Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 16, 2024 1:26 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1684 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 57  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 29, 2011 2:27 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 07, 2005 1:40 pm
Posty: 689
Lokalizacja: 604 km do Tatr
Otas napisał(a):
Ja po kilku swoich pobytach mogę polecić:

Bliżej centrum:
http://www.zakopanezbn.pl/component/sob ... sobi2Id=90
Pokoje z łazienkami, osobne wejście, przy wjeździe do Zakopca, 200m od (dla mnie) najlepszej restauracji (tanio, dużo, smacznie) z Zakopcu - chyba Góralski Dworek, choć nazwy dokładnie nie pamiętam

Kościelisko:
http://www.koscielisko.biz.pl/2-noclegi ... 0-899.html
Pokoje z łazienkami ,miła właścicielka :)

W obu byłem ze znajomymi po kilka razy i zawsze byliśmy zadowoleni

ale ściema.
nie korzystajcie z tych kwater, tzn. z tej pierwszej na Kasprowicza 41d przede wszystkim.

bardzo nieuprzejmy gospodarz tam jest, mimo oferty pełnej dostepnosci kuchni wygania z niej gości rzucajac teksty typu '"jesc to sie powinno w restauracji", kłocił sie z nami, że on wie lepiej,ze na innych kwaterach nie ma kuchni dostepnej dla gości i inne chamskie teksty, ogólnie porażka

wracam do spania w schroniskach


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 29, 2011 3:17 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn lut 11, 2013 4:09 pm
Posty: 9871
Lokalizacja: FCZ
i wali tam owczym serem

_________________
NIE MA LEPSZEGO OD MIĘGUSZA WIELKIEGO!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 29, 2011 3:59 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 07, 2005 1:40 pm
Posty: 689
Lokalizacja: 604 km do Tatr
.. i nie ma papieru do d..!

(chyba nie dziala wciaz wyszukiwarka na forum, kto to jest tan Otas...? :| )

_________________
szukam damskich butów 5.10 - jakby komuś wpadły w oko, proszę o znak-sygnał :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 05, 2011 12:31 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn maja 23, 2011 8:17 am
Posty: 28
Lokalizacja: Łódź
Hejka !

Lato w pełni... a ja prawdopodobnie w tym roku sam wybiorę się na długi sierpniowy weekend +2dni. Wiem wiem będzie trochę ludu...

Proszę o pomoc w dobraniu przyzwoitej kwatery (w tym momencie dla 1os) najlepiej blisko Kuźnic bo w Tatrach Zachodnich tylko chyba 1dzień. W zeszłym roku byłem na Pardałówce w Zakopanem. Było ok!

Może ma ktoś z Was namiary na fajną schludną miejscówkę (Pardałówka, blisko coś do Kuźnic) z wygodnym łóżkiem, bliskim postojem busów, spożywczakiem i dostępem do lodóweczki - kuchni :D cena do 40zł

ach... te moje wymagania... :oops: jak Lorda hehe nie jest tak zemną źle :D

aaaa... uprzedzę Was, wiem że istnieją schroniska, ale jednak wole kwaterę w tym momencie.

Dzięki za pomoc ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sie 09, 2011 6:02 pm 
Nowy

Dołączył(a): Wt sie 09, 2011 5:57 pm
Posty: 2
Lokalizacja: dobiegniew
Witam. Wybieram się pierwszy raz w Tatry, we wrzesniu. Doradźcie mi gdzie najlepiej nocować żeby było w miare blisko do tych najciekawszych miejsc, na co zwrócic uwage ??


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sie 09, 2011 6:38 pm 
Kombatant

Dołączył(a): So kwi 24, 2010 6:50 pm
Posty: 310
Lokalizacja: kołobrzeg/poznań
smolarek7 napisał(a):
Witam. Wybieram się pierwszy raz w Tatry, we wrzesniu. Doradźcie mi gdzie najlepiej nocować żeby było w miare blisko do tych najciekawszych miejsc, na co zwrócic uwage ??


najlepsze wtedy będzie schronisko :wink: a tak poważnie przewertuj sobie kilka stron tematu wstecz a trafisz na kilka sprawdzonych kwater

_________________
Maszeruj albo Giń!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 11, 2011 12:47 pm 
Nowy

Dołączył(a): Cz sie 11, 2011 12:14 pm
Posty: 1
Witam serdecznie!
Poszukuję taniego pola namiotowego w Zakopanym bądź pod, macie jakieś propozycje? ewentualnie prywatne kwatery gdzie mógłbym rozbić swój namiot.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 11, 2011 9:19 pm 
Swój

Dołączył(a): Wt maja 17, 2011 9:00 pm
Posty: 33
Lokalizacja: Chmielów/k Lublina
Chcemy zorganizować klasową wycieczkę do Zakopanego na 1 tydzień. Przypuszczamy że wybierze się nas tylko ok.18 osób wraz z opiekunami. Gdzie polecacie nocleg, żeby było miejsce na ognisko, może jakieś boisko,oraz tanio.W grę moga wcodzic okoliczne miejscowości.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 11, 2011 9:45 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 23, 2008 8:51 am
Posty: 3860
Lokalizacja: Bathgate/Wawa
Murzasihle pensjonat Zbójnik
U pani Zosi Małe Ciche 39 A

_________________
[https://wordpress.com/view/3000stop.home.blog]239, zostało 43[/url]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: NIE polecam
PostNapisane: Wt sie 16, 2011 1:53 pm 
Nowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 10, 2011 10:32 am
Posty: 10
Witam,

Chciałbym opisać ku przestrodze przypadek dotyczący „Willi” Bożena na ul. Brzozowej 20 w Zakopanem.

Rezerwowałem pobyt w tej "Willi", bo kiedyś tam bylem przez 10 dni (duży pokój na poddaszu). Było może bez rewelacji (zniszczona wykładzina i mogłoby być lepiej posprzątane, a willi to z żadnej strony nie przypomina, zwykły dom jakich przy Brzozowej cały rząd), ale lokalizacja dobra.
Tym razem zarezerwowałem pokój, Pani Bożena powiedziała, że coś będzie, ale mam zadzwonić kolejnego dnia i kolejnego dnia to samo. W końcu powiedziała, że mi rezerwuje pobyt, podałem dane osobowe i numer tel., odpowiedziała, że nie muszę płacić zaliczki bo już byłem u niej (wystarczyło powiedzieć żebym wpłacił – nie byłoby problemu).
Niestety dojechałem w piątek o 22:30 i okazało się że pokoju nie ma! Pani się wszystkiego się wyparła i zaczęła wmawiać, że cos takiego nie miało miejsca. Także nie polecam, ponieważ właścicielka jest niepoważna, nie można też liczyć na jej słowność i poważne podejście do klienta. W okolicy natomiast są domy podobne, a lepiej zadbane w środku i z sympatyczniejszymi właścicielami.

Pozdrawiam
Piotr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 16, 2011 2:00 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 05, 2007 8:49 pm
Posty: 6331
Lokalizacja: Kraków
Piotr3K napisał(a):
W okolicy natomiast są domy podobne, a lepiej zadbane w środku i z sympatyczniejszymi właścicielami.

A możesz konkretnie podać których właścicieli w okolicy znasz i które z okolicznych domów widziałeś w środku? :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 16, 2011 2:46 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): So maja 21, 2011 3:37 pm
Posty: 1316
Lokalizacja: York/Andrychow, Beskid Maly
Rohu napisał(a):
Piotr3K napisał(a):
W okolicy natomiast są domy podobne, a lepiej zadbane w środku i z sympatyczniejszymi właścicielami.

A możesz konkretnie podać których właścicieli w okolicy znasz i które z okolicznych domów widziałeś w środku? :lol:

:rofl_an:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 16, 2011 3:32 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 05, 2010 9:29 am
Posty: 2318
Lokalizacja: Radom
adhezja napisał(a):
ale ściema.
nie korzystajcie z tych kwater, tzn. z tej pierwszej na Kasprowicza 41d przede wszystkim.

bardzo nieuprzejmy gospodarz tam jest, mimo oferty pełnej dostepnosci kuchni wygania z niej gości rzucajac teksty typu '"jesc to sie powinno w restauracji", kłocił sie z nami, że on wie lepiej,ze na innych kwaterach nie ma kuchni dostepnej dla gości i inne chamskie teksty, ogólnie porażka

wracam do spania w schroniskach

ja się nadziałem w Bukowinie Tatrzańskiej.
http://www.eholiday.pl/noclegi-pl5707.html - Miglówka
miałem mieć dostęp do lodówki i do kuchni. z kuchnią może nie było by najgorzej, ale lodówka była zapchana po brzegi towarem innych urlopowiczów. właściciele na moją prośbę, aby poprosili tamtą grupę o zrobienie dla mnie miejsca w lodówce odburknęli, żebym sobie z nimi osobiście to załatwił... a łazienka w pokoju? ja pier...ę - u mnie w domu samo WC jest większe... siedząc na tronie kolana miałem pod natryskiem - takie dwa w jednym, wypróżnić się i jednocześnie się umyć...
za to za Poroninem (jadąc w kierunku Bukowiny i Łysej Polany) w miejscowości Stasikówka miałem kwaterę jak marzenie.
http://www.ukalaty.poronin.info/

_________________
Każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem TDI
Rosja to nie kraj, to stan umysłu
"Pierwsza decyzja, jaką w okresie zdobywania sprzętu musi podjąć wspinacz z gotową do użycia kartą kredytową..."


Ostatnio edytowano Wt sie 16, 2011 4:35 pm przez rogerus72, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 16, 2011 4:09 pm 
Nowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 10, 2011 10:32 am
Posty: 10
Rohu napisał(a):
Piotr3K napisał(a):
W okolicy natomiast są domy podobne, a lepiej zadbane w środku i z sympatyczniejszymi właścicielami.

A możesz konkretnie podać których właścicieli w okolicy znasz i które z okolicznych domów widziałeś w środku? :lol:


Mieszkałem na Brzozowej 12 (luty 2009), 16 (czerwiec 2010 - to miejsce polecić mogę bez wahania) i 18 (czerwiec 2009 - w sumie też nie było źle). Tylko pod 12 było gorzej. Także zarówno widziałem jak wyglądają pokoje i miałem okazję mieć styczność z właścicielami.

Także nie za bardzo wiem co Was tak ubawiło. Może to i mój bład, że uwierzyłem "miłej Pani", ale wydaje mi się, że warto mieć tego typu rzeczy na uwadze na przyszłość i może ktoś sobie jakiś wniosek t tego wyciągnie. Chyba tematów nie pomyliłem i jeśli czuję się oszukany to mogę się tym podzieliś.


Ostatnio edytowano Wt sie 16, 2011 4:17 pm przez Piotr3K, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 16, 2011 4:10 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 05, 2007 8:49 pm
Posty: 6331
Lokalizacja: Kraków
Kiedyś spałem na kwaterze w Zakopanem przy jednej z przecznic ul. Kościeliskiej. Nie pamiętam ani nazwy pensjonatu, ani dokładniej ulicy.
Na dole była kuchnia dla turystów. Chcieliśmy raz schłodzić w lodówce wódkę. Żeby było szybciej to najlepiej do zamrażarki.
W środku leżały luzem, bez żadnego opakowania jakieś surowe kości i fragmenty mięsa. Kawałki miały od kilku mm do kilkudziesięciu centymetrów i zajmowały niemal całą zamrażarkę.
Wyglądało to co najmniej jakby właściciel zaciupał swoją teściową, zamroził, żeby się nie zepsuła i w tajemnicy po kawałku wynosił ją z lodówki ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 16, 2011 4:41 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): So maja 21, 2011 3:37 pm
Posty: 1316
Lokalizacja: York/Andrychow, Beskid Maly
Piotr3K napisał(a):
Także nie za bardzo wiem co Was tak ubawiło.

istnialo podejrzenie, ze jestes jednym z sasiadow owej Willi Bozena, ktory rowniez wynajmuje pokoje i chcial zrobic Bozenie czarna reklame :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 16, 2011 4:44 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Rohu napisał(a):
i w tajemnicy po kawałku wynosił ją z lodówki


Do własnej restauracji.

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 16, 2011 4:56 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): So maja 21, 2011 3:37 pm
Posty: 1316
Lokalizacja: York/Andrychow, Beskid Maly
Łukasz T napisał(a):
Rohu napisał(a):
i w tajemnicy po kawałku wynosił ją z lodówki


Do własnej restauracji.

smiejesz sie, ale byl tu u nas w Anglii taki typ, wlasciciel baru z kebabami
najpierw zabil jakiegos kolesia, a potem jego mieso dorzucal do kebabow :lol:
autentyczne zdarzenie


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 16, 2011 5:06 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 05, 2007 8:49 pm
Posty: 6331
Lokalizacja: Kraków
Łukasz T napisał(a):
Do własnej restauracji.

Nie wiem. Być może. Na wszelki wypadek wzięliśmy pokoje bez wyżywienia ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 16, 2011 6:05 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pn lip 06, 2009 3:13 pm
Posty: 306
Lokalizacja: Kraków
Chariot napisał(a):
Łukasz T napisał(a):
Rohu napisał(a):
i w tajemnicy po kawałku wynosił ją z lodówki


Do własnej restauracji.

smiejesz sie, ale byl tu u nas w Anglii taki typ, wlasciciel baru z kebabami
najpierw zabil jakiegos kolesia, a potem jego mieso dorzucal do kebabow :lol:
autentyczne zdarzenie


Brzmi całkiem jak "Sweeney Todd" ;)

_________________
Nie trać serca.
Ktoś mógłby chcieć je wyciąć a nie chciałby marnować czasu na szukanie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 16, 2011 7:15 pm 
Nowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 10, 2011 10:32 am
Posty: 10
Chariot napisał(a):
Piotr3K napisał(a):
Także nie za bardzo wiem co Was tak ubawiło.

istnialo podejrzenie, ze jestes jednym z sasiadow owej Willi Bozena, ktory rowniez wynajmuje pokoje i chcial zrobic Bozenie czarna reklame :lol:


No w sumie nie pomyślałem o tym.
W każdym bądź razie wniosek mam jeszcze jeden - nigdy więcej na długi weekend sierpniowy. Szukając pokoju po tym jak miła Pani B. zrobiła nas w ch. dowiedziałem się, że można w Zakopcu spotkać ceny typu 600 - 800 zł za 2 noclegi na 2 osoby.
Na szczęście znalazło się coś następnego dnia w Czarnej Górze (fajnie położona jak się przyjedzie samochodem i chce się wyskoczyć na Słowację) po 30zł od osoby w dobrych warunkach (z łazienką, TV, w miarę nowy budynek, z sauną i basenikiem na podwórku), jakby co dysponuję namiarem i mogę się podzielić.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 16, 2011 8:28 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 05, 2007 8:49 pm
Posty: 6331
Lokalizacja: Kraków
Chariot napisał(a):
istnialo podejrzenie, ze jestes jednym z sasiadow owej Willi Bozena

Trochę tak. Ale też moje zamiłowanie do łapania za słowa.

Piotr3K
Spoko, już ci wierzymy ;)
Zwłaszcza po tym:
Piotr3K napisał(a):
dowiedziałem się, że można w Zakopcu spotkać ceny typu 600 - 800 zł za 2 noclegi na 2 osoby.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 18, 2011 10:32 pm 
Nowy

Dołączył(a): Cz sie 18, 2011 10:10 pm
Posty: 18
Witam !
W tym roku pierwszy raz wybrałem się w Tatry (kraina baśni jak dla mnie) A to moja historia (jak na pierwszy raz to nie za ciekawie) która dotyczy domku o nazwie "Gazdówka Pod Nosalem" Jaszczurówka 21b. Zdecydowanie odradzam kwaterę u tych państwa.Niepoważni ludzie pani (Monika Dahl) miesiąc przed planowanym przyjazdem wzięła zaliczkę na rezerwacje pokoju a po przyjeździe do państwa na miejsce przywitała z puszka piwa w jednej ręce i papierosem w drugiej słowami "nie mamy dla państwa pokoju" na słowa że przecież była rezerwacja padła odpowiedź "trudno się mówi" zero jakiegoś przepraszam ani nic tylko jeszcze bezczelnie chciała zatrzymać zaliczkę dopiero postraszenie policją poskutkowało zwrotem pieniędzy.Tak witają gości w Gazdówce pod Nosalem dziękujemy pani Moniko i "trudno się mówi" ale gości z naszych stron to pani nie będzie miała już nigdy.

p.s pokoje podobno były puste ale zjechała się do pani rodzinka która sobie nie życzyła żeby ktoś mieszkał obok w pokoju strasznie gościnni ludzie nie ma co


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 18, 2011 10:47 pm 
Nowy

Dołączył(a): Cz sie 18, 2011 10:10 pm
Posty: 18
tak w ogóle to mam chęć porządnie obsmarować ta panią http://www.wolnenoclegi.net/gazdowka-po ... ml#submenu macie jakieś ciekawe adresy stron na których można dodać opinie kwater najlepiej strony na których nie trzeba się rejestrować i logować i często odwiedzane przez "wędrowców " :) górskich. Dzięki pozdrawiam !


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 19, 2011 12:57 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pn wrz 13, 2010 4:32 pm
Posty: 410
Trzeba było wołać gospodarza i co on na to. Jak potwierdza to bić w mordę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 19, 2011 3:01 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): So lip 16, 2011 5:37 pm
Posty: 208
Lokalizacja: Siedlce
Czy zna ktoś jakieś sprawdzone noclegi na Słowacji w okolicy Liptovskiego Mikulasa ???
Tylko jeden niezbędny warunek - hotel MUSI mieć sieć bezprzewodową Wi-Fi bezpłatnie dla gości.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 19, 2011 5:04 pm 
Nowy

Dołączył(a): Cz sie 18, 2011 10:10 pm
Posty: 18
swi7ch napisał(a):
Trzeba było wołać gospodarza i co on na to. Jak potwierdza to bić w mordę.


Gospodarzem była min. ta "przemiła" pani a w morde lać nie było jak bo po usłyszeniu takich tekstów ręce opadają ;) Pozdro !


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 19, 2011 5:30 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 10, 2007 8:21 pm
Posty: 4336
Lokalizacja: Kraków
Łuk@$z napisał(a):
to mam chęć porządnie obsmarować ta panią

To dla czego nie ma tam jeszcze Twojej opinii?
A jak ktoś się zadaje z góralami, to sam sobie jest winien.
Lepiej było wpłacić zadatek, i zażądać zwrotu podwójnej sumy. Oczywiście nie oddała by (psu z gardła), założyć sprawę, kosztami obciążyć... Przez kieszeń do głupiej pały.

_________________
Te linki okazują mowę nienawiści lub dyskryminację wobec chronionej grupy osób z powodu rasy, wieku lub innych naturalnych cech.
https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBagiew_(organizacja)
https://pl.wikipedia.org/wiki/A_quo_primum


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 19, 2011 6:49 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn lut 11, 2013 4:09 pm
Posty: 9871
Lokalizacja: FCZ
pachnie "życzliwym" sąsiadem :lol:

_________________
NIE MA LEPSZEGO OD MIĘGUSZA WIELKIEGO!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 19, 2011 10:14 pm 
Nowy

Dołączył(a): Cz sie 18, 2011 10:10 pm
Posty: 18
zjerzony napisał(a):
Łuk@$z napisał(a):
to mam chęć porządnie obsmarować ta panią

To dla czego nie ma tam jeszcze Twojej opinii?
A jak ktoś się zadaje z góralami, to sam sobie jest winien.
Lepiej było wpłacić zadatek, i zażądać zwrotu podwójnej sumy. Oczywiście nie oddała by (psu z gardła), założyć sprawę, kosztami obciążyć... Przez kieszeń do głupiej pały.


wystawiłem opinie na tej stronie http://www.wolnenoclegi.net/gazdowka-po ... ml#submenu ale czemu jej nie ma do tej pory to już trzeba zapytać admina (opinia była bez wulgaryzmów tylko opisana sytuacja) ale ta funkcja na tej stronie to chyba tylko jest tak dla ściemy

jadąc w góry ciężko się nie zadawać z góralami takimi czy innymi

zadatek wpłaciłem za jedna dobę zgodnie z życzeniem gospodarza i wystarczy że oddali to co wzięli nie miałem zamiaru się z nimi szarpać o coś więcej z takimi ludźmi nie ma co. Kasę oddali a opinie mają jaką mają


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1684 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 57  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL