Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Pn lip 01, 2024 12:24 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 01, 2008 10:41 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 5:35 pm
Posty: 7568
Lokalizacja: z lasu
O, przypomniało mi się, chody podobno często wprowadzał.... Może on nam coś doradzi.... ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 01, 2008 5:40 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 29, 2007 8:31 pm
Posty: 3189
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ja wprowadziłem parę osób w góry (nie tylko Tatry) z różnymi efektami. Np Moja siostra i szwagra zabrałem do Strbskiego Plesa. Niech se wyjadą kolejką do chaty na Solisku. Ja poszedłem na piechty. Szwagier miał wyjechać tylko kolejką, więc był w sandałach. Ja zaliczyłem Predne Solisko i zacząłem zejście, pod drodze spotkałem siostrę podchodzącą na ten wierzchołek. Jak większość ludzi szła a adidaskach. Ale dalej zobaczyłem szwagra, w sandałach. Wstyd było mi się przyznać że przybyli ze mną, mieli tylko wyjechać i zjechać kolejką. Ale Solisko zdawało im się tak blisko, że podjęli wyjście. No i wyszli. Ale po powrocie do wieczora i następny dzień szwagier spędził w łóżku. Tak go bolały nogi.

_________________
http://naszczytach.cba.pl/ Aktualizacja 2023 - nowe: Góry Skandynawskie, Taurus w Turscji, Alpy Julijskie, Kamnickie, Ennstalskie, Tatry Bielskie, Murańska Planina, Haligowskie Skały i wiele innych. Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 01, 2008 8:18 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Śr lis 02, 2005 4:42 pm
Posty: 242
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Kaytek napisał(a):
O, przypomniało mi się, chody podobno często wprowadzał.... Może on nam coś doradzi.... ;)


Mości brzdylu, od tego wprowadzania do dzisiaj mam odparzony tyłek:)))
Proszę abyś pozostawił me marne intymne życie w spokoju...
a z tego co pamiętam Ciebie też raz wprowadzałem............ :twisted:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 01, 2008 8:23 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
CHODY napisał(a):
a z tego co pamiętam Ciebie też raz wprowadzałem............


Jako model na uwięzi czy samotnie pomykał słuchając Twych rad ?

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 02, 2008 10:25 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 3:03 pm
Posty: 8796
Lokalizacja: Londyn, kiedyś W-wa, jutro ... ?
gouter napisał(a):
Ale po powrocie do wieczora i następny dzień szwagier spędził w łóżku. Tak go bolały nogi.

Wszystko kwestia kondycji. Dla przykładu, jak się spędza życie przy biurku to potem byle Kopieniec może skatować ... :wink:
Pamiętam jak około 1998 wyrwalismy się do Zakopca na dzień lub dwa po weselu pod Pilskiem. Miałem stare zadawnione porachunki z pewnymi szlakami no i wyciągnąłem moją żonkę góralkę na spacerek. Rondo-Boczań-Żleb Kulczynskiego-Kozi-Kozia-Boczanik-Rondko i ... na wersalkę ... cały następny dzień się kurowaliśmy ze zmęczenia ... No ale jak ktoś ma wióry w głowie, pracę siedzącą i stare porachunki z Tatrami to potem tak jest ... :lol: Dobrze, że nie skończyłem jak niejaki Birkenmajer ... On też podobno tak prosto od biurka z pociągu na Ganek ... :wink:

PS
Markiz, Ty tu o wprowadzaniu a może warto by scenariusze pisać o wyprowadzaniu ... ? Czy tylko 15 krotne podwyżki cen bilecików wchodzą w rachubę ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 02, 2008 11:12 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 5:35 pm
Posty: 7568
Lokalizacja: z lasu
CHODY napisał(a):
Kaytek napisał(a):
O, przypomniało mi się, chody podobno często wprowadzał.... Może on nam coś doradzi.... ;)


Mości brzdylu, od tego wprowadzania do dzisiaj mam odparzony tyłek:)))
Proszę abyś pozostawił me marne intymne życie w spokoju...
a z tego co pamiętam Ciebie też raz wprowadzałem............ :twisted:


Nie wydaje mnie się.... ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL