Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 23, 2024 8:02 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18015 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464 ... 601  Następna strona

Czy ktoś Ci pomógł w tym wątku?
Tak, jestem zadowolona/y 45%  45%  [ 177 ]
Niestety nie 4%  4%  [ 15 ]
Zamieszali mi tak, że wiem mniej, niż przed pytaniem 3%  3%  [ 13 ]
To jakieś chore towarzystwo - same zboki i debile 15%  15%  [ 58 ]
Nikt nie pomógł, ale i tak Was kocham 8%  8%  [ 31 ]
Krowa cie wysrała 15%  15%  [ 59 ]
Wali mnie to 11%  11%  [ 42 ]
Liczba głosów : 395
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn paź 07, 2013 5:34 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4266
Lokalizacja: Łódź
Pytajacy niech zobaczy ze wbrew probnozom pogoda moze byc i taka - ciekawe czy wziął to pod uwagę.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn paź 07, 2013 5:48 pm 
Nowy

Dołączył(a): So paź 05, 2013 2:51 pm
Posty: 4
Szarotka2 teraz wiem po co tu zajrzałem :eye:
Dokładnie takich wskazówek szukam
Będę nocował w schronisku szkolnym przy ul. Krzeptówki
Dziękuję. Bez odbioru :salut:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn paź 07, 2013 6:37 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4266
Lokalizacja: Łódź
celek13 napisał(a):
Będę nocował w schronisku szkolnym przy ul. Krzeptówki
Bez odbioru :salut:

Tak to zdecydowanie pomoże w bliskości do szlaków.
Bez odbioru :salut:
:roll:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn paź 07, 2013 6:39 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Wt kwi 09, 2013 5:43 pm
Posty: 500
WILCZYCA napisał(a):
celek13 napisał(a):
Będę nocował w schronisku szkolnym przy ul. Krzeptówki
Bez odbioru :salut:

Tak to zdecydowanie pomoże w bliskości do szlaków.
Bez odbioru :salut:
:roll:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn paź 07, 2013 6:44 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4266
Lokalizacja: Łódź
Ty sie creamcheese nie śmiej Ty popatrz jakie tam są ceny. :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn paź 07, 2013 6:49 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Śr cze 26, 2013 7:06 pm
Posty: 213
WILCZYCA napisał(a):
Ty sie creamcheese nie śmiej Ty popatrz jakie tam są ceny.


no co? taniocha! zobacz: Wypożyczenie akcesoriów do ping-ponga - 3,00zł :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn paź 07, 2013 6:53 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4266
Lokalizacja: Łódź
Przecie maja łazic po górach a nie rznac w pin- ponga :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt paź 08, 2013 7:05 am 
Kombatant

Dołączył(a): Wt kwi 09, 2013 5:43 pm
Posty: 500
WILCZYCA napisał(a):
Ty sie creamcheese nie śmiej Ty popatrz jakie tam są ceny. :wink:

Ano widzę, choć cennik sprzed prawie 6 lat...a ten ping-pong górski za 3 pln to za seta, mecz czy godzinę??...a może dopłata do każdej nocy (podstawa prawna) :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt paź 08, 2013 8:36 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): So sie 31, 2013 5:25 pm
Posty: 262
Lokalizacja: 400 km od Tatr
Dosyć już może o tym pinkpąku. :) Lepiej byście mi doradzili jakąś atrakcyjną widokowo trasę na tę porę roku. Tak się składa że będę w okolicach Krakowa i jeden dzień mogę przeznaczyć na wypad w Tatry. Wysokie partie gór są przez czynniki oficjalne odradzane (w sensie zdobywanie szczytów), zatem szukam jakiejś alternatywy, żeby chociaż ponapawać sie widokami. Lubię ekspozycję, więc najlepiej byłoby znaleźć taki szlak gdzie ona jest ale gdzie jednocześnie pod nogami jest pewnie nawet w trudniejszych warunkach.
W sumie na liście rzeczy do "zrobienia" mam Kozią Przełęcz ale już chyba nie o tej porze roku. Nie wiem jak tam teraz jest. W weekend ma być ciepło i słonecznie ale dwa tygodnie temu też było a już wejście na Zawrat niektórym sprawiało kłopoty więc jedtem rozdarty czy ogladać góry z dołu czy włazić gdzieś...
Jakieś pomysły?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt paź 08, 2013 8:58 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Wt kwi 09, 2013 5:43 pm
Posty: 500
Będziesz w okolicach Krakowa...to może...czy ja wiem...wieża mariacka?? jak się porządnie wychylisz (bez trąbki) to ekspozycja będzie zarąbista


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt paź 08, 2013 9:22 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4266
Lokalizacja: Łódź
atopos napisał(a):
Dosyć już może o tym pinkpąku

Może Tatry Zachodnie - byłeś? Albo: gdzie jeszcze nie byłeś.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt paź 08, 2013 9:33 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 07, 2008 11:33 am
Posty: 6314
atopos napisał(a):
Jakieś pomysły?

Grań Krupówek? - choć chyba nie - ciężko tam o ekspozycję, choć wychylić się czasem można...
Grań Gubałówki - ekspozycja niezbyt wielka, ale widoki bardzo ładne...
Zawsze zostaje przystanek na Głodówce, albo taras widokowy u Harcerzy. I wychylić się można...

pozdrawiam
gb 8)

_________________
wszystko już było - ergo: nie panikuj
http://jaskiniar.blogspot.com/
http://puzzlepamieci.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt paź 08, 2013 9:41 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4266
Lokalizacja: Łódź
atopos napisał(a):
Jakieś pomysły?

Rowerkiem przez Chochołowską a późnej Wołowiec a cd w zależnosci od czasu , formy i pogody. Bez odbioru, dobranoc wszystkim. :D
( na egóry niejaka "murena" pisze ze wczoraj była i od Błyszcza po Wołowiec warunki fajne)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt paź 08, 2013 10:28 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): So sie 31, 2013 5:25 pm
Posty: 262
Lokalizacja: 400 km od Tatr
Wilczyco, w Zachodnich mam zaliczone tylko Czerwone Wierchy. A całkowicie białą plamą do tej pory jest dla mnie np. otoczenie Morskiego Oka. Samego jeziora zresztą też nie widziałem i jakoś nie tęsknię.
Roweru niestety nie sposób zabrać zresztą... ja bardzo lubię chodzić.


Ostatnio edytowano Wt paź 08, 2013 10:34 pm przez atopos, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt paź 08, 2013 10:34 pm 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 04, 2011 6:04 pm
Posty: 111
Lokalizacja: Zabrze
Cytuj:
Roweru niestety nie sposób zabrać zresztą... ja bardzo lubię chodzić.

Wilczycy chodzi o to że możesz wypożyczyć rower u wlotu do doliny. :twisted:

_________________
Stes


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr paź 09, 2013 8:21 am 
Weteran

Dołączył(a): Cz sie 29, 2013 11:42 am
Posty: 114
Lokalizacja: Szczecin
stes napisał(a):
Cytuj:
Roweru niestety nie sposób zabrać zresztą... ja bardzo lubię chodzić.

Wilczycy chodzi o to że możesz wypożyczyć rower u wlotu do doliny. :twisted:


Oczywiście u wylotu Doliny Chochołowskiej, co skróci drogę, a to ważne kiedy mamy coraz krótszy dzień


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr paź 09, 2013 11:19 am 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 04, 2011 6:04 pm
Posty: 111
Lokalizacja: Zabrze
Jedna łyknięta literka , a taka różnica :D

_________________
Stes


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr paź 09, 2013 3:04 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): So sie 31, 2013 5:25 pm
Posty: 262
Lokalizacja: 400 km od Tatr
Jakoś mi się ten rower nie uśmiecha ale rozważę propozycję. Jakieś inne propozycje wycieczek w sytuacji gdy nie zaleca się wchodzić z najwyższe partie gór?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr paź 09, 2013 3:09 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Wt kwi 09, 2013 5:43 pm
Posty: 500
Jak Ci nie pasi rower, to możesz podjechać traktorkiem robiacym za pociąg :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr paź 09, 2013 4:13 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): So sie 31, 2013 5:25 pm
Posty: 262
Lokalizacja: 400 km od Tatr
Chcę iść.
Uprzedzając dwocipnisiów: nie na szczudłach. :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr paź 09, 2013 4:50 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4266
Lokalizacja: Łódź
atopos napisał(a):
Chcę iść.

Tam kilometrów jest dosyć. Chodzi o czas. Teren jest ładniejszy niż na Czerwonych Wierchach bo po drugiej stronie grani otwiera sie widok na Rohacze a one maja takie ukształtowaniwe jak nasze Wysokie. Naprawde warto. Jeżeli mozliwości dopisza możesz iść w kierunku Kończystego i zejść przez Trzydniowiański (trasa przez Jarząbczą jest ładniejsza niż przez Kulawiec) A jesli nie będziesz miał warunków pogodowych czu innych zejść przez Grzesia.
atopos napisał(a):
najwyższe partie gór?
Mysle że w tym momencie odnosi sie to raczej do szczytów Tatr Wysokich
Oczywiscie możesz w ramach zapoznania sie z topografia Tatr pochodzic drogą nad Reglami (np wejsc Strazyską zejśc Koscieliską ale to juz Twój wybór może i słuszny - las jesienią jest bardzo ładny a szczyty od dołu okazałe Ale to juz krótko mówiac mapa i "gdzie wola tam droga" :wink:

creamcheese napisał(a):
Jak Ci nie pasi rower, to możesz podjechać traktorkiem robiacym za pociąg :mrgreen:

Zdaje się że od października juz nie może. :eye:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr paź 09, 2013 6:31 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Wt kwi 09, 2013 5:43 pm
Posty: 500
Jesli juz mowa o ścieżce nad reglami to można sobie pocwałować od Chochołowskiej do Kalatówek!! Traska spokojna, widoków minimalnie (chyba że z Sarniej), zawsze można spieprzać którąś z dolin do Zakopca jakby pogoda się skiepsciła...
WILCZYCA napisał(a):
creamcheese napisał(a):
Jak Ci nie pasi rower, to możesz podjechać traktorkiem robiacym za pociąg :mrgreen:

Zdaje się że od października juz nie może. :eye:

A rowery zostały dłużej?? Mają zimówki?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr paź 09, 2013 6:47 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4266
Lokalizacja: Łódź
creamcheese specjalnie dla zaspokojenia Twojej ciekawości zadzwoniłam do schroniska na ChochołowskieJ i pani powiedziała że : rowery są i kolejka Rakoń też - podobno maja byc dokąd śnieg nie spadnie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr paź 09, 2013 6:52 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): So sie 31, 2013 5:25 pm
Posty: 262
Lokalizacja: 400 km od Tatr
Waham się między propozycja Wilczycy a ochotą na wyższe góry - choćby to miało być tylko popatrzenie z bliska. :) Opieram się tylko na sieciowych opisach z których wynika że np. wejście na przełęcze Krzyżne, Zawrat a nawet Kozi Wierch od DPSP (zejść wypadałoby wtedy tą samą drogą) nie są specjalnie trudne. Podobnie piszą o szlaku na Szpiglasowy Wierch od Morskiego Oka.

Mamy więc z jednej strony to niezalecane pchanie się w wyższe rejony ale z drugiej strony wymienione wcześniej propozycje to nie są jakieś hardcorowe turnie i są akurat polecane jako relatywnie nietrudne. W sobotę będzie lampa a ostatnie dni wszystkie pod rząd ciepłe. Proszę osoby które mają te szlaki za sobą o napisanie jak te szlaki wyglądają w rzeczywistości i czy zwyczajnie, założywszy że zdarzyłaby się po drodze płachetka śniegu (no, może dwie...), można tam spokojnie iść w ciepłym październiku.

Mam obiekcje, bo kiedy ostatnio szedłem na Świnicę, to ostrzeżenie o trudnych warunkach w partiach szczytowych już obowiązywało a akurat na Świnicę wchodziło się bez problemów. Zatem komunikat ma charakter ogólny i należałoby brać poprawkę na jakieś szczególne łatwiejsze trasy, tak myślę. W końcu nie pcham się na Rysy, Przełęcz pod Chłopkiem i nie idę wzdłuż Orlej (tylko w poprzek :P).


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr paź 09, 2013 7:44 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Śr cze 26, 2013 7:06 pm
Posty: 213
w propozycji Wilczycy jest naprawdę sporo "wyższych " gór. (Do oglądania z "z niedalekiej oddali" ). Zmęczyć się też zdążysz- piszesz,że lubisz chodzić- no w Chochołowskiej to akurat masz chodzenia skolko ugodno :wink:
Skorzystałam z propozycji Wilczycy jakiś czas temu i do dziś pozostaję w niemym zachwycie a ją samą ( Wilczycę) wielbię i wielbić będę bo wie co radzi :wink:
Ale nie raz już w tym wątku zwracano uwagę na fakt,że nie fair jest oczekiwać od innych podejmowania decyzji za kogoś. Korcą Cię wyższe- jak zrealizujesz ten wariant i będzie ok to...będzie ok,a jak będzie nie ok to co? Nikt nie zagwarantuje,że nie trafisz na taki plasterek śniegu ,który sprawi,że to co ogólnie opisywane jako "relatywnie łatwe"nie stanie się jednak trudne. Pogoda w tej chwili jest super,pod nogami sucho więc "wyższe" są do przejścia bez problemu. Ale jak przylodzi to już takie niby łatwe Krzyżne ...hm..no ja dziękuję.W ubiegłym roku w październiku w drodze do 5 Stawów na wysokości Siklawy przypomniałam sobie cały pacierz :oops:( przy Wodogrzmotach było pięknie i sucho) Głupio tak się wyrypać na łatwej ,prawie prostej drodze. :roll:
Kurcze,no.Wszędzie może być ślisko jak będzie...ślisko.Jak widzisz mimo najszczerszych chęci nie bardzo umiem Ci pomóc :?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr paź 09, 2013 7:59 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4266
Lokalizacja: Łódź
atopos napisał(a):
Proszę osoby które mają te szlaki za sobą o napisanie jak te szlaki wyglądają w rzeczywistości i

Misiu klisiu specjalnie na te okolicznośc :D
Wejście od Schroniska w Dolinie Pięciu Stawów
Idziemy ze Schroniska Pięciu Stawów niebieskim szlakiem prowadzącym na Zawrat. Początkowo idziemy nad brzegiem Przedniego Stawu Polskiego, z którego możemy zobaczyć jeden z najpiękniejszych widoków dolinowych w całych Tatrach. Dalej wędrujemy obok Potoku Roztoka, gdzie usłyszymy głośną Siklawę, którą po przebyciu całego szlaku usłyszymy również na Krzyżnem! 5min dalej idąc brzegiem Wielkiego Stawu Polskiego dochodzimy do skrzyżowania szlaków niebieskiego i żółtego, którym pójdziemy na Krzyżne. Gwałtownie skręcamy w prawo na żółty szlak i podejście staje się bardzo szybko strome. Przez około pół godziny idziemy szlakiem na którym są poukładane kamienie. Po naszej lewej widzimy już tylko ogromne skały i kamienie, a poniżej kosodrzewinę i Dolinę Pięciu Stawów. Po wyczerpującym podejściu dochodzimy do bardzo skalistej Buczynowej Dolinki. Od północy jesteśmy otoczeni Granatami a przed nimi znajduje się wielka, płaska równina skalna zwana właśnie Buczynową Doliną. Świetnie stąd widać Hawrań i Płaczliwą Skałę.

Warto się tu zatrzymać na dłuższy odpoczynek, bo oprócz wspaniałej grani wysokich Granatów, Doliny Pięciu Stawów i widoku na Tatry Bielskie cały czas będziemy odpoczywać przy szumie Buczynowej Siklawy i Siklawy - tej z Doliny Pięciu Stawów. Z tego miejsca bardzo dobrze możemy przyglądnąć się turystom idącym do Schroniska w Dolinie Pięciu Stawów od strony Doliny Roztoki. Po odpoczynku prze okres 15min będziemy szli skrajem Buczynowej Doliny aż do momentu, w którym żółty szlak skręci mocno w lewo i cały czas będziemy szli żlebem pod Krzyżnem. Sam szlak nie jest trudny technicznie, ale czeka nas bardzo strome i męczące podejście. Kiedy przejdziemy krótki odcinek z kosodrzewiną, po 20min podejścia ukażą nam się gładkie płyty skalne, na których można łatwo zgubić szlak ze względu na rozległość tego żlebu. Jednak to miejsce nie jest trudne i nie wymaga łańcuchowych zabezpieczeń, ponieważ jest tu wiele punktów zaczepienia dla naszych stóp i rąk.

Także nie występują tu żadne przepaście, charakterystyczne dla tej części gór. Na 25min przed osiągnięciem Przełęczy Krzyżne szlak staje się bardzo kręty, ale szlak jest tu bardzo dobrze znakowany. Dzięki tak licznym zakrętom, trawersujemy ten żleb, przez co szlak staje się nie co łagodniejszy, ale mimo wszystko jest bardzo stromy i męczący. Po 1h 50min od schroniska docieramy do Krzyżnego. Rozpościera się tu przepiękna panorama na Tatry Wysokie i szczyty takie jak: Gerlach, Krywań, Rysy i ściana Hrubego Wierchu.

Wrócić możemy do Doliny Gąsienicowej żółtym szlakiem, a dalej niebieskim do Kuźnic według powyższego opisu lub tą samą drogą, co przyszliśmy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr paź 09, 2013 8:04 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4266
Lokalizacja: Łódź
A tu jeszcze na Szpiglasowy :twisted:
http://www.gory-szlaki.pl/index.php?opt ... Itemid=102
Dalej znajdziesz sobie sam :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr paź 09, 2013 8:06 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N paź 05, 2008 8:16 pm
Posty: 1359
Lokalizacja: silesia
WILCZYCA napisał(a):
creamcheese specjalnie dla zaspokojenia Twojej ciekawości zadzwoniłam do schroniska na ChochołowskieJ i pani powiedziała że : rowery są i kolejka Rakoń też - podobno maja byc dokąd śnieg nie spadnie.

niech Ci kasę odda maruder jeden :D

_________________
I was blind but now I can see...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr paź 09, 2013 8:14 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): So sie 31, 2013 5:25 pm
Posty: 262
Lokalizacja: 400 km od Tatr
Moka, ja tu nie oczekuję żeby rozpatrywać trasy gdzie w grę może wchodzić wiele niuansów w zależności od okoliczności. Wybrałem trasy niespecjalnie trudne i nie prowadzące na niebotyczne szczyty a okoliczności [url]pogodowe[/url] zdają się być sprzyjające. Ja raczej pytam o specyfikę tych miejsc, czy tam np. jest "wystawa północna", czy lubi zalegać śnieg, czy też wręcz przeciwnie, miejsce nie jest śniegolubne, no i czy są np. dłuższe fragmenty słabo urzeźbionej skały. Bo z opisu np. trasy na Szpiglasowy (dokładnie ten sam czytałem, Wilczyco) wynika że tam praktycznie do Przełęczy są schodki, więc luzik a dopiero 8 min. podejście na szczyt wiedzie po jakichś wertepach ale jeśli trzymać się szlaku (nie pójść w prawo na rozwidleniu) to nic tam nie powinno wędrowca zaskoczyć.

Wariant Wilczycy (Chochołowska-Wołowiec, cały pieszy) muszę jeszcze sprawdzić na mapie pod względem czasowym, bo głównie mordęga godzinowa mi się tam nie uśmiecha. Widoki wierzę że są piękne.


Ostatnio edytowano Śr paź 09, 2013 8:22 pm przez atopos, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr paź 09, 2013 8:17 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4266
Lokalizacja: Łódź
batmik napisał(a):
niech Ci kasę odda maruder jeden
[:D

Spoko mam naliczanie sekundowe i sporo bezpłatnych minut :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18015 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464 ... 601  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 25 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL