Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 16, 2024 2:49 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18015 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 601  Następna strona

Czy ktoś Ci pomógł w tym wątku?
Tak, jestem zadowolona/y 45%  45%  [ 177 ]
Niestety nie 4%  4%  [ 15 ]
Zamieszali mi tak, że wiem mniej, niż przed pytaniem 3%  3%  [ 13 ]
To jakieś chore towarzystwo - same zboki i debile 15%  15%  [ 58 ]
Nikt nie pomógł, ale i tak Was kocham 8%  8%  [ 31 ]
Krowa cie wysrała 15%  15%  [ 59 ]
Wali mnie to 11%  11%  [ 42 ]
Liczba głosów : 395
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 11, 2006 4:49 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 20, 2005 3:25 pm
Posty: 4015
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Hania ratmed napisał(a):
Mam nadzieję,że Hbx mi wybaczy,jeśli pod jego nieobecność zapodam Ci gotowca z "Ł" 8)


Ta czynnosc byla wskazana i ciesze sie ze podczas mej absencji, ktos stanal na wysokosci zadania Haniu :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 14, 2006 8:29 pm 
Swój

Dołączył(a): Pn sie 14, 2006 8:13 pm
Posty: 37
Lokalizacja: z Nowego Sącza
Przedtem chyba napisałam nie tam gdzie trzeba !!

_________________
Wiara Czyni Cuda !!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 14, 2006 8:30 pm 
Swój

Dołączył(a): Pn sie 14, 2006 8:13 pm
Posty: 37
Lokalizacja: z Nowego Sącza
Witajcie!!

Jestem nowa ale można powiedzieć że stara bo zawsze Was czytam ale dopiero teraz sie zalogowałam. Mam pytanko odnośnie trasy na Czerwone Wierchy. Wybieram się z chłopakiem w Tatry w połowie września, bardzo chcielibysmy iść na Czerwony WIerchy ale boimy się że trasa moze być za trudna. KOndycje mamy i co roku w Tatrach jesteśmy. Czy ktoś może powiedzieć mi czy występują tam jakieś trudności lub coś czym możemy być przerażeni?

Pozdrawiam i dziekuję za informację !!

Kinia

_________________
Wiara Czyni Cuda !!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 14, 2006 8:32 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 20, 2005 3:25 pm
Posty: 4015
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Kinia_NS napisał(a):
Czy ktoś może powiedzieć mi czy występują tam jakieś trudności lub coś czym możemy być przerażeni?


Hehe chyba tylko wtedy jak spotkacie niedzwiadka :P Tak serio trasa jest w warunkach letnich latwa, przez czerwone wierchy prowadzi praktycznie mila sciezka. Jedyne problemy jakie mozecie miec to kondycyjne, ale skoro je wykluczasz to ladnej pogody i udanej wycieczki :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 14, 2006 10:18 pm 
Swój

Dołączył(a): Pn sie 14, 2006 8:13 pm
Posty: 37
Lokalizacja: z Nowego Sącza
Dzieki Hubert !! Mam nadzieję że niedźwiadka nie spotkamy. Byle by pogoda dopisała !!!

_________________
Wiara Czyni Cuda !!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 16, 2006 8:47 pm 
Swój

Dołączył(a): Pn sie 14, 2006 8:13 pm
Posty: 37
Lokalizacja: z Nowego Sącza
Dzisiaj mam inne pytanko. Czy wiecie moze czy kolejka na Kasprowy we wrześniu jest czynna ? Bo ktoś mi napisał że nie bardzo :(

_________________
Wiara Czyni Cuda !!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 16, 2006 9:10 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 05, 2005 9:12 am
Posty: 6269
Lokalizacja: Warszawa/Skierniewice
Lepiej wejść sobie :) Może być od Świnicy. Ładne zejście, i delikatne podejscie na Kasprowy

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek

___________
..Umiem być ciszą, Kończę się w twoim śnie, Ostatnie echo jest ciszą to miejsce gdzie kończy się twoje spojrzenie..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 17, 2006 9:51 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 13, 2005 9:37 am
Posty: 1433
Lokalizacja: Siedlce
Kinia_NS napisał(a):
Dzisiaj mam inne pytanko. Czy wiecie moze czy kolejka na Kasprowy we wrześniu jest czynna ? Bo ktoś mi napisał że nie bardzo :(


Chyba nie

_________________
Fuji S5 PRO || Grip || Nikon D70s || Grip || F80 || N28-100 || S30/1.4 || N80-200/2.8D ED N || SB-800 || TC Kenko x1.4Pro


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 17, 2006 9:55 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 13, 2005 9:37 am
Posty: 1433
Lokalizacja: Siedlce
Na 100% NIE . do końca Sierpnia ma jeździć
http://www.rzeczpospolita.pl/News/1,10,34063.html?rss=1

_________________
Fuji S5 PRO || Grip || Nikon D70s || Grip || F80 || N28-100 || S30/1.4 || N80-200/2.8D ED N || SB-800 || TC Kenko x1.4Pro


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 17, 2006 5:30 pm 
Nowy

Dołączył(a): Cz maja 04, 2006 9:27 pm
Posty: 16
Lokalizacja: Krotoszyn/wielkopolska
Witam.
Ja tez juz niedlugo zawitam w Taterkach (w sumie to moje pierwsze spotkanie z nimi) ale niewazne... Bardzo prosze o opisanie czesci szlaku tj czesci Orlej Perci, zamierzam sprobowac sil z innymi gorkami przede wszystkim ale chcialbym jednak troszeczke zajrzec na Orlą...
Jaki byscie mi polecili odcinek, niezabardzo ekspozycyjny... Ja wlasnie wybralem wejscie z Murowanca niebieskim szlakiem obok Czarnego Stawu Gąs. az na Zmarzly Staw i dalej zielonym na Zadni Granat az do Skrajnego Granatu i ucieczka zoltym do Czarnego Stawu ... Czy to ciezki odcinek ... czy moze lepiej sprobowac wejsc na Krzyżne i zejsc tym samym szlakiem ... co polecacie ??
Jade na okolo 8dni od poczatku wrzesnia...
Pozdrawiam
Michał


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 17, 2006 5:32 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 20, 2005 3:25 pm
Posty: 4015
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
1. Jest watek o Orlej Perci,
2. Droga na Krzyzne to sciezka wlasciwie
3. Granaty- jeden z latwiejszych odcinkow OP, co nie znaczy ze latwy, nie porownywalbym go ani z Giewontem ani ze Swinica, szczegolnie gdy sa tlumy i trzeba wybierac alternatywne drogi co by sie ominac ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 17, 2006 8:42 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 13, 2005 9:37 am
Posty: 1433
Lokalizacja: Siedlce
Na Zadni Granat to jest w sumie spacerek, później pomiędzy Zadnim a Skrajnym jest taka szczelinka, ale to nic strasznego.
Noi trochę trzeba się powspinać po pionowych ściankach
Jak chcesz to jutro mogę dodać foty z tego odcinka :wink:

_________________
Fuji S5 PRO || Grip || Nikon D70s || Grip || F80 || N28-100 || S30/1.4 || N80-200/2.8D ED N || SB-800 || TC Kenko x1.4Pro


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 18, 2006 10:01 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 13, 2005 9:37 am
Posty: 1433
Lokalizacja: Siedlce
Foty dodałem w temacie "Orla Perć"
http://forum.turystyka-gorska.pl/viewto ... 9155#79155

_________________
Fuji S5 PRO || Grip || Nikon D70s || Grip || F80 || N28-100 || S30/1.4 || N80-200/2.8D ED N || SB-800 || TC Kenko x1.4Pro


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 20, 2006 10:07 am 
Nowy

Dołączył(a): Śr sie 16, 2006 10:23 pm
Posty: 5
Lokalizacja: Warszawa
Witam!

Zrobiliśmy taką trasę na pierwszy raz:

Dzień 1:
Zakopane (bus) -> Toporowa Cyrhla (czerwonym) -> Schronisko w Roztoce

Dzień 2:
Schronisko w Roztoce -> Polana Palenica -> Wodogrzmoty Mickiewicza (zielony, niebieski) -> Schronisko DPSP

Dzień 3:
Schronisko DPSP (niebieski) -> zawrat (niebieski) -> Schronisko Murowaniec (niebieski) -> Przełęcz między Kopami (żółty) -> Kuźnice (niebieski) -> Schronisko Kondratowa

Dzień 4:
Schronisko Kondratowa -> Kuźnice (bus) -> Zakopane

2 pierwsze dni pogoda mżysta, 3 dzien do zawratu pogoda słoneczna, potem mgła i opady (oraz 1 000 000 osób na łancuchach krzyczących na siebie, a potem 2 000 000 na szlaku ;) ), 4 dzien deszcz...

i moje pytanie? Jak wam się wydaje, czy ta trasa na pierszy raz jest ok? jaki to mniej wiecej poziom trudności... Wiem że to raczej nic trudnego, ale ciekawy jestem waszej opinii... Dzieki!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 20, 2006 11:56 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 05, 2005 9:12 am
Posty: 6269
Lokalizacja: Warszawa/Skierniewice
Każdy ustala poziom trudności tras pod siebie.
Jak na pierwszy raz trasy fajne, i nie sprawiające trudności.
Przede wszystkim Ty masz być z tego zadowolony :)
Pozdrawiam
Jacek

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek

___________
..Umiem być ciszą, Kończę się w twoim śnie, Ostatnie echo jest ciszą to miejsce gdzie kończy się twoje spojrzenie..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 20, 2006 12:27 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 20, 2005 11:46 pm
Posty: 569
Lokalizacja: Biała Podlaska / Warszawa
Wazne ze odwiedziles wszystkie prawie schroniska :P gdzie jest najtaniej ? :-) Jak ci sie szlo po Zawracie do Gasienicowej ?

_________________
...wiem,co mam do stracenia,i wiem,co mam do zyskania,decyzja nie trwa długo...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 20, 2006 4:01 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pt lis 04, 2005 7:38 pm
Posty: 4278
Lokalizacja: Buk
Moim zdaniem jak na pierwszy pobyt w Tatrach i to zaledwie 4-dniowy,gdzie pogoda nie rozpieszczała to całkiem ładnie pochodziliście 8)

_________________
Jak mówię,że wybaczam to nie znaczy,że zapomnę.

http://chomikuj.pl/hania.ratmed
http://7000.pl/index.php?page=wyprawy&o ... p=himalaje


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 20, 2006 6:33 pm 
Nowy

Dołączył(a): Śr sie 16, 2006 10:23 pm
Posty: 5
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj:
Każdy ustala poziom trudności tras pod siebie. Jak na pierwszy raz trasy fajne, i nie sprawiające trudności.


a wiec tak...

dla mnie trasa byla ok. chocby nawet z powodu tego że miejscami były niesamowite widoki... Także zadowolony :) jestem...
Co do trudności to były fragmenty które sprawiały mi problemy, ale faktycznie trasy raczej do chodzenia... Myśle że nastepnym razem bedzie lepiej

Cytuj:
Wazne ze odwiedziles wszystkie prawie schroniska gdzie jest najtaniej ?


Schronisko w Roztoce - 28 zł nocleg (pościel chyba 5zł)
- warunki dobre, prysznic i WC duze OK, mało ludzi - przyjemnie i cicho, spokojnie

Schronisko w DPSP - 21 zł dostawka do pokoju 31 zł miejsce w pokoju
- widoki super :), pokoje ok, prysznic i wc (tak jak wiadomo narciary - srednio) - posciel chyba 10 zł, podłoga 20-30 zł, miło

Schronisko Murowaniec - byliśmy przelotem - pelno ludzi...

Schronisko Kondratowa - 32 zł z tego co pamietam, prysznic ok, wc z klientami dzielone, ale po 19 juz luz...

Wszedzie obsługa była ok. Warto też dzien wczesniej zamowic sobie za pomocą telefonu :) noclegi w schronisku... bo my tak zrobilsmy i wszedzie mielismy miejsca... Niestety nie wszystkim sie tak udało...


Cytuj:
Jak ci sie szlo po Zawracie do Gasienicowej ?


:) super. Chociaż najmilej szło mi się własnie od Toporowej Cyrhli do Roztoki bo spotkaliśmy moze z 5 osób...

Cytuj:
Moim zdaniem jak na pierwszy pobyt w Tatrach i to zaledwie 4-dniowy,gdzie pogoda nie rozpieszczała to całkiem ładnie pochodziliście


no mielismy mocniejsze plany ale musielismy je troche zmodyfikować...

A nastepna trasa jaką planujemy to tak szkicowo:

Kondratowa (graniami)->Swinica->DPSP->Morskie->Rysy->Morskie

tylko nie wiem co z tego wyjdzie... I nie wiadomo kiedy...

Dzięki za odpowiedz...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 21, 2006 10:00 am 
Nowy

Dołączył(a): Pn sie 21, 2006 9:45 am
Posty: 2
Witam,

Pytam wszystkich o pomoc w okresleniu czy szlak Kuźnice - Boczań - schr. PTTK na Hali Gąsienicowej - Czerwony Staw - Dolina Pańszczyca - Przełęcz Krzyżne - Dolina Pięciu Stawów Polskich - schr. PTTK w Dolinie Pięciu Stawów - Wielka Siklawa - Dolina Roztoki - Wodogrzmoty Mickiewicza - Palenica Białczańska jest trudny jak na osobę, która nigdy np z łańcuchami nie miala do czynienia. Njbardziej interesuje mnie przejście prze Przełęcz Krzyżne. Jakie jest wejście na przełęcz i jakie jest z niej zejście w kierunku Doliny Pięciu Stawów.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 21, 2006 10:05 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Tam nie ma łańcuchów. Jest żmudna i długa trasa. I piękna widokowo.

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 21, 2006 10:08 am 
Nowy

Dołączył(a): Pn sie 21, 2006 9:45 am
Posty: 2
Dziękuję za informacje. Żmudna w sensie monotonna? A co do długości to wyczytałam że w 10 godzin można ją przejść, czy to prawda?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 21, 2006 12:07 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 03, 2005 11:08 am
Posty: 92
Lokalizacja: z Sosnowca
hej - polećcie mi jakąś trasę przez Rohacze ale ze startem nie od Zwierówki tylko od południa !!!
to ma być trasa w formie pętli (powrót do auta) do zrealizowania w przyszłym tygodniu
nie wiem którędy lepiej iść - od dol. Żarskiej czy od dol. Jamnickiej no i w którą stronę granią - na wschód czy zachód

_________________
pozdrawiam
Rafał

GG 6687838


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 21, 2006 1:24 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 24, 2006 11:26 am
Posty: 1297
Lokalizacja: Wielkopolska
Kiya napisał(a):
w 10 godzin można ją przejść, czy to prawda?

Ja to robiłam z Granatami i zejściem spod Koziego w 13godz.,więc prawda.
Trasa na Krzyżne jest monotonna,ale widokowo bardzo ładna :)

_________________
"Jedną z odmian szczęścia jest to,że ma się przyjaciół"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 21, 2006 2:14 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 19, 2005 1:17 pm
Posty: 342
Lokalizacja: Slowacja - Spišské Podhradie
rafau8 napisał(a):
hej - polećcie mi jakąś trasę przez Rohacze ale ze startem nie od Zwierówki tylko od południa !!!
to ma być trasa w formie pętli (powrót do auta) do zrealizowania w przyszłym tygodniu
nie wiem którędy lepiej iść - od dol. Żarskiej czy od dol. Jamnickiej no i w którą stronę granią - na wschód czy zachód


Moze Jamnicka dolina - Jamnicke plesa - Ostry Rohac - Placlive - Baranec


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 21, 2006 3:40 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 03, 2005 11:08 am
Posty: 92
Lokalizacja: z Sosnowca
A ile czasu na to potrzeba tak na prawdę ?? Wg mapy wychodzi 11 godzin ale z tego co pamiętam to w tamtych rejonach (Otargańce) już się naciąłem na czasy określone na znakach.
A drugie pytanie to jak wygląda żółty szlak z Żarskiej przełęczy na Baraniec i zielony dalej w dół ?? coś w stylu Otargańców czy prościej ??

_________________
pozdrawiam
Rafał

GG 6687838


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 21, 2006 5:41 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Cz cze 15, 2006 1:04 pm
Posty: 199
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Czechowice
Hey powyższa trasa co proponuje Janek na pewno jest fajna i ciekawa i oczywiście dość żmudna. Od południa nie ma wiele możliwości. Dojazd do Żarskiego schroniska jest możliwy ale trzeba to ustalić z TANAPem i opłacić wjazd. Najlepiej w tej sprawie ze Skype dzwonić bezpośrednio do schroniska i się zoorientować. Szlak Baraniec Placzliwy Rohacz szedłem w odrotnym kierunku co piszesz powyżej przyjemny bardzo. Podejście na Maly Baranec troche daje w tylek ale bez przesady w Twoim przypadku podejście od Zarskiej P jest dość proste ze szczytu do schroniska Żarskiego można dość szybko zbiec". Na pewno szlak prostszy od Otarganców nie ma tyle problemów z powalonymi drzewami. Jeśli chodzi o główne pytanie pętli w której muszą być Rohacze to albo wersja Janka albo opuszczasz" Dolinę Jamnicką która się ciągnie na rzecz trasy: Dojeżdżasz jak chciałeś do wylotu dol. Żarskiej wchodzisz na Baranec od zachodu chyba to jest szlak żółty na Baranec 3.30 dalej na Płaczliwy i powrót przez Żarskie schronisko i niestety asflat do auta czeka na koniec:). A tak z ciekawości co jest złego od Zverovki;-) (trzeba być przed 7 by mieć free i dość miejsca na P) ja w ostatni weekend własnie byłem tam też na mojej stronie są fotki.

_________________
Góry http://climber.rafalantoniewski.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 21, 2006 8:37 pm 
Swój

Dołączył(a): Pn sie 14, 2006 8:13 pm
Posty: 37
Lokalizacja: z Nowego Sącza
Kiya napisał(a):
Njbardziej interesuje mnie przejście prze Przełęcz Krzyżne



Hejo ! Ja w tamtym roku byłam na tej przęłęczy. Wychodziłam na nią 2h ale gdy juz wyszłam zapomniałam że wychodziłam widok przecudowny!! Trasa w sumie ma jakoś 9h. Ale warta!! Trudnosci nie ma więc spokojnie możesz iść. Jak na osobe która ma chore kolana czyli ja przeszłam ją a na drugi dzień wstałam z łóżka to jest OKI!! Polecam !!!
Buźka :)

_________________
Wiara Czyni Cuda !!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 21, 2006 9:20 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 11, 2006 7:18 am
Posty: 282
Lokalizacja: Szczecin
Kiya - na Krzyżne nie ma łańcuchów, trrudności techniczne mogą się pojawić jak jest ślisko bo wchodzi sie po "kamiennych schodkach" a zejście jest też po skamieniałościach. Samo wejście na przełęcz jest trochę męczące, ale za to widoki z niej na 5 to rewelka :lol: . Zejście do 5 jest długie, ale możesz podziwiać całą dolinę. Fotki właśnie z tej wyprawy znajdziesz tu:
http://forum.turystyka-gorska.pl/viewto ... c&start=20
ps. nie polecam tej trasy na 1-2 dzien bo jest męcząca i tzra się wcześniej na innych rozruszać lepiej 8)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 22, 2006 8:05 am 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 03, 2005 11:08 am
Posty: 92
Lokalizacja: z Sosnowca
hail napisał(a):
co jest złego od Zverovki

a to jest złe, że będę stacjonować w dol. Demanovskiej i jakoś nie widzi mi się z samego rana jazda serpentynami do Zuberca. Sam mówisz, że wypadałoby być przed siódmą, więc wyjazd musiałby być sporo przed 6... czyli budzik na 5 albo wcześniej. Trochę to wczesna pobudka dla mnie a już na pewno dla mojej żonki :). Do wylotu Żarskiej dojazd zajmie mi góra 15-20 minut więc to lepsze rozwiązanie przynajmniej dla nas.
Z tego co tu czytam wybiorę chyba tę trasę z podejściem na Baraniec od wylotu Żarskiej a w dół zjedziemy sobie "Kolobežką" albo piechotą jeśli jeszcze będzie nam się chciało iść. Chociaż nie - chciałem zaliczyć oba Rohacze więc jednak chyba trasa Janka będzie lepsza...
dzięki za propozycje

_________________
pozdrawiam
Rafał

GG 6687838


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 22, 2006 10:35 am 
Nowy

Dołączył(a): Śr cze 21, 2006 10:11 am
Posty: 7
Lokalizacja: Goleniów
Witam,

Idąc o 6.50 na Orlą Perć przez Dolinę nr 5 natknąłem się na wysokości Wodogrzmotów Mickiewicza na wycieczkę wychodzącą z busa. Ekipa obejrzała Grzmoty i pojechała w stronę MOKa.

Pytanie: Na jakiej zasadzie funkcjonuje taki transport ?

Pozdrawiam :) !


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18015 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 601  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL