Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 23, 2024 4:09 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3660 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 122  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 23, 2007 2:22 pm 
Swój

Dołączył(a): N kwi 22, 2007 5:34 pm
Posty: 88
Lokalizacja: Tychy
Kurcze jasne i pieczone, toż to forum to prawdziwa skarbnica wiedzy jest! Nie żebym komuś właziła w d... choć wielu tu z moich okolic jest i w sumie mogłabym podjechać :lol: ale po prostu cała sieć w jednym punkcie podsumowana, przecedzona i jeszcze skomentowana. Nie dość, że jadę na kwaterkę, którą w temacie Niskie Tatry wskazał Rafau, to teraz jeszcze za pośrednictwem innego anioła na tych stronach trafiłam na nawigator Michelina - pierwszy raz czuję potrzebę ustawicznie dzierżyć laptopa (którego nie mam) i kartę (jak wyżej) z netem do niego, tylko po to, by mieć asystę Waszą, kiedy na górskie się wybieram wojaże! Ale do celu, bo oczywiście kadzę, by się przymilić 8) Jedziemy na dwa dni na Słowację, noce w Demanowskiej. Jednego dnia chcieliśmy zaliczyć Chopok i Dziumbir i pytanie - jak zagospodarować drugi? Czy to daleko podjechać autem pod wyciąg na Łomnicę? Czy on działa? Czy działają jaskinie (Lodowa i Slobody)? :wink: Usiłuję fajnie zaplanować czas, może ktoś coś doradzi na tak krótki okres? Zaznaczę, że nie chcemy się zbytnio forsować 8) (Czy działa Tatralandia? :oops: )


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 23, 2007 5:39 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 13, 2005 9:37 am
Posty: 1433
Lokalizacja: Siedlce
Wyciąg powinien działać o ile nie będzie wiatru, parking jest tuż przy kolejce z tym że jest dosyć drogi lepiej zaparkować troszkę dalej i mniej zapłacić :)

A ja mam pytanie odnośnie CB radia, czy na Słowacji można używać go bez przeszkód?? Czy potrzebne są jakieś kwitki lub coś podobnego?? Czy zabronione jest używanie niektórych modeli cb??

_________________
Fuji S5 PRO || Grip || Nikon D70s || Grip || F80 || N28-100 || S30/1.4 || N80-200/2.8D ED N || SB-800 || TC Kenko x1.4Pro


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 23, 2007 6:54 pm 
Swój

Dołączył(a): Pt wrz 15, 2006 9:51 am
Posty: 84
Lokalizacja: Kraków
Cytuj:
Czy to daleko podjechać autem pod wyciąg na Łomnicę? Czy on działa? Czy działają jaskinie (Lodowa i Slobody)? Usiłuję fajnie zaplanować czas, może ktoś coś doradzi na tak krótki okres? Zaznaczę, że nie chcemy się zbytnio forsować (Czy działa Tatralandia? )


a) pod Łomnicę z Liptowskiego ok.80 km
b)Kolejka działa i jest dość droga. Na szczyt Łomnicy można się nie dostać, jeżeli będzie dużo chętnych - kto pierwszy ten lepszy. Cena na szczyt jeszcze ciekawsza. Łącznie ok.1000 KS/powrotny

c) Lodowa i Slobody są czynne - o wiele ciekawsza jest Slobody

d) Tatralandia oczywiście jest całoroczna

Jeżeli mogę polecić plan na drugi dzień to wejscie do jaskini i wypoczynek w Tatralandii ewentualnie Beszeniowej (tu jest taniej)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 23, 2007 8:52 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 03, 2005 11:08 am
Posty: 92
Lokalizacja: z Sosnowca
Jeśli pogoda dopisze to ja na drugi dzień proponuję wypad na Krywań - do Trzech Studniczek od Miroslava jakieś 45-60 minut jazdy. Na szczyt chyba 3 godzinki.

Możecie już całkiem lajtowo skoczyć do wioski Prosiek i przejść się wąwozem "Prosieczne" - to w górach Choczańskich nieopodal Besenovej.

A jeśli jednak ciągnie Was na szlak to polecam podjechać do Zdiaru (od Miroslava jakieś 20 minut), potem z buta asfaltem do Żarskiej chaty około 1h i dalej łatwe podejście zielonym na Ziarske Sedlo, potem żółtym na Rohacza Płaczliwego i albo powrót czerwonym w lewo przez Smutne Sedlo do Chaty albo jak jeszcze Wam sie będzie chcieć to w prawo czerwonym na Rohacz Ostry i powrót tą samą drogą.
Szlak moim zdaniem łatwy i nie męczący - jedynie podejście z Ziarskiego Sedla na Płaczliwego trochę strome ale tylko 30minut.

Po zejściu do Chaty chyba do 18:00 można zjechać na dół na parking hulajnogą - zajebista sprawa - jedzie sie 20 minut a frajda niesamowita. Nie pamiętam dokładnie ale chyba 120Sk/os.

Czekam na relację i wrażenia z pobytu u Miroslava. Nie przejmujcie się, że rozumiecie połowę tego co mówi - on Was rozumie lepiej. :lol:

_________________
pozdrawiam
Rafał

GG 6687838


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 24, 2007 10:48 am 
Swój

Dołączył(a): N kwi 22, 2007 5:34 pm
Posty: 88
Lokalizacja: Tychy
Uwagi już przeniosłam na papier, dziękuję :) Czy ktoś ma porównanie - bo nie wiem, co będzie lepsze: kwatery u Mirosława http://www.studiamiro.noclegi.mojaslowacja.pl/ czy bungalow w Jasnej http://www.bungalovy.noclegi.mojaslowacja.pl/ ? wygląda na to, że cena (dla dwóch osób) i wyposażenie są bardzo zbliżone, ale może ktoś ma doświadczenie z obydwoma tymi miejscami? Rafau ma doświadczenie z Mirosławem, to już wiem 8) Rafau, czy studio c.5, do którego prowadzą ponoć strome schody (może coś Ci to powie), ma balkon / ładny widok? Chodzi o to, by było cicho i spokojnie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 24, 2007 11:21 am 
Swój

Dołączył(a): N kwi 22, 2007 5:34 pm
Posty: 88
Lokalizacja: Tychy
A czy ta hulajnoga nie ma przypadkiem nośności do 50kg? Bo nie zmieszczę się ani ja, ani nikt inny z naszej wycieczki :lol: tymczasem pomysł jawi się jako ciekawy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 24, 2007 3:00 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 02, 2006 7:15 pm
Posty: 1270
Lokalizacja: Kraków
Grzegorz napisał(a):
A ja mam pytanie odnośnie CB radia, czy na Słowacji można używać go bez przeszkód?? Czy potrzebne są jakieś kwitki lub coś podobnego?? Czy zabronione jest używanie niektórych modeli cb??


oficjalnego 'stanowiska' nie znam, ale:
- celnik/sg nic nie mówili przy przekraczaniu granicy (mam 1,5 m bat, więc trudno go nie zauważyć :) )
- na Słowacji jezdząc w zimie przez 2 dni na trasie chyzne - zuberec - strbskie i w drugą strone, na 19 panowała kompletna cisza :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 24, 2007 3:28 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 13, 2005 9:37 am
Posty: 1433
Lokalizacja: Siedlce
bo poza granicami kraju kanał dla polaków to 28 ;)

najwyżej jak mnie zatrzymają to schowam radyjko :D

_________________
Fuji S5 PRO || Grip || Nikon D70s || Grip || F80 || N28-100 || S30/1.4 || N80-200/2.8D ED N || SB-800 || TC Kenko x1.4Pro


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 24, 2007 6:08 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 02, 2006 7:15 pm
Posty: 1270
Lokalizacja: Kraków
Grzegorz napisał(a):
bo poza granicami kraju kanał dla polaków to 28 ;)


no tak :) to tłumaczy cisze w eterze :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 24, 2007 9:53 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 03, 2005 11:08 am
Posty: 92
Lokalizacja: z Sosnowca
Oli Baba napisał(a):
Rafau, czy studio c.5, do którego prowadzą ponoć strome schody (może coś Ci to powie), ma balkon / ładny widok? Chodzi o to, by było cicho i spokojnie.

krótko: studio c.5 jest bez balkonu (tam w ogóle nie ma balkonów) widok taki sobie - to jest szczyt domku - za tą drewianą 'kratownicą" którą widać w szcycie dachu na głównej fotce na jego stronie. właśnie w tym pokoju mieszkaliśmy 2 razy. jutro rano wrzucę fotki pokoju, schodów i hulajnogi

na razie tyle

_________________
pozdrawiam
Rafał

GG 6687838


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 24, 2007 10:33 pm 
Swój

Dołączył(a): N kwi 22, 2007 5:34 pm
Posty: 88
Lokalizacja: Tychy
O tak, bardzo bym Cię prosiła. Bo właśnie się ważą losy: do Mirosława czy do bungalowa w Jasnej...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 25, 2007 8:13 am 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 03, 2005 11:08 am
Posty: 92
Lokalizacja: z Sosnowca
wyślij mi na mój adres (jest w profilu) swój adres e-mail - poślę Ci fotki
nie mam czasu na wrzucanie na fotosiki itp.

_________________
pozdrawiam
Rafał

GG 6687838


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 25, 2007 10:56 am 
Swój

Dołączył(a): N kwi 22, 2007 5:34 pm
Posty: 88
Lokalizacja: Tychy
Rafau, robiłeś te zdjęcia z myślą, że kiedyś je komuś podeślesz na forum? Jadę do Mirosława, bungalowy odpuszczam - Mirosław powinien dać Ci zniżkę razem następnym, bo jego fotki na www kreśliły charakter socjalistyczny pokoju, a Twoje ukazują obraz przytulny i aż się chce!... 8) już nie mogę się doczekać :!:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 25, 2007 11:39 am 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 03, 2005 11:08 am
Posty: 92
Lokalizacja: z Sosnowca
zdjęcia robiłem właśne z taką myślą żeby komuś pokazać jakby co,
zresztą podesłałem tam już paru znajomych - np dwie rodzinki 4-osobowe wzięly sobie wspólnie apartament - wszyscy zadowoleni.

Te zdjęcia pokoju nr 5, które on wysyła są robione chyba 3-4 lata temu. Moje fotki są z września 2005.
W zeszłym roku byłem tam w pokoju nr 5 też we wrześniu i przez rok trochę się zmieniło (fotele zamienione na sofę, nowe kaloryfery, dodatkowa szafka w kuchni itp.)

Mają tam rewelacyjne garnki - takie jakby żeliwne z teflonem - pytaliśmy gdzie je kupili, bo też byśmy sobie kupili ale okazało się, że to była jakaś promocja za grosze w Kauflandzie i zeszły w moment. Podobno wszyscy Polacy pytają o te garnki :lol:

Możecie narzekać na mikrołazienkę - jest na prawdę mała ale jeśli korzysta się z niej w pojedynkę to spoko - gorzej jak dwie osoby na raz chcą myć zęby czy urządzić jakieś pianaparty - może być cięzko.

Z tyłu za domem jest miejsce na ognisko (a nawet na dwa), grill i ławeczki nad rzeką Demanovką. Ogólnie przytulnie.

Z tym socjalizmem masz trochę racji - ale widocznie ten pokój był unowocześniany jako ostatni. Nam bradzo pasuje tam to że jest osobne wejście i jest to sama góra - nikt Ci nie tupie od rana nad głową i ogólnie cieplej inż na dole - jeździliśmy tam we wrześniu więc było to ważne.

Wjazd do niego pod domek jest po prawej stronie dosłownie zaraz za parkingiem hotelu TriStudnicky, którego nie da się nie zauważyć jadąc drogą przez Dol. Demanovską.

_________________
pozdrawiam
Rafał

GG 6687838


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 25, 2007 12:59 pm 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt wrz 05, 2006 11:30 am
Posty: 126
Lokalizacja: Lipno
marekm napisał(a):
na 19 panowała kompletna cisza

czy na słowacji CB nie chodzi w "piatkach"? Pewien nie jesten ale jeżeli tak to mogłeś miec ciszę na 19, bo u nas chodzi w "zerach".
A wogóle mam pytanie jak tak czytam o kwaterach to dużo piszecie o Romach. jest ich tam sporo? Tzn tak dużo ze w wiekszości oni kwatery wynajmuja? Jak ogólnie oceniacie stan kwater, dodam ze nie jestem wymagający jakiś luksusów, wystarczy czysty pokój i łazienka nawet na korytarzu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 25, 2007 1:02 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pn cze 11, 2007 8:37 pm
Posty: 640
cucek napisał(a):
jest ich tam sporo? Tzn tak dużo ze w wiekszości oni kwatery wynajmuja?

Na słowacji sporo jest tych mniejszości narodowych... gdzie niegdzie nawet mniejszość jest w większości ... ale jednak kwatery procętowo wiecej Słowaków.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 25, 2007 2:15 pm 
Swój

Dołączył(a): N kwi 22, 2007 5:34 pm
Posty: 88
Lokalizacja: Tychy
Błażej napisał(a):
Na słowacji sporo jest tych mniejszości narodowych...


Mniejszości zaskoczyły mnie liczebnie w okolicach Koszyc - tam romskie dzieci kąpały się w ściekach, a inne biegły za pojazdem głośno krzycząc... Pod Spiskim Hradem było takie ciekawe miejsce - kwatera na pierwszym piętrze, tylko dla gości (właściciel śpi na dole), z olbrzymim tarasem, po którym można by na rowerze jeździć (taras z dachem, ale bez ścian - bardziej w charakterze działki ogrodowej) - i z tego balkonu widok niezmącony już żadnym budynkiem wprost na Spiski Hrad, na którym akurat tej nocy odbywały się próby światła i dźwięku do jakiegoś filmu... To miejsce dokładnie pod zamkiem, u podnóża pagórka - w rzędzie starych nieciekawych chałup stała jedna z nich (też nieciekawa) - nazywała się Chalupka, jest tabliczka na budynku. I to właśnie ona 8) (wzdłuż drogi, przy której stoi Chalupka, płynął właśnie ten ściek, od którego zaczęłam). Polecam to miejsce osobom zwichrowanym :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 25, 2007 2:20 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pn cze 11, 2007 8:37 pm
Posty: 640
Oli Baba napisał(a):
tam romskie dzieci kąpały się w ściekach, a inne biegły za pojazdem głośno krzycząc...

Takie rzeczy ... można spotkać nie tylko na Słowacji ... z Polskimi Romami jest podobnie ... cóż taka kultura i obyczaje. ...
Swoją drogą, kilka lat temu były nawet w wiadomościach i innych teleekspresach pokazywane zamieszki jakie wywołali Romowie, gdzieś na Słowacji, tylko teraz nie wiem o co im poszło, chyba coś w sferze socjalnej... ale nie pamiętam szczegółów, ktoś kojarzy??
Wiem, że są na słowacji całe miejscowości opanowane wyłącznie przez Romów, a na południu całe wioski Węgrów ..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 25, 2007 2:29 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 03, 2005 11:08 am
Posty: 92
Lokalizacja: z Sosnowca
hulajnoga do zjazdu asfaltem od Żarskiej Chaty:
Obrazek

w zalażności od wagi delikwenta dają hulajnogę z hamulcami szczękowymi (klocki gumowe jak w normalnym rowerze) albo z ham. bębnowymi :shock: - na fotce hulajnoga z tymi bębnowymi

hamulce są ważne bo bez nich na pierwszym zakręcie możnaby stracić życie :lol:

_________________
pozdrawiam
Rafał

GG 6687838


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 25, 2007 3:13 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 03, 2005 11:08 am
Posty: 92
Lokalizacja: z Sosnowca
a jeszcze co do Żarskiej Chaty - zrobili remont jakiś rok temu, warunki noclegowe na pewno się poprawiły ale klimatu schroniska to tam już nie ma...

sprzedają paskudną herbatę - od razu posłodzoną i z kwaskiem cytrynowym - ohyda

_________________
pozdrawiam
Rafał

GG 6687838


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 27, 2007 1:47 pm 
Swój

Dołączył(a): Śr cze 27, 2007 1:35 pm
Posty: 97
Witam! Wybieram się na Czerwoną Ławeczkę w weekend i mam kilka pytań:

- czy jeśli zadzwonię do schroniska (Tery i Zbójnicka brane pod uwagę) to dogadam się po polsku :), są w ogóle jakieś problemy z noclegiem tam (może być podłoga).

- gdzie w Starym Smokovcu mogę zaparkować samochód bez obaw, że coś się z nim stanie, na weekend. Plan mam taki, żeby zapytać przy pensjonatach, ale lepiej byłoby zaparkowac w jakimś poleconym miejscu, niż testować na własnej... karoserii ;).

_________________
Trochę inny Gierlach:

http://forum.turystyka-gorska.pl/viewtopic.php?t=4102


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 27, 2007 2:02 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pn cze 11, 2007 8:37 pm
Posty: 640
Cytuj:
gdzie w Starym Smokovcu mogę zaparkować samochód bez obaw, że coś się z nim stanie, na weekend. Plan mam taki, żeby zapytać przy pensjonatach, ale lepiej byłoby zaparkowac w jakimś poleconym miejscu, niż testować na własnej... karoserii .

Najlepiej zaparkować w Starym Smokovcu na strzeżonym parkingu przy takim ostrym zakręcie od strony wyjazdu z miejscowości w kierunku na Tatrzańską Łomnicę. Bilet parkingowy niejest wygórowany cenowo, a obowiązuje na wszystkich miejskich parkingach w rejonie Miasta Vysoke Tatry. Samochody tam pilnuja cały czas, a dodakowo obok jest toaleta i kantor... bardzo polecam parking jakieś 5min od kolejki na Hrebienok.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 27, 2007 2:03 pm 
Swój

Dołączył(a): Śr cze 27, 2007 1:35 pm
Posty: 97
A czy ten parking też działa w nocy (w sensie ktoś tam pilnuje)? Na wypadek noclegu w schronisku i powrotu następnego dnia popołudniu?

_________________
Trochę inny Gierlach:

http://forum.turystyka-gorska.pl/viewtopic.php?t=4102


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 27, 2007 2:06 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pn cze 11, 2007 8:37 pm
Posty: 640
gosc_w_dom napisał(a):
A czy ten parking też działa w nocy (w sensie ktoś tam pilnuje)? Na wypadek noclegu w schronisku i powrotu następnego dnia popołudniu?

Tego nie wiem czy w nocy ktoś pilnuje, ale możliwe, że tak... tak czy inaczej, lepszego parkingu w Smokowcu nie widziałem...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 28, 2007 3:05 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 08, 2006 10:27 pm
Posty: 377
Lokalizacja: Łódź
w jakiej książce albo mapie mogę znaleźc trasy Słowackiego Raju? Kupiłam przewodnik Nyki i się rozczarowałam- ani zdania na ten temat. Także mapa tatr słowackich nie ma nic o Słwoacki mRaju. Czy to park widmo???
Chce się tam wybrać 14 lipca, ale na razie nie wiem nawet jak jechać tam . pomózcie


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 28, 2007 3:08 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pn cze 11, 2007 8:37 pm
Posty: 640
panna rozyczka napisał(a):
ale na razie nie wiem nawet jak jechać tam

http://www.sygnatura.com.pl/sklep/product_info.php?products_id=35
Polecam zapoznać się z tą mapą ...pomoze napewno ... :) Pozdrawiam

http://www.slowackie.pl/region/content-pl-dmenuis102andregionis6andIDis20-przewodnik-obszarem.html
To tez warto przeczytać...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 28, 2007 9:36 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr lut 14, 2007 12:37 pm
Posty: 2069
Lokalizacja: Sama już nie wiem
http://www.ceper.com.pl/slowacja/raj/mapa_raj.html

Proszę oto mapka.


http://www.ceper.com.pl/slowacja/raj/trasa.html

Tu dojazd.

Najczęściej wchodziłam do Słowackiego Raju od strony miejscowosci Cingov, ze Spiskiej Nowej Wsi można dojechać tam autobusem, kupić bilety wstępu i jest też parking (chyba strzeżony). Miejscowosc niestety jest mała i zdażyło mi się "przoczyć" zjazd na Cingov. Z pewnością są też inne ciekawsze miejscowości przez które można tam dotrzeć.


http://slowacja.hej.pl/sr.htm - i jeszcze jeden pomocniczy adres i nie musisz już nic kupować ;)

_________________
MOTYLA NOGA


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 29, 2007 7:46 pm 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt wrz 05, 2006 11:30 am
Posty: 126
Lokalizacja: Lipno
Na ciekawe trasy w Słowackim Raju można wybrac się z miejscowości-kampingu Podlesok. Darmowy parking, przynajmniej w ubiegłe lato był. Możesz ruszyć Suchą Bela albo Przełomem Hornadu


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 29, 2007 8:49 pm 
Swój

Dołączył(a): Śr cze 27, 2007 1:35 pm
Posty: 97
A obok Podlesoka sa Hrabusice i tam również sporo kwater, bardziej wygodnych (jeśli komuś o to chodzi) niż w Podlesoku. Zwłaszcza jeśli ma się samochód to te 3km nie robią różnicy.

_________________
Trochę inny Gierlach:

http://forum.turystyka-gorska.pl/viewtopic.php?t=4102


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 29, 2007 10:08 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn cze 18, 2007 11:57 am
Posty: 26
gosc_w_dom napisał(a):
A obok Podlesoka sa Hrabusice i tam również sporo kwater, bardziej wygodnych (jeśli komuś o to chodzi) niż w Podlesoku. Zwłaszcza jeśli ma się samochód to te 3km nie robią różnicy.


Jakby ktoś chciał to mam dobre lokum w Hrabusicach. 250 Sk za noc od osoby. Pokoje z balkonem i TV.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3660 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 122  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL