Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Pt cze 28, 2024 12:42 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: So kwi 01, 2006 6:00 pm 
Ty jeden Kombatancie mnie rozumiesz....a na giewoncie w teniskach byłam w sierpniu, Kubo drogi (nogi czyłam przez ponad miesiąc!!) . oczywiście, że sie wycofam w razie potrzeby, az taaakaaa glupia to nie jestem... ale może choc ciut zachety, co ?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So kwi 01, 2006 6:09 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Wt sie 02, 2005 1:05 pm
Posty: 702
Lokalizacja: że znowu
giewont w sierpniu w tenisowkach to wyczyn zaden (nie wiem mam sie pochwalic ze orla perc w glanach przeszedlem i tez czulem nogi przez 2 dni??) a wydaje mi sie ze Ty wcale nie oczekujesz informacji ktore podaje Ci naprzyklad Tomek(zgodnie z wlasnym zapewne sumieniem) tylko czekasz na to zeby ktos Ci powiedzial "tak idz idz nie bedzie sniegu bedzie spoko obrócisz w 4 godziny", moze oczywiscie tez byc jak mowi K-c jednak kwiecien to ciagle zima (w gorach oczywiscie) zycze milej pogody i udanej wyprawy


Ostatnio edytowano So kwi 01, 2006 6:11 pm przez kubaaaa, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So kwi 01, 2006 6:10 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 9:18 am
Posty: 3112
Lokalizacja: z Manczy
Gosia napisał(a):
Ty jeden Kombatancie mnie rozumiesz..... oczywiście, że sie wycofam w razie potrzeby, az taaakaaa glupia to nie jestem... ale może choc ciut zachety, co ?



Ty jeden Kombatancie - odebrałem to do siebie, aczkolwiek jaki ja tam kombatant.
Nie sugeruję Ci żadnej głupoty, raczej jest to przypomnienie ( ma się ten ciąg- ze może jeszcze kawałek), lub napomnienie przed nadmiernym ryzykiem. Myślę że w moich słowach jest maksymalna doza zachęty. Bardziej Cię namawiać nikt nie powinien bo to Twoje wyjście i Twoje ryzyko

_________________
"Posekaj, posekaj"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So kwi 01, 2006 7:31 pm 
sorry jeżeli kogos uraziłam... Wiem, że wasze rady sa szczere i poważne. doceniam je i biorę do serca. A na ten zawrat to wybieram się z fahowcami od tej roboty, z przewodnikiem.... jednak przed tym wyjściem chcialabym nieco 'blysnąć' - wszak jestem blondynką - stąd moje pytania. serdecznie jeszcze raz dziekuję. I prosze o wyrozumialość.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So kwi 01, 2006 7:35 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N mar 27, 2005 9:30 pm
Posty: 2745
Lokalizacja: Katowice
Fachowcy piszę się przez "ch" :wink: A trzeba było tak od razu, że z przewodnikiem. :wink: I prośba jezeli masz zamiar pozostać z Nami dłużej to zarejestruj się, to tylko chwilkę trwa a jakie korzyści :D :wink: Pozdro. 8)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So kwi 01, 2006 7:41 pm 
ci 'fachowcy" to wina mojego komputera.nie zauwazyłam błędu - tak jestem podekscytowana wymianą zdań no i wycieczką.... na razie ide spać, wszak północ za pare godzin... Nie bede sie rejestrować, może kiedys znów sie pojawie jako "Gosia".


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So kwi 01, 2006 11:46 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11092
Lokalizacja: Poznań
Skoro idziesz z przewodnikiem to już Ci on powie co masz zabrać.

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N kwi 02, 2006 2:00 pm 
tomek.l napisał(a):
Skoro idziesz z przewodnikiem to już Ci on powie co masz zabrać.


przewodnika to ja ujrzę w dniu wyjazdu.... dlatego chciałam wczesniej nieco rozpoznac teren żeby nie wyjść na całkowtą ignorantkę, jak to z blondynkami bywa...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N kwi 02, 2006 2:10 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 9:18 am
Posty: 3112
Lokalizacja: z Manczy
quote="Gosia
przewodnika to ja ujrzę w dniu wyjazdu.... jak to z blondynkami bywa...


Zdradź nam któż jest tym szcześliwym przewodnikiem, który będzie miał przyjemność wyjścia z tak doskonale przygotowanym klientem...

_________________
"Posekaj, posekaj"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N kwi 02, 2006 2:40 pm 
k-c19 napisał(a):
quote="Gosia
przewodnika to ja ujrzę w dniu wyjazdu.... jak to z blondynkami bywa...


Zdradź nam któż jest tym szcześliwym przewodnikiem, który będzie miał przyjemność wyjścia z tak doskonale przygotowanym klientem...


a co? chciałbys sie załapać kombatancie ? (brak imienia). Idziemy całym tabunem ludzi, w wiekszości dobrze przygotowanych i wyekwipowanych, więc nie drwij :D Ale jeżeli jesteś chetny to jedź z nami :lol:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N kwi 02, 2006 2:45 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11092
Lokalizacja: Poznań
k-c19 napisał(a):
Zdradź nam któż jest tym szcześliwym przewodnikiem

Prawdopodobnie to głęboko zakonspirowany członek mafii przewodnickiej :D

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N kwi 02, 2006 2:47 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 16, 2005 6:13 am
Posty: 1049
Lokalizacja: Krakow
tomek.l napisał(a):
Prawdopodobnie to głęboko zakonspirowany członek mafii przewodnickiej


Oby nie cierpiał na zadną fobię :wink: .
(mam na mysli np. lęk wysokosci)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N kwi 02, 2006 2:54 pm 
pol-u napisał(a):
tomek.l napisał(a):
Prawdopodobnie to głęboko zakonspirowany członek mafii przewodnickiej


Oby nie cierpiał na zadną fobię :wink: .
(mam na mysli np. lęk wysokosci)


ma jedna fobię, niestety - straszliwy pęd do szczytu, obsesja zdobycia celu w minimalnym tempie., no i drze sie na czlonków wypraw. ale nauczyłam sie juz za nim gonic po tatrach i cijutko wykonywac jego poleenia . ale jest fajnie.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N kwi 02, 2006 3:27 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11092
Lokalizacja: Poznań
któż to ach któż to? :)

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N kwi 02, 2006 3:31 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 9:18 am
Posty: 3112
Lokalizacja: z Manczy
[quote="Gosia"]
chciałbys sie załapać kombatancie ?

Z tempa chodzenia to przewodnik może mieć inicjały W.C lub J.P
Bardzo chętnie przeszedłbym się w wesołym towarzystwie ale czas nie pozwala. Wejście na Zawrat w warunkach zimowych przy dobrym śniegu jest fajną sprawą.


[quote="Gosia"]
Idziemy całym tabunem ludzi, w wiekszości dobrze przygotowanych i wyekwipowanych, więc nie drwij :D

Drwić? gdzież bym smiał :wink:
Pozdrawiam . Boguś

_________________
"Posekaj, posekaj"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N kwi 02, 2006 4:15 pm 
'któż to ach któż to? "

Tomku, nie zdradze tajemnicy Przewodnika vel Przodownika; mogłabym mu narobic komercyjnych klopotów, a tak źle mu nie życzę. Wybacz więc, wygladasz zresztą na faceta co to po gorach lata bez przywodców sam sobie będą sterem, żeglarzem, okrętem.... (choć w odniesieniu gór to dziwnie brzmi...)

Boguś - żałuj! :lol: :mrgreen:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N kwi 02, 2006 4:22 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 9:18 am
Posty: 3112
Lokalizacja: z Manczy
Gosia napisał(a):
Boguś - żałuj! :lol: :mrgreen:



Żałuję,ale cóź...

Życzę w czasie wyprawy :sunny: i wspaniałych wrazeń.

_________________
"Posekaj, posekaj"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N kwi 02, 2006 5:03 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11092
Lokalizacja: Poznań
Gosia napisał(a):
Wybacz więc, wygladasz zresztą na faceta co to po gorach lata bez przywodców sam sobie będą sterem, żeglarzem, okrętem...

Czasem tak czasem nie :)
Ostatnio często chodze z osobą można by rzec stanu duchownego :D
Ale z jakimś "przywódcą" też pewnie coś niedługo zrobię :wink:

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 03, 2006 8:53 am 
Tak sobie siedze i myślę.... I wymyśliłam, że skoro tyle mądrych ludzi nie pała zbytnim entuzjazem związanym z kwietniowym wyjściem na Zawrat to może ja wyjdę sobie na Kopieniec (tak na początek) i przejde sie do murowańca....Na piwo. Dobry pomysł? Na pewno bezpieczniejszy.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 03, 2006 8:54 am 
Na pewno bezpieczniejszy. Ale co na to przewodnik ? :wink:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 03, 2006 8:56 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 9:18 am
Posty: 3112
Lokalizacja: z Manczy
Gosia napisał(a):
Tak sobie siedze i myślę.... I wymyśliłam, że skoro tyle mądrych ludzi nie pała zbytnim entuzjazem związanym z kwietniowym wyjściem na Zawrat to może ja wyjdę sobie na Kopieniec (tak na początek) i przejde sie do murowańca....Na piwo. Dobry pomysł? Na pewno bezpieczniejszy.


A Zawrat zostaw sobie na majowy weekend.

_________________
"Posekaj, posekaj"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 03, 2006 9:00 am 
"Ataman"]Na pewno bezpieczniejszy. Ale co na to przewodnik ?

Przewodnik bedzie szczęśliwy że mu maruderów ubędzie. Na zasadzie baba z wozu koniom lżej... :twisted:

... tylko ten Kopieniec jest mało atrakcyjny i to mnie zniechęca nieco...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 03, 2006 11:46 am 
Anonymous napisał(a):
"Ataman"]Na pewno bezpieczniejszy. Ale co na to przewodnik ?

Przewodnik bedzie szczęśliwy że mu maruderów ubędzie. Na zasadzie baba z wozu koniom lżej... :twisted:

... tylko ten Kopieniec jest mało atrakcyjny i to mnie zniechęca nieco...


To połącz go z Doliną Olczyską, Boczaniem i Nosalem. Na pewno będzie łatwiej i bezpieczniej niż na Zawrat, ale też ciekawie. Inna alternatywna pętla to Kopieniec - Gęsia Szyja - Rusinowa Polana.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 03, 2006 11:52 am 
A ja w maju pewnie na Zawrat pójde. I na piwo do Murowańca także.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 03, 2006 12:16 pm 
a nie słyszeliście Koleżanki i Koledzy coby w tamtych, Gąsienicowych okolicach chadzały już niedźwiadki? Jak nie przepaście to znowu zwierzaki dzikie - nie dogodzi mi.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 03, 2006 12:22 pm 
przed misiami to trzeba spierd.......... :alien: wiec ćwicz biegi krótkodystansowe


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 03, 2006 12:52 pm 
Hog napisał(a):
przed misiami to trzeba spierd.......... :alien: wiec ćwicz biegi krótkodystansowe


Na to konto zrezygnowałam z jazdy samochodem do pracy! Zasuwam że aż miło całe 20 minut ! Przewodnik byłby ze mnie dumny! Ale ten Kopieniec mnie i tak załamuje... Cóż to jest w porównaniu z Zawratem...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 03, 2006 1:42 pm 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 02, 2005 5:38 pm
Posty: 124
Lokalizacja: Łódź :/
Gosia napisał(a):
Hog napisał(a):
przed misiami to trzeba spierd.......... :alien: wiec ćwicz biegi krótkodystansowe


Na to konto zrezygnowałam z jazdy samochodem do pracy! Zasuwam że aż miło całe 20 minut ! Przewodnik byłby ze mnie dumny! Ale ten Kopieniec mnie i tak załamuje... Cóż to jest w porównaniu z Zawratem...

Hmm... Z Kopieńca lepiej (bardziej szczegółowo) widać Poronin i inne miejscowości na Podhalu :lol:
No dobra, wiem że to żaden argument, ale porywać się na Zawrat już teraz to nie jest zbyt rozsądne. Moim zdaniem w maju to też trochę wcześnie, ale to zdanie faceta który łazi po górach od 2 lat :P


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 03, 2006 5:10 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11092
Lokalizacja: Poznań
Gosia spróbuj sobie np. w Zachodnich. Wejdź na Grzesia i potem przez Rakoń na Wołowiec. Jak nie dasz rady to się cofniesz. A widoki super.
Albo na Wołowiec od razu z Wyżniej Chochołowskiej. To też podejście w górę ale nie tak strome jak na Zawrat.
Ale skoro idziesz z przewodnikiem to będziesz w miarę bezpieczna. Więc Zawratu aż tak bardzo nie musisz się bać. Jeśli przewodnik Cie tam zabierze to pewnie wie co robi.
No ale kijki i stuptuty by Ci się przydały. Zawsze łatwiej z kijkami na śniegu a dzięki stuptutom nie będzie Ci wpadał śnieg do butów.

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 03, 2006 6:40 pm 
Tomku, serdecznie dziękuję Ci za rady. Na Grzesiu już byłam i Chochołowską zaliczyłam 2 lata temu. Wołowiec i te inne okoliczne wówczas obejrzałam sobie własnie z perspektywy Grzesia. Nie chciałabym sie powtarzać, ale ten Zawrat chybavtym razem sobie odpuszczę. Poza tym... to jest zbiorowa wycieczka, co prawda wytrawnych wędrowców, ale zawsze to zorganizowane wyjście.Nie mogę tak ni z gruszki ni z pietruszki wymyslac nowej trasy, musze się dostsować. Alternatywą jest Kopieniec własnie. Zobaczymy więc... Ale dzieki Tomku, że tak sie mną przejąłeś. :P


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL