Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 16, 2024 10:33 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6905 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121 ... 231  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 13, 2012 1:06 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Uzytkowniku m__s - tak pisząc w skrócie - nie brnij dalej w odpowiedzi do odpowiedzi na Twą wypowiedź. Po prostu walnełeś jedną z większych głupot ostatnimi czasy. Popraw się.

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 13, 2012 1:09 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 6:19 pm
Posty: 3425
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
m__s napisał(a):
Czasami się zastanawiam czy Ci starsi ludzie nie maja wyobraźni?

Góry nie znają ograniczeń wiekowych. Podobnie można by powiedzieć o wspinaczach i wszystkich innych turystach, bo przecież wiadomo że góry są niebezpieczne, podobnie jak np. prowadzenie samochodu.

m__s napisał(a):
nie oszukujmy się sprawność fizyczna już nie jest taka sama jak kiedyś, albo nie wchodzić na tak wysokie szczyty. Co jak co, ale dla takiego dziadka wejście na Ciemniaka to na pewno spory wysiłek.

Oooo chłopaku... nie wiesz co mówisz... nie mierz wszystkich swoją miarą, bo są takie dziadki i starsze, które jeszcze by Ciebie, a nawet większych kozaków zabiegały po górach, że o wspinie nie wspomnę... Masz wątpliwości? to zachęcam do zapoznania się z sylwetką np. Władysława Cywińskiego.

_________________
Zesraj się, a nie daj się...:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 13, 2012 1:15 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 09, 2012 2:17 pm
Posty: 2995
Lokalizacja: Kraków
Łukasz T napisał(a):
Uzytkowniku m__s - tak pisząc w skrócie - nie brnij dalej w odpowiedzi do odpowiedzi na Twą wypowiedź. Po prostu walnełeś jedną z większych głupot ostatnimi czasy. Popraw się.


Ok :roll:

PrT napisał(a):
m__s napisał(a):
nie oszukujmy się sprawność fizyczna już nie jest taka sama jak kiedyś, albo nie wchodzić na tak wysokie szczyty. Co jak co, ale dla takiego dziadka wejście na Ciemniaka to na pewno spory wysiłek.

Oooo chłopaku... nie wiesz co mówisz... nie mierz wszystkich swoją miarą, bo są takie dziadki i starsze, które jeszcze by Ciebie, a nawet większych kozaków zabiegały po górach, że o wspinie nie wspomnę... Masz wątpliwości? to zachęcam do zapoznania się z sylwetką np. Władysława Cywińskiego.


Ja raczej mierze wszystko miarką starszych ludzi, których widuje w swoim otoczeniu. Nie twierdze, że nie ma takich, bo na bank, niektórzy by mnie mocno zdziwili :) Oczywiście nie można generalizować :!: Wystarczy choćby przykład dziadka co bił jakiś tam rekord w skoku o tyczce w dosyć podeszłym wieku :)
Znalazłem: http://www.youtube.com/watch?v=pX9h5PVN ... r_embedded

Jak skończę pracę to na pewno poczytam o Cywińskim :!:

_________________
blog.marcinszymkowski.pl

"W warunkach normalnych najwięcej pomaga technika. Natomiast w sytuacjach wyjątkowych najważniejszy jest hart ducha." - Walter Bonatti


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 13, 2012 1:35 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn lut 11, 2013 4:09 pm
Posty: 9871
Lokalizacja: FCZ
m__s napisał(a):
Jak skończę pracę to na pewno poczytam o Cywińskim :!:


:shock:
naprawdę warto to nasz słynny bobsleista z Nagano...

_________________
NIE MA LEPSZEGO OD MIĘGUSZA WIELKIEGO!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 13, 2012 1:41 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
m__s napisał(a):
Jak skończę pracę to na pewno poczytam o Cywińskim


To poszukaj jeszcze o Januszu Chmielowskim i zmarłym niedawno dr Ryszardzie Schrammie.

PS.
Jestem właśnie jednym z takich "dziadków". Znam swoje możliwości i swoje ograniczenia i się do nich stosuję. A dziadkiem to jestem dla swoich wnuków i nikogo innego. Zapene ten pan z Ciemniaka też.

_________________
Mój kanał na YouTube: https://studio.youtube.com/channel/UC7G ... DING%22%7D
Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 13, 2012 1:55 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 6:19 pm
Posty: 3425
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
! napisał(a):
naprawdę warto to nasz słynny bobsleista z Nagano...

Zapomniałeś dodać, że wygrywał pomimo zjeżdżania na oponie od malucha... :shock:

_________________
Zesraj się, a nie daj się...:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 13, 2012 1:58 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 5:35 pm
Posty: 7568
Lokalizacja: z lasu
PrT napisał(a):
! napisał(a):
naprawdę warto to nasz słynny bobsleista z Nagano...

Zapomniałeś dodać, że wygrywał pomimo zjeżdżania na oponie od malucha... :shock:
...bez powietrza...



m__s durnyś, oj durnyś... Znam osobiście jeszcze gościa - Kania Zbigniew - chciałbym być w połowie tak sprawny po 30-tce jak on po 60-ce, no a W. Cywiński to już w ogóle poza klasyfikacją.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 13, 2012 3:49 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 2:19 pm
Posty: 350
Daleko nie trzeba szukać. Ja ze swoim Ojcem(dziadkiem rocznik 1952)
Złoiliśmy przed miesiącem Polski Grzebień startując ze Smokowca, kończąc na Łysej Polanie. Do tego w noc poprzedzającą piwkował do północy na Krupówkach:) Więc tu mi Ciemniakiem dziadków nie strasz :lol:
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 13, 2012 5:04 pm 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
maciej76 napisał(a):
Daleko nie trzeba szukać. Ja ze swoim Ojcem(dziadkiem rocznik 1952)
Złoiliśmy przed miesiącem Polski Grzebień startując ze Smokowca, kończąc na Łysej Polanie. Do tego w noc poprzedzającą piwkował do północy na Krupówkach:) Więc tu mi Ciemniakiem dziadków nie strasz :lol:


Mój mąż (rocznik 1950) z palcem w nosie i paląc papierosa oraz będąc na dużym kacu wykończyłby na podejściu takich przyjemniaczków jak m__s.

Śmiem uważać że ludzie starsi zwykle lepiej znają swój organizm, jego ograniczenia i wiedzą na co sobie mogą pozwolić a na co nie.
Przez to rzadziej ulegają wypadkom niż osoby w wieku około 20 lat.

Wystarczy zajrzeć do statystyk.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 13, 2012 8:58 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 09, 2012 2:17 pm
Posty: 2995
Lokalizacja: Kraków
Markiz napisał(a):
Jestem właśnie jednym z takich "dziadków". Znam swoje możliwości i swoje ograniczenia i się do nich stosuję. A dziadkiem to jestem dla swoich wnuków i nikogo innego. Zapene ten pan z Ciemniaka też.


Jeśli poczułeś się urażony to przepraszam. Nie taki był "przekaz" mojego posta a już na pewno nie chciałem uogólniać to raz a dwa, widać, że faktycznie oceniłem trochę źle wiek. Z resztą już nie pierwszy raz. Kiedyś powiedziałem coś podobnego przy szefowej, która poruszyła się, że przecież jej mąż (szef) ma prawie 50 lat a ja mówię o "starszych ludziach" po 50-tce :)

Ciężko mi ocenić wiek i sprawność fizyczna. Z drugiej strony mówiąc dziadek nie miałem na myśli nic złego, wybacz! :oops:

Kaytek napisał(a):
m__s durnyś, oj durnyś... Znam osobiście jeszcze gościa - Kania Zbigniew - chciałbym być w połowie tak sprawny po 30-tce jak on po 60-ce, no a W. Cywiński to już w ogóle poza klasyfikacją.


Wiesz co, ja nie chciałem uogólniać, ale tak zostało to odebrane :) Też znam gościa, co ma ponad 70 lat a takie rzeczy robił, że tylko pozazdrościć mu krzepy i sprawności fizycznej. Ja pewnie nawet nie dożyję tego wieku a co tu dopiero mówić o takiej sprawności.

maciej76 napisał(a):
Daleko nie trzeba szukać. Ja ze swoim Ojcem(dziadkiem rocznik 1952)
Złoiliśmy przed miesiącem Polski Grzebień startując ze Smokowca, kończąc na Łysej Polanie. Do tego w noc poprzedzającą piwkował do północy na Krupówkach:) Więc tu mi Ciemniakiem dziadków nie strasz :lol:
Obrazek


Powiem tak. Po tym zdjęciu nie dałbym Twojemu ojcu 60-tki :) Jak widać, po raz kolejny wychodzi na to, że powyżej 40-stki ciężko mi już kogoś wpasować w jakiś przedział wiekowy! A co do Twojego taty to tylko pogratulować kondycji, wytrwałości i chęci. Sam bym chciał w wieku 60+ śmigać jeszcze po górach.

Basia Z. napisał(a):
Mój mąż (rocznik 1950) z palcem w nosie i paląc papierosa oraz będąc na dużym kacu wykończyłby na podejściu takich przyjemniaczków jak m__s.

Śmiem uważać że ludzie starsi zwykle lepiej znają swój organizm, jego ograniczenia i wiedzą na co sobie mogą pozwolić a na co nie.
Przez to rzadziej ulegają wypadkom niż osoby w wieku około 20 lat.

Wystarczy zajrzeć do statystyk.


Basia, nie generalizuj, tak jak ja nie chciałem. Nie znam Twojego męża, ale Ty też nie znasz mnie. Uwierz, że też na pewni nie jednym bym Cię zdziwił :) Jednak jeśli faktycznie tak jest, to tylko pogratulować! :) I również piszę po raz kolejny, że nikogo nie chciałem urazić :oops:

Co do młodych ludzi, to teraz są takie czasy, że głównie młodzi ludzie wolą siedzieć przed komputerem lub iść gdzieś gdzie nie specjalnie trzeba się zmęczyć, bo przecież im się nie chce. Gdzieś był artykuł nie tak dawno, ile to osób w szkołach ćwiczy na wf-ie a ile ma zwolnienia i ściemniają, że są chorzy i nie mogą ćwiczyć. Śmiech na sali...

Koniec końców, co do linka, który wkleiłem, to chciałem powiedzieć, że zdziwiło mnie to, że ten gość był tam tak późno bo wydaję mi się, że się trochę przeliczył, czasu mu nie starczyło i pewnie chcąc "przycisnąć" trochę się przeliczył...

Z tego miejsca pozdrawiam wszystkich 60+ latków chodzących po górach! :D 8)

_________________
blog.marcinszymkowski.pl

"W warunkach normalnych najwięcej pomaga technika. Natomiast w sytuacjach wyjątkowych najważniejszy jest hart ducha." - Walter Bonatti


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 13, 2012 9:56 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pt lis 11, 2005 3:23 pm
Posty: 1214
m__s napisał(a):
Czasami się zastanawiam czy Ci starsi ludzie nie maja wyobraźni?

Zdziwiłbyś się, mają większą niż wy młokosi

m__s napisał(a):
na chwilę obecną wydaje mi się, że 62lata to całkiem sporo.

jak dobrze, że tylko ci się wydaje, bo farmazony sadzisz :evil:

Jestem niezwykle spokojna "babcia" ale wkurzyłeś mnie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 14, 2012 7:08 am 
Swój

Dołączył(a): Pn cze 11, 2007 4:05 pm
Posty: 50
Lokalizacja: Lublin
jak co roku w okresie wakacyjnym gdy wybieram się w tatry zaglądam na forum, a tu nie zmiennie polskie piekiełko, to forum to jedno z najbardziej chamskich jakie odwiedziłem :lol: , co po niektórzy są gorsi niż politycy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 14, 2012 7:13 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... ora_i.html


Cytuj:
to forum to jedno z najbardziej chamskich jakie odwiedziłem , co po niektórzy są gorsi niż politycy


Które to te inne chamskie ?

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 14, 2012 7:42 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 31, 2007 9:46 pm
Posty: 4469
Lokalizacja: GEKONY
maciej76 napisał(a):
Daleko nie trzeba szukać. Ja ze swoim Ojcem(dziadkiem rocznik 1952)
Złoiliśmy przed miesiącem Polski Grzebień startując ze Smokowca, kończąc na Łysej Polanie. Do tego w noc poprzedzającą piwkował do północy na Krupówkach:) Więc tu mi Ciemniakiem dziadków nie strasz :lol:
Obrazek


QFA! Kolejną vlepe jakiś gnojek zdarł!

_________________
A ja dalej jeżdżę walcem, choćby pod wałek trafić miał cały świat.

http://summitate.wordpress.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 14, 2012 8:19 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 05, 2010 9:29 am
Posty: 2318
Lokalizacja: Radom
Łukasz T napisał(a):
Rogerusie - pewno było tak, że i chłopiec nie został upilnowany przez opiekunów, i pewno sztywnoportkowiec zapieprzał o wiele za szybko przy takiej ilości turystów.

całkiem możliwe Łukaszu.


jerrik1 napisał(a):
jak co roku w okresie wakacyjnym gdy wybieram się w tatry zaglądam na forum, a tu nie zmiennie polskie piekiełko, to forum to jedno z najbardziej chamskich jakie odwiedziłem :lol: , co po niektórzy są gorsi niż politycy

i .uj, ale ładnie tańczymy.

P.S. 1. wypieprzaj z tym porównaniem do polityków. aż tacy nie jesteśmy, nie ten poziom.
P.S. 2. chcesz się bić?


m_s - pamiętaj, że im człowiek starszy, tym wytrzymalszy.
biegaj po górach, trenuj i ćwicz. będziesz w wieku 60+ zadziwiał młokosów na szlakach.

_________________
Każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem TDI
Rosja to nie kraj, to stan umysłu
"Pierwsza decyzja, jaką w okresie zdobywania sprzętu musi podjąć wspinacz z gotową do użycia kartą kredytową..."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 14, 2012 8:26 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 5:35 pm
Posty: 7568
Lokalizacja: z lasu
rogerus72 napisał(a):
P.S. 1. wypieprzaj z tym porównaniem do polityków. aż tacy nie jesteśmy, nie ten poziom.
P.S. 2. chcesz się bić?
Ja tam koledze nic nie odpowiem, bo i tak ostatnie dwa "wyp.ierdalaj" któryś admin mi wyciął... Pomrocznik???? Tomek????? To nie ludzie - to wilki.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 14, 2012 9:13 am 
Swój

Dołączył(a): N cze 29, 2008 12:53 pm
Posty: 40
Lokalizacja: Kraków
http://24tp.pl/index.php?mod=news&strona=1&id=16212


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 14, 2012 9:15 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 26, 2012 9:09 pm
Posty: 377
Lokalizacja: Zachód Polski
właśnie to samo przeczytałam tylko, że w tygodniku podchalańskim, masakra ...

_________________
"Nie wystarczy zatem być raz na górze i powiedzieć, że widziałem wszystko to co ma nam ona do pokazania, bo każde kolejne wejście na jej szczyt jest zazwyczaj nowym okryciem, doznaniem, czy po prostu zdobyczą dla serca i ducha".


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 14, 2012 9:19 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 6:19 pm
Posty: 3425
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
jerrik1 napisał(a):
to forum to jedno z najbardziej chamskich jakie odwiedziłem

To jeszcze mało widziałeś w życiu... :roll: Poza tym nie myl ducha forum z chamstwem... Poza tym jeżeli jest tutaj tak strasznie to po co jak sam piszesz odwiedzasz je co roku? Może czas zmeinić "lokal"... :scratch: W sumie to jest inne forum... taki kulturalne mocno... :roll:
Cytuj:
Ja tam koledze nic nie odpowiem, bo i tak ostatnie dwa "wyp.ierdalaj" któryś admin mi wyciął

Echhh cenzura jak na brytanie... :mrgreen:

_________________
Zesraj się, a nie daj się...:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 14, 2012 9:22 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 26, 2012 9:09 pm
Posty: 377
Lokalizacja: Zachód Polski
Łukasz T napisał(a):
Rogerusie - pewno było tak, że i chłopiec nie został upilnowany przez opiekunów, i pewno sztywnoportkowiec zapieprzał o wiele za szybko przy takiej ilości turystów.


sztywnoportkowiec :)

_________________
"Nie wystarczy zatem być raz na górze i powiedzieć, że widziałem wszystko to co ma nam ona do pokazania, bo każde kolejne wejście na jej szczyt jest zazwyczaj nowym okryciem, doznaniem, czy po prostu zdobyczą dla serca i ducha".


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 14, 2012 10:18 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 05, 2007 8:49 pm
Posty: 6331
Lokalizacja: Kraków
Pamiętam jak w lutym zaginął 19-latek. Prawdopodobnie to jego ciało znaleziono pod Myślenickimi Turniami:
http://www.tygodnikpodhalanski.pl/?mod=news&id=14902
Niech spoczywa w spokoju [*].


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 14, 2012 8:41 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr lut 14, 2007 12:37 pm
Posty: 2069
Lokalizacja: Sama już nie wiem
http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/6 ... ,id,t.html

Cytuj:
- Tam, przy łańcuchach, spotkali 8-letniego chłopca, który samotnie stał. Mówił, że czeka na tatę - relacjonuje Tomasz Wojciechowski, ratownik dyżurny TOPR.Okazało się, że ojciec zostawił chłopca, bo poszedł przeprowadzać przez łańcuchy swojego drugiego syna. - Potem udało nam się z ojcem skontaktować. Powiedział, że jeden z synów wędruje bezpiecznie z jakimiś przygodnie spotkanymi ludźmi, a on wrócił po drugiego chłopca, by go bezpiecznie przeprowadzić przez trudny szlak - wyjaśnia Wojciechowski.

Drugie zgłoszenie TOPR otrzymał od dyspozytora medycznego, który z kolei został zaalarmowany przez ojca trojga dzieci. -Rodzice, przy niesprzyjającej pogodzie, wybrali się na trasę z Doliny Pięciu Stawów do Morskiego Oka z 1,5-rocznym, 4-letnim i 7-letnim dzieckiem. Były one zmarznięte i przemoczone - mówi Wojciechowski.

_________________
MOTYLA NOGA


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 14, 2012 9:23 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4266
Lokalizacja: Łódź
Mnie Tatko zabrał na Giewont kiedy miałam lat 10 po czym okazało sie, ze sam miał problemy ze schodzeniem a mnie pomagał obcy facet. Ale przez takie sytuacje Góry z dziecinnych lat pamietam jakby wyrażniej


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 15, 2012 6:06 pm 
Nowy

Dołączył(a): Cz kwi 28, 2011 5:40 am
Posty: 3
Lokalizacja: Katowice
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... ale=kielce


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 15, 2012 6:36 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4266
Lokalizacja: Łódź
Koszmar Współczuję synowi


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 15, 2012 10:17 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 21, 2012 5:49 pm
Posty: 453
Lokalizacja: Kraków
Praktycznie w każdym tygodniu coś takiego ma miejsce. Szkoda ludzi, szkoda...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 16, 2012 9:13 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 05, 2010 9:29 am
Posty: 2318
Lokalizacja: Radom
http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-s ... nId,628586

w przyszłym roku 1% proszę przekazywać na Śmigło.

_________________
Każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem TDI
Rosja to nie kraj, to stan umysłu
"Pierwsza decyzja, jaką w okresie zdobywania sprzętu musi podjąć wspinacz z gotową do użycia kartą kredytową..."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 16, 2012 12:43 pm 
Swój

Dołączył(a): Cz cze 28, 2012 3:30 pm
Posty: 30
Lokalizacja: Nowy Sącz
masakra, to BARDZO zła wiadomość, ale co teraz? będą wzywac horską jak będzie jakis poważny wypadek?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 16, 2012 1:28 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11090
Lokalizacja: Poznań
Cytuj:
Kamień uderzył w wirnik: Śmigłowiec TOPR unieruchomiony w Tatrach. Zobacz zdjęcia znad Zielonego Stawu
Śmigłowiec Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego uległ awarii podczas wczorajszej akcji na Kościelcu. Uszkodzona maszyna została awaryjnie posadzona nad Zielonym Stawem Gąsienicowym. Jutro ma się rozpocząć naprawa.

http://www.tygodnikpodhalanski.pl/?mod= ... 1&id=16232

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 16, 2012 5:10 pm 
Swój

Dołączył(a): So lut 12, 2011 2:03 pm
Posty: 39
Lokalizacja: Łódzkie
Dla mnie to w ogóle nie do pomyślenia, żeby TOPR, który praktycznie codziennie ma jakieś interwencje, posiadał na wyposażeniu tylko jeden helikopter. No ale wiadomo, że wszystko rozbija się o pieniądze.
Ponoć w razie potrzeby nasz TOPR może liczyć na pomoc słowackiej służby.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6905 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121 ... 231  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 35 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL