Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 16, 2024 12:31 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187 ... 206  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt sty 17, 2017 10:38 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz maja 02, 2013 1:05 pm
Posty: 1693
(prawie) nie ma głupich pytań. Są głupie odpowiedzi.
Twój problem polega na tym, że swój sposób myslenia projektujesz na innych, a potem oskarża ich o niecne czyny :-).

Pytający zaczął myśleć z wyprzedzeniem o spacerze w weekend co nie znaczy, że decyzji tej nie przemśli raz jeszcze około np. piątku. To, że Ty tak masz nie oznacza, że jest to cecha wszystkich innych osobników homo sapiens.

Pomyślałeś o tym, że niektórzy by móc wybrać się "poza miasto" w weekend muszą z wyprzedzeniem przygotować sobie taka możliwość, nawet jeżeli ostateczną decyzję podejmą kilka dni później (np urlop, załatwienie możliwości wcześniejszego urwania się z pracy czy też późniejszego do niej dotarcia w poniedziałek)?

Cytuj:
Jeśli uważasz, że "wtorkowe" przedeptanie jest wystarczającą informacją do planowania sobotniej wycieczki w zimowych warunkach - no to co ja mogę na to poradzić?

kolejny Twoj problem - dopowiadasz sobie rzeczy, których nikt nie powiedział, ani których domyślać się nie masz podstaw.
Nikt nie powiedział, (nikt nie pomyśłał poza Tobą?), że jest to wystarczająca informacja.
Być może jest to konieczna informacja. Rozróżnienie warunków koniecznych od wystarczających to chyba matematyka/logika na poziomie szkoły podstawowej (czy jak to się teraz nazywa).

_________________
"Ostrożnie, tam przepaść!", Maria Bandrowska, 27 lipca 1914 r.
"Ile razy widziałeś schodzącą lawinę w Tatrach w grudniu?" magis, 2018


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sty 18, 2017 12:11 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 07, 2008 11:33 am
Posty: 6314
Miły Wolfie Drugi.
Serdeczne dzięki za przeanalizowanie moich - dwóch tym razem - problemów. Liczę, że przy okazji kolejnych Twoich wypowiedzi zdiagnozujesz następne... :lol:

Wolf_II napisał(a):
Pomyślałeś o tym, że niektórzy by móc wybrać się "poza miasto" w weekend muszą z wyprzedzeniem przygotować sobie taka możliwość, nawet jeżeli ostateczną decyzję podejmą kilka dni później (np urlop, załatwienie możliwości wcześniejszego urwania się z pracy czy też późniejszego do niej dotarcia w poniedziałek)?

Dlaczego tylko "niektórzy"??? Według Ciebie są tacy, którzy "by móc wybrać się poza miasto" w weekend nie muszą przygotowywać sobie takiej możliwości z wyprzedzeniem? Naprawdę - według Ciebie - kwestia "przedeptania" szlaku ustalona przed wyjazdem - któregokolwiek szlaku - jest konieczną do załatwiania urlopu, "możliwości wcześniejszego urwania się z pracy", etc.???

Rozumiem, że dokonałeś rozbioru logicznego wpisu kol. KujkiK i na tej podstawie odczytałeś również te pytania, których nie zadał. Podziwiam :)

pozdrawiam
gb 8)
ps
TPN napisał(a):
Warunki na szlakach
W części reglowej Tatr szlaki są przetarte i tylko na stromych podejściach może być ślisko. Powyżej górnej granicy lasu na większości szlaków założone są pojedyncze ślady, część z nich nie jest przetarta, w wielu miejscach potworzyły się zaspy. W partiach graniowych Tatr miejscami śnieg jest wywiany do lodu, a pod świeżym śniegiem jest bardzo twardo. Chodzenie w głębokim śniegu znacznie wydłuża i utrudnia wędrówkę, co należy uwzględnić przy planowaniu trasy.
Na terenie TPN w wielu miejscach trwa zrywka i wywóz drewna oraz inne prace leśne, między innymi w Dolinie Chochołowskiej i w Dolinie Suchej Wody. Prosimy w tych miejscach o ostrożność i stosowanie się do poleceń pracowników Parku.

tyle komunikat z 17.01.2017 roku. Oczywiście nie ma w nim szczegółowej informacji dotyczącej konkretnego szlaku. Ani - tym bardziej - spekulacji jak sytuacja będzie się przedstawiała w czasie weekendu. Można nawet założyć, że w przypadku jednego szlaku sytuacja jest diametralnie różna :)

_________________
wszystko już było - ergo: nie panikuj
http://jaskiniar.blogspot.com/
http://puzzlepamieci.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sty 18, 2017 6:29 am 
Swój

Dołączył(a): Śr wrz 18, 2013 6:45 pm
Posty: 32
Oczywiście, że biorę pod uwagę wszystkie ewentualności jednakże obserwuje prognozy pogody i póki co nie zapowiadają się opady śniegu. Do ostatniej chwili zawsze analizuje prognozy i warunki na tyle ile jest to możliwe. Zapytałam bo myślałam że może ktoś był ostatnio w Zachodnich i chciałby się podzielić swoimi spostrzeżeniami ;) Nie myślałam że taki "niewinny" post narobi takiego zamieszania ;) Z łażenia oczywiście nie mam zamiaru póki co rezygnować :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sty 18, 2017 8:40 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 07, 2008 11:33 am
Posty: 6314
:) Swoimi spostrzeżeniami to tu się dzielą wszyscy i przez cały czas :) :mrgreen: :lol: :lol:

pozdrowienia
gb 8)

_________________
wszystko już było - ergo: nie panikuj
http://jaskiniar.blogspot.com/
http://puzzlepamieci.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sty 18, 2017 1:19 pm 
Swój

Dołączył(a): Wt wrz 11, 2007 3:17 pm
Posty: 91
Lokalizacja: Kraków
Kolejne bezsensowne, nic nie wnoszące i zaśmiecające ten wątek elaboraty. Ktoś tu chyba lubi sobie nabijać licznik postów i nudzi sie w pracy/życiu. Panom już podziękujemy (gdzie jest admin??), a teraz proponuję i zachęcam, by ktoś kto był bądź wybiera się w tym tygodniu w Tatry napisał dokładnie jakie są warunki w partiach szczytowych, jaki śnieg i jak ze śladem. W tamtym tygodniu mało osób chodziło, bo była trójka, więc podejrzewam, że dopiero w tym tygodniu coś zostanie przetarte (o ile nie przewieje tego wiatr). Z góry dziękuję za odpowiedź, będę obserwował wątek, bo w weekend wybieram się w góry. I naprawdę proszę Was o powstrzymanie się od pitolenia, bo przez to człowiek po prostu TRACI CZAS na scrollowanie i analizowanie tego, czy gdzieś jednak może ktoś nie napisał czegoś ISTOTNEGO w tym steku bzdur. Dziękuję.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sty 18, 2017 3:59 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 28, 2011 9:09 am
Posty: 5456
Lokalizacja: Białystok
aitseb napisał(a):
(gdzie jest admin??)


Tego nie wiedzą nawet najstarsi górale :lol:

_________________
Wiem, że nic nie wiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sty 18, 2017 9:23 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz maja 02, 2013 1:05 pm
Posty: 1693
aitseb napisał(a):
Kolejne bezsensowne, nic nie wnoszące i zaśmiecające ten wątek elaboraty

Za to Twój post wnosi bardzo wiele, i nikt nie będzie go musiał scrollować, ani tracić czasu :P.
Drzazgę w oku bliźniego widzicie towarzyszu, ale belki w swoim to już nie ;-).

_________________
"Ostrożnie, tam przepaść!", Maria Bandrowska, 27 lipca 1914 r.
"Ile razy widziałeś schodzącą lawinę w Tatrach w grudniu?" magis, 2018


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sty 18, 2017 9:27 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 07, 2008 11:33 am
Posty: 6314
aitseb napisał(a):
bo przez to człowiek po prostu TRACI CZAS na scrollowanie i analizowanie tego, czy gdzieś jednak może ktoś nie napisał czegoś ISTOTNEGO w tym steku bzdur. Dziękuję.

Proszę bardzo :)
Zamiast "tracić czas" - można np. zadzwonić do informacji turystycznej TPN lub TOPR i zapytać. Zero "scrollowania" (cokolwiek to znaczy po polsku), zero analizowania. A co najważniejsze - dla takich Użytkowników jak Szanowny Kolega - zero irytacji, zero kontaktu ze stekiem bzdur oraz z nudzącymi się w życiu/pracy.


pozdrawiam
gb 8)

_________________
wszystko już było - ergo: nie panikuj
http://jaskiniar.blogspot.com/
http://puzzlepamieci.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sty 20, 2017 8:48 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Wt kwi 22, 2014 3:26 pm
Posty: 428
Ktoś tam się pyta czy jest przedeptane, a dziadzia w te pędy spieszy z zapytaniem czy ktoś coś bierze pod uwagę.
A g**no cię to obchodzi czy bierze. Chce dostać informację to być może ją dostanie, a co z nią zrobi i czy będzie miała decydujące znaczenie to już jego sprawa.

Jak nie masz informacji dotyczących zagadnienia to się nie wpier**laj dziadek. Trochę kultury :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sty 20, 2017 9:31 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pt cze 22, 2012 7:38 pm
Posty: 843
Lokalizacja: siem-ce; m-ce
KujkaK napisał(a):
Z łażenia oczywiście nie mam zamiaru póki co rezygnować

I nie rezygnuj, ale z zadawaniem tego typu pytań lepiej sobie odpuść, bo nie mają one większego sensu.
trebor napisał(a):
Trochę kultury

Przydałoby się.
trebor napisał(a):
Ktoś tam się pyta czy jest przedeptane

O dwunastej może być przedeptane, a o piętnastej zawieje albo popada i to co było przedeptane, będzie zawiane. Na tym polega owo zagadnienie, trebor.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sty 20, 2017 10:08 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 07, 2008 11:33 am
Posty: 6314
trebor napisał(a):
Jak nie masz informacji dotyczących zagadnienia to się nie wpier**laj dziadek. Trochę kultury

???

Tobie zależy na "trochę kultury"? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Żeś mnię młodziaku rozbawił... Się mi zajady ze śmichu na bezzębnych dziąsłach porobio, jak tak będziesz częściej...

spadówa

pozdrawiam
gb 8)
ps
a jak się będę - to coś mi zrobisz?

_________________
wszystko już było - ergo: nie panikuj
http://jaskiniar.blogspot.com/
http://puzzlepamieci.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So sty 21, 2017 11:32 am 
Kombatant

Dołączył(a): Wt kwi 22, 2014 3:26 pm
Posty: 428
Magis, zagadnienie jest takie czy było przedeptane a nie czy będzie przedeptane za trzy godziny.
Proponuję nie zadawać sobie trudu myślenia za innych. Chce takie info, to jak ktoś ma takie dane to może mu przekazać o ile będzie miał na to ochotę. A co on z tym zrobi i czy mu się to do czegoś przyda to już jego sprawa.
No ale tutaj już mundrole spieszą z odkrywczymi radami.
Gościu pisze że może pojedzie a nie że na pewno pojedzie.

Zdaje się że w zeszłym roku w okolicach Wielkiej Siklawy zginął jakiś obywatel o przeogromnej wiedzy. Poszedł w teren który znany jest z tego że lubią tam schodzić lawiny.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sty 24, 2017 10:22 am 
Swój

Dołączył(a): Śr wrz 18, 2013 6:45 pm
Posty: 32
Mam wrażenie że lepiej nie pytać o nic...
Przedeptane było, warunki idealne.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sty 24, 2017 3:59 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Wt kwi 22, 2014 3:26 pm
Posty: 428
Skoro jesteś tu od ponad trzech lat to powinieneś wiedzieć że nie warto.
Jedyne czego mogłeś i powinieneś się spodziewać to troska dziadzi (mądrali) o Twój prawidłowy tok myślenia. :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sty 24, 2017 9:46 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 07, 2008 11:33 am
Posty: 6314
trebor napisał(a):
Zdaje się że w zeszłym roku w okolicach Wielkiej Siklawy zginął jakiś obywatel o przeogromnej wiedzy. Poszedł w teren który znany jest z tego że lubią tam schodzić lawiny.

Kolego Treborze - Twoja wiedza n/t wszystkiego z pewnością przerasta wiedzę moją czy innych "obywateli o przeogromnej wiedzy", którzy poszli w różne tereny.
Krytykujesz - moją czy innych "troskę" o czyjś "prawidłowy tok myślenia" - samemu wykazując dokładnie te same symptomy. Tyle, że w stosunku do "mądrali". Co więcej uzurpujesz sobie prawo do pouczania i "wychowywania" tych "mądrali" :mrgreen:
Nie przesadzasz aby?

Znasz przyczyny wszystkich wypadków - zwłaszcza śmiertelnych - w górach. Jesteś najlepszy i najmądrzejszy. Pozostań takim i nie zniżaj się do komentowania zachowań "mądrali". Po co?

pozdrawiam
gb 8)

ps
Przepraszam, że pytam. Napisałeś:
KujkaK napisał(a):
Mam wrażenie że lepiej nie pytać o nic...
Przedeptane było, warunki idealne.


Poszedłeś bez żadnej informacji o tym czy "było przedeptane" czy też może wiedziałeś - przed wyjazdem albo przed wyjściem?
A tak w ogóle - to mógłbyś dokładniej opisać to przedeptanie?
Pod koniec lutego - być może - pojadę do Zakopanego. Taka informacja - z pierwszej ręki - z pewnością pomoże mi podjąć decyzję co do wyboru szlaku i - oczywiście - sprzętu niezbędnego do jego pokonania (tego szlaku). Mam nadzieję, że zastosujesz się do porad kol. Trebora
trebor napisał(a):
Chce takie info, to jak ktoś ma takie dane to może mu przekazać o ile będzie miał na to ochotę. A co on z tym zrobi i czy mu się to do czegoś przyda to już jego sprawa.

i będziesz miał ochotę...
Z góry dziękuję :mrgreen:

_________________
wszystko już było - ergo: nie panikuj
http://jaskiniar.blogspot.com/
http://puzzlepamieci.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sty 24, 2017 10:06 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz maja 02, 2013 1:05 pm
Posty: 1693
trebor napisał(a):
Skoro jesteś tu od ponad trzech lat to powinieneś wiedzieć że nie warto.

a właśnie, że warto, na przekór mentalnym geriatykom :P. Warto, bo:
KujkaK napisał(a):
Przedeptane było, warunki idealne.

więc info jest, a do tego dodajmy, że wg prognozy i topr na najbliższy czas nie przewidywane są opady śniegu.

_________________
"Ostrożnie, tam przepaść!", Maria Bandrowska, 27 lipca 1914 r.
"Ile razy widziałeś schodzącą lawinę w Tatrach w grudniu?" magis, 2018


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sty 25, 2017 11:13 am 
Kombatant

Dołączył(a): Wt kwi 22, 2014 3:26 pm
Posty: 428
No w tym wypadku to sam sobie odpowiedział.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sty 25, 2017 11:29 am 
Kombatant

Dołączył(a): Wt kwi 22, 2014 3:26 pm
Posty: 428
Dziadek, moja wiedza w kwestii przedeptania była żadna więc się nie wypowiadałem. Twoja była dokładnie taka sama ale oczywiście zacząłeś mędrkować.
Dobrze że ty niczego sobie nie uzurpujesz. :mrgreen:

Aha, nie jestem ogrodnik więc nie przesadzam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sty 25, 2017 4:20 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 28, 2011 9:09 am
Posty: 5456
Lokalizacja: Białystok
gb napisał(a):
A tak w ogóle - to mógłbyś dokładniej opisać to przedeptanie?


gb jak widać w formie :lol:

_________________
Wiem, że nic nie wiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sty 25, 2017 8:42 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 07, 2008 11:33 am
Posty: 6314
_Sokrates_ napisał(a):
gb jak widać w formie

W moim wieku trzeba trenować...

pozdrawiam
gb 8)

_________________
wszystko już było - ergo: nie panikuj
http://jaskiniar.blogspot.com/
http://puzzlepamieci.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sty 25, 2017 9:39 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pt maja 29, 2009 3:57 pm
Posty: 1882
Lokalizacja: Lublin
gb napisał(a):
W moim wieku trzeba trenować...

Najlepiej przedeptywując... przynajmniej jakiś pożytek będzie z tego. :D :wink:

_________________
Strząsnąć tę pisowską szarańczę.
Schetyna.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sty 25, 2017 10:11 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 07, 2008 11:33 am
Posty: 6314
Ja już za stary - i za leniwy jestem na przedeptywanie. Choć przyznam, że dawno temu torowanie sprawiało mi przyjemność :)
Teraz raczej trening intelektualny. :)
Te przekomarzanki na forum to tak żeby z wprawy nie wyjść... :mrgreen:

pozdrawiam
gb 8)

_________________
wszystko już było - ergo: nie panikuj
http://jaskiniar.blogspot.com/
http://puzzlepamieci.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sty 26, 2017 8:13 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Gdzie jest Jakub ? On by wskazał treborowi wszystkie przetarte i nieprzetarte szlaki. A potem wysłał trebora do przetarcia śladu w żlebach Kasprowego. A tak to bez Jakuba tłuszcza się panoszy.

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sty 26, 2017 10:50 am 
Kombatant

Dołączył(a): Wt kwi 22, 2014 3:26 pm
Posty: 428
Łukasz T napisał(a):
Jakby ktoś chciał się przespacerować do Żarskiej Chaty to walcie jak w dym. Cała droga od parkingu do Chaty pięknie twarda, szeroka i zachęcająca do spaceru nożnego jak i narciarskiego.


he,he poważnie! A może trzy godziny później spadł śnieg!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sty 30, 2017 11:12 pm 
Nowy

Dołączył(a): Wt gru 29, 2015 8:38 pm
Posty: 4
Witam pytanie odnośnie warunków:
1. Z piątki na Szpiglasowy Wierch do moka?
2. Z moka na Rysy?
3. Z moka na przełęcz Pod Chłopkiem?

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sty 31, 2017 8:46 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 25, 2013 5:08 pm
Posty: 661
Lokalizacja: Koluszki
mlecz788 napisał(a):
Witam pytanie odnośnie warunków:
1. Z piątki na Szpiglasowy Wierch do moka?
2. Z moka na Rysy?
3. Z moka na przełęcz Pod Chłopkiem?

Pozdrawiam


Ad.2 W weekend waliły tłumy, więc pewnie przetarte + beton.
Ad.3 Schodziłem w sobotę z Buli i był przedeptany śnieg, do Kazalincy też. Jak wyżej to nie wiem.

_________________
https://www.flickr.com/photos/156235994@N06/albums


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sty 31, 2017 1:39 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 26, 2013 7:31 am
Posty: 1616
Lokalizacja: Tarnow
velka napisał(a):
mlecz788 napisał(a):
Witam pytanie odnośnie warunków:
1. Z piątki na Szpiglasowy Wierch do moka?
2. Z moka na Rysy?
3. Z moka na przełęcz Pod Chłopkiem?

Pozdrawiam


Ad.2 W weekend waliły tłumy, więc pewnie przetarte + beton.
Ad.3 Schodziłem w sobotę z Buli i był przedeptany śnieg, do Kazalincy też. Jak wyżej to nie wiem.


Zgadza się w sobotę na Rysy szły tłumy także ścieżka to już pewnie nie jest tylko autostrada.

Co do MPpCh to trawers MSC nie chodzony trzeba iść przez MSC ślad jest (zejście ze szczytu jakiś pojedyńczy tylko już był - ale nie szedłem tam już to nie wiem jak to faktycznie wygląda). Końcówka depresji do grani to twarda lodoszreń. Wcześniej odcinek z warstwą sypkiego śniegu pod którym już lepiej związany.
Do samej Kazalnicy przedeptane są dwa warianty: górna część szlakowego nie wiem, z góry nie wyglądał zachęcająco. Drugi to przez próg w wyższych partiach Bandzioch (droga D5 z WC). Tam trzeba przejść przez mały prożek obecnie zalodzony. U góry są stare pętle zjazdowe.

_________________
flickr

------

"czekan, jak sama nazwa wskazuje - narzędzie do czekania"
Włodzimierz Firsoff
Taternik 1932 nr 3


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sty 31, 2017 2:40 pm 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt wrz 05, 2006 11:30 am
Posty: 126
Lokalizacja: Lipno
Witam

Czy na dzień dzisiejszy na drodze do Morskiego Oka zalega śnieg? Chodzi mi o to czy mogę zabrać sanki dla dziecka, czy niestety nie będzie ich po czym ciągnąć.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lut 12, 2017 4:59 pm 
Swój

Dołączył(a): Cz lip 09, 2015 6:46 pm
Posty: 37
Jakby kogoś interesowało. Wczoraj (11.02) szlak parking Chochołowska - Kończysty warunki wymarzone. Szlak przetarty, brak oblodzeń. Wejście bez użycia raków.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lut 12, 2017 6:32 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pt maja 29, 2009 3:57 pm
Posty: 1882
Lokalizacja: Lublin
ciacho23 napisał(a):
szlak parking Chochołowska - Kończysty warunki wymarzone.

Którędy ?

_________________
Strząsnąć tę pisowską szarańczę.
Schetyna.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187 ... 206  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL