Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 16, 2024 11:08 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6905 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 231  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 12, 2011 6:21 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pn lip 06, 2009 3:13 pm
Posty: 306
Lokalizacja: Kraków
Obrazek

Wczorajsza akcja śmigła na OP, kawałek za trawersem Buczynowych Turni.
Ponoć (wieść gminna doniosła) turystka odpadła w miejscu, gdzie nie było łańcuchów, spadła 20m i zatrzymała się na trawiastej półce. Niestety nie wiem, w jakim jest stanie.

Edit: jest już informacja w kronice TOPRu
"O godz. 13.44. poinformowano TOPR, że w rejonie Przeł. Nowickiego w wyniku potknięcia straciła równowagę i spadła kilka m skalno trawiastym terenem doznając chwilowej utraty przytomności, potłuczeń i otarć 21-letnia turystka z Radomia."

_________________
Nie trać serca.
Ktoś mógłby chcieć je wyciąć a nie chciałby marnować czasu na szukanie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 13, 2011 8:05 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 05, 2010 9:29 am
Posty: 2318
Lokalizacja: Radom
oj, Radom króluje w kronice... nieTOPRze...

Niedziela 11.09.
O godz. 13.44. poinformowano TOPR, że w rejonie Przeł. Nowickiego w wyniku potknięcia straciła równowagę i spadła kilka m skalno trawiastym terenem doznając chwilowej utraty przytomności, potłuczeń i otarć 21-letnia turystka z Radomia. Wystartował śmigłowiec. Podczas dolotu pod Centralę TOPR po ratowników z grupy szturmowej kolejna prośba o pomoc- w rejonie Siklawy poważnie zasłabła34-letnia olsztynianka. Na Przeł. Nowickiego zdesantowało się dwóch ratowników, którzy zaczęli udzielać pomocy rannej turystce, a śmigłowiec poleciał w rejon Siklawy, gdzie desantowała się druga dwójka ratowników. Śmigłowiec w tym czasie oczekiwał na lądowisku w Stawach. Stamtąd wykonał lot po przygotowaną do transportu turystkę na Przeł. Nowickiego. Po wciągnięciu windą na pokład o godz. 14.25 przekazał ją służbie zdrowia. O godz. 16.20 kolejne wezwanie o pomoc. W Piekiełku w Dol. Kondratowej kontuzji nogi doznała 21-letnia radomianka. Ranną po zaopatrzeniu śmigłowcem przetransportowano do szpitala.

to za to mnie oszołomiło:
Czwartek 8.09.
W tym samym czasie do TOPR zadzwoniła turystka będąca na Czerwonej Przeł. z informacją, że znajduje się leżący turysta, z którym jest utrudniony kontakt spowodowany zasłabnięciem, lub upojeniem alkoholowym. W tamten rejon ratownicy polecieli śmigłowcem. Po desancie ratownicy włożyli turystę do noszy francuskich , w których został on windą wciągnięty na pokład śmigłowca i przetranspotowany do szpitala. Tam okazało się, że 27-letni turysta z Zielonej Góry miał ponad 3 promile alkoholu we krwi.”Turystą” zajęła się policja.

ok, w górach należy pić, aby się nie odwodnić, ale nie wyskokowe trunki w takich ilościach...

_________________
Każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem TDI
Rosja to nie kraj, to stan umysłu
"Pierwsza decyzja, jaką w okresie zdobywania sprzętu musi podjąć wspinacz z gotową do użycia kartą kredytową..."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 13, 2011 9:32 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N paź 23, 2005 9:18 pm
Posty: 2111
Skoro na Czerwonej Przełęczy a był z Zielonej Góry to może to był uczestnik festiwalu piosenki radzieckiej pijący za pomyślność ZSRR / Rosji / czy po prostu czerwonych/ czerwonoarmistów

Ponoć kontrasty się przyciągają, jak widać Czerwona Przełęcz z Zieloną Górą :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 13, 2011 11:39 am 
Nowy

Dołączył(a): Wt wrz 13, 2011 11:32 am
Posty: 4
rogerus72 napisał(a):
ok, w górach należy pić, aby się nie odwodnić, ale nie wyskokowe trunki w takich ilościach...


W czwartek, wychodząc z Mylnej, spotkaliśmy dwóch panów raczących się trunkami kilka metrów od wyjścia... Jechało alkoholem już kilkanaście metrów wcześniej, więc panowie chyba obalili coś mocniejszego i to w większej ilości. Ale żeby wbijać do jaskini po to, żeby na stojąco, przy wyjściu obalić flaszkę...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 13, 2011 11:44 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Qwer napisał(a):
Ale żeby wbijać do jaskini po to, żeby na stojąco, przy wyjściu obalić flaszkę...


Bo to debile byli. Każdy szanujący się turysta wie, że w Mylnej tuż obok pożegnalnego łańcucha jest "skalny stolik". W sam raz na flaszeczkę, popiteczkę, zakąski. Można odpocząć na kamieniach, nikt nie przeszkadza bo to troszkę za główną trasą jaskini.

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 13, 2011 8:15 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz wrz 24, 2009 4:46 pm
Posty: 1711
Biaxident napisał(a):
Wczorajsza akcja śmigła na OP, kawałek za trawersem Buczynowych Turni.

helikopter latał już między 9 a 10 rano w niedziele między Kozim,Zamarłą i Granatami.Skutecznie nam zagłuszał komendy. Musieliśmy to przeczekać. Zawijał ze 2 razy.

No to się wyjaśniło:
kronikaTOPR:
"O godz. 9.20 taternicy wspinający się na Zamarłej Turni poinformowali TOPR, że turyści idący z Pustej Dol. Na Kozią Przeł. zgubili szlak, zapchali się w trudne miejsce, skąd nie mogą się wycofać. Potrzebna pomoc. Ratownicy z pokładu śmigłowca desantowali się na tarasie Zamarłej Turni. Po dojściu do oczekujących na pomoc turystów, ratownicy asekurując wyprowadzili ich w bezpieczne miejsce."

_________________
"Sukces-jeśli go osiągamy-to tylko pewien dar.Ostatecznym celem jest poczucie pełni i samoświadomość"
Steve House


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 13, 2011 8:20 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr sty 20, 2010 3:38 pm
Posty: 1827
Lokalizacja: Wolne Miasto Nowa Huta
Ścieżka jest tak mało wyraźna i łańcuchów też nie widać że nie wiem jak można sie tam zgubić...

_________________
Moje Tatry

Życie jest piękne. To ludzie są pojebani.

"Słabe stopnie są jak puszczalska dziewczyna. Jak im zaufasz to ci dadzą, a jak nie, to będą częściej zdradzały." - Mechanior


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 13, 2011 10:55 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 11:53 am
Posty: 2775
Lokalizacja: Wrocław
rogerus72 napisał(a):
ok, w górach należy pić, aby się nie odwodnić, ale nie wyskokowe trunki w takich ilościach...

Czerwona Przełęcz to nie góry 8)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 16, 2011 8:23 am 
Zasłużony

Dołączył(a): Cz sty 27, 2011 12:52 pm
Posty: 151
Lokalizacja: Mikołów
wczoraj (czwartek) na granatach odłamał się głaz wielkości mojego 18m2 pokoju. Narobił przy tym tyle huku że myślałem że bomba walnęła :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 16, 2011 8:25 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 05, 2007 8:49 pm
Posty: 6331
Lokalizacja: Kraków
tomicher napisał(a):
na granatach odłamał się głaz wielkości mojego 18m2 pokoju

W którym miejscu i w jakich okolicznościach?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 16, 2011 8:46 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 05, 2010 9:29 am
Posty: 2318
Lokalizacja: Radom
tomicher napisał(a):
wczoraj (czwartek) na granatach odłamał się głaz wielkości mojego 18m2 pokoju. Narobił przy tym tyle huku że myślałem że bomba walnęła :lol:

no cóż, kiedyś fruwały "telewizory", ale wraz z rozwojem technologii zaczęły się jakieś olbrzymie plazmy, to i góry się dostosowały - teraz latają całe domy :lol:
na fejsie Mooliczek wrzuciła zdjęcie takiego "kamyczka", który zjechał chyba w masywie Blanka:
Obrazek

_________________
Każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem TDI
Rosja to nie kraj, to stan umysłu
"Pierwsza decyzja, jaką w okresie zdobywania sprzętu musi podjąć wspinacz z gotową do użycia kartą kredytową..."


Ostatnio edytowano Pt wrz 16, 2011 8:49 am przez rogerus72, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 16, 2011 8:48 am 
Zasłużony

Dołączył(a): Cz sty 27, 2011 12:52 pm
Posty: 151
Lokalizacja: Mikołów
aż takim topograficznym majstrem niestety na chwile obecną nie jestem żeby dokładnie przedstawić miejsce. zleciał z 30 metrów i skruszył się na "małe" kamienie.
okoliczności totalnie przypadkowe, nie zdążyłem nawet aparatu chwycić


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 16, 2011 10:29 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt lip 10, 2007 9:34 pm
Posty: 2525
Lokalizacja: mazowieckie/małopolskie
Cytuj:
wczoraj (czwartek) na granatach odłamał się głaz wielkości mojego 18m2 pokoju. Narobił przy tym tyle huku że myślałem że bomba walnęła

Też to słyszałam. W pierwszej chwili pomyślałam, że to jakaś anomalia pogodowa (cały dzień lampa aż miło) i piorun przywalił gdzieś w bliskiej odległości
:lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 16, 2011 12:23 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 11:53 am
Posty: 2775
Lokalizacja: Wrocław
tomicher napisał(a):
aż takim topograficznym majstrem niestety na chwile obecną nie jestem żeby dokładnie przedstawić miejsce

No ale Granaty są trzy to chociaż z okolic którego i na którą stronę poleciał chyba wiesz ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 16, 2011 12:52 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt sie 10, 2010 5:25 am
Posty: 2120
Lokalizacja: Poznań
To jest dopiero ciekawe, a o zlotu TG akurat nie ma :shock:

Cytuj:
Po godz. 23-ciej poinformowano TOPR, że w Murowańcu z łóżka piętrowego spadł 44-letni czeski turysta. W wyniku uderzenia głową stracił przytomność. Na miejsce wypadku pojechała karetka TOPR. Rannego turystę szybkim transportem zwieziono na Brzeziny i przekazana karetce „S”.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 16, 2011 12:59 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 11:53 am
Posty: 2775
Lokalizacja: Wrocław
O żesz motyla noga, ale to nie pierwszy taki przypadek.
Na górnych łóżkach często montują już małe barierki.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: ~~~
PostNapisane: Pt wrz 16, 2011 7:18 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 15, 2010 10:42 am
Posty: 208
Lokalizacja: Świebodzin
Wczoraj w radiu mówili, że TOPR został wezwany do młodego człowieka, który co chwilę tracił przytomność (jacyś turyści znaleźli go na szlaku). Okazało się, że ów młodzieniec był zalany w trupa. Ma ktoś namiary na tę informację ? Bo mam przeczucie, że mówili o koledze M. z Zielonej Góry :).

_________________
Największym wrogiem ludzkości jest sam człowiek...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 16, 2011 8:23 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11090
Lokalizacja: Poznań
http://www.topr.pl/index.php?option=com ... 815744b462
Cytuj:
Czwartek 8.09.
W tym samym czasie do TOPR zadzwoniła turystka będąca na Czerwonej Przeł. z informacją, że znajduje się leżący turysta, z którym jest utrudniony kontakt spowodowany zasłabnięciem, lub upojeniem alkoholowym. W tamten rejon ratownicy polecieli śmigłowcem. Po desancie ratownicy włożyli turystę do noszy francuskich , w których został on windą wciągnięty na pokład śmigłowca i przetransportowany do szpitala. Tam okazało się, że 27-letni turysta z Zielonej Góry miał pond 3 promile alkoholu we krwi.” Turystą” zajęła się policja.

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 18, 2011 8:14 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 17, 2011 5:28 pm
Posty: 1479
Lokalizacja: Kraków NH
tomicher napisał(a):
wczoraj (czwartek) na granatach odłamał się głaz wielkości mojego 18m2 pokoju. Narobił przy tym tyle huku że myślałem że bomba walnęła :lol:


O szlag, słyszałem to. Godzina chyba jakoś koło 11 ( +/-1 ) Siedziałem akurat na Świnicy i byłem przekonany, że Słowacy nalot robią za przekroczenie granicy. Inni mówili, że burza idzie i zbierac się trzeba, chociaż czyste niebo na to zupełnie nie wskazywało. Ale fakt - tąpnęło nieźle.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 18, 2011 9:15 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Cz sty 27, 2011 12:52 pm
Posty: 151
Lokalizacja: Mikołów
trekker napisał(a):
tomicher napisał(a):
aż takim topograficznym majstrem niestety na chwile obecną nie jestem żeby dokładnie przedstawić miejsce

No ale Granaty są trzy to chociaż z okolic którego i na którą stronę poleciał chyba wiesz ?

wybacz trekker że nie zauważyłem tego posta skierowanego do mnie, oczywiście tak to jestem w stanie powiedzieć - leciało z pośredniego na 100%


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 18, 2011 9:26 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Wt wrz 26, 2006 10:56 am
Posty: 1119
Lokalizacja: Warszawa
Jak byłem w zeszłą sobotę na Hali Gąsienicowej, to też słyszałem niezły rumor, jak na moje ucho lawiny kamiennej. Nie wiem skąd zeszła, ani czy na 100% była to lawina, ale identycznie brzmiało widziane przeze mnie kiedyś na własne oczy podobne zdarzenie, tyle że w Taurach. Sypią się te nasze Tatry... nie wytrzymują tej erozji turystycznej...

_________________
Maciej Łuczkiewicz
http://naszegory.info - nasza strona o górskich wyprawach
http://czarnobyl1986.info - moja strona o wyprawach do "zakazanego" miejsca


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 19, 2011 12:29 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 11:53 am
Posty: 2775
Lokalizacja: Wrocław
Cytuj:
wybacz trekker że nie zauważyłem tego posta skierowanego do mnie, oczywiście tak to jestem w stanie powiedzieć - leciało z pośredniego na 100%

OK, dzięki bardzo


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 19, 2011 8:37 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): N sie 21, 2005 6:36 pm
Posty: 154
Lokalizacja: Myszków
Podaje Tygodnik Podhalański
tygodnikpodhalanski.pl 2011-09-19 13:53:09
Zwłoki znalezione na Nosalu
Wczoraj w lesie na Nosalu grzybiarz natknął się na zwłoki.
Zwłoki zostały odnalezione w rejonie wyciągu na Nosalu.

- Były one w daleko posuniętym stanie rozkładu. Nie udało się na razie ustalić, czy to kobieta, czy mężczyzna i kiedy doszło do śmierci oraz jaka była jej przyczyna - mówi asp. Joanna Trzebunia z Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem.

Trwa dochodzenie, które ma ustalić dane zmarłej osoby, a także przyczyny jej śmierci.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 19, 2011 9:40 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N paź 23, 2005 9:18 pm
Posty: 2111
Ponoć już zdarzało się na Nosalu sprawdzać czy jakaś kobieta po 50-tce nie poszła tam w wiadomych celach ( TOPR) ; coś ten Nosal ma pecha do samobójców- jak byłem tam ostatnio w październiku 2010 , to w tym dniu w którym byłem, po południu, również stwierdził ktoś inny obecność takiego samego typu "znaleziska". Tamto było świeże. W sumie na Nosal bliżej niż na Giewont... :(


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 19, 2011 11:02 pm 
Swój

Dołączył(a): Pn cze 13, 2011 6:54 pm
Posty: 84
Lokalizacja: Katowice/ Piotrków Trybunalski
TOPR podsumował działalność ratowniczą za okres wakacji . W lipcu i sierpniu udzielono pomocy 169 osobom w tym 60-ciu z użyciem śmigłowca. Doszło do 148 wypadków turystycznych, 2 wypadków taternickich i 6-ciu innych ( wypadków podczas prac leśnych , wypadków komunikacyjnych ),w których śmierć poniosło 5 osób, poważnych urazów doznało 100 osób urazów lekkich i zachorowań doznało 41 osób. 4 osoby zostały rażone piorunem. W celu niesienia pomocy zorganizowano 52 wieloosobowe wyprawy ratunkowe i 101 akcji. W akcjach i wyprawach wzięło udział 582 ratowników. Ratownicy bezpośrednio na akcjach i wyprawach przepracowali 955 godz. a śmigłowiec wylatał 33,5 godz.

_________________
,,pomyślmy jak wiele trzeba mądrości, by stopić się w jedności''.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 21, 2011 1:04 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 05, 2010 9:29 am
Posty: 2318
Lokalizacja: Radom
http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/macie ... nId,360766
http://www.tygodnikpodhalanski.pl/www/i ... =&id=13432

_________________
Każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem TDI
Rosja to nie kraj, to stan umysłu
"Pierwsza decyzja, jaką w okresie zdobywania sprzętu musi podjąć wspinacz z gotową do użycia kartą kredytową..."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 21, 2011 1:10 pm 
Nowy

Dołączył(a): Wt wrz 13, 2011 11:32 am
Posty: 4
Cytuj:
Ciało turysty odnaleźli w Zawratowym Żlebie w Tatrach ratownicy TOPR. Turysta najprawdopodobniej poślizgnął się i spadł ze skał - poinformował ratownik dyżurny TOPR.

- Do wypadku doszło wczoraj wieczorem. Ciało odnaleźli w środę przypadkowi turyści, którzy szli szlakiem od story Hali Gąsienicowej - powiedział ratownik.

Mężczyzna po Tatarach wędrował samotnie. Ratownicy przetransportowali jego ciało śmigłowcem do Zakopanego.

Zawrat to wąska przełęcz położona w bocznej grani Tatr na wysokości 2159 m. n.p.m. oddzielająca Zawratową Turnię od Małego Koziego Wierchu.

Warunki do uprawiania turystyki w Tatrach są niekorzystne. Szlaki są mokre i śliskie, a na odcinkach leśnych błotniste. W górach zalega gęsta mgła ograniczająca widzialność i utrudniająca orientację w terenie.

Wybierając się w góry, trasę wycieczki należy dostosować do aktualnie panujących warunków atmosferycznych, swoich możliwości i doświadczenia. Należy być przygotowanym na nagłe zmiany pogody.

źródło


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 22, 2011 6:49 pm 
Nowy

Dołączył(a): So sie 06, 2011 10:42 pm
Posty: 3
Tak dla informacji turysta, który zginął we wtorek pod Zawratem to Jan Dziaczkowski, obiecujący polski artysta młodego pokolenia

Cytuj:
Artysta Jan Dziaczkowski nie żyje. Zginął na szlaku w Tatrach.

Mężczyzna, który zginął we wtorek wieczorem pod Zawratem, to Jan Dziaczkowski, jeden z najzdolniejszych fotografów, ilustratorów i twórców kolaży młodego pokolenia. Najprawdopodobniej poślizgnął się i spadł ze skał. Miał zaledwie 28 lat.
Do wypadku doszło we wtorek wieczorem. Ciało odnaleźli w środę przypadkowi turyści, którzy szli szlakiem od story Hali Gąsienicowej - informował dyżurny ratownik TOPR-u. Wczoraj wieczorem potwierdzono, że był to Jan Dziaczkowski, absolwent warszawskiej ASP, fotograf i twórca kolaży...


Źródło:http://kultura.gazeta.pl/kultura/1,114530,10334850,Artysta_Jan_Dziaczkowski_nie_zyje__Zginal_na_szlaku.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 24, 2011 6:14 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr sty 20, 2010 3:38 pm
Posty: 1827
Lokalizacja: Wolne Miasto Nowa Huta
Dziś śmigło zgarniało kogoś z Kopy Kondrackiej

_________________
Moje Tatry

Życie jest piękne. To ludzie są pojebani.

"Słabe stopnie są jak puszczalska dziewczyna. Jak im zaufasz to ci dadzą, a jak nie, to będą częściej zdradzały." - Mechanior


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 26, 2011 1:59 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 12:43 pm
Posty: 3533
Lokalizacja: Węgierska Górka
wczoraj z Kazalnicy słyszałem śmigło jak latało koło piątki. Ktoś wie co się stało?

_________________
Galeria zdjęć


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6905 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 231  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL