Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Pt cze 28, 2024 7:14 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 06, 2006 10:11 am 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 16, 2006 1:03 pm
Posty: 238
Lokalizacja: Łódź
ml napisał(a):
...Tym razem jednak chyba dam sobie spokoj z ponowna wedrowka nudnym szlakiem z Brzezin, a przejde po prostu przez Kasprowy. Myslicie, ze 4 godziny na podejsciez Kuznic na Kasprowy w obecnych warunkach wystarcza? W Zakopcu bede ok. 13.00, wiec z Kasprowego bede schodzil pewnie ok. 17.00, a wiec juz pozno. Trasa z Kasprowego nie jest jednak trudna, czolowke biore, GPSa tez, a poza tym to i tak trasery nadal pewnie stoja, wiec zagubienia nie przewiduje ;)
To jak wcześniej Ci doradzałem wg innych szaleństwo,tak teraz odradzam szlak Kuźnice-Kasprowy wg mnie to latem jakieś 3-3,5h a zimą... przemyśl to, proszę.Narzekałeś na nudny szlak z Brzezin bo przez las, a tutaj czym będziesz szedł?
ml napisał(a):
Oczywiscie mozna sobie wjechac kolejka - ale nie po to jade w gory, tylko po to, aby sie porzadnie nameczyc ;)
więc tak samo nie korzystaj z busa do Kuźnic! Wtedy faktycznie się namęczysz.
PS mam nadzieję Cię poznać kiedyś na szlaku, szkoda, że nie teraz, ale nie mam raków. :)

_________________
Wspinaj się, jeśli potrafisz... Nie rób niczego w pośpiechu, uważaj na każdym kroku i na początku przewiduj zakończenie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 06, 2006 10:37 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11092
Lokalizacja: Poznań
Przestrzegam przed zbytnim lekceważeniem zimy. W sobotę w nocy miał przymusowy nocleg na Czerwonych Wierchach pewien lotnik, który odbywał tam jakieś ćwiczenia. Miał dotrzeć do Kuźnic i nie dotarł. Rano toprowcy go znaleźli. Noc przetrwał, ale w niezbyt dobrym stanie.

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 06, 2006 4:56 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 05, 2005 9:12 am
Posty: 6269
Lokalizacja: Warszawa/Skierniewice
ml napisał(a):

Trzeba bedzie wiec uwazac. Czytalem tez gdzies ostatnio, ze zima lepiej isc wprost przez wierzcholek, ale sprawdze to jeszcze, jak ten zimowy wariant wyglada dokladnie.


Uwarzac trzeba zawsze a zima szczegolniej.Zima wybierasz jak najkrotsza trase.,ale trzeba pamitac aby byla jeszcze bezpieczna.
Pozdrawiam

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek

___________
..Umiem być ciszą, Kończę się w twoim śnie, Ostatnie echo jest ciszą to miejsce gdzie kończy się twoje spojrzenie..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 06, 2006 9:50 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 24, 2006 8:30 pm
Posty: 234
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj:
To jak wcześniej Ci doradzałem wg innych szaleństwo,tak teraz odradzam szlak Kuźnice-Kasprowy wg mnie to latem jakieś 3-3,5h a zimą... przemyśl to, proszę.


A niech Was wszystkich jasna cholera ;) Przemysle to jeszcze. Mam do wyboru dwa szlaki. Albo przez Boczan albo przez Kasprowy. Zdaje sobie sprawe, ze z Kasprowego moge juz schodzic o zmroku. Ostatnio jednak w ten sposob schodzilem i bylo OK. Jesli jednak okaze sie, ze trasa przez Boczan bedzie krotsza, to moze jednak pojde tamtedy? Pod warunkiem oczywiscie, ze sytuacja pogodowa bedzie OK.

Cytuj:
PS mam nadzieję Cię poznać kiedyś na szlaku, szkoda, że nie teraz, ale nie mam raków. :)


No, to kombinuj panie raki ;) Bo ja tez chetnie sie wybiore z kims na jakis wiekszy wypad - w kupie razniej, jak to mowia ;)

_________________
Marcin Lisiecki
http://gallery.inspiration.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 07, 2006 7:29 am 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 16, 2006 1:03 pm
Posty: 238
Lokalizacja: Łódź
Tej zimy raków nie nabęde bo szykuję sprzęt w Dolomity lub na Triglav, a może tu i tu - już się pogubiłem :D Po drugie szukałem u nas raków i z rozmiarem 47 jest ciężko bo trzeba dokupić dłuższą listwę. Może w Arco kupię bez problemów. Tam spręt jest tańszy. :wink:

_________________
Wspinaj się, jeśli potrafisz... Nie rób niczego w pośpiechu, uważaj na każdym kroku i na początku przewiduj zakończenie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 08, 2006 4:06 pm 
ml napisał(a):
Skorzystalem z Waszych rad i dalem sobie spokoj z dojsciem przez Boczan i poszedlem z Brzezin. Do zejscia szlak jak najbardziej idealny - caly czas w dol i czas szybko leci, ale do podejscia jest nudny, jak cholera. Ciagle las, drzewa i 'wilki jakies' ;)


ml, mówisz, że z Brzezin nudno, tylko las i wilki jakieś :wink: wybieram się do Murowańca tym szlakiem, w obydwie strony ta samą drogą dla początkujących w zimie, ale z tego co piszesz, widoków ciekawych nie zaznam, prawda to?

ps. po zdjęciu widzę, że prawdopodobnie mieszkamy na tym samym osiedlu (A.....e 6)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 08, 2006 4:07 pm 
Swój

Dołączył(a): Wt lut 07, 2006 1:30 pm
Posty: 42
Lokalizacja: Warszawa
wylogowało mnie, to wczesniej to moje


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 08, 2006 4:34 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 14, 2005 4:40 pm
Posty: 6853
Lokalizacja: WOŁOMIN
Ml nie potrafię tego skomentować bo brak mi słów... 8)
Za fotki Kościelca :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:

Pozdrawiam!
Bartek :D

_________________
Wchodzi Kaczyński do sklepu a tam wszędzie WINA TUSKA :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 08, 2006 4:37 pm 
<font color = red><i>Szarik</i></font>

Dołączył(a): Pn sie 01, 2005 5:21 pm
Posty: 2908
KWAQ9 napisał(a):
Ml nie potrafię tego skomentować bo brak mi słów... 8)
Za fotki Kościelca :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:

Pozdrawiam!
Bartek :D


hehe maniak 8)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 08, 2006 4:39 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 14, 2005 4:40 pm
Posty: 6853
Lokalizacja: WOŁOMIN
Olka napisał(a):
hehe maniak 8)


Haha, odezwała się Maniaczka... :twisted: 8) ;)

Pozdrawiam!
Bartek :D

_________________
Wchodzi Kaczyński do sklepu a tam wszędzie WINA TUSKA :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 08, 2006 6:03 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 5:35 pm
Posty: 7568
Lokalizacja: z lasu
ML - super wycieczka, super fotki, a zwłaszcza te szczyty w promieniach zachodu - Ameryka ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 09, 2006 11:35 am 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 24, 2006 8:30 pm
Posty: 234
Lokalizacja: Warszawa
Anonymous napisał(a):
ml, mówisz, że z Brzezin nudno, tylko las i wilki jakieś :wink: wybieram się do Murowańca tym szlakiem, w obydwie strony ta samą drogą dla początkujących w zimie, ale z tego co piszesz, widoków ciekawych nie zaznam, prawda to?


No, troche nudno. Jakies 2 - 2,5 godziny wedrowki przez las i prawie caly czas pod gorke :) Dlatego tez szlak jest znakomity na powrot, jesli czlowiek jest padniety po poprzednim dniu. Jednak jesli wybierasz sie w te okolice pierwszy raz, to szlak jest idealny - nie ma szans na zgubienie sie ani zadne inne niespodzianki. Szczegolnie dobre rozwiazanie, jesli dojedziesz w okolice Brzezin w godzinach popoludniowych.

Anonymous napisał(a):
ps. po zdjęciu widzę, że prawdopodobnie mieszkamy na tym samym osiedlu (A.....e 6)


No, prosze jaki ten swiat maly ;) Ja akurat sobie pomieszkuje na A8 - to chyba calkiem blisko?

_________________
Marcin Lisiecki
http://gallery.inspiration.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 09, 2006 11:38 am 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 24, 2006 8:30 pm
Posty: 234
Lokalizacja: Warszawa
KWAQ9 napisał(a):
Ml nie potrafię tego skomentować bo brak mi słów... 8)
Za fotki Kościelca
Pozdrawiam!
Bartek :D


Dzieki ;) Po prostu piekne widoki w naszych Taterkach. Zdjecia wrzucilem na razie bez zadnej obrobki. Pozniej moze zrobie je cos na modle tych, ktore robilem w Jurze

http://inspiration.home.pl/gal/main.php?g2_view=core.ShowItem&g2_itemId=14

albo zostawie je w kolorze.

_________________
Marcin Lisiecki
http://gallery.inspiration.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 09, 2006 11:38 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
ml napisał(a):
No, troche nudno. Jakies 2 - 2,5 godziny wedrowki przez las i prawie caly czas pod gorke :) Dlatego tez szlak jest znakomity na powrot, jesli czlowiek jest padniety po poprzednim dniu. Jednak jesli wybierasz sie w te okolice pierwszy raz, to szlak jest idealny - nie ma szans na zgubienie sie ani zadne inne niespodzianki. Szczegolnie dobre rozwiazanie, jesli dojedziesz w okolice Brzezin w godzinach popoludniowych.



A czy mógłbyś opisać walory widokowe szlaku? Co widać, czego nie :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 09, 2006 11:40 am 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 24, 2006 8:30 pm
Posty: 234
Lokalizacja: Warszawa
Jacek napisał(a):
ml napisał(a):
Uwarzac trzeba zawsze a zima szczegolniej.Zima wybierasz jak najkrotsza trase.,ale trzeba pamitac aby byla jeszcze bezpieczna.
Pozdrawiam


Dzieki za rade. Tak tez wlasnie zrobie :) Przyznam sie, ze jednak zawsze jakies niebezpieczenstwo jest, a to dodaje nieco adrenaliny. Dzieki temu wlasnie wszystkie codzienne sprawy w gorach nabieraja innego znaczenia i patrzy sie na wszystko z zupelnie innej perspektywy. Czlowiek nabiera przez to niesamowitego spokoju ducha ;)

_________________
Marcin Lisiecki
http://gallery.inspiration.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 09, 2006 11:50 am 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 24, 2006 8:30 pm
Posty: 234
Lokalizacja: Warszawa
Łukasz T napisał(a):
A czy mógłbyś opisać walory widokowe szlaku? Co widać, czego nie :lol:


No, niektorzy widza tam drzwa, a inni widza las ;) Oprocz tego w dwoch albo trzech miejscach przechodzi sie przez potok, ktory pokryty jest teraz sniegowymi balwanami - jak bede w domu, to wkleje fotki, jak to wygladalo w drodze powrotnej. Gor niestety nie widac - czasem ponad drzwami mozna zobaczyc szczyty, ale niewiele i na krotko podczas wedrowki na szlaku. Szlak widokowo malo atrakcyjny - moze latem te potoki dodaja uroku, ale zima to wyglada tak srednio. Natomiast sama Hala Gasienicowa i okolice - po prostu super. Murowaniec tez - szczegolnie jak sie wybiera na wedrowke samemu, to miejsce jest idealne - sporo ludzi i zima oprocz narciarzy to sa w wiekszosci ludzie, ktorych takie zimowe eskapady rajcuja. Natomiast wieczorem nie ma nic lepszego niz zasnac w kompletnych ciemnosciach i ciszy - zadnych miejskich swiatel za oknami i zadnych ulicznych odglosow.

_________________
Marcin Lisiecki
http://gallery.inspiration.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 09, 2006 11:52 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Spasiba :lol: Las brzmi lepiej niż drzewa :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 09, 2006 12:42 pm 
Swój

Dołączył(a): Wt lut 07, 2006 1:30 pm
Posty: 42
Lokalizacja: Warszawa
ml napisał(a):
Anonymous napisał(a):
ml, mówisz, że z Brzezin nudno, tylko las i wilki jakieś :wink: wybieram się do Murowańca tym szlakiem, w obydwie strony ta samą drogą dla początkujących w zimie, ale z tego co piszesz, widoków ciekawych nie zaznam, prawda to?


No, troche nudno. Jakies 2 - 2,5 godziny wedrowki przez las i prawie caly czas pod gorke :) Dlatego tez szlak jest znakomity na powrot, jesli czlowiek jest padniety po poprzednim dniu. Jednak jesli wybierasz sie w te okolice pierwszy raz, to szlak jest idealny - nie ma szans na zgubienie sie ani zadne inne niespodzianki. Szczegolnie dobre rozwiazanie, jesli dojedziesz w okolice Brzezin w godzinach popoludniowych.

Anonymous napisał(a):
ps. po zdjęciu widzę, że prawdopodobnie mieszkamy na tym samym osiedlu (A.....e 6)


No, prosze jaki ten swiat maly ;) Ja akurat sobie pomieszkuje na A8 - to chyba calkiem blisko?

całkiem blisko :D rzut beretem :)
Dolinę Suchej Wody z Brzezin chyba jednak sobie odpuszczę tej zimy, z tego co piszesz szlak niezbyt atrakcyjny :?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 09, 2006 12:45 pm 
Swój

Dołączył(a): Wt lut 07, 2006 1:30 pm
Posty: 42
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj:

No, niektorzy widza tam drzwa, a inni widza las ;) Oprocz tego w dwoch albo trzech miejscach przechodzi sie przez potok, ktory pokryty jest teraz sniegowymi balwanami - jak bede w domu, to wkleje fotki, jak to wygladalo w drodze powrotnej.


z niecierpliwością czekam na fotki, to pomoże mi podjąć decyzję


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 09, 2006 1:40 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 24, 2006 8:30 pm
Posty: 234
Lokalizacja: Warszawa
skarbonka napisał(a):
całkiem blisko :D rzut beretem :)
Dolinę Suchej Wody z Brzezin chyba jednak sobie odpuszczę tej zimy, z tego co piszesz szlak niezbyt atrakcyjny :?


No, to musisz sie kiedys ujawnic ;) A co do Hali Gasienicowej - to warto sie tam przejsc bez wzgledu na szlak, bo to super okolica i swietne widoki, szczegolnie przy znakomitej pogodzie. Ja wlasnie zamierzam tam wrocic - chcialem juz w tym tygodniu, ale troche mi sie porobilo w pracy, wiec ruszam w najblizszy czwartek. Przemysle jeszcze, czy pojsc przez Kasprowy, czy przez Boczan - to bedzie zalezalo, o ktorej dojade do Zakopca. Bylem tam i wracam, wiec mysle, ze warto - bez wzgledu na szlak, ktorym tam sie dojdzie.

_________________
Marcin Lisiecki
http://gallery.inspiration.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 09, 2006 1:43 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 24, 2006 8:30 pm
Posty: 234
Lokalizacja: Warszawa
skarbonka napisał(a):
z niecierpliwością czekam na fotki, to pomoże mi podjąć decyzję


No, wieczorem bede w domu, to umieszcze - ale takie nie obrabiane, tylko pomniejszone.

_________________
Marcin Lisiecki
http://gallery.inspiration.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 09, 2006 3:01 pm 
Swój

Dołączył(a): Wt lut 07, 2006 1:30 pm
Posty: 42
Lokalizacja: Warszawa
Marcin, Hali Gąsiennicowej sobie nie odpuszczam, zostawię raczej na cieplejsze miesiące do jej poznania, chciałam teraz dotrzeć tylko do Murowańca (na obiad i szarlotkę) i wrócić bo dzień jest krótki.
Odradzono mi podejście z Kuźnic przez Jaworzynkę, a Ola postraszyła lawinami na Skupniów Upłaz, wybrałam alternatywę z Brzezin. Być może Twoje zdjęcia pomogą mi w podjęciu decyzji czy iść 7 km x 2 bez widoków na góry tylko po to, zeby posiedzieć w Murowańcu.
Na dłuższe trasy na razie się nie zapuszczam ze wzgledu na braki kondycyjne i przede wszystkim bedzie to moje poznawanie gór w zimie po raz pierwszy :oops:

wyjeżdzam już jutro :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 09, 2006 3:13 pm 
skarbonka napisał(a):
Marcin, Hali Gąsiennicowej sobie nie odpuszczam, zostawię raczej na cieplejsze miesiące do jej poznania, chciałam teraz dotrzeć tylko do Murowańca


A zawsze wydawało mi się, że Murowaniec to inaczej po prostu schronisko na Hali Gąsiennicowej /tak nawet na drogowskazach stoi/ :shock: I tyle lat życia w błędzie :shock: :mur: :mur:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 09, 2006 5:07 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Pt gru 30, 2005 11:21 am
Posty: 233
Ataman napisał(a):
skarbonka napisał(a):
Marcin, Hali Gąsiennicowej sobie nie odpuszczam, zostawię raczej na cieplejsze miesiące do jej poznania, chciałam teraz dotrzeć tylko do Murowańca


A zawsze wydawało mi się, że Murowaniec to inaczej po prostu schronisko na Hali Gąsiennicowej /tak nawet na drogowskazach stoi/ :shock: I tyle lat życia w błędzie :shock: :mur: :mur:
Ale sam Murowaniec to nie cała hala on tylko stoi na hali.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 09, 2006 5:22 pm 
Swój

Dołączył(a): Wt lut 07, 2006 1:30 pm
Posty: 42
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj:
Ale sam Murowaniec to nie cała hala on tylko stoi na hali.

dokładnie tak, jak pisałam dla mnie na pierwszy raz wystarczy przejśc do Murowańca, dalsze wycieczki planuję w cieplejsze i dłuższe dni :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 09, 2006 10:34 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 24, 2006 8:30 pm
Posty: 234
Lokalizacja: Warszawa
skarbonka napisał(a):
Marcin, Hali Gąsiennicowej sobie nie odpuszczam, zostawię raczej na cieplejsze miesiące do jej poznania, chciałam teraz dotrzeć tylko do Murowańca (na obiad i szarlotkę) i wrócić bo dzień jest krótki.


Zima jak sie idzie do Murowanca, to najlepiej juz tam zostac, bo i dzien krotki, i miejsce przyjemne. Wczesniej jakos nie bylem fanem schronisk i wolalem pokoj hotelowy, ale odkad zawitalem do Murowanca, to mi sie odmienilo ;) Wiec jesli zamierzasz tam isc z Brzezin tylko na szarlotke, to moze byc szkoda czasu, bo szlak jest nieciekawy. Ponizej masz fotki. Tak jak w okolicach Hali Gasienicowej zrobilem jakies 120 zdjec, z ktorych ostanie sie finalnie jakies 10, to na szlaku z Brzezin zrobilem doslownie 4, z ktorych nie ostanie sie zadne :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

skarbonka napisał(a):
Odradzono mi podejście z Kuźnic przez Jaworzynkę, a Ola postraszyła lawinami na Skupniów Upłaz, wybrałam alternatywę z Brzezin.


Z tego, co widze na mapie, to szlak poprowadzony jest tak, ze lawiny moga schodzic z Uplazu, wiec mozesz z nimi zjechac do Jaworzynki ;) Ale moze niech sie wypowie lepiej ktos, kto tam zima byl, bo ja jeszcze tamtedy w ogole nie szedlem i nie chce siac zametu. Poza tym, z tego, co mowia i z tego, co czytalem to jak wejdziesz na Rowien Krolowej, to mozna tam niezle zbladzic, jak szlak bedzie nieprzetarty. Na Twoim miejscu dalbym sobie wiec spokoj - ja tez tak zrobilem, jak bylem pierwszym razem.

Teraz sobie pewnie wybiore sie w ten wlasnie rejon, ale tez z pewnoscia porzadnie przygotowany, zaopatrzony we wszelkie zimowe pomoce, dodatkowy polar, dodatkowe jedzenie i GPSa, aby sie orientowac w terenie, jak sie okaze, ze snieg zasypie ludzkie slady na szlaku.

skarbonka napisał(a):
Być może Twoje zdjęcia pomogą mi w podjęciu decyzji czy iść 7 km x 2 bez widoków na góry tylko po to, zeby posiedzieć w Murowańcu.


No, to juz musisz ocenic samodzielnie ;) Jak chcesz miec ladne widoki, to zawsze mozesz podejsc do Murowanca z Brzezin, a powrot sobie urzadzic przez Kasprowy. Z Hali Gasienicowej mozesz wjechac na Kasprowy kolejka i tak samo zjechac z Kasprowego do Kuznic. O ile pamietam, to musisz byc tam przed 16-ta, bo chyba o tej godzinie sa ostatnie kursy do Kuznic. Ja akurat na Kasprowy sobie wszedlem, ale do tego celu najlepiej miec czekan i raki, bo sa dwa bardziej strome odcinki, przy ktorych mozna sobie zjechac na dol w razie nieuwagi.

skarbonka napisał(a):
Na dłuższe trasy na razie się nie zapuszczam ze wzgledu na braki kondycyjne i przede wszystkim bedzie to moje poznawanie gór w zimie po raz pierwszy :oops:


Spoko, spoko - mnie przez pierwsze dni bolalo wszystko. I nogi, bo musialem rozchodzic buty, a podeszwy w butach mam sztywne. I plecy od noszenia plecaka. I rece od uzywania kijkow, a pozniej czekana. Ale za to po czyms takim spi sie niesamowicie, przechodza wszystkie stresy, znikaja wszystkie klopoty i czlowiek jest jak nowo narodzony.

_________________
Marcin Lisiecki
http://gallery.inspiration.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 09, 2006 11:08 pm 
Marcin, dzięki wielkie za fotki i relacje, ostateczną decyzje podejmę na miejscu, wyruszam jutro rano, oby pogoda dopisała :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 09, 2006 11:09 pm 
to wyzej to moje, wylogowało mnie


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 09, 2006 11:13 pm 
Swój

Dołączył(a): Wt lut 07, 2006 1:30 pm
Posty: 42
Lokalizacja: Warszawa
Anonymous napisał(a):
to wyzej to moje, wylogowało mnie

skarbonka :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lut 11, 2006 11:58 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 24, 2006 8:30 pm
Posty: 234
Lokalizacja: Warszawa
No, to sie troche pobawilem jednym zdjeciem i pocztowka z gor gotowa :)

Obrazek

_________________
Marcin Lisiecki
http://gallery.inspiration.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL