Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Wt cze 25, 2024 6:52 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 25, 2005 4:20 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 18, 2005 11:29 am
Posty: 90
Lokalizacja: Bydgoszcz
zigulec napisał(a):
Ja zaczynalem Czerwone Wierchy od KIR czerwonym szlakiem prowadzacym na Ciemniak. Powiem szczerze ze wiecej bym nim nie poszedl. Szlak bardzo wymagajacy przez 3,5h caly czas w gore.

Wydaje mi sie ze od strony Kuznic bybyloby łatwiej.


Po 1: od strony Kuźnic większa stonka...
Po 2: Dlaczego byś nie poszedł :roll: Bardzo piękny szlak, cały czas (na moje lekko) do góry, powoli i równomiernie wyprowadza na grań. Fakt, że dość długi... Mnie się bardzo podobał, ale de gustibus... 8)
Po 3: Giewont w sezonie to lepiej sobie odpuścić - czasu szkoda i nerwów. Polecam zejście z Czerwonych przez Goryczkowe Czuby i Kasprowy (szlakiem czerwonym/zielonym). W razie awarii pozostaje kolejka. Pozdro

_________________
Ogień, powietrze, woda i wolność!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 25, 2005 4:51 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11092
Lokalizacja: Poznań
Morales napisał(a):
Dlaczego byś nie poszedł :roll: Bardzo piękny szlak, cały czas (na moje lekko) do góry, powoli i równomiernie wyprowadza na grań.

Zwłaszcza ten początkowy odcinek w lesie, zboczami Adamicy gdzie ścieżki raczej nie ma lub jest bardzo zniszczona i idzie się po wyslizganych kamieniach lub korzeniach drzew. To mój ulubiony odcinek :wink:

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 26, 2005 8:08 pm 
Ja w tym roku podreptałem od Małej Łąki przez Przysłop Miętusi na Małołączniak, Krzesalnicę i Ciemniak i wróciłem Doliną Kościeliską. Trasa o tyle fajna, że do Małołączniaka spotkałem może z 10 osób. Dopiero na Małołączniaku zrobiło się gwarno (całe zastępy ludzi waliły od Kopy Kondrackiej). Tródności raczej niewielkie (w summie zerowe) tylko trasa raczej długa jak dla osoby całkowicie nieprzygotowanej fizycznie. A co widać po drodze to zapraszam na www.dkw.vel.pl


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 26, 2005 8:48 pm 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 26, 2005 8:19 am
Posty: 106
Lokalizacja: Żory
DraQs napisał(a):
Łańcuszki są na zejściu z Małołączniaka p. Kobylarzowy Żleb, ale trudność iście symboliczna, a droga b. ładna.


przychylam się do powyższego zdania :) i podaję adres zdjęcia, "na którym" zmagałam się z owymi łańcuchami- bułka z masłem- przynajmniej latem, bo zimą nie byłam
http://img237.imageshack.us/img237/9844 ... ha50lj.png


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 26, 2005 8:50 pm 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 26, 2005 8:19 am
Posty: 106
Lokalizacja: Żory
piomic napisał(a):
hwyhobo napisał(a):
ekspozycji nie ma zadnych.

Jak to nie ma? A jak wyleziesz na skały na przełęczy (chyba między Małołączniakiem i Krzesanicą, ale może się mylę) to wprawdzie zejdziesz ze szlaku na 2metry, ale zobaczysz ścianę od góry :wink: .

Przez "przypadek" miałam okazję zobaczyć tą "malowniczą przepaść". Na szlaku leżał śnieg i mieliśmy do wyboru albo przejść po śniegu, albo boczkiem, poszliśmy boczkiem.........


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL