Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest So cze 15, 2024 9:40 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1684 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 57  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 11, 2012 5:26 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn cze 11, 2012 4:59 pm
Posty: 3
Parenaście postów w tył ktoś polecał ten nocleg: http://www.noclegichyc.com/zakopane-noclegi-u-chyca-zakopane ale post był wyjątkowo lakoniczny :lol:
Można prosić o parę słów na temat tego miejsca?

Od siebie polecam nocleg na Królach (niedaleko Harendy), u Państwa Królów. Gdyby nie to, że koniecznie szukam czegoś w pobliżu pkp to wracałabym do nich co roku.
Mogę podać do nich nr telefonu przez pw jeśli ktoś jest zainteresowany. Nieduża kwatera, łazienka na korytarzu wspólna dla 3 pokoi, dobrze wyposażony aneks kuchenny.
Łazienka zawsze była czysta i z ciepłą wodą, pokoiki wykończone w drewnie, przytulne i niemałe.
Do tego rodzina Państwa Królów jest przesympatyczna :mrgreen: A w niedzielę oboje z TŻtem dostaliśmy po kawałku jeszcze ciepłej szarlotki.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 11, 2012 6:09 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 17, 2011 5:28 pm
Posty: 1479
Lokalizacja: Kraków NH
Chardon napisał(a):
Parenaście postów w tył ktoś polecał ten nocleg

A co chcesz wiedzieć? Bo to, co najważniejsze, masz na stronie. Informacje są prawdziwe, zdjęcia również.

_________________
"Ludzie przeważnie nie są źli. Po prostu czasem dają się porwać jakiejś idei"
Moje pstryki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 11, 2012 6:28 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn cze 11, 2012 4:59 pm
Posty: 3
Chętnie zapytałabym o ceny chociażby. Czy można np. wytargować niższą cenę przy dłuższym pobycie?
Bo te noclegi od 30zł brzmią kusząco, tylko już nie raz trafiałam na ofertę, gdzie przy rozmowie telefonicznej okazywało się, że dwójka z łazienką to jednak 50-60zł od osoby.

Poza tym szczegóły np. czy jest stale ciepła woda? czy sprzęty w aneksach są sprawne?

I chętnie ogólne odczucia odnośnie gospodarzy i samej lokalizacji. Że blisko pkp to widzę po mapie, ale czy po dłuższej trasie można spokojnie odpocząć czy raczej zamęczy człowieka szum samochodów?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 11, 2012 7:18 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 17, 2011 5:28 pm
Posty: 1479
Lokalizacja: Kraków NH
Ceny, tak jak masz podane, ale to ustalisz sobie przy ewentualnej rozmowie. Jeśli chodzi o dłuższe pobyty, to tak, istnieje możliwość negocjacji ceny, jednak na mniej niż 30zł liczyć raczej nie masz co. Z ciepłą wodą nigdy nie było problemu ( jeżdżę tam od kilku lat ). Sprzęty wszystkie sprawne, aczkolwiek pierdoły typu kubek/miska, czy coś w ten deseń, możesz zabrać ze sobą - tam jest ich mało. Szum samochodów nie istnieje, ale dom jest bardzo blisko torów kolejowych. Czy mi to przeszkadzało? Nie, z tym że ja mam dość twardy sen, a i pociągi często nie kursują. Właściciele... Po prostu są ok, chociaż ja widuję się z nimi tylko w chwili przyjazdu i wyjazdu. W trakcie pobytu, na ogół, od rana do wieczora jestem poza miastem ;) W każdym razie nigdy mnie nie oszukali, warunki zawsze były takie, jak sobie ustaliliśmy.

_________________
"Ludzie przeważnie nie są źli. Po prostu czasem dają się porwać jakiejś idei"
Moje pstryki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 11, 2012 7:42 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 20, 2006 3:56 am
Posty: 2343
Lokalizacja: Warszawa/Pruszków
Krzysiek1980 napisał(a):
z tym że ja mam dość twardy sen

Prawdopodobnie zagłuszał pociągi swoim donośnym...snem :twisted:

_________________
Powolutku do przodu, mamy już stronę !!! :) :arrow: http://pomagamoli.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 11, 2012 7:49 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 17, 2011 5:28 pm
Posty: 1479
Lokalizacja: Kraków NH
Pomówienia! Sąsiedzi z domu obok nic nie narzekali :D

_________________
"Ludzie przeważnie nie są źli. Po prostu czasem dają się porwać jakiejś idei"
Moje pstryki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 11, 2012 9:20 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 07, 2008 8:00 am
Posty: 210
Lokalizacja: Bełchatów
szczerze polecam to miejsce http://www.zol.pl/noclegi/?action=obiekt&id=578 :) Własnie stamtąd wróciłam, pokoje czyściutkie, zadbane, wszystkie z łazienką, TV i Wi - Fi. My akurat mieliśmy pokój z balkonem z którego było widać od Buczynowych po Czerwone :lol: Aneks kuchenny na korytarzu, lodówka, mikrofala, naczynia. Co do ceny to osoba dorosła 35 zł, za dziecko nie płaciliśmy bo mieliśmy swoja posciel. Duży teren zielony, co dla maluchów najważniejsze piaskownica z całą masą zabawek/ nasz synek siedział prawie cały czas kiedy nie bylismy na szlaku :D /, huśtawki i dla małych i dla duzych, miejsce na grill. A gospodarze SUPER!!!

_________________
Padają miasta, inny świat

mijają wieki całe

Aniele Stróżu strzeż nam gór

niech będą wciąż te same.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 12, 2012 10:39 am 
Nowy

Dołączył(a): Pn cze 11, 2012 4:59 pm
Posty: 3
Krzysiek1980 dziękuję :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 22, 2012 7:37 am 
Nowy

Dołączył(a): Pt cze 22, 2012 6:20 am
Posty: 2
Witam,
Szukam sprawdzonego noclegu na Słowacji w Smokowcu, Nowej Leśnej lub okolicy, blisko stacji kolejki. Jeżeli ktoś zna coś ciekawego to proszę pisać:) Fajnie jakby nocleg nie był za więcej niż 10-12 euro pozdrawiam:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 22, 2012 9:51 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 9:35 pm
Posty: 1125
Sprawdzone, ale w 2010:
http://pkfoto.nazwa.pl/novalesna/starysmokowiec.htm

_________________
Omówienie sezonu ograniczam do rejonu Morskiego Oka i Tatr Zachodnich (...). By zasłużyć na wyróżnienie w rejonie Hali trzeba by najtrudniejszą tamtejszą drogę przejść nocą, samotnie i w kapciach. - Władysław Cywiński


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 25, 2012 8:55 pm 
Nowy

Dołączył(a): Śr cze 08, 2011 9:15 pm
Posty: 5
Witam wszystkich forumowiczów.
Mam zamiar kwaterę wynająć w okolicach Gubałówki, niejaka Willa Olimpia ul. Bilinówka 1a. Bardzo przyzwoicie to na zdjęciach wygląda, ale nigdzie opinii nie mogę znaleźć na jej temat, a zdjęcia w zasadzie tylko wewnątrz. Gdzieś mi wpadło w ucho że nieistniejące kwatery można wynająć i oczywista prośba.... jeśli ktoś widział, ktoś wie czy w ogóle takowa istnieje. Jeszcze drugie pytanko: czy można to jakoś sprawdzić w jakiejś informacji? Pozdrawiam.

Wielkie dzięki za odpowiedź aldi75 i peepe. Zadzwoniłem i taki obiekt jest zarejestrowany, a to już coś.


Ostatnio edytowano Cz cze 28, 2012 4:15 pm przez snow, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 26, 2012 8:01 am 
Weteran

Dołączył(a): Wt maja 29, 2012 2:40 pm
Posty: 116
Lokalizacja: WLKP
snow napisał(a):
jeśli ktoś widział, ktoś wie czy w ogóle takowa istnieje. Jeszcze drugie pytanko: czy można to jakoś sprawdzić w jakiejś informacji? Pozdrawiam.

Sprawdzić można. Spróbuj się skontaktować z Urzędem Miasta Zakopane, czy mają taki pensjonat/noclegownię/coś w rejestrze działalności gospodarczej.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 26, 2012 10:21 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 28, 2007 1:34 pm
Posty: 4450
Lokalizacja: lkr
snow napisał(a):
Jeszcze drugie pytanko: czy można to jakoś sprawdzić w jakiejś informacji? Pozdrawiam.

Zobacz tutaj http://www.ezakopane.info.pl/index.php

_________________
Zrozumcie, że państwo chce tylko waszego dobra. Całego waszego dobra...

Picasa
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 27, 2012 8:28 pm 
Nowy

Dołączył(a): Śr cze 27, 2012 8:20 pm
Posty: 2
Lokalizacja: Gdynia
Witojcie. :) Szukam pokoju 5-osobowego w Zakopanem, niedaleko centrum i PKS, aby można było szybko wskoczyć w busa i pojechać do Palenicy. Niestety w schroniskach (Roztoka i 5 stawów) wszystko jest już zarezerwowane. Czy znajdę pokój 5-osobowy w cenie 40zł/os - 200 zł/doba za 5 osób? Zależy mi na tym, żeby pokój wyposażony był w aneks kuchenny i łazienkę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 29, 2012 10:46 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 05, 2006 5:46 pm
Posty: 893
Lokalizacja: Skądinąd
Witam. Będę wdzięczny za namiary na jakiś tani (w standardzie turystycznym) obiekt Z POKOJEM 1-OS. w możliwie najbliższej okolicy dworca PKS. Byłbym wdzięczny za jakiś dobry serwis internetowy z noclegami naniesionymi na mapę (jak www.zol.pl na przykład) - dawno nie nocowałem po polskiej stronie i kompletnie nie orientuję się, jaka strona jest teraz najlepsza do poszukiwania noclegu w określonym rejonie Zakopanego. Z góry wielkie dzięki.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 29, 2012 11:57 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 07, 2005 1:40 pm
Posty: 689
Lokalizacja: 604 km do Tatr
a ja będe wdzięczna za namiar na przetestowane noclegi w Zubercu (okolicach?) [rogerusowi72 dziekuję - jego namiar juz mam zapisany]
lub ewentualnie z drugiej strony Zachodnich Słowackich - Liptowvsku Mikulas? Żar? (stamtąd sie da dojechac do wejscia w góry busem?)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 29, 2012 4:09 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 05, 2006 5:46 pm
Posty: 893
Lokalizacja: Skądinąd
Adhezjo droga, z Mikułasza bez własnego auta generalnie ani rusz. Ja 2 lata temu biwakowałem na autocampingu w Raczkowej całkiem przystępne ceny z tego co widzę w tej Chacie Jakubina (sam spałem w namiocie, więc o standardzie wewnątrz Ci nie opowiem), do tego, jeśli o mówimy o normalnych cenach, a nie jak pobliska Chata Oresznica, masz w okolicy też: Domov Komenskeho, Hotel Mier i Hotel Akademik, http://hotelakademik.sk/cennik.html

Sam bym się chętnie zapoznał z owymi obiektami. "Odkryłem" je dopiero po swoim pobycie. Być może jest tam lepiej niż na kempingu. Na samym kempingu będzie problem z zakupami. Mają jakąś budkę, ale przeważnie jak się zejdzie z gór to już ich nie ma, a kiedy się wychodzi to jeszcze ich nie ma. Ale gdyby się zdarzyło, to pewnie jakiś chlebuś czy masło sprzedadzą. Ja kupiłem na zapleczu, w kuchni tej całej jadłodajni (główny budynek kempingu). Prysznice są w osobnym budynku, jak to kemping. Czy w Chacie Jakubina są osobne, tego nie wiem. Wszystkie wymienione obiekty w bezpośredniej bliskości ujścia Doliny Wąskiej (Raczkowej+Jamnickiej). Generalnie im bardziej na zachód, tym gorzej z noclegiem (chyba, że kogoś stać na wygody dla japiszonów-wczasowiczów). U wylotu Żarskiej kimaliśmy już z kumplami pod chmurką. O Zubercu nic nie wiem, ale z Zuberca to w zasadzie tylko Stawy Rohackie można zwiedzić, ew. Osobitą. Całą resztę grupy "Rohaczy" można ugryźć właśnie od Liptowa, od południa. Pozdrawiam

P.S. Prośba o info w sprawie "jedynki" w okolicach dworca dalej aktualna. ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 30, 2012 10:08 am 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 21, 2009 11:47 am
Posty: 146
Lokalizacja: Skierniewice
Witam,
Ja w zeszłym roku nocowałam w ATC RAczkowa , w Chacie Jakubina,
nocleg 8 euro/osoby ew. 2,4 za parking /dobe

Na dwoje dostaliśmy pokój 4-osobowy.Więc był luz.
Na korytarzu łazienka,wc,gorąca woda.
Kuchnia na terenie, jakiś barek, piwiarnia.
Ale można wziąc czajnik elektryczny, czy maszynkę i sobie zarządzić coś w pokoju.Albo grilować na dworzu.
Lodówka na korytarzu.
Brak TV,co moze być uciązliwie dla jej miłosników.
Ale dla mnie było SUPER, cisza, spokój,a przede wszystkim blisko do szlaków na Otargańce, Baraniec, Rohacze.Można też podjechać do szlaku na Bystrą alebo też drałować z Raczkowej.
Osobiście polecam.

pzdr
ela

_________________
grzeczne dziewczynki idą do nieba.. niegrzeczne idą tam, gdzie chcą.. ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 30, 2012 6:44 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 18, 2008 1:10 pm
Posty: 240
Lokalizacja: Szczecin
kompas napisał(a):
Witojcie. :) Szukam pokoju 5-osobowego w Zakopanem, niedaleko centrum i PKS, aby można było szybko wskoczyć w busa i pojechać do Palenicy. Niestety w schroniskach (Roztoka i 5 stawów) wszystko jest już zarezerwowane. Czy znajdę pokój 5-osobowy w cenie 40zł/os - 200 zł/doba za 5 osób? Zależy mi na tym, żeby pokój wyposażony był w aneks kuchenny i łazienkę.


Od kilku lat wynajmuję na ulicy Brzozowej samodzielne mieszkanie. W całym budynku są "apartamenty" pod wynajem. Ostatnio płaciłem 100 za mieszkanie - byliśmy w 4 osoby. Także 25 pln za dobę od osoby.

_________________
marchew napisał(a):
Nie od dziś wiadomo, źe aby chronić Tatry, należy je odciąć od górali.
Góry tak - górale nie.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 30, 2012 8:07 pm 
Swój

Dołączył(a): Cz sie 18, 2011 7:26 pm
Posty: 67
Lokalizacja: Koszalin
Jesli by ktos szukal noclegu w Zakopanem to polecam Pensjonat Tecza na Zeromskiego, warunki b.dobre i cena mysle tez jest przystepna, a gospodarze naprawde bardzo mili ludzie.
http://www.tecza.wzakopanem.pl/3681,oferta.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 01, 2012 11:41 am 
Nowy

Dołączył(a): Śr cze 27, 2012 8:20 pm
Posty: 2
Lokalizacja: Gdynia
maluch napisał(a):
kompas napisał(a):
Witojcie. :) Szukam pokoju 5-osobowego w Zakopanem, niedaleko centrum i PKS, aby można było szybko wskoczyć w busa i pojechać do Palenicy. Niestety w schroniskach (Roztoka i 5 stawów) wszystko jest już zarezerwowane. Czy znajdę pokój 5-osobowy w cenie 40zł/os - 200 zł/doba za 5 osób? Zależy mi na tym, żeby pokój wyposażony był w aneks kuchenny i łazienkę.


Od kilku lat wynajmuję na ulicy Brzozowej samodzielne mieszkanie. W całym budynku są "apartamenty" pod wynajem. Ostatnio płaciłem 100 za mieszkanie - byliśmy w 4 osoby. Także 25 pln za dobę od osoby.


Czy mógłbym prosić o jakieś namiary? Telefon lub @, pod którym można dokonać rezerwacji?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 02, 2012 5:37 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 05, 2006 5:46 pm
Posty: 893
Lokalizacja: Skądinąd
Podbijam stawkę - czy dostanie się tam pokój 1-osobowy?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 03, 2012 12:39 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 18, 2008 1:10 pm
Posty: 240
Lokalizacja: Szczecin
kompas napisał(a):
Czy mógłbym prosić o jakieś namiary?


Sprawdź proszę swoją skrzynkę z prywatnymi wiadomościami.

_________________
marchew napisał(a):
Nie od dziś wiadomo, źe aby chronić Tatry, należy je odciąć od górali.
Góry tak - górale nie.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 03, 2012 12:42 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 05, 2006 5:46 pm
Posty: 893
Lokalizacja: Skądinąd
A mnie też mógłbyś odpowiedzieć?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 03, 2012 1:46 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 18, 2008 1:10 pm
Posty: 240
Lokalizacja: Szczecin
Przepraszam. Niestety są tam tylko całe mieszkania.

_________________
marchew napisał(a):
Nie od dziś wiadomo, źe aby chronić Tatry, należy je odciąć od górali.
Góry tak - górale nie.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 04, 2012 10:28 pm 
Swój

Dołączył(a): So sie 15, 2009 8:10 pm
Posty: 59
Lokalizacja: Kraków
Witam! Byłbym bardzo wdzięczny jakby ktoś podał jakieś namiary na wmiare tani nocleg najlepiej w bukowinie lub w białce :) Z góry bardzo dziękuję !


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 05, 2012 9:46 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 17, 2008 9:44 pm
Posty: 969
Lokalizacja: Łódź
titomax sprawdź skrzynkę z prywatnymi wiadomościami


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 05, 2012 11:09 am 
Swój

Dołączył(a): Pt wrz 11, 2009 1:43 pm
Posty: 71
Może ktoś podrzucić jakiś namiar na nocleg blisko pks? Z góry dzięki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 05, 2012 11:50 am 
Nowy

Dołączył(a): Cz lip 05, 2012 11:47 am
Posty: 1
Mam do Was pytanie o cenę. Mam nocleg pewny, pokój 2osobowy z łazienką, prysznicem, czysto z balkonem itd. Lokalizacja, obok dworca pks w Zakopanym, wszędzie blisko. Tylko, że płacę 50 zł od osoby za dobę. Za tydzień wychodzi 700zł za dwie osoby. Czy to dobra cena za lipiec, czy grubo przepłacam?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 05, 2012 12:30 pm 
Swój

Dołączył(a): So sie 15, 2009 8:10 pm
Posty: 59
Lokalizacja: Kraków
szach_mat nic nie doszło


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1684 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 57  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL