Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 16, 2024 2:33 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1684 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 57  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 16, 2007 3:27 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 08, 2007 7:35 pm
Posty: 3100
Lokalizacja: G.E.K.O.N.Y.
Byłem raz jak skoki były,niewiele pamiętam,nic ciekawego taki wielki budynek z dużą ilością pokojów,oczywiście głosno wtedy było ale po znieczuleniu to obojętne :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 16, 2007 3:35 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 15, 2005 6:58 pm
Posty: 168
Lokalizacja: Września
No z zewnątrz sobie go już pooglądałam i się dowiedziałam, że budynek ten ma największy w Europie dach pokryty gontem. To tak z ciekawostek - ciekawa jestem atmosfery, wyglądu pokoi turystycznych, czy na tyle pokoi jest wystarczająca ilość łazienek. Ostatnimi laty raczej śpię w schroniskach, ale w tym roku chciałabym pierwsze dwa dni spędzić w Zakopanem, połazić po barach, pozwiedzać. Taki lajtowy wstęp do gór sobie zrobić. Zwłaszcza, że zabieram ze sobą chłopaka, który nigdy jeszcze nie był ani w Zakopanem ani w Tatrach, więc chciałabym mu pokazać też atrakcje Zakopanego. Do pensjonatów nie chcę się natomiast pchać, bo wiadomo jak ich właściciele patrzą na spanie tylko przez 2 noce u nich.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 16, 2007 3:39 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 08, 2007 7:35 pm
Posty: 3100
Lokalizacja: G.E.K.O.N.Y.
No to sie chyba zmieniło przez ten czas,klimatu nie oddam,ale możesz pooglądać http://www.domturysty.z-ne.pl/pl/page.php?menu=2

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 16, 2007 4:04 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 15, 2005 6:58 pm
Posty: 168
Lokalizacja: Września
Tą stronkę widziałam, ale myślę, że na zdjęciach przedstawione są pokoje z części hotelowej a ja zamierzam w części turystycznej pospać


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 16, 2007 4:10 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11090
Lokalizacja: Poznań
w Domu Turysty spałem daaawno temu, ale ostatnio byłem w srodku
pokój tak na oko wczesny Gierek :D
bywają podobno problemy z ciszą w nocy, na dole czasem są wesela albo ktoś w pokoju obok sobie śpiewa, ale taki klimat dużych noclegowni
to taki a`la hotel więc nie ma problemów z noclegami na jedną noc w przeciwieństwie do kwater
ale i tak Dom turysty to dla mnie ostateczność :)

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 16, 2007 4:18 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pn cze 11, 2007 8:37 pm
Posty: 640
tomek.l napisał(a):
w Domu Turysty spałem daaawno temu, ale ostatnio byłem w srodku
pokój tak na oko wczesny Gierek


Ja osobiście nie polecam Domu Turysty ... ceny nie adekwatne do warunków ... już nie pamietam ile tam za weekend dałem, ale ok. 2,5 raza więcej niż na prywatnych kwaterach... a pokój dno :( ... to była ,,trójka" i niestety jedno łózko było piętrowe, a wszystkie trzy materace zarwane ... pościel na granicy rozprucia... łazienka ... przemilczę ... no i szafa, ala góralska izba w której brakowało jednych drzwi :( juz tam nie wrócę ... teraz jak Zakopane to tylko Zwijacze :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 16, 2007 7:27 pm 
Nowy

Dołączył(a): Wt lut 06, 2007 10:00 am
Posty: 15
Lokalizacja: Tychy
odnośnie Domu Turysty - spałem tam już trzy razy
powiem tak - jak komuś zależy na wyższym standardzie to tylko bierzcie dwójeczki; wszystkie (chyba) pokoje wieloosobowe są w "nienajlepszym stanie" - poza tym zawsze istnieje ryzyko że trafisz na jakiegoś idiote z którym musisz dzielić pokój... a niestety mi coś takiego się przydarzyło...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 16, 2007 7:45 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pn cze 11, 2007 8:37 pm
Posty: 640
Cytuj:
poza tym zawsze istnieje ryzyko że trafisz na jakiegoś idiote z którym musisz dzielić pokój... a niestety mi coś takiego się przydarzyło...

To tam za te pieniadze, karzą dzielić pokój z kimś obcym ?? Nie wiedziałem o tym ... !! To już szczyt wszystkiego ... osobiście wolę spać na progu schroniska w 5stawach zimą... niż płacić za ,,Dom" Turysty ... :twisted:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 16, 2007 7:45 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 15, 2005 6:58 pm
Posty: 168
Lokalizacja: Września
Ja właśnie nawykłam do złych warunków, więc myślę, że przez te dwie noce dam radę. Rozważyłam wszystkie za i przeciw i chcę spróbować także tam. Dzięki za opinie.
Może jeszcze tylko pytanko - czy tam lepiej zarezerwować (jeżeli tak to czy trzeba płacić jakiś zadatek) czy można spokojnie w ciemno jechać (wezmę salę wieloosobową i będę na miejscu około 9 rano)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 16, 2007 7:50 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pn cze 11, 2007 8:37 pm
Posty: 640
Przytoczę taki fakt ... za miejsce w 8 osobowym życzą sobie 26 zł ... za miejsce....
Są takie prywatne kwatery w niedalekiej okolicy Krópówek (jak już koniecznie komuś na tym zależy) za 25zł z osobną łazienką i TV-Sat... ja tam akurat za dużo w pokoju nie przebywam ... ale jak już płacić to wiedzieć za co ...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 16, 2007 8:23 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 15, 2005 6:58 pm
Posty: 168
Lokalizacja: Września
Mieszkałam w takim pensjonacie - ulica Asnyka, bardzo miły pensjonat ale jednak kosztuje 35zł za osobę (ze 4 lata temu) i z tego co się orientuję trudno znaleźć poniżej 30 zł w samym centrum (zwłaszcza na dwie noce). Ale jeżeli masz jakieś dobre namiary na tanie ścisłe centrum to poproszę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 16, 2007 8:38 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pn cze 11, 2007 8:37 pm
Posty: 640
wichurra napisał(a):
jeżeli masz jakieś dobre namiary na tanie ścisłe centrum to poproszę.

Na ścisłe centrum to nie mam, bo nie lubię ... ale warto poszukać.... można znaleźć nawet tzw Last Minut :) ... ale ja Polecam na Zwijaczach ... cisza, piękna panoramka ... ,,u Wiesi" wpisz w google to znajdziesz namiary....


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 16, 2007 9:08 pm 
Nowy

Dołączył(a): Wt lut 06, 2007 10:00 am
Posty: 15
Lokalizacja: Tychy
wichurra napisał(a):
Może jeszcze tylko pytanko - czy tam lepiej zarezerwować (jeżeli tak to czy trzeba płacić jakiś zadatek) czy można spokojnie w ciemno jechać (wezmę salę wieloosobową i będę na miejscu około 9 rano)


kiedyś pojechałem w ciemno i... okazało się że nawet takich sporych rozmiarów Dom Turysty może mieć zajęte wzystko; były tylko wolne pojedyncze miejsca w różnych pokojach wieloosobowych, a to mnie nie interesowało bo byliśmy we czwórkę

radzę rezerwować!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 16, 2007 9:12 pm 
Nowy

Dołączył(a): Wt lut 06, 2007 10:00 am
Posty: 15
Lokalizacja: Tychy
a odnośnie centrum, to pamiętam że rok temu, chyba w kwietniu, miałem pokój dwójkę tylko za 17 zł za osobę! niestety nie pamiętam namiarów... a szkoda... szybko się z tamtąd zmyłem bo w nocy nieświadomie machnąłem ręką i stłukłem taką mini lampkę przy łóżku :oops: no ale oczywiście pokryłem koszta


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 17, 2007 11:07 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr lut 14, 2007 12:37 pm
Posty: 2069
Lokalizacja: Sama już nie wiem
Witam.

Szukam tanich noclegów (studenckich - 25,30,35zł) w Górnym Smokowcu lub innych miejscowościach na trasie Słowackiej elektriczki. Termin koniec sierpnia/początek września. Jeśli ktoś ma jakieś sprawdzone noclegi to byłabym wdzięczna za krótki opis i numer telefonu. Pozdrawiam.

_________________
MOTYLA NOGA


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 28, 2007 2:00 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 30, 2005 1:11 pm
Posty: 204
Lokalizacja: Poznań
Proponuję, abyś zajrzała do Novej Lesnej. Tam nie powinnas miec problemu z noclegiem - wielu Polaków własnie tam jezdzi. Nie mam w tej chwili niestety nr tel, bo mialem awarie karty sim i... zniknely :evil: ale mysle, ze tam nawet w ciemno mozesz jechac...


Moje pytanie nie jest co prawda pytaniem o sam nocleg, ale... Potrzebuję namiary na jakiś sensowny parking strzeżony blisko dworca - zna ktoś takowy? Mowa o Zakopcu rzecz jasna ;) Zamierzam wyskoczyc na weekend i kumpel chce dojechac samochodem, ale bedzie mial sprzet sluzbowy i lepiej go nie zostawiac poprostu na ulicy... Bedziemy wczesnym rankiem, wiec z zostawianiem na jakiejs posesji moze byc roznie... (Baca bedzie spac :wink: )

_________________
:arrow: www.npm.pl
WCHODZĄC NA SZCZYT NIE WKURZAJ LUDZI, BO SPADAJĄC W DÓŁ SPOTKASZ ICH PO RAZ DRUGI...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 05, 2007 1:51 pm 
Nowy

Dołączył(a): Cz lip 05, 2007 1:32 pm
Posty: 2
Witam, szukam jakiejś nie drogiej miejscówki na 4-5 dni. Możecie mi coś polecić konkretnego?

Z góry dzięki za info

Pozdrawiam!

_________________
Ajm stil fejt for positif njus ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 05, 2007 3:56 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 09, 2006 6:34 pm
Posty: 192
Lokalizacja: Warszawa
Soluk a może być w Kościelisku ( jeśli chodzi o Polske )? Mam tam świetny pensjonat, dam Ci stronkę internetową to sobie warunki zobaczysz...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 05, 2007 5:24 pm 
Nowy

Dołączył(a): Cz lip 05, 2007 1:32 pm
Posty: 2
Mariusz128 napisał(a):
Soluk a może być w Kościelisku ( jeśli chodzi o Polske )? Mam tam świetny pensjonat, dam Ci stronkę internetową to sobie warunki zobaczysz...


Ok. Wolał bym w samym zakopanym, ale jadę samochodem więc nie będzie to problem. Wyślij link na priv lub gg 5145948

Dzięki.

_________________
Ajm stil fejt for positif njus ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 05, 2007 5:35 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 09, 2006 6:34 pm
Posty: 192
Lokalizacja: Warszawa
Każdemu polecam ten pensjonat, tanio i naprawdę warunki są oki. Pokoje z TV i łazienkami, dobra kuchnia i niedrogo! Po namiary zapraszam na priv lub na gg 3538386.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 06, 2007 9:57 pm 
Nowy

Dołączył(a): Wt lip 03, 2007 8:30 pm
Posty: 11
Lokalizacja: Poznań
Ktoryś juz raz korzystam z tej kwatery
http://www.stachoniowka.pl/

Pyszne jedzonko-snaidania i obiadokolacje o roznych porach ,zalezy jak wychodzi sie i jak zejdzie sie ze szlaku,mzona i bez wyzywienia,bo jest kuchnia turystyczna,lodowka itd.
Pokoje z łazienkami i Tv:)
Do centrum 25 minut pieszo

_________________
Pozdrawiam Dorota


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 07, 2007 7:49 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pn lip 10, 2006 7:11 pm
Posty: 907
Lokalizacja: Białystok
kruszynka napisał(a):
Ktoryś juz raz korzystam z tej kwatery

potwierdzam, byłem u pani Stasi 2 razy, warto skorzystać
ostatnio poleciłerm koledze, wrócił zadowolony :)

_________________
Marek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 09, 2007 9:02 am 
Nowy

Dołączył(a): N lip 08, 2007 11:21 am
Posty: 29
a czy ktoś z Was nocował może tutaj?

http://www.noclegi.zakopaneonline.pl/?a ... ekt&id=504

właśnie zarezerwowałam dla nas, dziś mam wpłacać zaliczkę, ale może ktoś mnie odwiedzie od tego jeszcze :twisted:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 09, 2007 12:23 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Wt lip 26, 2005 3:35 pm
Posty: 366
Lokalizacja: Warszawa
Aguśka spokojnie możesz wpłacać, właściciele mili, pokoje fajne i czyste i ogólnie bardzo przyjemnie, do dworca jakieś 15 minut marszu :), znajomi lądują tam co roku już od kilku lat :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 09, 2007 1:01 pm 
Nowy

Dołączył(a): N lip 08, 2007 11:21 am
Posty: 29
dzięki bardzo, czyli mogę spać spokojnie ;-))))

okolice znam, mieszkałam na Chramcówkach i Do Samków - uważam ten kawałek Zakopca za idealny na miejsce kwaterowania ;)

pozdrawiam :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 14, 2007 6:29 pm 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 07, 2007 6:41 pm
Posty: 100
Lokalizacja: Kościan/Poznań
Czy ktoś z Forumowiczów nocował w willi "Jodła" w Zakopanem?
http://www.noclegi.biz/opis.php?ile=2&k ... 55963&nr=0

wszelkie opinie mile widziane :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 15, 2007 9:08 am 
Swój

Dołączył(a): Pn cze 11, 2007 4:05 pm
Posty: 50
Lokalizacja: Lublin
Witam wszystkich!
i ja mam podobne zapytanie odnośnie noclegu na ulicy Antałówka na Wierch 17 (stara nazwa ulicy to Antałówka 9b) u pana K. Hołowacza, wybieram sie w połowie sierpnia :mrgreen:
pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 21, 2007 9:23 am 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 19, 2007 5:14 pm
Posty: 103
Lokalizacja: Kraków
Mam pytanie:
Czy ktoś jechał do Zakopanego w ciemno, bez choćby wstępnej rezerwacji i wynajął pokój od ludzi biegających po dworcu z tabliczkami "Pokoje"? Jak to wygląda jeśli chodzi o cenę, warunki itp.?
Z góry dzięki za odpowiedzi.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 21, 2007 9:38 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 05, 2005 9:12 am
Posty: 6269
Lokalizacja: Warszawa/Skierniewice
Paweł_ napisał(a):
Czy ktoś jechał do Zakopanego w ciemno, bez choćby wstępnej rezerwacji i wynajął pokój od ludzi biegających po dworcu z tabliczkami "Pokoje"? Jak to wygląda jeśli chodzi o cenę, warunki itp.?

Raz się zdarzyło, złapalismy gościa który stał z taką tabliczka pod Tesco, ogólnie wszystko wporządku. Dostaliśmy pokój, warunki możliwe, cena nie pamięam dokładnie ale chyba 20zł na noc.

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek

___________
..Umiem być ciszą, Kończę się w twoim śnie, Ostatnie echo jest ciszą to miejsce gdzie kończy się twoje spojrzenie..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 21, 2007 2:48 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pt lis 04, 2005 7:38 pm
Posty: 4278
Lokalizacja: Buk
Ja raz pojechałam z kumpela w ciemno,ale odpuściłyśmy sobie tabliczkowych tylko chodziłysmy po kwaterach i pytałyśmy czy sa wolne miejsca-2h nam to coprawda zajeło,ale opłaciło sie :alien:

_________________
Jak mówię,że wybaczam to nie znaczy,że zapomnę.

http://chomikuj.pl/hania.ratmed
http://7000.pl/index.php?page=wyprawy&o ... p=himalaje


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1684 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 57  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL