Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 16, 2024 1:15 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 18, 2006 4:08 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 20, 2005 3:25 pm
Posty: 4015
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Asiula napisał(a):
Jak jest z lańcuchami na trasie Świnica - Zawat i zejscie z Zawratu do Murowańca :P

Świnica - Zawrat - bardzo umiarkowanie, nie ma wiekszych problemow czy ekspozycji, zejscie z Zawratu bardziej strome, jest kilka fajnych miejsc, ale nie jest technicznie trudno. Zalezy jakie masz doswiadczenie, ale jezeli w ogole w tatrach chadzalas bez wiekszych lekow to nie powinnas miec problemow ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 18, 2006 6:27 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 18, 2006 1:39 pm
Posty: 335
Lokalizacja: Szczecin
Hbx napisał(a):
Asiula napisał(a):
Jak jest z lańcuchami na trasie Świnica - Zawat i zejscie z Zawratu do Murowańca :P

Świnica - Zawrat - bardzo umiarkowanie, nie ma wiekszych problemow czy ekspozycji, zejscie z Zawratu bardziej strome, jest kilka fajnych miejsc, ale nie jest technicznie trudno. Zalezy jakie masz doswiadczenie, ale jezeli w ogole w tatrach chadzalas bez wiekszych lekow to nie powinnas miec problemow ;)


Dzięki nom raczej nie mam lęków swoje w tatrach i wogole górach przeszłam gorzej z moją mamusią chyba bedzie musiała zostać w schronisku :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 18, 2006 7:38 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 20, 2005 3:25 pm
Posty: 4015
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Asiula napisał(a):
Dzięki nom raczej nie mam lęków swoje w tatrach i wogole górach przeszłam gorzej z moją mamusią chyba bedzie musiała zostać w schronisku :)


Hmm no z Mamami to rzeczywiscie bywa roznie. Moja Mame przeprowadzilem z Kasprowego przez Swinice, Zawrat do Gasienicowej, ale mialem kikla cichych dni pozniej, cala droge ja asekurowalem... Od tej pory byla ze mna tylko na Kalatowkach :P Jeszcze zalezy jaka kto ma mame :P hehehe. Dobrze to przemysl Asiula ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 19, 2006 9:50 am 
Hbx napisał(a):
wycieczki 10latkow

Moja córka miała 6 lat jak ją tam zabrałam.Przeszła bez problemów.Trochę gorzej było w jamie,ale też dała radę.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 19, 2006 1:35 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 18, 2006 1:39 pm
Posty: 335
Lokalizacja: Szczecin
Hbx napisał(a):
Asiula napisał(a):
Dzięki nom raczej nie mam lęków swoje w tatrach i wogole górach przeszłam gorzej z moją mamusią chyba bedzie musiała zostać w schronisku :)


Hmm no z Mamami to rzeczywiscie bywa roznie. Moja Mame przeprowadzilem z Kasprowego przez Swinice, Zawrat do Gasienicowej, ale mialem kikla cichych dni pozniej, cala droge ja asekurowalem... Od tej pory byla ze mna tylko na Kalatowkach :P Jeszcze zalezy jaka kto ma mame :P hehehe. Dobrze to przemysl Asiula ;)


No mam taką co ma troche lęk wysokości, więc chyba zostanie tylko Świnica Zawrat będzie musiał poczekać :(.

Teraz tylko mieć 18 lat pozolenie na jechanie w góry ze znajomymi (tylko narazie takich nie mam co by lubili góry) i w drogę, bez żadnego marudzenia na każdą górke się wejdzie :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 19, 2006 1:37 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 18, 2006 1:39 pm
Posty: 335
Lokalizacja: Szczecin
jakaja napisał(a):
Hbx napisał(a):
wycieczki 10latkow

Moja córka miała 6 lat jak ją tam zabrałam.Przeszła bez problemów.Trochę gorzej było w jamie,ale też dała radę.


To po prostu normalna drbianka :) (fajna)(pierwsza w miom życiu drabinka w górach) Jak ktoś chce poćwiczyć to może iść do Jaskini Raptowckiej :) (tam jest bardzo fajnie)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 19, 2006 2:02 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 20, 2005 3:25 pm
Posty: 4015
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Asiula napisał(a):

Teraz tylko mieć 18 lat pozolenie na jechanie w góry ze znajomymi (tylko narazie takich nie mam co by lubili góry) i w drogę, bez żadnego marudzenia na każdą górke się wejdzie :)


No to chyba problem ktory kazdy kiedys mial ;) Z rodzicami nie da rady nigdzie wyzej, a wiek nie pozwala na znajomych...
Nie mow ze w Szczecinie nie ma chetnych do gorolazenia :P Ja tu spotykam na kazdym kroku takich :P


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 19, 2006 2:06 pm 
Hbx napisał(a):
Z rodzicami nie da rady nigdzie wyzej

Ja w tym roku zabieram moje dzieciaki na Kozi od Piątki i na Szpiglas,więc chyba z nie wszystkimi rodzicami się nie da.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 19, 2006 2:51 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Rozpoczynam dziś trening na sucho. Będę wychodził na dach sąsiada po 10 metrowej drabinie :lol:

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 19, 2006 3:13 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 20, 2005 3:25 pm
Posty: 4015
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
jakaja napisał(a):
Ja w tym roku zabieram moje dzieciaki na Kozi od Piątki i na Szpiglas,więc chyba z nie wszystkimi rodzicami się nie da.


pewnie ze nie z wszystkimi, ale mowilem o etapie keidy to dziecko 17-18 letnie ciagnie swoich rodzicach po skalnych szczytach ;) Pewnie ze spotyka sie ludzi nawet kolo 70ki smigajacych po szczytach. Tylko ze to sa ludzie , podobnie pewnie jest w Twoim przypadku, ktorzy zyja sami gorami i dla nich to jest pasja, a nie jest to rodzic ktorego sie na sile wyciaga z krupowek ;)

pozdrawiam ;)


Ostatnio edytowano Pn cze 19, 2006 3:15 pm przez Hubert, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 19, 2006 3:15 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 18, 2006 1:39 pm
Posty: 335
Lokalizacja: Szczecin
jakaja napisał(a):
Hbx napisał(a):
Z rodzicami nie da rady nigdzie wyzej

Ja w tym roku zabieram moje dzieciaki na Kozi od Piątki i na Szpiglas,więc chyba z nie wszystkimi rodzicami się nie da.


No jak mama moja ma lęk wysokości :P to raczej jest jej trudno tata by poszedł wszędzie, ale szybko się męczy. To zależy od wieku rówineż nie wypominając nikomu w wieku ok 50 lat nie jest sie już sprawnym jak np. w wieku lat 40 czy 30 a dzieci ma się rówineż w tym wieku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 19, 2006 3:26 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 18, 2006 1:39 pm
Posty: 335
Lokalizacja: Szczecin
Hbx napisał(a):
jakaja napisał(a):
Ja w tym roku zabieram moje dzieciaki na Kozi od Piątki i na Szpiglas,więc chyba z nie wszystkimi rodzicami się nie da.


pewnie ze nie z wszystkimi, ale mowilem o etapie keidy to dziecko 17-18 letnie ciagnie swoich rodzicach po skalnych szczytach ;) Pewnie ze spotyka sie ludzi nawet kolo 70ki smigajacych po szczytach. Tylko ze to sa ludzie , podobnie pewnie jest w Twoim przypadku, ktorzy zyja sami gorami i dla nich to jest pasja, a nie jest to rodzic ktorego sie na sile wyciaga z krupowek ;)

pozdrawiam ;)


Moi rodzice tacy nie są nie lubią Krupówek lubia góry to ja bardziej lubie Krupówki od nich na siłe ciągne ich na Krópówki :P. J?a jestem z rodzaju tych dziwnych co lubią ranko po górkach a wieczorem Krupówki.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 19, 2006 3:28 pm 
Asiula napisał(a):
mama moja ma lęk wysokości

Nie napisałaś wcześniej.Teraz wcale się nie dziwię,że wyżej nie chodzą.Jak będziesz miała swoje dzieci to koniecznie "zaraź" je górami.Pozdrawiam.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 19, 2006 3:39 pm 
Hbx napisał(a):
jakaja napisał(a):
Ja w tym roku zabieram moje dzieciaki na Kozi od Piątki i na Szpiglas,więc chyba z nie wszystkimi rodzicami się nie da.


pewnie ze nie z wszystkimi, ale mowilem o etapie keidy to dziecko 17-18 letnie ciagnie swoich rodzicach po skalnych szczytach ;) Pewnie ze spotyka sie ludzi nawet kolo 70ki smigajacych po szczytach. Tylko ze to sa ludzie , podobnie pewnie jest w Twoim przypadku, ktorzy zyja sami gorami i dla nich to jest pasja, a nie jest to rodzic ktorego sie na sile wyciaga z krupowek ;)

pozdrawiam ;)


Cała nasza rodzina nie znosi Krupówek.Jesteśmy tam tylko w dniu wyjazdu.Moje dzieciaki mają po 12 i 14 lat,a górami ich zaraziłam gdy mieli 4 i 6.I tak już co drugi rok "ciągnę za sobą ogon" w Tatry(tak się z nich nabijamy).Aha,mąż się nie zaraził i siedzi na nizinach.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 19, 2006 4:07 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 20, 2005 3:25 pm
Posty: 4015
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
jakaja napisał(a):
Cała nasza rodzina nie znosi Krupówek.Jesteśmy tam tylko w dniu wyjazdu.Moje dzieciaki mają po 12 i 14 lat,a górami ich zaraziłam gdy mieli 4 i 6.I tak już co drugi rok "ciągnę za sobą ogon" w Tatry(tak się z nich nabijamy).Aha,mąż się nie zaraził i siedzi na nizinach.



Gratuluje w takim razie konsekwencji i wytrwalosci skoro maz siedzi na nizinach a Ty z dzieciakami chodzisz po gorach ;) Ja pamietam jak mialem 8-9 lat rodzice tez probowali mi zaszczepic milosc do gor ale skutecznie zniechecil mnie do tego powrot na piechote z morskiego oka... Do gor wrocilem dopiero kilka lat pozniej ;)

ale zeszlismy z tematu w ogole... Ja ze swojej strony przepraszam za pisanie nie w temacie i pozdrawiam ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 19, 2006 4:41 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 18, 2006 1:39 pm
Posty: 335
Lokalizacja: Szczecin
jakaja napisał(a):
Asiula napisał(a):
mama moja ma lęk wysokości

Nie napisałaś wcześniej.Teraz wcale się nie dziwię,że wyżej nie chodzą.Jak będziesz miała swoje dzieci to koniecznie "zaraź" je górami.Pozdrawiam.


Tz. mój tata od młodego jeździł w góry pod namiot po schroniskach się szwędał itp. to on zaraził moją mamę a potem siostre i mnie :) a mama zrezygnowała z Granatów bo twierdzi ze po co ma sie pchać i torować droge, ale ostatnio chce iść na Świnice zrobiła sie bardziej sprawna. A dizeci napewno zaraże nie martw się :)

To na tyle na ten uboczny temat. Już nie bede zbaczać:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 19, 2006 7:11 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
Asiula napisał(a):
w wieku ok 50 lat nie jest sie już sprawnym jak np. w wieku lat 40 czy 30
Pewna jesteś, że wiek ma tu jakieś znaczenie? Bo jak patrzę na kilku moich znajomych 50-60 albo i więcej, nie wspominając W. Cywińskiego to mam wątpliwości. Chyba ważniejsze, GDZIE się te 50 lat spędziło - jak przed TV to tak, ma znaczenie.

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 19, 2006 8:33 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 18, 2006 1:39 pm
Posty: 335
Lokalizacja: Szczecin
piomic napisał(a):
Asiula napisał(a):
w wieku ok 50 lat nie jest sie już sprawnym jak np. w wieku lat 40 czy 30
Pewna jesteś, że wiek ma tu jakieś znaczenie? Bo jak patrzę na kilku moich znajomych 50-60 albo i więcej, nie wspominając W. Cywińskiego to mam wątpliwości. Chyba ważniejsze, GDZIE się te 50 lat spędziło - jak przed TV to tak, ma znaczenie.


Nie no tak to zależy co taki 50-latek robi, ale widomo, że nawet taki sprawny moze mniewać kłoppoty ze zdrowiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 20, 2006 10:25 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 12, 2006 10:09 pm
Posty: 90
Lokalizacja: Szczecin
Muszę zgodzić się z piomic, dwa lata tem z moim teściem (wtedy miał 58 lat) przeszliśmy Orlą Perć na dwa etapy- nie torował drogi ale i w Tatrach nie był pierwszy raz. To nie jest reguła, teraz ma 60 lat i nieźle sobie radzi. Szkoda, że nie zgraliśmy urlopów bo ja w sierpniu jadę do Zakopca.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 20, 2006 10:37 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11090
Lokalizacja: Poznań
O wieku to już chyba był jakiś temat, i to nawet spory temat.
Tu możecie sobie porozmawiać co najwyżej o wieku klamry na szlaku na Chłopka.

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 21, 2006 11:48 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
Tak jest! :salut:
Klamra na szlaku na Chłopka jest w słusznym wieku, choć bardziej podoba mi się ta pod Zawratem.

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 22, 2006 5:00 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 05, 2005 9:12 am
Posty: 6269
Lokalizacja: Warszawa/Skierniewice
piomic napisał(a):
Klamra na szlaku na Chłopka


oj tak kiedy to bylo..sporo juz lat minelo..

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek

___________
..Umiem być ciszą, Kończę się w twoim śnie, Ostatnie echo jest ciszą to miejsce gdzie kończy się twoje spojrzenie..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 22, 2006 5:26 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Jacek napisał(a):
piomic napisał(a):
Klamra na szlaku na Chłopka


oj tak kiedy to bylo..sporo juz lat minelo..


Montowałeś ją :?: :lol: :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 22, 2006 5:55 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 05, 2005 9:12 am
Posty: 6269
Lokalizacja: Warszawa/Skierniewice
Łukasz T napisał(a):
Montowałeś ją Question Laughing Wink


Łukaszku jeszcze mnie nie bylo :) tylko sporo o tym kiedys czytałem..

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek

___________
..Umiem być ciszą, Kończę się w twoim śnie, Ostatnie echo jest ciszą to miejsce gdzie kończy się twoje spojrzenie..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 22, 2006 6:35 pm 
Czytałem te wszystkie opisy i są one bardzo przydatne.W tym roku ja się wybieram na orlą perć i mam nadzieje ,że mi się uda.Jak na razie byłem na Giewoncie od strążyskiej i na kasprowym od Kuźnic a także w jaskiniach w Kościeliskiej.Polecam mylną i Smoczą jame do której się idzie przez piękny kawałek wąwozu.Co prawda Kasprowy i Giewont to pestka w porównaniu do Orlej i Rys ale nie sprawiły mi problemów.Myślałem że będzie trudniej.Dziękuje za wasze informacje.Na 100 % je wykorzystam.I Życvze udanych wycieczek wszystkim. :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 22, 2006 8:44 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 20, 2005 3:25 pm
Posty: 4015
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Art napisał(a):
Jesli juz jestesmy w temacie drabinek. Czy drabinka w Wawozie Krakow do Smoczej Jamy sprawia jakiekolwiek trudnosci dla ogolnie nie lubiacych skakac po drabinach?
Jak jest wysoka?


Tak dla zupelnej jakosci wygrzebalem zdjecie:

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 22, 2006 8:57 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 29, 2005 12:23 pm
Posty: 82
Lokalizacja: Poznan
Hbx napisał(a):
Tak dla zupelnej jakosci wygrzebalem zdjecie:


:) Nie jest tak zle. :)

Dzieki!

_________________
Pozdrawiam, Art


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 23, 2006 8:04 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Jacek napisał(a):
Łukaszku jeszcze mnie nie bylo


Jacusiu, wiem o tym :lol: :wink: , ale może w innym wcieleniu byłeś hutnikiem w Kuźnicach :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 25, 2007 3:08 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11090
Lokalizacja: Poznań
http://www.tygodnikpodhalanski.pl/modul ... e&sid=4073
Cytuj:
Remonty na szlakach

Około 1000 karabinków wymienili w zeszłym roku na Orlej Perci i innych szlakach ratownicy TOPR w ramach umowy zawartej z Tatrzańskim Parkiem Narodowym.

Ostatnio w internecie trwa goracą dyskusja na temat usuwania sztucznych ułatwień z tatrzańskich szlaków. Na razie ratownicy TOPR naprawiali istniejące, sztuczne ułatwienia.

"Na Orlej Perci wymieniono 626 karabinków oraz 4 kotwy, w Żlebie Kulczyńskiego 112 karabink ów, 3 kotwy oraz 19 metrów łańcucha, na Szpiglasowej Przełęczy 18 karabinków oraz 2 kotwy, a na szlaku Morskie Oko Świstówka Roztocka Dolina Piêciu Stawów Polskich zlikwidowano łańcuch. Na szlaku na Rysy wymieniono 41 karabinków oraz 1 kotwę. W Tatrach Zachodnich do wymiany nadawały się łącznie 93 karabinki, w tym 24 na dojściach do Jaskini Mylnej oraz Smoczej Jamy, 11 na szlaku prowadzącym na Małołączniak przez Kobylarzowy Żleb oraz 58 na Giewoncie" - czytamy w internetowym biuletynie TPN.

Pracownicy parku liczą, że podobne porozumienie zostanie podpisane w tym roku, a topowcy pomogą im także w usuwaniu śmieci z trudno dostępnych szlaków.

No i wyjaśniło się zniknięcie łańcucha na szlaku przez Świstówkę

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 26, 2007 9:29 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 23, 2006 8:39 am
Posty: 5110
Lokalizacja: daleko od gór
tomek.l napisał(a):
No i wyjaśniło się zniknięcie łańcucha na szlaku przez Świstówkę
A mówiłem, że go tam nie było. :lol:

_________________
W życiu piękne są tylko chwile. (R. Riedel)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL