Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Pn cze 24, 2024 1:47 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18015 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 381, 382, 383, 384, 385, 386, 387 ... 601  Następna strona

Czy ktoś Ci pomógł w tym wątku?
Tak, jestem zadowolona/y 45%  45%  [ 177 ]
Niestety nie 4%  4%  [ 15 ]
Zamieszali mi tak, że wiem mniej, niż przed pytaniem 3%  3%  [ 13 ]
To jakieś chore towarzystwo - same zboki i debile 15%  15%  [ 58 ]
Nikt nie pomógł, ale i tak Was kocham 8%  8%  [ 31 ]
Krowa cie wysrała 15%  15%  [ 59 ]
Wali mnie to 11%  11%  [ 42 ]
Liczba głosów : 395
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 16, 2012 8:56 am 
Zasłużony

Dołączył(a): Śr wrz 21, 2011 1:16 am
Posty: 152
Pawel1988 napisał(a):
Mam pytanie. 15latek prawdopodobnie z lękiem wysokości, zero doświadczenia w górach. Da radę przejść takie trasy??
1. D5SP-> Zawrat
2. D5SP-> Krzyżne
3. D5SP-> Kozi Wierch
4. Hala Gąsienicowa -> Krzyżne
5. Hala Gąsienicowa -> Kościelec
Oczywiście wszystko z dojściem (Palenica,Kuźnice).
Wcześniej prawdopodobnie będziemy robić Szpiglasowy Wierch. Dziękuje za odpowiedzi.
Acha to są warianty do wyboru, chciałbym poprostu zaplanować dwa dni.


krzyss czytaj dokladnie. Masz zamiar wysylas taka osobe na Kosicielec i to jeszcze przy mglistej pogodzie??? gratuluje wyobrazni


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 16, 2012 9:01 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 05, 2010 9:29 am
Posty: 2318
Lokalizacja: Radom
gosia_ napisał(a):
krzyss czytaj dokladnie. Masz zamiar wysylas taka osobe na Kosicielec i to jeszcze przy mglistej pogodzie??? gratuluje wyobrazni

a czy ta osoba będzie szła z kimś z doświadczeniem? w takim razie nie widzę przeszkód (powiedział ślepy koń startując w Wielkiej Pardubickiej)

_________________
Każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem TDI
Rosja to nie kraj, to stan umysłu
"Pierwsza decyzja, jaką w okresie zdobywania sprzętu musi podjąć wspinacz z gotową do użycia kartą kredytową..."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 16, 2012 9:14 am 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 17, 2012 6:30 pm
Posty: 268
Lokalizacja: 413km
rogerus72 napisał(a):
a czy ta osoba będzie szła z kimś z doświadczeniem? w takim razie nie widzę przeszkód


Tak z doświadczeniem, jednakże jest to mój brat i w niesprzyjających warunkach na Kościelec bym go nie zabrał :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 16, 2012 9:18 am 
Zasłużony

Dołączył(a): Śr wrz 21, 2011 1:16 am
Posty: 152
rogerus72 napisał(a):
a czy ta osoba będzie szła z kimś z doświadczeniem? w takim razie nie widzę przeszkód (powiedział ślepy koń startując w Wielkiej Pardubickiej)


jasne, przy zabladzeniu we mgle zawsze razniej we 2 !? a co, jak ta osoba sie odlaczy od tej ''doswiadczonej''. poza tym, to jest domniemana kwestia, za malo informacji, zeby dalej rozwijac temat. chyba TOPRowcy nie skarza sie na brak wrazen ostanio.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 16, 2012 10:12 am 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 09, 2011 2:18 pm
Posty: 58
Lokalizacja: ELE
Witam.
1. Możecie mi odp ile h +/- może trwać wyprawa na Przełęcz Pod Chłopkiem z Polany Palenickiej?
2. O której jest najwcześniejszy bus z Zakopanego do Polany i o której może być najpóźniejszy bus do Zakopanego?
3. Czy wcześnie rano ok 4 można zostawić auto na parkingu? Stawka jest jedna za dobę czy płaci się za godzinę?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 16, 2012 10:50 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Śr gru 14, 2005 7:34 pm
Posty: 1068
KarolMarks:
1. Wyprawa może potrwać nawet 2 miesiące. :wink:
Wycieczka- 11h tam i powrót na lajcie, wliczając godzinę pobytu na przełęczy, oraz inne przerwy (np. pod schroniskiem).
Spinając się można obrócić w 8-9h (mówię o normalnym turystycznym tempie, bo pewnie da się zejść i poniżej 5h :D ).

2. Najwcześniejsze busy w sezonie to podobno obecnie ok. 6.00-6.30 (w starych dobrych czasach był pewny PKS o 6.10).
Ostatnie z Palenicy- przed 20.00 na 100%.
20.00-21.00 - na 90%.

3. O 4-tej rano nie powinno być problemu z zaparkowaniem auta.
Nie zostawiajcie tylko nic co mogłoby skusić miśki (podobno gdy chcą się dostać do środka to włażą na dach samochodu, by popękały szyby :D ).
Stawka parkingowa jest za dobę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 16, 2012 12:10 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 09, 2011 2:18 pm
Posty: 58
Lokalizacja: ELE
to super! Na busa spokoje się zdąży wliczając 11 h, powoli się nastawiałem na własne auto, ale chyba skorzystam z busów. A propo tych niedźwiedzi to nie ma tam jakiegoś stróża, co by odganiał misie :wink: :?:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 16, 2012 12:40 pm 
Swój

Dołączył(a): Pn lip 16, 2012 12:32 pm
Posty: 70
Lokalizacja: Będzin, Śląskie
Kochani !!! czy możecie polecić mi dwudniową wycieczkę nie bardzo trudną i męczącą , zawierającą jakieś małe elementy wspinaczki z noclegiem w jednym ze schronisk - myślałem o Kościelcu w pierwszy dzień i nocleg w Murowańcu a gdzie na drugi ostatni dzień z Murowańca??? lub jakieś inne też nie jakieś hardcorowe:), może Szpiglas??? poradźcie!!! dodam że jadę z dziewczyną prawie bez doświadczenia ale z kondycją:) a ja do tej pory tylko Beskidy oraz jakieś Sarnie skały itd. Czekam na jakieś info bo chcemy uderzyć na sobotę i niedzielę:)

_________________
Radzio


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 16, 2012 2:08 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10407
Lokalizacja: miasto100mostów
Masz rezerwację w Murowańcu? Opcji w okolicy jest dużo. Świnica, Zawrat, Granaty, Krzyżne. Kościelec na początek może byc według mnie.

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 16, 2012 2:56 pm 
Nowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 11, 2010 7:23 pm
Posty: 22
Lokalizacja: Opolskie
Ja bym miał pytanie o Granaty ...
Trasa Kuźnice - Murowaniec - Kozia Przełęcz - Granaty - Krzyżne - Murowaniec - Kuźnice . Ile czasu trzeba na to dla średnio zaawansowanej osoby żeby to przejść :?: Ewentualnie , którym szlakiem zejść najlepiej z Granatów gdyby czasu brakło :?:
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 16, 2012 3:08 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 24, 2011 7:54 pm
Posty: 2482
Danielson napisał(a):
Trasa Kuźnice - Murowaniec - Kozia Przełęcz - Granaty - Krzyżne - Murowaniec - Kuźnice . Ile czasu trzeba na to dla średnio zaawansowanej osoby żeby to przejść


Tyle co mapa pokazuje (razem z przerwami odpoczynkowymi). Można sobie na wszelki wypadek trochę dodać w razie W.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 16, 2012 4:20 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pt wrz 02, 2011 8:03 am
Posty: 1748
Lokalizacja: Podkarpacie
Danielson napisał(a):
Ewentualnie , którym szlakiem zejść najlepiej z Granatów gdyby czasu brakło


Ze Skrajnego nad CSG i do Muro, ale nie powinno zabraknąć ;)

_________________
Najlepszy reset tylko w górach


Ostatnio edytowano Pn lip 16, 2012 5:44 pm przez rafi86, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 16, 2012 5:28 pm 
Swój

Dołączył(a): Pn lip 16, 2012 12:32 pm
Posty: 70
Lokalizacja: Będzin, Śląskie
Krabul napisał(a):
Masz rezerwację w Murowańcu? Opcji w okolicy jest dużo. Świnica, Zawrat, Granaty, Krzyżne. Kościelec na początek może byc według mnie.


Dzięki Krabul! a czy na drugi dzień z Murowańca dobra opcją będą Granaty??? Nie wystraszy się dziewczę???;) no chyba że pierwszy zrobić Granaty a drugi Kościelec??? co trudniejsze??? tzn . męczące, ekspozycyjne itd. Szukam trasy dwudniowej co by już poczuć trochę klimatu wspinania a zarazem nie chciałbym przeholować jak na pierwsze spotkania rączkami ze skałą:) może jakieś też inne propozycje z innych schronisk. wiem że mogę se poszukać bo pewnie już tutaj opisano miliony opcji ale chyba po to jest forum:))))

_________________
Radzio


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 16, 2012 7:53 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pn lip 06, 2009 3:13 pm
Posty: 306
Lokalizacja: Kraków
radros napisał(a):

Dzięki Krabul! a czy na drugi dzień z Murowańca dobra opcją będą Granaty??? Nie wystraszy się dziewczę???;) no chyba że pierwszy zrobić Granaty a drugi Kościelec??? co trudniejsze??? tzn . męczące, ekspozycyjne itd. Szukam trasy dwudniowej co by już poczuć trochę klimatu wspinania a zarazem nie chciałbym przeholować jak na pierwsze spotkania rączkami ze skałą:) może jakieś też inne propozycje z innych schronisk. wiem że mogę se poszukać bo pewnie już tutaj opisano miliony opcji ale chyba po to jest forum:))))


Ponawiam pytanie Krabula - macie rezerwację w Muro? Bo tam miejsc w sezonie to raczej nie ma, gleby nie udzielają.

Na pierwszy kontakt z łańcuchami dobry jest Szpiglas. Jeśli nie wróżycie sobie problemów z lękiem wysokości/przestrzeni, to może być też Kościelec, Skrajny Granat-Zadni Granat, Świnica (ewentualnie na drugi dzień, po sprawdzeniu się na czymś prostszym, Zawrat i z niego na Świnię).

_________________
Nie trać serca.
Ktoś mógłby chcieć je wyciąć a nie chciałby marnować czasu na szukanie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 16, 2012 8:06 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pn lip 06, 2009 3:13 pm
Posty: 306
Lokalizacja: Kraków
Danielson napisał(a):
Ja bym miał pytanie o Granaty ...
Trasa Kuźnice - Murowaniec - Kozia Przełęcz - Granaty - Krzyżne - Murowaniec - Kuźnice . Ile czasu trzeba na to dla średnio zaawansowanej osoby żeby to przejść :?: Ewentualnie , którym szlakiem zejść najlepiej z Granatów gdyby czasu brakło :?:
Pozdrawiam


Od Koziej Przełęczy do Koziego Wierchu macie najtrudniejszy odcinek Orlej Perci. Jak pójdziecie w weekend to wzięłabym spory zapas czasowy na korki na tym fragmencie (zresztą od Skrajnego do Krzyżnego sytuacja jest podobna).
Ogólnie długa, męcząca, trudna trasa i dla "średnio zaawansowanej" (choć nie wiem, co to wg Ciebie oznacza) osoby bym odradzała.

_________________
Nie trać serca.
Ktoś mógłby chcieć je wyciąć a nie chciałby marnować czasu na szukanie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 16, 2012 9:23 pm 
Nowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 11, 2010 7:23 pm
Posty: 22
Lokalizacja: Opolskie
Biaxident napisał(a):
Danielson napisał(a):
Ja bym miał pytanie o Granaty ...
Trasa Kuźnice - Murowaniec - Kozia Przełęcz - Granaty - Krzyżne - Murowaniec - Kuźnice . Ile czasu trzeba na to dla średnio zaawansowanej osoby żeby to przejść :?: Ewentualnie , którym szlakiem zejść najlepiej z Granatów gdyby czasu brakło :?:
Pozdrawiam



Ogólnie długa, męcząca, trudna trasa i dla "średnio zaawansowanej" (choć nie wiem, co to wg Ciebie oznacza) osoby bym odradzała.


Napisałem dla osoby średnio zaawansowanej bo coś tam po Tatrach połaziłem . Chodzę już z 10 lat , ale bez wspinaczki ze sprzętem. Przeszedłem kiedyś przez Świnicę do Koziej przełęczy i chciałem pójść dalej , dlatego pytam . Na razie najgorzej wspominam Kazalnicę bo w jednym miejscu mi się gorąco zrobiło jak się luźnego kamienia złapałem :shock:
Ogólnie szukam jakiejś ciekawej drogi 10-12 h bo będe na przełomie lipca i sierpnia i chciałem z Żonką gdzieś połazić a Ona lubi taki hardcore :D
Chyba ,że ktoś się tam wybiera na Orlą w tym czasie to się chętnie przyłączymy 8)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 16, 2012 10:05 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pn lip 06, 2009 3:13 pm
Posty: 306
Lokalizacja: Kraków
Danielson napisał(a):
Biaxident napisał(a):
Danielson napisał(a):
Ja bym miał pytanie o Granaty ...
Trasa Kuźnice - Murowaniec - Kozia Przełęcz - Granaty - Krzyżne - Murowaniec - Kuźnice . Ile czasu trzeba na to dla średnio zaawansowanej osoby żeby to przejść :?: Ewentualnie , którym szlakiem zejść najlepiej z Granatów gdyby czasu brakło :?:
Pozdrawiam



Ogólnie długa, męcząca, trudna trasa i dla "średnio zaawansowanej" (choć nie wiem, co to wg Ciebie oznacza) osoby bym odradzała.


Napisałem dla osoby średnio zaawansowanej bo coś tam po Tatrach połaziłem . Chodzę już z 10 lat , ale bez wspinaczki ze sprzętem. Przeszedłem kiedyś przez Świnicę do Koziej przełęczy i chciałem pójść dalej , dlatego pytam . Na razie najgorzej wspominam Kazalnicę bo w jednym miejscu mi się gorąco zrobiło jak się luźnego kamienia złapałem :shock:
Ogólnie szukam jakiejś ciekawej drogi 10-12 h bo będe na przełomie lipca i sierpnia i chciałem z Żonką gdzieś połazić a Ona lubi taki hardcore :D
Chyba ,że ktoś się tam wybiera na Orlą w tym czasie to się chętnie przyłączymy 8)


Wydaje mi się, że trasa od Koziej do Krzyżnego zajmie wam więcej, niż 10-12h, choć oczywiście wszystko zależy od waszego tempa (można to trzasnąć i w 8h, różnie ludzie chodzą ;) ), korków itp. Jak dojdziecie do Skrajnego i będzie późno/będziecie zmęczeni, to po prostu tam zejdźcie. Odcinek Skrajny-Krzyżne jest bardzo kruchy i nieprzyjemny, robią się tam zatory, także lepiej mieć tam zapas czasu i sił.

_________________
Nie trać serca.
Ktoś mógłby chcieć je wyciąć a nie chciałby marnować czasu na szukanie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 16, 2012 10:36 pm 
Nowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 11, 2010 7:23 pm
Posty: 22
Lokalizacja: Opolskie
Biaxident napisał(a):

Wydaje mi się, że trasa od Koziej do Krzyżnego zajmie wam więcej, niż 10-12h...


No co Ty :?: Ja myślałem , że w tym czasie zmieszczę jeszcze dojście z Kuźnic do Koziej i z Krzyżnego do Kuźnic :shock:
Trzeba będzie plan zmienić :?

Biaxident napisał(a):
...
Jak dojdziecie do Skrajnego i będzie późno/będziecie zmęczeni, to po prostu tam zejdźcie.


Jestem bardzo rozsądny , dlatego zapytałem już wcześniej :

Danielson napisał(a):
Ewentualnie , którym szlakiem zejść najlepiej z Granatów gdyby czasu brakło :?:
Pozdrawiam


8)
Dzięki za rzeczową odpowiedź .
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 17, 2012 12:59 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Śr gru 14, 2005 7:34 pm
Posty: 1068
Danielson napisał:
Cytuj:
Biaxident napisał:
Cytuj:
Wydaje mi się, że trasa od Koziej do Krzyżnego zajmie wam więcej, niż 10-12h...
No co Ty? Ja myślałem , że w tym czasie zmieszczę jeszcze dojście z Kuźnic do Koziej i z Krzyżnego do Kuźnic
Trzeba będzie plan zmienić

Nie no, Biaxident miał na myśli całą trasę :) .
Sam odcinek Kozia Przełęcz - Krzyżne trzeba liczyć ok. 6h.
Do tego Kuźnice - Kozia: 4-4,5h, i zejście Krzyżne - Kuźnice: 3-3,5h.
Razem wychodzi 13-14h, choć oczywiście wszystko zależy od tempa.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 17, 2012 1:36 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pn lip 06, 2009 3:13 pm
Posty: 306
Lokalizacja: Kraków
Pawel_Orel napisał(a):
Danielson napisał:
Cytuj:
Biaxident napisał:
Cytuj:
Wydaje mi się, że trasa od Koziej do Krzyżnego zajmie wam więcej, niż 10-12h...
No co Ty? Ja myślałem , że w tym czasie zmieszczę jeszcze dojście z Kuźnic do Koziej i z Krzyżnego do Kuźnic
Trzeba będzie plan zmienić

Nie no, Biaxident miał na myśli całą trasę :) .
Sam odcinek Kozia Przełęcz - Krzyżne trzeba liczyć ok. 6h.
Do tego Kuźnice - Kozia: 4-4,5h, i zejście Krzyżne - Kuźnice: 3-3,5h.
Razem wychodzi 13-14h, choć oczywiście wszystko zależy od tempa.


Niedokładnie się wyraziłam, miałam na myśli całą pętlę od Kuźnic, tak jak Paweł napisał :) Sorry za zamieszanie :)

_________________
Nie trać serca.
Ktoś mógłby chcieć je wyciąć a nie chciałby marnować czasu na szukanie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 17, 2012 3:20 pm 
Swój

Dołączył(a): N lip 05, 2009 6:45 pm
Posty: 89
nocując w Murowańcu gdzie najlepiej udać się na wschód słońca ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 17, 2012 3:39 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 24, 2011 7:54 pm
Posty: 2482
krzynio napisał(a):
nocując w Murowańcu gdzie najlepiej udać się na wschód słońca ?


Proponowałbym Zawrat - ładna panorama i w miarę szybko można się tam dostać.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 17, 2012 5:11 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10407
Lokalizacja: miasto100mostów
Madness napisał(a):
Proponowałbym Zawrat - ładna panorama i w miarę szybko można się tam dostać.
Nie pamiętam aż tak dokładnie wystawy, ale o tej porze roku wschodzącego słońca to chyba nie uwidzisz na Zawracie. Jeśli już tamten rejon to zdecydowanie lepszy Mały Kozi. W ogóle na takie imprezy, to raczej szczyty, a nie przełęcze. Ja bym polecił Kozi lub Świnicę.

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 17, 2012 5:44 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Pt lip 01, 2011 2:13 pm
Posty: 246
Lokalizacja: Wieliczka
Z Zawratu na Maly Kozi to chwilunia, A widoki porównywalne ze Świnicą.

Karol Marks napisał(a):
to super! Na busa spokoje się zdąży wliczając 11 h, powoli się nastawiałem na własne auto, ale chyba skorzystam z busów. A propo tych niedźwiedzi to nie ma tam jakiegoś stróża, co by odganiał misie


Tylko sobie policz że bus w jedna stronę kosztuje 10zł a parking na jeden dzień 20zł...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 17, 2012 6:09 pm 
Swój

Dołączył(a): N lip 05, 2009 6:45 pm
Posty: 89
a propos misi ...
Możliwe jest, że gdy rok temu we wrześniu idąc z Łysej Polany do Jaworzyny Tatrzańskiej mogłem usłyszeć ryk niedźwiedzia ? Również wracając do Roztoki późnym wieczorem słyszałem coś co przypominało mi odgłosy niedźwiedzia


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 17, 2012 6:47 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Wt maja 31, 2011 7:15 pm
Posty: 265
Lokalizacja: Gród Kraka
Dosyć pilnie potrzebuję info na temat Lodowego. Wybieramy się we 2-kę więc nie chcemy się zbędnie dociążać. Widziałem na topo grani 0 i I więc wydaje mi się że. Jeśli ktoś był to niech coś podrzuci, mamy do dyspozycji połowkową 60, pojedyncza 60 i 30, sklaniam sie do wzięcia tej 30...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 17, 2012 7:11 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10407
Lokalizacja: miasto100mostów
W innym temacie się pytałeś o połączenia do Javoriny. Przez Jaworową idziecie? Piekielny kawał drogi. Dalej Sobkowym Żlebem czy przez Lodową?
Zimny Lech napisał(a):
topo grani
Od Lodowej granią przez Kopę? To chyba nie jest I. I to będzie obejściem.

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 17, 2012 10:07 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pn lut 05, 2007 12:14 am
Posty: 311
Lokalizacja: Katowice
z 60ką spokojnie przejdziesz z Javoriny na Lodową i dalej do Terinki - tylko trasa ciągnie się

_________________
Pier_ole nie robie - ide w góry


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 17, 2012 10:26 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Wt mar 10, 2009 2:07 pm
Posty: 622
Lokalizacja: Szczaksa Riwiera
Krabul napisał(a):
Od Lodowej granią przez Kopę? To chyba nie jest I. I to będzie obejściem.


...obejściem pewnie tak będzie. Tylko trzeba uważać, bo można się zapędzić i trudności się zwiększą. A swego czasu widziałem gościa, co popylał samotnie ściśle granią...

_________________
pozdr. farix

Pewnego przyjaciela poznasz w niepewnej sytuacji...
zdjęcia na ++ flickrze ++


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 18, 2012 1:00 am 
Kombatant

Dołączył(a): So gru 02, 2006 4:24 pm
Posty: 397
Lokalizacja: Warszawa
krzynio napisał(a):
a propos misi ...
Możliwe jest, że gdy rok temu we wrześniu idąc z Łysej Polany do Jaworzyny Tatrzańskiej mogłem usłyszeć ryk niedźwiedzia ? Również wracając do Roztoki późnym wieczorem słyszałem coś co przypominało mi odgłosy niedźwiedzia


Wrzesień? Może jeleń? Najczęściej mylony (działa wyobraźnia). Ponadto niedźwiedź na rykowisku :lol: jakoś mi nie pasuje :lol:
To był jelonek mający chcicę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18015 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 381, 382, 383, 384, 385, 386, 387 ... 601  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL