Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 16, 2024 5:53 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2913 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 98  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn lip 08, 2013 10:14 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 09, 2012 2:17 pm
Posty: 2995
Lokalizacja: Kraków
Elfka a ile płaciłaś?

_________________
blog.marcinszymkowski.pl

"W warunkach normalnych najwięcej pomaga technika. Natomiast w sytuacjach wyjątkowych najważniejszy jest hart ducha." - Walter Bonatti


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 08, 2013 10:15 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10406
Lokalizacja: miasto100mostów
Elfka napisał(a):
A czy np w Żarskiej można dostać nocleg z biegu?
W 2008 nocowałem w Żarskiej na tzw. powale, czyli poddaszu. Trzeba mieć swój śpiwór koniecznie bo ładnie tam pizga. Za to cena była śmieszna - 100 koron. Nie wiem jak to wygląda obecnie.

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 08, 2013 5:45 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4266
Lokalizacja: Łódź
mdo napisał(a):
Nie wiem co się porobiło ale dziś chciałem sobie posiedzieć na tarasie schroniska na Hali Kondratowej- nie dało rady waliło jakby kibel się przewrócił masakra.
:roll:

Miesiac temu było podobnie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lip 09, 2013 10:37 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
WILCZYCA napisał(a):
mdo napisał(a):
Nie wiem co się porobiło ale dziś chciałem sobie posiedzieć na tarasie schroniska na Hali Kondratowej- nie dało rady waliło jakby kibel się przewrócił masakra.
:roll:

Miesiac temu było podobnie.


To schronisko wygląda jak jeden wielki kibel.

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lip 09, 2013 12:11 pm 
Weteran

Dołączył(a): Wt maja 29, 2012 2:40 pm
Posty: 116
Lokalizacja: WLKP
Łukasz T napisał(a):
WILCZYCA napisał(a):
mdo napisał(a):
Nie wiem co się porobiło ale dziś chciałem sobie posiedzieć na tarasie schroniska na Hali Kondratowej- nie dało rady waliło jakby kibel się przewrócił masakra.
:roll:

Miesiac temu było podobnie.


To schronisko wygląda jak jeden wielki kibel.


Nie jest tak źle :) Ma swój klimacik ;) Można się zaprzyjaźnić z komitetem kolejkowym do jedynego prysznica, połazić ciemną nocą po "naleśnikach" (śpiwór z nadzieniem) leżących ciasno w jadalni. I przydają się zatyczki do uszu w obliczu tych, którzy noc spędzają (celowo nie piszę "śpią" na wspomnianym tarasie :))) Coś jak stary schron na Morskim tylko ciaśniej i mniej wilgotno ;)
Z kibla faktycznie czasami zajeżdża, może eko oczyszczalnia nie wyrabia czy coś...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lip 09, 2013 4:07 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4266
Lokalizacja: Łódź
Łukasz T napisał(a):
To schronisko wygląda jak jeden wielki kibel.

Schronisko jest super tylko z szambem chyba mają problem - chwilami bardzo duży.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lip 09, 2013 8:13 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 1:39 am
Posty: 1740
Lokalizacja: Zamość
m__s napisał(a):
Elfka a ile płaciłaś?


10 euro za miejsce w pokoju 7 osobowym. Dwa dni temu ponownie mnie tam poniosło.

_________________
A my zmieniliśmy jawę w sny
Jesteśmy jak rosa, jak pył!
Ukradliśmy siłę gwiazd
I dla nas zatrzymał się czas


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 11, 2013 11:22 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 09, 2012 2:17 pm
Posty: 2995
Lokalizacja: Kraków
Czyli ceny podobne jak u nas, dzięki :wink:

_________________
blog.marcinszymkowski.pl

"W warunkach normalnych najwięcej pomaga technika. Natomiast w sytuacjach wyjątkowych najważniejszy jest hart ducha." - Walter Bonatti


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sie 08, 2013 8:19 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 1:39 am
Posty: 1740
Lokalizacja: Zamość
Pytam teraz tylko z ciekawości. Czy ktoś z Was kiedyś nocował w schronisku: "Chata pod Naruzim"? Chciałam teraz pociągnąć aż do Siwego Wierchu i zejść tam na spanie, ale nie wiedziałam nic o tym schronisku, czy działa, czy otwarte i dlatego odpuściłam i schodziłam z Brestowej w dół do Zverówki.

_________________
A my zmieniliśmy jawę w sny
Jesteśmy jak rosa, jak pył!
Ukradliśmy siłę gwiazd
I dla nas zatrzymał się czas


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sie 09, 2013 12:26 pm 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
Elfka napisał(a):
Pytam teraz tylko z ciekawości. Czy ktoś z Was kiedyś nocował w schronisku: "Chata pod Naruzim"? Chciałam teraz pociągnąć aż do Siwego Wierchu i zejść tam na spanie, ale nie wiedziałam nic o tym schronisku, czy działa, czy otwarte i dlatego odpuściłam i schodziłam z Brestowej w dół do Zverówki.


Nie nocowałam ale przechodziłam ze 3-4 razy, ostatnio rok temu.
Jadłam bardzo dobry gulasz i piłam zimne piwo. Zajrzałam do środka.
Jest chyba tylko jedna niewielka salka noclegowa, piętrowe łóżka, bez pościeli, więc trzeba by mieć śpiwór.
Może są dwie salki ale ta druga należy do obsługi, tego tak dokładnie nie pamiętam.
Bardzo sympatyczna atmosfera, raczej chatki niż schroniska.
Brak wody, trzeba iść do pobliskiego źródełka, a drewniana wygódka (czysta) jest niedaleko w krzakach.

Prąd jest, bo piwo było zimne z lodówki.
Ale chyba z agregatu, nie przypominam sobie linii doprowadzającej prąd.
Latem schronisko jest cały czas czynne, ale może być pełne, nocują speleolodzy, jakieś obozy młodzieżowe, lepiej tam wcześniej zadzwonić.

_________________
-------------------------------------------------
Studenckie Koło Przewodników Górskich "Harnasie" w Gliwicach zaprasza na kurs przewodnicki :)
http://www.skpg.gliwice.pl/kurs/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sie 09, 2013 3:34 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 1:39 am
Posty: 1740
Lokalizacja: Zamość
Dzięki Basiu :)

_________________
A my zmieniliśmy jawę w sny
Jesteśmy jak rosa, jak pył!
Ukradliśmy siłę gwiazd
I dla nas zatrzymał się czas


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sie 11, 2013 9:03 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn sie 05, 2013 1:52 am
Posty: 6
Witam,

od 14-go tego miesiąca wybieram się do Zakopca. Planuję zrobić Rysy, MPpCh i Szpiglasowy Wierch - niestety, wiąże się to z 3x podróżą Palenicy i trasą po asfalcie...Dlatego wpadłem na pomysł aby jedną noc przenocować w schronisku MO. Jak wygląta tam sprawa rezerwacji, cen i ewentualnej "podłogi" ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sie 11, 2013 9:43 pm 
Nowy

Dołączył(a): N sie 11, 2013 9:38 pm
Posty: 1
Mam pytanie, jak jest teraz ze spaniem na glebie w kondratowej?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sie 11, 2013 9:44 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 07, 2008 11:33 am
Posty: 6314
do kol. Narkola123 oraz kol. Paulajasa - telefony (w sensie numery telefoniczne) do obu schronisk nie są tajne.

_________________
wszystko już było - ergo: nie panikuj
http://jaskiniar.blogspot.com/
http://puzzlepamieci.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sie 12, 2013 7:28 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn sie 05, 2013 1:52 am
Posty: 6
gb napisał(a):
do kol. Narkola123 oraz kol. Paulajasa - telefony (w sensie numery telefoniczne) do obu schronisk nie są tajne.


do kol. gb. Wiem co to numer telefonu - i nawet - mam ładny duży telefon bezprzewodowy, zwany potocznie komórką. Dlatego nie mądruj bo chciałem się dowiedzieć takich informacji od forumowiczów, którzy takie coś mają już za sobą. Własnych opinii i krótkiej odpowiedzi - takich informacji raczej przez telefon nie dostanę - ergo - PYTAM.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sie 12, 2013 7:52 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 17, 2011 5:28 pm
Posty: 1479
Lokalizacja: Kraków NH
narkol123 napisał(a):
Jak wygląta tam sprawa rezerwacji, cen i ewentualnej "podłogi" ?

narkol123 napisał(a):
chciałem się dowiedzieć takich informacji od forumowiczów, którzy takie coś mają już za sobą. Własnych opinii i krótkiej odpowiedzi - takich informacji raczej przez telefon nie dostanę - ergo - PYTAM.

:lol:
Tak, przez telefon na pewno nie dowiesz się ile kosztuje nocleg i czy go dostaniesz. To z pewnością tajne informacje.
Opinie:
Rezerwacja - dzwonisz i pytasz czy mają miejsce. Mają, to Ci zarezerwują. Nie mają, to Ci nie zarezerwują.
Ceny - wysokie
Ewentualna podłoga - jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz.

Aha:
http://www.schroniskomorskieoko.pl/oferta.html

_________________
"Ludzie przeważnie nie są źli. Po prostu czasem dają się porwać jakiejś idei"
Moje pstryki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sie 12, 2013 8:31 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 07, 2008 11:33 am
Posty: 6314
narkol123 napisał(a):
Dlatego nie mądruj bo chciałem się dowiedzieć takich informacji od forumowiczów, którzy takie coś mają już za sobą. Własnych opinii i krótkiej odpowiedzi - takich informacji raczej przez telefon nie dostanę - ergo - PYTAM.

Nie "mądruję" (cokolwiek to znaczy)
Większość dorosłych (a także spora część tych poniżej lat 18) ma za sobą próby zdobycia oficjalnych informacji na temat dostępności biletów, możliwości zarezerwowania - czegokolwiek.
Jakich "opinii" indywidualnych, własnych, krótkich - spodziewałeś się od Użytkowników tego Forum na temat możliwości zarezerwowania noclegu w schronisku przy Morskim Oku, cen: za nocleg "na podłodze" lub w pokoju. W dodatku ten temat był - na tym forum - poruszany wiele razy...
To, że PYTASZ - to wspaniała sprawa. Tyle, że pytasz "dookoła" - zamiast zapytać "u źródła"...

pozdrawiam
gb 8)

_________________
wszystko już było - ergo: nie panikuj
http://jaskiniar.blogspot.com/
http://puzzlepamieci.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sie 16, 2013 1:03 pm 
Nowy

Dołączył(a): Śr lip 13, 2011 1:36 pm
Posty: 17
Witam,
pytanie - o której godzinie w szczycie sezonu należy się ustawić w kolejce w Murowańcu aby o 10 otrzymać wolne łóżko? Wystarczy, że przyjdę na 10, czy wielu turystów na to poluje?

Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sie 16, 2013 1:48 pm 
Weteran

Dołączył(a): Wt maja 29, 2012 2:40 pm
Posty: 116
Lokalizacja: WLKP
Na pewno wcześniej. I nie jestem pewna, czy to jest 10-ta godzina. Coś mi się kojarzy, że we wrześniu w zeszłym roku było od 9-tej. I owszem, była kolejka ustawionych już wcześniej.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So sie 17, 2013 4:59 pm 
Nowy

Dołączył(a): Śr lip 10, 2013 11:26 am
Posty: 2
Tomek01 napisał(a):
pytanie - o której godzinie w szczycie sezonu należy się ustawić w kolejce w Murowańcu aby o 10 otrzymać wolne łóżko? Wystarczy, że przyjdę na 10, czy wielu turystów na to poluje?
.


W ubiegłym roku w w wakacje pulę rozdawali o godz 10, w tym (przynajmniej jak ostatnio byłem) o godz. 9. Najlepiej zadzwoń i zapytaj


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So sie 24, 2013 12:18 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 07, 2008 8:00 am
Posty: 210
Lokalizacja: Bełchatów
Czy w schronisku nad Morskim Okiem jest możliwość zostawienia wózka dziecięcego? i ile to ewentualnie kosztuje? Chciałabym wejść z dzieckiem nad Czarny Staw ale drogę asfaltem muszę pokonać z wózkiem bo tak daleko nie zajdzie na nogach a na nosidło już za duży.

_________________
Padają miasta, inny świat

mijają wieki całe

Aniele Stróżu strzeż nam gór

niech będą wciąż te same.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sie 30, 2013 7:14 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 09, 2012 2:17 pm
Posty: 2995
Lokalizacja: Kraków
W przechowalni pewnie nie będziesz miała z tym problemu. Plecak chyba kosztuje 4zł. Dla gościa pewnie nie będzie różnicy czy to wózek czy plecak.

_________________
blog.marcinszymkowski.pl

"W warunkach normalnych najwięcej pomaga technika. Natomiast w sytuacjach wyjątkowych najważniejszy jest hart ducha." - Walter Bonatti


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sie 30, 2013 7:47 pm 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt wrz 05, 2006 11:30 am
Posty: 126
Lokalizacja: Lipno
Ja jak 2 lata temu chciałem zostawić wózek to mi odmówili. Generalnie wózki wszyscy zostawiają przed schroniskiem od strony drogi dojściowej do Moka, tam chyba zawsze jest jakies stoisko z pierdołami do jedzenia i obok niego stoi dużo wózków dziecięcych i jakoś chyba nie giną - przynajmniej nasz nie zginął a zostawiałem 2 razy, razem z pokrowcem przeciwdeszczowym i kocykiem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So sie 31, 2013 6:29 am 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 07, 2008 8:00 am
Posty: 210
Lokalizacja: Bełchatów
Dzięki za info:)

_________________
Padają miasta, inny świat

mijają wieki całe

Aniele Stróżu strzeż nam gór

niech będą wciąż te same.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N wrz 01, 2013 10:54 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 8:09 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Kraków
Jak się boisz, żeby nie ukradli to weź sobie kabel od roweru i przypnij wózek do ogrodzenia :)

_________________
Keep calm and carry on.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N wrz 01, 2013 12:29 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10406
Lokalizacja: miasto100mostów
Z piątku na sobotę nocowałem z Anią Kamzik w Kieżmarskiej. Zeszliśmy z góry ok. 16. Na wjazd dostaliśmy informację, że miejsc absolutnie nie ma i nie będzie, nawet 'gleby' na górze. Chodziliśmy rozmawiać o noclegu najpierw dwa razy bez rezultatu, nawet ściemniali nam, że poprzedniego dnia ludzie na dworze spali, oraz że dzwonią teraz do wszystkich i potwierdzają rezerwacje - i nikt nie rezygnuje. Także możemy zapomnieć o noclegu. Tymczasem schronisko było naprawdę średnio zapełnione - ledwo stoliki zajęte w ich małej jadalni. Stwierdziliśmy, że zostajemy i niech się dzieje co chce. Spotkaliśmy fajnych kolesi z Polski i umówiliśmy się z nimi, że jak będzie naprawdę tlok to jakoś ściśniemy się koło nich i damy radę. Z taką propozycją poszliśmy do chatara, który po wielu namowach się zgodził.
Oczywiście w praktyce okazało się, że każdy ma swoje miejsce a i wolnych jest jeszcze w opór. Przeżyłem taką sytuację już drugi raz (poprzednio w Popradzkim). Nie dajcie się wypier.dalać ze słowackich schronisk. Oni tam mają dziwną politykę i wywalają ludzi na dół, kiedy okazuje się, że spokojnie można zanocować.
Gdybyśmy rzeczywiście byli zmuszeni zejść, to o trasie, którą zrobiliśmy w sobotę moglibyśmy pomarzyć.

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt wrz 03, 2013 7:53 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz maja 02, 2013 1:05 pm
Posty: 1693
Ten wątek wydaje mi się najbardziej pasujący do zagadnienia. Jeżeli nie, to pewnei admin przeniesie posta.

Niniejszym chciałem podzielić się refleksją dotyczącą uczciwości obsługi schroniska na Hali Ornak i jednocześnie wyrazić podziękowania pracującym tam ludziom, w szczególności pani Agnieszce z recepcji.

Fakty:
26 sierpnia po południu - po zwiedzaniu kilku "Kinder-niespodzianek" w Dolinie Kościeliskiej, wstępuję do schroniska na małe co nie co. Obiad był połączony z małym przepakowaniem plecaka.
26 sierpnia wieczorem - na kwaterze okazuje się, że w plecaku brakuje mi torebki ze sprzętem turystycznym - wartości około 400 zł. Chwila refleksji - mogłem go zostawić w kilku miejsach na trasie - w czasie podjadania, popijania, ubierania kurtki, albo w schronisku. Jeszcze tego samego dnia wyszukuję adres poczty elektronicznej schroniska i wysyłam emaila do schroniska. Raczej bez większej nadzieii.
27 sierpnia, wieczorem po powrocie z Krzyżnego - odczytuje e-maila: zguba została znaleziona i jest do odebrania w recepcji.
29 sierpnia, po przejściu z Kasprowego do Kopy Konradzkiej, i dalej przez Czerwone Wierchy a następnie zejściu przez Dolinę Tomanową na Halę Ornak, zgłaszam się do recepcji schroniska, gdzie od ręki otrzymuję swoją zgubę. W stanie idealnym i nienaruszonym. Okazało się, że sprzęt wypadł w trakcie przepakowywania plecaka.

Zatem, raz jeszcze: DZIĘKUJĘ.

To już drugi duży plus dla tego schroniska. Pierwszy za jakość usług gastronomicznych, szczególnie za smakowite: szarlotkę i zupy.

_________________
"Ostrożnie, tam przepaść!", Maria Bandrowska, 27 lipca 1914 r.
"Ile razy widziałeś schodzącą lawinę w Tatrach w grudniu?" magis, 2018


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt wrz 03, 2013 9:57 pm 
Kombatant

Dołączył(a): So lip 07, 2012 9:22 am
Posty: 391
Aż miło się czyta, że są jeszcze tacy ludzie :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr wrz 04, 2013 8:23 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 28, 2011 9:09 am
Posty: 5456
Lokalizacja: Białystok
Dziwne to czasy gdy robimy 'wydarzenie' z tego, że ktoś zachował się po prostu tak jak powinien...

_________________
Wiem, że nic nie wiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr wrz 04, 2013 3:31 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 02, 2012 5:32 pm
Posty: 424
Lokalizacja: 300 km do Tatr
Mam pytanie o Schronisko w Piątce - czy nocleg na tak zwanej glebie można dostać o każdej porze dnia? Tzn. jak zjawię się tam powiedzmy o 18-tej to mogę liczyć na to, że tam zanocuję?

Jeśli pytanie jest głupie, to przepraszam, ale mimo wszystko proszę o odpowiedź :).

Jakoś tak wyszło, że nigdy nie nocowałam w schronie.

_________________
http://tatry-dla-sredniozaawansowanych.blogspot.com/ - blog
https://www.facebook.com/tatryblog - fejs od bloga

"większość granic i lęków
to tylko ułomność naszego umysłu,
poza którą zaczyna się wolność"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2913 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 98  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL