Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Pn cze 03, 2024 10:48 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2913 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 98  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 21, 2006 2:37 pm 
Weteran

Dołączył(a): N mar 19, 2006 12:23 am
Posty: 135
Lokalizacja: Boguchwała
nomak napisał(a):
Wy śpiąc w schroniskach meldujecie się? [gdy rok temu spałem w Piątce nie wiedziałem o tym obowiązku co zgoła oczywiste więc nie prosiłem o meldunek, nie widziałem też nikogo kto by się meldował, ale jakie jest Wasze doświadczenie?]


No cóż, zgodnie z regulaminem schronisk za nocleg należy zapłacic, także spiąc na podłodze, a przy okazji automatycznie jestes meldowany.
W piątce chyba rzeczywiscie malo kto placi za podloge, ale ciii... bo sie skonczy to dobre :wink: W innych schroniskach raczej staraja sie panowac nad tym kto gdzie spi i czy ma do tego prawo, ale zawsze szansa jest ze sie uda przespac za friko.
Z kontrolami strazy granicznej sie nie spotkalem, nie bardzo sobie wyobrazam jak by to bylo rozwiazane technicznie, bo funkcjonariusze musieliby nocowac w schronisku, a wtedy rzucaliby sie w oczy. no chyba ze incognito i wpadaliby w mundurach z rana poki jeszcze wszyscy spia :wink:
A tak z ciekawosci: ile wynosi taki mandat? :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 21, 2006 2:43 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
W Ornaku wpadli wieczorem i przetrzepali. Mandaty dostali właśnie ci, co zapłacili ale personel ich nie zameldował (Znaczy co? wzięli na lewo kasę?).

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 22, 2006 12:20 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 05, 2006 5:46 pm
Posty: 893
Lokalizacja: Skądinąd
jakaja napisał(a):
Co do oscypków to je uwielbiam


Fuj - to tak jakby lizać tę wielką kochę soli dla krów... No może ciut przesadzam, bo ostatnio nawet jakby mi posmakowały, ale to nadal sama sól. :?

jakaja napisał(a):
Giewont był,jest i będzie symbolem :? Tylko nie wiem czego :mrgreen:

To chyba faktycznie o jakichś innych Tatrach mówimy... Przecież Giewont od dawna był, jest i będzie symbolem Zakopanego, dawniej nie mówiło się "w ZakopanEm, tylko "pod Giewontem", zresztą tak się mawia do dziś. A co do symboliki jeszcze, to nie mówcie mi, że nie znacie legendy o śpiącym rycerzu... :shock:

Co do szarlotki, to do niedawna była dla turystów (nie dla stonki) symbolem schroniska w 5-ce, tak jak Giewont jest symbolem Zakopanego.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 22, 2006 12:06 pm 
Weteran

Dołączył(a): N mar 19, 2006 12:23 am
Posty: 135
Lokalizacja: Boguchwała
oscypki polecam prosto z bacuffki - ostatnio smakowalem na Rusinowej takie jeszcze cieple, popijajac żętycą - miodzio, choc niektorzy twierdza, ze biegunka murowana :wink:

zgadzam sie z Bombadilem w kwestii symboli, caly problem polega na tym ze zaczelo sie dzielic turystow na kategorie i niektore symbole staly sie pzez to mniej a niektore bardziej "poprawne politycznie" - a przeciez to nie ich wina ze staly sie obiektem pozadania ogromnych rzesz w klapkach i szpilkach.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 07, 2006 5:46 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Pn paź 10, 2005 9:14 am
Posty: 174
Lokalizacja: Śląsk
Od kilku dni nie mogę dodzwonić się do schroniska w Moku. Jak w urzędzie - albo zajęte albo nikt nie odbiera :x

Czy telefon ze strony to jedyny kontakt?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 07, 2006 5:55 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pn wrz 19, 2005 9:17 am
Posty: 1076
Lokalizacja: Gdańsk
... "bo to nie jest przytułek dla bezdomnych , tylko hotel górski" :wink:

_________________
POZDRAWIAM !

-Gofer-


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 07, 2006 7:33 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 05, 2005 9:12 am
Posty: 6269
Lokalizacja: Warszawa/Skierniewice
Gofer napisał(a):
tylko hotel górski"

hotel to jest na Kalatówkach ;) w Moku jest spoko. No ceny mogłyby być mniejsze 43zł za dobe, drogawo,ale warto ;)

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek

___________
..Umiem być ciszą, Kończę się w twoim śnie, Ostatnie echo jest ciszą to miejsce gdzie kończy się twoje spojrzenie..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 07, 2006 7:43 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11089
Lokalizacja: Poznań
W Starym schronisku jest taniej. O ile pamiętam o dyszkę.

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 07, 2006 8:21 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 05, 2005 9:12 am
Posty: 6269
Lokalizacja: Warszawa/Skierniewice
tomek.l napisał(a):
W Starym schronisku jest taniej. O ile pamiętam o dyszkę.


Dokładnie tak. 33zł tyle że w własnym śpiworem.

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek

___________
..Umiem być ciszą, Kończę się w twoim śnie, Ostatnie echo jest ciszą to miejsce gdzie kończy się twoje spojrzenie..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 07, 2006 8:34 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11089
Lokalizacja: Poznań
Ja ta wolę własny spiwór

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 08, 2006 8:08 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 24, 2006 11:26 am
Posty: 1297
Lokalizacja: Wielkopolska
Jacek napisał(a):
33zł tyle że w własnym śpiworem

32zł i koce są.Spałam w tym roku :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 09, 2006 8:19 am 
Zasłużony

Dołączył(a): Pn paź 10, 2005 9:14 am
Posty: 174
Lokalizacja: Śląsk
Po wielu próbach udało mi się dodzwonić do schroniska nad Mokiem. Jak się okazało z telefonem (018) 20-77-609 jest jakiś problem techniczny. Bardzo miła kobitka podała mi inny numer 602-260-757.

Piszę go bo może komuś się przyda


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 23, 2006 12:37 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Wt lip 26, 2005 3:35 pm
Posty: 366
Lokalizacja: Warszawa
przepraszam ale nie chce kopać w wątku a mam pytanko jak jest ze spaniem w murowańcu, czy na kocyk można liczyc czy jednak trzeba swój śpiworek?? i wogle jakieś wskazówki??
Dzięki i jeszcze raz przepraszam, że nie czytam w wątku ale został mi juz nawet odebrany-zaraz po obcięciu pensji- dostep do kompa :cry: i korzystam teraz z uprzejmości innych


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 23, 2006 3:06 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 07, 2005 1:40 pm
Posty: 689
Lokalizacja: 604 km do Tatr
Bombadil napisał(a):
jakaja napisał(a):
Co do oscypków to je uwielbiam


Fuj - to tak jakby lizać tę wielką kochę soli dla krów... No może ciut przesadzam, bo ostatnio nawet jakby mi posmakowały, ale to nadal sama sól. :?


prosze sobie kupić oscypek kanapkow - nie jest taki słony a najlepiej to przed zakupem spróbowąć! przeciez wpychają górale i góralki do probowania. mniam mniam.
A i oscypek z grila z zurawinka - polecam gorrrrąco - pychota

Cytuj:
Co do szarlotki, to do niedawna była dla turystów (nie dla stonki) symbolem schroniska w 5-ce, tak jak Giewont jest symbolem Zakopanego.

a co ? juz nie jest?
nawiasem - szarlotka w Murowancu pod koniec dnia albo i na śniadanko - tez pyszna, a do tego z grzańcem... - :roll: :fiuuu: )
a w ogole kanapka ze zwyklym pasztetem gdzieś na grani to ósmy cud ssztuki kulinarnej czasem bywa :D

w Murowańcu w sezonie raczej przepełnienie i bez rezerwacji tylko niektórzy maja szczęscie na łozeczko i kocyk.
reszta we własnych śpiworkach na korytarzach na dywaniuku sie kładzie.
tak że dla wędrujących raczej polecam nsić karimate. (i nie krzyczeć za moznow nocy jak pokojowcy depczą w drodze do wc ;)
poza tym miec nr tel. w komorce i dzwonic, bo w innych bywaja wolne miejsca i sie mozna wstrzelić.

w ogóle w Murowańcu jest extra :D (rano i wieczorem gwar prawie jak na Krupówkach hehe, ale jednak inny - wieczorem śpiewają szanty i inne takie - mniodzio :D

_________________
szukam damskich butów 5.10 - jakby komuś wpadły w oko, proszę o znak-sygnał :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 23, 2006 5:34 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Wt lip 26, 2005 3:35 pm
Posty: 366
Lokalizacja: Warszawa
dzięki Adhezjo :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 24, 2006 12:45 am 
Weteran

Dołączył(a): N mar 19, 2006 12:23 am
Posty: 135
Lokalizacja: Boguchwała
Ja zawsze byłem przyzwyczajony do mnósta zwłok w murowańcu, a w tym roku w połowie lipca zdziwienie, bo przy niezłej pogodzie byliśmy jedyną parą na glebie...
Ale tak czy tak zawsze biorę psiworek i poluję na glebę. Nieraz trzeba czekac do 22 zeby sie ktos zadekowal na ostatnie lozko, ale warto czekać :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 24, 2006 4:16 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Wt lip 26, 2005 3:35 pm
Posty: 366
Lokalizacja: Warszawa
Tomku jeszcze bardzo chętnie bym usłyszała Twoją opinię na temat Murowańca, jakieś wskazówki itp. Ty jako "wyjadacz górski" pewno mi również pomożesz ;) :)
ściskam i pozdrawiam :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 24, 2006 4:39 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11089
Lokalizacja: Poznań
W Murowańcu nigdy nie nocowałem :) Jak rezerwowałem miejsce to okazało się, że nie ma. A robiłem to z dużym wyprzedzeniem. Wolę schronisko w Piątce.
Ale jedzenie w Murowańcu nie jest specjalnie drogie i jest zjadliwe :D
Natomiast słyszało się wypowiedzi, że gdy nie było miejsca to czasem glebantów odsyłano z Murowańca w dół do Zakopanego. Nawet po zmierzchu.

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 24, 2006 5:07 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Wt lip 26, 2005 3:35 pm
Posty: 366
Lokalizacja: Warszawa
To radzisz lepiej w 5??, kurka tylko ten Kościelec nas tak strasznie kusi, a wypad planujemy 3 dniowy- bardzo krótki, a nie chcemy tracić czasu i energi na "łupanie" z Zakopca, z kolei w 5 przeraża mnie " małyszówka" :), tylko niech nie wyjdzie, że taka paniusia zemnie ;) ale są tam wielkie problemy ze skupieniem się ;);););)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 24, 2006 5:10 pm 
Swój

Dołączył(a): Pt sie 04, 2006 7:32 am
Posty: 54
Lokalizacja: Śląsk
tomek.l napisał(a):
W Murowańcu nigdy nie nocowałem Jak rezerwowałem miejsce to okazało się, że nie ma. A robiłem to z dużym wyprzedzeniem. Wolę schronisko w Piątce.

Zawsze można na"pałę".Szczególnie w dni powszednie.Udało mi się tak już dwa razy pomimo tego,że niby były rezerwacje.Komfort jest niczego sobie(ciepła woda).W Piątce jest za to świetny prysznic.Taki...orzeźwiający :D

_________________
"Dwie rzeczy nie mają granic:
wszechświat i ludzka głupota".


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 25, 2006 8:08 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 24, 2006 11:26 am
Posty: 1297
Lokalizacja: Wielkopolska
Andzia napisał(a):
w 5 przeraża mnie " małyszówka"

małyszówki są spoko,tylko trzeba zająć tą od okna(z rurą). :wink: Gorszy jest prysznic :( :wink:

_________________
"Jedną z odmian szczęścia jest to,że ma się przyjaciół"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 25, 2006 8:15 am 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 18, 2006 2:38 pm
Posty: 181
Lokalizacja: Starachowice
Czy ktoś nocował w Chacie pod Rysami. Ile kosztuje nocleg i czy obowiązuje tam jakaś rezerwacja, jakie są mniej wiecej warunki. Planuje się tam wybrać ok 20 września.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 25, 2006 1:21 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Wt lip 26, 2005 3:35 pm
Posty: 366
Lokalizacja: Warszawa
póki co mam potwierdzona rezerwację z Murowańca, ciekawe jak to będzie jak już będziemy na miejscu :)
i tu pytanko do Tomka :), mojego doradcy :),ale też do wszystkich,którzy się z taką sytuacją spotkali :)
czy jak rezerwowałeś sobie miejsce w murowańcu to wpłacałes zaliczkę?, bo pisałeś, że mimo rezerwacji nocleg nie doszedł do skutku, bo poki co mam wpłacić zaliczkę w wysokości
110 zł, więc wole najpierw się dowiedzieć jak to było w Twoim przypadku Tomku :)
pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 25, 2006 3:29 pm 
Weteran

Dołączył(a): N mar 19, 2006 12:23 am
Posty: 135
Lokalizacja: Boguchwała
tomek.l napisał(a):
Natomiast słyszało się wypowiedzi, że gdy nie było miejsca to czasem glebantów odsyłano z Murowańca w dół do Zakopanego. Nawet po zmierzchu.


Odsyłano, odsyłano. Tylko nie wszyscy sie daja odesłać :twisted:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sie 26, 2006 8:12 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 14, 2006 1:52 pm
Posty: 168
Lokalizacja: Oława
sory może pytanie trochę głupie, bo w schroniskach raczej panuje przyjazna atmosfera i ludzie są raczej dobrze i przjaźnie nastawieni i nikt nikomu szkody ani krzywdy wyrządzać nie chce:

ale jak jestem sam i nocuję dajmy na to na podłodze to czy mogę zostawić gdzies plecak i pojść spokojnie pod prysznic nie martwiąc się o niego?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sie 26, 2006 9:02 pm 
Weteran

Dołączył(a): N mar 19, 2006 12:23 am
Posty: 135
Lokalizacja: Boguchwała
Według mnie nie ma problemu. Ja co prawda jak jestem z kimś to tak organizujemy, zeby iść na zmianę, ale to raczej tak z przyzwyczajenia niż z konieczności. Możesz nawet powiedzieć komuś żeby rzucił okiem, ale nie wyobrażam sobie żeby w schronisku cos zginęło. Nocując w Piątce kiedyś nawet zostawialiśmy duże plecaki na cały dzień na polce pod sufitem na jadalni żeby oblecieć sobie traske na luźno, i po powrocie wszystko było na swoim miejscu.
Nie mówię oczywiście że to niemożliwe żeby cos zginęło, może kiedyś coś spowoduje że i ja stracę wiarę w ludzi, bo w końcu różni chodzą po tym świecie. Na pewno warto nie czynić złodziejowi okazji i pieniądze oraz dokumenty włożyć do kosmetyczki i zabrać ze sobą.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 27, 2006 6:10 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 07, 2005 1:40 pm
Posty: 689
Lokalizacja: 604 km do Tatr
jak nocowałam w Murowańcu to pierwszego wieczora okazło sie, ze osobom w naszym pokoju (10-osobowym, z róznych miejsc, nieznającym się przedtem) zginęły:
jednemu - buty
drugiemu- spodnie
trzeciej - koszulka
czwartemu- komórka

...
komórka znalazla sie po zadzwonieniu na nia - pod łozkiem
buty znalazly sie nazajutrz powieszone na drugim pietrze na klemce okiennej (sie gosciu najpierw tam plątał)
spodnie znalazły sie w plecaku kolegi
bluzka odnalażł się na wieszku przy umywalni - ktos ją pomylił widocznie ale oddał
osobiście posiałam ksiązke ale na jadalni i przepadła bezpowrotnie ;)


poza tym na pałe sie udaje nawet łozko dostać, rezerwacje niektorzy odwołuja albo rezygnuje w ostatnim mmomencie. byłam w okresie długiego weekendu wiec cale schronisko zapchane, pelno ludzi na korytarzu, nie słyszalam o odsyłaniu.
nawiasem - w Murowańcu mozna nie mieć gotówki i wszystko placić kartą (i stracić kontrole nad ilościa spozytych grzańców i szarlotek :lol: )
i ciepla woda (wrzątek w zasadzie z jednego kurka :P ) jest!

Andzia to we wrześniu sa jeszcze miejsca wolne w Murowańcu? :)

_________________
szukam damskich butów 5.10 - jakby komuś wpadły w oko, proszę o znak-sygnał :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 28, 2006 10:56 am 
Kombatant

Dołączył(a): Wt lip 26, 2005 3:35 pm
Posty: 366
Lokalizacja: Warszawa
ja zarezerwowałam pierwszy weekend października, ale z przykrością muszę to odwołać, bo wyjazd nie dojdzie do skutku :cry: :cry: :cry: :cry:
ale cóż takie życie jest :(


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 28, 2006 6:44 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Pn paź 10, 2005 9:14 am
Posty: 174
Lokalizacja: Śląsk
Miałem przyjemność spać i w Piątce i w Murowańcu. Nad klimat piątki przedkładam możliwość wzięcią gorącego prysznica po całym dniu dreptania... Nie mam nic naprzeciwko zimnej wody wolę jednak gdy jej temperatura jest ciut wyższa ponad tę która zapobiega zamarzaniu jej w rurach :twisted:

Inna sprawa to otoczenie schroniska tu zdecydowanie wolę Piątkę. [poza tym bardzo miła obsługa, nigdy nie widziałem by kogoś odesłano choć gleba nieraz zapełniona do ostatniego cm2 przy ubikacji:)]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 28, 2006 9:10 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 14, 2006 1:52 pm
Posty: 168
Lokalizacja: Oława
tak Piątka mnie się bardzo spodobała, otoczenie ekstra, rano się wychodzi z kubkiem kawy a tu taki piękny widok do okoła, aż się nie chce ruszać z tamtąd.
Jak potem szedłem niebieskim szlakiem w kierunku Morskiego Oka to się co rusz oglądałem, żeby zapamiętać ten widok malowniczo położonego domku i mi się łezka kręciła w oku normalnie, że musze już opuszczać to miejsce.
Podczas dwudniowej wycieczki odwiedziłem jeszcze Murowaniec i Morskie Oko gdzie też było bardzo przyjemnie, ale jakoś w Piątce jest to coś :)
W ogóle to była moja pierwsza noc w życiu spędzona w schronisku właśnie w Piątce, był ścisk jak nic (to był długi weekend sierpnia), jak leżałem (na glebie :)) to nawet poruszyć się nie mogłem, ale i tak było fajnie i miałem potem co opowiadać w domu :).
A o zimnym prysznicu wiedziałem już z tego forum i szczerze powiedziawszy dobrze mi zrobił ten prysznic bo po mocy wrażeń jakie miałem tego dnia to byłem trochę nieobecny i po tym prysznicu "wytrzeźwiałem" i byłem już w stanie przygotować sobie zupkę chińską :).
Jak za tydzień znów bedę w Tatrach to napewno tam zanocuję ze 2 razy, bo jeszcze muszę tam łyżeczkę zwrócić bo się po powrocie okazało, że mam dwie :roll:

Dzieki wielkie adhezja i lider już będe spokojnieszy o klamoty.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2913 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 98  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL