Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 16, 2024 1:17 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 210 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 28, 2010 11:26 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Wt sie 05, 2008 5:48 pm
Posty: 882
Primo : lawina pokazana w filmie była no trochę przesadzona, wielkość jej nie jest adekwatna do warunków tatrzańskich, o tym napisał gruby z łysym
Secondo : genezą scenariuszu jest odpowiedzialność rodziców i ich szkolnych wychowawców za dzieci . Wątkiem odrębnym ale również istotnym jest leczenie ran i powrót do normalnego rodzinnego życia po traumie.
A teraz rozciągam siatkę : Proszę rzucać butelkami

_________________
Zamarzną dłonie, nie zamarznie Godność :!:
www.staszek206.wordpress.com
www.lubczasopismo.salon24.pl/taternik.salon24.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 28, 2010 11:30 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pt sie 07, 2009 5:55 pm
Posty: 387
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Uuu moja mama też widziała film. Koniec z Tatrami zimą. :( Szczerze mówiąc po Ciszy tak mi się smutno zrobiło, że póki co nie mam ochoty. :(


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 29, 2010 5:24 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr sty 02, 2008 11:42 pm
Posty: 2208
Lokalizacja: Małopolska
Film taki sobie, choć ciekawy. Zmieniał pewne fakty, które mogły być dość istotne dla podjęcia decyzji "pójścia dalej".
Szkoda, ze skupił się na wewnętrznych przeżyciach rodziców, a nie uczestników wycieczki i nauczyciela, byłby wtenczas może bardziej edukacyjny. Tym czasem działa dla rodziców go oglądających, jako straszak, a w górach przeca nie o to chodzi.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 29, 2010 5:29 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Śr sie 13, 2008 10:58 am
Posty: 805
Lokalizacja: Skawina k/ Krakowa
grubyilysy napisał(a):
matragona napisał(a):
macciej napisał(a):
Swoją drogą ciekawe czy ujęcie lawiny schodzącej na Czarny Staw to jakaś animacja komputerowa, czy ustawili kamerę i poczekali aż zejdzie autentyczna lawina.

Ja tam w kinematografii jestem cienka,też się nad tym zastanawiałam

Macie na myśli to na końcu, niejako już po tragedii?
To animacja oczywiście, TAKA lawina, to mogłaby zejść chyba tylko w Himalajach a w każdym razie nie w Moku. Musiałoby chyba zasypać najpierw Kocioł Pod Rysami 20 metrami śniegu...

O, i tu Cię mam! Widziałem kiedyś zdjęcie jakiegoś znanego fotografa (nie wiem, czy czzasami to nie był Duczyński) motyla noga dużej lawiny pyłowo-deskowej która nie tyle, co zeszłą do Czarnego Stawu, ale zasięgiem objęła też część tafli MOka, i generalnie pył był na połowie kadru a ten był od Mięguszy po Rysy. Zdjęcie pokazane na wystawie żywiołów natury bodajże latem 2009 na terenie AGH

_________________
www.picasaweb.com/zadisk8


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 29, 2010 5:46 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr sty 02, 2008 11:42 pm
Posty: 2208
Lokalizacja: Małopolska
staszek napisał(a):
lawina pokazana w filmie była no trochę przesadzona, wielkość jej nie jest adekwatna do warunków tatrzańskich, o tym napisał gruby z łysym

Lawina pokazana na filmie nie poszła od Buli, lecz chyba z Bandziocha i jak najbardziej jest możliwa. Wielkości lawin w Tatrach też potrafią być potężne (np. Dol. Żarska)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 29, 2010 6:08 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
szach_mat napisał(a):
film obejrzany i oto moje odczucia
za mało pokazali gór powinni bardziej się postarać
zgadzam się z rajtusem i burzą film był o przeżyciu rodziców a sama tematyka tragedii zeszła na dalszy plan. Dla mnie nie potrzebny był fragment od wyroku do końca mogli to skrócić i za to pokazać więcej ze wspinu lub samej akcji ratowniczej

sam film można było obejrzeć ale jest niedosyt


Masz klapki na oczach.
Kameralnie nakręcony film nakierowany na przeżycia rodzin. Z pozytywnym zakończeniem. Bo czym innym jak nie pogodzeniem się ze swoim dramatem było ich wyjście na Rysy ?

P.s. 1. Widoki Tatr ( w większości okolic Moka ale trudno żeby było inaczej ) o wiele, wiele, wiele bardziej przejmujące niż w serialu romatyczno - przygodowym w TVP 1.
P.s. 2. Gdzie Lech R ?

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 29, 2010 7:02 am 
Nowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt wrz 21, 2010 7:34 am
Posty: 22
Lokalizacja: Wołomin
Z innej beczki.
Nagrywał ktoś ten film ? Bo niestety nie zdążyłem go obejrzeć.
A na torentach itp. pustki póki co.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 29, 2010 7:07 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
1 listopada jest powtórka.

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 29, 2010 7:34 am 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
Łukasz T napisał(a):
1 listopada jest powtórka.


To chyba wtedy obejrzę, bo wczoraj nie miałam czasu.

BTW - od czasu do czasu prowadzę wycieczki z pewnego biura z Tychów i pewnego razu (jakieś 3 lub 4 lata temu) na łatwej wycieczce w Tatry w czerwcu (5 Stawów - Świstówka - M.Oko) była obecna Pani, która jest Mamą tej dziewczyny co ocalała z wypadku.

Mieliśmy w planie wejście na Krzyżne, ale było jeszcze dużo śniegu, a część ludzi w adidasach, więc w schronisku w Pięciu Stawach zrezygnowałam z tej trasy i zaproponowałam w zamian Świstówkę. Jakiś facet na mnie naskoczył, zaczął krzyczeć, że on zapłacił za Krzyżne i chce tam iść, powiadomi biuro podróży itd.itd.
Wtedy ta właśnie pani głośno i wyraźnie stanęła w mojej obronie , że "przecież przewodnik bierze odpowiedzialność".
Reszta grupy na początku była cicho, ale potem jak jedna osoba odważyła się powiedzieć coś głośno to potem przyznała jej rację, facet został spacyfikowany.

Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że ma z tym wypadkiem coś wspólnego, ale właśnie po tym incydencie, ktoś inny z grupy mi to powiedział.

Potem tak się złożyło, że spałyśmy w jednym dwuosobowym pokoju no i przegadałyśmy całą noc aż do świtu.

Opowiadała o swoich przeżyciach i o problemach jakie potem miała jej córka. To było przecież bardzo traumatyczne przeżycie, nie mogło pozostać bez śladu.

Mój starszy syn jest dokładnie w wieku tych licealistów z Tychów i od dość dawna chodzi po górach, takie filmy działają na mnie cholernie dokująco.
Bo przecież to ja razem z mężem zaraziliśmy go tą pasją.

A tak jak chyba każda mama się o swoje dzieci cały czas boję.

Inna sprawa, że mam nadzieję, że on umiejąc coś już "sam z siebie" zachowa się w górach jak tylko będzie możliwe najrozsądniej.

Pozdrowienia

Basia


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 29, 2010 8:15 am 
Zasłużony

Dołączył(a): N lis 15, 2009 9:06 pm
Posty: 214
Lokalizacja: Jabłonka
To był naprawdę dobry film jak na polskie warunki, może nie rewelacyjny(można się przyczepić do paru szczegółów) ale naprawdę dobry. Tak jak ktoś wcześniej wspominał, porównując ten film do takich syfów jak Ratownicy czy Szpilki na Giewoncie to, to była super produkcja.

_________________
PER ASPERA AD ASTRA


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 29, 2010 8:25 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 5:35 pm
Posty: 7568
Lokalizacja: z lasu
grubyilysy napisał(a):
Obejrzałem od połowy.


Oglądałem sam środek... Jak dla mnie środek był ok. Początek i koniec obejrzę może dzisiaj.
Według mnie ten film nie był w zamierzeniu ekranizacją dzienników TOPR tylko w oparciu o zdarzenie w górach pokazywał ludzi - ratowników, rodziców, on nie miał przestrzegać, analizować i roztrząsać. Jak dla mnie scena w moku w której ratownik mówi o przerwaniu poszukiwań - bardzo dobra... i pewnie tak to mogło wyglądać na prawdę.... Z przyjemnością obejrzę w całości - nie w każdym filmie musi być dużo gór.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 29, 2010 8:31 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Kaytek napisał(a):
nie w każdym filmie musi być dużo gór.


Mądre słowa. No w końcu od wczoraj jesteś pełnoletni.

Jak ktoś potrzebuje scen wspinania to niech sobie kupi film poglądowy.

Kolega Chief pisze, że brakuje mu przesłania edukacyjnego. No cóż, reżyser miał inny zamysł i uważam, że wyszło mu to bardzo dobrze. Zacytowana przez Kaytka scena może to potwierdzić. Bez łzawego melodramatu, bez uniesień.

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 29, 2010 8:34 am 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 6:36 pm
Posty: 172
Lokalizacja: WLKP
Kaytek napisał(a):
.... nie w każdym filmie musi być dużo gór.


AVE ...


Z takich innych uwag (ratowniczych itp) brakowało mi psychologa z rodzicami przebywającymi w MOKU czekającymi na zakończenie akcji ratowniczej.... Chociaż z drugiej strony może by to i zepsuło cały obraz tegoż dramatu ?? ...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 29, 2010 8:38 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
matiq napisał(a):
brakowało mi psychologa z rodzicami przebywającymi w MOKU
A był?

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 29, 2010 8:44 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn lut 11, 2013 4:09 pm
Posty: 9871
Lokalizacja: FCZ
film wywołujący refleksję i to się moim zdaniem udało.
btw. imiona i nazwiska wydaje mi się ze pozmieniali

_________________
NIE MA LEPSZEGO OD MIĘGUSZA WIELKIEGO!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 29, 2010 8:54 am 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 6:36 pm
Posty: 172
Lokalizacja: WLKP
piomic napisał(a):
matiq napisał(a):
brakowało mi psychologa z rodzicami przebywającymi w MOKU
A był?


w sumie dobre pytanie ... nie zastanowiłem się a napisałem ... ale to można brnąć dalej - skoro wiadomo, że taka ilość ofiar jest prawdopodobna (dziwnie brzmi to słowo) - to chyba to normalne że się dysponuje psychologa ?! ... Może to moje zawodowe zboczenie (a raczej na pewno) - ale w większości przypadków gdzie giną (mogą zginąć) 2 lub więcej osób na miejsce jest dysponowany psycholog ...

Tak troszkę odbiegając od tematu: wczoraj przewertowałem Wołanie w górach Jagiełły i nie znalazłem nic na temat tego wypadku ... ostatnie info z 2003 z 25 wrześnie : "tuż przed 20.00 HS w Smokowcu zawiadamia TOPR, że w rejonie Rysów na pomoc oczekuje mężczyzna." ... a potem jeszcze że 5 tyg. później pojedynczy turysta . Nic o grupie kilkunastoosobowej ...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 29, 2010 9:05 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 23, 2008 8:51 am
Posty: 3860
Lokalizacja: Bathgate/Wawa
matiq napisał(a):
skoro wiadomo, że taka ilość ofiar jest prawdopodobna (dziwnie brzmi to słowo) - to chyba to normalne że się dysponuje psychologa ?! ... Może to moje zawodowe zboczenie (a raczej na pewno) - ale w większości przypadków gdzie giną (mogą zginąć) 2 lub więcej osób na miejsce jest dysponowany psycholog ...
Może głupio zapytam, ale jak takie wsparcie psychologa w takiej sytuacji wygląda? W sensie, co zmienia dla bliskich którzy i tak są w szoku?

_________________
[https://wordpress.com/view/3000stop.home.blog]239, zostało 43[/url]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 29, 2010 9:12 am 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 6:36 pm
Posty: 172
Lokalizacja: WLKP
Vespa napisał(a):
matiq napisał(a):
skoro wiadomo, że taka ilość ofiar jest prawdopodobna (dziwnie brzmi to słowo) - to chyba to normalne że się dysponuje psychologa ?! ... Może to moje zawodowe zboczenie (a raczej na pewno) - ale w większości przypadków gdzie giną (mogą zginąć) 2 lub więcej osób na miejsce jest dysponowany psycholog ...
Może głupio zapytam, ale jak takie wsparcie psychologa w takiej sytuacji wygląda? W sensie, co zmienia dla bliskich którzy i tak są w szoku?


Dobre pytanie jak ...

No wydaje mi się że w taki sposób aby ustrzec choć w części tego co można było widzieć w dalszej części filmu ...

Co do zboczenia zawodowego - nie jestem psychologiem, tylko strażakiem jak by co ;) ...
pozdro Vespa


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 29, 2010 9:15 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
Vespa napisał(a):
jak takie wsparcie psychologa w takiej sytuacji wygląda?
Mam wrażenie, że w większości przypadków dobrze wygląda w statystykach i wiadomościach TV.
"Masówek" zaliczyłem już kilka – psychologa nigdy nie widziałem.

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 29, 2010 9:16 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 23, 2008 8:51 am
Posty: 3860
Lokalizacja: Bathgate/Wawa
Rozumiem pomoc, terapię po fakcie, kiedy jest się już w dalszej fazie żałoby, ale w tym pierwszym momencie szoku, jakby jakiś psycholog zaczął się koło mnie kręcić, pogoniłabym (jak tak próbuję wczuć się w sytuację, w której mam nadzieję nigdy się nie znaleźć).

_________________
[https://wordpress.com/view/3000stop.home.blog]239, zostało 43[/url]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 29, 2010 9:16 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
vespa napisał(a):
W sensie, co zmienia dla bliskich którzy i tak są w szoku?


matiq napisał(a):
No wydaje mi się że w taki sposób aby ustrzec choć w części tego co można było widzieć w dalszej części filmu ...


Acha ...
Sądzisz, że wtedy do nich cokolwiek by dotarło i zakotwiczyło się w świadomości ?

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 29, 2010 9:21 am 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 6:36 pm
Posty: 172
Lokalizacja: WLKP
Łukasz T napisał(a):
vespa napisał(a):
W sensie, co zmienia dla bliskich którzy i tak są w szoku?


matiq napisał(a):
No wydaje mi się że w taki sposób aby ustrzec choć w części tego co można było widzieć w dalszej części filmu ...


Acha ...
Sądzisz, że wtedy do nich cokolwiek by dotarło i zakotwiczyło się w świadomości ?


Szczerze nic nie sądzę ... ale tak jak u na w PSP po coś Oni taki tam WYDAJE MI SIĘ, że też by mogli być ... ale to tylko moja subiektywna ocena..

Co nie zmienia faktu że film i tak bardzo dobrze zrobiony.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 29, 2010 9:36 am 
Nowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt wrz 21, 2010 7:34 am
Posty: 22
Lokalizacja: Wołomin
Łukasz T napisał(a):
1 listopada jest powtórka.


Dzięki, trza będzie obejrzeć.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 29, 2010 9:38 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
matiq napisał(a):
u na w PSP
PSP jest w tej chwili chyba jedyną instytucją w kraju, która ma wszystko czego potrzebuje i jeszcze trochę więcej. Dobrze, że tak jest - szkoda, że tylko u was.

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 29, 2010 9:48 am 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 6:36 pm
Posty: 172
Lokalizacja: WLKP
piomic napisał(a):
matiq napisał(a):
u na w PSP
ma wszystko czego potrzebuje i jeszcze trochę więcej.


Trochę jest, ale nie przesadzajmy :) ...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 29, 2010 10:19 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14894
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
Lechuu napisał(a):
Widziałem kiedyś zdjęcie jakiegoś znanego fotografa (nie wiem, czy czzasami to nie był Duczyński) motyla noga dużej lawiny pyłowo-deskowej która nie tyle, co zeszłą do Czarnego Stawu, ale zasięgiem objęła też część tafli MOka, i generalnie pył był na połowie kadru a ten był od Mięguszy po Rysy.

No musiałbym zobaczyć to zdjęcie bo faktycznie ciężko mi wyobrazić sobie lawinę z Kotła Pod Rysami docierającą do Moka. Oczywiście co innego z kotłów masywu Mięguszy, bo te zwyczajnie w większości wpadają do Moka. No, chyba że jakaś lawina z obu naraz.
No w sumie mało lawin w życiu widziałem a w każdym razie te które widziałem w Moku wyglądały znacznie mniej okazale niż ta na filmowej animacji. Co nie znaczy, że na swojej drodze nie czyściły wszystkiego co napotkały.

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 29, 2010 11:24 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 9:35 pm
Posty: 1125
opis tej lawiny jest w Moku w starym schronie na dole, podaja tam jej zasieg, wymiary ile sniegu zeszlo~, pamietam ze miala chyba 1,2 km dlugosci. Lawiny potrafia byc potezne, slyszalem tez kiedys historie jak zeszla z Marchwicznego Żlebu, to fala uderzeniowa byla taka ze szyby w schronisku poszly sobie na spacer.

_________________
Omówienie sezonu ograniczam do rejonu Morskiego Oka i Tatr Zachodnich (...). By zasłużyć na wyróżnienie w rejonie Hali trzeba by najtrudniejszą tamtejszą drogę przejść nocą, samotnie i w kapciach. - Władysław Cywiński


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 29, 2010 11:25 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Burza napisał(a):
opis tej lawiny jest w Moku w starym schronie na dole


Na ścianie przy drzwiach ? Tak swoją drogą to ona zeszła, dokładnie pisząc, ze zbocza pod Żabim Koniem ?

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 29, 2010 11:31 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 9:35 pm
Posty: 1125
Łukasz T napisał(a):
Na ścianie przy drzwiach ? Tak swoją drogą to ona zeszła, dokładnie pisząc, ze zbocza pod Żabim Koniem ?

Wlasnie tam, skad dokladnie nie utkwilo mi w pamieci. Nastepnym razem, po obejzeniu tego filmu przestudiuje ta tablice dokladniej.

_________________
Omówienie sezonu ograniczam do rejonu Morskiego Oka i Tatr Zachodnich (...). By zasłużyć na wyróżnienie w rejonie Hali trzeba by najtrudniejszą tamtejszą drogę przejść nocą, samotnie i w kapciach. - Władysław Cywiński


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 29, 2010 11:32 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
A to spałem pod tym opisem. No i tak mi ten Żabi Koń we łbie utkwił.

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 210 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL