Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz maja 23, 2024 3:32 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1684 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 57  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: So wrz 07, 2013 3:46 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz maja 02, 2013 1:05 pm
Posty: 1693
FairyKing napisał(a):
A dojadę tam samochodem? I jakie tam są warunki?

Sympatyczne. To 45 min asfaltem, coś mi się wydaje, że niektórych gości dowożą samochodem, albo dają im przepustki na jednorazowe podjechanie (ale pod budynkiem miejsca parkingowe są tylko pojedyncze). To jest bardziej hotel górski, niż schronisko, ale pokoje w standardzie schroniska też mają. Czyste i sympatyczne. Z pościelą. Ceny - w porównaniu z Doliną Wielicką - normalne. Gorąca woda jest. Prysznice są (ale nie tak odremontowane jak w Chochołowskiej).
Kuchnia turystyczna dla gości schroniska (czajnik elektryczny, kuchenka mikrofalowa, zlewozmywak).
Nocowałem też w 8-semce. Łóżka piętrowe. Dosyć przestronne, jest więc gdzei rozwiesić rzeczy do suszenia.

Najtańszy pokój dwuosobowy (coś około 20 euro/os) z maciupką łazienką, lekko zagrzybioną. Pod koniec czerwca można sobie było odkręcic kaloryfer, który zrobił się ciepło-gorący (do suszenia jak znalazł).

Zaletą Popradzkiego STAWU (a nie Plesa !) jest brak tłumów (przynajmniej w sierpniu oraz czerwcu). Owszem ludzi w ciągu dnia bywa dużo - bo Rysy, bo wpadają coś zjeść/napić się, ale nocujących tak duzo nie ma (bo jest blisko cywilizacji i asfaltem do kolejki elektrycznej niedaleko).

Obsługa sympatyczna. Jak nie ma tłoku, to dostaniesz 2 osobwy dla 1 osoby za cenę 1 osoby.

_________________
"Ostrożnie, tam przepaść!", Maria Bandrowska, 27 lipca 1914 r.
"Ile razy widziałeś schodzącą lawinę w Tatrach w grudniu?" magis, 2018


Ostatnio edytowano So wrz 07, 2013 7:16 pm przez Wolf_II, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So wrz 07, 2013 3:59 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4265
Lokalizacja: Łódź
Wolf_II napisał(a):
Zaletą Popradzkiego JEZIORA (a nie Plesa !) jest brak tłumów

Tak jak zaletą Czarngo JEZIORA (a nie Stawu !) jest bliskośc do Kazalnicy :mrgreen:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Popradzki_Staw


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So wrz 07, 2013 9:22 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt wrz 06, 2013 11:22 pm
Posty: 5
Dzięki za odpowiedzi :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr wrz 18, 2013 6:29 am 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 21, 2009 11:47 am
Posty: 146
Lokalizacja: Skierniewice
WILCZYCA napisał(a):
http://www.nocowanie.pl/slowacja/noclegi/nova_lesna/kwatery_i_pokoje/29535/#
Tu spałam. Było OK.


Witam,
No i byłam w zeszłym tygodniu i spałam właśnie tutaj:)
Za 2-osob. pokój ( 7 fotka z linku) płaciłam 7,5 euro/osob.
Łazienka i wc 5 schodków wyżej. Kuchnia w pełni wyposażona 2 pietra niżej.
Czysto i właścicielka bardzo bardzo miła :)
Pełna swoboda..
Były tam pokoje do wyboru o różnym standardzie(z łazienką i bez, z aneksem kuchennym i bez) i różnej cenie - po 8, 8,5 i 9 euro.
pzdr,
e.t.

_________________
grzeczne dziewczynki idą do nieba.. niegrzeczne idą tam, gdzie chcą.. ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr wrz 18, 2013 10:05 am 
Nowy

Dołączył(a): Śr wrz 18, 2013 9:51 am
Posty: 1
Lokalizacja: Kraków
W Zakopcu ja zawsze nocuje w schroniskach, aby najtaniej :) studenci nie mogą za wiele


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr wrz 18, 2013 3:29 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4265
Lokalizacja: Łódź
stan-61 napisał(a):
Ale nie musi drożeć!
:evil:


migotka351 napisał(a):
Były tam pokoje do wyboru o różnym standardzie(z łazienką i bez, z aneksem kuchennym i bez) i różnej cenie - po 8, 8,5 i 9 euro.
pzdr,
.
migotka351 napisał(a):
Za 2-osob. pokój ( 7 fotka z linku) płaciłam 7,5 euro/osob.

Czasem jak widac tanieje szczególnie po sezonie. Cieszę sie że Ci sie podobało.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N paź 06, 2013 3:12 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4265
Lokalizacja: Łódź
Kolejne zgłoszenie o oszustach.
"W internecie pojawiły się ogłoszenia o kolejnym pensjonacie widmie. Oszust próbował wykorzystać zdjęcia istniejących góralskich domków. Ich właściciel zawiadomił policję."
http://www.tygodnikpodhalanski.pl/?mod= ... 1&id=20452


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lis 15, 2013 5:12 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt lis 15, 2013 4:54 pm
Posty: 1
Witam.Poszukuję opinii o noclegach w Zakopanem na ul. smrekowej 2 u Anny Reczek. Jeśli coś wiecie bardzo proszę o odpowiedz.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lis 21, 2013 10:02 am 
Nowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 10, 2011 10:32 am
Posty: 10
Witam,
Na Smrekowej moge polecić, bo korzystalismy, Willę Pasja i Michałówkę 2.
Willa Pasja - na pewno bardziej elastyczni ludzie co do cen i pokoje są w różnych cenach.

Natomiast od siebie chciałbym napisac (może komus ta informacja się przyda), że ostatnio potrzebowaliśmy pokoju 2 osobowego na jedną noc w Zakopanem. No i niestety już prawie nikomu się to nie opłaca, albo chcą 50zł / os. daleko od centrum, albo minimum po 60zł bliżej. Nie wiedziałem że tyle warte jest odkurzenie pokoju i wymiana pościeli...

Osobom poszukującym noclegu, na krócej polecam Hotel Helios. Dwa razy już korzystaliśmy i nie bylo problemu z jednym noclegiem, a jak ktos ma swój ręcznik i nie potrzebuje śniadania mają noclegi po 50zł/osoba. Także cena i warunki ok, a nikt łaski nie robi i nie opowiada jak to "mile" widziani sa turyści potrzebując jednego noclegu.
http://www.hotel-helios.pl/index.php?op ... 93&lang=pl

_________________
http://piotrkow.digart.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lis 21, 2013 10:19 am 
Nowy

Dołączył(a): Cz lis 21, 2013 10:06 am
Posty: 4
Taa, Zakopane niestety specjalizuje się w dojeniu turystów. Ja już nawet tam nie jeżdżę.

_________________
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lis 21, 2013 10:57 am 
Nowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 10, 2011 10:32 am
Posty: 10
Criss napisał(a):
Taa, Zakopane niestety specjalizuje się w dojeniu turystów. Ja już nawet tam nie jeżdżę.


To prawda, ale i tak wolę standard i ceny kwater w Zakopcu w porównaniu z tymi z naszego wybrzeża.

Tym razem byliśmy przez weekend w Chochołowskiej, ale postanowilismy jedno popołudnie zostać w mieście, zjeść pierogi z bryndzą :roll: i wrócic kolejnego dnia, nie w nocy i bardziej na świeżo ;-)

_________________
http://piotrkow.digart.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lis 21, 2013 6:21 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 28, 2011 9:09 am
Posty: 5456
Lokalizacja: Białystok
Piotr3K napisał(a):
Natomiast od siebie chciałbym napisac (może komus ta informacja się przyda), że ostatnio potrzebowaliśmy pokoju 2 osobowego na jedną noc w Zakopanem. No i niestety już prawie nikomu się to nie opłaca, albo chcą 50zł / os. daleko od centrum, albo minimum po 60zł bliżej.


Jakiś czas temu nie miałem problemu ze znalezieniem noclegu w centrum Zakopanego za ok 30 zł na jedną noc.
Tak więc nie jest tak źle jak to opisujesz.

_________________
Wiem, że nic nie wiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lis 21, 2013 7:08 pm 
Kombatant

Dołączył(a): N sie 18, 2013 10:40 pm
Posty: 476
Lokalizacja: Gorlice
Dokładnie Sokrates masz rację. Ja w sezonie w centrum nocowałem za 40, standard w pełni zadowalający :)

Ale powiem szczerze ostatnio spałem w Kościelisku i utwierdzam się w przekonaniu, że na obrzeżach mi lepiej, a na pewno ciszej... :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn gru 09, 2013 10:51 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4265
Lokalizacja: Łódź
http://www.tygodnikpodhalanski.pl/?mod= ... 1&id=21141
Czyli znowu ostrzeżenie przed oszustami oferującymi nie swoje kwatery.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt gru 10, 2013 9:33 pm 
Kombatant

Dołączył(a): N sie 18, 2013 10:40 pm
Posty: 476
Lokalizacja: Gorlice
Przed sylwestrem mają największe żniwo... A ludzie największego ,,wała'' na sylwestra :P


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N gru 29, 2013 7:18 pm 
Swój

Dołączył(a): Śr sie 17, 2011 1:20 pm
Posty: 71
Mam pytanko w sprawie Schroniska nad Popradzkim Stawem. Wiem, że jest tam możliwość zaparkowania samochodu. Czy ktoś może powiedzieć gdzie znajduje się ten parking? Czy to jest ten parking gdzie można dojechać i zaparkować auto idąc na Rysy od słowackiej strony czy też nocujący w schronisku mają prawo wjazdu pod samo schronisko?
Druga sprawa to czy ktoś mógłby doradzić jakiś dobry parking w Szczyrbskim Plesie gdzie możnaby spokojnie zostawić auto na dwie noce na Słowacji? Zastanawiam się nad wejściem na Rysy od słowackiej strony z dwoma noclegami jednym nad Popradzkim Stawem a drugim w Chacie pod Rysmi.

_________________
Lepiej spróbować i wiedzieć, że się nie udało, niż żałować, że się nie spróbowało :-)
www.pansamochodzik.org.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N gru 29, 2013 7:44 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4265
Lokalizacja: Łódź
Ale taki komunikat ze strony TPN pamietasz i jakby co na pokrycie akcji ratunkowej kasę posiadasz :wink:
■Od 1 listopada do 15 czerwca, w Tatrach Słowackich zamknięte są wszystkie szlaki powyżej schronisk. Oznacza to, że nie można przekraczać granicy słowackiej w Tatrach, w miejscu łączenia się polskich i słowackich szlaków
czesio1 napisał(a):
nocujący w schronisku mają prawo wjazdu pod samo schronisko?

Z tego co kojarzę za odpowiednią dopłatą.
Parking niestrzeżony jest przy stacji elektryczki przy Popradzkim Plesie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N gru 29, 2013 7:55 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 26, 2011 4:21 pm
Posty: 1379
Lokalizacja: Tarnów
WILCZYCA napisał(a):
Z tego co kojarzę za odpowiednią dopłatą.

Pamiętam, jak w listopadzie 2 lata temu znajomy z rozpędu podjechał pod samo schronisko i dopiero w recepcji zapytał, czy nie mają nic przeciwko. Kobieta się wydarła, że gdyby każdy tak robił, to parking wyglądałby jak pod Tesco :lol:
Koniec końców wypisała jakiś bilecik do włożenia za szybę i chyba nawet kasy nie wzięła.

_________________
Nie zaglądam już na forum, kontakt tylko przez maila.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn gru 30, 2013 8:17 am 
Swój

Dołączył(a): Śr sie 17, 2011 1:20 pm
Posty: 71
WILCZYCA napisał(a):
Ale taki komunikat ze strony TPN pamietasz i jakby co na pokrycie akcji ratunkowej kasę posiadasz :wink:
■Od 1 listopada do 15 czerwca, w Tatrach Słowackich zamknięte są wszystkie szlaki powyżej schronisk. Oznacza to, że nie można przekraczać granicy słowackiej w Tatrach, w miejscu łączenia się polskich i słowackich szlaków
czesio1 napisał(a):
nocujący w schronisku mają prawo wjazdu pod samo schronisko?

Z tego co kojarzę za odpowiednią dopłatą.
Parking niestrzeżony jest przy stacji elektryczki przy Popradzkim Plesie.

Oczywiście, że pamiętam. Przepraszam, nie dodałem, że ten wyjazd planuję dopiero w lipcu. A że mam takie zboczenie, żeby wszystko mieć dograne w szczegółach wcześniej to już teraz szukam informacji.
Co do parkingu to wiem, że oferują w Schronisku przy Popradzkim Stawie (za 7 ojro) ale wydaje mi się, że rezerwacja parkingu możliwa jest tylko w tym samym czasie co zarezerwowany nocleg.
Parking przy stacji elektriczki wiem, że jest bo w tamtym z niego korzystałem ale tylko w ciągu dnia. Nie wiem natomiast jak wyglądają opłaty gdyby zostawić auto na dwie noce.
A najlepiej to by mi pasowało zostawić auto gdzieś na prywatnej posesji u kogoś (oczywiście nie za darmo) dlatego pytam czy ktoś wie o jakimś dobrym miejscu.

_________________
Lepiej spróbować i wiedzieć, że się nie udało, niż żałować, że się nie spróbowało :-)
www.pansamochodzik.org.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn gru 30, 2013 9:55 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 28, 2011 9:09 am
Posty: 5456
Lokalizacja: Białystok
czesio1 napisał(a):
A najlepiej to by mi pasowało zostawić auto gdzieś na prywatnej posesji u kogoś (oczywiście nie za darmo) dlatego pytam czy ktoś wie o jakimś dobrym miejscu.


Możesz próbować zostawić auto przed Pensjonatem Litvor - mają tam jednak tylko ok 10 miejsc więc może być problem.
Druga opcja to parking w centrum, przy stacji - wydaje się być w miarę bezpieczny.

_________________
Wiem, że nic nie wiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sty 13, 2014 11:34 pm 
Nowy

Dołączył(a): Śr lip 03, 2013 8:33 pm
Posty: 18
Witam, szukam jakiegoś w miarę taniego noclegu dla jednej osoby, z anexem kuchennym, blisko wyciągu narciarskiego, koniecznie w zakopanym. Jeśli właściciel wypożycza również sprzęt narciarski po dobrej cenie będzie to dodatkowym plusem. Co polecicie? :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sty 14, 2014 10:17 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 07, 2008 11:33 am
Posty: 6314
montespulmonis napisał(a):
blisko wyciągu narciarskiego, koniecznie w zakopanym

co znaczy blisko?
w Zakopanem - tak generalnie - to w ogóle mało wyciągów...

pozdrawiam
gb 8)

_________________
wszystko już było - ergo: nie panikuj
http://jaskiniar.blogspot.com/
http://puzzlepamieci.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sty 15, 2014 4:45 pm 
Nowy

Dołączył(a): Śr lip 03, 2013 8:33 pm
Posty: 18
gb napisał(a):
montespulmonis napisał(a):
blisko wyciągu narciarskiego, koniecznie w zakopanym

co znaczy blisko?
w Zakopanem - tak generalnie - to w ogóle mało wyciągów...

pozdrawiam
gb 8)


blisko to znaczy np 20 min od Nosala :P
Na Harendzie już zjeżdżałem więc wolałbym coś nowego, ewentualnie Szymoszkowa choć obydwa dalej od Tatr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sty 21, 2014 11:02 am 
Nowy

Dołączył(a): Wt sty 21, 2014 10:57 am
Posty: 1
Witam.

Mam pytanie, czy może orientujecie się jak teraz kształtują się ceny wynajmu pokoju w Zakopanem i okolicach?
Interesuje mnie nocleg na najbliższy weekend od piątku do niedzieli. Interesuje mnie nocleg w prywatnej kwaterze. 1 pokój z łazienką dla 2 osób. Oraz jeszcze pytanie, czy jadąc do Zakopanego "w ciemno" nie będę miał problemów ze znalezieniem czegoś w piątkowy wieczór?
Wiem że w lecie nie ma większego problemu z wynajmem pokoju w rozsądnej cenie, ale nie orientuje się jak to jest w zimie, szczególnie że chyba się ferie zaczynają.
Będę wdzięczny za informację.
Pozdrawiam:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sty 21, 2014 11:44 am 
Kombatant

Dołączył(a): Pn gru 05, 2011 12:08 am
Posty: 640
Lokalizacja: 110 km
Bez jedzenia płaciłem w ubiegłym roku 40 zł ( Antałówka). Mały pokoik z małą łazienką. Przy dłuższym pobycie pewnie można zaokrąglić. Najlepiej poszukaj w necie jakiś pensjonatów i zadzwoń osobiście :)

_________________
http://wokolkominainietylko.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt kwi 01, 2014 4:13 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): So lip 13, 2013 1:14 pm
Posty: 189
Panowie i Panie czy możecie polecić jakiś hotel, miejscówkę w miarę tanią (ale aby w pokojach był TV i łazienka) w okolicach Smokowców lub innej miejscowości z dobrym wypadem na szlaki (będę tam samochodem)? Interesuje mnie wyjazd w lipcu także chciałem się też dowiedzieć z jakim wyprzedzeniem trzeba dzwonić aby zarezerwować pokój po Słowackiej stronie? Albo jeszcze inaczej w tym roku planuję chodzić głównie po Słowackiej stronie Tatr ale i po Vysokich i Zachodnich więc nie wiem jaką miejscowość obrać aby wszędzie było w miarę blisko?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N kwi 06, 2014 8:56 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 17, 2008 9:44 pm
Posty: 969
Lokalizacja: Łódź
może w tatrzanskiej strbie. pamiętam że ktoś polecał tam jakiś nocleg


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr kwi 09, 2014 10:05 am 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 21, 2009 11:47 am
Posty: 146
Lokalizacja: Skierniewice
sokar napisał(a):
Panowie i Panie czy możecie polecić jakiś hotel, miejscówkę w miarę tanią (ale aby w pokojach był TV i łazienka) w okolicach Smokowców lub innej miejscowości z dobrym wypadem na szlaki (będę tam samochodem)? Interesuje mnie wyjazd w lipcu także chciałem się też dowiedzieć z jakim wyprzedzeniem trzeba dzwonić aby zarezerwować pokój po Słowackiej stronie? Albo jeszcze inaczej w tym roku planuję chodzić głównie po Słowackiej stronie Tatr ale i po Vysokich i Zachodnich więc nie wiem jaką miejscowość obrać aby wszędzie było w miarę blisko?


Ja- za poleceniem BasiZ. nocowałam tutaj :
http://www.vysoketatry.com/privatada/
było miło, tanio i dostałam się tam z marszu, bez wcześniejszej rezerwacji, ale było to we wrześniu czy nawet październiku, więc może w sezonie wcześniej zadzwonić czy napisać i sobie zaklepać.
polecam:)

Jak chodziłam po Zachodnich to spałam w Zebercu - dobry dojazd wszędzie - w wolnej chwili znajdę namiar

i w Pribylinie na autocampingu:
http://www.lacneubytovanie.net/ubytovan ... va-dolina/
- fajna baza wypadowa-bezpośrednio dojście na szlaki bez potrzeby jeżdzenia autem, tanio, w Chacie Jakubina -pokoje z WC, łazienki z ciepłą wodą zw korytarzu, lodówka na korytarzu, bez TV, kuchnia na terenie obiektu.
Mi pasowało.

pzdr,
ela:)

_________________
grzeczne dziewczynki idą do nieba.. niegrzeczne idą tam, gdzie chcą.. ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr kwi 16, 2014 10:10 am 
Zasłużony

Dołączył(a): So lip 13, 2013 1:14 pm
Posty: 189
Ok dzięki za sugestie. Wychodzi na to, że jednak nie da się znaleźć złotego środka i będę musiał zaklepać dwie miejscówki jedną na wypady w Zachodnie i jedną na Vysokie? A jeszcze się dopytam czy jest gdzieś publikowana mapa oficjalnych Tanapowych parkingów samochodowych bo zawsze strasznie mnie denerwuje jak muszę marnować czas na szukanie miejscówki do zaparkowania?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr kwi 16, 2014 8:39 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 11, 2014 2:36 pm
Posty: 54
http://www.e-gory.pl/index.php/Mapy-online/Tatry-Podtatrze-Sygnatura/Tatry-Wysokie-slowackie-i-polskie.html

Tutaj jest mapa Tatr, w tym również słowackich i są zaznaczone parkingi.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1684 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 57  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL