Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Wt lip 02, 2024 9:02 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 22, 2011 8:09 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 5:35 pm
Posty: 7568
Lokalizacja: z lasu
swi7ch napisał(a):
[...]Po prostu wg niego uzyskać merytoryczną odpowiedź na forach często graniczy z cudem (pomijając już kompletne bzdury). Często dyskusje kończą się wkładaniem sobie palców do oczu. I właściwie nasza sytuacja jest wręcz modelowa :)


Tak powiedział, bo jest mądrzejszy od Ciebie - mial rację, i jeśli Cię to dziwi to dorośnij i rozejrzyj się po świecie w którym (jeszcze) funkcjonujesz. Stary, to jest forum dyskusyjne a nie szkółka - chcesz się wspinać to idziesz do instruktora i mu becalujesz kilka stów za nauki - chcesz sobie podyskutować - za darmo się logujesz na forum dyskusyjnym, gdzie pewnie nikt nie ma uprawnień do uczenia wspinaczki, za to każdy ma uprawnienia do dyskutowania, nabijania się i wypisywania rożnych rzeczy między innymi o innych dyskutantach. Jeśli nie kojarzysz różnicy to już twój problem.

swi7ch napisał(a):
Rozdzielam swoje życie internetowe od prywatnego.


Jeśli tak, to przenieś kolego zapał zaangażowany w dyskusję na forum w zapał do łojenia na kursie i jeśli coś Ci tu nie pasuje to rozdziel swoje życie od części internetu którą jest to forum.
Korzyści będą obopólne.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 22, 2011 8:33 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Kaytek napisał(a):
Korzyści będą obopólne.


Sugerujesz żeby powyższy pyciuś wydupczał na skałki, a nie bełkotał płaczliwie na tym najlepszym Forum po słońcem?

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 22, 2011 9:23 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 5:35 pm
Posty: 7568
Lokalizacja: z lasu
Łukasz T napisał(a):
Kaytek napisał(a):
Korzyści będą obopólne.


Sugerujesz żeby powyższy pyciuś wydupczał na skałki, a nie bełkotał płaczliwie na tym najlepszym Forum po słońcem?
No, tak nieśmiało zasugerowałem... Myślisz, że to nie ma sensu?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 22, 2011 10:13 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Chyba ma ... W sumie to możemy pyciusiowi zdrowie uratować. Czasami jestem wręcz zachwycony naszą dobrocią :mrgreen:

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 22, 2011 10:54 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 3:03 pm
Posty: 8796
Lokalizacja: Londyn, kiedyś W-wa, jutro ... ?
Z ciekawości tu zaglądam (bo niby ile można o tej pojedyńczej linie pisać) a tu taki podwątek się zrobił ...
:lol:
Ciągnie się jak jakaś stara guma od gaci ...
:lol:
Ludziska, ale Wy macie cierpliwość ... no, no ...
:brawo:

_________________
Obrazek TG


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 22, 2011 5:44 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): So maja 21, 2011 3:37 pm
Posty: 1316
Lokalizacja: York/Andrychow, Beskid Maly
swi7ch napisał(a):
Jaki to jest kurs - nie powiem. Mogę tylko powiedzieć, że jest to renomowana szkoła i właśnie, o ironio, na forach często polecana :D

intuicyjnie przypuszczam, ze to szkoła tego Pana, co go Wanda nie chciala i dlatego sie rzucila do Wisly :wink:
jesli tak, to na forach maja racje-warta polecenia


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 22, 2011 6:23 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pn wrz 13, 2010 4:32 pm
Posty: 410
Kaytek napisał(a):
Tak powiedział, bo jest mądrzejszy od Ciebie - mial rację, i jeśli Cię to dziwi to dorośnij i rozejrzyj się po świecie w którym (jeszcze) funkcjonujesz. Stary, to jest forum dyskusyjne a nie szkółka - chcesz się wspinać to idziesz do instruktora i mu becalujesz kilka stów za nauki - chcesz sobie podyskutować - za darmo się logujesz na forum dyskusyjnym, gdzie pewnie nikt nie ma uprawnień do uczenia wspinaczki, za to każdy ma uprawnienia do dyskutowania, nabijania się i wypisywania rożnych rzeczy między innymi o innych dyskutantach. Jeśli nie kojarzysz różnicy to już twój problem.

Twoim problemem jest przede wszystkim to, że obraziłeś Auralisa, który jednak starał pokazać drugą stronę medalu i niejako sprzeciwił się opinii mojego instruktora :lol: Po drugie, imputowanie mi zdań, których nie wypowiedziałem kwituję szerokim uśmiechem. Zbyt długo jestem obecny na forach aby nie być wyczulony na takie techniki erystyczne podobnych gagatków. Jeśli natomiast nie była to erystyka a zwyczajne problemy z czytaniem to pozostanie jedynie żałość jak wielka głupota Ciebie dotknęła.
I faktycznie instruktor jest mądrzejszy ode mnie. Po prostu on z głupkami nie dyskutuje. Pod tym względem niewątpliwie mu ustępuję :lol:
Cytuj:
Rozdzielam swoje życie internetowe od prywatnego.
Jeśli tak, to przenieś kolego zapał zaangażowany w dyskusję na forum w zapał do łojenia na kursie i jeśli coś Ci tu nie pasuje to rozdziel swoje życie od części internetu którą jest to forum.
Korzyści będą obopólne.

O tym co ze swoim czasem będę robił pozwól, że zadecyduje sam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 22, 2011 6:25 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pn wrz 13, 2010 4:32 pm
Posty: 410
Kaytek napisał(a):
Tak powiedział, bo jest mądrzejszy od Ciebie - mial rację, i jeśli Cię to dziwi to dorośnij i rozejrzyj się po świecie w którym (jeszcze) funkcjonujesz. Stary, to jest forum dyskusyjne a nie szkółka - chcesz się wspinać to idziesz do instruktora i mu becalujesz kilka stów za nauki - chcesz sobie podyskutować - za darmo się logujesz na forum dyskusyjnym, gdzie pewnie nikt nie ma uprawnień do uczenia wspinaczki, za to każdy ma uprawnienia do dyskutowania, nabijania się i wypisywania rożnych rzeczy między innymi o innych dyskutantach. Jeśli nie kojarzysz różnicy to już twój problem.

Twoim problemem jest przede wszystkim to, że obraziłeś Auralisa, który jednak starał pokazać drugą stronę medalu i niejako sprzeciwił się opinii mojego instruktora :lol: Po drugie, imputowanie mi zdań, których nie wypowiedziałem kwituję szerokim uśmiechem. Zbyt długo jestem obecny na forach aby nie być wyczulony na takie techniki erystyczne podobnych gagatków. Jeśli natomiast nie była to erystyka a zwyczajne problemy z czytaniem to pozostanie jedynie żałość jak wielka głupota Ciebie dotknęła.
I faktycznie instruktor jest mądrzejszy ode mnie. Po prostu on z głupkiem nie dyskutuje. Pod tym względem niewątpliwie mu ustępuję :lol:
Cytuj:
Jeśli tak, to przenieś kolego zapał zaangażowany w dyskusję na forum w zapał do łojenia na kursie i jeśli coś Ci tu nie pasuje to rozdziel swoje życie od części internetu którą jest to forum.
Korzyści będą obopólne.

O tym co ze swoim czasem będę robił pozwól, że zadecyduje sam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 22, 2011 7:01 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): So maja 21, 2011 3:37 pm
Posty: 1316
Lokalizacja: York/Andrychow, Beskid Maly
swi7ch napisał(a):
Często dyskusje kończą się wkładaniem sobie palców do oczu. I właściwie nasza sytuacja jest wręcz modelowa :)

swi7ch napisał(a):
Jeśli natomiast nie była to erystyka a zwyczajne problemy z czytaniem to pozostanie jedynie żałość jak wielka głupota Ciebie dotknęła.

czemu nie odpowiesz Kaytkowi merytorycznie, tylko przeprowadzasz plytka analize jego kondycji umyslowej?
jeszcze wczoraj pisales, ze-
swi7ch napisał(a):
Chciałem uzyskać wydaje mi się, że dość proste dwie informacje, a zyskałem sporo gruntownych analiz mojej osoby :D


jak na razie trzymasz sie dzielnie, atakowany z wielu stron
nowi maja zawsze ciezko na forum :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 22, 2011 7:10 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pn wrz 13, 2010 4:32 pm
Posty: 410
Chariot, ale na co? :D Przecież nie będę odpowiadał na słowa, które próbuje mi on siłą wepchnąć do ust. Cały jego wywód nie powinien być do mnie. Jest w ogóle z powietrza wzięty.

Ja również mógłbym mu zarzucić, że jak uważa, że nie należy zakręcać karabinków to jest głupkiem i szybko będzie wąchał kwiatki od spodu (przy okazji dorzucając kilka ad personam odnośnie wieku, doświadczenia itp, być może dzięki temu ugnie się psychicznie :lol:). Uważasz, że z takiego zarzutu powinien się bronić? :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 22, 2011 7:29 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): So maja 21, 2011 3:37 pm
Posty: 1316
Lokalizacja: York/Andrychow, Beskid Maly
swi7ch napisał(a):
Chariot, ale na co? :D Przecież nie będę odpowiadał na słowa, które próbuje mi on siłą wepchnąć do ust. Cały jego wywód nie powinien być do mnie. Jest w ogóle z powietrza wzięty.

no to jest wlasnie specyfika forow internetowych
dlatego Kaytek napisal-
Kaytek napisał(a):
swi7ch napisał(a):
[...]Po prostu wg niego uzyskać merytoryczną odpowiedź na forach często graniczy z cudem (pomijając już kompletne bzdury). Często dyskusje kończą się wkładaniem sobie palców do oczu. I właściwie nasza sytuacja jest wręcz modelowa :)

Stary, to jest forum dyskusyjne a nie szkółka - chcesz się wspinać to idziesz do instruktora i mu becalujesz kilka stów za nauki - chcesz sobie podyskutować - za darmo się logujesz na forum dyskusyjnym, gdzie pewnie nikt nie ma uprawnień do uczenia wspinaczki, za to każdy ma uprawnienia do dyskutowania, nabijania się i wypisywania rożnych rzeczy między innymi o innych dyskutantach. Jeśli nie kojarzysz różnicy to już twój problem.

nie znam typa, ale dobrze napisal
po co od razu po nim jechac, ze-
swi7ch napisał(a):
pozostanie jedynie żałość jak wielka głupota Ciebie dotknęła.

trzeba bylo mu napisac, to co mi teraz napisales-
swi7ch napisał(a):
Przecież nie będę odpowiadał na słowa, które próbuje mi on siłą wepchnąć do ust. Cały jego wywód nie powinien być do mnie. Jest w ogóle z powietrza wzięty.


a teraz sie Kaytek zaloguje na forum i znow bedzie machanie szabelkami, bo to waleczny typek jest :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 22, 2011 7:57 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pn wrz 13, 2010 4:32 pm
Posty: 410
Naprawdę rzadko zdarza mi się zaczepiać jako pierwszy. Gdyby nie wstawki o mądrości i wmawianie mi czegoś czego nie powiedziałem mogłoby to wyglądać inaczej. Tak poza tym, to myślisz, że w jego wypadku ten sposób wypowiedzi wynikł jednak z głupoty a nie chęci dogryzienia? :lol:

A może zakończyć to też tak jak instruktor radzi: spotkać się, wyjaśnić i dać sobie po mordzie. A ja do tego dodałbym jeszcze: a potem powspinać się razem?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 22, 2011 8:01 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr sty 20, 2010 3:38 pm
Posty: 1827
Lokalizacja: Wolne Miasto Nowa Huta
A skończ już pierd.olic ! Da sie wspinać z liną pojedynczą.

_________________
Moje Tatry

Życie jest piękne. To ludzie są pojebani.

"Słabe stopnie są jak puszczalska dziewczyna. Jak im zaufasz to ci dadzą, a jak nie, to będą częściej zdradzały." - Mechanior


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 22, 2011 8:10 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): So maja 21, 2011 3:37 pm
Posty: 1316
Lokalizacja: York/Andrychow, Beskid Maly
swi7ch napisał(a):
Tak poza tym, to myślisz, że w jego wypadku ten sposób wypowiedzi wynikł jednak z głupoty a nie chęci dogryzienia? :lol:

druga czesc jego posta-chec dogryzienia
pierwsza czesc posta-wyrazenie swojego, zreszta odpowiadajacego rzeczywistosci, pogladu na specyfike forow (for?) internetowych i pewna proba przekonania Cie do jego wizji

swi7ch napisał(a):
A może zakończyć to też tak jak instruktor radzi: spotkać się, wyjaśnić i dać sobie po mordzie. A ja do tego dodałbym jeszcze: a potem powspinać się razem?

slusznie
oprocz ''dac sobie po mordzie'' :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 22, 2011 8:21 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt sie 10, 2010 5:25 am
Posty: 2120
Lokalizacja: Poznań
swi7ch napisał(a):
że obraziłeś Auralisa


Ja to sobie zapamiętam użytkowniku Kaytek :!: :!: :!: :!: :!:
Zobaczysz Ty :!: :!: :!: :!: :!:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 22, 2011 8:51 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pn wrz 13, 2010 4:32 pm
Posty: 410
Chariot napisał(a):
druga czesc jego posta-chec dogryzienia
pierwsza czesc posta-wyrazenie swojego, zreszta odpowiadajacego rzeczywistosci, pogladu na specyfike forow (for?) internetowych i pewna proba przekonania Cie do jego wizji


Na prawdę sądzisz, że trzeba mnie przekonywać do ścieżki, którą dokładnie poszedłem zanim zaczął mnie przekonywać do niej? :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 22, 2011 8:59 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): So maja 21, 2011 3:37 pm
Posty: 1316
Lokalizacja: York/Andrychow, Beskid Maly
swi7ch napisał(a):
Na prawdę sądzisz, że trzeba mnie przekonywać do ścieżki, którą dokładnie poszedłem zanim zaczął mnie przekonywać do niej? :)

nie wiem
mysle, ze trzeba juz zakonczyc ten przydlugi podwatek
oddalam sie


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 23, 2011 5:27 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 5:35 pm
Posty: 7568
Lokalizacja: z lasu
Auralis napisał(a):
swi7ch napisał(a):
że obraziłeś Auralisa


Ja to sobie zapamiętam użytkowniku Kaytek :!: :!: :!: :!: :!:
Zobaczysz Ty :!: :!: :!: :!: :!:
No cóż... O jak Auralis to sobie zapamięta!!! ;) O jak ja strasznie zobaczę!!!! ;)
swi7ch napisał(a):
Tak poza tym, to myślisz, że w jego wypadku ten sposób wypowiedzi wynikł jednak z głupoty a nie chęci dogryzienia??
Pozwólcie że się wtrącę i do dalszych rozważań podrzucę Wam odpowiedź na to nurtujące Was pytanie: oczywiście że z głupoty. Głupota interlokutora sprawia, ze muszę kogoś obrazić. Tak więc stało się następujące: głupota jednego z dyskutantów spowodowała że obraziłem Auralisa za co z resztą teraz zobaczę, no a on to sobie zapamięta..
No i teraz możecie sobie dalej dyskutować, dozwolony jest nawet telefon ze skargą do przyjaciela (instruktora) :D - o ile się Wam bardzo nudzi - oczywiście.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 30, 2011 9:01 am 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 23, 2011 10:56 am
Posty: 73
Lokalizacja: Łódź
swi7ch napisał(a):
Rozdzielam swoje życie internetowe od prywatnego


Wiarygodnością mi to nie pachnie...
Niedaleko szukając wg. tej zasady można by domniemywać, że na innym forum podpisujesz się np: "Nazywam się Tomek i też mam 12 lat...." :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 30, 2011 9:26 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt lip 10, 2007 9:34 pm
Posty: 2525
Lokalizacja: mazowieckie/małopolskie
Lukasz_ napisał(a):
A skończ już pierd.olic ! Da sie wspinać z liną pojedynczą.

:lol: :lol: :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 30, 2011 10:10 am 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
O czym to w ogóle gadać - asekuracja "własna" jak sama nazwa wskazuje jest własna bo się ją samemu założyło, obojętnie co - haki, kostki czy friendy.

"Stała" jest "stała", czyli zastana wcześniej i założona przez kogoś innego, często przez specjalne ekipy, ale nie koniecznie, po mógł tez zostać hak po zespole, który wcześniej przechodził tą drogę. No i jak liczyć taki hak - "własna" czy "stała" ?

Ja nie rozumiem w czym tu jest problem.

Nie rozumiem też jak można jechać w Tatry i liczyć tylko na "cudze", zawsze można poputać drogę, może przyjść załamanie pogody itd.

W takim sensie liczenie tylko na asekurację stałą może się źle skończyć.

B.

_________________
-------------------------------------------------
Studenckie Koło Przewodników Górskich "Harnasie" w Gliwicach zaprasza na kurs przewodnicki :)
http://www.skpg.gliwice.pl/kurs/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 30, 2011 1:48 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pn wrz 13, 2010 4:32 pm
Posty: 410
qba54 napisał(a):
swi7ch napisał(a):
Rozdzielam swoje życie internetowe od prywatnego


Wiarygodnością mi to nie pachnie...
Niedaleko szukając wg. tej zasady można by domniemywać, że na innym forum podpisujesz się np: "Nazywam się Tomek i też mam 12 lat...." :D


Cóż począć. Na ambicję mi to nie weszło - uwiarygadniać nie będę tutaj. Może spotkamy się kiedyś w górach :)

P.S Dzięki Basi pojawiło się coś w końcu merytorycznego w tym wątku :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 30, 2011 2:25 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14901
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
swi7ch napisał(a):
...Dzięki Basi pojawiło się coś w końcu merytorycznego w tym wątku....

Bo widzisz, Basia ma na koncie sześć ośmiotysięczników, w tym dwa w zimie, wszystkie bez tlenu; czas poniżej 20 godzin na "The nose" na El Capie, tryptyk północnych ścian alpejskich w zimie (północne Matterhornu, Grandes Jorasses i Eigeru), ponad czterdzieści nowych, skrajnie trudnych dróg w Tatrach, Filar Zerwy, wprawdzie hakowo, ale zimą, oraz wejście na Kasprowy zielonym z Kuźnic.
Nic dziwnego, że dopiero Basia była w stanie skutecznie wytłumaczyć Ci co to jest "asekuracja własna".

Daj luz, kurs już zakończony?

(Basiu - nie bierz proszę tego posta do siebie ;-) )

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 30, 2011 2:32 pm 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
grubyilysy napisał(a):
oraz wejście na Kasprowy zielonym z Kuźnic.


Zapomniałeś jeszcze napisać o wszelkich uprawnieniach jakie posiadam i kursach jakie ukończyłam ;)

B.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 30, 2011 2:41 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pn wrz 13, 2010 4:32 pm
Posty: 410
grubyilysy napisał(a):
Daj luz, kurs już zakończony?


Daj luz? Zobacz co wyżej nabazgrałeś i do siebie zaadresuj to zdanie :twisted:

Kurs zakończony, zadowolony jestem. Ale jeszcze sporo muszę sobie przećwiczyć. Wielowyciągówka trochę leży ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 30, 2011 2:48 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14901
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
Obrazek

swi7ch napisał(a):
Zobacz co wyżej nabazgrałeś i do siebie zaadresuj to zdanie


Tak jest! :salut:

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 30, 2011 2:50 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pn wrz 13, 2010 4:32 pm
Posty: 410
Dwóch postów z rzędu o prawie takiej samej treści nie widziałeś? :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 30, 2011 3:02 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14901
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
Widziałem, a nawet sam czasem pisałem, zdarza się.
Gorszą rzecza bywało pisanie nowego posta (w intencji) na zasadzie edycji poprzedniego (w istocie rzeczy).
Ale nie będę wnikał w szczegóły, bo luzuję, i już mnie tu nie ma. :( :outtahere:

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL