Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 30, 2024 11:47 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 23, 2008 11:30 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 5:35 pm
Posty: 7568
Lokalizacja: z lasu
Niestety, muszę się przyznać, jestem tylko lekko chłodnawy, choć można mnie zakwalifikować do tych letnich... :oops:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 23, 2008 6:06 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 17, 2008 11:12 pm
Posty: 1357
Lokalizacja: NewSączCity
monk4a napisał(a):
speeder napisał(a):
mpik napisał(a):

Jak chcą chronić przyrodę, to niech zamkną Tatry w lecie... :!: W końcu wtedy zdecydowanie więcej zadeptywaczy zadeptuje Góry i denerwuje ich mieszkańców...


A zimę niech zostawią w spokoju... :idea:


nie zgadzam sie.. :D


Też się nie zgodzę, ja na razie mam możliwość jeżdżenia w Tatry właściwie tylko w lecie, czasem tylko w jakąś inną porę roku i myślę, że nie tylko ja tak mam :)


W zasadzie to ja się też nie zgadzam (ani za zamykanie letnie ani na zimowe...), chciałem tylko zwrócić uwagę że jeżeli faktycznym powodem zamykania Tatr zimą jest ochrona przyrody, to jest to powód wysoce ułomny... :idea:

_________________
Czasem wystarczy przestać pragnąć jakiegoś marzenia, aby sprawić żeby się ono spełniło...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 23, 2008 10:06 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 14, 2005 4:40 pm
Posty: 6853
Lokalizacja: WOŁOMIN
Ja jestem za zamknięciem! Depczecie po świstakach, misiach, kozicach i kiełkach krokusów. To niedopuszczalne! WON nad morze deptać plaże! :mrgreen:

_________________
Wchodzi Kaczyński do sklepu a tam wszędzie WINA TUSKA :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 23, 2008 10:41 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 17, 2008 11:12 pm
Posty: 1357
Lokalizacja: NewSączCity
KWAQ9 napisał(a):
Ja jestem za zamknięciem! Depczecie po świstakach, misiach, kozicach i kiełkach krokusów. To niedopuszczalne! WON nad morze deptać plaże! :mrgreen:


ZWARIOWAŁEŚ :!: :!: :!:
a jak na plaży będzie jakiś zagubiony świstak, miś, kozic albo kiełek krokusa to co... tam go można zadeptać :?:
nie zgadzam się :!:

_________________
Czasem wystarczy przestać pragnąć jakiegoś marzenia, aby sprawić żeby się ono spełniło...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 24, 2008 8:11 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 23, 2006 8:39 am
Posty: 5110
Lokalizacja: daleko od gór
WON!

_________________
W życiu piękne są tylko chwile. (R. Riedel)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 24, 2008 6:08 pm 
Kombatant

Dołączył(a): So cze 30, 2007 6:49 pm
Posty: 460
Tommer napisał(a):
Nie sądzę, żeby dowolny przepis był w stanie powstrzymać nas przed chodzeniem w góry. One są dla nas, a my po części dla nich.

Góry są w pierwszej kolejności dla niedźwiedzi, kozic, świstaków, orlów, szarotek, kosówki itd. Ludzie powinni być w drugiej kolejności. Ty, ja i inni ludzie sa tam gośćmi, niestety zbyt często chamowatymi...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 24, 2008 6:30 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 09, 2008 9:04 pm
Posty: 206
Lokalizacja: Lublin
Zamknąc Tatry!!! A na granicy TPNu ustawic wojsko i w lecie i w zimie. Ale będzie hardcore a wszystkie biura które organizują kursy taternickie,skałkowe itd. dodadzą przyśpieszony kurs na komandosa. Całe szczęście mam kolegę co się bawi w żołnierza to mi paru wskazówek udzieli i będę miał góry dla siebie. Już to widzę 4 rano w budce na wejściu do szlaku babki od pobierania opłat siedzą przy stanowisku ckmu a ja z tyłu pomalowany na zielono z nożem w zębach i całym szpejem na plecach:D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt maja 16, 2008 7:20 pm 
Nowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 17, 2007 2:37 pm
Posty: 28
Lokalizacja: Kraków
mac ap napisał(a):
Tommer napisał(a):
Nie sądzę, żeby dowolny przepis był w stanie powstrzymać nas przed chodzeniem w góry. One są dla nas, a my po części dla nich.

Góry są w pierwszej kolejności dla niedźwiedzi, kozic, świstaków, orlów, szarotek, kosówki itd. Ludzie powinni być w drugiej kolejności. Ty, ja i inni ludzie sa tam gośćmi, niestety zbyt często chamowatymi...


Twój i mój pogląd nie wykluczają się, powiem więcej, gdyby nie było tego o czym napisałeś (kozic, szarotek, itd...) góry byłyby gorsze. Kiedy idę w góry jestem ich częścią, mam nadzieję, że jak najmniej szkodliwą. Niemniej jednak upieram się - nikt i niczym mi nie zabroni chodzenia po górach. A chamstwo? No cóż zazwyczaj ma źródło w człowieku, który nie jest częścią gór.
Pozdrowienia dla Ciebie i forum,
Tommer


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL