Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Pt cze 28, 2024 4:21 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18015 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284 ... 601  Następna strona

Czy ktoś Ci pomógł w tym wątku?
Tak, jestem zadowolona/y 45%  45%  [ 177 ]
Niestety nie 4%  4%  [ 15 ]
Zamieszali mi tak, że wiem mniej, niż przed pytaniem 3%  3%  [ 13 ]
To jakieś chore towarzystwo - same zboki i debile 15%  15%  [ 58 ]
Nikt nie pomógł, ale i tak Was kocham 8%  8%  [ 31 ]
Krowa cie wysrała 15%  15%  [ 59 ]
Wali mnie to 11%  11%  [ 42 ]
Liczba głosów : 395
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 24, 2011 9:40 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 13, 2010 4:02 pm
Posty: 647
Lokalizacja: Litwa
Basia Z. napisał(a):
No to są właśnie Rohacze oraz przedłużenie tej grani od przełęczy Smutnej na zachód.

W Wysokich oprócz Orlej Perci, Rysów i Przełęczy pod Chłopkiem, o których już było też nie ma aż tak "emocjonujących" szlaków.

Na prawdę będąc w Polsce kup sobie przewodnik Nyki.
B.

Dzięki. Wiesz, o to i chodzi, że właśnie teraz nie wiem szczegółowo jak tam jest, gdzie co jest, tylko mniej więcej rozumiem. A jak raz pojadę to i przewodniki już chyba nie będą protrzebne.
Ja zapoznałam się ze Słowackimi szczytami i najlepszymi miejscami faktycznie z tego sajtu
http://www.tatry.info/przewodnik/trasy/index.html
Super jest, tak szczegółowo wszystko podane, w języku polskim, no i w ogóle trafnie.

Jeżeli ktoś by tak polskie szczyty opisał, zaznaczył według trudności, ekspozycji, to byłoby też super i tych pytań prawie już nie zostałoby.

_________________
So close, no matter how far
Couldn't be much more from the heart
Forever trusting who we are
and nothing else matters


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 24, 2011 10:46 am 
Swój

Dołączył(a): Wt lis 09, 2010 11:17 pm
Posty: 91
Lokalizacja: Pieniny
zjerzony napisał(a):
Monteverdii napisał:
I przy ewentualnych wejściach potrzebne są raki.

Powiem tak - ch... z raków na Kościelcu, jak nie masz czekana.
Poza tym, wszystko zależy od warunków.


Ja byłem bez czekana. Ale to kwestia pogody i warunków. O czym się dowiesz dopiero będąc pod górką, lub czekając na śmigłowiec Topru przy zejściu/wejściu ;-)

_________________
http://www.picasaweb.google.com/Marcin34450 - galeria


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 24, 2011 11:21 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14900
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
zjerzony napisał(a):
...Powiem tak - ch... z raków na Kościelcu, jak nie masz czekana...

No ja też wlazłem kiedyś bez czekana. Akurat w wypadku zimowego Kościelca trasa ma taką specyfikę, że raki uznałbym za niezbędne, znaczy ich brak uniemożliwi raczej wejście, natomiast czekan za mocno przydatny. Tak w miarę konkretnie - brak czekana spowoduje spore niebezpieczeństwo na starcie, start jak wiadomo robi się albo wariantem letnim (trawers w prawo) i to można w teorii zrobić w samych rakach, tylko w przypadku pośliźnięcia może się skończyć śmiercią (tam nawet z czekanem można się nie zatrzymać przed uskokiem), albo - bezpieczniej - "wariantem chiefa" ale wtedy czekan jest raczej niezbędny, bo próg będzie na ogół zalodzony.
W górnej "mixtowej" części przy małej ilości śniegu na ogół można sobie poradzić i bez czekana, co nie znaczy że jednak lepiej z czekanem.

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 24, 2011 11:35 am 
Weteran

Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 1:26 pm
Posty: 111
Lita napisał(a):
Jeżeli ktoś by tak polskie szczyty opisał, zaznaczył według trudności, ekspozycji, to byłoby też super i tych pytań prawie już nie zostałoby.

Może te opisy Ci w czymś pomogą
http://www.tatry.info.pl/wysokie/

_________________
"Wielki wysiłek, strach i cierpienie usuwają z nas wszelkie nieistotne plewy" Wojciech Kurtyka


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 24, 2011 12:28 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 13, 2010 4:02 pm
Posty: 647
Lokalizacja: Litwa
majkel* napisał(a):
Lita napisał(a):
Jeżeli ktoś by tak polskie szczyty opisał, zaznaczył według trudności, ekspozycji, to byłoby też super i tych pytań prawie już nie zostałoby.

Może te opisy Ci w czymś pomogą
http://www.tatry.info.pl/wysokie/

Super, dzięki :thumright:

_________________
So close, no matter how far
Couldn't be much more from the heart
Forever trusting who we are
and nothing else matters


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 24, 2011 1:09 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 10, 2007 8:21 pm
Posty: 4336
Lokalizacja: Kraków
siker napisał(a):
Ja byłem bez czekana.

Ja też, miałem tylko żonę, a był to wrzesień.
grubyilysy napisał(a):
Akurat w wypadku zimowego Kościelca trasa ma taką specyfikę, że raki uznałbym za niezbędne, znaczy ich brak uniemożliwi raczej wejście, natomiast czekan za mocno przydatny

No a ja jak zawsze, pod prąd, znaczy z czekanem tylko. W grudniu bodajże, Marek, Maniek i ! chyba wtedy byli w Murku. Dało rady, bo:
zjerzony napisał(a):
wszystko zależy od warunków.

_________________
Te linki okazują mowę nienawiści lub dyskryminację wobec chronionej grupy osób z powodu rasy, wieku lub innych naturalnych cech.
https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBagiew_(organizacja)
https://pl.wikipedia.org/wiki/A_quo_primum


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 24, 2011 8:22 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn sie 16, 2010 6:47 pm
Posty: 7
Dzięki za rady. Po przeczytaniu stwierdziłem, że chyba troszeczkę nie doceniłem zimowego wejścia na Kościelec więc pozostanę raczej przy wariancie Kasprowy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 25, 2011 2:00 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Jako, że Jacek zamknął zacny temat to pozwolę sobie w imieniu Błażeja P zadać tu pytanie. Mundre i przenikliwe:

"Witam. W Maju wybieramy się w tatry, bo dawno ich nie odwiedzaliśmy i postanowiliśmy wejść na Orlą Perć. Startujemy z Morskiego oka następnie Rysy, schodzimy jak zostanie dnia to już idziemy w stronę Zawratu, nocleg. Następnego dnia dochodzimy pod Orlą wchodzimy i schodzimy do Murowańca. Jak się teraz dostać z pod tego schroniska na najbliższą stacje PKP lub PKS? Może macie jakąś inną opcje zejścia żeby najkrótszą trasą dostać się do PKP/PKS ?

Co do Orlej to mam jeszcze takie pytanie:
Jak niebezpiecznie tam bywa o tej porze roku? Dużo jest tam jeszcze śniegu i lodu ? Myślałem nad zabraniem uprzęży i lonży, żeby się wpinać w łańcuch na jakiś bardzo oblodzonych i wąskich miejscach gdzie można spaść + Na tej takiej drabince dość długiej żeby się wpiąć co parę szczebli w przypadku jej oblodzenia. Co myślicie? Inny mój pomysł to żeby wpinać sobie expresy w przęsła łancucha i asekurować się poprostu liną, tyle, że chciałbym uniknąć brania liny ze względu na jej wagę.

Mam doświadczenie wspinaczkowe i ogólnie mocne nogi. Kondycja na poziomie bdb i wzrasta."

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 25, 2011 2:18 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 27, 2011 9:42 pm
Posty: 243
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Znowu się zaczyna :P


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 25, 2011 2:19 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Ruch w interesie musi być.

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 25, 2011 2:39 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 27, 2011 9:42 pm
Posty: 243
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Ważne, że się coś dzieje. :) Nudno być nie może. :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 25, 2011 5:48 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 04, 2009 5:33 pm
Posty: 1009
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Łukasz T jestes nie do ... :D

_________________
https://plus.google.com/105991526101585050980


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 25, 2011 8:07 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 6:19 pm
Posty: 3425
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Blazej P napisał(a):
Mam doświadczenie wspinaczkowe i ogólnie mocne nogi.

Jak to mówią: "kto nie ma w głowie musi mieć w nogach". /jak widać sprawdza się.

_________________
Zesraj się, a nie daj się...:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So mar 26, 2011 10:26 am 
Nowy

Dołączył(a): So mar 26, 2011 10:00 am
Posty: 20
Witam serdecznie jestem nowy na forum więc wybaczcie jak zrobię gafę. Ma małe pytanie planuje latem lipiec lub sierpień wyprawę na 4 dni w Tatry, chciałby wejść na Rysy, chodzę z synem ( wieku 10 lat) byliśmy na Giewoncie od Kasprowego oraz Małej Łąki, Morskie Oko, Czarny Staw pod Rysami powrót przez Dolinę Piecu Stawów obydwoma szlakami. i taki inne małe wyprawy. Syn wytrzymuje 12 godzinne wyprawy lubi łańcuchy moje pytanie czy da rade na rysy, jakie zaplanować podejście oraz całą 4 dniową wycieczkę. dodam iż chcemy nocować w schroniskach. Dziękuje za wszelkie podpowiedzi osób znających te trasy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So mar 26, 2011 10:30 am 
Swój

Dołączył(a): Wt lis 09, 2010 11:17 pm
Posty: 91
Lokalizacja: Pieniny
Niech wypowiedzą się doświadczeni. Ale ja bym szedł od Słowacji, mniejsze tłumy, łatwiejsze podejście, plusem jest chata pod rysami. Na jeden z dni możesz wtedy zaplanować Krywań.

_________________
http://www.picasaweb.google.com/Marcin34450 - galeria


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So mar 26, 2011 12:10 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 23, 2010 9:48 am
Posty: 535
Lokalizacja: warm-mazur
siker napisał(a):
Niech wypowiedzą się doświadczeni. Ale ja bym szedł od Słowacji, mniejsze tłumy, łatwiejsze podejście, plusem jest chata pod rysami. Na jeden z dni możesz wtedy zaplanować Krywań.


Z tego co kojarzę w owej chacie jest remont - a może bardziej dokładnie, jest ona przebudowywana jednakże bufet działa.Z opisów użytkowników TG i wczesniejszych, różnorakich, relacji podejście jest łatwiejsze od słowackiej strony /interesuje mnie ten temat - też wyruszam w tamte rejony latem/.
Jak ruszysz od Słowacji to wyjdzie 3 dni "tam" i ostatni po polskiej stronie.
-Dolina Białej Wody - Rohatka- Schronisko Zbójnicja Chata
-Schron- Polski Grzebień - Mała Wysoka - Śląski Dom - Schron przy Popradzkim Stawie
-Schron - Chata pod Rysami - Rysy - Moko - Schron Roztoka /sentyment :) /
-Schron - Piątka - Krzyżne /na dobicie 4 dnia, chociaż lepsza opcja jest z Muro do Piątki aniżeli odwrotnie ponieważ, moim zdaniem , lepsze widoki są przed Tobą a nie za plecami/

To tyle ode mnie - "Młodego". Niech "Starszyzna" się wypowie :D

P.S. Zapomniałem napisać na samym poczatku - "To zależy" do pytania czy Twój syn da radę :lol:

_________________
"Z każdego gówna można wyjść z czystymi butami"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So mar 26, 2011 4:10 pm 
Nowy

Dołączył(a): So mar 26, 2011 10:00 am
Posty: 20
Właśnie o to mi głównie chodzi czy syn da rade. jest wytrzymały dawał redę nawet woli strome podejścia z łańcuchami. Ja nie znam szlaku Rysy wiec pytam. na zdjęciach oglądanych w necie z tego szlaku nie widać dzieciaków wiec proszę o podpowiedz. Z chęcią wybralibyśmy się z kimś kto już wchodził i ma ochotę jeszcze raz na taką wyprawę i ma dziecko w podobnym wieku by mogli sobie pogadać w czasie odpoczynku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So mar 26, 2011 5:52 pm 
Weteran

Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 1:26 pm
Posty: 111
gelo300 To może pierwsze wybierz się z synem przez Szpiglasową Przełęcz od DPSP . Łańcuchy nie są może tak długie jak w drodze na Rysy, ale ten szlak możesz potraktować jako rozgrzewkę przed Rysami. Jeżeli Twój syn lubi szlaki, na których można się trochę "powspinać" to polecam Kościelca. Na szlaku jest kilka miejsc, gdzie trzeba użyć rąk :D

_________________
"Wielki wysiłek, strach i cierpienie usuwają z nas wszelkie nieistotne plewy" Wojciech Kurtyka


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So mar 26, 2011 6:38 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 10, 2007 8:21 pm
Posty: 4336
Lokalizacja: Kraków
majkel* napisał(a):
gelo300 To może pierwsze wybierz się z synem przez Szpiglasową Przełęcz od DPSP .

gelo300 napisał(a):
Czarny Staw pod Rysami powrót przez Dolinę Piecu Stawów obydwoma szlakami.

gelo300 Nie wiem, co Ci poradzić... Syn pewnie da radę. Ale jak warunki się popierniczą, albo on będzie miał zły dzień...
Pamiętam, jak ja z małymi dzieciakami wspinaliśmy się w Smoleniu, nie bardzo chciałem, ale bachor się uparł. Traumę przeżyłem, i tyle.
Myślę, że to Twoje dziecko, sam się z tym bujaj. Ja wiem, co bym zrobił, ale nie powiem.

_________________
Te linki okazują mowę nienawiści lub dyskryminację wobec chronionej grupy osób z powodu rasy, wieku lub innych naturalnych cech.
https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBagiew_(organizacja)
https://pl.wikipedia.org/wiki/A_quo_primum


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So mar 26, 2011 10:17 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pt cze 29, 2007 11:59 am
Posty: 1417
gelo300 może najpierw przejdź szlak na Rysy bez dziecka .Po takim przejściu łatwiej Ci będzie podjąć decyzje czy zabrać syna czy nie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 27, 2011 1:25 am 
Kombatant

Dołączył(a): So gru 02, 2006 4:24 pm
Posty: 397
Lokalizacja: Warszawa
Majkel - nie dawaj mu rad , aby szedł przez Szpiglasową, skoro Ci pisze, że wracał przez piątkę dwoma szlakami.
Gelo - wydolnościowo po tym co piszesz da na pewno. nie wiem co z psychiką (choć patrząc na swoje - już po 3-ch sezonach na skałołańcuchach, a ma lat 9) to one chyba nie rozumieja słowa przepaść :-)
Do góry niech idzie przed Tobą, w dół za Toba - wtedy masz kontrolę i szansę nauczyć jak nogi przy zejściu stawiać (bo do góry to każdy potrafi...). A jak chcesz testu - to wejź z nim na Zawrat od Zmarzłego Stawu i wróć tą sama drogą - to samo ale w zaokrągleniu 1/3 Rysów pod każdym względem. Długość 0,7 km Zmarzły-Zawrat, kontra 3km Czarny Staw Rysy, podejście 373 m kontra 920 m , odcinek skalnołańcuchowy ok. 160m na Rysach ok.400 m. W razie niepowodzenia (wątpię) do piątki schodzisz chodnikiem. Jak TO zrobi z uśmiechem, możecie podjąć próbę 3 razy większą. I rozważ punkt wyjścia!!! Startując po noclegu w MOku zawsze to trochę bliżej...
Ja swojej 9-latki jeszcze na Rysy nie brałem, choć za nami i Świnica i Zawrat 2x, i Szpiglasowa w deszczu i plus 5 stopniach Celcjusza, i Giewont i grań Kopa-Kasprowy i Wołowiec-Rohacz, i Jaskinia Mylna. Rysy to kawał drogi do góry (i później w dół). W tym roku w planie Błyszcz i Bystra(16-18lipca) oraz (20-24 sierpnia) Kościelec i ponownie Zawrat/Świnica plus coś jeszcze w regionie Gąsienicowej (Kozi przez Kulczyńskiego?). Mamy 4 noce zarezerwowane w Murowańcu-pogoda zdecyduje. Rysy czekają w kolejce :-)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 27, 2011 3:27 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14900
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
Od siebie dodam krótko, iż skoro jest to 10letni osobnik oswojony z "ekspozycją i łańcuchami" to najprawdopodobniej da sobie radę spokojnie, ale oczywiście nikt ci nic nie zagwarantuje, nawet tego że nie będzie wypadku.
To co bym rozważył to żeby dzieciak zakładał kask na trudniejszych fragmentach, co by zmniejszyć ryzyko poważniejszego urazu przy małym upadku (np. między Kotłem pod Rysami a szczytem). Tak według mnie jak ma np. rowerowy to może być spokojnie, chodzi o "krótki upadek". I tyle, weź mapę, zaplanuj sam jakąkolwiek trasę po szlakach (niczego trudniejszego od Orlej Perci na szlakach w Tatrach nie ma, więc w żadne teren ponad siły się nie wpakujecie) i ewentualnie modyfikuj plany w trakcie w zależności od sytuacji.

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 27, 2011 10:21 pm 
Nowy

Dołączył(a): So mar 26, 2011 10:00 am
Posty: 20
Dziękuje za rady krzyss planuje właśnie nocleg w Morskim by rano na spokojnie wyruszyć. A dojście do Morskiego właśnie chce zrobić przez Zawrat nocka w Morskim i do góry. Prawdę mówiąc obaj się uczymy chodzić po górach i tak jak pisałeś wchodzi przede mną a schodzi za mną. Ja mam kilka wypraw więcej od syna również nocne schodzenie z Czerwonych Wierchów przez Miętusią. Czuje respekt przed Górami po tej wyprawie. Całe szczęście noszę latarki, termos z herbatą oraz zapas jedzenia. Po tej wyprawie moja kobieta przekonała się po co to wszystko noszę dobrze że nie było wtedy syna bo było ciekawie :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 28, 2011 7:46 am 
Weteran

Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 1:26 pm
Posty: 111
krzyss napisał(a):
Majkel - nie dawaj mu rad , aby szedł przez Szpiglasową, skoro Ci pisze, że wracał przez piątkę dwoma szlakami.

Sorki. Mój błąd. Nie przeczytałem uważnie całego posta.
gelo300 A nie myslałeś może o szlaku na Świnicę. Szlak (jak dla mnie) trochę łatwiejszy niż na Rysy. Od Świnickiej Przeł. zaczyna się "zabawa"
Tu masz opis, i kilka fotek
http://www.tatry.info.pl/wysokie/gasien ... winica.php

_________________
"Wielki wysiłek, strach i cierpienie usuwają z nas wszelkie nieistotne plewy" Wojciech Kurtyka


Ostatnio edytowano Pn mar 28, 2011 8:42 am przez majkel*, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 28, 2011 8:23 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
majkel* napisał(a):
Świnnicę
A gdzie to?

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 28, 2011 8:29 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Wt wrz 26, 2006 10:56 am
Posty: 1119
Lokalizacja: Warszawa
pewnie tam gdzie Hala Gąsiennicowa :)

_________________
Maciej Łuczkiewicz
http://naszegory.info - nasza strona o górskich wyprawach
http://czarnobyl1986.info - moja strona o wyprawach do "zakazanego" miejsca


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 28, 2011 8:29 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Nad Zawwratem.

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 28, 2011 9:26 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
Pod Świdnicą?

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 28, 2011 9:45 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 24, 2010 1:01 pm
Posty: 1069
Lokalizacja: Wałkowa & Milicz & Wakefield
piomic napisał(a):
Pod Świdnicą?


Oj oj chyba nie. Ja ta gorke kojarze ze Swinnoujsciem tudziez z Zatoka Swinn :)

_________________
''Video meliora proboque deteriora sequor.''

PIJ ZANIM POCZUJESZ PRAGNIENIE !


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 28, 2011 11:26 pm 
Kombatant

Dołączył(a): So gru 02, 2006 4:24 pm
Posty: 397
Lokalizacja: Warszawa
Gelo w w/w terminach służę pomocą i towarzystwem - dzieciaki, jak czytam, w wieku podobnym. MOko to ja dopiero we wrześniu, ale plany takie, że dzieci nie skorzystają :-) Jak pasuje pisz na priv, aby ludziom tu czytajacym głowy nie zawracać.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18015 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284 ... 601  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 34 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL