Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz maja 23, 2024 2:39 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2090 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: N sie 11, 2013 2:14 pm 
Swój

Dołączył(a): N maja 12, 2013 12:50 pm
Posty: 34
Lokalizacja: krk
gosia_pe napisał(a):
" Halo! Szlak jest tutaj!"

:lol: :lol: :lol: :lol: mistrzostwo :lol: :lol:

mnie chyba jednak najbardziej bawią teksty typu: "daleko jeszcze?" - najlepiej na drodze do morskiego oka... 15 min po wejściu do parku :D

niedawno schodząc z koziej przełęczy, niedaleko za zmarzłym stawem mijana pani idąca w górę pyta właśnie czy daleko jeszcze, na co koleżanka z przyzwyczajenia wypala, że nie. pani się ucieszyła, po czym nas oświeciło, że przecież nie powiedziała dokąd właściwie idzie :lol:

_________________
górski dziennik pokładowy - moje spotkania z górami - zapraszam do lektury :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sie 12, 2013 8:27 am 
Nowy

Dołączył(a): Cz sie 01, 2013 10:51 am
Posty: 9
Facet komentujący kolejne zachcianki swojej kobiety:

Cytuj:
Chciała jechać w góry, a teraz to by tylko d... kolejkami woziła.


Kilkanaście osób miało niezły ubaw, bo było słychać że facet ma już kompletnie dość tego wszystkiego :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sie 22, 2013 9:28 pm 
Nowy

Dołączył(a): Wt cze 25, 2013 4:55 pm
Posty: 24
Tydzień temu po przyjeździe do Zakopanego w karczmie na Jaszczurówce dowiedziałem się, że jest nowa dolina w Tatrach: Kościuszkowska :D okazało się, że chodzi o Kościeliską, pani za barem uświadomiła pana turystę gdzie naprawdę był :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sie 23, 2013 9:00 am 
Kombatant

Dołączył(a): Wt kwi 09, 2013 5:43 pm
Posty: 500
Nie z Taterków ale też z gór.
Na pogórzu Karkonoskim, koło Przesieki stoją sobie skałki nazwane Kamieniem Walońskim
Rodzic tłumaczył dzieciowinie, że to kamień woliński przywieziony tu z Wolina.
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sie 23, 2013 9:26 pm 
Kombatant

Dołączył(a): So lip 07, 2012 9:22 am
Posty: 391
creamcheese napisał(a):
skałki nazwane Kamieniem Walońskim
Rodzic tłumaczył dzieciowinie, że to kamień woliński przywieziony tu z Wolina.

Heh, przypomniałeś mi dzień, gdy na Kasprowym jakaś babcia pokazywała wnuczce Beskid, mówiąc, że to pewnie Rysy. Aby się upewnić, postanowiła się mnie o to dopytać (stałam najbliżej) i gdy zaprzeczyłam, nie mogła uwierzyć, że... NIE :) Po chwili to samo pytanie zadała facetowi stojącemu kilka kroków dalej, widocznie na mało wiarygodną wyglądam :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sie 23, 2013 9:36 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Cz wrz 04, 2008 11:35 am
Posty: 1231
Mój mały filozof (nadal ma 10 lat) podczas wejścia na Rysy od Słowackiej strony, już wysoko w górach
/filozoficznie/
- Ale my wszyscy jesteśmy mali przy tych górach....

I jeszcze jedno /humorystycznie, z przekonaniem o tym, że ma rację/:
"Jak wszyscy są brudni, to nikt nie jest!"

_________________
pozdrawiam
---------------------------
Lepsze od gór są tylko góry!
- krasnoludzkie


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So sie 24, 2013 10:09 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pt wrz 02, 2011 8:03 am
Posty: 1748
Lokalizacja: Podkarpacie
Mazio napisał(a):
U nas stopień "zapierdalania" jest wprost proporcjonalny do odległości do najbliższego sklepu i godziny 22-giej. To niestety koniec szans na zakup pogórskiego piwa w Szkocji.


wbijaj do Londynu, tu problemu nie mamy z zakupem piwa (polskiego nawet) po 22 :D

_________________
Najlepszy reset tylko w górach


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lis 27, 2013 3:50 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 11:53 am
Posty: 2775
Lokalizacja: Wrocław
http://www.e-gory.pl/index.php/mp3-posluchaj-gor/Newsy-z-gor/Szlaki-sliskie-a-TPN-nie-posypuje-piaskiem.html

Polecam, można się pośmiać.

Wartoby chyba rozważyć wprowadzenie zakazu wyjazdu w góry dla debili.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lis 27, 2013 5:35 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 28, 2011 9:09 am
Posty: 5456
Lokalizacja: Białystok
trekker napisał(a):


Coś w podobnym stylu:


_________________
Wiem, że nic nie wiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lis 27, 2013 5:53 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 02, 2012 5:32 pm
Posty: 424
Lokalizacja: 300 km do Tatr
Z tym, że dworzec to faktycznie urodą nie grzeszy...

Ale to, że "nogi bolą, bo jednak nie wszędzie da się dojechać", to dobre jest.

_________________
http://tatry-dla-sredniozaawansowanych.blogspot.com/ - blog
https://www.facebook.com/tatryblog - fejs od bloga

"większość granic i lęków
to tylko ułomność naszego umysłu,
poza którą zaczyna się wolność"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lis 27, 2013 7:19 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pn sie 20, 2012 9:47 pm
Posty: 2380
Lokalizacja: Kraków
Dworzec jest ewenementem w skali świata. Absolutny relikt minionej epoki, wzór bylejakości, niechlujstwa i złego gospodarowania. W mieście odwiedzanym przez 3 mln turystów rocznie, aspirującym do olimpiady.
Kuriozum wszechczasów.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lis 27, 2013 7:56 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 11:53 am
Posty: 2775
Lokalizacja: Wrocław
Kuriozum wszech czasów to jest pkp bo dworzec należy do nich. I to dlatego ta berza nadal nie jest wyremontowana.

Dworzec autobusowy też mógłby być lepszy i większy bo obecnie to więcej turystów przyjeżdża do Zakopanego busami niż koleją.

A z tą olimpiadą to ktoś chyba mocno na łeb .... Już widzę jak wszyscy jadą zimą tą Zakopianką z wahadłowym ruchem w Białym Dunajcu :lol: :lol: :lol:


Ostatnio edytowano Śr lis 27, 2013 7:59 pm przez trekker, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lis 27, 2013 8:02 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 6:19 pm
Posty: 3425
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
trekker napisał(a):
Kuriozum wszech czasów to jest pkp bo dworzec należy do nich.

I tutaj jesteś w wielkim błędzie... do dworzec od niedawna należy do gminy zakopane...

_________________
Zesraj się, a nie daj się...:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lis 27, 2013 8:03 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 11:53 am
Posty: 2775
Lokalizacja: Wrocław
Ali7 napisał(a):
Byłbym ostrożny.
Nigdy nie wiadomo, kto będzie rozróżniał debili od niedebili i do jakiej grupy możesz się zakwalifikować.

No tak w Polsce przeważnie wszystko na odwrót, nasi genialni politycy pewnie by uznali że ci co chcą ruchomych schodów na Giewont to normalni są bo kto to widział żeby tak daleko chodzić.


Ostatnio edytowano Śr lis 27, 2013 8:05 pm przez trekker, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lis 27, 2013 8:04 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 11:53 am
Posty: 2775
Lokalizacja: Wrocław
PrT napisał(a):
od niedawna

Słowo klucz.

Nie interesuje się tym tematem ale zawsze dworce należały do pkp, jeśli coś się w tej kwestii zmieniło w Zakopanem to może właśnie po to aby coś z tą berzą zrobić.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lis 27, 2013 9:00 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N paź 05, 2008 8:16 pm
Posty: 1359
Lokalizacja: silesia
trekker napisał(a):
Dworzec autobusowy też mógłby być lepszy i większy bo obecnie to więcej turystów przyjeżdża do Zakopanego busami niż koleją.

No wiadomo, nie? Chcący jechać do Zakopanego pasuje mieć dworzec wyremontowany. No bo by pasowało żeby to ładnie było i ten. No no dobre by było takie coś, nie? A jak się tam nie jeździ to po co to w ogóle remontować i po co to w ogóle naprawiać jak i tak się tam nie jeździ nie?

_________________
I was blind but now I can see...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lis 27, 2013 9:34 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz maja 02, 2013 1:05 pm
Posty: 1693
Stefan 1856 napisał(a):
Dworzec jest ewenementem w skali świata. Absolutny relikt minionej epoki, wzór bylejakości, niechlujstwa i złego gospodarowania. W mieście odwiedzanym przez 3 mln turystów rocznie, aspirującym do olimpiady.
Kuriozum wszechczasów.


Z tego co mi wspominał "autochton":
- dworzec PKS ma zostać zlikwidowany. Na ten teren wejdzie inwestor i coś tam powstanie, prawdopodobnie centrum handlowe. Czyli tak źle (bo PKS-owy to koszmar z czasów PRL) i tak nie dobrze (bo centrum handlowe w tym miejscu tego miasta pasuje jak pięść do oka.
- dworzec PKP ma zostać odremontowany, i na tym terenie mają funkcjonować dwa dworce PKS i PKP. To akurat wydaje się trafionym pomysłem od strony logistyczne, zastanawiam siętylko czy to razem się pomieści i nie zablokuje w przyszłości możliwości rozwoju dworca kolejowego. Przecież kiedyś trasa kolejowa Kraków - Zakopane zostanie wyremontowana i będzie to działało normalnie - tzn będzie można dojechać z Krakowa do Zakopanego w 30, maks 60 min. kiedyś, kiedyś.

Na razie jest szansa, że w ciągu 9-10 lat czas podróży koleją z Krakowa skróci się do 2.5 h ....


http://www.dziennikpolski24.pl/pl.php/aktualnosci/malopolska/1265543-o-czterdziesci-minut-szybciej-z-krakowa-do-zakopanego.html

_________________
"Ostrożnie, tam przepaść!", Maria Bandrowska, 27 lipca 1914 r.
"Ile razy widziałeś schodzącą lawinę w Tatrach w grudniu?" magis, 2018


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lis 28, 2013 8:22 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 5:35 pm
Posty: 7568
Lokalizacja: z lasu
Wolf_II napisał(a):
nie dobrze (bo centrum handlowe w tym miejscu tego miasta pasuje jak pięść do oka.

Zakopane to jedno wielkie centrum handlowe…


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lis 28, 2013 1:11 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 07, 2008 11:33 am
Posty: 6314
Wolf_II napisał(a):
Przecież kiedyś trasa kolejowa Kraków - Zakopane zostanie wyremontowana i będzie to działało normalnie - tzn będzie można dojechać z Krakowa do Zakopanego w 30, maks 60 min. kiedyś, kiedyś.

???

pozdrawiam
gb 8)

_________________
wszystko już było - ergo: nie panikuj
http://jaskiniar.blogspot.com/
http://puzzlepamieci.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lis 28, 2013 1:19 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
gb napisał(a):
???

Pendolino.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lis 28, 2013 1:35 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 07, 2008 11:33 am
Posty: 6314
To chyba gdy się hamulce popsują i się nie zatrzyma na stacji w Krakowie :) :mrgreen: :mrgreen:

_________________
wszystko już było - ergo: nie panikuj
http://jaskiniar.blogspot.com/
http://puzzlepamieci.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lis 28, 2013 3:23 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 11:53 am
Posty: 2775
Lokalizacja: Wrocław
Wolf_II napisał(a):
Przecież kiedyś trasa kolejowa Kraków - Zakopane zostanie wyremontowana i będzie to działało normalnie - tzn będzie można dojechać z Krakowa do Zakopanego w 30, maks 60 min. kiedyś, kiedyś.

Na razie jest szansa, że w ciągu 9-10 lat czas podróży koleją z Krakowa skróci się do 2.5 h ....


A po czym wnosisz ?
Bo jak do tej pory to rekord trasy Kraków - Zakopane to 2h 18 minut osiągnięty 77 lat temu 8)
I od tamtego czasu to czasy przejazdu się wydłużają, a nie skracają. pkp natomiast nie ma zamiaru remontować trasy Kraków-Zakopane bo to przestarzała linia na której kilka razy trzeba zmieniać kierunek jazdy na dodatek na końcowym odcinku jednotorowa. Mówią natomiast o budowie nowej trasy ale znajac pkp to ani nie wyremontują starej ani nie zbudują nowej.

BTW tak z ciekawości ktoś się orientuje ile całkiem nowych tras pkp wybudowała po roku 1989 ? 8)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lis 28, 2013 3:41 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10406
Lokalizacja: miasto100mostów
trekker napisał(a):
BTW tak z ciekawości ktoś się orientuje ile całkiem nowych tras pkp wybudowała po roku 1989 ? 8)
Linia z bodajże Służewca na Okęcie i to chyba wszystko. Bydzie z 5km.

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lis 28, 2013 8:52 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz maja 02, 2013 1:05 pm
Posty: 1693
trekker napisał(a):
Bo jak do tej pory to rekord trasy Kraków - Zakopane to 2h 18 minut osiągnięty 77 lat temu 8)

wiadomo - luxtorpeda :-).

http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Luxto ... e_1936.jpg

Cytuj:
I od tamtego czasu to czasy przejazdu się wydłużają, a nie skracają. pkp natomiast nie ma zamiaru remontować trasy Kraków-Zakopane bo to przestarzała linia na której kilka razy trzeba zmieniać kierunek jazdy na dodatek na końcowym odcinku jednotorowa.


A czytałeś link który wkleiłem? Przecież tam są opisane plany i sposób jak uniknąć zmiany kierunku w Suche, oraz również w Chabówce i Płaszowie. To da te kilkadziesiąt minut oszczędności.

Cytuj:
BTW tak z ciekawości ktoś się orientuje ile całkiem nowych tras pkp wybudowała po roku 1989 ? 8)


Chyba łatwiej policzyć ile linii zwinięto. Np Jelenia Góra - Karpacz. Jak my za przeproszeniem nie potrafimy wykorzystać unijnych pieniędzy na modernizacje kolei i minister Bieńkowska przesuwa na autostrady kasę przeznaczoną na rozwój kolei i to w takim stopniu, że wkurzyło to KE....

Kraków-Zakopane - to 150 km. Przy dobrej (wyremontowanej/odnowinej) infrastukturze (tory, sygnalizacja, zasilanie) by to przejechać w 60 min nie jest potrzebne żadne Pendolino. Stare "graty" pomykające po CMK ze średnią 160 km/h w zupełności by wystarczyły.

_________________
"Ostrożnie, tam przepaść!", Maria Bandrowska, 27 lipca 1914 r.
"Ile razy widziałeś schodzącą lawinę w Tatrach w grudniu?" magis, 2018


Ostatnio edytowano Cz lis 28, 2013 10:59 pm przez Wolf_II, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lis 28, 2013 9:32 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 11:53 am
Posty: 2775
Lokalizacja: Wrocław
Wolf_II napisał(a):
A czytałeś link który wkleiłem?

Przeoczyłem. Jak tak teraz czytam to się jeszcze bardziej przekonuje ze nic się nie zmieni bo widzę że pkp co kilka miesięcy ma inną koncepcje ale ŻADNA nie jest realizowana. Więc niby dlaczego akurat ta miałaby zostać zrealizowana ? Skoro przez prawie 25 lat byli w stanie wybudować 5 km torów :lol: I że niby teraz w 13 miesięcy mają wybudować jakiś łącznik ? pkp ? :lol:

Tak w ogóle ten artykuł to stek bzdur że niby busy jadą z Krakowa do Zakopanego 3h ?
A pociągi 3h 18 minut ?

Sprawdziłem specjalnie rozkład i najszybszy pociąg jedzie 3h 34 minuty (jeśli nie jest opóźniony, co w pkp raczej jest niemożliwe) i kosztuje, uwaga skromne 88 zł w 2 klasie :lol:
No dobra jest jeszcze jeden jadący 3:35 za 42 zł

Pociągi Przewozów Regionalnych są tańsze ale jeżdżą w czasie od 3:54 do 4:05 poza tym polski nierząd w ramach konkurencji dla pkp chce PR zlikwidować.

Wolf_II napisał(a):
pomykające po CMK ze średnią 160 km/h

Teraz to odleciałeś, ja nie wiem czy na całej trasie jest taki odcinek gdzie chociaż na chwilę pociąg mógłby się rozpędzić do takiej prędkości a co dopiero jechać z taką średnią.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lis 28, 2013 10:25 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N paź 05, 2008 8:16 pm
Posty: 1359
Lokalizacja: silesia
Wolf_II napisał(a):
nie potrafimy wykorzystać unijnych pieniędzy na modernizacje koleji

Taki wygadany a ortografa strzelił :lol:

Tak na poważnie. Robię drobną inwestycję dla Intercity w Krakowie - sam projekt z uzyskaniem pozwolenia na budowę w tempie ekspresowym zajął nam 18 miesięcy. Sama budowa potrwa 7 dni. To taki drobny absurd naszych urzędów. PKP rzekomo, jako przedsiębiorstwo użyteczności publicznej jest traktowane przez urzędy priorytetowo więc ponoć mają wszystko szybciej...

_________________
I was blind but now I can see...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lis 28, 2013 10:50 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz maja 02, 2013 1:05 pm
Posty: 1693
trekker napisał(a):
Przeoczyłem.

To teraz raz jeszcze, ale ze zrozumieniem :-).
Cytuj:
Tak w ogóle ten artykuł to stek bzdur że niby busy jadą z Krakowa do Zakopanego 3h ?
A pociągi 3h 18 minut ?


Przecież wyraźnie napisano, że po modernizacji pociąg mógłby jechać 2.30, czyli 15 minut dłużej niż autobus, co się zgadza, bo autobus jedzie 2.15.

Cytuj:
Skromne 88 zł w 2 klasie :lol: No dobra jest jeszcze jeden jadący 3:35 za 42 zł

Cena pkp, czy raczej różnica cen w stosunku do komunikacji samochodwej jest rzeczywiście powalająca. Za niewiele więcej niż te 88 zł, można dojechać z Warszawy do Zakopanego kuszetką - i to w dogodnych na sen godzinach 23 wieczór - 8 rano :-).

Wolf_II napisał(a):
pomykające po CMK ze średnią 160 km/h

Cytuj:
Teraz to odleciałeś, ja nie wiem czy na całej trasie jest taki odcinek gdzie chociaż na chwilę pociąg mógłby się rozpędzić do takiej prędkości a co dopiero jechać z taką średnią.


Przecież napisałem wyraźnie "Przy dobrej (wyremontowanej/odnowinej) infrastukturze (tory, sygnalizacja, zasilanie)", bo że to problem torów i reszty infrastruktury to chyba każdy wie, i że większość lokomotyw ze składami technicznie jest gotowa jechać 2, może 3 razy szybciej, o ile torowisko byłoby odpowiednie.

_________________
"Ostrożnie, tam przepaść!", Maria Bandrowska, 27 lipca 1914 r.
"Ile razy widziałeś schodzącą lawinę w Tatrach w grudniu?" magis, 2018


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lis 28, 2013 10:53 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz maja 02, 2013 1:05 pm
Posty: 1693
batmik napisał(a):
uzyskaniem pozwolenia na budowę w tempie ekspresowym zajął nam 18 miesięcy. Sama budowa potrwa 7 dni.


To nie może być prawda, to nawet nie absurd.
Nawet przy fatalnym ustawodastwie i przepisach, złej woli i głupocie urzędników trudno to pojąć.

_________________
"Ostrożnie, tam przepaść!", Maria Bandrowska, 27 lipca 1914 r.
"Ile razy widziałeś schodzącą lawinę w Tatrach w grudniu?" magis, 2018


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lis 28, 2013 10:59 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pn sie 20, 2012 9:47 pm
Posty: 2380
Lokalizacja: Kraków
Wolf_II napisał(a):
Przecież wyraźnie napisano, że po modernizacji pociąg mógłby jechać 2.30, czyli 15 minut dłużej niż autobus, co się zgadza, bo autobus jedzie 2.15.

PolskiBus o 4 rano jedzie godzinę dwadzieścia, a raz mi się zdarzyło chyba godzina pięć. I kosztuje 15 zeta.
CiechanBus za dychę raz jechałem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lis 28, 2013 11:16 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4265
Lokalizacja: Łódź
Stefan 1856 napisał(a):
PolskiBus o 4 rano jedzie godzinę dwadzieścia, a raz mi się zdarzyło chyba godzina pięć. I kosztuje 15 zeta.

No i dopiero teraz o tym mówisz :shock:
:wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2090 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL