Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 16, 2024 12:42 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18015 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287 ... 601  Następna strona

Czy ktoś Ci pomógł w tym wątku?
Tak, jestem zadowolona/y 45%  45%  [ 177 ]
Niestety nie 4%  4%  [ 15 ]
Zamieszali mi tak, że wiem mniej, niż przed pytaniem 3%  3%  [ 13 ]
To jakieś chore towarzystwo - same zboki i debile 15%  15%  [ 58 ]
Nikt nie pomógł, ale i tak Was kocham 8%  8%  [ 31 ]
Krowa cie wysrała 15%  15%  [ 59 ]
Wali mnie to 11%  11%  [ 42 ]
Liczba głosów : 395
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 19, 2011 10:31 pm 
Nowy

Dołączył(a): Wt kwi 19, 2011 9:12 pm
Posty: 7
Lokalizacja: PL
slawekskiper napisał(a):
A myśleliście o Słowacji?
A u nas np.: przeł. Kondradzka przez Kondratową i w dół do Przysłopu Miętusiego. Albo: ścieżka nad reglami (tylko tam może być mokro)
Byliście nad stawem Smerczyńskim? w Wąwozie Kraków, w Raptawickiej? (Mylnej i tej porze roku nie polecam, chyba że ktos lubi się potaplać w błocie ;) ) Można , jak macie kondycję myknąć przez Gąsienicową do Roztoki przez dol. Waksmundzką (uwaga na budzące się ze snu zimowego misie :lol: ) Nie mam chwilowo innych pomysłów , dopiero z pracy wróciłem i widzę w myślach raczej łóżko :lol:
Aaaa, na Nosal a potem powrót Olczyską, Sarnia Skała
i dziura , jaskinia dziura w dol. "ku dziurze" , widzę coraz bliżej łóżko ze śpiącą żoną , zatem udaję się "ku dziurze" :lol:


Nie zastanawialiśmy się, problem ze Słowacją jest taki, że góry są dosyć rozproszone, a w Zakopanem wszystko w jednym miejscu :)

Co do Twoich propozycji:
wszędzie byliśmy :)
ścieżka pod reglami - jak ja jej nie lubię - doł, góra i żadnych widoków w nagrodę... Nosal , Sarnia Skała... nudy, dobre na 2 godziny spacer po obiedzie :]

A na Słowacji jakie polecacie szlaki? Jak cenowo prezentuje się Słowacja (chyba od czasu przyjęcia Euro jest niezaciekawie... )


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 20, 2011 6:55 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Wt wrz 26, 2006 10:56 am
Posty: 1119
Lokalizacja: Warszawa
kaczors napisał(a):
Planujemy z żoną wycieczkę w góry w długi majowy weekend. Generalnie zawsze jeździmy latem i jesienią, byliśmy na Rysach, Kościelcu, Czerwonych i kilku innych. Jaką polecacie wędrówkę w pierwszy weekend maja. Zaznaczam, że nie dysponujemy rakami ani czekanem, więc trasa musi być do przejścia bez użycia tak specjalistycznego ekwipunku.

Zależy to oczywiście od warunków w danym okresie, ale bardzo rzadko bywa aż tak źle, że w maju na Kasprowy trzeba wchodzić w rakach :) Na dobra sprawę nawet w lutym rzadko bywa tak, że przy tak niewielkich nachyleniach są potrzebne raki, o czekanach nie wspominając. Podejrzewam że spokojnie możecie wejść na Kasprowy, Ciemniak, Wołowiec, Giewont, Kopę Kondracką, Ornak, Karb. Jeśli będzie dobrze to i na Kozi Wierch i Zawrat, z tym że to to od Piątki i należy ocenić na miejscu warunki. W tym okresie chodzi tyle ludzi, że są prawie wszędzie wydeptane ścieżki, często wydeptane aż do gołej ziemi, o ile jest mało śniegu. Nie demonizujmy roli raków, one są potrzebne przy zbitym, zmrożonym śniegu i lodzie. W mokrej brei bardziej będą przeszkadzać niż pomagać, bo będą się niemożliwie oblepiać. Z potrzebnego sprzętu to raczej wziąłbym kijki, bo te akurat ułatwiają sprawę, no i obowiązkowo stuptuty. Chyba że lubicie chodzić ze śniegiem w butach

Widziałem ludzi idących LATEM po Ścieżce nad Reglami z czekanem, więc nic mnie nie zdziwi. To taki rodzaj fetyszyzmu

_________________
Maciej Łuczkiewicz
http://naszegory.info - nasza strona o górskich wyprawach
http://czarnobyl1986.info - moja strona o wyprawach do "zakazanego" miejsca


Ostatnio edytowano Śr kwi 20, 2011 7:17 am przez macciej, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 20, 2011 7:12 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Wt wrz 26, 2006 10:56 am
Posty: 1119
Lokalizacja: Warszawa
kaczors napisał(a):
A na Słowacji jakie polecacie szlaki?

w tym okresie można "oficjalnie" iść tylko Magistralą, a i to nie całą i podejść powyżej Magistrali do 2 schronisk - to są bardzo fajne wycieczki, ale nie jest ich jak widzisz za wiele :)

EDIT: zapomniałem o Siwym Wierchu i Barańcu - teraz już można przez cały rok. Baraniec to jednak trochę dalej niż Kasprowy

no i Skrajne Solisko, na które od zawsze można było wchodzić

_________________
Maciej Łuczkiewicz
http://naszegory.info - nasza strona o górskich wyprawach
http://czarnobyl1986.info - moja strona o wyprawach do "zakazanego" miejsca


Ostatnio edytowano Śr kwi 20, 2011 12:49 pm przez macciej, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 20, 2011 12:43 pm 
Nowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 13, 2008 6:12 am
Posty: 11
Lokalizacja: Gorlice
kaczors napisał(a):
Witam
Planujemy z żoną wycieczkę w góry w długi majowy weekend. Generalnie zawsze jeździmy latem i jesienią, byliśmy na Rysach, Kościelcu, Czerwonych i kilku innych. Jaką polecacie wędrówkę w pierwszy weekend maja. Zaznaczam, że nie dysponujemy rakami ani czekanem, więc trasa musi być do przejścia bez użycia tak specjalistycznego ekwipunku.

Generalnie pytanie jest, na co możemy sobie pozwolić, czy np. ograniczyć się do wysokości 1500 m ? Zakładam, że wejście na Kasprowego nie będzie najlepszym pomysłem..,


Jakieś propozycje?


Dołączam się do zapytania kolegi, też w tym czasie się wybieramy ze znajomymi co polecacie?
Wiem że czesto padaja odpowiedzi Hala Gąsienicowa, Grześ Rakoń, Rusinowa itp. To juz pozaliczane w sniegowej scenerii , jak komus cos przyjdzie na myśl to proszę mała podpowiedz.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 20, 2011 12:47 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Wt wrz 26, 2006 10:56 am
Posty: 1119
Lokalizacja: Warszawa
a czytałeś to co napisałem powyżej?

_________________
Maciej Łuczkiewicz
http://naszegory.info - nasza strona o górskich wyprawach
http://czarnobyl1986.info - moja strona o wyprawach do "zakazanego" miejsca


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 20, 2011 1:33 pm 
Nowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 13, 2008 6:12 am
Posty: 11
Lokalizacja: Gorlice
no tak tak czytam czytam , sprawdzam własnie te szlaki ,dzieki dzieki.


Ostatnio edytowano Śr kwi 20, 2011 3:25 pm przez lulu, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 20, 2011 1:56 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pt wrz 05, 2008 6:33 pm
Posty: 3835
Lokalizacja: Bukowina Tatrzańska
Obecnie wg pisanie o warunkach to jest jak wróżenie z fusów.
Warunki są trudne śnieg mokry zapadający się, raki na wszystkich odcinkach powyżej 1500mnpm potrzebne. W niedziele na odcinku 200m warunki zmieniły się kilku krotnie z mokrego śniegu po beton.
Na wszystkich stokach N raki na 100% będą potrzebne Zawrat, Rysy, na mokrym śniegu też można tak wyjechać że szok, a co najgorsze on się zsuwa bo spadło dużo śniegu na podłoże twarde z lodem.
Jakie warunki za tydzień będą to się okaże nie liczmy że będzie wiosna.
Oczywiście w dolnych partiach Tatr przejdzie bez problemu ale nie powyżej schronisk gdzie zalega naprawdę dużo śniegu.

_________________
www.rafalraczynski.com.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 20, 2011 2:19 pm 
Swój

Dołączył(a): N sty 02, 2011 8:30 pm
Posty: 43
Lokalizacja: Radom
Wszystko zależy od warunków. Ja w weekend majowy 4 lata temu, bedac jeszcze żółtodziobem, ze sprzętu mając 2 kijki na 3 osoby zrobiłem Giewont i Czerwone Wierchy, oraz Liliowe-Kasprowy. Także da się spokojnie. chociaż z czekanem zawsze bezpieczniej. Grześ, Rakoń, Trzydniowiański też w tym okresie robiłem bez raków i czekana. Ale wszystko zależy od tego co sie z tym śniegiem przez 1,5 tygodnia zrobi. Możecie za tydzien pytać, bedzie cos więcej wiadomo. pzdr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 21, 2011 6:46 pm 
Swój

Dołączył(a): So sie 15, 2009 8:10 pm
Posty: 59
Lokalizacja: Kraków
Witam. W tym roku chciałbym zdobyć dwa szczyty z rodzinką a mianowicie Krywań oraz Rysy od strony słowackiej. Możecie mi coś opowiedzieć jak wygląda trasa na Krywań ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 21, 2011 7:06 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11090
Lokalizacja: Poznań
Np. tak
http://www.tatry.turystyka-gorska.pl/krywan.htm

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 21, 2011 7:14 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pt lis 21, 2008 10:48 pm
Posty: 1233
Lokalizacja: Warszwa
idziesz idziesz i znowu idziesz. Dopiero pod koniec drogi trochę trudniej ogólnie krywań bardzo prosta góra na szczycie dużo miejsca

_________________
Jeśli zdajesz pytanie dlaczego chodzę po górach to znaczy że nie zrozumiesz odpowiedzi


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 21, 2011 7:58 pm 
Swój

Dołączył(a): So sie 15, 2009 8:10 pm
Posty: 59
Lokalizacja: Kraków
a z widokami jak ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 21, 2011 8:05 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pt lis 21, 2008 10:48 pm
Posty: 1233
Lokalizacja: Warszwa
https://picasaweb.google.com/robson245/ ... IPIEC2010#

_________________
Jeśli zdajesz pytanie dlaczego chodzę po górach to znaczy że nie zrozumiesz odpowiedzi


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 21, 2011 8:07 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11090
Lokalizacja: Poznań
titomax napisał(a):
a z widokami jak ?
Tak jak w linku http://www.tatry.turystyka-gorska.pl/krywan.htm
Zero widoków, ciemno, nic nie widać, wszystko pozasłaniane. Nawet jaskinie oferują większe przestrzenie.

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 21, 2011 8:25 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N paź 23, 2005 9:18 pm
Posty: 2111
Prosta góra to określenie względne . Tam jest przede wszystkim kawał drogi ( z Polski w ogóle nie realne w 1 dzień ) i niezłe przewyższenie - jak mnie pamięć nie myli większe nawet niż na Rysy ... trudności to nie wszystko a w podszczytowych partiach są utrudnienia w postaci kruszyzny i tłumów które trzeba jakoś wymijać.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 21, 2011 8:44 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pt lis 21, 2008 10:48 pm
Posty: 1233
Lokalizacja: Warszwa
tak tak Kubuś o trudnościach można tomy książek pisać, ale co może być trudnego w podążaniu pod górę typu kasprowy z końcowym połączeniem kościelca chyba że ta odległość. Ja ze szczyrbskiego w 8 godz obróciłem a to był czwarty dzień łażenia. Wszystko da się zrobić

_________________
Jeśli zdajesz pytanie dlaczego chodzę po górach to znaczy że nie zrozumiesz odpowiedzi


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 21, 2011 10:01 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Wt wrz 26, 2006 10:56 am
Posty: 1119
Lokalizacja: Warszawa
Jedziesz raniutko do łysej, łapiesz SAD do Smokowca, potem elektriczkę do Szczyrbskiego więc start tam o jakiejś 9.30-10.00, 7-8 godzin w te i wewte, elektriczka, SAD, bus... góra 22 jesteś w Zakopcu, golisz się, jesz śniadanie i idziesz spać :) Da się w jeden dzień bez problemów

_________________
Maciej Łuczkiewicz
http://naszegory.info - nasza strona o górskich wyprawach
http://czarnobyl1986.info - moja strona o wyprawach do "zakazanego" miejsca


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 21, 2011 10:55 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Wt lut 15, 2011 10:48 pm
Posty: 546
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Tak jak pisałem wcześniej i Rafii podkreślił: wszystko zależy od warunków, które się zmieniają płynnie- jak to w górach :) Podstawa to ocena bieżącej sytuacji i dostosowanie się do niej , takie są góry (i żagle- w tej materii jestem instruktorem , chyba każdy żywioł ma wspólne cechy ;) )
Nie ma co demonizować, ale nie wolno lekceważyć :)
A tak na marginesie, jak nieco mokro w butach i pot się leje, na stosunkowo łatwej trasie to też frajda :D i przynajmniej zasłużony browar w schronie :D

_________________
Alkohol nie rozwiązuje problemów. Mleko też nie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 27, 2011 5:38 pm 
Nowy

Dołączył(a): Śr kwi 27, 2011 5:32 pm
Posty: 6
Jakub napisał(a):
Prosta góra to określenie względne . Tam jest przede wszystkim kawał drogi ( z Polski w ogóle nie realne w 1 dzień ) i niezłe przewyższenie - jak mnie pamięć nie myli większe nawet niż na Rysy ... trudności to nie wszystko a w podszczytowych partiach są utrudnienia w postaci kruszyzny i tłumów które trzeba jakoś wymijać.


Na moim przykładzie. Wyjeżdżam 3-4 rano z Krakowa, o 6-7 jestem na szlaku. Nie zrobię w 1 dzień? ;]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 27, 2011 8:17 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 8:09 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Kraków
tatromaniak24 napisał(a):
tak tak Kubuś o trudnościach można tomy książek pisać, ale co może być trudnego w podążaniu pod górę typu kasprowy z końcowym połączeniem kościelca


Brak widoczności?

https://lh4.googleusercontent.com/_WJa- ... 0_0920.jpg

Wiatr o dużej sile?

Oblodzenia?

Mokry, ciężki śnieg do kolan po któym się strasznie ciężko idzie....

Miękki sypki śnieg do kolan, po którym też się cieżko idzie i jeszce gorzej się wykopać :D

Mogę tak wymieniać i wymieniać, byłam tam już tyle razy a za każdym razem czekała mnie inna niespodzianka! A podobno taka prosta góra.... :wink:

_________________
Keep calm and carry on.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 27, 2011 8:20 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
Kasia86 napisał(a):
Brak widoczności?

To jest brak widoczności?
To jakaś popierdółka, nie Kiler!

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn maja 02, 2011 10:59 am 
Nowy

Dołączył(a): Pn maja 02, 2011 10:39 am
Posty: 4
W jakim okresie najlepiej przemierzać ten szlak? Miesiąc czerwiec będzie odpowiedni?(wtedy mamy urlop) Od razu mówię ze nie koniecznie musimy dojść do celu:) Chodzi nam o miejsce w którym jest troszkę mniej ludzi, można przysiąść na chwilkę na kamieniu i podziwiać widoki:) Chodziliśmy już po tartach ale mogę śmiało powiedzieć ze jesteśmy zawodowcami a tamten szlak jest mi obcy. Dodam jeszcze ze będzie to prawdopodobnie miejsce naszych zaręczyn:)ale to nic pewnego. Obydwoje ubóstwiamy klimat panujący w Tatrach i jak na razie nie mam lepszego pomysłu na te chwile.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 02, 2011 1:24 pm 
Swój

Dołączył(a): N sty 02, 2011 8:30 pm
Posty: 43
Lokalizacja: Radom
eee, yyyy? Miedzy co? Jesteście zawodowcami, czyli co? Czerwiec, może być sporo sniegu jeszcze (zresztą tam w niektórych mijescach moze byc cały rok). Sierpień, wrzesień przy dobrej pogodzie powinny być ok. Ludzi troche pewnie bedzie, ale mniej niż na Rysy. Chodziliście juz po Tatrach, ale dokłądniej? Bo szlak jest trudny. Jeden z najtrudniejszych.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 02, 2011 1:35 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
kiniu zawodowiec napisał(a):
Międzygłuszewicka

Dobre.
Jedź na Słowację, tam tez są Tatry – w dodatku prawie puste i wystawione na południe.

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 02, 2011 4:58 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn maja 02, 2011 10:39 am
Posty: 4
fakt śmiesznie to wygląda.... sam się z tego śmieję teraz :p ''nie jesteśmy zawodowcami" Przepraszam. Generalnie wcale nie musimy tam wychodzić... byliśmy już wiele razy np. na czarnym stawie i zawsze chcieliśmy podejść wyżej w tamtych okolicach ale nigdy nie mieliśmy ładnej pogody... urok panujący w tamtej okolicy jest naprawdę piękny i dlatego wybór padł na szlak pod przełęcz. A może potraficie doradzić mi gdzie można się udać w tych okolicach byle by nie było tłoczno.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 02, 2011 5:16 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pt wrz 05, 2008 6:33 pm
Posty: 3835
Lokalizacja: Bukowina Tatrzańska
kiniu napisał(a):
na czarnym stawie


:scratch:

_________________
www.rafalraczynski.com.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 02, 2011 6:36 pm 
Swój

Dołączył(a): N sty 02, 2011 8:30 pm
Posty: 43
Lokalizacja: Radom
W tamtych okolicach to znaczy? Morskie Oko? Jak to nie będą wakacje to na Wrotach powinno być w miarę spokojnie pewnie. A jak nie byliście nigdzie wyżej niż Czarny Staw to pod Chłopka odradzam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 02, 2011 7:03 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 21, 2009 7:50 pm
Posty: 397
Lokalizacja: Białystok
raffi79. napisał(a):
kiniu napisał(a):
na czarnym stawie


:scratch:


Pewnie na zamarzniętym :P

_________________
"... jest pięknie, it's beautiful ..."

http://149things.com


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 02, 2011 7:23 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn maja 02, 2011 10:39 am
Posty: 4
Może ktoś mi pokrótce opisać jak dotrzeć na Wrota Chałubińskiego? Chyba ze ma ktoś inne propozycje w okolicach Morskiego oka...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 02, 2011 7:34 pm 
Swój

Dołączył(a): N sty 02, 2011 8:30 pm
Posty: 43
Lokalizacja: Radom
Koło starego schroniska (chwile przed dojsciem do nowego) odbijasz z asfaltu w prawo na żółty szlak na Szpiglasową. Idziesz nim koło 1-1,5 godzinki i w Dolince za Mnichem odbijasz w lewo na czerwony szlak na Wrota. Po około godzinie jesteś na przełęczy. Trzeba uważać żeby w jakiś staw nie wleźć bo mają tendencje do wylewania trochę. Spójrz na mapę jakąś to powinieneś trafić bez problemu ;) Ale od razu zaznaczam, że niesamowicie pięknych widoków to tam nie uraczysz, chociaż jak sie podejdzie kapkę wyżej to Lodowy ładnie widać. pzdr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18015 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287 ... 601  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL