Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz cze 20, 2024 1:28 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3659 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 122  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 19, 2012 5:21 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4266
Lokalizacja: Łódź
Lalem były aktualne na tej stronie:
http://www.slovakrail.sk/sk/tratove- poriadky
Jeśli jedziesz na kilka dni przemyśl zakup biletu tygodniowego - opłaca sie, kasuje sie go podczas pierwszej jazdy , trzeba wpisac na nim nr dowodu obobistego.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 19, 2012 5:25 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4266
Lokalizacja: Łódź
Są również bilety jednodniowe już nie tak korzystne ( pisząc obobistego -mialam na myśli osobistego oczywiście , sorry za pomyłki ale futrzak ciągle rozrabia i mnie dekoncentruje)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 20, 2012 7:31 pm 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 21, 2009 11:47 am
Posty: 146
Lokalizacja: Skierniewice
WILCZYCA
dzięki:) :) ale w grę wchodzą bilety jednodniowe, bo w zasadzie w górach będę 3 dni.Zaplanowałam sobie Rysy, Krywań i z Osterwy nad Batyzowiecki Staw, ale nie wiem, czy moje plany da się zrealizować z powodu śniegu:S mam obawy ze nie:((((((

_________________
grzeczne dziewczynki idą do nieba.. niegrzeczne idą tam, gdzie chcą.. ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 24, 2012 11:02 am 
Kombatant

Dołączył(a): So gru 09, 2006 9:23 am
Posty: 411
Lokalizacja: Łaziska Górne (Śląsk)
Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda sprawa z noclegiem w Chacie pod Rysami? Wiem, że był tam remont przez długi czas i nie można było nocować. Jak teraz to wygląda? Ktoś zna ceny, jakiś kontakt do chatara i warunki rezerwacji? Byłbym wdzięczny za info.

Jeśli napisałem w złym temacie to przerzućcie proszę :)

Dzięki!

_________________
Niewazne gdzie, wazne, ze pod gore!
http://pod-gore.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 03, 2012 8:41 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pn mar 01, 2010 11:19 am
Posty: 2462
Lokalizacja: z dalekiego pieknego zadupia
AvantaR napisał(a):
Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda sprawa z noclegiem w Chacie pod Rysami? Wiem, że był tam remont przez długi czas i nie można było nocować. Jak teraz to wygląda? Ktoś zna ceny, jakiś kontakt do chatara i warunki rezerwacji? Byłbym wdzięczny za info.


Mozna bylo nocowac nawet jak byl remont (w zeszlym roku we wrzesniu nie bylo problemu). Nie wiem czy remont skonczony, ale nocowac sie pewnie tez da (choc oczywiscie tylko do konca pazdziernika)
Rezerwowac, z tego co wiem, mozna sms'em na:
+421 903 181 051

_________________
dr Kozica szwedzka

pumeks fluorescencyjny firmy Pulokolor

nie dajmy się wciągnąć w tę podstępną grę! zapomnijmy wreszcie o tym czarnym tygodniu i powrócmy do naszego Forum wyciszeni i uspokojeni oraz pełni ufności i wzajemnego szacunku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 03, 2012 10:05 am 
Kombatant

Dołączył(a): So sie 08, 2009 11:12 pm
Posty: 324
tel owszem jest ....ale ja się nigdy nie mogłem dodzwonic :-(

_________________
"Lawina bieg od tego zmienia, po jakich toczy się kamieniach"
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 03, 2012 10:33 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pn mar 01, 2010 11:19 am
Posty: 2462
Lokalizacja: z dalekiego pieknego zadupia
Adaśko napisał(a):
tel owszem jest ....ale ja się nigdy nie mogłem dodzwonic :-(

bo tam z siecia kiepsko.
ja im kiedys wyslalam sms i odpisali (ale to troche trwalo, jedna czy dwa dni)

_________________
dr Kozica szwedzka

pumeks fluorescencyjny firmy Pulokolor

nie dajmy się wciągnąć w tę podstępną grę! zapomnijmy wreszcie o tym czarnym tygodniu i powrócmy do naszego Forum wyciszeni i uspokojeni oraz pełni ufności i wzajemnego szacunku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 03, 2012 11:42 am 
Swój

Dołączył(a): N cze 29, 2008 12:53 pm
Posty: 40
Lokalizacja: Kraków
Remont Schroniska pod Wagą powoli dobiega końca. Powinno być czynne.

Jakiś ktoś ma pomysł na dojazd dla niezmotoryzowanych w okolice Oravic lub Zuberca o tej porze? (autobus Zakopane - Lipt. Mikulas już nie kursuje).

_________________
Baśń o Górach – blog tatrzański. FanPage FB.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 03, 2012 1:42 pm 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
KrzysiekB napisał(a):
Jakiś ktoś ma pomysł na dojazd dla niezmotoryzowanych w okolice Oravic lub Zuberca o tej porze? (autobus Zakopane - Lipt. Mikulas już nie kursuje).


A skąd ?

Tam jest prościej dojechać z Cieszyna niż z Zakopanego.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 03, 2012 1:42 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Śr gru 14, 2005 7:34 pm
Posty: 1068
KrzysiekB napisał:
Cytuj:
Jakiś ktoś ma pomysł na dojazd dla niezmotoryzowanych w okolice Oravic lub Zuberca o tej porze? (autobus Zakopane - Lipt. Mikulas już nie kursuje).

Przejazd z Zakopanego do Chochołowa, przejście do Suchej Hory i stamtąd autobusem do Oravic lub Zuberca.
Z Suchej Hory można dotrzeć do Oravic także bezpośrednio szlakiem, ale to 13km i ponad 3h drogi.
Z opcji pieszych jest jeszcze przejście z Doliny Chochołowskiej do Doliny Rohackiej przez Grzesia.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 04, 2012 7:56 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 05, 2010 9:29 am
Posty: 2318
Lokalizacja: Radom
Pawel_Orel napisał(a):
KrzysiekB napisał:
Cytuj:
Jakiś ktoś ma pomysł na dojazd dla niezmotoryzowanych w okolice Oravic lub Zuberca o tej porze? (autobus Zakopane - Lipt. Mikulas już nie kursuje).

Przejazd z Zakopanego do Chochołowa, przejście do Suchej Hory i stamtąd autobusem do Oravic lub Zuberca.
Z Suchej Hory można dotrzeć do Oravic także bezpośrednio szlakiem, ale to 13km i ponad 3h drogi.
Z opcji pieszych jest jeszcze przejście z Doliny Chochołowskiej do Doliny Rohackiej przez Grzesia.

jeśli chodzi o legal, to trza dojść do Przełęczy Zabrat, potem zejść do Tatliakowej Chaty i następnie jakieś 5 km do Zvierowki. a potem ze Zvierówki do Zuberca 8 km. na trasie Zvierówka - Zuberec kursuje SAD.

_________________
Każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem TDI
Rosja to nie kraj, to stan umysłu
"Pierwsza decyzja, jaką w okresie zdobywania sprzętu musi podjąć wspinacz z gotową do użycia kartą kredytową..."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 04, 2012 6:35 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Śr gru 14, 2005 7:34 pm
Posty: 1068
rogerus72 napisał:
Cytuj:
jeśli chodzi o legal, to trza dojść do Przełęczy Zabrat, potem zejść do Tatliakowej Chaty i następnie jakieś 5 km do Zvierowki.

Nie ma potrzeby dojścia aż do do Przełęczy Zabrat.
Z Grzesia można legalnie zejść szlakiem do Doliny Łatanej i dalej do Zverovki- znacznie bliżej niż przez Rakoń i Zabrat.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 05, 2012 6:42 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 05, 2010 9:29 am
Posty: 2318
Lokalizacja: Radom
Pawel_Orel napisał(a):
rogerus72 napisał:
Cytuj:
jeśli chodzi o legal, to trza dojść do Przełęczy Zabrat, potem zejść do Tatliakowej Chaty i następnie jakieś 5 km do Zvierowki.

Nie ma potrzeby dojścia aż do do Przełęczy Zabrat.
Z Grzesia można legalnie zejść szlakiem do Doliny Łatanej i dalej do Zverovki- znacznie bliżej niż przez Rakoń i Zabrat.

patrz, kutwa... zapomniałem o tym, a przecież tam byłem...
starość - to i pamięć do kitu...

dzięki za sprostowanie 8)

_________________
Każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem TDI
Rosja to nie kraj, to stan umysłu
"Pierwsza decyzja, jaką w okresie zdobywania sprzętu musi podjąć wspinacz z gotową do użycia kartą kredytową..."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt paź 05, 2012 7:09 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt lip 10, 2009 2:39 pm
Posty: 17
Lokalizacja: Tomasżów Lubelski
Witam, co polecilibyście na pierwsze wędrówki po słowackich Tatrach, w polskich też nie wiele co złaziliśmy. Można powiedzieć ze jesteśmy początkujący. Były wszystkie doliny, Nosal, Dolina 5 Stawów Polskich-Świstówka-Morskie Oko, Czarny Staw Gąsienicowy i tyle... podrzućcie jakie fajne szlaki w słowackich na następny tydzień. Z góry bardzo dziękuje.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 05, 2012 7:27 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Śr gru 14, 2005 7:34 pm
Posty: 1068
ewela2600 napisała:
Cytuj:
Witam, co polecilibyście na pierwsze wędrówki po słowackich Tatrach, w polskich też nie wiele co złaziliśmy. Można powiedzieć ze jesteśmy początkujący. Były wszystkie doliny, Nosal, Dolina 5 Stawów Polskich-Świstówka-Morskie Oko, Czarny Staw Gąsienicowy i tyle... podrzućcie jakie fajne szlaki w słowackich na następny tydzień. Z góry bardzo dziękuje.

Dwie propozycje:

1. Tatrzańska Jaworzyna - Przełęcz pod Kopą - Szeroka Przełęcz Bielska - Zdziar - trasa nietrudna i widokowo bardzo piękna, zwłaszcza jesienią.

2. Stary Smokowiec - Sławkowski Szczyt - Stary Smokowiec - trasa bez trudności technicznych, ale dosyć wymagająca pod względem kondycyjnym. Należy wziąć pod uwagę że wiedzie na wysoki szczyt (2453m), więc dobre warunki i pewna, ładna pogoda przez cały dzień konieczne (akurat październik jest dobry pod tym względem).


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 05, 2012 7:31 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4266
Lokalizacja: Łódź
Poczytaj:
http://www.tatry.info/przewodnik/trasy/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 05, 2012 7:47 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pn lip 06, 2009 3:13 pm
Posty: 306
Lokalizacja: Kraków
Pawel_Orel napisał(a):
ewela2600 napisała:
Cytuj:
Witam, co polecilibyście na pierwsze wędrówki po słowackich Tatrach, w polskich też nie wiele co złaziliśmy. Można powiedzieć ze jesteśmy początkujący. Były wszystkie doliny, Nosal, Dolina 5 Stawów Polskich-Świstówka-Morskie Oko, Czarny Staw Gąsienicowy i tyle... podrzućcie jakie fajne szlaki w słowackich na następny tydzień. Z góry bardzo dziękuje.

Dwie propozycje:

1. Tatrzańska Jaworzyna - Przełęcz pod Kopą - Szeroka Przełęcz Bielska - Zdziar - trasa nietrudna i widokowo bardzo piękna, zwłaszcza jesienią.

2. Stary Smokowiec - Sławkowski Szczyt - Stary Smokowiec - trasa bez trudności technicznych, ale dosyć wymagająca pod względem kondycyjnym. Należy wziąć pod uwagę że wiedzie na wysoki szczyt (2453m), więc dobre warunki i pewna, ładna pogoda przez cały dzień konieczne (akurat październik jest dobry pod tym względem).


Ja bym tam Sławkowskiego nie polecała nikomu, kto nie jest totalnym zapaleńcem :P Szlak jest raczej nudny i mozolny, mało urozmaicony.

Z moich propozycji :
1. Doliną Kieżmarską do schroniska nad Zielonym Stawem Kieżmarskim, potem odbicie nad Biały Staw i powrót.
2. Dojściówki do schronisk - Zbójnickiego i Chaty Tery'ego .
3. Wyżne Hagi - Batyżowiecki Staw - Przełęcz pod Osterwą - Popradzkie Pleso i w dół
4. Ze Szczyrbskiego Plesa nad Wodospad Skok (Doliną Młynicką). Możecie również wejść na Przednie Solisko (choć ten szlak jest też raczej monotonny).
5. W Zachodnich warto przejść się na Siwy Wierch :)

_________________
Nie trać serca.
Ktoś mógłby chcieć je wyciąć a nie chciałby marnować czasu na szukanie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 05, 2012 8:17 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4266
Lokalizacja: Łódź
Jesli poczytałaś link któy podałam to ja moge polecić:
Na przywitanie Tatr i lekki spacer:Szczyrbskie Pleso spacer dookoła - Jamskie Pleso powrót;
Popradzkie Pleso (+Cmentarz Ofiar Tatr) - Hińczowe Stawy; Przełęcz pod Osterwą (Patrz wyżej pkt3);
Smokowiec -Hrebieniok (można kolejką), lub mozna zółtym szlakiem z Tatrzańskiej Lesnej jak ktoś lubi mało uczęszczane ścieżki grunt żeby dotrzec do Wodospadów Studenego Potoku (są dolny czy długi i wyżej wielki- coś na kształt naszych Wodogrzmotów) dalej zielonym do Chaty Zamkowskiego i Chaty Tery'ego
Rysy o ile pogoda pozwoli


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N paź 07, 2012 7:25 am 
Nowy

Dołączył(a): N paź 07, 2012 7:10 am
Posty: 9
Witam Wszystkich forumowiczów. Mam do Was pytanie, a raczej kilka:). Czy ktoś z Was się orientuje jak wygląda kwestia dostępu do kuchni i możliwości gotowania posiłku w Chacie Zamkowskiego i czy jest tam dostępna lodówka. WIem, że na Słowacji różnie z tym bywa. Z góry dziękuję za pomoc.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 08, 2012 11:33 am 
Nowy

Dołączył(a): Pt maja 21, 2010 12:35 pm
Posty: 19
Witam serdecznie,

pewnie ten temat przewija się już niemiłosiernie długo, ale zapytam jeszcze raz.

Planuję wypad w Tatry Słowackie (będzie to mój pierwszy wyjazd na Słowację). Nie wspinam się, raczej uprawiam trekking.

Mam w planach wypad m.in na Krywań. Chciałbym Was poprosić o pomoc w dobraniu tras.

Wyjazd będzie trwał około 10 dni. Naszym miejsce wypadowym będzie Tatrzańska Łomnica, gdzie chcemy znaleźć nocleg. (Może ktoś ma coś do polecenia).

Pozdrawiam i mam nadzieję, że mi pomożecie.
Piotr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 08, 2012 6:48 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 08, 2009 9:04 am
Posty: 661
Lokalizacja: górki mniejsze...
Paulus napisał(a):
jak wygląda kwestia dostępu do kuchni i możliwości gotowania posiłku w Chacie Zamkowskiego.


Raczej nie ma takiej opcji.
Lodówki na potrzeby turystów nie widziałam.

W słowackich schroniskach lepiej nastawić się na ich jedzenie, ewentualnie noszenie swojego, własnej kuchenki i pichcenie gdzieś poza schronem.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 08, 2012 6:55 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pt wrz 05, 2008 6:33 pm
Posty: 3835
Lokalizacja: Bukowina Tatrzańska
pioabra napisał(a):
Planuję wypad w Tatry Słowackie (będzie to mój pierwszy wyjazd na Słowację)


Kiedy teraz ? czy przyszły rok ?

_________________
www.rafalraczynski.com.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 08, 2012 10:52 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Śr wrz 21, 2011 1:16 am
Posty: 152
AvantaR napisał(a):
Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda sprawa z noclegiem w Chacie pod Rysami? Wiem, że był tam remont przez długi czas i nie można było nocować. Jak teraz to wygląda? Ktoś zna ceny, jakiś kontakt do chatara i warunki rezerwacji? Byłbym wdzięczny za info.


info z zeszlego weekendu: warunki swietnie, co prawda bez wody i pradu, ale pokoiki wyremontowane, czyste, nowe lozka <nawet specjalny pokoj z malzenskimi lozkami> no i panoramiczny kibel rzadzi :lol:

cena 15e/os w pokoju z 8ma podwojnymi lozkami. bylismy bez rezerwacji, pod koniec tyg o godz 18i bylo sporo miejsc.
piwo 3e.

nocnowalismy rowniez w popraskim plesie. cena taka sama: 15e/os w pokoju 8os, do dyspozycji wszelkie udogodnienia w postaci lazienki z ciepla woda, kuchnia z czajnikiem i mikrofala, ping-pong , bilard .. piwo jakies 1,5e.

dla porownania, przed sezonem w czerwcu nocowalismy w zverowce, 14e w pokoju 4os <ale akurat bylismy sami>, bez dostepu do kuchni, jedzenie w kuchni do bani. parking przy schronisku gratis.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 09, 2012 8:31 pm 
Nowy

Dołączył(a): N paź 07, 2012 7:10 am
Posty: 9
Dziękuję za informację :) . Jakoś trzeba będzie sobie poradzić;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 11, 2012 1:36 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 05, 2010 9:29 am
Posty: 2318
Lokalizacja: Radom
http://www.rmf24.pl/ciekawostki/news-ko ... nId,641380

250 kg? to jakiś nosicz musiał ją zajumać.
uprzedzam pytania - mnie tam nawet nie było!

_________________
Każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem TDI
Rosja to nie kraj, to stan umysłu
"Pierwsza decyzja, jaką w okresie zdobywania sprzętu musi podjąć wspinacz z gotową do użycia kartą kredytową..."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N paź 28, 2012 10:41 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 11:53 am
Posty: 2775
Lokalizacja: Wrocław
Słowacy niestety nadal "chronią" Tatry po swojemu

http://narty.onet.pl/foto/slowacja-nowe ... -male.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N paź 28, 2012 12:28 pm 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
trekker napisał(a):
Słowacy niestety nadal "chronią" Tatry po swojemu

http://narty.onet.pl/foto/slowacja-nowe ... -male.html


To Niżnie Tatry a nie Tatry.
Rejon Jasnej oraz Tale już od dawna uważam za stracony dla przyrody, chociaż to tez park narodowy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 31, 2012 11:32 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N paź 23, 2005 9:18 pm
Posty: 2111
O godzinie 11.00 w Faktach RMF FM Maciej Pałahicki oraz redaktor prowadzący podali niezwykle ważną informację którą jednak należy się podzielić wśród entuzjastów Tatr, a mianowicie wprawdzie 1.11.2012 Słowacy zamkną szlaki wysokogórskie w Tatrach do 15.06.2013, jednak będzie to ostatni raz, ponieważ Dyrekcja TANAP planuje nie zamykać większości wysokogórskich szlaków w listopadzie 2013 roku, a do tego czasu Parlament Słowacji w Bratysławie powinien zdążyć w tej sprawie uchwalić nową ustawę ( prawdopodobnie o ochronie przyrody. Dyrekcja obiecuje że większość dotychczasowych szlaków wysokogórskich zamykanych na zimę będzie otwarta, a szczegóły poznamy w 2013 roku. Do tej pory o nowym regulaminie TANAP wspominał już przewodnik Józefa Nyki z 2011 roku, jednak daleki był ten regulamin od zmaterializowania się w rzeczywistości. Tym razem są to pozytywne wieści. Najbardziej przeciwni są temu projektowi niektórzy ratownicy Tatranskej Horskiej Sluzby, przyznający że będzie więcej wypadków pewnie . Niemniej jest wola polityczna by zmienić sytuację po 30 latach :D 8)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 31, 2012 10:23 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 26, 2011 4:21 pm
Posty: 1379
Lokalizacja: Tarnów
Byłoby miło :)

_________________
Nie zaglądam już na forum, kontakt tylko przez maila.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 31, 2012 11:18 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 11:53 am
Posty: 2775
Lokalizacja: Wrocław
Podobno w Chacie pod Rysami ma być winter room.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3659 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 122  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL