Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Wt cze 04, 2024 3:16 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 880 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 30  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 10, 2006 1:34 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 9:18 am
Posty: 3112
Lokalizacja: z Manczy
Ataman napisał(a):
[
Uważam, że mamy niepowtarzalną szansę podjęcia w maju na zlocie próby "hetmanskiego" wejscia na Chłopka. oczywiscie pod światłym przewodem Bogusia :twisted: jak by to powiedział mój kumpel jeden "wali dramatem" :bowdown: :rofl_an: :bowdown:


Noo możemy spróbować :!: Do czarnego dojdziemy, a później się zobaczy. Jak będzie śnieg to mamy szansę. Tylko trzeba się przygotować.

Bartkowi przypniemy raki i będzie nas holował na miejscach ośnieżonych i zlodowaciałych. W pozostałych będziemy Go nieśli by za dużo sił nie tracił na naukę przypinania i odpinania raków. :wink:

_________________
"Posekaj, posekaj"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 10, 2006 1:35 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
pol-u napisał(a):
jak trawers "Pająka" pod czubkiem Eigeru

Jak Pająk, to spoko, można na żywca 8)
pol-u napisał(a):
Szedłem nią w tę i nazad (...) Było ciepłe lato

Lato mówisz? To skąd tyle śniegu? :shock:

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 10, 2006 1:41 pm 
k-c19 napisał(a):
[
Bartkowi przypniemy raki i będzie nas holował na miejscach ośnieżonych i zlodowaciałych. W pozostałych będziemy Go nieśli by za dużo sił nie tracił na naukę przypinania i odpinania raków. :wink:


trzeba nam pamiętać, ze ów arcyzacny wojownik będzie w ogromie przydzielonych mu zadań równiez uwieczniał tę ekspedycję na kamerce. Miejmy litość nad nim :twisted:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 10, 2006 1:42 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Wt sie 02, 2005 1:05 pm
Posty: 702
Lokalizacja: że znowu
precz z chlopkiem!(ten post ulegnie samozniszczeniu za kilka minut)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 10, 2006 1:45 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 9:18 am
Posty: 3112
Lokalizacja: z Manczy
Ataman napisał(a):
[
trzeba nam pamiętać, ze ów arcyzacny wojownik będzie w ogromie przydzielonych mu zadań równiez uwieczniał tę ekspedycję na kamerce. Miejmy litość nad nim :twisted:


Przecież w znacznie trudniejszych i dramatyczniejszych okolicznościach potrafił kręcić.
A swoją droga to bedzie poruszający film.Sceny można wykorzystać do fabuły zdobycia Everestu.

_________________
"Posekaj, posekaj"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 10, 2006 3:47 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 14, 2005 4:40 pm
Posty: 6853
Lokalizacja: WOŁOMIN
k-c19 napisał(a):
Bartkowi przypniemy raki i będzie nas holował na miejscach ośnieżonych i zlodowaciałych. W pozostałych będziemy Go nieśli by za dużo sił nie tracił na naukę przypinania i odpinania raków. :wink:


:rofl_an: :rofl_an: :rofl_an: :rofl_an: :rofl_an:
A co Wy myślicie że ja :spiderman: :rambo: :batman: w jednym jestem??? :jocolor:

P.S. Czy ta słynna Galeryjka pod Chłopkiem to ten ten trawers który widać na Tomka fotce??? :roll:

Pozdrawiam!
Bartek :D

_________________
Wchodzi Kaczyński do sklepu a tam wszędzie WINA TUSKA :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 10, 2006 3:49 pm 
KWAQ9 napisał(a):
A co Wy myślicie że ja :spiderman: :rambo: :batman: w jednym jestem??? :jocolor:
D


Nie. Dlatego swoje plecaki poniesiemy sami :rofl_an:


Góra
  
 
PostNapisane: Pt sty 13, 2006 12:01 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Śr gru 14, 2005 7:34 pm
Posty: 1068
Dla mnie jest to szlak nr 1 w Tatrach. Dlatego chodziłem nim już 3 razy i pewnie będę jeszcze nim chodził nie raz. Szlak zaczyna się nad Czarnym Stawem pod Rysami i składa się jakby z 3 etapów.
1 etap to typowo "kondycyjny", miejscami stromy ale łatwy trawers do Bańdziocha
2 etap jest najtrudniejszy technicznie (przynajmniej latem)- eksponowana wspinaczka skałami na ramię Kazalnicy
3 etap to galeryjka wyprowadzająca na samą przełęcz.
Pierwszy raz pod Chłopka poszedłem latem- w sierpniu. Przyznam że szlak ten trochę mnie rozczarował, jeżeli chodzi o trudności techniczne. Wcześniej czytałem że jest miejscami trudniejszy niż Orla Perć, a okazał się łatwiejszy od wejścia na Świnicę. Galeryjka zamiast wyobrażanej wąskiej półki nad przepaścią okazała się wygodną ścieżką wzdłuż ściany. No, ale widoki, ekspozycja i wspaniała wysokogórska atmosfera tego szlaku zrekompensowały wszystko.
Drugi raz szedłem tym szlakiem wiosną- na początku śnieżnego czerwca 2004r. Wtedy zrozumiałem dlaczego uchodzi za najniebezpieczniejszy w polskich Tatrach. W wyniku szczególnych warunków śniegowych i popełnionych przeze mnie błędów wycieczka ta o mały włos nie zkończyła się dla mnie tragicznie. Doszedłem na Kazalnicę i siedząc na niej modliłem się tylko o bezpieczny powrót. Galeryjki nie było, a właściwie była jako ścięta śniegiem ścianka. Na szczęscie udało mi się wrócić.
Trzeci raz byłem na pocz. listopada tego roku. Skała była "letnia", aż do galeryjki, która była przykryta zalodzonym śniegiem. Udało mi się ją przejść przy pomocy raków i czekana.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sty 13, 2006 1:29 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pn wrz 19, 2005 9:17 am
Posty: 1076
Lokalizacja: Gdańsk
Pawel_Orel napisał(a):
Dla mnie jest to szlak nr 1 w Tatrach. Dlatego chodziłem nim już 3 razy i pewnie będę jeszcze nim chodził nie raz. Szlak zaczyna się nad Czarnym Stawem pod Rysami i składa się jakby z 3 etapów.
1 etap to typowo "kondycyjny", miejscami stromy ale łatwy trawers do Bańdziocha
2 etap jest najtrudniejszy technicznie (przynajmniej latem)- eksponowana wspinaczka skałami na ramię Kazalnicy
3 etap to galeryjka wyprowadzająca na samą przełęcz.
Pierwszy raz pod Chłopka poszedłem latem- w sierpniu. Przyznam że szlak ten trochę mnie rozczarował, jeżeli chodzi o trudności techniczne. Wcześniej czytałem że jest miejscami trudniejszy niż Orla Perć, a okazał się łatwiejszy od wejścia na Świnicę. Galeryjka zamiast wyobrażanej wąskiej półki nad przepaścią okazała się wygodną ścieżką wzdłuż ściany. No, ale widoki, ekspozycja i wspaniała wysokogórska atmosfera tego szlaku zrekompensowały wszystko.
Drugi raz szedłem tym szlakiem wiosną- na początku śnieżnego czerwca 2004r. Wtedy zrozumiałem dlaczego uchodzi za najniebezpieczniejszy w polskich Tatrach. W wyniku szczególnych warunków śniegowych i popełnionych przeze mnie błędów wycieczka ta o mały włos nie zkończyła się dla mnie tragicznie. Doszedłem na Kazalnicę i siedząc na niej modliłem się tylko o bezpieczny powrót. Galeryjki nie było, a właściwie była jako ścięta śniegiem ścianka. Na szczęscie udało mi się wrócić.
Trzeci raz byłem na pocz. listopada tego roku. Skała była "letnia", aż do galeryjki, która była przykryta zalodzonym śniegiem. Udało mi się ją przejść przy pomocy raków i czekana.


Podziwiam Cie że zdecydowałeś sie na wyjscie na początku listopada zeszłego roku. Ja przebywałem wtedy (5,6,7 listopad) na wycieczce szkolnej w Zakopanem i kiedy códem udało mi sie wyrwać z pod opieki nauczycieli i dołownie pobiec na Czarny Staw pod Rysami byłem przerażony jak strasznie nawet te powiedziałbym dolinkowe szlaki są oblodzone. W drodze do zmierzonego celu chyba ze trzy razy wywionąłem orła , co można tłumaczyć tym że sie spieszyłem . Jednak pamietam że wtedy pomyslałem sobie ze nigdzie wyżej nawet gdybym miał okazje bym nie poszedł

_________________
POZDRAWIAM !

-Gofer-


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 13, 2006 1:38 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11089
Lokalizacja: Poznań
Ta wspinaczka na Kazalnice może trochę przypomina wspinaczkę z Wyżniej Koziej na Kozi Wierch. Gdy mokro i ślisko to trochę nieprzyjemnie.
Galeryjka to trochę sypiąca się ścieżka nad przepaścią. To latem. Ja szedłem we mgle więc nawet przepasci w Bandziocha nie widziałem.


Pawel_Orel masz jakieś zdjęcie z tego listopadowego wejścia?
Wyglądało to tak?
http://studweb.euv-frankfurt-o.de/~euv- ... lopek.html

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 13, 2006 1:52 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pn wrz 19, 2005 9:17 am
Posty: 1076
Lokalizacja: Gdańsk
tomek.l napisał(a):
Ta wspinaczka na Kazalnice może trochę przypomina wspinaczkę z Wyżniej Koziej na Kozi Wierch. Gdy mokro i ślisko to trochę nieprzyjemnie.
Galeryjka to trochę sypiąca się ścieżka nad przepaścią. To latem. Ja szedłem we mgle więc nawet przepasci w Bandziocha nie widziałem.


Pawel_Orel masz jakieś zdjęcie z tego listopadowego wejścia?
Wyglądało to tak?
http://studweb.euv-frankfurt-o.de/~euv- ... lopek.html


To szczerze wygląda mi na wczesno wiosenne :P ale to tylko takie moje gdybanie

_________________
POZDRAWIAM !

-Gofer-


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 13, 2006 1:52 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 04, 2005 8:00 am
Posty: 1429
Lokalizacja: ż-c
Mmmmm... 8)
Coraz bardziej mi sie chce tego Chłopka.
Moge prosić o więcej zdjęć? (wolałabym bez śniegu) :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 13, 2006 2:24 pm 
Aniu tutaj masz troszke w lepszych warunkach z wyprawy na Chłopka:

http://witek.rekord.pl/gallery/chlopek4

http://witek.rekord.pl/gallery/chlopek3

Pozdrawiam
ATAMAN


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 13, 2006 2:31 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 04, 2005 8:00 am
Posty: 1429
Lokalizacja: ż-c
Bardzo dziekuje, właśnie o to mi chodziło :D
Jak tylko śniegi zejdą to ruszamy z Łukaszem na Chłopka.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 13, 2006 2:33 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Chce mnie zabić :shock: Ruszymy długo po zejściu śniegów.


Ostatnio edytowano Pt sty 13, 2006 2:37 pm przez Łukasz T, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 13, 2006 2:36 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 04, 2005 8:00 am
Posty: 1429
Lokalizacja: ż-c
Proszę sie ze mną nie kłócić! Idziemy i już :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 13, 2006 2:36 pm 
Łukasz T napisał(a):
Chce mnie zabić :shock: Długo po zejściu śniegów.


Nic sie nie bój - wraz z wołomińskim kamerzystą zalegniemy w Bańdziochu :twisted:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 13, 2006 2:39 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Koliba jest bardzo wygodna. Możemy nawet tam zrobić oberże dla znajomych. zatrudnimy nosica z Morskiego Oka, i rozkręcimy biznes. Ale przełęcz też zaliczymy :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 13, 2006 2:51 pm 
Jeszcze tutaj można kilka fotek obczaić:
http://www.republika.pl/taternikamator/rysy/index.html


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 13, 2006 3:41 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 9:18 am
Posty: 3112
Lokalizacja: z Manczy
Czy wy sie straszycie tymi zdjęciami :?: :2guns:

Zamknąć oczy i iść.
" Nie widzę przeszkód"- powiedział ślepy koń przed startem w Wielkiej Pardubickiej[/b]

_________________
"Posekaj, posekaj"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 13, 2006 4:02 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 05, 2005 9:12 am
Posty: 6269
Lokalizacja: Warszawa/Skierniewice
Ania S napisał(a):
Mmmmm... 8)
Coraz bardziej mi sie chce tego Chłopka.
Moge prosić o więcej zdjęć? (wolałabym bez śniegu) :wink:


widoczek z chlopka w dole Kazalnica i droga prowadzaca na przelecz.
http://img399.imageshack.us/my.php?imag ... ole1ss.jpg

Pozdrawiam

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek

___________
..Umiem być ciszą, Kończę się w twoim śnie, Ostatnie echo jest ciszą to miejsce gdzie kończy się twoje spojrzenie..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 13, 2006 4:18 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Wt sie 02, 2005 1:05 pm
Posty: 702
Lokalizacja: że znowu
jak tak dalej pojdzie to na chlopka beda takie kolejki jak na giewont :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 13, 2006 4:49 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11089
Lokalizacja: Poznań
Na tym zdjęciu Jacek wyglada to łatwiutko :)
http://img399.imageshack.us/my.php?imag ... ole1ss.jpg
O ile dobrze pamiętam to w lewym dolnym rogu szlak zakręca i chowa się za Kazalnicą i tam jest ten kawałek wspinaczki i te dwie klamry z XIX wieku.

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 13, 2006 5:19 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 05, 2005 9:12 am
Posty: 6269
Lokalizacja: Warszawa/Skierniewice
tomek.l napisał(a):
Na tym zdjęciu Jacek wyglada to łatwiutko :)
http://img399.imageshack.us/my.php?imag ... ole1ss.jpg
O ile dobrze pamiętam to w lewym dolnym rogu szlak zakręca i chowa się za Kazalnicą i tam jest ten kawałek wspinaczki i te dwie klamry z XIX wieku.


Dokladnie tak , zgadza sie :) ta wspinaczka na Kazalnice - to jedeno z trudniejszych miejsc., na tym szlaku, ale widok z samej Kazalnicy wynagradza nam to jednym z najpiekniejszych widokow na Rysy

http://img254.imageshack.us/my.php?imag ... ek18fc.jpg

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek

___________
..Umiem być ciszą, Kończę się w twoim śnie, Ostatnie echo jest ciszą to miejsce gdzie kończy się twoje spojrzenie..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 13, 2006 7:42 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
tomek.l napisał(a):
Na tym zdjęciu Jacek wyglada to łatwiutko :)
http://img399.imageshack.us/my.php?imag ... ole1ss.jpg
O ile dobrze pamiętam to w lewym dolnym rogu szlak zakręca i chowa się za Kazalnicą i tam jest ten kawałek wspinaczki i te dwie klamry z XIX wieku.


I przy okazji zaliczymy kontakt z historią metalurgii :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 13, 2006 7:49 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 04, 2005 8:00 am
Posty: 1429
Lokalizacja: ż-c
tomek.l napisał(a):
Na tym zdjęciu Jacek wyglada to łatwiutko :)
http://img399.imageshack.us/my.php?imag ... ole1ss.jpg
O ile dobrze pamiętam to w lewym dolnym rogu szlak zakręca i chowa się za Kazalnicą i tam jest ten kawałek wspinaczki i te dwie klamry z XIX wieku.


Muszę przyznać, że to zdjęcie robi wrażenie :shock:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 14, 2006 8:31 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 05, 2005 9:12 am
Posty: 6269
Lokalizacja: Warszawa/Skierniewice
Ania S napisał(a):
tomek.l napisał(a):
Na tym zdjęciu Jacek wyglada to łatwiutko :)
http://img399.imageshack.us/my.php?imag ... ole1ss.jpg
O ile dobrze pamiętam to w lewym dolnym rogu szlak zakręca i chowa się za Kazalnicą i tam jest ten kawałek wspinaczki i te dwie klamry z XIX wieku.


Muszę przyznać, że to zdjęcie robi wrażenie :shock:


Aniu to jedno z z kilklu takich miejsc, bardzo fajne wrazenie jest jak idziesz juz na gore..z samej Kazalnicy
Pozdrawiam !

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek

___________
..Umiem być ciszą, Kończę się w twoim śnie, Ostatnie echo jest ciszą to miejsce gdzie kończy się twoje spojrzenie..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So sty 14, 2006 8:58 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Śr gru 14, 2005 7:34 pm
Posty: 1068
Gofer napisał:
Cytuj:
Podziwiam Cie że zdecydowałeś sie na wyjscie na początku listopada zeszłego roku. Ja przebywałem wtedy (5,6,7 listopad) na wycieczce szkolnej w Zakopanem i kiedy códem udało mi sie wyrwać z pod opieki nauczycieli i dołownie pobiec na Czarny Staw pod Rysami byłem przerażony jak strasznie nawet te powiedziałbym dolinkowe szlaki są oblodzone. W drodze do zmierzonego celu chyba ze trzy razy wywionąłem orła , co można tłumaczyć tym że sie spieszyłem . Jednak pamietam że wtedy pomyslałem sobie ze nigdzie wyżej nawet gdybym miał okazje bym nie poszedł

Bez przesady. Ja byłem wówczas w Tatrach 1,2,3 listopada (pod chłopkiem 2 listopada). Warunki były niemal letnie (pomijając trochę niższą temperaturę i krótszy dzień) aż do galeryjki, która jak napisałem była przykryta oblodzonym śniegiem i przejście jej wymagało użycia raków i czekana. Dopiero ok. godz. 17, gdy schodziłem już z nad Czarnego Stawu ścieżka pokryła się cienką warstwą lodu. Na szczęście byłem już w bezpiecznym terenie, chociaż obchodząc Moko wywinąłem orła i mało nie wpadłem do stawu :D .
Jak widać, z tego co piszesz, warunki w Tatrach potrafią się zmienić niekorzystnie w ciągu kilku dni- lód który pokrywał szlaki rano i wieczorem podczas mojej wycieczki, był obecny przez cały dzień już 3 dni później. Nawiasem mówiąc takie cienkie oblodzenie należy do najniebezpieczniejszych zjawisk (nawet raki i czekan niewiele pomagają)- kilka dni później w wyniku poślizgnięcia się na takiej "polewce" zabił się turysta na Kościelcu.
tomek.l napisał:
Cytuj:
Pawel_Orel masz jakieś zdjęcie z tego listopadowego wejścia?
Wyglądało to tak?
http://studweb.euv-frankfurt-o.de/~euv- ... lopek.html

Zdjęcia mam, ale są to głównie panoramy z przełęczy i Czarnego Mięgusza (który przy okazji zaliczyłem), nie z samego szlaku. Po za tym może być problem z pokazaniem ich w internecie, bo nie mam skanera. Ale w najbliższym czasie postaram się coś zrobić, by je wrzucić na twardy i do sieci.
Jak wyżej napisałem warunki były bezśnieżne i znacznie różniły się od tych na pokazanym przez ciebie zdjęciu (te pochodzi z kwietnia- czytałem w necie relację gościa który je zrobił).
Bardziej podobne miałem podczas mojej "hardcore'owej" wycieczki w czerwcu 2004, gdy dotarłem tylko na Kazalnicę.

PS. Nie jestem w stanie szybko odpisywać na posty, gdyż nie mam dostępu do internetu w chacie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 15, 2006 12:22 pm 
tomek.l napisał(a):
Często jak ktoś przyjedzie w Tatry to od razu wyrusza na Rysy.

Wysiada "turysta" na dworcu PKP w Zakopanem i z dumą pyta napotkanego bacę
- Baco idę na Rysy. Co mam wziąć ze sobą?
- Testament. Odpowiada baca.

Pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 15, 2006 2:03 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pn paź 24, 2005 10:07 pm
Posty: 877
panroman napisał(a):
Wysiada "turysta" na dworcu PKP w Zakopanem i z dumą pyta napotkanego bacę
- Baco idę na Rysy. Co mam wziąć ze sobą?
- Testament. Odpowiada baca.


:rofl_an: :rofl_an: :rofl_an: :rofl_an:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 880 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 30  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL