Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz maja 23, 2024 5:22 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18015 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378 ... 601  Następna strona

Czy ktoś Ci pomógł w tym wątku?
Tak, jestem zadowolona/y 45%  45%  [ 177 ]
Niestety nie 4%  4%  [ 15 ]
Zamieszali mi tak, że wiem mniej, niż przed pytaniem 3%  3%  [ 13 ]
To jakieś chore towarzystwo - same zboki i debile 15%  15%  [ 58 ]
Nikt nie pomógł, ale i tak Was kocham 8%  8%  [ 31 ]
Krowa cie wysrała 15%  15%  [ 59 ]
Wali mnie to 11%  11%  [ 42 ]
Liczba głosów : 395
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 30, 2012 1:41 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 07, 2005 1:40 pm
Posty: 689
Lokalizacja: 604 km do Tatr
moim zdaniem Czerwone Wierchy najlepiej - jesli sie ma tak jak Ewalajka88 sprobowac przejśc zaczynajac od strony Ciemniaka czyli od Dol Kościeliskiej (podjechac raniutko busem) i tego długaśniego i dajacego każdemu tam schodzacemu po całym dniu bardzo w kość szlaku czerwonego Adamicą.
wtedy zaleznie od warunków pogodowych i kondycji mozna sobie isć albo do Małołączniaka i zejsc bardzo ładnym szlakiem niebieskim przez Kobylarzowy żleb, albo ciągnać dalej ile się da - do Kasprowego lub dalej nawet.
moim zdniaem z tej strony jest wiecje wariantów wycieczek alternatywnych w razie zdupcenia sie pogody


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 30, 2012 3:34 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr sty 20, 2010 3:38 pm
Posty: 1827
Lokalizacja: Wolne Miasto Nowa Huta
szach_mat napisał(a):
nie wiem czy w ogóle jest jakieś wejście na Koprowy od strony Ciemnosmreczyńskiego(na upartego to na pewno wejdę :) ), (do tego nie znam poziomu trudności ścieżki). Cofnąłbym się do niebieskiego szlaku i doliną Hlińską na Koprową przełęcz.


Jest chyba nawet nie taki trudny Pośredni Wierszyk. Gdzieś w Górach był opis grzbietu.

_________________
Moje Tatry

Życie jest piękne. To ludzie są pojebani.

"Słabe stopnie są jak puszczalska dziewczyna. Jak im zaufasz to ci dadzą, a jak nie, to będą częściej zdradzały." - Mechanior


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 30, 2012 3:52 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 26, 2012 9:09 pm
Posty: 377
Lokalizacja: Zachód Polski
Chodziło mi czy da radę zaliczyć ten szczyt i przy okazji jeszcze jakiś i zmieścić się w 1 dniu :)

dzięki adhezja :) Twoja propozycja wydaje się ciekawa :) zostawiłam Ci wiadomość na PW :)

_________________
"Nie wystarczy zatem być raz na górze i powiedzieć, że widziałem wszystko to co ma nam ona do pokazania, bo każde kolejne wejście na jej szczyt jest zazwyczaj nowym okryciem, doznaniem, czy po prostu zdobyczą dla serca i ducha".


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 30, 2012 8:31 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Wt lut 15, 2011 10:48 pm
Posty: 546
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Ewalajka88 - Czerwone Wierchy to nie szczyt- popatrz na mapę zanim zapytasz, bo ponoć takową posiadasz. Albo robisz sobie jaja zadając , bez urazy , głupie pytania, nie pierwszy raz 8)

_________________
Alkohol nie rozwiązuje problemów. Mleko też nie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 30, 2012 9:25 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 26, 2012 9:09 pm
Posty: 377
Lokalizacja: Zachód Polski
Nie byłam nigdy w Tatrach to skąd mam wiedzieć? :? a mapy nie przestudiowałam jeszcze dokładnie. Poza tym nie jestem doświadczonym turystą górskim.
Co to znaczy nie pierwszy raz? To na tym forum wszystkie pytania muszą być mądre? Przepraszam ale zauważyłam, że na tym forum są ludzie, którzy lubią się wymądrzać i z innych się wyśmiewać. A chyba ludzie doświadczeni w wędrówce górskiej powinni służyć pomocą, a nie komentować. Trochę ten Twój komentarz był niesmaczny.

_________________
"Nie wystarczy zatem być raz na górze i powiedzieć, że widziałem wszystko to co ma nam ona do pokazania, bo każde kolejne wejście na jej szczyt jest zazwyczaj nowym okryciem, doznaniem, czy po prostu zdobyczą dla serca i ducha".


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 30, 2012 10:31 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt sie 10, 2010 5:25 am
Posty: 2120
Lokalizacja: Poznań
Ewelajka88 napisał(a):
Przepraszam ale zauważyłam, że na tym forum są ludzie, którzy lubią się wymądrzać i z innych się wyśmiewać.

Wyłącznie.
A do tego topograficzne uje ;)
Swoją drogą Kiry - Ciemniak - Kasprowy - Muro - Jaworzynka + niedźwiedzie + dworzec PKP... ach było się kiedyś młodym i ambitnym 8)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 30, 2012 10:34 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11088
Lokalizacja: Poznań
Ewelajka88 napisał(a):
Czy trasa na Czerwony Wierchy jest długa?

W jeden dzień zrobisz i przejdziesz przez wszystkie Czerwone Wierchy.
Jak chcesz krótszą wycieczkę to idź na Małołączniak przez Kobylarzowy Żleb
http://www.tatry.turystyka-gorska.pl/malolaczniak.htm

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 30, 2012 10:37 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Pt cze 17, 2011 9:04 pm
Posty: 251
Lokalizacja: Krakuska
Auralis napisał(a):
Ewelajka88 napisał(a):
Przepraszam ale zauważyłam, że na tym forum są ludzie, którzy lubią się wymądrzać i z innych się wyśmiewać.

ach było się kiedyś młodym i ambitnym 8)


na urodziny masz ode mnie jak w banku balkonik na kolkach :D

_________________
"sssij"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 31, 2012 8:20 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pt wrz 02, 2011 8:03 am
Posty: 1748
Lokalizacja: Podkarpacie
aldi75 napisał(a):
W takim ujęciu może dać popalić. Jeśli skrócisz sobie ją o podejścia (np. startując z Kuźnic podjedziesz na Kasprowy kolejką albo wystartujesz z Murowańca zamiast z Kuźnic) to samo przejście Czerwonych choć długie to jest przyjemne.


Od Muro chcemy zacząć te trase po uprzednim noclegu

_________________
Najlepszy reset tylko w górach


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 31, 2012 9:23 am 
Kombatant

Dołączył(a): Pn lip 06, 2009 3:13 pm
Posty: 306
Lokalizacja: Kraków
Ewelajka88 napisał(a):
Chodziło mi czy da radę zaliczyć ten szczyt i przy okazji jeszcze jakiś i zmieścić się w 1 dniu :)

dzięki adhezja :) Twoja propozycja wydaje się ciekawa :) zostawiłam Ci wiadomość na PW :)


W ramach pierwszego "właściwego" wyjścia w Tatry zrobiłam trasę Kuźnice-Kasprowy-Kopa K.-Ciemniak- z powrotem na Kopę K. xD- Giewont- Kuźnice. Zmieściłam się w jednym dniu spokojnie, wychodząc bodajże o 9ej czy 10ej (wtedy wydawało mi się, że to wcześnie...;) ), choć szlak dał trochę w kość.

_________________
Nie trać serca.
Ktoś mógłby chcieć je wyciąć a nie chciałby marnować czasu na szukanie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 31, 2012 9:52 am 
Weteran

Dołączył(a): Wt maja 29, 2012 2:40 pm
Posty: 116
Lokalizacja: WLKP
rafi86 napisał(a):
Od Muro chcemy zacząć te trase po uprzednim noclegu


Tak chyba najlepiej. Rozważ jeszcze czy wolisz zejść z Ciemniaka w Kirach czy innym szlakiem z Ciemniaka do schroniska Ornak na końcu Doliny Kościeliskiej. Tym drugim jeszcze nie szłam więc nie rekomenduję czy fajniejszy od pierwszego :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 31, 2012 10:24 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pt wrz 02, 2011 8:03 am
Posty: 1748
Lokalizacja: Podkarpacie
aldi75 napisał(a):
Tak chyba najlepiej. Rozważ jeszcze czy wolisz zejść z Ciemniaka w Kirach czy innym szlakiem z Ciemniaka do schroniska Ornak na końcu Doliny Kościeliskiej


trase zaczynamy w MOKU i po wejściu na Chłopka myślimy na drugi dzień wybrać się na wschód słońca na Szpiglas, później do 5 nocleg i dalej przez Zawrat do Muro.... jak sił starczy do pomyślimy dalej i jak bd boleć giry, to zostają tylko Kiry :D

_________________
Najlepszy reset tylko w górach


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 31, 2012 10:43 am 
Weteran

Dołączył(a): Wt maja 29, 2012 2:40 pm
Posty: 116
Lokalizacja: WLKP
rafi86 napisał(a):
i jak bd boleć giry, to zostają tylko Kiry :D


hehe, dobre :D

Pozostaje życzyć powodzenia :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 31, 2012 11:10 am 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 07, 2008 8:00 am
Posty: 210
Lokalizacja: Bełchatów
szedł ktoś z dzieckiem w nosidełku Doliną Białego przez Sarnią Skałę do Strążyskiej? ile czasu mniej więcej może to potrwać? wiem że z dzieckiem trzeba zawsze doliczyć trochę, tylko nie wiem ile to jest to "troche" :)

_________________
Padają miasta, inny świat

mijają wieki całe

Aniele Stróżu strzeż nam gór

niech będą wciąż te same.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 31, 2012 2:59 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 30, 2012 8:08 pm
Posty: 90
Lokalizacja: krk.pdg
jeśli dziecko będzie cały czas w nosidełku to nic doliczać nie trzeba ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 31, 2012 3:17 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 07, 2008 8:00 am
Posty: 210
Lokalizacja: Bełchatów
nawet jak będzie cały czas w nosidełku to i tak muszę iść wolniej bo mój synek waży 16 kg+ nosidełko :wink:

_________________
Padają miasta, inny świat

mijają wieki całe

Aniele Stróżu strzeż nam gór

niech będą wciąż te same.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 31, 2012 3:48 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Wt wrz 14, 2010 12:59 pm
Posty: 859
Lokalizacja: Tarnów Biegun Ciepła
Ewelajka88 napisał(a):
Nie byłam nigdy w Tatrach to skąd mam wiedzieć? a mapy nie przestudiowałam jeszcze dokładnie. Poza tym nie jestem doświadczonym turystą górskim.

Sam fakt że na Czerwone Wierchy można dojść na kilka sposobów, sprawia że twoje pytanie jest bez sensu. Poprostu posłuż się mapą, internetem, wujkiem google a dopiero później zadawaj pytania, chodzi o oszczędzenie nerwów użytkowników odpowiadających na niekonkretne pytania.


Ewelajka88 napisał(a):
rzepraszam ale zauważyłam, że na tym forum są ludzie, którzy lubią się wymądrzać i z innych się wyśmiewać.

A tak tak, bo to fajna zabawa jest
:lol:

_________________
"Na szczytach Tatr...
Na szczytach Tatr,
Na sinej ich krawędzi
Króluje w mgłach świszczący wiatr
I ciemne chmury pędzi..."
________________________________________
"Nawet podróż tysiąca mil zaczyna się od pierwszego kroku"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 31, 2012 4:23 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 30, 2012 8:08 pm
Posty: 90
Lokalizacja: krk.pdg
Agunia24 napisał(a):
nawet jak będzie cały czas w nosidełku to i tak muszę iść wolniej bo mój synek waży 16 kg+ nosidełko :wink:



to 2kg więcej niż moja córka, z tym, że ona woli chodzić niż siedzieć, co widać na załączonym obrazku :D

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 31, 2012 4:41 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Wt lut 15, 2011 10:48 pm
Posty: 546
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Agunia24 napisał(a):
nawet jak będzie cały czas w nosidełku to i tak muszę iść wolniej bo mój synek waży 16 kg+ nosidełko

Będzie trochę dłużej choćby dlatego , że w lesie -( czyli całą Ściezkę nad Reglami) będzie miejscami mokro i ślisko, wyślizgane kamienie itp. , na pewno bym się nie odważył pędzić z dzieckiem na plecach. Warto chwilę się zatrzymać na Sarniej. Tak, że bym osobiście doliczył 1/3 do nawet 1/2 czasu więcej , żeby przejść lajtowo, zatrzymać się gdzie-niegdzie, popodziwiać skałki w dolinach, warto też zahaczyć o Siklawicę. Ale to już indywidualne preferencje :)


Ewelajka88 napisał(a):
Nie byłam nigdy w Tatrach to skąd mam wiedzieć? Confused a mapy nie przestudiowałam jeszcze dokładnie. Poza tym nie jestem doświadczonym turystą górskim.
Co to znaczy nie pierwszy raz? To na tym forum wszystkie pytania muszą być mądre? Przepraszam ale zauważyłam, że na tym forum są ludzie, którzy lubią się wymądrzać i z innych się wyśmiewać. A chyba ludzie doświadczeni w wędrówce górskiej powinni służyć pomocą, a nie komentować. Trochę ten Twój komentarz był niesmaczny.


Napisałem "bez urazy"
:wink: Ja rozumiem, że możesz nie mieć doświadczenia, nie byłaś w Tatrach itp. etc. - ale czasem warto zerknąć na mapę czy do przewodnika, prześledzić dany szlak zanim zada się pytanie :wink: Bo potem mogą wyjść dziwne pytania typu: czy wspinając się doliną Giewontu na Kobylarz po prawej będę miała Gęsią Szyję czy Mnicha? :lol:

_________________
Alkohol nie rozwiązuje problemów. Mleko też nie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 31, 2012 5:05 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 30, 2012 8:08 pm
Posty: 90
Lokalizacja: krk.pdg
slawekskiper napisał(a):
Będzie trochę dłużej choćby dlatego , że w lesie -( czyli całą Ściezkę nad Reglami) będzie miejscami mokro i ślisko, wyślizgane kamienie itp. , na pewno bym się nie odważył pędzić z dzieckiem na plecach.


No ale kijki w takich warunkach spisują się na medal


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 31, 2012 5:39 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 07, 2008 8:00 am
Posty: 210
Lokalizacja: Bełchatów
dzięki za rady :) to chyba sobie daruję ścieżke nad reglami bo faktycznie moze byc ślisko... a faktycznie jakby mały nie chciał siedzieć w nosidełku to zawsze sobie może trochę przejść Strążyską :) a o Siklawicę na pewno zahaczymy :D

_________________
Padają miasta, inny świat

mijają wieki całe

Aniele Stróżu strzeż nam gór

niech będą wciąż te same.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 31, 2012 7:20 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 17, 2008 9:44 pm
Posty: 969
Lokalizacja: Łódź
to wszystko będzie zależało od pogody. Po deszczu może być trochę ślisko, ale myślę że spokojnie dasz radę.
Siklawicę też polecam :D

slawekskiper napisał(a):
Tak, że bym osobiście doliczył 1/3 do nawet 1/2 czasu więcej , żeby przejść lajtowo, zatrzymać się gdzie-niegdzie, popodziwiać skałki w dolinach, warto też zahaczyć o Siklawicę. Ale to już indywidualne preferencje Smile

myślę że 1/2 to przesada. 1/3 uważam że się przejdzie bardzo lajtowo

oxygenic napisał(a):
No ale kijki w takich warunkach spisują się na medal

jedynie wchodząc na Sarnią Skałę trzeba będzie schować, trzeba tam trochę skorzystać górnych kończyń


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 31, 2012 8:06 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Wt lut 15, 2011 10:48 pm
Posty: 546
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
szach_mat napisał(a):
jedynie wchodząc na Sarnią Skałę trzeba będzie schować, trzeba tam trochę skorzystać górnych kończyń

Zgadza się- na Sarniej zawsze używam jedynie górnych kończyn w ramach sentymentu: dawniej- wchodziłem tam pijąc browar w ramach tzw. aklimatyzacji wysokogórskiej
8)
Obecnie: jw. tylko po , w ramach odpoczynku :lol:
A że się nie da pić browara stopami , nawet w najlepszych butach (bynajmniej ja nie potrafię) tak, że ... trza Sarnią łoić ... :twisted:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 01, 2012 8:48 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 17, 2008 9:44 pm
Posty: 969
Lokalizacja: Łódź
Przechodził ktoś z Niżnego Ciemnosmreczyńskiego Stawu do Wyżniego Ciemnosmreczyńskiego Stawu?? jak stan ścieżki (czy widoczna??)

w którym tomie WHP znajdę przejście z Ciemnosmreczyńskiego Stawu na Koprowy Wierch??


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 01, 2012 10:20 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N paź 23, 2005 9:18 pm
Posty: 2109
Hej koleś polecam Ci "Grań Baszt-tom XV Władysława Cywińskiego z 2009 r. -tam jest opisany również cały masyw Koprowego Wierchu.
- Jak już pytasz wprost to najlepiej wejść na najniższą część grani Pośredniego Wierszyka i przejść tą 2 km grań z niewielkimi obejściami tam gdzie puszcza- aż na szczyt Koprowego ( po drodze mijamy Mały Koprowy Wierch) . Droga jak mnie pamięc nie myli ma trudności 0+. W każdym razie wejść lepiej od Hlińskiej, natomiast północne zerwy Pośredniego Wierszyka czy Małego Koprowego ( maks. aż 480 m ściana..) to teren taternicki i bez doświadczenia wspinaczkowego tam sobie chłopie nie poradzisz a jeszcze narazisz się na płatną akcję ratunkową ( tam jest ścisły rezerwat przyrody jednak dalej..) . Tylko tyle i aż tyle. Wszystko zależy od Twojego doświadczenia. Jak umiesz się wspinać i byłeś np. na ścianie Kazalnicy to będzie dla Ciebie wszystko łatwa wspinaczka, ale w przeciwnym razie możesz się narazić na poważne niebezpieczeństwo.
- Poza tym w relacji z lipca 2011 opisywałem ( 9 VII) że piargi w Dolinie Piarżystej są b. upierdliwe.
- Najlepiej kup ww. przewodnik i idź z kimś doświadczonym.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 01, 2012 12:17 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 05, 2007 8:49 pm
Posty: 6331
Lokalizacja: Kraków
Jakub napisał(a):
Jak umiesz się wspinać i byłeś np. na ścianie Kazalnicy to będzie dla Ciebie wszystko łatwa wspinaczka, ale w przeciwnym razie możesz się narazić na poważne niebezpieczeństwo.

Rządzisz Jakub :lol:
Co ma wspinaczka na Kazalnicy do 0+ piarżystej drogi?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 01, 2012 12:20 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 17, 2008 9:44 pm
Posty: 969
Lokalizacja: Łódź
Doświadczenia taternickiego nie mam, dlatego nie będę ryzykować i wejdę od strony dol Hlińskiej (chyba że znajdzie się ktoś doświadczony i pójdzie ze mną :D )

ma ktoś ww tom w formie pdf ??
dzięki za link do relacji. Opisałeś w nim ewentualny drugi wariant (przez Wrota Chałbińskiego). Zastanawiam czy w ogóle nim iść przy tak zniszczonym szlaku łatwo tam o jakąś kontuzję


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 02, 2012 4:04 pm 
Nowy

Dołączył(a): Cz lis 10, 2011 3:33 pm
Posty: 13
cześc mam pytanko - swoim rowerem moge dojechać do Chochołowskiej(schronisko) , Kościeliska(schronisko) , Kalatówki i coś jeszcze by sie znalazło? bo chyba na kondratową nie da rady co? a na morskie by idealnie bylo ale co zrobic...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 02, 2012 5:07 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11088
Lokalizacja: Poznań
http://www.tpn.pl/pl/zwiedzaj/turystyka ... a-rowerowa
http://www.tanap.org/navstevny-poriadok/

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 02, 2012 5:23 pm 
Nowy

Dołączył(a): N maja 27, 2012 12:23 pm
Posty: 5
Witam.Latem chcę wejść na Zawrat i Świnice i mam takie pytanie.Od której strony lepiej to zrobić,od Dol.Gąsienicowej czy od Pięciu Stawów?Wejście od Kasprowego mnie nie interesuje :D .Z góry wielkie dzięki za wszelkie podpowiedzi.Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18015 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378 ... 601  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL