Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Pn cze 24, 2024 12:55 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 123  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 16, 2007 8:15 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr lut 14, 2007 12:37 pm
Posty: 2069
Lokalizacja: Sama już nie wiem
Jednak zdecydowałam się jechać w tym roku do Smokovca. I teraz mam problem bo gdzie to nie zadzwonie(chodzi o tanie kwatery prywatne)pod numery znalezione w internecie tam wszedzie brak wolnych miejsc... :(

Szukając w internecie mam już wrażenie że kręcę się wkólko. Nie wiem już co wpisywać w google :( :mur:
Jeśli ktoś z Was posiada numer telefonu do jakiejś kwatery(której np.nie ma w internecie)po 25-35zł/osobonoc, w każdym Smokovcu (prócz Dolnego) to bardzo proszę o pomoc... :bowdown:

_________________
MOTYLA NOGA


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 17, 2007 8:52 am 
Nowy

Dołączył(a): Pn lip 24, 2006 12:41 pm
Posty: 20
Trauma dla czego nie pasuje ci Dolny Smokowiec? Jest tu bardzo spokojnie, ze centrum smokowca z buta ok 20 min. Do stacji Pod Lesom srednio ok 5 min. czynne 2 sklepy, 1 piwiarnia. Poza tym administracyjnie jeat to Nowa Leśna, ale tubylcy nazywaja to Małym Smokovcem. Jest tu kilka pensjonatów o różnej rozpiętości cenowej. W zeszłym roku były też budowane. Można szukać również kwater prywatnych.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 17, 2007 9:13 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr lut 14, 2007 12:37 pm
Posty: 2069
Lokalizacja: Sama już nie wiem
Zależy mi na tym, żeby przystanek elektriczki był niedaleko. Już o tym pisałam wcześniej. Jedzie ze mną osoba b. słaba kondycyjnie żeby wypocząć i ma takie wygórowane życzenia.Mnie też to wnerwia ale muszę to uszanować :? :x

_________________
MOTYLA NOGA


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 17, 2007 10:40 am 
Nowy

Dołączył(a): Pn lip 24, 2006 12:41 pm
Posty: 20
Wejdź na http://www.tatry.sk/
Zakwaterowanie - Nowa Leśna
Domy rodzinne Vila Montana brak cennika
Pensjonaty - Penzion Petko cennik jest ale drogo
Są to dwa przykłady niby z NOWEJ LEŚNEJ ale są na totalnym obrzażu ze Smokovcem.
Jadąc ze Smokovca do Popradu skręcasz przy motorest (chyba) Rajmund w lewo. Po skręcie lewa strona to Smokoviec a prawa to Nowa Leśna, całkiem inna niż ta opisywana wielokrotnie w postach. Dzielnica nowobogackich i kilku "biedaków". Kiedyś kilka lat temu miałem zaklepane lokum w Gerlachovie. Zmieniłem zdanie i szukałem właśnie w rejonie Smokowca przy stacji Pod Lesom. Jest tam kilka pensjonatów, kwater - i nie maja chyba pełnego obłożenia. Mały Smokowiec w tym czasie powstawał. Nie szukałem nic więcej bo miałem już metę. W zeszłym roku było budowanych sporo nowych pensjonatów na wysokości motorestu Rajmund skręcając w prawo. Są to tereny po dawnym lesie. Musisz poprostu poszukać, napewno znajdziesz.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 17, 2007 10:57 am 
Nowy

Dołączył(a): Wt lip 17, 2007 10:33 am
Posty: 6
Lokalizacja: Wołomin
Witam
Jestem nowy na tym forum i jak obyczaj dobry każe chciałem interesujące mnie informacje odszukać w archiwum. Niestety, ilość postów jaka mi się "wysypała" po wstukaniu w "szukaj" jest ooooogroooomna, próbowałem je czytać ale się już zmęczyłem.
Tak więc pozwolę sobie zapytać Was, drodzy forumowicze o Rysy od Słowackiej strony.
Wybieram się pod koniec lipca na Słowację (do Spiskiego Czwartku) niedaleko Słowackiego Raju. Słowacki Raj oblazłem w zeszłym roku a teraz mam chęć na coś poważniejszego, czyli Rysy.
Czy damy radę (żona + 15 letni syn) wejść i zejść z Rysów w ciągu jednego dnia ?
Ile czasu nam to może zająć?
Z kąd najlepiej rozpocząć wędrówkę i jakim szlakiem aby zdążyć,
wszak będziemy musieli najpierw dojechać ze Spiskiego Czwartku.
Nadmieniam, że jesteśmy odpowiedzialnymi turystami (ekwipunek i ubiór) a i kondycyjnie też zapewne damy radę. Czytałem gdzieś, że wejście od Słowackiej strony jest łatwiejsze, czy macie jakieś dobre rady przy wchodzeniu na te(n) szczyt(y) ?

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 17, 2007 11:00 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Najlepiej z okolic Popradzkiego Stawu. Tam jest tylko jeden szlak na Rysy. Dacie radę. A poszukaj dokładnie w dziale Tatry. Chyba nawet na tej stronie to będzie.


O, proszę bardzo :

http://forum.turystyka-gorska.pl/viewtopic.php?t=2267

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 17, 2007 11:02 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr lut 14, 2007 12:37 pm
Posty: 2069
Lokalizacja: Sama już nie wiem
Najgorsze jest to że znajduję niby tanią kwaterę w necie - reklamują się że "tylko 220sk za noc od osoby" - dzwonię i dowiaduję się, że "to niemożliwe bo zawsze mają po 400sk-450sk".

Chciałam jechać na "pewniaka" i mieć rezerwację, gdyż na miejscu będę późnym wieczorem (tego samego dnia planuję zejść z Rawki w Bieszczadach) i nie będę miała czasu na szukanie "w ślepo".

Wczoraj cały dzień szukałam, dziś od rana to samo... znalazłam coś takiego jak penzion Partizan(ciągle się zastanawiam bo nocleg tam jest po 350sk - 400sk a myślę że mogę spać taniej na kwaterze)w Hornym Smokovcu, znalazłam jeszcze stronę www.privat-tatry.com i będę dzwonić.
Jak znajdę jakiś "punkt zaczepienia" w postaci zajętej już kwatery to właściciel na pewno przekieruje mnie do sąsiada który ma wolne pokoje, jednak ciągle nie mogę znaleźć takiego punktu...

Ponawiam moją prośbę - jeśli ma ktoś numer telefonu do taniej kwatery w Smokovcach na lini elektriczki to proszę o numer telefonu.

_________________
MOTYLA NOGA


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 17, 2007 2:43 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn lip 24, 2006 12:41 pm
Posty: 20
Sprawdź w Górnym Smokowcu http://www.datatravel.sk/regions/tatry/hjunior.html
może jest lepsza strona.
Byłem tam kupe lat temu. Był remon więc napewno się zmieniło. do stacji masz 2 -3 minuty, a i rydze mozna po drodze zebrać. Na terenie był wtedy bufet i jadłodajnia.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 17, 2007 4:24 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr lut 14, 2007 12:37 pm
Posty: 2069
Lokalizacja: Sama już nie wiem
http://www.hotelyms.sk/sk/smokovec_main.htm znalazłam nowszą stronę. Nie wydaje mi się by mieli tanio ale spróbuję i zadzwonię. Dziękuję.

_________________
MOTYLA NOGA


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 17, 2007 5:55 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr lut 14, 2007 12:37 pm
Posty: 2069
Lokalizacja: Sama już nie wiem
Nie ma takiego numeru... :?

_________________
MOTYLA NOGA


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 17, 2007 9:32 pm 
Weteran

Dołączył(a): Pt lut 03, 2006 10:16 am
Posty: 129
Lokalizacja: gdzies w wielkopolsce
blaza napisał(a):
Słyszałem też coś o busach, które odjeżdzaja do Łomnicy z Łysej Polany po stronie słowackiej?
Moze ktos to potwierdzic lub zaprzeczyc?


nie sprawdzalem jaka jest czestotliwosc kursowania busow,ale takowe kursuja,ja mieszkalem w Javorinie u wejscia do Doliny Javorowej i
podrozowalem slowackimi autobusami odpowiednik naszego pks

http://idos.cz/JRCis.asp

_________________
Tatry lekiem na wszystko


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 17, 2007 9:51 pm 
Weteran

Dołączył(a): Pt lut 03, 2006 10:16 am
Posty: 129
Lokalizacja: gdzies w wielkopolsce
blaza napisał(a):
Witam!
Mam pytanie:
Jak z Zakopanego lub Krakowa najlepiej dojechac do Tatrzańskiej Łomnicy środkami publicznego transportu?
Ma ktoś jakies namiary tam na tanie noclegi?
pozdrawiam


http://www.vysoketatry.com/grand.html

ja mieszkalem w Javorinie,jesli planujesz przejscia tatr z jednej na druga strone to ten nocleg jest super,rano wyjazd 7.10 z Javoriny w kierunku
Smokovca ,
robilem trasy ze Smokovca,Tatrianskiej Polianki,Biela Voda,z przejsciem
do JAVORINY,fantastyczne calodniowe wyprawy

_________________
Tatry lekiem na wszystko


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 23, 2007 7:49 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn cze 18, 2007 11:57 am
Posty: 26
Witam!
Mam pytanko do tych co byli ostatnio na Słowacji:
- ile kosztuje litr 95?
- jaka jest cena papierosów (w tamtym roku l&m były droższe niż nasze)
- ile kosztuje średnio obiad?
Dzięki i pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 24, 2007 12:31 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn lut 11, 2013 4:09 pm
Posty: 9871
Lokalizacja: FCZ
artekk napisał(a):
Witam!
Mam pytanko do tych co byli ostatnio na Słowacji:
- ile kosztuje litr 95?
- jaka jest cena papierosów (w tamtym roku l&m były droższe niż nasze)
- ile kosztuje średnio obiad?
Dzięki i pozdrawiam.

litr paliwa tanszy niz u nas o około 30-40 gr jesli sie nie myle
papierosów nie pale 8)
dobrze mozna zjesc i popic piwkiem w 15zł juz

_________________
NIE MA LEPSZEGO OD MIĘGUSZA WIELKIEGO!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 24, 2007 5:39 am 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 09, 2006 6:34 pm
Posty: 192
Lokalizacja: Warszawa
JA wiem że fajki były drogie, bo rok temu mój tata kupował Marlboro i tak mówił.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 24, 2007 7:19 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 13, 2005 9:37 am
Posty: 1433
Lokalizacja: Siedlce
niewiem jak 95 ale ON jest w takiej cenie jak w Zakopanem

_________________
Fuji S5 PRO || Grip || Nikon D70s || Grip || F80 || N28-100 || S30/1.4 || N80-200/2.8D ED N || SB-800 || TC Kenko x1.4Pro


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 25, 2007 7:28 am 
Nowy

Dołączył(a): Śr lip 25, 2007 7:21 am
Posty: 3
Witam, chciałbym się przywitać na wątku.
Na Słowacji byłem w zeszłym roku, w poniedziałek tam wracam.
Poprzednio - Koprowy, w tym roku - no cóż... może Rysy,, może Krywań,
napewno odwiedzę Słowacki Raj.
Nie spotkałem na wątku tematu pobierania pieniędzy z bankomatów, a ponieważ to przerabiałem w zeszłym roku, może komuś się przyda.
Otóż, brakło nam kasy, przy okazji pobytu w Popradzie, postanowiłem wypłacić kasę z bankomatu. Mam konto Inteligo. Zero problemu. Okazało się że z prowizjami zapłaciłem MNIEJ NIŻ W KANTORZE. Byłem w lekkim szoku.

Byłem też na Łomnicy. Wjechalismy pierwszym transportem. Bilety na szczyt kupione bez problemu, jednak jak wracałem z powrotem ze szczytu to bilety już były na 15 :shock: Tak, że trzeba raczej jak najwcześniej wjechać na pierwszy odcinek, żeby mieć pewność wjazdu na szczyt. Widoczki - ODJAZD. Polecam. Parkingi 160 SK na wszystkie parkingi państwowe (czy TENAPU) w Wysokich Tatrach. Benzyna w zeszłym roku była droższa niż u nas.

Odwiedziłem też Lodową Jaskinię - bardzo fajne miejsce, ładna jaskinia.

Polecam również Spiski Hrad - jest niedaleko, a robi wrażenie. Podobno warto zobaczyć wieczorkiem - jest ładnie oświetlony. Dla mnie ładniej wyglądał jak dojeżdżaliśmy do niego niż z bliska - ale cóż sprawa gustu. Jednak polecam wszystkim - ogromne zamczysko - taki Ogrodzieniec tylko w lepszym stanie i ładniej zagospodarowany.


Jechaliśmy bez noclegów - zaczepił nas Cygan w Smokowcu i zawiózł do Nowej Leśnej na kwaterę - po 25 zł/noc. Pokój z łazienką, TV - jak dla mnie bez uwag, czyściutko. A nie tacy ci Cyganie straszni jak to niektórzy opisują, ja mam pozytywne wrażenia. W tym roku nawet nie próbuję rezerwować pokoju - spokojnie na miejscu coś znajdę.

Pozdrawiam forumowiczów. Bardzo tu dużo przydatnych informacji macie. :D

I od razu mam pytanko, nigdy nie byłem w Słowackim Raju. Co byście polecili, tak, żeby zrobić w max. 6 godzin i coś ładnego zobaczyć. A i gdzie tam najkorzystniej zanocować.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 25, 2007 2:54 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn cze 18, 2007 11:57 am
Posty: 26
Grzegorz napisał(a):
najlepsza cena jest w Orońsku kilka km za Radomiem jadąc od Wawy ON ~3,50 benzyna nie wiem bo nikt u mnie nie jeździ więc nie zwracam uwagi :) za to LPG~1,72 :) Stacja nazywa się chyba Lukoil albo coś w tym stylu :)


Tydzień temu tankowałem tam 95 po 4,21.

Cytuj:
Witam, chciałbym się przywitać na wątku.
Na Słowacji byłem w zeszłym roku, w poniedziałek tam wracam.
Poprzednio - Koprowy, w tym roku - no cóż... może Rysy,, może Krywań,
napewno odwiedzę Słowacki Raj......


Jak wrócisz to daj znać po ile 95 i po ile są papierosy. (jeśli palisz oczywiście a do złego nie namawiam :wink: )


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 27, 2007 11:06 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Towarzysze ile kosztuje nocleg w Terycho Chacie i Zbójnickiej ? Łóżeczko albo gleba.

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lip 27, 2007 12:59 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Wt wrz 26, 2006 10:56 am
Posty: 1119
Lokalizacja: Warszawa
Terycho nie wiem... w czerwcu w Zbójnickiej chyba 370 Sk ze sniadaniem, 340 bez. Nieważne czy gleba czy nie gleba, ale kosztuje tyle samo. Myslę że Terinka podobnie. Najdrożej Chata pod Wagą - 420 Sk

_________________
Maciej Łuczkiewicz
http://naszegory.info - nasza strona o górskich wyprawach
http://czarnobyl1986.info - moja strona o wyprawach do "zakazanego" miejsca


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 27, 2007 1:02 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Dziękuje bardzo. Teraz 100 Sk to 12 zł. Lekko nie jest :lol:

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 30, 2007 10:30 am 
Kombatant

Dołączył(a): Śr sie 16, 2006 8:46 am
Posty: 458
Lokalizacja: Katowice
Właśnie wróciłem ze słowackich Tatr.
Od mojego ostatniego pobytu trochę się pozmieniało w elektriczce.
Piszę, bo niedawno ktoś o to pytał, a ja, jak się okazało, udzieliłem już nieaktualnej odpowiedzi.

Kiedyś było jak w PKP, tzn. jeśli na jakimś przystanku nie można było kupić biletu, lub jeśli jechało się wcześniej zanim otworzą kasy, to szło się do konduktora i on sprzedawał bilet bez prowizji.

Teraz w pociągach są automaty sprzedające bilety, ale one po pierwsze sprzedają bilet o 5 koron drożej, nawet jak na jakiejś stacji nie ma kasy (to jeszcze nie jest problem), ale po drugie są TYLKO NA MONETY.
Nie wiem co zrobić jak ktoś nie ma monet (ja akurat miałem), ale pewnie mu konduktor sprzeda jeszcze drożej :?:

Na stacjach są za to ogłoszenia, że należy nabywać "cestowne blokowe listki". Są to bilety in blanco (bez konkretnej trasy i dnia).
Ja widziałem jednorazowe po 10 i 20 koron (można sobie złożyć i skasować nominał odpowiedni do przebywanej trasy).
Ale najlepsze są takie wielokrotnego użytku za 76 koron (na 8 przejazdów po 10 koron).
Zaginamy tyle odcinków ile jedziemy (np. 1 z Novej Lesnej do Smokovca, a 3 do Plesa) i kasujemy, aż do zużycia bloczka.
Ma to jeszcze tę zaletę, że nie trzeba za każdym razem stać w kolejce po bilet.

Edit.
Oczywiście zwyczajne bilety kupowane w kasie na konkretną trasę też dalej są.


Ostatnio edytowano Pn lip 30, 2007 10:48 am przez max, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 30, 2007 12:05 pm 
Kombatant

Dołączył(a): N sie 06, 2006 8:52 pm
Posty: 391
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Od tego roku uruchomili przedsprzedaż biletów na Łomnicę (też przy dolnej stacji kolejki w Tatrzańskiej łomnicy), czyli w praktyce wróżenie z fusów co do pogody na następny dzień...dawniej ten co przybył wcześnie rano mógł od razu wjechac na szczyt, teraz wolne bilety sa co najwyżej na późnie popoludnie :(

W tym roku nie wiedząc o tym w piekny dzionek wydrapalismy się raniutko przed pierwszą kolejką z dołu na Łomnicki staw (ze Smokowca)...pogoda super, z entuzjazmem lecimy po bilety na pierwszy kurs na czerwony wagonik...a tu zonk...pani mówi, ze może sprzedać bilet na godzine 17 lub na następny dzień :( ...zaryzykowalismy, kupilismy na nastepny dzień (napalilismy się na Łomnicę bo przed nami niebo bezchmurne...moze trafi się też pogoda w nastepny dzień...), znów wstawanie ranne, drapanie się tą samą trasą na Łomnicki staw...a tu kolejka nieczynna z powodu wiatru...(i sporo chmur tez było wiec widoki marne). Kaskę zwrócili, ale 2 niepotrzebne kursy po trasie, która dobrze znamy i już mamy jej serdecznie dość no i na Łomnicy nie byliśmy.

Jest to dobre rozwiązanie tylko dla nadzianych ludzi, co mogą n-razy wjeżdżać z dołu aż trafią na pogodę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 30, 2007 12:12 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Śr sie 16, 2006 8:46 am
Posty: 458
Lokalizacja: Katowice
! napisał(a):
przez Jurgów mozna normalnie przejechac autem?
czy musze na Łysa jechac?


Polecam wszystkim to przejście graniczne.
Żadnego ruchu ani tam, ani z powrotem.
Jedzie się drogą, mija się Jurgów a tu nagle szlaban na drodze - granica. Musiałem zjechać na bok, bo nie miałem dokumentów przygotowanych...
Droga prosta i omija się te serpentyny na Łysą Polanę i ciągnące tam busiki do Morskiego Oka.
Tylko z powrotem od słowackiej strony żadnych oznaczeń i trochę na wyczucie trzeba skręcić z głównej drogi na Podspady.
W miejscu gdzie pisze że prosto do Polski (czyli na Łysą Polanę), trzeba skręcić w prawo, na drogowskazie nie pisze Podspady, tylko jakoś inaczej.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 05, 2007 10:58 am 
Swój

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2006 5:37 pm
Posty: 41
Lokalizacja: Dębica
ma ktoś może namiary na wypozyczalnie rowerów górskich w Starym Smokovcu, Novej Leśnej lub Popradzie? Byłbym wdzięczny za info, oraz podanie ceny wypożyczenia bikea na jeden dzień.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 06, 2007 11:15 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn sie 06, 2007 11:05 pm
Posty: 2
Potrzebuje nr konta na które można wpłacać zaliczkę za nocleg w Chacie Pod Rysami może ktoś ma ? Bardzo Proszę :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 07, 2007 6:13 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Wt paź 25, 2005 4:04 pm
Posty: 1275
*


Ostatnio edytowano Pt sie 01, 2008 3:08 pm przez Stan, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 07, 2007 2:44 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn sie 06, 2007 11:05 pm
Posty: 2
Tak znam nr tel. Lecz nie mam szczęścia i nie mogę się dodzwonić. Dobrze wykręcam bo już kiedyś dzwoniłem miałem nr konta tylko gdzieś mi się zapodział 


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sie 07, 2007 6:48 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr lut 14, 2007 12:37 pm
Posty: 2069
Lokalizacja: Sama już nie wiem
agii26 napisał(a):
Od tego roku uruchomili przedsprzedaż biletów na Łomnicę (też przy dolnej stacji kolejki w Tatrzańskiej łomnicy)


Ale chodzi ogólnie o bilety do stacji pośredniej czy na sam szczyt? Jak mam rozumieć zdanie w nawiasie? Bo kiedyś było tak, że na sam szczyt można było kupić bilet dopiero w stacji pośredniej... Proszę o odpowiedź gdyż plnuje się tam wybrać za dwa tygodnie.

_________________
MOTYLA NOGA


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 08, 2007 6:39 am 
Kombatant

Dołączył(a): Śr sie 16, 2006 8:46 am
Posty: 458
Lokalizacja: Katowice
Może ja odpowiem, bo byłem tam w tym samym czasie.

Kiedyś można było kupić bilety na szczyt tylko w stacji w Skalnatym Plesie.
Teraz można kupować bilety zarówno w Skalnatym Plesie jak również na dole w mieście.

Na dole (w Tatrzańskiej Łomnicy) są trzy kasy:
- jedna tylko do Skalnatego Plesa (jak było kiedyś),
- i dwie dodatkowe (których kiedyś nie było) gdzie można kupować bilety również na sam szczyt.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 123  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL