Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz cze 06, 2024 3:42 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1684 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 57  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: N sie 12, 2012 10:35 am 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4265
Lokalizacja: Łódź
Ja nadal polecam Novą Leśną. Tanio cicho wielu polskich turystów. Do kolejki ok. 1km.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 17, 2012 10:23 pm 
Nowy

Dołączył(a): N lip 08, 2012 10:49 am
Posty: 11
W Zakopanem mieszkalismy w Wille Dewajtis. Polecam. Cieplo, czysto, spokojnie, blisko do Krupowek, niedaleko do Kuznic. Jest kuchenka, WI-FI. Bardzo mily gospodarz, ktory udzielil bardzo duzo pomocnych rad odnosnie zaplanowanych wycieczek. Na podworku jest miejsce dla auta. Niedrogo - Cena - 90zl/pokoj dwuosobowy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sie 18, 2012 8:45 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 26, 2012 9:09 pm
Posty: 377
Lokalizacja: Zachód Polski
Aveva napisał(a):
Niedrogo - Cena - 90zl/pokoj dwuosobowy.


to chyba jakiś żart? :shock:

_________________
"Nie wystarczy zatem być raz na górze i powiedzieć, że widziałem wszystko to co ma nam ona do pokazania, bo każde kolejne wejście na jej szczyt jest zazwyczaj nowym okryciem, doznaniem, czy po prostu zdobyczą dla serca i ducha".


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sie 18, 2012 11:08 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 09, 2012 2:17 pm
Posty: 2995
Lokalizacja: Kraków
Niedrogo? :D haha!

Ja polecam http://zakopane-kwatery.pl/61/U-Heleny/. Od 3 lat jeżdżę do tej babeczki. Chatka jest super, właściciele świetni. Kobieta jest naprawdę sympatyczna, nie raz było tak, że nie rezerwowałem u niej spania a przyjeżdżałem i mogłem się bez problemu ze znajomymi przespać. Z mężem też piliśmy wódkę i zawsze było bardzo fajnie. Szczerze mówiąc bardzo ciężko spotkać takich ludzi jak właśnie Ci właściciele. Na bank gdy będę jechał do Zakopanego to kolejny raz pojadę do p. Helenki :)

_________________
blog.marcinszymkowski.pl

"W warunkach normalnych najwięcej pomaga technika. Natomiast w sytuacjach wyjątkowych najważniejszy jest hart ducha." - Walter Bonatti


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 19, 2012 2:11 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 21, 2012 5:49 pm
Posty: 453
Lokalizacja: Kraków
m__s, a powiedz mi ile kosztuje tam wyżywienie i w ogóle jakie są ceny noclegów pod koniec sierpnia/ we wrześniu, bo nie znalazłem takiej informacji.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 19, 2012 9:32 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 09, 2012 2:17 pm
Posty: 2995
Lokalizacja: Kraków
Valril napisał(a):
m__s, a powiedz mi ile kosztuje tam wyżywienie i w ogóle jakie są ceny noclegów pod koniec sierpnia/ we wrześniu, bo nie znalazłem takiej informacji.


Powiem Ci, że jedzenie było bardzo tanie. W tej chwili nie pamiętam, ale coś minimalnie ponad 10zł chyba (tylko to było rok temu jak ostatni raz tam jadłem!). Jednak nie było problemu z dokładką itp. Kolega wytargał nawet chyba dodatkowego schabowego :)

Co do cen noclegów to najlepiej sobie zadzwoń i dogadaj się z babeczką.

Powiem Ci, że jak byłem z kumplami ostatnio (tylko, że ona mnie już zna) to przyjechaliśmy w ciemno i pytamy czy możemy przenocować tylko bo nie chcemy rozbijać namiotu. Mówi, czy pościelić itp. Mówimy, że nie bo mamy sprzęt bo ruszamy w góry i że śpiworki itp i nie ma problemu. No to mówiła, że przygotuje pokój. Jak zapytałem ile bo jeszcze mamy prośbę, żeby zostawić auto na 5 dni bo nie chcemy dawać na parking a pod domem to zawsze bezpieczniej. Powiedziała, że nie ma sprawy z autem, żebym śmiało zostawił, nic nie trzeba płacić a za nocleg to nie wie, że dogadamy się jak wrócimy. To było w sobotę a my wróciliśmy w piątek rano. Pukamy a w domu nikogo nie ma, chata pusta. Dzwonie i sympatyczna Pani mówi, że nie wie ile mi powiedzieć za spanie. Koniec końców wydusiłem z niej, żeby mi powiedziała bo śmiech przecież, że tak nam pomogła a teraz się wstydzi powiedzieć o kasie. Koniec końców zapytała czy 50zł to nie za dużo :shock: Zostawiliśmy jej w kopercie 100zł pod wycieraczką i z pocałowaniem ręki odjechaliśmy :)

_________________
blog.marcinszymkowski.pl

"W warunkach normalnych najwięcej pomaga technika. Natomiast w sytuacjach wyjątkowych najważniejszy jest hart ducha." - Walter Bonatti


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 19, 2012 10:17 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 21, 2012 5:49 pm
Posty: 453
Lokalizacja: Kraków
m__s, dziękować z pewnością skorzystam jak tylko znajdę termin na wypad w tatry :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 20, 2012 12:52 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn lip 23, 2012 12:18 am
Posty: 17
Lokalizacja: Katowice / Łódź
Cześć,

Czy ktoś z forumowiczów ma jakiś namiar na nocleg dla 2 osób ew. 3 osób w zakopanem najbliżej Kuźnic albo w samych kuźnicach coś godnego polecenia??

Pozdrawiam i z góry dzięki ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 20, 2012 6:54 pm 
Swój

Dołączył(a): Cz cze 28, 2012 3:30 pm
Posty: 30
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ja raz nocowałem w pensjonacie "Na Bystrym" (Balzera 1), okolo 15 minut do Kuźnic. Jedna noc last minute w środku sezonu więc placiłem 100zl za dwuosobowy pokój, ale z tego co sie orientuję to w normalnych warunkach przy dłuższym pobycie jest chyba 35/os w takim układzie. Właściciel w porządku, korzystałem u niego z parkingu poza dobą hotelową i nie było żadnego problemu. Pokój bardzo w porządku, łazienki wszędzie oddzielne. Tylko trochę drogo, ale nie wybrzydzałem, bo się cieszyłem, że w ogóle coś znalazłem na bardzo szybko


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 20, 2012 11:29 pm 
Swój

Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 12:05 pm
Posty: 45
Hej, szukam noclegu w okolicach Kościeliskiej/Chochołowskiej. Znacie godne polecenia miejscówki? Dzięki z góry


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 26, 2012 6:55 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 21, 2009 11:37 pm
Posty: 82
Lokalizacja: FestungBreslau
Witam, jeżeli zna ktoś namiar na nocleg w granicach 6-7 euro za dobę od osoby w Novej Lesnej to bylbym wdzięczny za info, warunki mogą byc akademickie, albo ewentualnie coś między kamiennymi ławami przed Piątką a akademikiem, byle był dostęp do ciepłej wody. Niestety poprzedni gospodarz podwyźszył standard, a przy tym ceny i przydałoby się w miarę szybko coś nowego. Dzięki z góry.

_________________
Jestem tak podekscytowany, że chyba umyję dzisiaj wszystkie zęby.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 31, 2012 1:42 pm 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 21, 2009 11:47 am
Posty: 146
Lokalizacja: Skierniewice
Piotrek86 napisał(a):
Witam, jeżeli zna ktoś namiar na nocleg w granicach 6-7 euro za dobę od osoby w Novej Lesnej to bylbym wdzięczny za info, warunki mogą byc akademickie, albo ewentualnie coś między kamiennymi ławami przed Piątką a akademikiem, byle był dostęp do ciepłej wody. Niestety poprzedni gospodarz podwyźszył standard, a przy tym ceny i przydałoby się w miarę szybko coś nowego. Dzięki z góry.


witam,

Ja w zeszłym roku nocowałam tutaj:
http://www.slowackie.pl/zakwaterowanie/ ... lesna.html
Było po 7 euro i warunki spoko.
Tyle tylko, że właścicielka choć bardzo miła to uciązliwa trochę bo miała swoje uwagi do wszystkiego, żeby np. na oparciu od krzesła nie wieszać ręcznika, niczego nie kłaśc na parapecie itd.
Dużo było kartek z napisami co można a czego nie można.
Ale za to miała rozkład jazdy elektriczek:)
Ogólnie spoko, choć trochę się czułam tam inwigilowana ;)
Ale jak komuś to nie przeszkadza to moze być.
Ja większość czasu spędzałam w górach więc jakoś to zniosłam:)
pzdr
ela:)

_________________
grzeczne dziewczynki idą do nieba.. niegrzeczne idą tam, gdzie chcą.. ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 01, 2012 7:23 am 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 21, 2009 11:37 pm
Posty: 82
Lokalizacja: FestungBreslau
Dzięki migotka, widziałem już to, ale Pani też podniosła ceny, pozostanie poświecenie kilku godzin i pobawienie się w domokrążców;-)

_________________
Jestem tak podekscytowany, że chyba umyję dzisiaj wszystkie zęby.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 01, 2012 7:51 am 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4265
Lokalizacja: Łódź
Ja spałam w tym roku za 9 Euro:
http:/privatpilat.spanie.pl.
Ale może gdyby pani Pilat miała problem z zapełnieniem pokoi zgodziłaby się troszeczkę taniej. Pani jest bardzo gościnna. Nie ma problemow z ciepłą woda kuchnia do dyspozycji gosci Nocuje u niej wielu Polaków.
Przy kolejce spotkałysmy Polakow, którzy mówili ,że mają kwaterę po 8 E gdzieś powyżej rynku od strony kolejki patrząc, ale nie pytałyśmy jak tam jest.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 01, 2012 8:18 am 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 21, 2009 11:47 am
Posty: 146
Lokalizacja: Skierniewice
Piotrek86 napisał(a):
Dzięki migotka, widziałem już to, ale Pani też podniosła ceny, pozostanie poświecenie kilku godzin i pobawienie się w domokrążców;-)


Teraz jest po sezonie, to w cenniku ta pani ma po 7 euro.
Ale myslę, że ze znalezieniem kwatery tanio u kogoś innego na tej ulicy nie będzie problemu i nie potrzeba będzie aż kilku godzin.
Tu na forum wszyscy polecali nocleg u Milana,
http://www.pkfoto.nazwa.pl/novalesna/
ale ja tam nie byłam.Napisałam maila, ale nikt nie odpisał, więc wzięłam parę adresów z neta i na miejscu znalazłam nocleg-akurat u Heleny Klabnikovej.
Ale tam, co dom to kwatera i myslę, ze teraz znaleźć coś za 7 euro nie będzie problemu.
powodzenia,
pzdr
ela

_________________
grzeczne dziewczynki idą do nieba.. niegrzeczne idą tam, gdzie chcą.. ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 05, 2012 7:30 pm 
Swój

Dołączył(a): Pn lip 16, 2012 12:32 pm
Posty: 70
Lokalizacja: Będzin, Śląskie
ostatnio jak byliśmy to namierzyłem spoko pensjonacik w Tatranskiej Strbie - to 10 min autem od Popradskiego Plesa - elektriczki - można także dojechać tą kolejką "zębatką" jak ktoś jest bez auta.
10 EUR za nocke, - myślę że teraz po sezonie za 8 da radę ,warunki fajne

http://az-europe.eu/sk/skg/detail/galer ... tID/1486/g

_________________
Radzio


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 06, 2012 8:01 am 
Nowy

Dołączył(a): Pn cze 07, 2010 7:49 am
Posty: 22
Lokalizacja: Chodzież
Może ktoś z forumowiczów pomoże, więc piszę na szybko. Wypalił nam wyjazd w Tatry i poszukuję noclegu w Zakopcu od dziś tj.06.09 do 10.09, dla 4 osób. Pokój najlepiej 4 osobowy do 50zł od osoby. Najlepiej blisko centrum. Będę wdzięczny za wszelkie info w ciągu dnia bo po drodze będę obdzwaniał. Z góry dzięki na wszystkie namiary.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 06, 2012 9:48 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 05, 2010 9:29 am
Posty: 2318
Lokalizacja: Radom
kolejorz1981 napisał(a):
Może ktoś z forumowiczów pomoże, więc piszę na szybko. Wypalił nam wyjazd w Tatry i poszukuję noclegu w Zakopcu od dziś tj.06.09 do 10.09, dla 4 osób. Pokój najlepiej 4 osobowy do 50zł od osoby. Najlepiej blisko centrum. Będę wdzięczny za wszelkie info w ciągu dnia bo po drodze będę obdzwaniał. Z góry dzięki na wszystkie namiary.

spróbuj w Pensjonacie ORION
http://www.zol.pl/noclegi/?action=obiek ... =1&id=1102
do Krupówek blisko.

_________________
Każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem TDI
Rosja to nie kraj, to stan umysłu
"Pierwsza decyzja, jaką w okresie zdobywania sprzętu musi podjąć wspinacz z gotową do użycia kartą kredytową..."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 08, 2012 10:52 am 
Nowy

Dołączył(a): So lip 28, 2012 2:05 pm
Posty: 2
Hej, wybieram sie na troche pochodzić po Tatrach 18 wrzesnia.Jade sam, mozecie polecic jakas ciekawą miejscówke dla 1 osoby? Wystarczy mi lazienka w pokoju:)
Najchetniej okolice Antalowki.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 18, 2012 9:07 am 
Nowy

Dołączył(a): Pn cze 07, 2010 7:49 am
Posty: 22
Lokalizacja: Chodzież
rogerus72 napisał(a):
kolejorz1981 napisał(a):
Może ktoś z forumowiczów pomoże, więc piszę na szybko. Wypalił nam wyjazd w Tatry i poszukuję noclegu w Zakopcu od dziś tj.06.09 do 10.09, dla 4 osób. Pokój najlepiej 4 osobowy do 50zł od osoby. Najlepiej blisko centrum. Będę wdzięczny za wszelkie info w ciągu dnia bo po drodze będę obdzwaniał. Z góry dzięki na wszystkie namiary.

spróbuj w Pensjonacie ORION
http://www.zol.pl/noclegi/?action=obiek ... =1&id=1102
do Krupówek blisko.
próbowałem tam się dodzwonić, raz odebrała jakaś babcia i obiecała, że oddzwoni ktoś kumaty-brak reakcji, potem dodzwoniłem się do własciciela, który był na słowacji i obiecał oddzwonić po powrocie do Zakopca-brak reakcji. Nie polecam. Znaleźliśmy apartament na stronie www.visitzakopane.pl , na kilka godzin przed przyjazdem. Z uwagi na LAST MINUTE zeszli bardzo mocno z ceną co nas zaskoczyło.


Ostatnio edytowano Wt wrz 18, 2012 8:57 pm przez kolejorz1981, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 18, 2012 11:51 am 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 18, 2008 1:10 pm
Posty: 240
Lokalizacja: Szczecin
Usuń przecinek, bo link nie działa.

_________________
marchew napisał(a):
Nie od dziś wiadomo, źe aby chronić Tatry, należy je odciąć od górali.
Góry tak - górale nie.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N paź 21, 2012 3:18 pm 
Swój

Dołączył(a): So sie 15, 2009 8:10 pm
Posty: 59
Lokalizacja: Kraków
Witam. Bylbym bardzo wdzieczny jakby ktos polecił mi tanie noclegi w zakopanem , wybieram sie w listopadzie z dziewczyna i szukam czegos taniego.

Z góry bardzo dziękuje :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N paź 21, 2012 6:49 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pn lip 06, 2009 3:13 pm
Posty: 306
Lokalizacja: Kraków
Mogę podać na priv namiary do kobiety, u której nocuję.
Lokalizacja przy Starych Krzeptówkach (centrum to więc nie jest), czysto i porządnie (acz wiadomo, że bez rewelacji ;) ), 20 zł/os/noc.

_________________
Nie trać serca.
Ktoś mógłby chcieć je wyciąć a nie chciałby marnować czasu na szukanie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N paź 21, 2012 7:05 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4265
Lokalizacja: Łódź
Biaxident napisał(a):
20 zł/os/noc.

a w sezonie ile?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 22, 2012 8:14 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pn lip 06, 2009 3:13 pm
Posty: 306
Lokalizacja: Kraków
WILCZYCA napisał(a):
Biaxident napisał(a):
20 zł/os/noc.

a w sezonie ile?


To jest cena w sezonie :) więcej zdarzyło mi się płacić tylko w Sylwestra.

_________________
Nie trać serca.
Ktoś mógłby chcieć je wyciąć a nie chciałby marnować czasu na szukanie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 26, 2012 10:41 am 
Swój

Dołączył(a): N sie 26, 2012 10:07 am
Posty: 46
Lokalizacja: Liverpool/Beskid Niski
A mogl by ktos polecic sprawdzona miejscowke w Koscielisku albo w Witowie. Zalezy mi totalnym spokoju i zeby to byl domek na 8 osob.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 15, 2012 6:28 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 11:53 am
Posty: 2775
Lokalizacja: Wrocław
W tym roku wybieram się najprawdopodobniej do Zakopanego na okrers 22-26 grudnia. Nigdy wcześniej nie byłem w okresie świąt i mam pytanie jak to wygląda z noclegami w tym czasie. Jest tłok czy raczej sporo wolnych miejsc przed Sylwestrem ? Lepiej coś wcześniej zarezerwować czy jechać w ciemno ?

Do tej pory zawsze jeździłem w ciemno i nigdy nie miałem problemu ze znalezieniem jakiejś miejscówki w rejonie centrum.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 23, 2012 1:05 pm 
Swój

Dołączył(a): Śr lip 06, 2011 11:10 am
Posty: 40
My aktualnie przebywamy w pokoju na ulicy Makuszyńskiego 1 B. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze standardu pokoju, lokalizacji i ceny. W przyszłym roku na pewno wrócimy w to samo miejsce. Ze swojej strony naprawdę polecam pokoje "U Moniki Lidii". :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 23, 2012 3:34 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 11:53 am
Posty: 2775
Lokalizacja: Wrocław
Wrzuć zdjęcia i podpytaj właścicieli jak u nich wygląda sytuacja w dniach 22-26 grudnia, czy mają dużo rezerwacji czy raczej wolne pokoje, a może w ogóle nie przyjmują turystów na święta ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 25, 2012 10:41 am 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 10, 2012 10:44 pm
Posty: 218
Lokalizacja: Wrocław
trekker napisał(a):
Do tej pory zawsze jeździłem w ciemno i nigdy nie miałem problemu ze znalezieniem jakiejś miejscówki w rejonie centrum.


W okresie Świątecznym zawsze jest sporo turystów, chociaż i tak większość przyjeżdża 27 grudnia. Ale chyba lepiej wcześniej zarezerwować i nie martwić się, część gospodarzy też nie przyjmuje ludzi między 24 a 26. W lecie byłam w fajnym miejscu - "Z pode drogi" - Droga na Antałówkę. Już ktoś chyba kiedyś ktoś pisał o tym miejscu jeżeli mnie pamięć nie myli.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1684 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 57  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL