Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 16, 2024 1:38 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz sie 28, 2014 7:43 am 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 24, 2014 11:15 am
Posty: 77
Lokalizacja: Kępno
No niestety jeszcze nie ma tak dobrze żeby prognozy się sprawdzały z tygodniowym wyprzedzeniem ale łudzę się :P , ponieważ już bardzo chcę jechać, a tu nic z tego :( .

Poza tym zawsze mówiono, że we wrześniu pogoda w Tatrach jest najlepsza...nie wiem ile w tym prawdy...od kilku lat jeżdżę właśnie we wrześniu i bywało bardzo różnie.
No ale czymś trzeba się pocieszać :) .


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sie 28, 2014 8:08 am 
Swój

Dołączył(a): Pt mar 15, 2013 12:27 pm
Posty: 73
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ja z reguły jeżdżę w sierpniu i wtedy faktycznie nie narzekam. Ale że tym razem nie na Słowację, a na polską stronę, to musiałem poczekać aż stonka wyfrunie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sie 28, 2014 9:38 am 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 24, 2014 11:15 am
Posty: 77
Lokalizacja: Kępno
Ja byłam w sierpniu, pojechałam na koniec długiego weekendu łudząc się,że stonki będzie ciut mniej ale pomyliłam się i to bardzo. Cztery dni chodzenia w tłumie...coś strasznego. Nigdy więcej w wakacje się nie wybiorę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sie 28, 2014 9:49 am 
Swój

Dołączył(a): Pt mar 15, 2013 12:27 pm
Posty: 73
Lokalizacja: Bydgoszcz
Właśnie dla tego w ostatnich latach Słowacja :) Ale raz po raz wypada zajrzeć i do Zakopca.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sie 28, 2014 9:53 am 
Kombatant

Dołączył(a): So lip 07, 2012 9:22 am
Posty: 391
Gusia33 napisał(a):
zawsze mówiono, że we wrześniu pogoda w Tatrach jest najlepsza
No cóż, nadeszła pora, bym i ja tę tezę zweryfikowała - do tej pory tylko wypady wiosenno - letnie. Na razie w napięciu podglądam kamerki :P


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sie 28, 2014 10:07 am 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 24, 2014 11:15 am
Posty: 77
Lokalizacja: Kępno
sonia napisał(a):
Gusia33 napisał(a):
zawsze mówiono, że we wrześniu pogoda w Tatrach jest najlepsza
No cóż, nadeszła pora, bym i ja tę tezę zweryfikowała - do tej pory tylko wypady wiosenno - letnie. Na razie w napięciu podglądam kamerki :P


Więc jest szansa,że będziemy w tym samym czasie :) . Każdego dnia sprawdzam pogodę,patrzę na kamerki i gdy tylko pogoda się poprawi pakuję się i kierunek Zakopane :mrgreen: .

Trza w końcu konkretnie pochodzić i zrealizować plan :D .


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sie 28, 2014 10:53 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 28, 2011 9:09 am
Posty: 5456
Lokalizacja: Białystok
Gusia33 i tomasz01 według jakiego kryterium odróżniacie stonkę od reszty?

_________________
Wiem, że nic nie wiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sie 28, 2014 11:54 am 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 24, 2014 11:15 am
Posty: 77
Lokalizacja: Kępno
_Sokrates_ napisał(a):
Gusia33 i tomasz01 według jakiego kryterium odróżniacie stonkę od reszty?


Hmm, ale pytanie zadałeś, matko moja teraz będzie że oceniam ludzi powierzchownie :P .

No więc dla mnie stonka to ci co przykładowo siedzą na szlaku z browarem i pecikiem a potem tą puszeczkę po browarku buch i ten pecik również na szlak,bo przecież zapominają,że są na terenie parku narodowego, to również ci co łażą w klapeczkach,obcasikach,bez przygotowania. Takich widać na każdym kroku, no i ci, co idą i nie do końca wiedzą gdzie idą...słynny pan pytający czy na szlaku do Morskiego Oka są łańcuchy, i rodzice targający swoją 3 letnią córeczkę na Czerwone Wierchy i narzekający,że oni nie wiedzieli,że to tak wysoko będzie,że dziecko się boi i płacze i co teraz mają zrobić :shock: .

Przykładów można mnożyć w nieskończoność.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sie 28, 2014 12:11 pm 
Weteran

Dołączył(a): Pn wrz 16, 2013 11:17 am
Posty: 133
Lokalizacja: Wielkopolska
Gusia33 napisał(a):
Każdego dnia sprawdzam pogodę,patrzę na kamerki i gdy tylko pogoda się poprawi pakuję się i kierunek Zakopane


Tak z ciekawości zapytam, bo jesteś z "moich rejonów": o której patrzysz na kamerki, że na tej podstawie wyruszasz w Tatry? Kawał drogi przed Toba ;-) A prognozowanie kolejnych dni tylko na podstawie aktualnego zapisu z kamerki jest dość ryzykowne.

Cytuj:
No więc dla mnie stonka to ci co przykładowo siedzą na szlaku z browarem i pecikiem a potem tą puszeczkę po browarku buch i ten pecik również na szlak


Kuźwa muszę zwrócić uwagę jednemu i drugiemu, że jest stonką bo peta wyrzuca na szlak. Ma wrzucić go do plecaka i znieść na dół. To co, że śmierdzieć będzie potem cały plecak i to co w nim jest. Jest stonką i tyle. Nieważne gdzie i kiedy po tych Tatrach chodził oraz jakie ma doświadczenie. Jest stonką i już;p


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sie 28, 2014 12:27 pm 
Swój

Dołączył(a): Pt mar 15, 2013 12:27 pm
Posty: 73
Lokalizacja: Bydgoszcz
_Sokrates_ napisał(a):
Gusia33 i tomasz01 według jakiego kryterium odróżniacie stonkę od reszty?

według własnych, subiektywych. :D
Nawet nie chodzi żeby to było wyszukiwanie samych złych cech. Stonka czyli przypadkowi, czy jednorazowi turyści w formie pojedynczej, albo rodzinej wcale nie muszą się jakoś źle zachowywać. Stonka przede wszystkim robi tłok na szlakach i często się źle lub dziwnie zachowuje. Dla tego czekam aż wyjadą. Tylko błagam nie pytajcie co to znaczy: "źle lub dziwnie zachowuje" bo na to każdy ma swoją odpowiedź. Tak samo jak każdy ma swoje kryteria dla stonki.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sie 28, 2014 12:32 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 26, 2013 7:31 am
Posty: 1616
Lokalizacja: Tarnow
Michu0101 napisał(a):
Dla tego czekam aż wyjadą.


Już wyjechałem możesz jechać,
ale jeszcze wrócę :twisted:

_________________
flickr

------

"czekan, jak sama nazwa wskazuje - narzędzie do czekania"
Włodzimierz Firsoff
Taternik 1932 nr 3


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sie 28, 2014 12:41 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 26, 2011 4:21 pm
Posty: 1379
Lokalizacja: Tarnów
Michu0101 napisał(a):
Ma wrzucić go do plecaka i znieść na dół. To co, że śmierdzieć będzie potem cały plecak i to co w nim jest.

Zaraz, zaraz, a to w Tatrach jest jakiś obowiązek fajczenia? :shock: Bo z tego, co wiem, jest wręcz zakaz.
Skoro już musi, niech po sobie posprząta chociaż, co w tym dziwnego? Te walające się po skałach pety są obrzydliwe. A smród, gdy ktoś pali w pobliżu i nie mam jak go wyprzedzić, jeszcze gorszy.

_________________
Nie zaglądam już na forum, kontakt tylko przez maila.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz sie 28, 2014 1:12 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 24, 2014 11:15 am
Posty: 77
Lokalizacja: Kępno
Michu0101 napisał(a):
Gusia33 napisał(a):
Każdego dnia sprawdzam pogodę,patrzę na kamerki i gdy tylko pogoda się poprawi pakuję się i kierunek Zakopane


Tak z ciekawości zapytam, bo jesteś z "moich rejonów": o której patrzysz na kamerki, że na tej podstawie wyruszasz w Tatry? Kawał drogi przed Toba ;-) A prognozowanie kolejnych dni tylko na podstawie aktualnego zapisu z kamerki jest dość ryzykowne.

Cytuj:
No więc dla mnie stonka to ci co przykładowo siedzą na szlaku z browarem i pecikiem a potem tą puszeczkę po browarku buch i ten pecik również na szlak


Kuźwa muszę zwrócić uwagę jednemu i drugiemu, że jest stonką bo peta wyrzuca na szlak. Ma wrzucić go do plecaka i znieść na dół. To co, że śmierdzieć będzie potem cały plecak i to co w nim jest. Jest stonką i tyle. Nieważne gdzie i kiedy po tych Tatrach chodził oraz jakie ma doświadczenie. Jest stonką i już;p


Może źle się wyraziłam, oczywiście kamerki nie są dla monitorowania pogody,bo jak zauważyłeś mam spory kawałek...kamerka raczej z tęsknoty za górami,po to żeby na nie popatrzeć...jak zapewne przeczytałeś sprawdzam prognozy pogody i to one są dla mnie jakimś wyznacznikiem czy jechać czy nie...aczkolwiek i tutaj nie ma 100% pewności...nie łap mnie więc za słówka :P .

Wiesz, co do stonki...ktoś kto chodzi od "iks" lat i ma doświadczenie zakładam,że prawdziwie je kocha i nie niszczy ich rzucając pety gdzie popadnie...ja szczerze mówiąc mam ochotę takiego zdzielić, bo po pierwsze jest zakaz palenia na terenie Parku, a po drugie sz...k mnie trafia,że muszę chodzić po górach w dymie papierosowym :-? i dziwi mnie,że Tobie to nie przeszkadza ale to już świadczy o Tobie Kolego :P .


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sie 28, 2014 1:16 pm 
Weteran

Dołączył(a): Pn wrz 16, 2013 11:17 am
Posty: 133
Lokalizacja: Wielkopolska
lxix napisał(a):
Michu0101 napisał(a):
Dla tego czekam aż wyjadą.


Już wyjechałem możesz jechać,
ale jeszcze wrócę :twisted:


Wszystko pięknie, ale jak już cytujesz tomasza01 to nie pisz, że to ja napisałem :)

@Olga
Mówimy o stonce nie o zakazach. Skoro już jednak o tym to moim zdaniem jest rozwiązanie: aby zniwelować efekty porozrzucanych petów należałoby rozdawać woreczki foliowe do których by je wrzucali. Rozwiązanie proste, ale niemożliwe do wprowadzenia w życie na szeroką skalę. Martwię się Olga o Ciebie - mam nadzieję, że jak ich mijasz tak nagminnie to nie nabawisz się raka płuc albo POChP.

@Gusia33
Cytuj:
dziwi mnie,że Tobie to nie przeszkadza ale to już świadczy o Tobie Kolego

Wyimaginowane problemy mi nie przeszkadzają. Na ulicy w ciągu czasami jednego dnia zaciągam się większa ilością dymu tytoniowego mijanych przechodniów niż w górach przez cały rok. Tak wiem cham i prostak ze mnie.


Ostatnio edytowano Cz sie 28, 2014 1:24 pm przez Michu0101, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sie 28, 2014 1:22 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 26, 2011 4:21 pm
Posty: 1379
Lokalizacja: Tarnów
Michu0101 napisał(a):
aby zniwelować efekty porozrzucanych petów należałoby rozdawać woreczki foliowe do których by je wrzucali.

Hehe, ktoś łamie przepisy i jeszcze ma dostać woreczek w prezencie? Dobre! Ja, jak idę nielegalnie biwakować, jakoś nie proszę nikogo o worki na śmieci, które mi później zostają, a są niemiłe do przenoszenia, tylko sama dbam o ich usunięcie.

Michu0101 napisał(a):
Martwię się Olga o Ciebie - mam nadzieję, że jak ich mijasz tak nagminnie to nie nabawisz się raka płuc albo POChP.

Miło, że się martwisz, bo jak widać tamci się martwią wyłącznie o śmierdzący plecak (na własne życzenie przecież, nikt nie każe im palić), a o innych, którym smrodzą i śmiecą, już nie.

Nie wiem, zdenerwowałam się strasznie, jak to przeczytałam, taki czysty egoizm palaczy :?

_________________
Nie zaglądam już na forum, kontakt tylko przez maila.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz sie 28, 2014 1:29 pm 
Kombatant

Dołączył(a): So lip 07, 2012 9:22 am
Posty: 391
Ja nie bardzo rozumiem takie strzelanie sobie w stopę - za palenie w TPN jest coś koło 500 zł mandatu, mi by było szkoda kasy :roll: Nie cierpię, jak osoba przede mną dymi petem w łapie lub z ust, a czasem nie ma jej jak wyprzedzić. Choć moje rozdrażnienie dymem jest o tyle ciekawe, że kiedyś sama popalałam:lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sie 28, 2014 2:38 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 28, 2011 9:09 am
Posty: 5456
Lokalizacja: Białystok
tomasz01 napisał(a):
Stonka przede wszystkim robi tłok na szlakach i często się źle lub dziwnie zachowuje.


Tłok na szlaku robi każdy z nas - również Ty jesteś częścią tego tłoku. Jeśli chcesz aby tłok był mniejszy - zostań w domu.
Nie bardzo rozumiem skąd tyle pogardy dla ludzi, którzy wolą wybrać spacer w górach niż siedzenie z browarem przed telewizorem.

Natomiast osobnicy, którzy rzucają przed siebie puszki, niedopałki czy inne śmieci to nie żadna stonka a zwykłe buraki.

_________________
Wiem, że nic nie wiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sie 28, 2014 4:39 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 24, 2014 11:15 am
Posty: 77
Lokalizacja: Kępno
No niestety wszyscy robimy tłum w górach, ja zdaję sobie sprawę jestem częścią tego tłumu ale nie stonką...bo trzeba to rozdzielić...ja nie jestem w stanie zrezygnować z chodzenia po górach ale nigdy w inny sposób im nie zaszkodziłam.

Bardzo zboczyliśmy z tematu...jeśli ktoś chce to można założyć temat o stonce w górach i każdy będzie mógł powiedzieć coś o stonce, burakach i innych rzeczach,które nam przeszkadzają :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sie 28, 2014 4:49 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 26, 2013 7:31 am
Posty: 1616
Lokalizacja: Tarnow
Gusia33 napisał(a):
Bardzo zboczyliśmy z tematu...jeśli ktoś chce to można założyć temat o stonce w górach i każdy będzie mógł powiedzieć coś o stonce, burakach i innych rzeczach,które nam przeszkadzają :)


Zgadza się może któryś z modów wydzieli posty i założy odpowiedni temat

_________________
flickr

------

"czekan, jak sama nazwa wskazuje - narzędzie do czekania"
Włodzimierz Firsoff
Taternik 1932 nr 3


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sie 28, 2014 7:14 pm 
Swój

Dołączył(a): Pt mar 15, 2013 12:27 pm
Posty: 73
Lokalizacja: Bydgoszcz
_Sokrates_ napisał(a):
tomasz01 napisał(a):
Stonka przede wszystkim robi tłok na szlakach i często się źle lub dziwnie zachowuje.


Tłok na szlaku robi każdy z nas - również Ty jesteś częścią tego tłoku. Jeśli chcesz aby tłok był mniejszy - zostań w domu.
Nie bardzo rozumiem skąd tyle pogardy dla ludzi, którzy wolą wybrać spacer w górach niż siedzenie z browarem przed telewizorem.

Natomiast osobnicy, którzy rzucają przed siebie puszki, niedopałki czy inne śmieci to nie żadna stonka a zwykłe buraki.

Sam sobie zostań w domu, będzie mniejszy tłok. Kiedy jeżdżę w Tatry to mój wybór, dla czego też mój. Oceniam ludzi na podstawie tego co robią i tyle. Jak lubisz w tłumie łazić po górach to idź 15 sierpnia na Giewont, twoja sprawa, ale jeżeli ktoś tego nie lubi to też jego a nie twoja sprawa. A gdzie ty wyczytałeś pogardę w moim poście niech zostanie twoja słodką tajemnicą.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sie 28, 2014 7:37 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 28, 2011 9:09 am
Posty: 5456
Lokalizacja: Białystok
tomasz01 napisał(a):
Sam sobie zostań w domu, będzie mniejszy tłok.


To nie ja tu jęczę, że na szlakach jest tłok więc argument zupełnie nietrafiony.

_________________
Wiem, że nic nie wiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sie 28, 2014 7:49 pm 
Swój

Dołączył(a): Pt mar 15, 2013 12:27 pm
Posty: 73
Lokalizacja: Bydgoszcz
ja też nie marudzę tylko stwierdzam fakty. ale ty znalazłeś marudzenia schowane zaraz za pogardą. Jedyne sensowne w twoich ostatnich postach to "wiem że nic nie wiem". Skończmy tą pustą dyskusję.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sie 28, 2014 7:58 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 28, 2011 9:09 am
Posty: 5456
Lokalizacja: Białystok
tomasz01 napisał(a):
Jedyne sensowne w twoich ostatnich postach to "wiem że nic nie wiem".


Nie ruszają mnie takie żenujące zagrywki - musisz się bardziej postarać.

_________________
Wiem, że nic nie wiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sie 28, 2014 8:06 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 24, 2014 11:15 am
Posty: 77
Lokalizacja: Kępno
U lala, Panowie nie kłóćcie się :lol: . To co wracamy do tematu Zawratu i Małego Koziego Wierchu :mrgreen: ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sie 28, 2014 8:28 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz maja 02, 2013 1:05 pm
Posty: 1693
Gusia33 napisał(a):
To co wracamy do tematu Zawratu i Małego Koziego Wierchu :mrgreen: ?


Poważnie jest zakaz palenia nikotyny na terenie TPN i można otrzymać za to 500 zł? W sumie to dobrze, chociaz ja chwilowo nie mogę sobie przypomnieć bym kiedykolwiek spotkal palacza.

A pamietam - zwykle wielu palących jest w okolicy Murowańca. Tam nawet przy wejściu wystawiana jest wysoka na metr popielniczka - to chyba sprzęt schroniska...
Czy budynek i jego otoczenie to strefa eksterytorialna w stosunku do TPN ?:).
Jedno miejsce z leżącymi petami które sobie przypominam to właśnie ... Zawrat.

_________________
"Ostrożnie, tam przepaść!", Maria Bandrowska, 27 lipca 1914 r.
"Ile razy widziałeś schodzącą lawinę w Tatrach w grudniu?" magis, 2018


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sie 28, 2014 8:45 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 24, 2014 11:15 am
Posty: 77
Lokalizacja: Kępno
http://tpn.pl/zwiedzaj/turystyka/turystyka-piesza

Jeden z punktów mówi o paleniu tytoniu,a raczej zakazie palenia. Maksymalny mandat 500zł.
To ja mam chyba pecha bo wciąż na nich trafiam ostatnio na szlaku do Murowańca i w Dolinie Strążyskiej miałam wątpliwą przyjemność przebywać w dymie papierosowym.

jak mój plan się uda zobaczę te pety na Zawracie :P .


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sie 28, 2014 9:00 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 24, 2014 11:15 am
Posty: 77
Lokalizacja: Kępno
To kochający inaczej je tam zostawiają...ci inaczej kochający Tatry oczywiście...żeby znowu nie było,że się kogoś czepiam :mrgreen: .


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sie 28, 2014 9:16 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 24, 2014 11:15 am
Posty: 77
Lokalizacja: Kępno
Wiejska Szamanka napisał(a):
Za późno, słowo się rzekło :mrgreen:

Kobyłka u płota...kurczę, trza uważać na każde słowo :roll:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sie 28, 2014 10:22 pm 
Kombatant

Dołączył(a): So lip 07, 2012 9:22 am
Posty: 391
Wolf_II napisał(a):
[Poważnie jest zakaz palenia nikotyny na terenie TPN i można otrzymać za to 500 zł? W sumie to dobrze, chociaz ja chwilowo nie mogę sobie przypomnieć bym kiedykolwiek spotkal palacza.
Serio serio. Linka już Gusia rzuciła. Na pety akurat specjalnie nie zwróciłam uwagi, ale podczas ostatniego wypadu parenaście razy jakiś osobnik przede mną wydychał całą chmurę. Może to ja takie szczęście miałam :roll:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sie 28, 2014 10:32 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 24, 2014 11:15 am
Posty: 77
Lokalizacja: Kępno
Sonia, to wychodzi na to,że obie mamy to wielkie szczęście. Generalnie nie znoszę papierosów,a w górach tym bardziej...nic tylko takiego palacza cyk w przepaść :twisted:...żartuję oczywiście :mrgreen: .


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL