Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 23, 2024 3:33 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1684 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 57  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 22, 2010 11:57 am 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
zbych napisał(a):
Zdaje sięże Basia Z. polecała w tym wątku jakąś kwaterę w Tatrzańskiej Szczyrbie.


Poleciła.
To są moi dobrzy znajomi.

Proszę się tam grzecznie zachowywać !

;-)

Inna sprawa, że może być u nich problem z miejscami.
Kiedy sama chciałam zanocować 1 noc jadąc do Kieżmarku to nie było miejsc.

B.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 22, 2010 1:24 pm 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 21, 2009 11:47 am
Posty: 146
Lokalizacja: Skierniewice
Basia Z. napisał(a):
zbych napisał(a):
Zdaje sięże Basia Z. polecała w tym wątku jakąś kwaterę w Tatrzańskiej Szczyrbie.


Poleciła.
To są moi dobrzy znajomi.

Proszę się tam grzecznie zachowywać !

;-)

Inna sprawa, że może być u nich problem z miejscami.
Kiedy sama chciałam zanocować 1 noc jadąc do Kieżmarku to nie było miejsc.

B.


Basia, ratuj, patrzę, szukam , przeleciałąm parę stron Twoich postów i NIC.
Napisz prosze jeszcze raz jakieś namiary i orientacyjna cenę, prosze :)

pzdr
ela:)

_________________
grzeczne dziewczynki idą do nieba.. niegrzeczne idą tam, gdzie chcą.. ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 22, 2010 1:41 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 11, 2007 1:46 pm
Posty: 1563
Lokalizacja:
http://forum.turystyka-gorska.pl/viewto ... start=1200

_________________
Wolę mieć brzuch od piwa, niż garb od roboty


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 22, 2010 2:04 pm 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 21, 2009 11:47 am
Posty: 146
Lokalizacja: Skierniewice
zbych

dzięki serdeczne, wygląda przeyjemnie.
Moze uda się tam ulokować

pzdr

_________________
grzeczne dziewczynki idą do nieba.. niegrzeczne idą tam, gdzie chcą.. ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 02, 2010 12:04 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn sie 02, 2010 12:03 pm
Posty: 2
Lokalizacja: Gliwice
Witajcie,

Czy korzystał ktoś z was z noclegu w: Apartamenty Camping Harenda Pokoje Gościnne?


Pozdrowienia
Seb.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 05, 2010 7:00 pm 
Nowy

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 11:03 pm
Posty: 8
Lokalizacja: Gdynia
Ja znam bardzo ciekawy i niedrogi (jak na Tatry) pensjonat w Kościelisku(a dokładniej po drugiej stronie Gubałówki). 10min. drogi z pensjonatu na stację kolejki na Gubałówce. Za nocleg płaci się 30-40zł/dobę. Widok na całą panoramę Tatr. Ja tam już nie pierwszy raz i mam nadzieję nie ostatni :D
Polecam, cisza i spokój, miła Pani właścicielka, która zawsze dba o dobre wykarmienie turystów :D
Jakby co to daję link: http://www.ubukowskich.z-ne.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 18, 2010 10:44 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N paź 23, 2005 9:18 pm
Posty: 2111
Polecam hostel Flemingo koło McDonalda na Krupówkach.30 zł i międzynarodowe towarzystwo, codziennie czysta pościel, cena ze śniadaniem i ciepłą wodą pod prysznicem. Ceny w pokojach mniejszych niż 10/12 są wyższe, także w weekendy 35 zł. A i za darmo są 2 stanowiska z internetem , TV Sat. i można przechować bez opłat bagaż ( klucz w recepcji ) jak ktoś ma taką potrzebę. Co więcej - można wyjść na miasto i wrócić o dowolnej porze ( Panie pracujące na recepcji pracują na zmiany; miła obsługa ). Najwięcej turystów jest tam zazwyczaj z GB ale ja spotkałem z Taiwanu, Kraju Basków, Australii również. Przy czym ludzie kulturalni i młodzi, w dodatku każdy mówił po angielsku więc mogłem udzielić również cennych porad chociażby co warto zwiedzić i na co uważać. Niby pokój miałem 10 czy 12 osobowy, ale było tak że albo był jeden ze mną koleś z Australii a innym razem ten sam osobnik i parka z Newcastle - więc większość łóżek i tak była pusta.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 18, 2010 8:41 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 05, 2009 10:18 pm
Posty: 392
Lokalizacja: z łodzkiego
czy ktoś nocował w willi "Ostoja u Pyrca" (www.willaostoja.pl) i może potwierdzić prawdziwość zdjęć zamieszczonych na stronie www ?

_________________
Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni...:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 19, 2010 6:06 pm 
Nowy

Dołączył(a): Śr lut 07, 2007 8:22 pm
Posty: 8
Lokalizacja: Leszna Górna
A zna ktoś jakiś fajny i niedrogi pensjonat, jak najbliżej morskiego oka (ul. Tatrzańska itp. ) ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 06, 2010 5:29 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 05, 2009 10:18 pm
Posty: 392
Lokalizacja: z łodzkiego
cZaRnaMyChA napisał(a):
czy ktoś nocował w willi "Ostoja u Pyrca" (www.willaostoja.pl) i może potwierdzić prawdziwość zdjęć zamieszczonych na stronie www ?


wszystko zgodne z opisem, także polecam :)

_________________
Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni...:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 08, 2010 12:45 pm 
Kombatant

Dołączył(a): So kwi 24, 2010 6:50 pm
Posty: 310
Lokalizacja: kołobrzeg/poznań
Stanowczo NIE POLECAM Privat Helena w Novej Lesnej.niestety w mojej "miejscowce" na Słowacji nie było już miejsc, zmuszony byłem do poszukania czegoś innego. Skusiłem sie na Privat Helene z racji dość ciekawej ceny 7euro,tego że nie jest cyganką tylko rodowitą Słowaczką no i zdjęcia wygladały całkiem przyzwoicie jak na taką cenę.
niestety od razu spotkała mnie nie miła niespodzianka, mianowicie mój pokój znajdował się w zaadaptowanej na pokój piwnicy o czym nie zostałem poinformowany wcześniej.oczywiście wystrój wczesnogierkowski :wink: .
jeszcze byłem w stanie to przeżyć bo w końcu w zasadzie tylko tam spałem jednak dalsze nawyki Pani Heleny mnie rozwaliły. mianowicie podczas mojej nieobecności wchodziła do pokoju, przestawiała prywatne rzeczy, wynosiła, zamieniała i inne cuda na kiju.oczywiście odbywało się to regularnie co dzień. Nie wspomnę już o notorycznych zakazach i nakazach dotyczące wszystkiego :wink:
także omijajta to szerokim łukiem, no chyba, że to nikomu nie przeszkadza :wink:

_________________
Maszeruj albo Giń!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 10, 2010 10:06 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 13, 2010 4:02 pm
Posty: 647
Lokalizacja: Litwa
magkat napisał(a):
Stanowczo NIE POLECAM Privat Helena w Novej Lesnej.niestety w mojej "miejscowce" na Słowacji nie było już miejsc, zmuszony byłem do poszukania czegoś innego. Skusiłem sie na Privat Helene z racji dość ciekawej ceny 7euro,tego że nie jest cyganką tylko rodowitą Słowaczką no i zdjęcia wygladały całkiem przyzwoicie jak na taką cenę.
niestety od razu spotkała mnie nie miła niespodzianka, mianowicie mój pokój znajdował się w zaadaptowanej na pokój piwnicy o czym nie zostałem poinformowany wcześniej.oczywiście wystrój wczesnogierkowski :wink: .
jeszcze byłem w stanie to przeżyć bo w końcu w zasadzie tylko tam spałem jednak dalsze nawyki Pani Heleny mnie rozwaliły. mianowicie podczas mojej nieobecności wchodziła do pokoju, przestawiała prywatne rzeczy, wynosiła, zamieniała i inne cuda na kiju.oczywiście odbywało się to regularnie co dzień. Nie wspomnę już o notorycznych zakazach i nakazach dotyczące wszystkiego :wink:
także omijajta to szerokim łukiem, no chyba, że to nikomu nie przeszkadza :wink:

oho, jak raz pamiętam tą nazwę Helena w Nowej lesnej, jak dla siebie w ubiegłym roku szukałam. Też kusiła cena. Jak dobrze, że chyba przeczucie czy coś innego pomogło mi tego miejsca nie wybrać.

_________________
So close, no matter how far
Couldn't be much more from the heart
Forever trusting who we are
and nothing else matters


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 13, 2010 4:10 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 5:47 pm
Posty: 29
Nocowałem w kilku miejscach na Słowacji i zawsze było generalnie ok (dwa razy zaszły małe nieporozumienia, ale wszystko dobrze się skończyło).
1) Zuberec:
- Penzion Rohac: 10 € od osoby (lato 2010); pokój z tv, łazienką (przynjamniej ja taki miałem), do dyspozycji kuhnia; pani bardzo miła, w każdej sprawie mozna się z nią dogadać (przynajmniej odniosłem takie wrażenie), zawsze dzwoni do gości przed ich przybyciem w celu potwierdzenia rezerwacji i tutaj za drugim razem doszło do małego nieporozumienia; zadzwoniła do mnie akurat w trakcie marszu, a telefon miałem w plecaku i zanim do niego się dostałem to już się rozłączyła; pech chciał, że w tym samym czasie zjawili się u niej inni klienci, których, sądząc, że nasza grupa nie przyjedzie umieściła ich w naszych miejscach; natomiast ja dopiero po chwili zadzwoniłem na numer pensjonatu i potwierdziłem nasze przybycie (rozmawiałem jednak nie z właścicielką, a z jej mamą i zanim ta przekazała jej tę informację nasze miejsca były już zajęte); pani jednak natychmiast podjęła kroki w celu rozwiązania tej sytuacji i zapewnienia nam innego noclegu; i tak trafiliśmy do
- Marcela a Pavol Sroba: 10 € od osoby (lato 2010); my nocowaliśmy w studio dwa pokje (2 i 3 osobowy), kuchnia z tv i łazienka; pani również bardzo miła; generalnie wszyscy byli zadowoleni; nie ma zatem tego złego, co by na dobre nie wyszlo, a przynajmniej poznało się nowe miejsce noclegowe;
2) Tatranska Lomnica:
- ubytovnia Biela Stopa: 10 € od osoby (lato 2009); kuchnia, łazienka i pokój z tv ogólnie dostępne; właściciel bardzo fajny; należy zapisać numer telefonu do właściciela, gdyż mieszka on w innym domu i może się zdarzyć, że po przyjeździe, zwłaszcza wieczorem, nie będzie go na terenie ubytovni, w związku z czym trzeba będzie do niego zadzwonić;
3) Stary Smokovec:
- Casa Dolce: chyba od 8 € za osobę (lato 2010), przynajmniej my mieliśmy rezerwację na taką cenę, ale niestety i tutaj zaszło małe nieprozumienie; właściciel przez pomyłkę nasze miejsca przydzielił komuś innemu; my natomiast dostaliśmy inny pokój za cenę 9 € od osoby; nasz pokój był co prawda duży (w końcu pięcioosobowy, a byliśmy w nim we trójkę), to jednak strasznie ciemny (okna tylko na korytarz a oświetlenie nie za mocne); mi to za bardzo nie przeszkadzało, gdyż tylko tam praktycznie spałem (w dzień na szlaku); ja nie jestem wybredny (najważniejsze, aby cena była w miarę przystępna), ale dla kogoś kto ceni sobie komfort to chyba nie jest dla niego, a przynajmniej za pokoje za tę cenę; z tego co widziałem to są tam też pokoje z normalnymi oknami, ale zapewne w stosownie wyższej cenie; łazienka ogólnie dostępna; dla osób nocujących 10% zniżka w restauracji;
4) Strbske Pleso
- Penzion Furkotka: 12 € od osoby (lato 2009) w pokojach 1-3, w pozostałych drożej; dopłata za każde wolne miejsce w pokoju o ile dobrze pamiętam 0,75 €; pokój z tv, łazienka ogólnie dostępna, kuchni chyba brak; na dole restauracja i kawiarnia (do niej należy się udać w celu uzyskania informacji o noclegach).
Dla mnie warunki we wszystkich wyżej wymienionych miejscach były ok.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 13, 2010 5:46 pm 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 21, 2009 11:47 am
Posty: 146
Lokalizacja: Skierniewice
Witam,
Ja nocowałam w tym roku w lipcu w Strbie czyli ok.12 km od Strbskiego Plesa.
POjechałam tam, gdzie polecila mi BasiaZ,czyli tu:
http://www.privatada.euweb.cz/files/pl/index.html - wyglądało ok, ,ale nie zastałam nikogo, a na maila dostałam odpowiedź za późno,więc poszłam poszukać innego lokum.
Niedaleko znalazłam kwaterę, którą nawet obejrzałam :
Privat Lenka
ul.1 maja 411
059 38 Strba,
tel.0904 295 939, 0905 635 539
Warunki były ok.Chcieli po 8 euro.
Ale akurat nie było miejsca bo przed nami jacys sie zdzwonili z córką babinki, która nas oprowadzała i zarezerwowali.
Ale babinka obleciała ze mną cała ulicę i na koniec wylądowaliśmy na przeciwko :
Viera Hurajtowa
ul.1 maja 526 Strba 059 38
tel.052/77 81 131
0918 615 481.
Było po 7 euro.
Całe , świeżo dobudowane poddasze mieliśmy do dyspozycji ( na nas dwoje), łazienka z WC,ale bez ciepłej wody.
Piętro niżej do dyspozycji kuchania-lodówka,gaz, łazienka z prysznicem, gorąca woda,kuchnia i ewentualnie TV.
Prawie nie widywaliśmy się z gospodynią, która charakterystycznie zawsze głosno wtrącała w zdanie "hej,hej"
Nam się podobało.Żadnych nieporozumień.Wtrącania się itd.
BArdzo przyjemni,życzliwi ludzie.
Przydałby sie telewizor w pokoju na górze,bo trzeba było zejśc do pokoju niżej,którego nie wybraliśmy,żeby choć pogodę luknąć,ale w zasadzie wracaliśmy późno to na oglądanie TV nie było czasu.

pzdr

_________________
grzeczne dziewczynki idą do nieba.. niegrzeczne idą tam, gdzie chcą.. ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: kwatery
PostNapisane: Śr wrz 22, 2010 8:54 am 
Nowy

Dołączył(a): Śr wrz 22, 2010 8:45 am
Posty: 4
Właśnie wróciłam z Zakopanego i odradzam tą kwaterę, w której obecie mieszkaliśmy ze znajomymi. Mianowicie jest to "Bednarz" na ul. Chałubińskiego! Miejscówka dobra, ale jeśli chodzi o atmosferę w domu ......... Masakra jednym słowem! Starszy Pan wszędzie rozwiesza regulaminy, nakazy i zakazy!! nawet śmieci nie można wyrzucać normalnie do kosza, ale wszystko ma być segregowane i woreczkach foliowych :crazy: tylko kto myśli o tym będąc na wczasach????
W kuchni napis"nie zabierać naczyń do pokojów" tylko że z naczyń to było dokładnie 3 talerze głębokie i jedna łyżka :lol: Wychodząc z domu trzeba zamykać drzwi wyjściowe na klucz, ale nie wystarczy raz, trzeba dwa razy!!!!!!!! Nie należy brać prysznica po 22. Po tej godzinie należy rozmawiać wyciszonym głosem, a najlepiej to zaraz iść spać!!!! Normalnie jak w wojsku :salut: Dobrze że my spędzaliśmy cały dzień poza domem, ale i tak "Pan" miał pretensje.... Szczerze ODRADZAM!!!!!!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 22, 2010 9:03 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn lut 11, 2013 4:09 pm
Posty: 9871
Lokalizacja: FCZ
następny wynalazek - co czuje misje by na każdym forum poinformować jak fatalne warunki można spotkać ..
wzruszające jest to jak martwicie się o nas wszystkich przekazując jak że cenne informacje..
dla mnie opinia anonimowego forumowego meteora jest warta tyle co przemiana kaczora na wybory-czyli gówno

_________________
NIE MA LEPSZEGO OD MIĘGUSZA WIELKIEGO!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 22, 2010 10:44 am 
Nowy

Dołączył(a): Śr wrz 22, 2010 8:45 am
Posty: 4
Ja tylko ostrzegam tych, którzy mieli zamiar się tam wybrać, ale jeśli komuś odpowiada taka atmosfera to proszę bardzo....


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 22, 2010 11:06 am 
Nowy

Dołączył(a): Śr wrz 22, 2010 8:45 am
Posty: 4
! napisał(a):
dzięki dobra wróżko :lol: a teraz napisz co polecasz :lol:


Coś strasznie złośliwy jesteś.....
Polecam "Willę Słoneczną" ul. Gładkie. Bardzo miła atmosfera.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 22, 2010 11:09 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn lut 11, 2013 4:09 pm
Posty: 9871
Lokalizacja: FCZ
daisy11 napisał(a):
! napisał(a):
dzięki dobra wróżko :lol: a teraz napisz co polecasz :lol:


Coś strasznie złośliwy jesteś.....
Polecam "Willę Słoneczną" ul. Gładkie. Bardzo miła atmosfera.

eeee lipa..
piliśmy tam kiedyś i gospodarz o 22 wyłączył prąd :!: potem zabrał nam chochle podstępnie i musieliśmy pić z wiadra :!:
do tego na stołówce były 3 widelce 2 łyżki i 3 ubite talerze na zupę :!:
a jak chciałem iść wziąć prysznic to nie dość że zimna woda to jeszcze podstępnie wszędzie mydło porozrzucał :!:
brak dostępu do neta :!:
nie ma parkingu na nasza furę :!:
łózka skrzypiały :!:
i pachniało owczym serem :!:
zdecydowanie nie polecam chyba ze ktoś lubi takie klimaty

_________________
NIE MA LEPSZEGO OD MIĘGUSZA WIELKIEGO!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 22, 2010 11:14 am 
Nowy

Dołączył(a): Śr wrz 22, 2010 8:45 am
Posty: 4
Sądzę, że tam nie byłeś, tylko nie rozumiem po co takie komentarze dodajesz?
To tylko informacja dla zainteresowanych - szukających fajnej kwatery.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 22, 2010 11:17 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 28, 2007 1:34 pm
Posty: 4450
Lokalizacja: lkr
daisy11 swoje opinie to pisz najlepiej tutaj oczywiście pod swoim imieniem i nazwiskiem

_________________
Zrozumcie, że państwo chce tylko waszego dobra. Całego waszego dobra...

Picasa
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 22, 2010 3:59 pm 
Weteran

Dołączył(a): Pn lis 24, 2008 9:27 pm
Posty: 123
Lokalizacja: ŁÓDZKIE
heja,

kolejna prośba/pytanie do forumowiczów:
polećcie mi jakąś fajną,a tanią kwaterę w jak najbliższej okolicy Kuźnic :)
z góry dzięki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 22, 2010 4:03 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pt sie 07, 2009 5:55 pm
Posty: 387
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
A pisałam już Willa pod smrekami w Jaszczurówce. http://www.nosal-zakopane.pl/ Fajnie i gospodarze mili, ale nie wiem ile teraz tam noclegi kosztują, bo byłam u nich dwa lata temu (wtedy było 30 zł za pokój 2 os. z łazienką na ostatnim piętrze).


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 22, 2010 4:07 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr sty 20, 2010 3:38 pm
Posty: 1827
Lokalizacja: Wolne Miasto Nowa Huta
jacenty napisał(a):
polećcie mi jakąś fajną,a tanią kwaterę w jak najbliższej okolicy Kuźnic


Hotel Murowanica.


! napisał(a):
chyba że by sie wylać przed pksem


Daj dokładny namiar żebym miał jakieś rezerwowe miejsce bo ostatnio mnie zjebał kierowca że leje za autobusami :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 22, 2010 4:27 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pt sie 07, 2009 5:55 pm
Posty: 387
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kolego Łukaszu tania miała być. ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 22, 2010 4:46 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr sty 20, 2010 3:38 pm
Posty: 1827
Lokalizacja: Wolne Miasto Nowa Huta
Ale blisko do Kuźnic :D Na początku drogi do Jaworzynki jest domek i na nim ogłoszenie o noclegach ale nie wiem czy akurat w nim czy to jakiś odnośnik tylko. No i chyba w tym barze Jaworzynka jakieś miejsca noclegowe są.

_________________
Moje Tatry

Życie jest piękne. To ludzie są pojebani.

"Słabe stopnie są jak puszczalska dziewczyna. Jak im zaufasz to ci dadzą, a jak nie, to będą częściej zdradzały." - Mechanior


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 22, 2010 5:20 pm 
Weteran

Dołączył(a): Pn lis 24, 2008 9:27 pm
Posty: 123
Lokalizacja: ŁÓDZKIE
Azyjka napisał(a):
A pisałam już Willa pod smrekami w Jaszczurówce. http://www.nosal-zakopane.pl/ Fajnie i gospodarze mili, ale nie wiem ile teraz tam noclegi kosztują, bo byłam u nich dwa lata temu (wtedy było 30 zł za pokój 2 os. z łazienką na ostatnim piętrze).


A dziękuję, nie zauważyłem Twojego wcześniejszego posta :oops:

rzeczywiście blisko, chyba się skuszę bo wyprawa szykuje się pełen spontan - wyjazd może już jutro, a ja jeszcze siostry nie zawiadomiłem, że jedzie ze mną :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 22, 2010 5:57 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pt lis 21, 2008 10:48 pm
Posty: 1233
Lokalizacja: Warszwa
jacenty napisał(a):
heja,

kolejna prośba/pytanie do forumowiczów:
polećcie mi jakąś fajną,a tanią kwaterę w jak najbliższej okolicy Kuźnic Smile
z góry dzięki

Smreczek na parterze sklep obok stacji bp w tamtym roku 25 zł za dobe

_________________
Jeśli zdajesz pytanie dlaczego chodzę po górach to znaczy że nie zrozumiesz odpowiedzi


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 22, 2010 6:49 pm 
Weteran

Dołączył(a): Pn lis 24, 2008 9:27 pm
Posty: 123
Lokalizacja: ŁÓDZKIE
tatromaniak24 napisał(a):
Smreczek na parterze sklep obok stacji bp w tamtym roku 25 zł za dobe

znasz może tel kontaktowy, albo linka do ich strony ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 22, 2010 7:10 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 18, 2008 1:10 pm
Posty: 240
Lokalizacja: Szczecin
jacenty napisał(a):
tatromaniak24 napisał(a):
Smreczek na parterze sklep obok stacji bp w tamtym roku 25 zł za dobe

znasz może tel kontaktowy, albo linka do ich strony ?



http://meteor.turystyka.pl/smreczek-zak ... opane.html

_________________
marchew napisał(a):
Nie od dziś wiadomo, źe aby chronić Tatry, należy je odciąć od górali.
Góry tak - górale nie.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1684 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 57  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL