Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz cze 27, 2024 2:12 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 71  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 24, 2012 6:50 am 
Stracony

Dołączył(a): Pt wrz 05, 2008 6:33 pm
Posty: 3835
Lokalizacja: Bukowina Tatrzańska
yaqp napisał(a):
do pola PZA



Już sama nazwa PZA mówi Ci musisz należeć do któregoś z KW
Znajomi chcieli raz nocować i nie było szans.
Więc raczej rezerwuj sobie Moko.

_________________
www.rafalraczynski.com.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 24, 2012 8:09 am 
Stracony

Dołączył(a): Cz lut 22, 2007 9:12 pm
Posty: 3329
Nie ma wielkich szans. Pole jest rezerwowane najpierw dla "swoich" czyli członków PZA. Na najbliższy weekend w związku z akcją Czyste Tatry, kumpel rezerwował miejsca, pierwszym pytaniem było czy należą do pezety. Luźniejszy regulamin był na Rogoźnicy jedynie jak spałem. Ale co zniżka to zniżka :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 24, 2012 3:06 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt cze 22, 2012 10:04 pm
Posty: 7
Dzięki za info o Szałasiskach, cóż i tak spróbuję - daleko z MOka nie mam. Co do samych schronisk 5 i Morskie, to czy jest możliwość, że nie będą mieli nawet miejscówki na podłodze? Nie planuję w tym roku zaklepywania noclegów, bo w zeszłym roku nadziałem się przez to na 5 dni ulew w Murowańcu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 08, 2012 3:25 pm 
Swój

Dołączył(a): Śr sie 17, 2011 1:20 pm
Posty: 71
No jak tam Tatromaniacy? Ruszacie na szlaki czy siedzicie w domu? Ja już odliczam czas pozostający do wyjazdu. Za 7 dni rajd czas zacząć.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 08, 2012 4:44 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 26, 2012 9:09 pm
Posty: 377
Lokalizacja: Zachód Polski
Ja za 8 dni bo w następny poniedziałek :D

_________________
"Nie wystarczy zatem być raz na górze i powiedzieć, że widziałem wszystko to co ma nam ona do pokazania, bo każde kolejne wejście na jej szczyt jest zazwyczaj nowym okryciem, doznaniem, czy po prostu zdobyczą dla serca i ducha".


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 08, 2012 6:56 pm 
Swój

Dołączył(a): Cz sie 18, 2011 7:26 pm
Posty: 67
Lokalizacja: Koszalin
Ja juz niestety po urlopie w Tatrach teraz trzeba czekac kolejny rok...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 08, 2012 9:53 pm 
Swój

Dołączył(a): Śr sie 17, 2011 1:20 pm
Posty: 71
Ewelajka88 napisał(a):
Ja za 8 dni bo w następny poniedziałek :D

To może spotkamy się na szlaku bo ja ruszam w sobotę do Zakopanego a od niedzieli w 9-dniowy rajd po Tatrach od schroniska do schroniska


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 09, 2012 9:06 am 
Weteran

Dołączył(a): Wt maja 29, 2012 2:40 pm
Posty: 116
Lokalizacja: WLKP
Bartek. napisał(a):
Ja juz niestety po urlopie w Tatrach teraz trzeba czekac kolejny rok...


Ja też po ale czekać nie zamierzam :wink: Pewnie będzie kolejny wypadzik, ale nie wiem jeszcze kiedy dokładnie ani z jakimi trasami :)

czesio1 napisał(a):
To może spotkamy się na szlaku bo ja ruszam w sobotę do Zakopanego a od niedzieli w 9-dniowy rajd po Tatrach od schroniska do schroniska


Ooo, to coś jak moja czerwcowa wyprawa :wink: Idziesz może od Chochołowskiej do Morskiego? :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 09, 2012 11:15 am 
Swój

Dołączył(a): Śr sie 17, 2011 1:20 pm
Posty: 71
aldi75 napisał(a):
czesio1 napisał(a):
To może spotkamy się na szlaku bo ja ruszam w sobotę do Zakopanego a od niedzieli w 9-dniowy rajd po Tatrach od schroniska do schroniska


Ooo, to coś jak moja czerwcowa wyprawa :wink: Idziesz może od Chochołowskiej do Morskiego? :)

Nie, idę w odwrotną stronę. Zaczynamy nad Popradzkim Stawem, przez Rysy, Morskie Oko, 5 Stawów, Murowaniec, Kondratową, Chochołowskie i Ornak


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 09, 2012 11:21 am 
Weteran

Dołączył(a): Wt maja 29, 2012 2:40 pm
Posty: 116
Lokalizacja: WLKP
czesio1 napisał(a):
Nie, idę w odwrotną stronę. Zaczynamy nad Popradzkim Stawem, przez Rysy, Morskie Oko, 5 Stawów, Murowaniec, Kondratową, Chochołowskie i Ornak

Ładnie :) Czyli najpierw zaczynacie ostro a potem coraz łagodniej ;)
Tyle, że przez Rysy do Morskiego nie przejdziesz - polska część szlaku zamknięta :(


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 09, 2012 11:21 am 
Zasłużony

Dołączył(a): Wt maja 31, 2011 7:15 pm
Posty: 265
Lokalizacja: Gród Kraka
Piszesz Rysy M.Oko a czy bierzesz pod uwagę zamknięty szlak czy może idziesz na "dzikusa" licząc że cie nie wyczają?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 09, 2012 11:38 am 
Swój

Dołączył(a): Śr sie 17, 2011 1:20 pm
Posty: 71
aldi75 napisał(a):
czesio1 napisał(a):
Nie, idę w odwrotną stronę. Zaczynamy nad Popradzkim Stawem, przez Rysy, Morskie Oko, 5 Stawów, Murowaniec, Kondratową, Chochołowskie i Ornak

Ładnie :) Czyli najpierw zaczynacie ostro a potem coraz łagodniej ;)
Tyle, że przez Rysy do Morskiego nie przejdziesz - polska część szlaku zamknięta :(


Zimny Lech napisał(a):
Piszesz Rysy M.Oko a czy bierzesz pod uwagę zamknięty szlak czy może idziesz na "dzikusa" licząc że cie nie wyczają?


Tak, wiem, że jest zamknięty dlatego musiałem skorygować plan. Po zdobyciu Rysów wracamy do Zakopca a stamtąd na Łysą Polanę i do Morskiego Oka. Tak więc żadne "na dzikusa".


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: witam
PostNapisane: N lip 15, 2012 8:49 pm 
Nowy

Dołączył(a): N lip 08, 2012 10:15 pm
Posty: 2
wybieram się z przewodnikiem na Gerlach drogą Martina w sierpniu koło 8 , szukam drugiej chętnej osoby.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 16, 2012 11:39 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 05, 2005 9:12 am
Posty: 6269
Lokalizacja: Warszawa/Skierniewice
Proponuje zamieścić temat w dziale
Ogłoszenia

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek

___________
..Umiem być ciszą, Kończę się w twoim śnie, Ostatnie echo jest ciszą to miejsce gdzie kończy się twoje spojrzenie..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 16, 2012 11:10 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn lip 16, 2012 9:11 pm
Posty: 2
Witam

Niedługo wybieram się na czerwone wierchy który szlak byście polecili?
Z Kir przez Adamicę na Ciemniak
czy Nędzówka, Przysłop Miętusi, Małołączniak

Czytałem gdzieś, że szlak na Ciemniak jest dość monotonny i większa cześć przez las, prawda to?
Ale znowu chciałbym zobaczyć Ciemniak i Krzesanicę, a z Małołączniaka to 45 min w jedną stronę. Niby krótko ale później jeszcze planuje dojść z Kasprowego do Kuźnic, więc czasu trochę szkoda.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 17, 2012 7:14 am 
Weteran

Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 1:26 pm
Posty: 111
Witam.
Szukam współtowarzysza (-y) na off-turystykę (0+, miejscami w porywach do I, ale bez szaleństw) z przewodnikiem :wink: P. :wink: w dniach 23.07. do 29.07. Zapewniam transport na odcinku Zakopane - docelowe miejce startu na turę.

_________________
"Wielki wysiłek, strach i cierpienie usuwają z nas wszelkie nieistotne plewy" Wojciech Kurtyka


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 17, 2012 7:57 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 28, 2007 1:34 pm
Posty: 4450
Lokalizacja: lkr
muadzik napisał(a):
Przysłop Miętusi, Małołączniak

Ten.

_________________
Zrozumcie, że państwo chce tylko waszego dobra. Całego waszego dobra...

Picasa
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 21, 2012 4:29 pm 
Nowy

Dołączył(a): So lip 21, 2012 4:24 pm
Posty: 1
muadzik napisał(a):
Witam

Niedługo wybieram się na czerwone wierchy który szlak byście polecili?
Z Kir przez Adamicę na Ciemniak
czy Nędzówka, Przysłop Miętusi, Małołączniak

Nędzówka, Przysłop Miętusi, Małołączniak moim zdaniem najładniejszy widokowo szlak na Czerwone Wierchy, pod koniec nieco wymagający kondycyjnie (można cię ciut zmęczyć), ale bez żadnych trudności (jest jedna skałka pod koniec na którą trzeba się wdrapać, ale to żaden problem).


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 24, 2012 9:42 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 26, 2012 9:09 pm
Posty: 377
Lokalizacja: Zachód Polski
peepe napisał(a):
muadzik napisał(a):
Przysłop Miętusi, Małołączniak

Ten.


również ten szlak polecam

_________________
"Nie wystarczy zatem być raz na górze i powiedzieć, że widziałem wszystko to co ma nam ona do pokazania, bo każde kolejne wejście na jej szczyt jest zazwyczaj nowym okryciem, doznaniem, czy po prostu zdobyczą dla serca i ducha".


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 25, 2012 9:24 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 16, 2011 10:57 pm
Posty: 176
Lokalizacja: spod Wrocławia
W dniach 15-19 sierpnia wybieram się w Tatry Zachodnie, cztery noclegi zamówione w schronisku w Chochołowskiej, w sumie pięć dni i teraz tak:
czy da się na spokojnie, zakładając, że pogoda dopisze(oby...) zaliczyć te wszystkie Grzesie, Rakonie, Wołowce,Jarząbcze,Trzydniowiańskie, Starorobociańskie aż po Błyszcz i Bystrą?Jaka skala trudności tam jest, porównywalna z Karkonoszami np. ponoć są odcinki na którychś szczytach gdzie szlak jest mylący i się pogubić można prawda to?A może ktoś by chciał dołączyć do mnie, we dwóch raźniej :wink:

_________________
Tam na dole zostało wszystko to, co cię męczy...
Moje zdjęcia: https://picasaweb.google.com/108001293735779794442


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 25, 2012 10:04 pm 
Swój

Dołączył(a): Wt lip 24, 2012 7:35 pm
Posty: 40
Lokalizacja: ok Krakowa
Co powiecie na Czerwone Wierchy od Kuźnic?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 25, 2012 10:11 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 26, 2012 9:09 pm
Posty: 377
Lokalizacja: Zachód Polski
pogodynka88 napisał(a):
Co powiecie na Czerwone Wierchy od Kuźnic?


przepiękny szlak z zarombistymi widokami ale długi:)

_________________
"Nie wystarczy zatem być raz na górze i powiedzieć, że widziałem wszystko to co ma nam ona do pokazania, bo każde kolejne wejście na jej szczyt jest zazwyczaj nowym okryciem, doznaniem, czy po prostu zdobyczą dla serca i ducha".


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 25, 2012 10:31 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Śr gru 14, 2005 7:34 pm
Posty: 1068
Stonka sudecka napisała:
Cytuj:
W dniach 15-19 sierpnia wybieram się w Tatry Zachodnie, cztery noclegi zamówione w schronisku w Chochołowskiej, w sumie pięć dni i teraz tak:
czy da się na spokojnie, zakładając, że pogoda dopisze(oby...) zaliczyć te wszystkie Grzesie, Rakonie, Wołowce,Jarząbcze,Trzydniowiańskie, Starorobociańskie aż po Błyszcz i Bystrą?

Tak.
Cytuj:
jaka skala trudności tam jest, porównywalna z Karkonoszami

Porównywalna.


Ostatnio edytowano Śr lip 25, 2012 10:33 pm przez Pawel_Orel, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 25, 2012 10:33 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt sie 10, 2010 5:25 am
Posty: 2120
Lokalizacja: Poznań
pogodynka88 napisał(a):
Co powiecie na Czerwone Wierchy od Kuźnic?

Bardzo chętnie, kiedy się wybierasz?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 25, 2012 10:43 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Śr wrz 21, 2011 1:16 am
Posty: 152
Stonka sudecka napisał(a):
Jaka skala trudności tam jest, porównywalna z Karkonoszami


po 1. wejscie na szczyt zajmuje wiecej niz 1-2h
2. z jednego szczytu idac grania wspinasz sie znow w gore, i tak caly czas gora-dol po 100-300m, po kilku takich cyklach jest slabo
3. zejscie w dol po kamieniach wymaga uwagi, takze trzeba byc skupionym caly czas i miec sile na dlugie powroty

Stonka sudecka napisał(a):
ponoć są odcinki na którychś szczytach gdzie szlak jest mylący i się pogubić można prawda to?


idac z Lopaty na Wolowiec w tych skalkach sie pogubilam 2 razy. blyszcz i bystra nie wiem jeszcze

Stonka sudecka napisał(a):
ktoś by chciał dołączyć do mnie,


z checia, bo ostatnio sama cierpie na brak towarzyszy, ale w podanym terminie ''pilnuje'' hacjendy . ja jade w przyszlym tyg, ale pewnie tutaj same pracusie i tyraja po 12h/dobe ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 26, 2012 8:38 pm 
Swój

Dołączył(a): Wt lip 24, 2012 7:35 pm
Posty: 40
Lokalizacja: ok Krakowa
Auralis chciałam w ten weekend , ale chyba nie da rady , najwyżej w przyszły :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 26, 2012 9:25 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Wt lut 15, 2011 10:48 pm
Posty: 546
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Stonka sudecka napisał(a):
Jaka skala trudności tam jest, porównywalna z Karkonoszami np. ponoć są odcinki na którychś szczytach gdzie szlak jest mylący i się pogubić można prawda to?

Porównywalnie -tylko dłużej, większe różnice wzniesień i odległości. Trzeba brać rezerwę na powrót.
Drugie pytanie : prawda, ale raczej w złych warunkach atmosferycznych, np. na Czerwonych Wierchach we mgle itp. zejście ze szlaku może się marnie skończyć. Porównam to do Karkonoszy- to tak jak byś szła główną granią w gęstej mgle (szeroko, wydeptane) i niechcący zeszła ze szlaku np. do obrywu Śnieżnych Kotłów (tylko tam jest pozagradzane łańcuszkami, a w Tatrach nie). Poza tym początkowo byłoby łagodnie, po trawkach w dół, potem stromiej, żlebik, drugi aż w efekcie w dobrym przypadku można utknąć na jakiejś półce , powiedzmy na Dolinką Mułową (w gorszym - można zobaczyć piargi tej dolinki z bliska :wink: )

_________________
Alkohol nie rozwiązuje problemów. Mleko też nie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 02, 2012 1:58 pm 
Swój

Dołączył(a): Śr sie 17, 2011 1:20 pm
Posty: 71
Czesio1 melduje powrót z tatrzańskiego rajdu od schroniska do schroniska. Plan był taki:

czesio1 napisał(a):
1) Zakopane - Szczyrbskie Jezioro - Chata pod Rysami
2) Chata pod Rysami - Rysy - Morskie Oko
3) Morskie Oko - Mięguszowiecka Przełęcz pod Chłopkiem - Morskie Oko
4) Morskie Oko - Wrota Chałubińskiego - Szpiglasowy Wierch - Siklawa - Pięć Stawów
5) Pięć Stawów - Kozi Wierch - Granaty - Czarny Staw Gąsienicowy - Kościelec - Murowaniec
6) Murowaniec - Świnica - Kasprowy Wierch - Suchy Wierch - Schronisko Kondratowa
7) Schronisko Kondratowa - Giewont - Miętusi Przysłop - Schronisko Chochołowskie
8 ) Schronisko Chochołowskie - Grześ - Wołowiec - Starorobociański Wierch - Iwaniacka Przełęcz - Schronisko Ornak
9) Schronisko Ornak - Smreczyński Staw - Dolina Kościeliska - Przełęcz w Grzybowcu - Siklawica - Sarnia Skała - Kuźnice - Zakopane

W sumie 9 dni w górach, prawie 65 godzin marszu według map i ponad 100 kilometrów do przejścia. :)


Nie wszystko udało się zdobyć ale tym większa będzie chęć, żeby tam wrócić za rok.

A podsumowując wyszło tak:
1) Szczyrbskie Pleso - Rysy - Szczyrbskie Pleso (odcinek od Porpadzkiego Stawu do Szczyrbskiego w strugach deszczu)
2) Palenica Białczańska - Morskie Oko (całą drogę padał deszcz)
3) Morskie Oko - Czarny Staw pod Rysami - Mięguszowiecka Przełęcz pod Chłopkiem - Czarny Staw pod Rysami - Morskie Oko
4) Morskie Oko - Wrota Chałubińskiego - Szpiglasowy Wierch - Siklawa - Schronisko Pięciostawiańskie
5) Schronisko Pięciostawiańskie - Kozi Wierch - Żleb Kulczyńskiego - Czarny Staw Gąsienicowy - Murowaniec
6) Murowaniec - Świnicka Przełęcz - Kasprowy Wierch - Kopa Kondracka - Dolina Małej łąki - Kościelisko (chcieliśmy jeszcze zaliczyć Giewont ale strasznie dużo stonki było, kolejka za duża jak na naszą cierpliwość)
7) Siwa Polana - Schronisko Chochołowskie (znowu padał deszcz)
8) Schronisko Chochołowskie - Grześ - Rakoń - Wołowiec - Schronisko Chochołowskie (z uwagi na kosmiczną mgłę i zaczynający deszcz odpuściliśmy drogę na Jarząbczy Wierch i na Starorobociański)
9) Schronisko Chochołowskie - Przełęcz iwaniacka - Ornak - Dolina Kościeliska - Przysłop Miętusi - Kościelisko.

W sumie 9 dni wędrówki i 112 pokonanych kilometrów z czego prawie 90 kilometrów w samych górach. Pogoda prawie wymarzona bo jak na tyle dni deszcz padał tylko wtedy gdy szliśmy asfaltem.
Ja już chcę tam wracać. :)
A Rysy otworzyli w dniu naszego wyjazdu. :-(


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 02, 2012 2:31 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 09, 2012 2:17 pm
Posty: 2995
Lokalizacja: Kraków
Brawo! Jak oceniasz trudność szlaków? Co Ci się najbardziej podobało a co nie? :)

_________________
blog.marcinszymkowski.pl

"W warunkach normalnych najwięcej pomaga technika. Natomiast w sytuacjach wyjątkowych najważniejszy jest hart ducha." - Walter Bonatti


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 03, 2012 11:00 am 
Swój

Dołączył(a): Śr sie 17, 2011 1:20 pm
Posty: 71
m__s napisał(a):
Brawo! Jak oceniasz trudność szlaków? Co Ci się najbardziej podobało a co nie? :)

Najtrudniejszy był zdecydowanie fragment Orlej perci Żleb Kulczyńskiego. Schodzenie w dół po skałach bez żadnych ubezpieczeń to robiło wrażenie.
Natomiast nie wiem czemu ale szlak na Mięguszowiecą Przełęcz pod Chłopkiem nie sprawił mi większych trudności. Nieco gorzej się schodziło niż wchodziło ale generalnie nie jest to aż taki straszny szlak jak go niektórzy malują. No chyba, że ktoś trafi na deszczową pogodę to wtedy być może jest nieciekawie. A nam trafiła się wtedy idealna pogoda. No może poza samą przełęczą gdzie nie dość że kosmicznie wiało to jeszcze zaczął śnieg padać. :D
Moim zdanie trudniejsze od Mięgusia jest zejście ze Szpiglasowej Przełęczy ku Dolinie Pięciu Stawów. Tam są wprawdzie łańcuchy ale problem się pojawia gdy ktoś nadchodzi z drugiej strony. Tam nie bardzo jest gdzie się minąć.
A co mi się najbardziej podobało? Można by w skrócie napisać WSZYSTKO bo ja kocham Tatry. Gdy jest pogoda to widoki są po prostu przecudne.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 71  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL