Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 16, 2024 12:53 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18015 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267 ... 601  Następna strona

Czy ktoś Ci pomógł w tym wątku?
Tak, jestem zadowolona/y 45%  45%  [ 177 ]
Niestety nie 4%  4%  [ 15 ]
Zamieszali mi tak, że wiem mniej, niż przed pytaniem 3%  3%  [ 13 ]
To jakieś chore towarzystwo - same zboki i debile 15%  15%  [ 58 ]
Nikt nie pomógł, ale i tak Was kocham 8%  8%  [ 31 ]
Krowa cie wysrała 15%  15%  [ 59 ]
Wali mnie to 11%  11%  [ 42 ]
Liczba głosów : 395
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 28, 2010 1:19 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 9:25 pm
Posty: 880
jak wyglada wyjscie na koprowy od hinczowych w takich warunkach jak teraz ? raki wystarcza ? do czego to mozna porownac u nas ? nie bylem tam nigdy chce isc ale zeby sie nie okazalo ze bedzie jakas oblodzona scianka i dupa zbita... ;)

_________________
photolife | panoramki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 28, 2010 3:17 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10406
Lokalizacja: miasto100mostów
Idź, będą fajne foty :D. Jakichś ekstremalnych trudności to tam nie ma - dosyć stromo na Koprową Przełęcz od stawów zakosami, a z przełęczy z tego co pamiętam poniżej grani na wierzchołek. Moim zdaniem nie trudniej niż na Małą Wysoką. Ale byłem tam kilka lat temu, nie wszystko mogę pamiętać. Powodzenia.

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 29, 2010 6:13 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Byłem tam 31 X tamtego roku. Tak jak Krabul pisze - zakosy, potem pod granią. Stok lekko nachylony. Raków nie ubraliśmy, czekan przy zejściu do Przełęczy. Tylko, że wtedy był dość ubity śnieg. Gruby ( i Łysy ) tak na 40 cm.

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 29, 2010 9:41 am 
Nowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 23, 2010 8:03 am
Posty: 19
Lokalizacja: znad morza
Witajcie
gdy we wrześniu były "zimowe" warunki - wejście na Koprową Przełęcz bez problemu - wydeptane, spoko, ale podejście (szlakiem) na szczyt słabo przetarte. Poddaliśmy się...zdecydowaliśmy się dla bezpieczeństwa na wejście granią po skałach.

W rakach byłoby łatwiej na właściwym szlaku, ale wtedy nie spodziewaliśmy się takiej zimy...

Teraz może być podobnie...jakby co, to od Przełęczy polecam grań.

Pozdrav
R
PS widoki mieliśmy pół na pół - Wysokie widoczne, Zachodnie już nie bardzo...Krywań też się chował...ale ogólnie bajkowo :).

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Na grani...szlak jest gdzieś na śniegu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 29, 2010 12:25 pm 
Nowy

Dołączył(a): Śr wrz 29, 2010 1:24 pm
Posty: 24
Lokalizacja: Rybnik
Wybieram się za 2 tygodnie (11,12 listopad) w Tatry i mam jedno pytanko. Czy chcąc pochodzić trochę po szlakach potrzebuje sprzęt typowo zimowy (raki, czekan itp.) ?
Nie planuję wypraw typu: Przełęcz Pod Chłopkiem ale np. Szpiglasowa, takie łatwiejsze trasy. Dotychczas zawsze chodziłem latem teraz chciałbym zobaczyć jak to wygląda w zimowych warunkach.

_________________
http://zielonyodkurzacz.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 29, 2010 12:30 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
wendaboj napisał(a):
Wybieram się za 2 tygodnie (11,12 listopad) w Tatry i mam jedno pytanko. Czy chcąc pochodzić trochę po szlakach potrzebuje sprzęt typowo zimowy (raki, czekan itp.) ?


A kichuj wie jaka pogoda będzie za dwa tygodnie.


wendaboj napisał(a):
ale np. Szpiglasowa, takie łatwiejsze trasy.

Łatwiutka latem Ceprostrada w wersji zimowej może wymagać uzycia sprzętu.


wendaboj napisał(a):
Dotychczas zawsze chodziłem latem teraz chciałbym zobaczyć jak to wygląda w zimowych warunkach.

To chcesz użyć pod Szpiglasową raków nie mając ich wcześniej na nogach ? Nie uzywając ich wcześniej w praktyce ?

P.s. Weź kilka par spodni. Albo zestaw do szycia i łatki.

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 29, 2010 12:41 pm 
Nowy

Dołączył(a): Śr wrz 29, 2010 1:24 pm
Posty: 24
Lokalizacja: Rybnik
Ok, może nie do końca jasno się wyraziłem.
Chciałem się dowiedzieć od kogoś kto chodzi zimą czy warto w ogóle ruszać bez sprzętu na te łatwiejsze trasy. Ewentualnie co by mi się przydało.
Nie miałem raków na nogach i nie miałem czekana w ręku ale w przyszłości planuję :)

_________________
http://zielonyodkurzacz.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 29, 2010 12:43 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Więc zimą droga na Szpiglasową nie jest "łatwiejszą trasą".

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 29, 2010 12:45 pm 
Nowy

Dołączył(a): Śr wrz 29, 2010 1:24 pm
Posty: 24
Lokalizacja: Rybnik
A mógłbyś coś zaproponować ? Jak wyglądają szlaki do Czarnego Stawu Gąsienicowego ?

Tak chodzi o okolice Murowańca.

_________________
http://zielonyodkurzacz.pl/


Ostatnio edytowano Pt paź 29, 2010 12:49 pm przez wendaboj, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 29, 2010 12:47 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Dostępniej. Znaczy się ten z Murowańca.

P.s. Którego Gąsienicowego ? Jest kilka z takim członem w nazwie. Ucz się , Józuś , ucz :lol: :wink:

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 29, 2010 1:00 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 9:25 pm
Posty: 880
dobra wrocilem z tego koprowego. w sumie lajcik, wylazlem bez rakow, ale jak schodzilem to zalozylem bo jak slonce przytopilo skorupke to takiego orla wywinalem ze wolalem nie ryzykowac... orla cienia ;)

_________________
photolife | panoramki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 29, 2010 1:16 pm 
Swój

Dołączył(a): Wt wrz 11, 2007 3:17 pm
Posty: 91
Lokalizacja: Kraków
LoveBeer napisał(a):
dobra wrocilem z tego koprowego. w sumie lajcik, wylazlem bez rakow, ale jak schodzilem to zalozylem bo jak slonce przytopilo skorupke to takiego orla wywinalem ze wolalem nie ryzykowac... orla cienia Wink

Ile sniegu jest po slowackiej stronie? Wybieram sie jutro i chcialem wiedziec, czy raki sie przydadza.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 29, 2010 1:18 pm 
Swój

Dołączył(a): Wt wrz 11, 2007 3:17 pm
Posty: 91
Lokalizacja: Kraków
Czy ktos jest w stanie opisac warunki jakie panuja w tej chwili wysoko w Tatrach - czy jest bardzo slisko, ile sniegu itd? Wiem, ze jutro ma sie znacznie ocieplic (do 7 stopni wysoko w Tatrach), takze pewnie troche sniegu stopnieje, zwlaszcza na poludniowych stokach.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 29, 2010 1:36 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 9:25 pm
Posty: 880
przede wszystkim jest straszna patelnia, jak tak pojdzie dalej to do niedzieli nic sniegu nie zostanie ;)
a tak powaznie raki lepiej wziac, szczegolnie przydadza sie rano/wieczor, w dzien moze niekoniecznie, aczkolwiek w zacienionych miejscach... najgorzej imho jest teraz miedzy 1500 a 2000, sliskie kamienie, pozamarzane (niedokonca) rzeczki, generalnie mozna sobie cos przetracic, trzzeba uwazac jak cholera.

_________________
photolife | panoramki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 29, 2010 1:39 pm 
Swój

Dołączył(a): Wt wrz 11, 2007 3:17 pm
Posty: 91
Lokalizacja: Kraków
LoveBeer napisał(a):
sliskie kamienie, pozamarzane (niedokonca) rzeczki, generalnie mozna sobie cos przetracic, trzzeba uwazac jak cholera

Miales na to jakies raczki? Czy po prostu szedles z kijkami i bardzo uwazales?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 29, 2010 1:44 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 9:25 pm
Posty: 880
j.w. na zejsciu do progu hinczowej pomykalem w rakach.

_________________
photolife | panoramki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 29, 2010 7:47 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 2:19 pm
Posty: 350
LoveBeer Kilka dni wstecz, wspominałeś, że wrzucisz coś z Przełęczy pod Kopą :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N paź 31, 2010 12:42 am 
Nowy

Dołączył(a): N paź 31, 2010 12:14 am
Posty: 1
Witam serdecznie. wybieram się 11 listopada na tydzień w Tatry. Nigdy nie byłam o tej porze roku, więc chciałabym dowiedzieć się jak wysoko mogę się zapuścić, żeby sobie krzywdy nie zrobić. Nie wiem cy już wtedy dużo śniegu jest, czy szlaki mogą być oblodzone.
Nie jestem jakoś sczególnie doświadczona w trudniejszych bojach. Ostatnio w tatrach byłam dwa lata temu w maju. Zaliczylam wtedy kasprowy, czarny staw gąsienicowy i nizej polozone miejsca. latem też raczej turystyczny standard typu giewont.
Czy o tej porze są już konieczne raki czy trapery wystarczą. Nigdy ich nie miałam na nogach wiec raczej wolalabym omijac miejsca gdzie są potrzebne.
Myslalam zeby pierwszego dnia na rozgrzewkę wejść na sarnią skałę, drugiego na grzesia. W trzecią trasę wybrać się na czerwone wierchy. Dawno już nie byłam w dolinie pięciu stawów i nad morskim okiem, więc tak myślałam żeby albo podejść do piątki z murowańca przez krzyżne i tam zanocować, albo jeśli ta wersja jest za trudna zdecydować się jednak na "bicie asfaltu" do morskiego oka i stamtąd pójść do piątki
Będę wdzięczna za wszelkie uwagi


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N paź 31, 2010 1:21 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt sie 10, 2010 5:25 am
Posty: 2120
Lokalizacja: Poznań
Kasienka86 napisał(a):
Witam serdecznie. wybieram się 11 listopada na tydzień w Tatry. Nigdy nie byłam o tej porze roku, więc chciałabym dowiedzieć się jak wysoko mogę się zapuścić, żeby sobie krzywdy nie zrobić. Nie wiem cy już wtedy dużo śniegu jest, czy szlaki mogą być oblodzone.
Nie jestem jakoś sczególnie doświadczona w trudniejszych bojach. Ostatnio w tatrach byłam dwa lata temu w maju. Zaliczylam wtedy kasprowy, czarny staw gąsienicowy i nizej polozone miejsca. latem też raczej turystyczny standard typu giewont.
Czy o tej porze są już konieczne raki czy trapery wystarczą. Nigdy ich nie miałam na nogach wiec raczej wolalabym omijac miejsca gdzie są potrzebne.
Myslalam zeby pierwszego dnia na rozgrzewkę wejść na sarnią skałę, drugiego na grzesia. W trzecią trasę wybrać się na czerwone wierchy. Dawno już nie byłam w dolinie pięciu stawów i nad morskim okiem, więc tak myślałam żeby albo podejść do piątki z murowańca przez krzyżne i tam zanocować, albo jeśli ta wersja jest za trudna zdecydować się jednak na "bicie asfaltu" do morskiego oka i stamtąd pójść do piątki
Będę wdzięczna za wszelkie uwagi


No niestety przewidzieć co będzie do 11 się nie da, ale z dużym prawdopodobieństwem można powiedzieć, że w Tatrach będą temp. ujemne, a co za tym idzie oblodzenia (szczególnie rano), a jeśli popada śnieg, to dodatkowo przykryje ten niebezpieczny lód. Teraz halny trochę topi ale takie Czerwone Wierchy są pod śniegiem i pewnie już zostaną. Także doliny i łatwiejsze niższe szlaki między nimi jak najbardziej, ale tam gdzie leży śnieg warto mieć raki. Jeśli będziesz czuła się niepewnie, a do tego brak sprzętu, lepiej wysoko się nie wypuszczaj, można zaoszczędzić sobie stresów ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 01, 2010 6:14 pm 
Nowy

Dołączył(a): Cz paź 07, 2010 5:23 pm
Posty: 4
Lokalizacja: Pińczów
Kto pomoże ??? zamierzam w najbliższym czasie się wybrać w Taterki, i m.in wybrałem sobie szlak Kuźnice- Kasprowy-Beskid- Przełęcz Liliowe- Świnicka Przełęcz dalej nie schodzę ze Świnickiej Przełęczy tylko wracam na Liliowe i do Murowańca wiem że dość dziwnie ale nie chcę wracać o tej porze Świnicką Przełęczą bo z tego co wiem ciężko troszkę a to moja pierwsza wyprawa o tej porze w Tatry, a wracając proszę o pomoc kto szedł tym szlakiem w Listopadzie i co może mi o Nim powiedzieć ? czy warto ? jakie zagrożenia ?
_________________


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 01, 2010 7:48 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Wt wrz 26, 2006 10:56 am
Posty: 1119
Lokalizacja: Warszawa
mgła, wiatr, mróz, śnieg, ślisko

_________________
Maciej Łuczkiewicz
http://naszegory.info - nasza strona o górskich wyprawach
http://czarnobyl1986.info - moja strona o wyprawach do "zakazanego" miejsca


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 02, 2010 3:20 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 21, 2008 8:58 pm
Posty: 659
Lokalizacja: Kraków
szedł ktoś kiedyś ze słowacji do chochołowskiej(schron.) da się? bo nie wiem czy są autobusy?

_________________
Pozdrawiam
https://picasaweb.google.com/dariusz.finster


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 02, 2010 4:00 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 17, 2008 9:44 pm
Posty: 969
Lokalizacja: Łódź
są autobusy do liptowskiego mikulaszu przez zuberec godzin odjazdu http://strama.eu/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=18&Itemid=24&lang=pl
myślę że się da spokojnie przejść. z Zuberca możesz uderzyć na bobrowiecką przełącz lub na Grzesia kombinacji jest kilka

PS linia zawieszona do przyszłego roku

szlaki na Słowacji pozamykane do czerwca przyszłego roku. teraz jedyny dojazd w te okolice to chyba z Popradu zostaje :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 03, 2010 2:23 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Śr sie 13, 2008 10:58 am
Posty: 805
Lokalizacja: Skawina k/ Krakowa
Mam pytanie odnośnie Słowackich Tatr, jako że nigdy tam nie byłem a jedynie widziałęm z daleka. Urzekło mnie to, że nie ma tam regli, i zbocza schodzące ze szczytów spadają równomiernie tracąc nachylenie. W związku z tym mam pytanie odnośnie jakiegoś szczytu, im wyższy tym lepszy;p na który można lajtowo wyjść takim stokiem, gdzie jest niezbyt duże obiektywne zagrożenie lawinowe, szykuje się zima a z takich stoków się wspaniale zjeżdża;)

_________________
www.picasaweb.com/zadisk8


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 03, 2010 2:27 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Sławkowski Szczyt. I szykuj kasę na mandat :mrgreen:

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 03, 2010 2:35 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Śr sie 13, 2008 10:58 am
Posty: 805
Lokalizacja: Skawina k/ Krakowa
ubiorę się na biało:D

edit: czy to jest to cuś:?

Obrazek

_________________
www.picasaweb.com/zadisk8


Ostatnio edytowano Śr lis 03, 2010 2:38 pm przez Lechuu, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 03, 2010 2:38 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 6:28 pm
Posty: 2072
Lokalizacja: Warszawa
Lechuu napisał(a):
ubiorę się na biało:D

Jak fiński snajper z czasu Talvisoty ;)

_________________
siciarz.net


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 03, 2010 3:00 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 17, 2008 9:44 pm
Posty: 969
Lokalizacja: Łódź
Lechuu napisał(a):

edit: czy to jest to cuś:?




totowe :D

lechu nie wiesz co tracisz :D


Ostatnio edytowano Śr lis 03, 2010 3:07 pm przez szach_mat, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 03, 2010 3:03 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Śr sie 13, 2008 10:58 am
Posty: 805
Lokalizacja: Skawina k/ Krakowa
jak wracałem ze Słowackiego Raju to pstrykałem zoomem te kształty, którę są typowo freeridowe i to był najfajniejszy stok, jaki sfotografowałem...:P
A jak tam z filancami? Mandat raczej pewny czy da się ich uniknąć ew uciec na snowboardzie?:D

_________________
www.picasaweb.com/zadisk8


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 03, 2010 5:31 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Wt wrz 26, 2006 10:56 am
Posty: 1119
Lokalizacja: Warszawa
Wejdź sobie na Skrajne Solisko. Raz że legalnie, dwa że ponad 2000 (no co prawda nie aż tyle ponad co ma Sławkowski), trzy że widok też ładny, a cztery że masz obok długi, ratrakowany stok

Filance zimą na Sławkowskim? Jezuu... komu by się chciało...

Weź jednak pod uwagę, że te "frirajdowe" zbocza wcale takie frirajdowe nie są. Chyba że leży 3 m śniegu. Te zbocza to ogromne głazowiska, gołoborza na Łysicy to przy tym autostrada. Weź też pod uwagę fakt, że latem idzie się tam 4 godziny w górę, nudno jak ch... a i są miejsca naprawdę strome. Zimą będziesz zapewne szedł na wprost w górę, więc niby krócej, ale co zima to zima, czas na ogół jest sporo dłuższy. A dzień sporo krótszy, może go nie starczyć o ile szlak nie będzie przedeptany.

o tak toto wygląda latem

Obrazek

_________________
Maciej Łuczkiewicz
http://naszegory.info - nasza strona o górskich wyprawach
http://czarnobyl1986.info - moja strona o wyprawach do "zakazanego" miejsca


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18015 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267 ... 601  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL