Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Pt cze 28, 2024 7:12 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 12, 2006 1:57 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 16, 2006 1:03 pm
Posty: 238
Lokalizacja: Łódź
ml napisał(a):
No, to sie troche pobawilem jednym zdjeciem i pocztowka z gor gotowa :)

img]http://inspiration.home.pl/msc/013jpg[/img
No ładne caackoo! Ale lepiej wrzucaj jako : Direct link to image bo jak każdy wrzuci po 5 zdjęć to stron braknie na forum. :wink:

_________________
Wspinaj się, jeśli potrafisz... Nie rób niczego w pośpiechu, uważaj na każdym kroku i na początku przewiduj zakończenie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 12, 2006 2:20 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pn wrz 19, 2005 9:17 am
Posty: 1076
Lokalizacja: Gdańsk
a prawa autorskie zastrzeżone , bo chętnie bym ją wysłał w kilka miejsc :twisted: :P

Piękne , pozdrawiam

_________________
POZDRAWIAM !

-Gofer-


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 12, 2006 2:40 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 24, 2006 8:30 pm
Posty: 234
Lokalizacja: Warszawa
Michaś napisał(a):
] No ładne caackoo! Ale lepiej wrzucaj jako : Direct link to image bo jak każdy wrzuci po 5 zdjęć to stron braknie na forum. :wink:


A, dzieki za podpowiedz. Bo sie watek rozrosnie niemilosiernie ;) Nastepnym razem bede wrzucal mala ikonke z linkiem - ciekawe, czy tak zadziala. Pozniej przetestuje.

_________________
Marcin Lisiecki
http://gallery.inspiration.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 12, 2006 2:43 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 24, 2006 8:30 pm
Posty: 234
Lokalizacja: Warszawa
Gofer napisał(a):
a prawa autorskie zastrzeżone , bo chętnie bym ją wysłał w kilka miejsc :twisted: :P
Piękne , pozdrawiam


Dzieki :) Jak chcesz, to wysylaj. Wersje bez napisow mozna znalezc w galerii - na razie pierwsze zdjecie z Tatr, pozniej beda kolejne w miare, jak bede mial troche czasu na ich obrobke:

http://inspiration.home.pl/gal

_________________
Marcin Lisiecki
http://gallery.inspiration.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 12, 2006 2:51 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 16, 2006 1:03 pm
Posty: 238
Lokalizacja: Łódź
ml napisał(a):
Michaś napisał(a):
] No ładne caackoo! Ale lepiej wrzucaj jako : Direct link to image bo jak każdy wrzuci po 5 zdjęć to stron braknie na forum. :wink:


A, dzieki za podpowiedz. Bo sie watek rozrosnie niemilosiernie ;) Nastepnym razem bede wrzucal mala ikonke z linkiem - ciekawe, czy tak zadziala. Pozniej przetestuje.
Zadziała . Ja już mam skany swoich zdjęć z zachodu na Świnicy, ale muszę zmienić pojemność , bo nie mogę wkleić.
Widzę że zakochałeś się w Świnicy zwłaszcza o tej porze dnia ??

_________________
Wspinaj się, jeśli potrafisz... Nie rób niczego w pośpiechu, uważaj na każdym kroku i na początku przewiduj zakończenie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 12, 2006 2:52 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 16, 2006 1:03 pm
Posty: 238
Lokalizacja: Łódź
Michaś napisał(a):
Michaś napisał(a):
.. bo gdy słońce schowa się za Czerwone wierchy to Świnica będzie pięknie oświetlona od pomarańczowego po róż i buraczkowy -trzaskaj zdjęć ile możesz..
No brawo, jestem pod wrażeniem! :thumright: Cieszę się ,że i tobie udało się zobaczyć Świnicę o zachodzie. PS czy jak dotarłeś do schr. było ciemno? Czy przeliczałeś ile mogłeś zostać jeszcze na Kasprowym?
Nie odpowiedziałeś na tego posta, a jestem ciekaw :)

_________________
Wspinaj się, jeśli potrafisz... Nie rób niczego w pośpiechu, uważaj na każdym kroku i na początku przewiduj zakończenie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 12, 2006 3:04 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 24, 2006 8:30 pm
Posty: 234
Lokalizacja: Warszawa
Michaś napisał(a):
Michaś napisał(a):
No brawo, jestem pod wrażeniem! :thumright: Cieszę się ,że i tobie udało się zobaczyć Świnicę o zachodzie. PS czy jak dotarłeś do schr. było ciemno? Czy przeliczałeś ile mogłeś zostać jeszcze na Kasprowym? Nie odpowiedziałeś na tego posta, a jestem ciekaw :)


Ozesz, w morde :) Rzeczywiscie. Ciemno zaczelo sie juz robic w polowie drogi z Kasprowego, a po stokach jezdzily sobie juz rzucajace co jakis czas swiatlo ratraki. Zupelnie ciemno bylo juz, gdy dotarlem do dolnego odcinka wyciagu z Doliny Gasienicowej. A co do zostania na Kasprowym - to nie przeliczalem - wszedlem, pokrecilem sie troche, porobilem troche zdjec i poszedlem zdobyc wrzatek do termosu. Na szczescie droga z Kasprowego do Doliny jest latwa, ale warto zalozyc raki na zbitym sniegu, bo w dwoch miejscach jest stromo i mozna zjechac.

Zastanawiam sie tylko nad trudnoscia drogi w przeciwnym kierunku - zejscie z Kasprowego do Kuznic. Chyba przetestuje w najblizszy czwartek, choc wolalbym zaczac od wejscia - wtedy mam nieco wieksze poczucie bezpieczenstwa niz przy zejsciu. A poza tym, jak bede musial schodzic z Kasprowego w ciemnosciach, to nie bede mial trudnosci z dojsciem do Murowanca.

_________________
Marcin Lisiecki
http://gallery.inspiration.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 12, 2006 3:08 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 24, 2006 8:30 pm
Posty: 234
Lokalizacja: Warszawa
Michaś napisał(a):
Zadziała . Ja już mam skany swoich zdjęć z zachodu na Świnicy, ale muszę zmienić pojemność , bo nie mogę wkleić.
Widzę że zakochałeś się w Świnicy zwłaszcza o tej porze dnia ??


No, to dzialaj i wklejaj, jak juz beda :) Musze przyznac, ze te okolice wygladaja super. A co do Swinicy, to tez chetnie sie na nia wybiore, ale to juz raczej po kursie wysokogorskim, ktory przeniosl mi sie na poczatek marca.

_________________
Marcin Lisiecki
http://gallery.inspiration.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 44 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL