Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Pt cze 28, 2024 5:35 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2057 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 69  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 18, 2011 10:27 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 05, 2010 9:29 am
Posty: 2318
Lokalizacja: Radom
krzyss napisał(a):
Rzadko ripostuję (szkoda mi sił i środków) ale ponieważ dość logicznie podszedłeś/łaś..


dzienks. no proszę - nie jest ze mną tak źle. jestem logiczny. uff, kamień z serca.

oczywiście nie mam nic do Ciebie - podziwiam ludzi, którzy chodzą po górach jak dla mnie ekstremalnie - obcując cieleśnie ze skałą (słuchanie bica serca skały, czy jakoś tak), z całym szpejem łoją drogi wspinaczkowe. tak, podziwiam, bo nie próbowałem tak nigdy i nie wiem, czy dałbym radę... chociaż szczerze mówiąc - zaczyna mnie to jakoś tak kręcić. jak zrobią u mnie w Radomiu ściankę (podobno ma być) to spróbuję i może złapię bakcyla?

pzdr

_________________
Każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem TDI
Rosja to nie kraj, to stan umysłu
"Pierwsza decyzja, jaką w okresie zdobywania sprzętu musi podjąć wspinacz z gotową do użycia kartą kredytową..."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 18, 2011 9:26 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 23, 2008 8:51 am
Posty: 3860
Lokalizacja: Bathgate/Wawa
Rogerus, weź ty się chłopie wyrażaj precyzyjniej, bo mnie tą wizją 3-latka w Kulczynie mało o atak serca nie przyprawiłeś :wink: :lol:

_________________
[https://wordpress.com/view/3000stop.home.blog]239, zostało 43[/url]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 18, 2011 9:28 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn lut 11, 2013 4:09 pm
Posty: 9871
Lokalizacja: FCZ
Vespa napisał(a):
Rogerus, weź ty się chłopie wyrażaj precyzyjniej, bo mnie tą wizją 3-latka w Kulczynie mało o atak serca nie przyprawiłeś :wink: :lol:

ja 3 latka widziałem z tata na buczynowych - miał kask i uprząż a dziecko jakby na smyczy- to mój wzór :twisted:

_________________
NIE MA LEPSZEGO OD MIĘGUSZA WIELKIEGO!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 19, 2011 11:04 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 05, 2010 9:29 am
Posty: 2318
Lokalizacja: Radom
Vespa napisał(a):
Rogerus, weź ty się chłopie wyrażaj precyzyjniej, bo mnie tą wizją 3-latka w Kulczynie mało o atak serca nie przyprawiłeś :wink: :lol:


to wszystko przez to, że szybciej myślę, niż piszę i jakoś kontekst mi ulatuje, a posty robią się wieloznaczeniowe :)
obiecuję poprawę.

P.S. Vespa - dzienks za troskę - też bym dostał zawału jakbym 3-latka ujrzał na OP :wink:

! - przynajmniej tatuś miał trochę oleum w głowie... jak na Giewont się gramoliłem to widziałem "tatusia", który podczas wchodzenia jedną ręką trzymał się łańcuchów a drugą ciągnął w górę małego, wrzeszcącego szkraba... tak na oko właśnie ze 3 - 4 latka miał... ten szkrab oczywiście :)
ojciec zaś dryfował w brodziku inteligencji.

_________________
Każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem TDI
Rosja to nie kraj, to stan umysłu
"Pierwsza decyzja, jaką w okresie zdobywania sprzętu musi podjąć wspinacz z gotową do użycia kartą kredytową..."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 19, 2011 3:39 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt sie 10, 2010 5:25 am
Posty: 2120
Lokalizacja: Poznań
rogerus72 napisał(a):
jak na Giewont się gramoliłem to widziałem "tatusia", który podczas wchodzenia jedną ręką trzymał się łańcuchów a drugą ciągnął w górę małego, wrzeszcącego szkraba... tak na oko właśnie ze 3 - 4 latka miał... ten szkrab oczywiście :)
ojciec zaś dryfował w brodziku inteligencji.


E tam, a pioruny waliły? Albo chociaż ulewa była? Jak nie to jeszcze sporo mu do ideału brakuje ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 12, 2011 5:50 pm 
Swój

Dołączył(a): N sie 29, 2010 12:22 am
Posty: 32
A ja mam następujące pytanie: czy na Orlej Perci (chodzi mi o podejście od Czarnego Stawu na Zadni Granat) obowiązuje ruch dwukierunkowy czy jednokierunkowy? Chciałbym tam wejść w lipcu, a znalazłem informacje, że trasa od Stawu przez szlak niebieski, żółty, zielony i kawałeczek Orlej jest łatwy :)
Pytam, bo nie zdecyduję się wejść na Zadni Granat, przejść kolejne z nich i zejść Krzyżnem. Chciałbym zawrócić ;]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 12, 2011 6:00 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11092
Lokalizacja: Poznań
Ale po co chcesz zawracać? Możesz zejść ze Skrajnego Granatu. Albo wejść na Skrajny i zejść z Zadniego.
Odcinek na Granatach jest dwukierunkowy. Jeden kierunek jest tylko od Zawratu do Koziego Wierchu. Podejście na Zadni też jest dwukierunkowe.
http://www.tatry.turystyka-gorska.pl/orla_perc.htm

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 12, 2011 7:49 pm 
Swój

Dołączył(a): N sie 29, 2010 12:22 am
Posty: 32
Ok, dzięki wielkie :) Chcę zawracać, bo nie mam ochoty wędrować Orlą póki nie czuję się na siłach. Tym bardziej, że idę tam z dziewczyną ;) Zresztą pomiędzy Granatami istnieje taka mała rozpadlinka, którą ponoć fajnie się przeskakuje :P Tak czy inaczej ryzykować nie będę, chyba że nabiorę odwagi za jakiś czas ;]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 12, 2011 8:11 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 05, 2007 8:49 pm
Posty: 6331
Lokalizacja: Kraków
Azariasz napisał(a):
pomiędzy Granatami istnieje taka mała rozpadlinka, którą ponoć fajnie się przeskakuje

Gdybym o niej nie przeczytał, to idąc Orlą Percią po raz pierwszy nawet bym jej nie zauważył ;)
Misia Klisia się naczytałeś?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 12, 2011 9:56 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 11, 2007 1:46 pm
Posty: 1563
Lokalizacja:
Rohu napisał(a):
Azariasz napisał(a):
pomiędzy Granatami istnieje taka mała rozpadlinka, którą ponoć fajnie się przeskakuje

Gdybym o niej nie przeczytał, to idąc Orlą Percią po raz pierwszy nawet bym jej nie zauważył ;)
Misia Klisia się naczytałeś?

Faktycznie, nic o niej nie czytałem i pierwszy oraz drugi raz idąc jej nie zapamiętałem.

_________________
Wolę mieć brzuch od piwa, niż garb od roboty


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt maja 13, 2011 7:49 am 
Weteran

Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 1:26 pm
Posty: 111
Azariasz napisał(a):
Zresztą pomiędzy Granatami istnieje taka mała rozpadlinka, którą ponoć fajnie się przeskakuje

Wielu turystów omija tą szczelinę schodząc pare metrów niżej przez żleb Drege'a. Tylko trzeba uważać, żeby za bardzo się nie rozpędzić schodząc ten kawałek żlebem (żleb jest podcięty i można zaliczyć lot do nieba :D )

_________________
"Wielki wysiłek, strach i cierpienie usuwają z nas wszelkie nieistotne plewy" Wojciech Kurtyka


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt maja 13, 2011 10:33 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 23, 2008 8:51 am
Posty: 3860
Lokalizacja: Bathgate/Wawa
Noo, ze szczelinką jest luz, przechodziłam nią dołem żeby zrobić jej zdjęcia, bez problemu się da.
Nawiasem zrozumiałam wtedy na czym polega cały myk z Dreżem, faktycznie z góry on tak wygląda że nic tylko schodzić. A jak się patrzy na niego np. z Kościelca dopiero widać, ile byłoby tego łatwego zejścia a ile lotu.
Granaty są fajne, ponieważ oprócz jednej klamry nie ma ułatwień na tym odcinku, jest czysty scrambling.

Nie pamiętam który szlak jest żółty który zielony, tak samo zresztą jak pieprzy mi się od lat Skrajny Granat z Zadnim. W każdym razie wchodziłyśmy z koleżanką (czasy adidaskowe) na tego bliżej żlebu Kulczyńskiego, a schodziłyśmy z tego bliżej schronu. Ludzie na trasie opowiadali niestworzone rzeczy o tym zejściu, że idziemy w odwrotnym kierunku itp. a tymczasem okazało się lepsze niż nasze podejście, które pamiętam było kruche i sypkie i zjeżdżałyśmy. IMO bardzo dobra trasa dla średnioozaawansowanych.

_________________
[https://wordpress.com/view/3000stop.home.blog]239, zostało 43[/url]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt maja 13, 2011 3:54 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pt lis 11, 2005 3:23 pm
Posty: 1214
Azariasz napisał(a):
Tym bardziej, że idę tam z dziewczyną


Szlak mnie jaśnisty trafia jak faceci piszą : nie pójdę tam i siam bo rozumiecie idę z dziewczyną. A co, dziewuchy to jakieś ułomki i ciamajdy, niejedna by Ci w górołażeniu dala popalić.Sorry wkurzyłam się.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt maja 13, 2011 4:12 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 23, 2008 8:51 am
Posty: 3860
Lokalizacja: Bathgate/Wawa
Ja to zrozumiałam tak, że Azariasz nie chce wyjść na cieniasa przed swoją kobietą, jeśli szlak okaże się dla niego za trudny :wink:

_________________
[https://wordpress.com/view/3000stop.home.blog]239, zostało 43[/url]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt maja 13, 2011 6:44 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 05, 2010 9:29 am
Posty: 2318
Lokalizacja: Radom
Vespa napisał(a):
Ja to zrozumiałam tak, że Azariasz nie chce wyjść na cieniasa przed swoją kobietą, jeśli szlak okaże się dla niego za trudny :wink:

:thumright:

_________________
Każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem TDI
Rosja to nie kraj, to stan umysłu
"Pierwsza decyzja, jaką w okresie zdobywania sprzętu musi podjąć wspinacz z gotową do użycia kartą kredytową..."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 19, 2011 9:11 am 
Swój

Dołączył(a): Pn mar 22, 2010 12:07 pm
Posty: 83
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wybieram się na Orlą Perć i mam pytania którym szlakiem najlepiej na nią wejść zaczynając od podnóża oraz ile godzin zajmuje wejście i zejście, gdzie zostawić samochód na dole?
Dzięki.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 19, 2011 9:17 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10407
Lokalizacja: miasto100mostów
Ile masz czasu? Można w 1 dzień przejść startując z Kuźnic i tam wracając (lub na Palenicę / do drogi Oswalda Balzera), ale długa trasa i trzeba się szybko ruszać. Jeśli masz 2 dni to ja bym zaproponował np Kuźnice - Murowaniec - Świnicka Przełęcz - Świnica (do OP nie należy ale warto pójść) - Zawrat - OP do Granatów - Murowaniec - na dół. A drugiego dnia wrócić na Granaty, dokończyć do Krzyżnego OP i zejść na dół. Obie trasy tak pewnie koło 8-10h

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 19, 2011 10:24 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 11, 2007 1:46 pm
Posty: 1563
Lokalizacja:
MMM napisał(a):
ile godzin zajmuje wejście i zejście

http://www.mapytatr.net/PRODUKTY/MAPY_T ... wys_ii.htm

_________________
Wolę mieć brzuch od piwa, niż garb od roboty


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 25, 2011 10:13 pm 
Nowy

Dołączył(a): N lip 04, 2010 3:43 pm
Posty: 20
zbych napisał(a):
MMM napisał(a):
ile godzin zajmuje wejście i zejście

http://www.mapytatr.net/PRODUKTY/MAPY_T ... wys_ii.htm


a ja mam nieco inne pytanie pośrednio związane z orlą... czy jest sens mieć kwatere w zakopcu od strony kuźnic i iść z buta do kuźnic potem przejść orlą wracać do kuźnić i z buta na kwatere? Nie wiem po prostu jak wygląda sprawa dojścia do kuźnic bo nie byłem w tej okolicy do tej pory, czy już lepiej mieć kwatere nieco dalej, i busem dojechać?

edit: po prostu nie wiem czy warto szukac kwatery bliżej kuźnic... bo jeśli i tak droga będzie za daleka to wole mieszkac dalej i taniej, a busem dojechac...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 25, 2011 10:53 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 11:53 am
Posty: 2775
Lokalizacja: Wrocław
Gdzie byś nie mieszkał w Zakopanem to ceny masz podobne, a żeby z Zakopanego zrobić całą Orlą i wrócić na kwaterę to i tak musisz wystartować około 3 rano, a busy zaczynają jeździć dopiero koło 7.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 25, 2011 11:14 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Wt lut 15, 2011 10:48 pm
Posty: 546
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Chyba, że opcja z kolejką na Kasprowy. Wjechać jednym z pierwszych kursów (nie wiem od której bo osobiście nie korzystam) zaoszczędzając sporo czasu i sił na podejście. Potem przelecieć granią do przełączy Świnickiej i zaczynasz stamtąd robić "pełną" Orlą. Przy dobrej pogodzie i kondycji do zrobienia w całości , trzeba jeszcze pamiętać w takiej sytuacji o długim zejściu z Krzyżnego. Ale czymże jest zejście dla zdobywcy przy świetle czołówki ... :D

_________________
Alkohol nie rozwiązuje problemów. Mleko też nie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 25, 2011 11:14 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt mar 06, 2007 1:02 am
Posty: 1854
Lokalizacja: Łódź
Cytuj:
a żeby z Zakopanego zrobić całą Orlą i wrócić na kwaterę to i tak musisz wystartować około 3 rano


To zależy jak szybko chodzi i jakie będą warunki. Może od 3 się nie wyrobić a może wyjść o 10.00 i zdążyć, choć druga opcja jest mało prawdopodobna.



Cytuj:
a busy zaczynają jeździć dopiero koło 7.


Zawsze można podjechać taryfą. Jak w kilka osób to nie wychodzi tak drogo.
Tylko w Zako jak na wschodzie trzeba wcześniej ustalić ile będzie kosztował kurs.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 25, 2011 11:34 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 05, 2007 8:49 pm
Posty: 6331
Lokalizacja: Kraków
Pamiętam jak pierwszy raz robiłem Orlą.
Wstawałem chyba gdzieś po północy. Najpierw musiałem dojść na nocny autobus 2 przystanki dalej. Jechałem nim na dworzec około pierwszej w nocy. Czekałem chyba z godzinę na PKS. Z Krakowa wyjeżdżałem koło 3 w nocy, żeby na dworcu w Zakopanem być o 5:30.
Brałem za ok. 20-25zł taksówkę do Kuźnic. W trasę z Kuźnic ruszyłem niemal punktualnie o 6.
Potem przez Boczań na Gąsienicową, Zawrat, Orlą, aż po Krzyżne i zejście do Murowańca ok. 18-19. Był to koniec czerwca, więc czołówka mi się nie przydała. W Murowańcu jak zdjąłem plecak to ze zmęczenia aż mi się zakręciło w głowie. Po szybkiej zupce i szarlotce zejście do Kuźnic i busem na dworzec na ostatni autobus do Krakowa. Cała akcja zakończona po około 23 h prysznicem, a następnie twardym snem przez co najmniej 10 h.

Ech, cóż to były za czasy. Teraz by mi się chyba nie chciało tyle godzin poświęcić na taką bieganinę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 25, 2011 11:44 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Wt lut 15, 2011 10:48 pm
Posty: 546
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Rohu- nic dodać nic ująć. Klasyka :D
Jesteś jak jak Led Zeppelin, jak Queen, jak AC/DC, Pink Floyd itp. tylko w wydaniu tatrzańskim.
A młodzi niech biorą przykład, a i kwaterę w Krakowie się tańszą znajdzie niż w Kuźnicach... :lol:

Edit: teraz przeanalizowałem Rohu Twój czas- czyli normalnie robiłeś Orlą w niecałą dobę (0.00-23.00) :lol:
Uczyć się i brać przykład z Roha! :D

_________________
Alkohol nie rozwiązuje problemów. Mleko też nie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 26, 2011 8:32 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 05, 2007 8:49 pm
Posty: 6331
Lokalizacja: Kraków
slawekskiper napisał(a):
czyli normalnie robiłeś Orlą w niecałą dobę

No tak można powiedzieć. A według znaków to podobno tylko 8 godzin :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 26, 2011 9:31 am 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 6:52 am
Posty: 3030
Lokalizacja: Sosnowiec
Ja ruszałem z kwatery (Murzasichle), ale w sumie jeden B==3

_________________
- Ej, Panie Derechtórze! Mom takom, wicie, mature do godania... telobyk godoł, ino, wicie... nie wim, o cyim!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 26, 2011 8:28 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Wt lut 15, 2011 10:48 pm
Posty: 546
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Rohu napisał(a):
No tak można powiedzieć. A według znaków to podobno tylko 8 godzin Very Happy

Rohu, ale 8 godzin to wersja dla ceprów :D i w dodatku z Murowańca. Z Krakowa zrobić w niecałą dobę to je ono ! Proponuję w okolicach Barbakanu postawić taki znak turystyczny: Orla Perć -> 23h w obie strony :D

_________________
Alkohol nie rozwiązuje problemów. Mleko też nie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 31, 2011 10:06 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 05, 2010 9:29 am
Posty: 2318
Lokalizacja: Radom
slawekskiper napisał(a):
Potem przelecieć granią do przełączy Świnickiej i zaczynasz stamtąd robić "pełną" Orlą.

z tym, że obecna OP zaczyna się od Zawratu :wink:

_________________
Każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem TDI
Rosja to nie kraj, to stan umysłu
"Pierwsza decyzja, jaką w okresie zdobywania sprzętu musi podjąć wspinacz z gotową do użycia kartą kredytową..."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 31, 2011 11:32 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pt cze 29, 2007 11:59 am
Posty: 1417
Cytuj:
z tym, że obecna OP zaczyna się od Zawratu Wink

Świnica-Zawrat też trzeba przejść :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 02, 2011 7:12 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Wt maja 31, 2011 7:15 pm
Posty: 265
Lokalizacja: Gród Kraka
Cytuj:
No tak można powiedzieć. A według znaków to podobno tylko 8 godzin


Moje wyjście i zejście wyglądało podobnie czasowo.
Jak ktoś planuje całodniowe chodzenie to w przypadku OP należy wydłużyć czasy o 25%(potwierdzone w 2 przypadkach).

Kiedyś postaram się zrobić czasówkę bo wydaje mi się że realne jest zejść poniżej 10h.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2057 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 69  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL