tym anonimem który coś tam do was pyskował niedawno (?) to nie ja, możesz zresztą sprawdzić po IP.
Ok to jakby się ktoś coś wiedział odnośnie tego sklepu turystycznego, to byłbym wdzięczny. :wink:
Pozdrawiam!


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 01, 2006 10:26 pm 
admin

Dołączył(a): Wt gru 09, 2003 11:08 pm
Posty: 1692
Lokalizacja: Warszawa
Gość napisał(a):
Konrad, nie mam konta, ale jeśli idzie Ci o to czy to ja jestem tym anonimem który coś tam do was pyskował niedawno (?) to nie ja, możesz zresztą sprawdzić po IP.

ja nie twierdzę, że nim jesteś.
Tyle napisałeś, że warto byłoby konto założyć :)
PS. IP sprawdziłem :)

_________________
https://portal.turystyka-gorska.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 02, 2006 12:04 am 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 30, 2005 1:11 pm
Posty: 204
Lokalizacja: Poznań
Jestem przekonany, ze jesli znasz choc jedna osobe mieszkajaca w Zielonej, albo niedaleko, i lubi ona gory(albo jakis student) to wskaze Ci przynajmniej jeden sklep... a jak do niego trafisz, to powiedzą Ci gdzie jeszcze mozesz zajrzec - to waskie srodowisko - znają sie napewno.
Fakt - przydaloby sie zalogowac - zawsze inaczej sie rozmawia.
A na przyszlosc sugerowalbym odrobine wlasnej inwencji :)
Pozdrawiam

_________________
:arrow: www.npm.pl
WCHODZĄC NA SZCZYT NIE WKURZAJ LUDZI, BO SPADAJĄC W DÓŁ SPOTKASZ ICH PO RAZ DRUGI...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 02, 2006 12:17 am 
Kombatant

Dołączył(a): Cz mar 17, 2005 1:27 am
Posty: 421
Lokalizacja: Wroclaw
To sie nazywaja posty zwiazane z tematem :D
Pozdarwiam
senior


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 02, 2006 12:19 am 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 30, 2005 1:11 pm
Posty: 204
Lokalizacja: Poznań
No wlasnie ;P za kazdym razem po zalogowaniu zastanawiam sie w "czym to było" :twisted:

_________________
:arrow: www.npm.pl
WCHODZĄC NA SZCZYT NIE WKURZAJ LUDZI, BO SPADAJĄC W DÓŁ SPOTKASZ ICH PO RAZ DRUGI...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 02, 2006 10:00 am 
Faktycznie - przepraszam za swoje lenistwo, ale to wynik mojej despereacji, hehe. :wink:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 02, 2006 12:26 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pn wrz 19, 2005 9:17 am
Posty: 1076
Lokalizacja: Gdańsk
Schornisko na Moku to według mnei wyjątkowo nie przyjazne schronisko. Moich kumpli zastała kiedyś w drodze powrtonej z Rysów zła pogoda i wszytsko potoczyło sie tak , że w schronisku w Moku znaleźli sie około godziny 24 , nie mieli ze sobą wystarczającej ilości pieniedzy , które zostawili w kwaterze w Zakopanym . Nie chcieli schodzić , bali sie niedzwiedzi , a poza tym zadne busy w Palenicy nie czekają juz na turystów. Zapytaj grzecznie czy mogliby dostac choć kawałek podłogi , zaznaczając , że nie mają pieniędzy . Miła Pani pokazała im placem drzwi , krzycząc : " To jest hotel , nie przytułek dla bezdomnych " . Przykre , bo kiedyś pojmowałem idee schornisk tak jak Ty , od tamtej pory zburzył się w mojej głowie ten mit i wiem , że to poprostu czysty biznes (choć sa wyjątki z którymi sie sam spotkałem )

POZDRAWIAM !

_________________
POZDRAWIAM !

-Gofer-


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So mar 04, 2006 11:22 pm 
Czy wg was koszta tygodniowej wycieczki (nocleg + pociąg w obie strony + wyżywienie (pensjonatowe) + koszta pozostałe typu jakieś amciu w schronisku, minerałki na szlak, etc.) mogłyby się zamknąć w granicach 400 zł (wszelkie bilety ulgowe, za okazaniem legitki szkolnej). I żeby nie było, sam próbowałem obliczyć, ale jeszcze nie dostałem odpowiedzi od pensjonatu i w zwiąku z tym nie mogę mieć pewności co do kosztu noclegu i ew. wyżywienia i dlatego Was pytam o zdanie, może ktoś z was czegoś takiego dokonał. Z góry dzięki za odpowiedzi na temat. :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So mar 04, 2006 11:23 pm 
Ulgowy z ZG kosztuje 2x 30zł=60zł, jakby co.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 05, 2006 11:00 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 30, 2005 1:11 pm
Posty: 204
Lokalizacja: Poznań
Jesli sie nie myle (no i to Ty zakladales post -bo nadal sie nie zalogowales,ani nie wpisales chocby imienia) to chciales jechac po jak najnizszych kosztach? to czemu startujesz do pensjonatu? ... 60zl na pkp.. chcesz jechac na tydzien - jesli nie wybierasz sie na dlugi weekend, to bez problemu znajdziesz nocleg na kwaterze prywatnej za ok.20-25zl x6noclegow(przykladowo) to 120(150)zl+60zl=>210zl...bilety wstepu, jedzenie we wlasnym zakresie,bus - wg mnie jak sie postarasz to nawet w 300-320 sie zmiescisz - zalezy jak sie bedziesz gospodarowal :) a 400zl starczy Ci na niezla impreze ;P

_________________
:arrow: www.npm.pl
WCHODZĄC NA SZCZYT NIE WKURZAJ LUDZI, BO SPADAJĄC W DÓŁ SPOTKASZ ICH PO RAZ DRUGI...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 05, 2006 11:50 pm 
Nio właśnie - nie wziąłeś pod uwagę amciu, busów, etc. a mnie się rozchodzi o koszty całkowite, niemniej dziękuję za życzliwą wypowiedź. :wink:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 06, 2006 12:52 am 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 30, 2005 1:11 pm
Posty: 204
Lokalizacja: Poznań
Jak to nie wzialem? Napisalem przeciez "...=>210zl...bilety wstepu, jedzenie we wlasnym zakresie,bus - wg mnie jak sie postarasz to nawet w 300-320 sie zmiescisz..."
Chyba nie przeczytales dokladnie :roll: Do tych 210zl reszte tylko wymienilem z nazwy, bo trudno mi okreslic, czy codziennie bedziesz jezdzil do Kuznic,czy na Palenice, bedziesz jadl na noclegu to co sam przygotujesz,czy bedziesz chodzil do knajpy... Nikt nie jest w stanie Ci tego wyliczyc oprocz Ciebie. Jesli ja organizuje wypad dla ludzi - wtedy moge im powiedziec ile maja zabrac kasy, bo wiem jak bedzie wygladal wyjazd, gdzie pojdziemy, jaki nocleg, co i gdzie jemy (knajpa, czy zestawy "makaron,sos itp" na noclegu) A tak? Tak wiec nie spodziewaj sie,ze ktos okresli Ci cos blizej. Bus na Palenice kosztuje ok.5zl, Kuznice 2zl, a Kiry, Chocholowska ok.3-3,50zl. Moge sie mylic, bo nie pamietam wszystkich cen busow we wszystkich gorach :) ale powinny byc bardzo zblizone... Pozdrawiam

_________________
:arrow: www.npm.pl
WCHODZĄC NA SZCZYT NIE WKURZAJ LUDZI, BO SPADAJĄC W DÓŁ SPOTKASZ ICH PO RAZ DRUGI...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 06, 2006 4:00 pm 
Bombadil napisał(a):
a mnie się rozchodzi o koszty całkowite

A jedzonko we własnym zakresioe też kosztuje, przecież nie będę jadł trawy, tak jak jeden pan z programu "Macie, co chcecie". :wink:
Dzięki za wszystkie posty.
EoT jak dla mnie.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 09, 2006 5:44 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn mar 06, 2006 12:36 pm
Posty: 19
witam - ja uważam tak jeżeli w Murowańcu są tak uprzejmi , że trzeba ich prosić o kawałek podłogi do spania i robią wielką łaskę to należy udać sie 50 m wyżej uprzejmie zapytać o nocleg w Betlejemce i na pewno nie odeślą Was z kwitkiem - Ja rok temu zapytałem za dwa łóżka zapłaciłem 32 zeta miałem ciepła wodę do woli miłych ludzi wokół niezapomnianą atmosferę wieczorem
więc nie warto prosić sie w Murowańcu !!!! :D :D :D :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL