Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz maja 23, 2024 3:21 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3657 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 122  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr sie 07, 2013 9:22 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 05, 2007 8:49 pm
Posty: 6331
Lokalizacja: Kraków
Weszdnonć przed siebie np. w psią kupę, to inaczej weszednejść.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sie 07, 2013 9:26 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn lut 11, 2013 4:09 pm
Posty: 9871
Lokalizacja: FCZ
Profesor Miodek morze nam buty wionezać

_________________
NIE MA LEPSZEGO OD MIĘGUSZA WIELKIEGO!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sie 07, 2013 9:30 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr sty 20, 2010 3:38 pm
Posty: 1827
Lokalizacja: Wolne Miasto Nowa Huta
W kupe to można wlyś a nie weszednejść Witoldzie.

_________________
Moje Tatry

Życie jest piękne. To ludzie są pojebani.

"Słabe stopnie są jak puszczalska dziewczyna. Jak im zaufasz to ci dadzą, a jak nie, to będą częściej zdradzały." - Mechanior


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sie 07, 2013 11:02 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 05, 2007 8:49 pm
Posty: 6331
Lokalizacja: Kraków
Wlyś to można ale tylko w małą. W dużą natomiast weszednejść.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sie 07, 2013 11:13 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
A nie wszednąć, albo wsznejść (zależy jak szybkim krokiem, wszednąć za słownikiem języka polskiego: "wolno, taktownie, z gracją", wsznejść: "szybko, na chwilę, z nie nacka")? Przecież kupa jest blisko. Weszednąć, albo weszednejść to można do teatru, jak jest po drugiej storonie miasta (lepiej weszednąć, jeśli nie chce się wyjść na buraka)..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sie 08, 2013 7:23 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn mar 12, 2012 7:03 pm
Posty: 18
Lokalizacja: SBL
a co ja sie dziwie ze nie rozumiecie jak tu centralna polska;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sie 09, 2013 4:03 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 05, 2011 12:28 pm
Posty: 559
Lokalizacja: Kraków
BARTOLINO napisał(a):
Mario431 napisał(a):
No i ponawiam swoje pytanie co do jednokierunkowości szlaku na Bystrą ławkę - TAK, czy NIE

Szlak jest jednokierunkowy, w kierunku od Doliny Młynickiej do Furkotnej. Do wodospadu możesz podejść i stamtąd jeszcze zawrócić, choć widziałem w dalszej części szlaku osoby które szły pod prąd i to nawet pod samą Bystrą Ławką, ale wersja oficjalna jest taka, że to szlak jednokierunkowy i raczej tego bym się trzymał.

W necie i na niektórych mapach można się spotkać z taką informacją. Tymczasem ten szlak jest 2-kierunkowy. Sporo osób korzysta również z kierunku Dolina Furkotna -> Dolina Młynicka, więc to jest raczej obojętne, który kierunek się wybierze. Na bardzo wąskim przejściu przez Bystrą Ławkę mogą się tworzyć zatory, ale to i tak nic w porównaniu do tego, co dzieje się np. w rejonie Świnicy :wink: Wczoraj na Bystrej Ławce byłem późno popołudniu i udało mi się uniknąć zatorów, a w tym dniu była dość spora ilość turystów jak na ten rejon Tatr (ciepła i bardzo słoneczna pogoda przyciągnęła tłumy w okolice Szczyrbskiego Jeziora).

_________________
YouTube - Poczuj Magię Gór! | Mrozowiska.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sie 09, 2013 6:32 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Wt paź 17, 2006 3:40 pm
Posty: 397
Lokalizacja: Kobiór
Może ktoś polecić jakieś ubezpiecznie wspinaczkowe inne niż te z OEAV i union. sk?

_________________
"mój mózg,to mój drugi ulubiony organ"/W.Allen/

http://gorywysokie.blogspot.com/

http://pionowyswiat.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So sie 10, 2013 12:16 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt maja 10, 2013 11:41 am
Posty: 14
Orientuje się ktoś jak z parkingami w Tatrzańskiej Poliance lub Tatrzańskie Zruby ? gdzie najlepiej zostawić samochód, zamierzam wybrać się na Małą Wysoką


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sie 11, 2013 5:48 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr sty 20, 2010 3:38 pm
Posty: 1827
Lokalizacja: Wolne Miasto Nowa Huta
W Tatrzańskiej Polance przy drodze za darmoche. Jest też kawałek wyżej przy drodze już prowadzącej do Śląskiego, również za darmoche.


Chcaiłbym jeszcze donieść że w Potravinach w Zdziarze jest promocja na Kofole ! Jedyne 0,89E ! :mrgreen:

_________________
Moje Tatry

Życie jest piękne. To ludzie są pojebani.

"Słabe stopnie są jak puszczalska dziewczyna. Jak im zaufasz to ci dadzą, a jak nie, to będą częściej zdradzały." - Mechanior


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sie 11, 2013 8:24 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 02, 2012 5:32 pm
Posty: 424
Lokalizacja: 300 km do Tatr
samael napisał(a):
Tatrzańskie Zruby


Tam jest darmowy parking. Po lewo od szosy jest taki duży budynek, jakieś sanatorium bodaj (coś ze zdrowiem jest w nazwie). Jedzie się za ten budynek, trochę w dół i tam jest parking (nie pod sanatorium tylko dalej).

_________________
http://tatry-dla-sredniozaawansowanych.blogspot.com/ - blog
https://www.facebook.com/tatryblog - fejs od bloga

"większość granic i lęków
to tylko ułomność naszego umysłu,
poza którą zaczyna się wolność"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sie 11, 2013 9:23 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn sie 05, 2013 1:52 am
Posty: 6
Powiedzcie mi, co opłaca się bardziej - chcemy z dziewczyną wejść na Krywań. Lepiej samemu organizować transport czy wybrać się na wycieczkę jednodniową ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sie 12, 2013 7:30 am 
Nowy

Dołączył(a): Cz sie 08, 2013 11:22 am
Posty: 14
Był ktoś ostatnio na rysach od strony słowackiej?Trudny szlak?

_________________
Góry moje, wierchy moje, otwórzcie swe ramiona....

Pensjonat w Zakopanem - tam poznałem swoją żonę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sie 12, 2013 8:39 am 
Kombatant

Dołączył(a): So sie 08, 2009 11:12 pm
Posty: 324
od Popradzkiego plesa można chyba powiedzieć ze banalny. Pomijam warunki bo jeśli są trudne to proporcjonalnie rosną kłopoty.
Pare klamerek , łancuch ale bardzie przydatny jak ślisko lub pada. Poza tym bez stresu.
Schodziłem z 16 letnią córką i bez strachu.

_________________
"Lawina bieg od tego zmienia, po jakich toczy się kamieniach"
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sie 12, 2013 8:46 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10406
Lokalizacja: miasto100mostów
narkol123 napisał(a):
wycieczkę jednodniową
Nie wiedziałem, że organizują w ogóle coś takiego. Na pewno taniej was wyjdzie pojechanie samemu. Gdzie nocujecie? Do dojazd do Szczyrbskiego z Zakopanego komunikacją publiczną o jakiejś sensownej godzinie i powrót po zejściu może nie być taki łatwy.

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sie 12, 2013 9:45 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 02, 2012 5:32 pm
Posty: 424
Lokalizacja: 300 km do Tatr
Marek Lipowski napisał(a):
Trudny szlak?


Bardzo łatwy, ot spacer pod górę po kamieniach. Tyle, że bardzo długi spacer. Na szczycie przepaściście, jak to na szczytach bywa.

A poważnie się tam wybierasz, czy tylko reklamujesz pensjonat?

_________________
http://tatry-dla-sredniozaawansowanych.blogspot.com/ - blog
https://www.facebook.com/tatryblog - fejs od bloga

"większość granic i lęków
to tylko ułomność naszego umysłu,
poza którą zaczyna się wolność"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sie 12, 2013 10:52 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 1:39 am
Posty: 1740
Lokalizacja: Zamość
Krabul napisał(a):
Nie wiedziałem, że organizują w ogóle coś takiego. Na pewno taniej was wyjdzie pojechanie samemu. Gdzie nocujecie? Do dojazd do Szczyrbskiego z Zakopanego komunikacją publiczną o jakiejś sensownej godzinie i powrót po zejściu może nie być taki łatwy.


Tzn dojechać i wrócić się da, tylko wtedy start ze Szczyrbskiego w okolicach 9 dopiero. Dwa lata temu właziłam na Krywań. Pojechałam pierwszą stramą z Zakopanego, potem elektriczką do Szczyrbskiego, powrót tak, że zdążyłam spokojnie na ostatnią stramę. A nie chodzę za szybko, na szczycie, po drodze miałam odpoczynki. Tylko z Zakopanego dojazd blisko 3 godziny, to jest trochę męczące, poza tym start o godzinie 9 to osobiście ostatnio dla mnie za późno :)

narkol123 napisał(a):
Powiedzcie mi, co opłaca się bardziej - chcemy z dziewczyną wejść na Krywań. Lepiej samemu organizować transport czy wybrać się na wycieczkę jednodniową ?


To już musicie sami zdecydować, zależy co kto lubi. Osobiście tam gdzie wiem, że mogę iść sama i mam możliwość logistyczne, idę sama. Ale to już decyzja indywidualna.

_________________
A my zmieniliśmy jawę w sny
Jesteśmy jak rosa, jak pył!
Ukradliśmy siłę gwiazd
I dla nas zatrzymał się czas


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sie 12, 2013 7:20 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn sie 05, 2013 1:52 am
Posty: 6
ok z tego co widzę, to owych "wycieczek jednodniowych" na Krywań już nie ma. Powiedzcie mi w takim razie jak najtańszym sposobem dostać się pod szczyt ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sie 12, 2013 7:22 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 24, 2011 7:54 pm
Posty: 2482
narkol123 napisał(a):
Powiedzcie mi w takim razie jak najtańszym sposobem dostać się pod szczyt ?

z buta ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sie 13, 2013 12:42 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 07, 2005 1:40 pm
Posty: 689
Lokalizacja: 604 km do Tatr
bociek28 napisał(a):
a to nie jest tak ze tam tylko rezerwujesz a płacisz na miejscu??
ja dzisiaj dzwoniłem i do piatku wszystko zaklepane niestety, a przez neta tylko na całość tyle ze do plesa to sobie moge na nogach wejsc bez problemu. dziwny sytem maja :)


mam pytanie do osó które wjechały lub usiłowały wjechać na Łomnice ze Skalnatego Plesa - w latach poprzednich w lipcu-sierpniu - czy tam zazwyczaj jest takie wielkie obłożenie, tzn. zarezerwowane na kilka dni naprzód, czy jakas pula biletow do kupienia z rana na miejscu zostaje?
ogólnie- czy warto o świcie sie zrywać i 'wbiec' do Skalnatego zeby sie w kolejke ustawic czy szkoda zdrowia? (doczytalam ze pierwszy wjazd o 8:50)


ok, znalazłam sobie odpwiedz :) :
raffi79. napisał(a):
W sezonie letnim przy pięknej pogodzie zdarzało się że o 8 bilety były sprzedawane na godz. 14 czy 15. Niecały miesiąc temu w niedziele o 8.15 biletów już nie było a ludzi do wyjazdu czekało jeszcze 40osób. Kolejka w sezonie letnim przeżywa oblężenie. Zresztą nie ma takiej przepustowości jak nasza bo tylko 45 osób/h
Najlepiej było by zarezerwować.
Z dworca dostać się pod kolejkę sprawa jest prosta zreszta dobre jest oznaczenie.

_________________
szukam damskich butów 5.10 - jakby komuś wpadły w oko, proszę o znak-sygnał :)


Ostatnio edytowano Wt sie 13, 2013 1:41 pm przez adhezja, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sie 13, 2013 12:56 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 1:39 am
Posty: 1740
Lokalizacja: Zamość
narkol123 napisał(a):
ok z tego co widzę, to owych "wycieczek jednodniowych" na Krywań już nie ma. Powiedzcie mi w takim razie jak najtańszym sposobem dostać się pod szczyt ?


Ile wyniesie podróż autem na parking w Szczyrbskim pojęcia nie mam, bo nawet prawka nie posiadam. Jeśli chodzi o podróż autobusem stramy, to do Smokowca bilet kosztuje 20 zł, czyli w obie strony masz 40 zł. Elektriczka Smokowiec - Szczyrbskie w obie strony chyba 3 euro, ale tu tak na 100% nie pamiętam.

_________________
A my zmieniliśmy jawę w sny
Jesteśmy jak rosa, jak pył!
Ukradliśmy siłę gwiazd
I dla nas zatrzymał się czas


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sie 15, 2013 9:44 am 
Nowy

Dołączył(a): Pn mar 12, 2012 7:03 pm
Posty: 18
Lokalizacja: SBL
adhezja
ja rezerwowałem na miejscu o 8 rano, był to chyba wtorek a załapałem się na piatek na 16:50 no i owego feralnego dnia przyszła nawałnica i tyle z tego było:)
wiec chyba lepeij wybiore sie zimą przy duzym morozie lepiej widać:)

Mam jeszcze pytanko czy z smokovca do szczyrbskiego jeziora jest moze płatny odcinek drogi??


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sie 16, 2013 10:33 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 05, 2011 12:28 pm
Posty: 559
Lokalizacja: Kraków
bociek28 napisał(a):
Mam jeszcze pytanko czy z smokovca do szczyrbskiego jeziora jest moze płatny odcinek drogi??
nie

_________________
YouTube - Poczuj Magię Gór! | Mrozowiska.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sie 19, 2013 10:02 am 
Zasłużony

Dołączył(a): Śr wrz 21, 2011 1:16 am
Posty: 152
Kilka słów o Słowackich Tatrach Zachodnich. Plan nasz zakladal przejscie grania od Hucianskiego sedla do Wolowca. Nocleg w Zubercu bez problemu znalezlismy o godz20 w czw. Ceny wszedzie 10e na 1 nocl, warunki bdb ( my spalismy przy ulicy pod nr 109, jak sie skreca na zverowke z glownej). Nast dnia mielismy isc na bus o 5:45, ze skrzyzowania na sedlo, jednak zaspalismy.. Na szczescie udalo nam sie zlapac stopa (o7 rano , kiedy auta jezdza raz na 2-5min) a nasz samochod zostawilismy w zubercu na zwyklym parkingu. Przy czerwonym szlaku nie ma parkingu, jednak mozna chyba podjechac w prawo pod gorke, za domkiem i tam jest mala polanka. Tego dnia przeszlismy od hucianskiego sedla na smutne sedlo - nie polecam z ciezkim plecakiem w sloneczna, bezchmurna pogode ;) nocleg znow na spontanie w Ziarskiej chacie, gdzie doszlismy o 21. Rezerwacji niet, miejsca tylko w ''budzie'' i prysznica niet. Zaplacilismy po 6e za nocleg, 1,5e za piwo, wrzatek 0,2e za termos. Po dlugich rozmowach i prosbach w koncu ''kierownik'' zgodzil sie sprzedac nam zeton do prysznica.. 0,5e za 1.5min przyjemnosci w lodowatej wodzie. - Generalnie ludzie sa podzieleni na tych spiacych w budzie- gdzie sie prysznic nie nalezy, tych spiacych w schronisku na strychu z zetonem za 0,5e i zimna woda oraz tych z rezerwacja, ktorzy maja ciepla wode, i zetony w cenie.. - W budzie strasznie pizgalo w nocy, wiec spiwor z komfortem +10 nie starczyl. Kolejnej nocy juz nie ryzykowalismy i przeszlismy do chocholowskiej- tu kulturalnie prysznic, materac i wszystkie wygody za jedyne 20zl+3 zl za materac. Powrot przez Grzesia i zielonym szlakiem na przelecz pod osobita- polecam dla spragnionych jagód :) przez cale 2h idac szlakiem, pod nogi wchodza krzaczory z jagodami wolajacymi ''zjedz mnie''! zejscie z przeleczy w kier zverowki szybkie i strome dosyc. my zeszlismy szybciej ze szlaku, i doszlismy do asfaltu gdzie znow lapalismy stopa do zuberca ( i kolejne uklony dla Slowakow, bo tylko oni sie zatrzymali). Obiad w knajpie przy skrzyzowaniu za mostkiem, dobry gulasz z knedalmi po ok 5e.
Co do samego szlaku, to suma podjesc 1 dnia ok 2300m i 23,5km troche dala w kosc. Najbardziej podobaly mi sie szlaki na Siwy Wierch i zielony od Grzesia do zverowki.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sie 19, 2013 12:05 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Cz wrz 04, 2008 11:35 am
Posty: 1231
Parking w Szczyrbskim - 6 euro.
Miejsca przy stacji elektriczki już o 7 rano wszystkie zajęte.

_________________
pozdrawiam
---------------------------
Lepsze od gór są tylko góry!
- krasnoludzkie


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sie 19, 2013 5:44 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 1:39 am
Posty: 1740
Lokalizacja: Zamość
gosia_ napisał(a):
przeszlismy od hucianskiego sedla na smutne sedlo


Podziwiam :) w moim przypadku szlak od Wołowca po Brestową był robiony na 3 raty. Siwy Wierch do przełęczy wciąż do przejścia.
Z kolei z Żarskiej mam zupełnie inne wspomnienia. Też przybyłam bez rezerwacji, ale dostałam nocleg na takim stryszku i pod prysznicem była ciepła woda. Oczywiście prysznic na żeton :D

Mapy, które mam urywają mi się zawsze na Huciańskiej Przełęczy właśnie. Czy stamtąd do Zverówki daleko? Czy jest jakiś szlak, czy trzeba po prostu zejść do Zuberca i wracać?

_________________
A my zmieniliśmy jawę w sny
Jesteśmy jak rosa, jak pył!
Ukradliśmy siłę gwiazd
I dla nas zatrzymał się czas


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sie 19, 2013 8:29 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 28, 2011 9:09 am
Posty: 5456
Lokalizacja: Białystok
Możecie polecić jakieś atrakcje w okolicach Strbskiego Plesa na wypadek dupówy?

_________________
Wiem, że nic nie wiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sie 19, 2013 8:49 pm 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
Elfka napisał(a):
Mapy, które mam urywają mi się zawsze na Huciańskiej Przełęczy właśnie. Czy stamtąd do Zverówki daleko? Czy jest jakiś szlak, czy trzeba po prostu zejść do Zuberca i wracać?


Do Zuberca (szosą - parę km najlepiej jednak autobusem lub stopem) i wracać. Szlaku do Zwierówki nie ma.

_________________
-------------------------------------------------
Studenckie Koło Przewodników Górskich "Harnasie" w Gliwicach zaprasza na kurs przewodnicki :)
http://www.skpg.gliwice.pl/kurs/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sie 19, 2013 9:17 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Śr wrz 21, 2011 1:16 am
Posty: 152
Elfka napisał(a):
Mapy, które mam urywają mi się zawsze na Huciańskiej Przełęczy właśnie. Czy stamtąd do Zverówki daleko? Czy jest jakiś szlak, czy trzeba po prostu zejść do Zuberca i wracać?


szlak czerwony idzie jeszcze nizej, bo z hut na wys. 800mnpm, ale z przeleczy jest blizej, bo startujesz z 950mnpm. mam gdzies fotki z przystankow z zuberca i z przeleczy, jakby ktos byl zainteresowany to zalacze. Do Zverowki jest kawalek drogi, bo najpierw musisz sie dostac do Zuberca, a tj jakies 5 czy 8 km, z Zuberca do Zverowki okolo10km. Busy jezdza rzadko, takze lepiej lapac stopa- jak widac skutecznosc duza, bo ja pierwszy raz wybralam taki srodek transportu ;)
Polecam szlak przez Siwe Skaly - jedyny w swoim rodzaju i malo uczeszczany :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sie 19, 2013 10:06 pm 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
A, jeszcze jedno - jest szlak zółty bezpośrednio z Zuberca na przełęcz Palenica Jałowiecka.
Stamtąd czerwonym na Siwy Wierch jest bardzo blisko.
Całe "kółko" Przełęcz Huciańska - Biała Skała - Siwy Wierch - Palenica Jałowiecka - Zuberec to jest niezbyt wytężająca wycieczka na 1 dzień. W każdym razie ja to robiłam w jeden dzień z dziećmi ok 8 i 13 lat.

Mapa z Internetu:

http://mapy.hiking.sk/?zoom=13&lat=6315 ... TTFFFFFFTT

_________________
-------------------------------------------------
Studenckie Koło Przewodników Górskich "Harnasie" w Gliwicach zaprasza na kurs przewodnicki :)
http://www.skpg.gliwice.pl/kurs/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3657 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 122  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL