Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 16, 2024 11:58 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18015 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334 ... 601  Następna strona

Czy ktoś Ci pomógł w tym wątku?
Tak, jestem zadowolona/y 45%  45%  [ 177 ]
Niestety nie 4%  4%  [ 15 ]
Zamieszali mi tak, że wiem mniej, niż przed pytaniem 3%  3%  [ 13 ]
To jakieś chore towarzystwo - same zboki i debile 15%  15%  [ 58 ]
Nikt nie pomógł, ale i tak Was kocham 8%  8%  [ 31 ]
Krowa cie wysrała 15%  15%  [ 59 ]
Wali mnie to 11%  11%  [ 42 ]
Liczba głosów : 395
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 03, 2011 8:16 pm 
Swój

Dołączył(a): N cze 05, 2011 12:18 pm
Posty: 43
tak, jest to szlak na Skrajne Solisko można wjechać wyciągiem do schroniska i potem piechotą na szczyt SS albo iść pieszo do schroniska (ze Szczyrbskiego w lewo kawałek Wyżnim Podkrywańskim Chodnikiem - czerwony, potem w prawo do wylotu Dol. Furkotnej, a potem jeszcze raz w prawo przy następnym szlakowskazie do schroniska), od schroniska pieszo na Skrajne Solisko (widoki na grań Baszt, dol furkotną, dol młynicę). Kolejka na solisko kursuje od 8:30 jakby co. Ewentualnie druga propozycja szlak na Bystrą Ławkę też ze Szczyrbskiego i powrót do Szczyrbskiego trochę dłuższa niż wcześniejsza propozycja ale też fajna trasa (m. in. ze wodospadem Skok i kilkoma łańcuchami ale niegroźny szlak).


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 03, 2011 8:34 pm 
Swój

Dołączył(a): N cze 05, 2011 12:18 pm
Posty: 43
czoosnek1988 może coś takiego:
1. dol Białego
2. dol Kościeliska do schroniska lub dalej do Smreczyńskiego stawu
3. Giewont od dol Kondratowej i zejście przez dol Strążyską
4. Kasprowy wejście od Kuźnic dol Jaworzynką przez dol Gąsienicową, powrót zielonym szlakiem do Kuźnic
5. z Palenicy Białczańskiej do Wodogrzmotów i przy nich odbicie do dol Roztoki i dalej do dol 5 Stawów i jeśli starczy wam sił to przejście niebieskim szlakiem do Morskiego Oka i powrót na Palenicę
6. z Zazadniej (trasa do Morskiego) przez Wiktorówki na Rusinową Polanę i dalej na Gęsią Szyję a następnie zejście do Psiej Trawki (polana niby) i dalej do Toporowej Cyrhli
dalej nic wam nie proponuję bo wiem że jak na pierwszy raz to i tak wam wystarczy :D , dni np. z niepewną pogodą poświęćcie na poznawanie Zakopanego (z jak najmniejszym naciskiem na Krupówki), no i podstawa to dobra mapa, tam są czasy przejść danych tras i wiele innych pomocnych rzeczy.
Możecie jechać w ciemno nie ma problemu, problemy zaczynają się głównie podczas tzw. długich weekendów ale dla chcącego nic trudnego.
Co do Krakowa to nie bede czarował bo nie jestem z tych stron ale kursują z tego co wiem autobusy z Zakopanego do Krakowa linia Szwagropol, jednak najlepiej podejść na dworzec i zobaczyć.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 03, 2011 9:02 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Wt lut 15, 2011 10:48 pm
Posty: 546
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
ondre82 napisał(a):
zejście do Psiej Trawki (polana niby)

Jak na pierwszy wypad to nie polecałbym takich ekstreme :lol: jak legendarna już na tym forum Psia Trawka :lol:
A poważnie, taki lekki edit sugestii kolegi Ondre82 na pierwsze 3 dni:
1. Dol. Białego- Sarnia Skała- Strążyska- Krupówki (tańce, głównie tańce)
2. Kościeliska- Mroźna, Mylna, wąwóz Kraków, piwo w schronie na hali Ornak, staw Smerczyński- Kiry- Krupówki wieczorem (tańce, głównie tańce)
3. Giewont ale nie przez Kalatówki i Kondracką (żeby uniknąć tłumów) ino przez Strążyską i Grzybowiec, a potem na Kopę Kondracką i przez Suche Czuby na Kasprowy i w dół - jak sił wystarczy to przez Gąsienicową, jak nie to prosto do Kuźnic i na Krupówki wieczorem i tańce, głównie tańce (jak sił wystarczy) :lol:
Załóżcie tylko buty, nie trampki , klapki itp.

I żeby nie było: wystarczy wczytać się w jakąkolwiek literaturę- wszystkie wyprawy zawsze kończyły się tańcami (czasem z ciupagami :lol: ) Polecam tu np. Legendy Przewodników Tatrzańskich (autora nie pamiętam)

_________________
Alkohol nie rozwiązuje problemów. Mleko też nie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 03, 2011 10:23 pm 
Swój

Dołączył(a): Wt maja 03, 2011 11:21 am
Posty: 34
Lokalizacja: Kielce,
Krabul napisał(a):
3blizniak napisał(a):
żeby powrót samochodem do domu nie był męczarnią.
Do Katowic? Czy Kielc? Jak do Katowic to przecież 3 - 3,5 h jazdy. Można łazić caly dzień a potem nawet przyjemnie wsiąść na taką chwilę do samochodu.


z Kielc czyli jakieś 4,5 h, ale jakoś nie przepadam za tą trasą od wypadku na zakopiance.

ondre82
Szczyrbskie- Bystra Ławka trasa rzeczywiście piękna ale robiłem poprzednim razem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 03, 2011 11:00 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 23, 2011 5:14 pm
Posty: 379
Lokalizacja: Kraków
czoosnek1988 napisał(a):
czym najlepiej dostac sie do zakopanego z krakowa? pociąg czy może jakies busy są tansze i czesciej jezdza?

Jeśli jesteście studentami to pociąg tańszy ale jedzie dużo dłużej i dużo rzadziej. Z dworca R.D.A. Kraków odjeżdża mnóstwo różnych przewoźników o wszystkich porach.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 05, 2011 8:10 pm 
Swój

Dołączył(a): Wt maja 03, 2011 11:21 am
Posty: 34
Lokalizacja: Kielce,
Ma ktoś może zdjęcia najtrudniejszych momentów przy wejściu na Rohatce, chodzi mi zwłaszcza o to miejsce z drabinkami.
Chce w sobotę przejść Doliną Wielicka przez Polski Grzebień i Mała Wysoką, a później chciałem przejść przez Rohatkę i dalej wrócić Doliną Staroleśną.

Wybieram się z żoną ale nie jestem pewien czy da radę. Trochę czytałem opisów szlaków i raz pisze że szlak nie jest trudny innym razem że jest ciężki.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 05, 2011 8:33 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 11, 2007 1:46 pm
Posty: 1563
Lokalizacja:
3blizniak napisał(a):
Ma ktoś może zdjęcia najtrudniejszych momentów przy wejściu na Rohatce, chodzi mi zwłaszcza o to miejsce z drabinkami.
Chce w sobotę przejść Doliną Wielicka przez Polski Grzebień i Mała Wysoką, a później chciałem przejść przez Rohatkę i dalej wrócić Doliną Staroleśną.

Wybieram się z żoną ale nie jestem pewien czy da radę. Trochę czytałem opisów szlaków i raz pisze że szlak nie jest trudny innym razem że jest ciężki.

Na zdjęciach zazwyczaj wszystko wygląda bardziej demonicznie, niż jest w rzeczywistości. A w opisie łatwo, czy trudno też jest sprawą względną.
"Drabinek", to ja tam nie pamiętam

W wątku "słowackim" rozmawialiśmy o tej trasie:
http://forum.turystyka-gorska.pl/viewto ... start=1740
i z tego co zuku napisał "niezbyt doświadczone kobiety" dały radę

Jest parę relacji na forum z Rohatki,
szukaj2 forumowa opcja "szukaj"
:google: lub googlowa,
"Rohatka site:http://forum.turystyka-gorska.pl" w googlach
pomoże Ci znaleźć np.:
http://forum.turystyka-gorska.pl/viewtopic.php?t=3008

_________________
Wolę mieć brzuch od piwa, niż garb od roboty


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 05, 2011 8:53 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11090
Lokalizacja: Poznań
3blizniak napisał(a):
Wybieram się z żoną ale nie jestem pewien czy da radę.

To już musisz sam wiedzieć.
W tym miejscu widziałem już beczące dziewczę :D Jak pamiętam to beczało po niemiecku :) A przypomniałem sobie. Była przypięta lonżą do łańcucha tylko, że ten łańcuch pod nią nie był nigdzie przytwierdzony i zwisał swobodnie :)
Z tego co pamiętam to są tam łańcuchy (na styl słowacki czyli niekoniecznie wszędzie przytwierdzone do skały :) ) i kilka czy też trochę więcej szczebelków zamocowanych w skale. Trudność średnia. Może trochę trudniej od Zawratu. Przestrzeń nie za duża bo to bardziej takie wąskie, skalne wejście na przełęcz. Tylko, że dość strome.
Wejście na Rohatkę to jedyne trudne miejsce. Wcześniej jest jeszcze łatwy łańcuch przed Polskim Grzebieniem.

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 05, 2011 9:01 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11090
Lokalizacja: Poznań
Jakiś filmik jest nawet na youtube. Mniej więcej tak to wygląda. Dla mnie tam specjalnie strasznie nie jest.
http://www.youtube.com/watch?v=tqtJJb7CGSg

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 05, 2011 10:08 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pt wrz 02, 2011 8:03 am
Posty: 1748
Lokalizacja: Podkarpacie
mam pytanko - ma ktoś z Was (albo Wasi znajomi) zdjęcia którychś z jaskiń Giewontu ??

_________________
Najlepszy reset tylko w górach


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 06, 2011 2:09 pm 
Nowy

Dołączył(a): Wt wrz 06, 2011 2:03 pm
Posty: 3
Witam,

Jutro jadę w okolice zakopanego (Poronin) i szukam jakiegoś szlaku, na kilka godzin. Na miejscu będę tak koło 10-11.

Tak żeby spokojnie wejść i wrócić do pensjonatu. Jade autem wiec mogę podjechać kilka km.

podajcie mi coś średnio wymagającego.
btw jaka pogoda jest?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 06, 2011 2:43 pm 
Nowy

Dołączył(a): So sie 20, 2011 10:52 am
Posty: 19
Lokalizacja: Łódź
Wielki Kopieniec :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 06, 2011 2:55 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 07, 2005 1:40 pm
Posty: 689
Lokalizacja: 604 km do Tatr
3blizniak napisał(a):
Ma ktoś może zdjęcia najtrudniejszych momentów przy wejściu na Rohatce, chodzi mi zwłaszcza o to miejsce z drabinkami.
Chce w sobotę przejść Doliną Wielicka przez Polski Grzebień i Mała Wysoką, a później chciałem przejść przez Rohatkę i dalej wrócić Doliną Staroleśną.

Wybieram się z żoną ale nie jestem pewien czy da radę. Trochę czytałem opisów szlaków i raz pisze że szlak nie jest trudny innym razem że jest ciężki.


ja mam zdjecia :)
Obrazek
Obrazek

szlak średnio trudny, ale to zalezy dla kogo, dosyć ekscytujący i piękny - w sprzyjającej pogodzie oczywiście. wg mnie odrobine tylko trudniejszy momentami niż Polski Grzebień, czuć przepaśc pod nogami


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 06, 2011 2:58 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 3:03 pm
Posty: 8796
Lokalizacja: Londyn, kiedyś W-wa, jutro ... ?
ciemak666 napisał(a):
szukam jakiegoś szlaku, na kilka godzin


Mapa online z czasami przejść ...
http://www.e-gory.pl/index.php/Mapy-onl ... lskie.html
My tu możemy doradzać a najlepiej samemu coś zaplanować.
Te kilka godzin to pojemne pojęcie więc różnie je mozna interpretować.
Można sobie uskutecznić jakiś odcinek tzw Drogi nad Reglami czyli czarnego szlaku z Kalatówek aż do Dol. Chochołowskiej. Tyle, że będąc autem trzeba wziąść pod uwagę, że jakoś trzeba będzie po to auto wrócić więc raczej krótsze pętelki są bardziej wskazane.
Wystraczy też sobie urządzić spacerek Doliną Kościeliską. Kilka godzin zejdzie jeśli nie będziesz biegł ... a biegnąc to w kilka godzin i na Giewont spokojnie obrócisz zakładając, że nie będzie tłumów na szlaku ...

_________________
Obrazek TG


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 06, 2011 3:36 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
adhezja napisał(a):
ja mam zdjecia

Tylko czemu te ludzie nie lezą szlakiem tylko górą? Poniżej łańcuchów jest ścieżka.

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 06, 2011 3:44 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 18, 2008 1:10 pm
Posty: 240
Lokalizacja: Szczecin
Sarnia Skała, Nosal. Można przejść się Kościeliską, albo pojechać i poleżeć na Rusinowej :)

_________________
marchew napisał(a):
Nie od dziś wiadomo, źe aby chronić Tatry, należy je odciąć od górali.
Góry tak - górale nie.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 06, 2011 3:59 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 26, 2011 4:21 pm
Posty: 1379
Lokalizacja: Tarnów
piomic napisał(a):
adhezja napisał:
ja mam zdjecia

Tylko czemu te ludzie nie lezą szlakiem tylko górą? Poniżej łańcuchów jest ścieżka.

Piomic, ta ścieżka poniżej jest dla tych, którzy schodzili po klamrach - ja szłam łańcuchami od samej góry i droga wyglądała chyba mniej więcej jak u turystow na zdjęciu:)

_________________
Nie zaglądam już na forum, kontakt tylko przez maila.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 06, 2011 5:01 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 05, 2007 8:49 pm
Posty: 6331
Lokalizacja: Kraków
Na tych zdjęciach ten szlak wygląda tak, że bez liny bałbym się na niego wejść :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 06, 2011 6:13 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 26, 2011 4:21 pm
Posty: 1379
Lokalizacja: Tarnów
Rohu napisał(a):
Na tych zdjęciach ten szlak wygląda tak, że bez liny bałbym się na niego wejść Very Happy


A to swoją drogą - ze zdjęcia numer 2 w ogóle z początku nie poznałam, co to jest :mrgreen:

_________________
Nie zaglądam już na forum, kontakt tylko przez maila.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 06, 2011 6:48 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
Olga napisał(a):
ta ścieżka poniżej jest dla tych, którzy schodzili po klamrach

Nie wiem, jak tam byłem to niewiele było widać a i nikogo nie mijałem, klamry ledwie spod śniegu wystawały ale aż takiej stromizny to nie widziałem. Normalnie Grenlandia!
Obrazek

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 06, 2011 6:53 pm 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 20, 2010 5:32 pm
Posty: 109
Lokalizacja: Nowy Targ
A ja w ogóle tam nie byłem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 06, 2011 7:45 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 07, 2005 1:40 pm
Posty: 689
Lokalizacja: 604 km do Tatr
Basia Z. napisał(a):
adhezja napisał(a):
a na jakiejs mapie słowackiej części Tatr Zachodnich są realne - wg Was- czasy przejśc?

bo mam Sygnatury i tak sobie liczyłam trasy, czy sie zmieszczę, a pamietam, ze jednka ciut szybciej sie nam udało (niz na tej mapie) pochodzić przez Rohacze i Smutną D.


Ja dla siebie używam tej mapy:
http://mapy.hiking.sk/

- i kalkulatora czasowego "hikeplanner" z jej prawej strony (nazwy punktów tranzytowych trzeba odczytać z mapy):

http://hiking.sk/hk/li/sluzby-hikeplanner.html

Po czym uzyskane czasy mnożę dla siebie (przejścia całkiem lajtowe, z wliczeniem odpoczynków) przez 1,5.

Jak ktoś chodzi szybciej może mnożyć np. przez 1,2, lub np. przez 0,9.

Chodzi o to, że tutaj wyliczone czasy są dość wyśrubowane ale proporcjonalne.

Znając swój czas na jednej z tras i wyliczając tą samą trasę wg powyższego kalkulatora można wyliczyć proporcje.

B.


dzieki Basiu!
Krabul, Rozbi, tomeki.l - tez dziekuję za mapy :) zaraz sobie policze na spokojnie wg mapek
a chodzi o trase : schr. na Chochołowskiej - przez Grzesia, Zabrat - Banikowske sedlo- Banikov- Trzy Kopy i spowrotem so schroniska przez Smutną dolinę
wg Sygnatury mi wyszlo 14h :?

a moze macie jakies ine propozycje jak przejśc Trzy Kopy i Banikov?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 06, 2011 8:52 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 07, 2005 1:40 pm
Posty: 689
Lokalizacja: 604 km do Tatr
piomic napisał(a):
adhezja napisał(a):
ja mam zdjecia

Tylko czemu te ludzie nie lezą szlakiem tylko górą? Poniżej łańcuchów jest ścieżka.
tam sa dwa ciagi łańcuchów - jednym mozna zejśc a innym wejśc, za pierwszym razem nie zauwazyłam tego wyzej, my (tam na tych zdjeciach) idziemy przy tym wyższym ciągu
Olga napisał(a):
Piomic, ta ścieżka poniżej jest dla tych, którzy schodzili po klamrach


dokladnie :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 06, 2011 9:00 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): So lip 16, 2011 5:37 pm
Posty: 208
Lokalizacja: Siedlce
adhezja napisał(a):

a moze macie jakies ine propozycje jak przejśc Trzy Kopy i Banikov?


Ja sie wybieram w ten weekend na pętle - Zverovka -Rakon - Rochacze, Trzy Kopy Banikov - Zverovka

I uważam że edyna rozsądna opcja to zrobienie tej grani od Słowackiej strony (szczegolnie o tej porze roku gdy dzien jest krotszy), chociaz ta trasa wg mojej mapki ma okolo 11 godzin - to wedlug hiking.sk zaledwie 9:17 godziny (jesli dobrze pamietam)

Wejscie na Trzy Kopy i Banikov z Polskiej strony z tak krótkim dniem mija sie z celem..., no chyba zeby sobie zaplanowac tak zeby wchodzic i schodzic na przelecz pod Wołowcem po ciemku, z tego co pamietam nie jest to ciezka trasa i z czolowka albo zwykla latarka daloby sie ja pokonac bez wiekszych problemow (chociaz nie do konca legalnie)

A i jeszcze jedno - też rozważałem ten wariant co Ty - czyli przejście Rochaczy i Banikova ze schroniska na chocholowskiej i zawsze wychodzilo mi ze szybciej bedzie przejscie i powrót tą samą drogą - czyli granią, przez Rochacze i Trzy Kopy, wychodzi jakies 1-2 godziny szybciej niz pozniejsze kluczenie po dolinach.. no i przewyzszenia mniejsze.

Jesli jedziesz samochodem to zdecydowanie lepiej nadrobic kilkadziesiat kilometrow do Zuberca, niz pozniej miala nas noc zastac na szlaku :)
A jak niestety nie masz transportu do Zuberca to pozostaje Ci zrobienie tego na dwa dni .. Pierwszy dzien Rochacze i nocleg w schronisku Zverovka, na drugi dzien z samego rana na Banikovskie Sedlo, Tri Kopy i Rochaczami (ponownie) z powrotem na Chochołowską...

Innych pomysłów nie mam.

PS. wlasnie sie upewnilem na hiking.sk - i tam pokazuje ze najszybciej na Banikov dojsc od schroniska na Chochołowskiej wlasnie granią - przez Rochacze.. wychodzi bodajze 11 godzin 24km trasy i 2354 metrow przewyzszen. Jak jestes hardcorem to sie uda :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 06, 2011 9:19 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 07, 2005 1:40 pm
Posty: 689
Lokalizacja: 604 km do Tatr
dzieki wielkie, dobry pomysł, w tym roku to pewnie juz nie wyjdzie, ale na nastepny- jak znalazł, zapisze sobie w kajeciku, dziękuje :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 07, 2011 8:19 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 05, 2010 9:29 am
Posty: 2318
Lokalizacja: Radom
adhezja napisał(a):
dzieki wielkie, dobry pomysł, w tym roku to pewnie juz nie wyjdzie, ale na nastepny- jak znalazł, zapisze sobie w kajeciku, dziękuje :)

w przyszłym roku i ja się tam ponownie wybieram - został mi jeszcze spory kawałek grani Zachodnich Słowackich do przejścia: od Brestowej do Wołowca...

_________________
Każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem TDI
Rosja to nie kraj, to stan umysłu
"Pierwsza decyzja, jaką w okresie zdobywania sprzętu musi podjąć wspinacz z gotową do użycia kartą kredytową..."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 07, 2011 8:06 pm 
Swój

Dołączył(a): Wt maja 17, 2011 9:00 pm
Posty: 33
Lokalizacja: Chmielów/k Lublina
Czy trzeba wynająć przewodnika, aby wycieczka szkolna 25 osób mogła wejść na Sarnia Skałę ? :D Wiem głupie pytanie, ale mam się dowiedzieć...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 07, 2011 8:11 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Wt lut 15, 2011 10:48 pm
Posty: 546
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Trzeba. Teraz tak ponaciągali przepisy, że nawet do Morskiego Oka asfaltem trzeba. A Sarnia skała to przy tym w porównaniu wspinaczka :wink:

_________________
Alkohol nie rozwiązuje problemów. Mleko też nie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 07, 2011 8:20 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pt cze 29, 2007 11:59 am
Posty: 1417
slawekskiper napisał(a):
Trzeba. Teraz tak ponaciągali przepisy, że nawet do Morskiego Oka asfaltem trzeba. A Sarnia skała to przy tym w porównaniu wspinaczka :wink:


U nas na wycieczce szkolnej było ponad 40 osób i przewodnika nie było :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 07, 2011 8:22 pm 
Swój

Dołączył(a): Wt maja 17, 2011 9:00 pm
Posty: 33
Lokalizacja: Chmielów/k Lublina
slawekskiper
A nie orientujesz się jaki jest koszt wynajęcia przewodnika na Sarnią Skałę. ? Moko też jest w planach ale może jednak uda się bez przewodnika..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18015 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334 ... 601  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 31 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL