Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Pt cze 28, 2024 3:11 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 661 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 23  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 10, 2010 7:32 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 08, 2009 9:04 am
Posty: 661
Lokalizacja: górki mniejsze...
tatromaniak24 napisał(a):
ja w ogóle to golonką się brzydzę

eee...
Dobra jest.
Nie ma jak kawał mięcha po wysiłku.

Na Krupówkach jadam z "Zagrodzie" i "Morskim Oku" - szczególnie w tym drugim tanio i dużo.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 10, 2010 8:52 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 05, 2007 8:49 pm
Posty: 6331
Lokalizacja: Kraków
baschovia napisał(a):
Nie ma jak kawał mięcha po wysiłku.

W golonce to zazwyczaj zdecydowanie więcej tłuszczu i świńskiej skóry niż mięsa.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 10, 2010 8:56 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr sty 20, 2010 3:38 pm
Posty: 1827
Lokalizacja: Wolne Miasto Nowa Huta
I kości ;)

_________________
Moje Tatry

Życie jest piękne. To ludzie są pojebani.

"Słabe stopnie są jak puszczalska dziewczyna. Jak im zaufasz to ci dadzą, a jak nie, to będą częściej zdradzały." - Mechanior


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 15, 2010 6:13 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 11, 2007 1:46 pm
Posty: 1563
Lokalizacja:
Ostatnio bardzo mi podpasowała Zowirucha na B.Czecha 3 (pomiędzy COS a Rondem). Żarcie bardzo dobre, ceny względne i rzecz nietypowa jak na Podhale obsługa świetna

_________________
Wolę mieć brzuch od piwa, niż garb od roboty


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 15, 2010 6:14 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
zbych napisał(a):
obsługa świetna

Choćby z tego powodu poszukam tej Zowiruchy - nie kojarzę, a łaziłem tamtędy dość często ostatnio. Za to nikomu z kim byłem nie przypasiła Kolibecka - śmiałem się, bo jest chyba najbardziej polecana na forum, a mnie też niczym nie ujęła - czemu kiedyś dałem wyraz, to GB się obruszył. :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 15, 2010 6:24 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 11, 2007 1:46 pm
Posty: 1563
Lokalizacja:
Knajpę prowadzi małżeństwo, a pomaga im w czasie wakacji jeszcze syn, normalnie w ciągu roku studiujący. W łykend był jeszcze inny kelner, też fajny gość. Fachowo i bardzo sympatycznie. Przejęli knajpę podobno w kwietniu i bardzo się widać starają, bo poprzednio było tam średnio dobrze.

_________________
Wolę mieć brzuch od piwa, niż garb od roboty


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 15, 2010 6:37 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Dawna zagadka:
Mazio napisał(a):
Nie pomnę w ktorej to knajpie na Krupowkach ale w tym roku jadłem najlepsze danie w życiu! Borowiki w śmietanie z oscypkiem. Zapytany przez V. czemu nie kupię sobie drugiej porcji powiedziałem, że są takie rzeczy, ktore muszą pozostawić po sobie niedosyt. Polecam.

leppy napisał(a):
Mazio skoro tak, to musisz sobie przypomnieć nazwę tego przybytku, nie ma chu.ja.

Mazio napisał(a):
Zabij ale nie pamiętam. Niedaleko, po drugiej stronie jest McDonald. Knajpa ma ogrodek i goralski wystroj. Nazwy potraw w menu rownież pisane gwarą. Tyle tylko mogę sobie przypomnieć poza smakiem, ktory sprawia, że muszę skoczyć po coś do jedzenia.

leppy napisał(a):
Skoro takie dobre, to może Stek Chałupa?

Vespa napisał(a):
Też nie pamiętam nazwy, ale to na pewno nie tam. Knajpa dość podobna.


Przyznam, że kilkakroć myślałem o tych ..., przedstawionych tak entuzjastycznie. Aż wreszcie niedawna sierpniowa relacja "Tydzień w Tatrach" przyniosła rozwiązanie:
Vespa napisał(a):
Ale prawdziwki w śmietanie z Zapiecka pozostają niezmiennie pyszne

Osobiście nie omieszkam zajść i spróbować. :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 16, 2010 2:58 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt lis 13, 2009 1:10 pm
Posty: 16
HotelOrlik_pl napisał(a):
A co sądzicie o knajpie Zajazd Furmański?? Znajduje się na Pardałówce i z zewnątrz wygląda bardzo okazale.

przyjemne miejsce i dobre jedzenie. byłem w tamtym roku i bardzo mi smakowała ich pizza. no i te panie kelnerki...mmmm :)

Skoro już napisałem to wyleję żale:
W tamtym roku zamówiliśmy z kolega pizzę w Burger Pizza na ul.Zamojskiego. była po prostu niesamowita- mnóstwo dodatków i niskie ceny(za 14zł najedliśmy się obaj); to samo dotyczyło zapiekanek. Niestety w tym roku to już nie to samo miejsce - pizza biedna, a i z zapiekanek niewiele zostało.. szkoda


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 17, 2010 5:14 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 2:19 pm
Posty: 350
Bar mleczny przy zejściu z Krupówek sprawdzony. Za 6-7zł obiadu 2- daniowego na pewno nie dostaniecie(Chyba, że na pierwsze danie jajecznica a drugie kompot :D ) Za udko kurczaka z ziemniakami i surówką zapłaciłem 12 zl. Smakowo i ilościowo ok. Jedna wada to ziemniaki smakowały jakby po ugotowaniu moczyły się kilka godzin.
Polecam sałas Holny na ul. Krzeptowskiego przy granicy z Kościeliskiem. Jedzenie i lokal wyborne. Tylko trochę drożej- http://www.holny.zakopane.biz/?strona,m ... 9,ant.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 17, 2010 9:40 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 23, 2008 8:51 am
Posty: 3860
Lokalizacja: Bathgate/Wawa
Leppy, potwierdzam, prawdziwki podają w Zapiecku :D Warto. Niesamowite doznanie (nie wiem czy akurat ty tak uznasz, ale pamiętaj że my żyjemy wśród ludu, który wszystkie grzyby określa jednym słowem mushrooms a wpieprza tylko pieczarki plus sporadycznie wynalazki orientalne).

_________________
[https://wordpress.com/view/3000stop.home.blog]239, zostało 43[/url]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 30, 2011 11:24 am 
Nowy

Dołączył(a): N sty 30, 2011 10:51 am
Posty: 3
Witam.
Właśnie wróciłem z Zakopanego i napisze na świeżo gdzie sie stołowałem i co polecam.Nie ukrywam,że wybór knajpek padł trochę sugerując sie forum lub własnymi byłymi doświadczeniami.
Zacznę od Gazdowej Kuźni,bo bywałem tam najczęściej z racji,że miałem najbliżej.Jedzenie smaczne,śliwowica też,klimat wieczorkiem fajny,dużo rodzin przychodzi z dziećmi więc nie boją się o żołądki ,a ceny jak to na Krupówkach ,ale raczej nie za drogo.
Stek Chałupa ,lokal większy ale za to odrobinkę droższy jeśli chodzi o jedzenie ,ale bardzo smaczne.Mały wybór piwa,sliwowica niby ta sama co w Gazdowej Kuźni a jednak w Gazdowej lepsza.Jeden plus to rozdają kuponu rabatowe i przy 3 wizycie -20% (więc można sporo ująć).
Kolibecka ,przereklamowana.Chyba jednyna Knajpka po drodze lub z Kasprowego Wierchu i z tąd ten ruch.Kwasnica 14zł :shock: gdzie w wyżej wymienionych nie tanich 10zł było a zaraz napisze że jeszcze taniej mozna zjeść.Dania tam maja duże bo i ceny za 2 dania pobierają odrazu stąd ta ilość.Dla mnie nic specjalnego,byłem raz i więcej nie pójdę.
Jak dla mnie cena do jakości najlepiej i najwygodniej jest w "Dobra kasza nasza".Może nazwa ciut myli,bo nie podaja tam samej kaszy ,chociaż smaczna,tylko są różne dania mięsne,dania dla dzieci,pierogi czy naleśniki.Kwaśnica i inne zupy jak żurek itp. w granicach 6-7zł ,a całe 2 danie z ziemniaczkami opiekanymi i surówkami już od 14-22zł z tego co ja wybierałem.Kurczaczek grilowany w sosiku z suszonymi pomidorami REWELACJA. tu jest całem menu : http://dobrakaszanasza.pl/menu.html#daniazkuchni Dzieci uwielbiały naleśniki z czekoladą i bitą śmietaną 1szt.5zł -można zamawiać ile się chce na porcje .Mała córa jadła dwa najstarszy syn 4szt. ale to już najedzeni na maksa.Piwo i inne alkohole najtańsze na krupówkach chyba.Piwo 6zł ,a wodka i tym podobne 7zł za 50ml ,a nie jak gdzie indziej ok.10zł za 40ml.Może tam nie ma tłumów,ale to dlatego ,że wystrój jest b.nowoczesny,skórzane kanapy itp.,leci normalna muzyka i jest to na samym szczycie krupówek,a niektórzy szukają stylu góralskiego.Tam jest styl nowoczesny,mi sie podobało i smacznie a zarazem niedrogo.
Zaliczyłem też europejską i Pana Rysia ;-) .Kabaret niesamowity.Knajpa jak w komunie ,obsługa też .Żona załapała się na fotkę z autografem.Tak jak piszą do każdej pioseki się przebiera,ale jak dla mnie za mało trochę śpiewa ,a za dużo puszcza ze starej komunistycznej wieży.W menu jest tylko alkohol,nie ma żadnych dań,tylko pić i się upijać.
Acha nie dodałem info o knajpce pod samą skocznią .Zamiast do kolibecki radzę pojść tam ,jak ktoś jest już w tym rejonie ,bo smacznie a połowę taniej.Żurek z jajkiem i z kiełbasą np. za chyba 7zł ale naprawdę z całym jajem i białą kiełbaska ponad 10cm.Można się najeść.
W innych się nie stołowałem,a co do baru mlecznego na dole niedaleko Gazdowej Kuźni to lokal jak to bar ,a ceny jak w Dobra kasza,więc sami rozumiecie czemu wybierałem to drugie(wygodniej,milej,smaczniej i wybór alkoholi wiekszy).


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 30, 2011 11:38 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11092
Lokalizacja: Poznań
_Rafi_ napisał(a):
"Dobra kasza nasza"
Dla mnie słabo, bo nie ma tam zwykłego śniadania. No i otwarte dopiero od 11. Dlatego wole bar mleczny na dole Krupówek.

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 30, 2011 3:40 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
_Rafi_ napisał(a):
Kolibecka ,przereklamowana.Chyba jednyna Knajpka po drodze lub z Kasprowego Wierchu i z tąd ten ruch.Kwasnica 14zł :shock: gdzie w wyżej wymienionych nie tanich 10zł było a zaraz napisze że jeszcze taniej mozna zjeść.Dania tam maja duże bo i ceny za 2 dania pobierają odrazu stąd ta ilość.Dla mnie nic specjalnego,byłem raz i więcej nie pójdę.

No, Kolego, znakomicie to ująłeś. :thumleft:
Oczywiście można dodać kilka istotnych minusów, jak np. kibel na zewnątrz na tyłach (z próbą pobierania opłaty od klientów, mimo prowadzenia wyszynku), ale wspominałem o nich wcześniej.


tomek.l napisał(a):
_Rafi_ napisał(a):
"Dobra kasza nasza"
Dla mnie słabo, bo nie ma tam zwykłego śniadania. No i otwarte dopiero od 11.

Do plusów należą happy hours (czytaj: w pewnych godzinach najtańsze piwo na Krupówkach) i miła obsługa.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 30, 2011 8:17 pm 
Nowy

Dołączył(a): N sty 30, 2011 10:51 am
Posty: 3
tomek.l napisał(a):
_Rafi_ napisał(a):
"Dobra kasza nasza"
Dla mnie słabo, bo nie ma tam zwykłego śniadania. No i otwarte dopiero od 11.

Do plusów należą happy hours (czytaj: w pewnych godzinach najtańsze piwo na Krupówkach) i miła obsługa.[/quote]

Piwo 2,50zł 0,5l do kazdego dania z kaszą non stop jak czynne.Piwo i tak najtańsze na Krupówkach wyżej dałem cennik.
Druga sprawa ja śniadania jadłem z dziećmi w domu i pisałem tylko o obiadach i alkoholach.Zawsze śniadanie można zjeść gdzie indziej,ale obiad różni sie sporo już między Dobra a Bar Mleczny.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 31, 2011 4:42 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 2:19 pm
Posty: 350
_Rafi_ napisał(a):
Zaliczyłem też europejską i Pana Rysia ;-) .Kabaret niesamowity.Knajpa jak w komunie ,obsługa też .Żona załapała się na fotkę z autografem.Tak jak piszą do każdej pioseki się przebiera,ale jak dla mnie za mało trochę śpiewa ,a za dużo puszcza ze starej komunistycznej wieży.W menu jest tylko alkohol,nie ma żadnych dań,tylko pić i się upijać.
.

Jak chcesz zjeść obiad w knajpie z klimatem PRL-u to polecam Bar Fis przy dworcu PKS


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 31, 2011 4:45 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
maciej76 napisał(a):
to polecam Bar Fis przy dworcu PKS


Z kotletami walcowanymi walcem.

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 01, 2011 12:08 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 05, 2005 9:12 am
Posty: 6269
Lokalizacja: Warszawa/Skierniewice
maciej76 napisał(a):
polecam Bar Fis przy dworcu PKS

:shock: :mrgreen:

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek

___________
..Umiem być ciszą, Kończę się w twoim śnie, Ostatnie echo jest ciszą to miejsce gdzie kończy się twoje spojrzenie..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 01, 2011 12:18 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 6:52 am
Posty: 3030
Lokalizacja: Sosnowiec
Łukasz T napisał(a):
maciej76 napisał(a):
to polecam Bar Fis przy dworcu PKS


Z kotletami walcowanymi walcem.


Piłem tam kiedyś piwo z osą.

_________________
- Ej, Panie Derechtórze! Mom takom, wicie, mature do godania... telobyk godoł, ino, wicie... nie wim, o cyim!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 01, 2011 12:22 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Zestaw proszę !!!!!!! Kotlet z osą w polewce piwnej !!!!!!

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 01, 2011 12:53 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 5:35 pm
Posty: 7568
Lokalizacja: z lasu
keff79 napisał(a):
Piłem tam kiedyś piwo z osą

Ja z Pomrocznym... tylko gdzie indziej...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 01, 2011 12:55 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Pochwal się gdzie. Stworzymy Bazę Lokali Godnych Polecenia i Godnych ... Na Śmietnik Historii.

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 01, 2011 5:18 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 23, 2010 9:48 am
Posty: 535
Lokalizacja: warm-mazur
Ja zawsze jak jestem w górach na krupówkach wybieram jedną i tą samą restaurację - "Pstrąg Górski", polecam.

Poniżej link do opisanych restauracji, barów i kawiarni - zdjęcia i opisy klienta.
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http ... TsOdOE6JUE

_________________
"Z każdego gówna można wyjść z czystymi butami"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 01, 2011 5:59 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 6:52 am
Posty: 3030
Lokalizacja: Sosnowiec
rav1980 napisał(a):
Ja zawsze jak jestem w górach na krupówkach wybieram jedną i tą samą restaurację - "Pstrąg Górski", polecam.


Faktycznie mogę potwierdzić (przynajmniej jakieś dwa lata temu było nieźle).

_________________
- Ej, Panie Derechtórze! Mom takom, wicie, mature do godania... telobyk godoł, ino, wicie... nie wim, o cyim!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 01, 2011 8:19 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 2:19 pm
Posty: 350
Jacek napisał(a):
maciej76 napisał:
polecam Bar Fis przy dworcu PKS


Żeby było jasne.
Oczywiście polecam, tylko i wyłącznie. Lubiącym klimat PRL :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 02, 2011 10:34 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 15, 2005 6:58 pm
Posty: 168
Lokalizacja: Września
Jak sobie tak zejdę po tygodniu z gór, to nigdzie nic mi nie smakuje lepiej, niż gołąbki w tym barze:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 10, 2011 5:49 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11092
Lokalizacja: Poznań
Zawalił się sufit w barze FIS w Zakopanem
http://www.tygodnikpodhalanski.pl/www/i ... =&id=11988

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 10, 2011 5:55 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pn kwi 20, 2009 11:34 pm
Posty: 1491
Lokalizacja: zdecydowanie za daleko
:shock: & uff

_________________
wiśnia jest wiśnia


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 10, 2011 6:06 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14900
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
:shock:

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 10, 2011 9:37 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
tomek.l napisał(a):
Zawalił się sufit w barze FIS w Zakopanem


Powiedziałbym, że szkoda, że nie cały budynek, wyjątkowy koszmarek architektooniczny, krzyżówka stylu podhalańskkiego (cokolwiek to znaczy) z socrealizmem.

_________________
Mój kanał na YouTube: https://studio.youtube.com/channel/UC7G ... DING%22%7D
Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 10, 2011 9:49 pm 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
Markiz napisał(a):
tomek.l napisał(a):
Zawalił się sufit w barze FIS w Zakopanem


Powiedziałbym, że szkoda, że nie cały budynek, wyjątkowy koszmarek architektooniczny, krzyżówka stylu podhalańskkiego (cokolwiek to znaczy) z socrealizmem.


Gdzie Ty tam widzisz styl podhalański ?

I tak pewnie będą musieli to rozebrać, ale nie sądzę aby powstało coś architektonicznie lepszego.

B.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 661 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 23  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL