Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 16, 2024 3:06 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 09, 2008 1:41 pm 
Kombatant

Dołączył(a): N maja 04, 2008 2:55 pm
Posty: 371
Lokalizacja: Łódź
Sofia napisał(a):
A jak zabraknie śniegu to zawsze można naśnieżyć, nie takie rzeczy się robiło.

Z tym, że warto wiedzieć, skąd pochodzi ta woda, z której robi się śnieg, a na którym tak ochoczo narciarze figlują i bywa, że wpadają weń... buźką. Polecam informacje udzielone na ten temat przez Gąsienicę-Byrcyna w słynnej "wojnie" o stoki Gubałówki.
Smacznego...!

_________________
Na świecie nie ma miejsc nieciekawych,
Natomiast ludzie... owszem, są.
http://www.turystyka.skibicki.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 09, 2008 1:52 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 20, 2006 3:56 am
Posty: 2343
Lokalizacja: Warszawa/Pruszków
Zygmunt Skibicki napisał(a):
Z tym, że warto wiedzieć, skąd pochodzi ta woda

W takich chwilach cieszę się, że nie korzystam z takich technologii :)

Ale swoją drogą czy nie jest to bezpośrednim efektem chęci oszczędzania jak największej kasy - za czystą wodę trzeba zapłacić więcej :)

_________________
Powolutku do przodu, mamy już stronę !!! :) :arrow: http://pomagamoli.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 09, 2008 3:33 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2008 8:10 pm
Posty: 4694
Podczas któregoś z powrotów Chochołowską obserwowałem ruch dziwnych samochodów tam gdzie ich być nie powinno odnosząc nieodparte wrażenie, że jeden ciaptak-gąsienica wpuszcza drugiego bo pociotek, znajomek lub lokalny watażka. Nie mówiąc już o drodze na MOko. Ta szczególnie pojęta sprawiedliwość przykładowo oddaje obraz lokalnej mentalności i dziwić się nie będę jeśli i u nas rozgrzebią, popsują, rozkopią i zniszczą. W końcu jesteśmy jedynie chodzącymi portfelami.

_________________
http://3000.blox.pl/html

"Listy z Ziemi" Twaina: poszukaj, przeczytaj... warto


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 09, 2008 4:43 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pt mar 30, 2007 7:47 pm
Posty: 658
Lokalizacja: Jaworzno
Mam nadzieję, że te plany nie zostaną zrealizowane...

_________________
Dołem - wicher ciężkie chmury niesie,
O skaliste roztrąca urwiska;
Burza huczy po sczerniałym lesie.
I gromami w głąb wąwozów ciska...
A tam w górze, gdzie najwyższe szczyty,
Lśnią pogodne, jak dawniej błękity.

Adam Asnyk


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 09, 2008 6:01 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 3:03 pm
Posty: 8796
Lokalizacja: Londyn, kiedyś W-wa, jutro ... ?
mac ap napisał(a):
W czym dla Tatr lepszy jest idący na lewo, według swoich zachcianek, pieszy turysta od narciarza?

Lepszy, nie lepszy, ocenę pozostawmy na potem, a fundamentalnych różnic jest bardzo wiele ... i drogi mac apie ... chociaz wielu często z Ciebie szydzi to jednak uważam Cię za na tyle rozumnego, że te różnice zauważasz. Czyżbym się mylił ? :roll:

_________________
Obrazek TG


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 09, 2008 8:17 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Śr sie 13, 2008 10:58 am
Posty: 805
Lokalizacja: Skawina k/ Krakowa
już mam wizje - Tatry - 3 doliny, jeszcze wyciąg z Cichej, w Kondratowej, tunel przez Goryczkowe Czuby i w ogóle gondola i superhipermega czarna trasa widodąca północnymi stokami Giewontu i żlebem spod Szczerby.

_________________
www.picasaweb.com/zadisk8


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lis 09, 2008 9:05 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr lut 14, 2007 12:37 pm
Posty: 2069
Lokalizacja: Sama już nie wiem
Ali7 napisał(a):
http://wyborcza.pl/1,75248,5892814,Stacja_narciarska_Tatry.html
"- Teraz, kiedy rząd Słowacji zgodził się na budowę nowych wyciągów w ich części Tatr, mamy wręcz obowiązek otworzyć nowe tereny narciarskie i u nas - uważa Andrzej Bachleda."
Jebnij się pan ciupagą w głowę, panie Bachleda.


Uhahahahahahahaha ale się ubawiłam.... :lol:

_________________
MOTYLA NOGA


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 09, 2008 9:18 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 17, 2007 11:24 am
Posty: 351
Lokalizacja: Kraków
Lechuu napisał(a):
już mam wizje - Tatry - 3 doliny, jeszcze wyciąg z Cichej, w Kondratowej, tunel przez Goryczkowe Czuby i w ogóle gondola i superhipermega czarna trasa widodąca północnymi stokami Giewontu i żlebem spod Szczerby.

Ja proponuję wybudować strzelnicę na stokach Wołoszyna :lol:
A w Waksmundzkiej przydałyby się jakieś ambony, w końcu słowacy też mają, mamy więc obowiązek coś z tym zrobić ;)
Wreszcie zakopiańscy byznesmeni będą mieli się gdzie odstresować ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 10, 2008 10:25 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Śr sie 13, 2008 10:58 am
Posty: 805
Lokalizacja: Skawina k/ Krakowa
To może strzelnicę w Waksmundzkiej, do niedźwiedzi?:D

_________________
www.picasaweb.com/zadisk8


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 10, 2008 7:07 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 05, 2007 8:49 pm
Posty: 6331
Lokalizacja: Kraków
Agawa napisał(a):
Dlaczego nikt nie protestuje na takie teskty? Gdzie adminisitrator?!


Jagze to mom protestowoć? Dyć to nojświńtso prowda :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 10, 2008 7:35 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 14, 2005 4:40 pm
Posty: 6853
Lokalizacja: WOŁOMIN
Nie przejdzie ten numer - proste. Takie artykuły ... zakładają po to aby zlasować ludziom mózg no i... jak widać... nieźle im to wychodzi... :lol:

_________________
Wchodzi Kaczyński do sklepu a tam wszędzie WINA TUSKA :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 10, 2008 8:47 pm 
Kombatant

Dołączył(a): So cze 30, 2007 6:49 pm
Posty: 460
Ali7 napisał(a):
Tobie nie chodzi o chłodną wodę tylko o prowokowanie ludzi.

O bynajmniej. Uważam tylko, że ideały o których choć raz na jakiś czas nie przypomni się sobie i innym, są funta kłaków nie warte. A ja robię to tylko raz na jakiś czas.
Ty masz chyba jakiś uraz na tym pukcie: ilekroć bronię swego zdania, wyskakujesz z tą frazą że niby podnieca mnie drażnienie ludzi.
Cytuj:
Poza tym, o ile dobrze pamiętam, czy na innym forum nie przyznawałeś się do pokus pozaszlakowych, piesku ogrodnika?

Primo: a cóż to była by za zasługa przestrzegać zasad których łamanie nie jest pociągające? Drugie primo: jeśli z powodu niezrealizowanych ciągąt do zwiedzenia Nefcyrki jestem pieskiem ogrodnika, to z powodu snów o Twojej żonie jestem cudzołożnikiem :)
Gustaw napisał(a):
Lepszy, nie lepszy, ocenę pozostawmy na potem, a fundamentalnych różnic jest bardzo wiele ... i drogi mac apie ... chociaz wielu często z Ciebie szydzi to jednak uważam Cię za na tyle rozumnego, że te różnice zauważasz. Czyżbym się mylił?

Żeby sprawę wyjaśnić: różnic jest bardzo wiele i prawdopodobnie większość z nich dostrzegam. Ale jest obok nich pewne zasadnicze podobieństwo. Zauważyłem tu forumowiczów pochylających się z troską nad losem tych biednych Tatr, jednocześnie zwykłych leźć w nich gdzie ich oczy poniosą. Skoro narciarze są uciążliwi dla środowiska, to oni tym bardziej. Dlatego widzę w tym (zasłużonym) obrzucaniu błotem Bachledy świętoszkowatość.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 11, 2008 1:50 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 3:03 pm
Posty: 8796
Lokalizacja: Londyn, kiedyś W-wa, jutro ... ?
mac ap napisał(a):
Skoro narciarze są uciążliwi dla środowiska, to oni tym bardziej. Dlatego widzę w tym (zasłużonym) obrzucaniu błotem Bachledy świętoszkowatość.

mac_ap, podążając Twoim tokiem myślenia, to Ty też prezentujesz tą świętoszkowatość ... i nie próbuj mi wmówić, że nie ... raz na rok, podobno, wpadasz do Zakopca i łazisz po Tatrach ... no i właśnie ... łazisz i do tego jeszcze korzystasz z infrastruktury w postaci schronisk, dróg, kolejek, busów itp itd ... i to, że chodzisz tylko, a przynajmniej starasz się, po szlakach turstycznych nie zmienia faktu, że taszczysz swoją osobę w te święte Tatry i w mniejszym lub większym stopniu wpływasz na ich środowisko ... co nam na to odpowiesz ? Ja to widzę tak, jak porównujesz tatrzańskich lewaków i narciarzy to widzisz świat czarno biało bo i jedni i drudzy to są szubrawcy i niszczyciele więc ani jedni ani drudzy nie powinni się wypowiadać w sprawach ochrony przyrody, natomiast jak zacząć dyskusję o, powiedzmy, "legalnej" turystyce, czy to w formie indywidualno-kwalifikowanej czy klopkowiczowo-megamasowej, to świat się staje nagle szary bo niby co legalne to cacy. Czy się mylę ?

Dla mnie sytuacja i tak jest skomplikowana pomijając nawet sprawę legalności i lewizn. Gdyby nawet lewizny nie było i planów Bachledy nigdy nie zrealizowano to i tak środowisko ulega obecnie przyśpieszonej degradacji tylko i ze względu na masowość obecnej turystyki. Nie chcę się powtarzać bo już żeśmy to nie raz wałkowali. Lewizny pozostają względnie na marginesie problemów. Taka jest moja ocena. Każdy kto się kiedykolwiek bawił w problem-solving wie, że należy atakować kluczowe problemy, w tym wypadku masowość klapkowiczów. Trudny problem ? Ależ oczywiście i dlatego leży odłogiem a wymyśla się problemy zastępcze np te lewizny. Najlepszy przykład dają nam politycy, służba zdrowia, resztki przemysłu państwowego, ubezpieczenia społeczne, budowa dróg itd to są kluczowe i bardzo kosztowne dla budżetu sprawy których każdy polityk boi się ruszyć jak cuchnącego gó**a bo się można na tym łatwo przejechać przy okazji wyborów. Wyszukuje się więc tematy zastępcze, których skala jest mniejsza i które są może łatwiejsze do rozwiązania, jakieś aborcje, mundurki szkolne, kwestie krzeseł i samolotów w Brukseli.
Dla mnie temat jest jasny i zamknięty. O nierealnych planach Bachledy warto pogdybać bo ich realizacja przynisłaby szkody zupełnie nie porównywalne z tymi lewznami, o których raczyłeś nam wszystkim przypomnieć. Ja się ocenie Ale'go nie dziwię, bo sam wstępnie oceniłem Twój post jako rodzaj prowokacji grubymi nićmi szytej.

_________________
Obrazek TG


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 12, 2008 8:19 pm 
Kombatant

Dołączył(a): So cze 30, 2007 6:49 pm
Posty: 460
Gustaw napisał(a):
mac_ap, podążając Twoim tokiem myślenia, to Ty też prezentujesz tą świętoszkowatość ... i nie próbuj mi wmówić, że nie ... raz na rok, podobno, wpadasz do Zakopca i łazisz po Tatrach ... no i właśnie ... łazisz i do tego jeszcze korzystasz z infrastruktury w postaci schronisk, dróg, kolejek, busów itp itd ...(...)co nam na to odpowiesz ?

Zauważ jedną zasadniczą różnicę. Ja nie zwykłem udzielać się w przeróżnych tematach w których ludzie koncentrują się na biadoleniu, jacy ci górale źli, jacy ci klapkowicze źli, jacy ci przewodnicy źli, jacy co narciarze źli- a my jacy dobrzy.
Nota bene uważam, że przeciętny turysta z gatunku łamiących przepisy ochrony przyrody jest bardziej uciążliwy dla Tatr niż ja. Mam chyba postawy do takiej wiary.
Cytuj:
Ja to widzę tak, jak porównujesz tatrzańskich lewaków i narciarzy to widzisz świat czarno biało bo i jedni i drudzy to są szubrawcy i niszczyciele

A skądże, nie zrozumiałeś. Do niszczycieli jednym i drugim wiele na szczęście brakuje, a do szubrawców jeszcze więcej. Moja wypowiedź miała tylko i wyłącznie zwrócić uwagę co po niektórym, że zbyt często dramatyzują opisując plany większego udostępnienia Tatr w sytuacji, gdy sami nie zamierzają się z tych Tatr wynosić. Innymi słowy, że najchętniej postawili by przed innymi zakaz wjazdu, a sami by wchodzili bocznymi ścieżkami. Albo jeszcze inaczej: wstręt do hipokryzji nie pozwala mi krytykować wychodzenia ku Morskiemu Oku tysiącom turystów, skoro sam też to robię.
Ali7 napisał(a):
Nie przypominam sobie, żebym wcześniej pisał, że podnieca Cię drażnienie ludzi. Nie kłam.

A co ja Ci poradzę, że najwyraźniej mam od Ciebie lepszą pamięć, albo że dyskusja o sędzim Webbie została wycięta?
Cytuj:
Jak sądzę, sny to jedyne, co Ci się dobrze udaje w relacjach z kobietami

Och, jakże urzekająco rzeczowo była ta uwaga...
Swoją drogą to prawdziwa ulga dowiedzieć się, że wciąż mamy w kraju jasnowidzów. Mam nadzieję że pomagasz czasem policji w szukaniu zaginionych i przestępców?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 12, 2008 9:11 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
mac ap napisał(a):
Skoro narciarze są uciążliwi dla środowiska, to oni tym bardziej. Dlatego widzę w tym (zasłużonym) obrzucaniu błotem Bachledy świętoszkowatość.

Jestem jak najbardziej odległy od posądzania narciarzy jako takich o uciążliwość dla środowiska i jak zrozumiałem to nikt tego nie twierdził. Uciążliwe dla środowiska może natomiast być zespół działań inwestycyjnych umożliwiających narciarzowi uprawianie swojej pasji.
Pan Bachleda jest i tak łagodnym barankiem w stosunku do największego szkodnika w tej dziedzinie w historii Tatr, którym był pan Aleksander Bobkowski, przedwojenny prezes Polskiego Związku Narciarskiego, Wiceminister komunikacji, bardzo sprawny menager i zięć Prezydenta Mościckiego w jednej osobie. Pan ten umyślił sobie wprowadzić polskie narciarstwo na szczyty światowe, zagrozić Austrii, Włochom, Francji, Niemcom itp. Co zdążył zrobić - Kolejkę na Kasprowy Wierch, Hotel w Kalatówkach, wyrąbać kupę kosodrzewiny na trasach FIS I i FIS II. Na całe szczęście (w tym jednym przypadku) wybuchła II wojna światowa i uniemożliwiła panu Aleksandrowi zrealizować ponoć wielce ambitne plany w "odzyskanych" dolinach Białej Wody i Jaworowej. Planowano ponoć II Zakopane w Jaworzynie, schroniska na wzór Kalatówek w głębi Białej Wody i Jaworowej oraz wielkie inwestycje narciarskie w grupie Szerokiej Jaworzyńskiej. Nie wiem czy do końca prawda ale tak przynajmniej starsi ludzie w Zakopanem jeszcze w latach pięćdziesiątych opowiadali. Choćby to nawet była nieprawda to sama kolejka na Kasprowy i jej skutki wystarczają aby na dźwięk nazwiska Bobkowski dostawać niestrawności.

Pierwsza wersja planu pana Bachledy przewidywała ten tunel znacznie szerszy, tak aby pomieścić w nim i kolejkę i drogę samochodową i zrealizować wielkie marzenie zakopiańczyków aby uzyskać połączenie z Cestą Svobody po linii prostej bez zbędnych objazdów. Kędy by tam popylały samochody to sobie sam sprawdź na mapie - chyba masz. Teraz ma popylać tylko kolejka - przez całą dolinę nomen omen Cichą.

A rozumowanie typu - " wy tam to itd" przypomina mi słynne ponoć powiedzonko Chruszczowa - "a wy bijecie Murzynów".
Zastanowiłbyś się trochę, Szkocie, co piszesz.

_________________
Mój kanał na YouTube: https://studio.youtube.com/channel/UC7G ... DING%22%7D
Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 16, 2008 1:33 pm 
Kombatant

Dołączył(a): So cze 30, 2007 6:49 pm
Posty: 460
No dobra, tyle wystarczy, każdy napisał co chciał i na co było go stać, z mniejszym lub większym związku z tematem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 16, 2008 2:09 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
http://owczarek.blog.polityka.pl/

_________________
Mój kanał na YouTube: https://studio.youtube.com/channel/UC7G ... DING%22%7D
Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 17, 2008 11:52 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 3:03 pm
Posty: 8796
Lokalizacja: Londyn, kiedyś W-wa, jutro ... ?
Markiz napisał(a):
http://owczarek.blog.polityka.pl/

Psina ma talent ... :lol:

_________________
Obrazek TG


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 21, 2008 4:16 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 11, 2007 1:46 pm
Posty: 1563
Lokalizacja:
A propos Słowaków :evil:
http://spanie.pl/szukaj.php?id_wojewodztwo=107&atrakcja=3728&s=1

_________________
Wolę mieć brzuch od piwa, niż garb od roboty


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 21, 2008 4:31 pm 
Stracony

Dołączył(a): So lis 03, 2007 11:11 pm
Posty: 4104
Lokalizacja: Kraków K.E.G.
A to dranie. Co prawda nie rozumiem podpisu ale mam nadzieje ,że obraża on Slowaków za te ich pomysly.

_________________
Krakowska Ekipa Górska -KEG
www.keg.yoyo.pl STRONA O GÓRACH


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 21, 2008 4:48 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 11, 2007 1:46 pm
Posty: 1563
Lokalizacja:
Luka3350 napisał(a):
Co prawda nie rozumiem podpisu ale mam nadzieje ,że obraża on Slowaków za te ich pomysly.

Wyraża co najwyżej nadzieję, że spotka ich sprawiedliwość*.
Jakbym chciał obrazić Słowaków, zrobiłbym to swojską, zrozumiałą łaciną. Dobra niech mają: niech ste te p%$# ch %$#@ wsadzą w %$#@ te swoje j%$#@ wyciągi w Tatrach :!:

*Fiat iustitia et pereat mundus - niech się stanie sprawiedliwość, albo niech zginie świat (w wolnym tłumaczeniu z pamięci)

_________________
Wolę mieć brzuch od piwa, niż garb od roboty


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 21, 2008 4:50 pm 
Stracony

Dołączył(a): So lis 03, 2007 11:11 pm
Posty: 4104
Lokalizacja: Kraków K.E.G.
zbych szybko to kasuj ,ten Twój podpis.
No co Ty . Za moment zginie świat w takiej sytuacji i nie pojedziemy już nigdy w góry .

_________________
Krakowska Ekipa Górska -KEG
www.keg.yoyo.pl STRONA O GÓRACH


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 24, 2008 2:17 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 11:53 am
Posty: 2775
Lokalizacja: Wrocław
http://narty.onet.pl/5956,1518483,artykuly.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 24, 2008 3:11 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 02, 2008 11:01 pm
Posty: 523
Lokalizacja: Olkusz
Trzeba przyznać, że Słowacy, to pieprzeni hipokryci. Dbają o ten swój TANAP wysyłając stada filanców, ustanawiając nieżyciowe i bzdurne przepisy w zakresie poruszania się na terenie parku. Gonią biednych turystów górskich, umieszczają jakieś automatyczne kamery na drzewach etc. A z drugiej strony bez mrugnięcia okiem niszczą dziesiątki hektarów bezcennej przyrody. W sumie nie ma co się dziwić, wszak towarzysz Lenin słusznie powiedział kiedyś, że byt kształtuje świadomość.

My biedni turyści górscy nie przynosimy takiej kasy, jak brać narciarska, więc musimy bezwzględnie przestrzegac przepisów o ochronie srodowiska i zimą nie wolno nam chodzić po szczytach, bo przyroda musi od nas odpocząć, uffff ... i gówno kogo obchodzi, że w tym "okresie ochronnym" tabuny rozwrzeszczanych narciarzy o tą przyrode dbac nie musi.

_________________
Dobrze jest, psiakrew, a kto powie, że nie, to go w mordę! Witkacy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 23, 2008 10:01 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 3:57 pm
Posty: 896
Lokalizacja: Kielce
http://narty.onet.pl/5956,1523776,artykuly.html

Trochę nowości jak ciepłe bułeczki.

_________________
https://www.facebook.com/PortugalTripExtreme2013 <------ Wyprawa rowerowa z Polski do Portugalii
http://www.pomagamoli.pl/ <------ Akcja Pomagam Oli :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL