Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 16, 2024 8:21 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 06, 2012 1:58 pm 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
Nie wnikając w dzielenie włosa na czworo, nie podoba mi się jawne i bezczelne lekceważenie i łamanie przepisów.
Jeżeli ktoś z nas łamie przepisy TPN - to liczy się z tym, że jak go złapią to dostanie mandat.
Tymczasem udzie, którzy palą to ognisko - nota bene z roku na rok większe i jaśniejsze - łamią przepisy w sposób absolutnie jawny - i pozostają bezkarni.

_________________
-------------------------------------------------
Studenckie Koło Przewodników Górskich "Harnasie" w Gliwicach zaprasza na kurs przewodnicki :)
http://www.skpg.gliwice.pl/kurs/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 06, 2012 2:08 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14894
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
chief napisał(a):
...choć to nie moje święto...

Zależy z której strony patrzeć ;-). Dla mnie to święto wszystkich ludzi, chociaż nie wszyscy je tak znajdują.
Co do teologii, oczywiście że masz rację, to tylko nadbudowa, jak się ją źle buduje to potrafi się nieźle zwalić. Jednak jest to nadbudowa potrzebna, dom nie składa się li tylko z fundamentu. Nie wiem czy pomyliłeś się stawiając fundament czy nadbudowę, ale w każdym razie - Wszystkiego Dobrego w subiektywnie także Twoje Święto.

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 06, 2012 2:11 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr sty 02, 2008 11:42 pm
Posty: 2208
Lokalizacja: Małopolska
golanmac napisał(a):
Zanim kogoś skrytykujesz, najpierw dobrze popatrz na siebie ...
Pisałem już kilka razy - Sam wielokrotnie łamałeś przepisy TPN-u, co jest niepodważalnym i potwierdzonym faktem, mało tego, obaj doskonale wiemy, że dalej będziesz je łamał ...
Czy w takim razie uważasz że Twoja wiara, intencje, czy co tam chcesz jest wystarczającą podstawą abyś stawiał się ponad przepisami prawa ?

Przeca napisałem Ci wcześniej i to bardzo serio, ze pod względem łamania przepisów TPN/TANAP, jestem egoistyczną świnią. Zdając sobie z konieczności istnienia Parku Narodowego i określonych ograniczeń z nim związanych, ważniejsze jest dla mnie egoistyczny rozwój swej wiedzy tatrzańskiej, związany z naruszeniem tych przepisów. Jednym zdaniem: robie źle, jednak mój egoizm bierze górą.
Nie powinno się tego naśladować.

Teraz pytanie, jak czuja sie organizatorzy akcji na Giewoncie?
golanmac napisał(a):
A tak poza tym
Wesołych Świąt Chiefie !

Wzajemnie :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL