Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Wt cze 25, 2024 6:49 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6905 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 231  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 02, 2008 10:22 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 02, 2006 11:11 am
Posty: 170
Lokalizacja: Łódź
Cytuj:
że polscy studenci byli widziani w sobotę, 22 listopada, w miejscowej dyskotece, a trzy dni później – w sklepie spożywczym.

Co ciekawe, między 25 a 28 listopada z telefonu Olgi ktoś próbował wiele razy nawiązać połączenia. Około 50 połączeń było zerowych, czyli bez przeprowadzonej rozmowy, z numerem, który nie istnieje - powiedział reporterowi RMF FM ojciec studentki.


kurde, mam złe przeczucia... obym nie miała racji i oby byli gdzies cali i zdrowi...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 02, 2008 11:13 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 21, 2008 8:58 pm
Posty: 659
Lokalizacja: Kraków
dlaczego nie napisali, że w okolicach SR jest duża społeczność Romska, w maju w nas rzucali kamieniami

_________________
Pozdrawiam
https://picasaweb.google.com/dariusz.finster


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 03, 2008 8:09 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 17, 2007 7:57 pm
Posty: 3449
Lokalizacja: Tczew
Aby się tylko znaleźli... świat jest chory, nigdy nie wiadomo na jakich psycholi się nie trafi :evil:

_________________
Mądry wycof nigdy nie przynosi ujmy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 03, 2008 9:39 am 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 01, 2006 8:07 am
Posty: 214
Lokalizacja: Warszawa Rembertów
Na kanwie tego przykrego zdarzenia: czy TOPR uzyskał w końcu sensowny dostęp do danych operatorów telefonii komórkowej? Jakiś czas temu, temat ten był podnoszony.

_________________
http://piohal.fotosik.pl/albumy/79684.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 10, 2008 4:52 pm 
Kombatant

Dołączył(a): So gru 02, 2006 4:24 pm
Posty: 397
Lokalizacja: Warszawa
Czy ktoś zna nowe szczegóły?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 10, 2008 5:41 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 02, 2008 3:24 pm
Posty: 182
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj:
Na Słowacji trwają poszukiwania pary zaginionych studentów z Polski. Cały czas pojawiają się nowe osoby, które twierdzą, że widziały Kubę Wancława i Olgę Witczak. Łącznie do prowadzących poszukiwania służb i pomagających im rodziców zaginionych zgłosiło się już 11 świadków.
- Wszyscy bardzo się zaangażowali w poszukiwania. W okolicy to temat numer jeden. Wszyscy starają się nam pomóc - opowiada Mirosław Witczak, ojciec zaginionej Olgi, który od ponad tygodnia szuka na Słowacji swojej córki i jej chłopaka.

Przedwczoraj pojawił się nowy świadek, który stanowczo twierdzi, że widział ich na szlaku we wtorek, 25 listopada (cztery dni po ich wyjeździe z Krakowa).

- To bardzo poważany przez lokalną społeczność człowiek - tłumaczy Witczak. - Ma 70 lat i nazywa się Hossa. Jest bardzo wiarygodny, bo 15 lat pracował w tych lasach i do tej pory codziennie po nich chodzi. Wierzymy mu - zapewnia ojciec Olgi.

Zobacz także:

Zaginieni w Tatrach

Gdańszczanie zaginęli w górach

Rodzice sami szukają Kuby i Olgi na Słowacji

Olga z Kubą byli widziani przez Hossę we wtorek ok. godz. 15, gdy wchodzili na zielony szlak prowadzący z Cingowa do Kosiarnego Briezoka. Mężczyzna pamieta, że przywitali się z nim po polsku
i bez namysłu skręcili w leśną scieżkę.

Hossa chciał im zwrócić uwagę, że już późno i mogą nie zdążyć wyjść z lasu przed zmrokiem.
Ojcowie zaginionych studentów są dobrej myśli. - Współpracuje z nami starosta i szef lokalnej społeczności romskiej, niejaki Wajda - wyjaśnia Witczak.

Ogłoszenia o Kubie i Oldze są we wszystkich sklepach, wszędzie porozlepiane są ich zdjęcia. Księża apelują z ambon o pomoc w poszukiwaniach.

Wczoraj pojawiły się informacje, że para była widziana na południu Słowackiego Raju.

- Podobno ktoś ich widział w miejscowości Dedinky, u wylotu szlaków turystycznych - wyjaśnia Mirosław Witczak. - Musimy to jeszcze potwierdzić i dowiedzieć się, kiedy to było - dodaje.

Wszystko wskazuje na to, że rodzice od początku szukali swoich dzieci w dobrym miejscu. Potwierdza to fakt, że wczoraj słowacka Horska Służba ponownie rozpoczęła przeszukiwanie Słowackiego Raju.


Źródło.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 10, 2008 9:36 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pt lis 21, 2008 10:48 pm
Posty: 1233
Lokalizacja: Warszwa
macciej napisał(a):
ale niestety zbyt często słyszę "ooo to czarny szlak, napewno bardzo trudny" z ust ludzi którzy mało lub w ogóle nie chodza po górach. Obawiem się więc, że duża część odbiorców tej wiadomości tak właśnie ją zinterpretuje. A jest to niekoniecznie zgodne z prawdą

ale jakbym nie nadinterpretował - czarny szlak z Piątki na Kozi trudnym nie jest i już Smile a wyraźnie powiedziano że jest



jak to jest podkreślone tłustym drukiem niekoniecznie wszyscy na świecie muszą się interesować turystyką i wiedzieć ze kolor szlaku nie odpowiada jego trudności. To jest poprostu jego praca (dziennikarza) aby napisał conieco o czymś i napewno nie będzię się w ten temat aż tak zagłębiał aby uszczęśliwić wszystkich. To tak jakby ktoś miał do kogoś pretensje że w ogóle nie ma pojęcia o np produkcji felg aluminiowych metodą wtrysku wysokociśnieniowego ot taka sobie technologia.

_________________
Jeśli zdajesz pytanie dlaczego chodzę po górach to znaczy że nie zrozumiesz odpowiedzi


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 10, 2008 9:43 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Ale my, Ci znający się ;) , możemy skomentować czyjąś niewiedzę, zwłaszcza jeśli chodzi o dziennikarską nierzetelność. Tak samo jak znawcy felg będą komentować, wytykać, a może i wyśmiewać naszą niewiedzę, w swoim gronie znawców felg. Taki świat, że wszyscy wszystko i wszystkich komentują, przyzwyczaj się. ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 10, 2008 10:12 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pt lis 21, 2008 10:48 pm
Posty: 1233
Lokalizacja: Warszwa
ok niech będzie

_________________
Jeśli zdajesz pytanie dlaczego chodzę po górach to znaczy że nie zrozumiesz odpowiedzi


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 10, 2008 10:14 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
tatromaniak24 napisał(a):
ok niech będzie

Znaczy się, nie, nie musi tak być. Ja tak tylko napisałem, nawet nie czytałem wcześniejszych postów, więc może zupełnie nie na temat. Ale jaja.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 10, 2008 10:28 pm 
Stracony

Dołączył(a): So lis 03, 2007 11:11 pm
Posty: 4104
Lokalizacja: Kraków K.E.G.
Przestraszył się zdjęcia i tyle.

_________________
Krakowska Ekipa Górska -KEG
www.keg.yoyo.pl STRONA O GÓRACH


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 11, 2008 8:10 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 5:35 pm
Posty: 7568
Lokalizacja: z lasu
tatromaniak24 napisał(a):
To tak jakby ktoś miał do kogoś pretensje że w ogóle nie ma pojęcia o np produkcji felg aluminiowych metodą wtrysku wysokociśnieniowego ot taka sobie technologia.

Nie sądzę, żebyś znalazł kogoś takiego na forum... :rofl_an:
tatromaniak24 napisał(a):
ok niech będzie

Eeeeee... powalcz ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 11, 2008 11:09 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 21, 2008 8:58 pm
Posty: 659
Lokalizacja: Kraków
Kaytek napisał(a):
tatromaniak24 napisał(a):
To tak jakby ktoś miał do kogoś pretensje że w ogóle nie ma pojęcia o np produkcji felg aluminiowych metodą wtrysku wysokociśnieniowego ot taka sobie technologia.

Nie sądzę, żebyś znalazł kogoś takiego na forum... :rofl_an:
tatromaniak24 napisał(a):
ok niech będzie

Eeeeee... powalcz ;)

nieuwłaczając mam pojecie ;] - techniki obróbki bezubytkowej zaliczyłem na 4.5 :lol:

_________________
Pozdrawiam
https://picasaweb.google.com/dariusz.finster


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 11, 2008 5:29 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pt lis 04, 2005 7:38 pm
Posty: 4278
Lokalizacja: Buk
regedarek napisał(a):
nieuwłaczając mam pojecie ;] - techniki obróbki bezubytkowej zaliczyłem na 4.5

I się porobiło... :lol:

_________________
Jak mówię,że wybaczam to nie znaczy,że zapomnę.

http://chomikuj.pl/hania.ratmed
http://7000.pl/index.php?page=wyprawy&o ... p=himalaje


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 11, 2008 9:33 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 24, 2007 9:52 am
Posty: 709
Lokalizacja: Dolny Śląsk / 400km do Tatr
regedarek napisał(a):
techniki obróbki bezubytkowej zaliczyłem na 4.5 :lol:
i ja też i to na PWr! :p

_________________
Góry, podobnie jak morze i kobiety, są kapryśne i nieprzewidywalne


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 11, 2008 11:51 pm 
Kombatant

Dołączył(a): So gru 02, 2006 4:24 pm
Posty: 397
Lokalizacja: Warszawa
Hej, obróbkowco-felgowcy:

zwracam uwagę na treść mojego pytania (i powagę sytuacji) oraz tytuł wątku (i jego powagę)
spocznij :-)))


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 12, 2008 8:23 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 17, 2007 7:57 pm
Posty: 3449
Lokalizacja: Tczew
Raczej nikt nie zna.

_________________
Mądry wycof nigdy nie przynosi ujmy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 12, 2008 12:39 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt lut 26, 2008 6:38 pm
Posty: 1930
krzyss napisał(a):
Czy ktoś zna nowe szczegóły?


pewnie psiarnia ale dla dobra sprawy nie chcą ujawnić...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 12, 2008 5:30 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 02, 2008 3:24 pm
Posty: 182
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj:
TY TAKŻE MOŻESZ POMÓC W POSZUKIWANIU ZAGINIONYCH STUDENTÓW

12/12/2008

POSZUKIWANIA ZAGINIONYCH STUDENTÓW UJ i AGH: OLGI WITCZAK I JAKUBA WANCŁAWA

W związku z zaginięciem Oli i Jakuba w sobotę 13 grudnia Policja i Horska Służba Słowacji organizują w okolicy Nowej Spiskiej Wsi wielką akcję poszukiwania zaginionych z udziałem ochotników.

Rektorzy AGH i UJ gorąco apelują do studentów z Krakowa o udział w akcji.

Każda para nóg i oczu będzie przydatna przy przeczesywaniu gór i lasów. Jak zapewniają organizatorzy tereny nie wymagają specjalistycznego sprzętu ani umiejętności. Dobre buty, strój sportowy i kondycja turysty pieszego wydają się być wystarczające. To niewiele, a przecież chodzi o ludzkie życie!

Wyjazd autokarów z ochotnikami nastąpi o godz. 5:45 z parkingu centralnego AGH - ul. Reymonta 7.


Należy zabrać dowód osobisty lub paszport oraz telefon komórkowy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 12, 2008 10:02 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N paź 23, 2005 9:18 pm
Posty: 2111
szukaj igły w stogu siana... jak po prostu nie wyjechali gdzieś daleko daleko; to ślady z Jaworowej wd. mnie oznaczają że zginęli gdzieś w Tatrach Wysokich . To jest bardzo prawdopodobne. Albo Murań


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 13, 2008 2:20 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 05, 2007 8:49 pm
Posty: 6331
Lokalizacja: Kraków
Cytuj:
Wypadek na Kościelcu
Na wschodniej ścianie Kościelca doszło do taternickiego wypadku.

Wypadek wydarzył się po godz. 13. Śmigłowiec zabrał już na miejsce dwie grupy ratowników TOPR. Wiadomo, że jedna osoba jest ranna. Na razie ratownicy nie udzielają szczegółowych informacji na temat wypadku.
Wschodnia ściana Kościelca (2155 metrów n. p. m.) wznosi się nad Czarnym Stawem Gąsienicowym. Ma około 550 metrów wysokości.

Cytuj:
Wiadomo, że taternicy wspinali się jedną z dróg na wschodniej ścianie Kościelca. Na jednego z nich spadł kamień. Ze względu na miejsce, w jakim doszło do wypadku akcja jest trudna technicznie. Ratownicy muszą używać sprzętu wspinaczkowego.

Około godz. 15.30 taternik z pomocą śmigłowca trafił do zakopiańskiego szpitala. Ma ranną nogę.


http://www.tygodnikpodhalanski.pl/www/i ... 5a5e726d8d


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 13, 2008 3:26 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
Jakub napisał(a):
to ślady z Jaworowej wd. mnie oznaczają że zginęli gdzieś w Tatrach Wysokich . To jest bardzo prawdopodobne. Albo Murań


Toż ich widziano w miejscowościach w Słowackim Raju. I to już po określonym przez siebie terminie powrotu do Krakowa.

_________________
Mój kanał na YouTube: https://studio.youtube.com/channel/UC7G ... DING%22%7D
Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 14, 2008 7:04 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr lut 16, 2005 8:51 am
Posty: 2378
Lokalizacja: Nowy Sącz
Rohu napisał(a):
Cytuj:
Wypadek na Kościelcu
Na wschodniej ścianie Kościelca doszło do taternickiego wypadku.

Wypadek wydarzył się po godz. 13. Śmigłowiec zabrał już na miejsce dwie grupy ratowników TOPR. Wiadomo, że jedna osoba jest ranna. Na razie ratownicy nie udzielają szczegółowych informacji na temat wypadku.
Wschodnia ściana Kościelca (2155 metrów n. p. m.) wznosi się nad Czarnym Stawem Gąsienicowym. Ma około 550 metrów wysokości.

Cytuj:
Wiadomo, że taternicy wspinali się jedną z dróg na wschodniej ścianie Kościelca. Na jednego z nich spadł kamień. Ze względu na miejsce, w jakim doszło do wypadku akcja jest trudna technicznie. Ratownicy muszą używać sprzętu wspinaczkowego.

Około godz. 15.30 taternik z pomocą śmigłowca trafił do zakopiańskiego szpitala. Ma ranną nogę.


http://www.tygodnikpodhalanski.pl/www/i ... 5a5e726d8d


widziałem na żywo ten wypadek, byłem wtedy w okolicach kotła kościelcowego kamienna lawina przeleciała tuz obok pierwszego w zespole niestety drugi, kilkadziesiąt metrów poniżej, dostał dość sporym kamieniem. Tam gdzie stałem dokładnie było słychać krzyki, oraz zjazdy na niższą półkę. Wyglądało to naprawdę nieciekawie. dobrze że nie skończyło sie gorzej...

_________________
...energia musi eksplodować w momencie wykonywania zadania, ale cały czas trzeba ją mieć pod kontrolą...
http://picasaweb.google.pl/w.tatrach
gg: 1553749


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 14, 2008 7:09 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
zolff z ciekawości - jak zachowałeś się widząc to? Dzwoniłeś do TOPRu czy coś? Chyba nie - skoro pierwszemu na linie nic się nie stało, byłeś pewien, że on podejmie odpowiednie kroki, tak?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 14, 2008 7:15 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr lut 16, 2005 8:51 am
Posty: 2378
Lokalizacja: Nowy Sącz
w pierwszej chwili myślałem że drugi z zespołu odpadł ze ściany. po chwili jednak było słychać krzyki i dwie osoby koło siebie. krzyki były dosyć przerażające. Obserwowałem ich później około 30min ale nie poruszali się więc pomyślałem nawet że wszystko skończyło się na potłuczeniu. Poza tym helikopter słyszałem około 1,5h później. dopiero dzisiaj czytając ten artykuł dowiedziałem się co się stało

_________________
...energia musi eksplodować w momencie wykonywania zadania, ale cały czas trzeba ją mieć pod kontrolą...
http://picasaweb.google.pl/w.tatrach
gg: 1553749


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 14, 2008 7:20 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
zolffik napisał(a):
Obserwowałem ich później około 30min ale nie poruszali się

Ja bym dzwonił po TOPR. ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 14, 2008 7:24 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 02, 2006 7:15 pm
Posty: 1270
Lokalizacja: Kraków
śmigło latało w okolicach 13.40 3 razy do Gąsienicowej (tak btw to pierwszy raz widziałem w tych barwach, ale to może dlatego że dawno nie byłem w polskich Tatrach)

_________________
Blog | Flickr | Facebook | Instagram | Twitter


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 14, 2008 7:30 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr lut 16, 2005 8:51 am
Posty: 2378
Lokalizacja: Nowy Sącz
marekm napisał(a):
śmigło latało w okolicach 13.40 3 razy do Gąsienicowej (tak btw to pierwszy raz widziałem w tych barwach, ale to może dlatego że dawno nie byłem w polskich Tatrach)

nie widziałem ani nie słyszałem. być może już byłem w murowańcu. widziałem za to koło 15 jak leciał w tamtą stronę

_________________
...energia musi eksplodować w momencie wykonywania zadania, ale cały czas trzeba ją mieć pod kontrolą...
http://picasaweb.google.pl/w.tatrach
gg: 1553749


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 14, 2008 7:33 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 31, 2007 10:13 pm
Posty: 724
Lokalizacja: Kraków
leppy napisał(a):
Ja bym dzwonił po TOPR. Wink

Hmm, no właśnie dość trudna sytuacja.

Załóżmy, że dzwonisz, ratownicy pakują się w helikopter i lecą. A tymczasem gościom na ścianie nic się nie stało, potłukli się trochę i zakładają wycof. Przylatuje topr i zastaje całych i zjeżdżających do podstawy ściany taterników. Trochę głupio.

Z drugiej strony, nie dzwonisz, a okazuje się, że sytuacja jest ciężka ale np. nie mają zasięgu w telefonie i sami wezwać nie mogą.

Generalnie skłaniałbym się ku nie dzwonieniu, bo skoro jednemu nic się nie dzieje to jak będzie potrzeba to sam pomoc wezwie, a ja mogę tylko narobić niepotrzebnego zamieszania. Ale zawsze może być jak napisałem wyżej i wtedy dopiero kicha. Nie mam pojęcia co bym zrobił, chyba jednak bym dał znać toprowcom, że coś jest na rzeczy :roll:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 14, 2008 7:38 pm 
ban

Dołączył(a): Wt gru 09, 2008 5:37 pm
Posty: 338
Lokalizacja: jaki Gustaw, no jaki Gustaw ja się pytam
Zgłosiłabym potencjalny wypadek. Wolę mieć czyste sumienie.
Niech ratownicy martwią się co z tym fantem zrobić. Na pewno wpadliby na pomysł w jaki sposób sprawdzić czy coś złego stałoby się czy też nie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6905 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 231  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL